Uitslagen Open CD wedstrijd SPRINT Breda

Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 James Fung-Loy AV Sparta 2:13,63 ---
2 Juul Knoester GVAC 2:20,24 ---
3 Nico Remkes Altis 2:26,61 ---
4 Jaïr van Winkel AV Sprint 2:27,42 ---
5 Jasper van Eijmeren AV Sprint 2:31,53 ---
6 Lucas Moers AV Statina 2:36,83 ---
7 Gijs Knoester GVAC 2:43,01 ---
8 Simon Klaassen AV Sprint 2:44,27 ---
Tygo Dobber PAC DNF ---
Pim Scheiberlich AVGM DNF ---
Guus Nijkamp Spado DNF ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Ramsey Angela PAC 13,55 ---
2 Sergio van der Meide PAC 14,21 ---
3 Martin Oonincx THOR 14,32 ---
4 Yslain Verwaal PAC 14,50 ---
5 Divano Burgzorg PAC 15,67 ---
6 Valbor Gorré PAC 16,43 ---
7 Julian de Leeuw AV Sprint 16,44 ---
8 Guus Nijkamp Spado 16,75 ---
9 Tim Jong Altis 17,33 ---
10 Milan le Bruin PAC 19,11 ---
11 Monichovoan Choun PAC 20,59 ---
Pim Scheiberlich AVGM DNF ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
4 PAC JC 1 PAC - JJC 4 --- 0
1 PAC JC 2 PAC - JJC 4 47,93 795
2 PAC JC 4 PAC - JJC 4 50,71 686
3 PAC JC 3 PAC - JJC 4 54,75 548



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint 45,05 ---
2 Thorben Bos PAC 40,34 ---
3 Thijmen Bos PAC 34,89 ---
4 Ferre Truijen WIBO 31,42 ---
5 Youri Sheppard Spado 29,77 ---
6 Marijn Graafland PAC 29,11 ---
7 Guus Nijkamp Spado 27,10 ---
8 Edwin Mol Avantri 19,58 ---
9 Daan Blokland Altis 19,36 ---
10 Nico Remkes Altis 17,09 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Rafael Raap PAC 44,88 ---
2 James Fung-Loy AV Sparta 37,04 ---
3 Thorben Bos PAC 35,88 ---
4 Thijmen Bos PAC 30,50 ---
5 Marijn Graafland PAC 27,62 ---
6 Ferre Truijen WIBO 25,04 ---
7 Jeroen Poiesz PAC 21,61 ---
8 Milan le Bruin PAC 21,51 ---
9 Youri Sheppard Spado 19,12 ---
10 Juul Knoester GVAC 17,60 ---
11 Nico Remkes Altis 17,18 ---
12 Lucas Moers AV Statina 16,01 ---
13 Daan Blokland Altis 15,14 ---
14 Edwin Mol Avantri 13,92 ---
15 Gijs Knoester GVAC 13,79 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rafael Raap PAC 1,85 ---
2 Ramsey Angela PAC 1,75 ---
3 Finnian va...teenhoven PAC 1,65 ---
4 Yslain Verwaal PAC 1,60 ---
5 Wesley van der Holst PAC 1,55 ---
6 Julian de Leeuw AV Sprint 1,50 ---
7 Marijn Graafland PAC 1,45 ---
7 Stijn Wanders PAC 1,45 ---
7 Ferre Truijen WIBO 1,45 ---
10 Jeroen Poiesz PAC 1,40 ---
11 Bruno Oele PAC 1,35 ---
11 Juul Knoester GVAC 1,35 ---
13 Lucas Moers AV Statina 1,30 ---
14 Gijs Knoester GVAC 1,25 ---
Tim Jong Altis DNS ---
Guus Nijkamp Spado DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rafael Raap PAC 6,15 ---
2 Martin Oonincx THOR 5,53 ---
3 Sergio van der Meide PAC 5,50 ---
4 James Fung-Loy AV Sparta 5,46 ---
5 Finnian va...teenhoven PAC 5,37 ---
6 Julian de Leeuw AV Sprint 5,06 ---
7 Tim Jong Altis 4,98 ---
8 Stijn Wanders PAC 4,92 ---
9 Divano Burgzorg PAC 4,87 ---
10 Ferre Truijen WIBO 4,83 ---
11 Jordi van der Wal PAC 4,82 ---
12 Monichovoan Choun PAC 4,73 ---
13 Niels Bosch PAC 4,58 ---
14 Milan le Bruin PAC 4,42 ---
15 Wesley van der Holst PAC 4,30 ---
16 Nico Remkes Altis 4,23 ---
17 Lucas Moers AV Statina 4,15 ---
18 Kai Posthoorn PAC 4,06 ---
19 Tygo Dobber PAC 3,95 ---
20 Bruno Oele PAC 3,83 ---
21 Daan Blokland Altis 3,50 ---
Valbor Gorré PAC DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lars van Vught Altis 3:14,98 ---
2 Erik Stok PAC 3:17,33 ---
3 Alex Taal PAC 3:20,33 ---
4 Hristo Vermeer Typhoon 3:23,52 ---
5 Tom Van Schijndel AVGM 3:24,87 ---
6 Sjoerd Gijzen AV Sprint 3:29,55 ---
7 Jim van Mook THOR 3:36,42 ---
8 Maurice van Ravels AV Sprint 3:38,19 ---
9 Tijn Steenmetz Altis 3:39,32 ---
10 Jip Gabriels AV Sprint 3:45,65 ---
11 Ivo van der Harst Altis 3:56,45 ---
12 Ramses van...ardenburg AV Sprint 4:08,52 ---
Stijn Oerlemans AV Sprint DNF ---
Jorg Gorissen AV Sprint DNF ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Giovanni Homan PAC 13,57 ---
2 Lars van Vught Altis 14,39 ---
3 Wessel den Engelse PAC 15,11 ---
4 Lars Mackenbach AV Sprint 16,04 ---
5 Lars Hogendoorn Altis 16,10 ---
6 Jim De Wilde AV Sprint 16,42 ---
7 Karsten Duys PAC 16,44 ---
8 Maurice van Ravels AV Sprint 16,54 ---
9 Abel Maas AV Sprint 16,59 ---
10 Tom Michielsen AVGM 16,82 ---
11 Niklas Dhondt AVGM 17,00 ---
12 Douwe Demoulin AV Sprint 17,49 ---
13 Kay Witlam Altis 17,59 ---
14 Tim de Greef Altis 18,72 ---
15 Gustaaf Jans Altis 19,10 ---
16 Florian va...der Hoeff PAC 19,59 ---
17 Ramses van...ardenburg AV Sprint 21,01 ---
Marijn Hendriksen AVGM DNS ---



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
7 PAC JD 2 PAC - JJD 4 --- 0
1 PAC JD 1 PAC - JJD 4 43,24 620
2 Av Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD 4 44,37 574
3 Altis JD Altis - JJD 4 46,65 489
4 AVGM AV Generaal Michaelis - JJD 4 48,42 428
5 Av Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD 4 49,28 401
6 Av Sprint JD Team 3 AV Sprint - JJD 4 49,96 379



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 42,29 ---
2 Josha Kasmir PAC 34,17 ---
3 Florian va...der Hoeff PAC 31,78 ---
4 Lars van Vught Altis 31,48 ---
5 Frerik Does Altis 28,28 ---
6 Jochem van Dijk Spado 28,24 ---
7 Jelle Van Hofslot AV Sprint 28,16 ---
8 Tijmen Hermse PAC 25,17 ---
9 Wessel den Engelse PAC 23,08 ---
10 Jorg Gorissen AV Sprint 22,87 ---
11 Mick Hopman Altis 21,55 ---
12 Maarten van Gils AV Sprint 21,08 ---
13 Mark Heiden CAV Energie 20,96 ---
14 Tim de Greef Altis 20,93 ---
15 Tijn Blom AV Sprint 20,45 ---
16 Sander Ni...wenhuijse PAC 20,34 ---
17 Sjoerd Gijzen AV Sprint 19,27 ---
18 Jim van Mook THOR 18,85 ---
19 Leon Remkes Altis 16,42 ---
20 Jip Gabriels AV Sprint 15,42 ---
21 Nick Rodermond AV Sprint 15,19 ---
22 Douwe Demoulin AV Sprint 14,40 ---
23 Luke de Leeuw AV Sprint 13,39 ---
24 Ramses van...ardenburg AV Sprint 12,37 ---
25 Tom Van Schijndel AVGM 11,53 ---
26 Hugo Blokland Altis 10,27 ---
27 Gustaaf Jans Altis 6,76 ---
Stijn Oerlemans AV Sprint NM ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 28,49 ---
2 Josha Kasmir PAC 26,85 ---
3 Erik Stok PAC 17,77 ---
4 Mick Hopman Altis 16,15 ---
5 Frerik Does Altis 15,94 ---
6 Sander Ni...wenhuijse PAC 15,79 ---
7 Rico Coenen AV Statina 15,73 ---
8 Nick Rodermond AV Sprint 15,48 ---
9 Koen van Ommeren THOR 13,85 ---
10 Tijmen Hermse PAC 13,82 ---
11 Gustaaf Jans Altis 11,43 ---
12 Leon Remkes Altis 10,97 ---
13 Hugo Blokland Altis 10,28 ---
14 Stijn Oerlemans AV Sprint 9,34 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars van Vught Altis 1,50 ---
2 Lars Hogendoorn Altis 1,45 ---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 1,45 ---
4 Wessel den Engelse PAC 1,40 ---
4 Jorg Gorissen AV Sprint 1,40 ---
6 Kay Witlam Altis 1,35 ---
6 Douwe Demoulin AV Sprint 1,35 ---
6 Luc van Hofslot AV Sprint 1,35 ---
6 Jim van Mook THOR 1,35 ---
10 Mark Heiden CAV Energie 1,30 ---
10 Jelle Van Hofslot AV Sprint 1,30 ---
12 Rico Coenen AV Statina 1,25 ---
12 Tijmen Hermse PAC 1,25 ---
12 Hristo Vermeer Typhoon 1,25 ---
12 Abel Maas AV Sprint 1,25 ---
16 Ivo van der Harst Altis 1,20 ---
16 Jim De Wilde AV Sprint 1,20 ---
16 Sjoerd Gijzen AV Sprint 1,20 ---
16 Tijn Blom AV Sprint 1,20 ---
20 Frerik Does Altis 1,15 ---
20 Karsten Duys PAC 1,15 ---
22 Giovanni Homan PAC 1,10 ---
22 Maarten van Gils AV Sprint 1,10 ---
24 Leon Remkes Altis 1,05 ---
24 Tijn Steenmetz Altis 1,05 ---
Marijn Hendriksen AVGM DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 4,96 ---
2 Mark Heiden CAV Energie 4,67 ---
3 Abel Maas AV Sprint 4,64 ---
4 Florian va...der Hoeff PAC 4,42 ---
5 Jelle Van Hofslot AV Sprint 4,32 ---
6 Josha Kasmir PAC 4,30 ---
7 Luc van Hofslot AV Sprint 4,25 ---
8 Hristo Vermeer Typhoon 4,18 ---
9 Lars Hogendoorn Altis 4,08 ---
10 Niklas Dhondt AVGM 3,97 ---
11 Ivo van der Harst Altis 3,94 ---
12 Erik Stok PAC 3,89 ---
13 Sander Ni...wenhuijse PAC 3,88 ---
14 Tom Van Schijndel AVGM 3,87 ---
15 Mick Hopman Altis 3,86 ---
16 Tom Michielsen AVGM 3,76 ---
17 Alex Taal PAC 3,74 ---
18 Koen van Ommeren THOR 3,69 ---
19 Luke de Leeuw AV Sprint 3,65 ---
20 Tim de Greef Altis 3,61 ---
21 Kay Witlam Altis 3,54 ---
21 Maurice van Ravels AV Sprint 3,54 ---
23 Tijn Blom AV Sprint 3,47 ---
24 Maarten van Gils AV Sprint 3,36 ---
25 Jip Gabriels AV Sprint 3,27 ---
26 Tijn Steenmetz Altis 3,21 ---
Gustaaf Jans Altis NM ---
Rico Coenen AV Statina DNS ---
Karsten Duys PAC DNS ---
Marijn Hendriksen AVGM DNS ---
Jim De Wilde AV Sprint DNS ---
Stijn Oerlemans AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Charity Bouman HRCL 1:41,49 ---
2 Silke Brakkee PAC 1:42,91 ---
3 Jasmijn van Iersel PAC 1:46,85 ---
4 Rosa Hulsman Altis 1:52,58 ---
5 Hannah den Engelse PAC 1:53,80 ---
6 Femke Kuiper Altis 1:53,99 ---
7 Sanne van Beek PAC 1:55,40 ---
8 Mies van der Sluis Altis 1:57,66 ---
9 Robin van Ommeren THOR 1:59,77 ---
10 Joelle Adams AVGM 2:05,37 ---
Selina van...Meerakker PAC DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Annika Reuvers Spado 13,45 ---
2 Tia Ackermans Scorpio 13,73 ---
3 Camille van de Brug PAC 14,00 ---
3 Emma Rijsdijk PAC 14,00 ---
5 Femke Kuiper Altis 14,40 ---
6 Marlijn Wijkamp Altis 14,66 ---
7 Fleur van Dijk PAC 14,76 ---
8 Karlijn Naalden THOR 14,88 ---
9 Ning Slaats AVGM 15,13 ---
10 Joelle Willemse Altis 15,54 ---
11 Demi Buiks THOR 15,82 ---
12 Lotte Bakx THOR 16,22 ---
13 Sanne Kastelijn AVGM 16,59 ---
14 Saskia Smink AVGM 17,31 ---
15 Rosa Hulsman Altis 23,90 ---
Jill van Tricht PAC DNF ---
Anique Videler Spado DNF ---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MC Altis - MJC 4 43,35 615
2 PAC MC 2 PAC - MJC 4 43,55 607
3 AVGM MC AV Generaal Michaelis - MJC 4 44,39 573
4 PAC MC 3 PAC - MJC 4 44,43 572
5 C-meiden Thor THOR - MJC 4 45,29 539
6 PAC MC 1 PAC - MJC 4 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Enid Duut PAC 30,32 ---
2 Eva van der Heijden Spado 28,07 ---
3 Annika Reuvers Spado 28,01 ---
4 Camille van de Brug PAC 27,57 ---
5 Elsa de Lange SPOB 26,30 ---
6 Gabrielle Opmeer PAC 25,16 ---
7 Robin van Ommeren THOR 24,87 ---
8 Nicole Etman PAC 23,41 ---
9 Denise Achterberg Altis 20,47 ---
10 Veri Gutte AV Statina 20,46 ---
11 Demi Buiks THOR 19,78 ---
12 Amber Hermse PAC 19,38 ---
13 Zoe Meyer AV Sprint 19,29 ---
14 Julia van ...ippenberg AV Statina 18,54 ---
15 Joelle Willemse Altis 17,73 ---
16 Marlijn Wijkamp Altis 16,80 ---
17 Jamila Kerkmeester PAC 16,45 ---
18 Mies van der Sluis Altis 16,23 ---
19 Selina van...Meerakker PAC 15,38 ---
20 Marije de Groot Altis 14,76 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Enid Duut PAC 33,80 ---
2 Veri Gutte AV Statina 22,95 ---
3 Gabrielle Opmeer PAC 21,22 ---
4 Eva van der Heijden Spado 20,32 ---
5 Denise Achterberg Altis 17,50 ---
6 Jamila Kerkmeester PAC 17,32 ---
Inas Chahid PAC DNS ---
Fenna Klapwijk PAC DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tia Ackermans Scorpio 1,55 ---
1 Annika Reuvers Spado 1,55 ---
3 Sanne Kastelijn AVGM 1,45 ---
4 Femke Kuiper Altis 1,40 ---
4 Gabrielle Opmeer PAC 1,40 ---
4 Emma Rijsdijk PAC 1,40 ---
4 Amber Hermse PAC 1,40 ---
4 Ning Slaats AVGM 1,40 ---
9 Mies van der Sluis Altis 1,35 ---
9 Julia van ...ippenberg AV Statina 1,35 ---
11 Marlijn Wijkamp Altis 1,30 ---
11 Robin van Ommeren THOR 1,30 ---
Nicole Etman PAC DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marlijn Wijkamp Altis 4,68 ---
1 Femke Kuiper Altis 4,68 ---
3 Jasmijn van Iersel PAC 4,59 ---
4 Sanne Kastelijn AVGM 4,47 ---
5 Joelle Willemse Altis 4,45 ---
6 Romea Schröder PAC 4,35 ---
7 Zoe Meyer AV Sprint 4,24 ---
8 Joelle Adams AVGM 4,17 ---
9 Sanne van Beek PAC 4,14 ---
10 Demi Buiks THOR 4,12 ---
11 Camille van de Brug PAC 4,07 ---
12 Silke Brakkee PAC 4,04 ---
13 Saskia Smink AVGM 4,03 ---
14 Julia van ...ippenberg AV Statina 3,96 ---
15 Emma Rijsdijk PAC 3,93 ---
16 Amber Hermse PAC 3,88 ---
17 Marije de Groot Altis 3,78 ---
17 Fleur van Dijk PAC 3,78 ---
19 Mies van der Sluis Altis 3,75 ---
19 Veri Gutte AV Statina 3,75 ---
21 Jill van Tricht PAC 3,72 ---
22 Hannah den Engelse PAC 3,66 ---
23 Denise Achterberg Altis 3,38 ---
Inas Chahid PAC DNS ---
Elsa de Lange SPOB DNS ---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jinke Prinsen AV Sprint 1:50,68 ---
2 Anniek Bloemers AV Sprint 1:52,69 ---
3 Sheenai Muntslag AV Sprint 1:55,94 ---
4 Noortje Stolk AV Sprint 1:57,13 ---
5 Hanneke Verheesen AV Sprint 1:57,69 ---
6 Jetske Mooldijk PAC 1:58,59 ---
7 Maria Volk PAC 1:58,77 ---
8 Kira Landman Altis 1:58,97 ---
9 Lonne Mallens AV Sprint 2:01,19 ---
10 Britt Marijnissen AV Sprint 2:02,69 ---
11 Meike Dingenouts AV Sprint 2:03,39 ---
12 Maaike Bukman PAC 2:04,08 ---
13 Kirsten Medema Altis 2:05,92 ---
14 Amy Walraven Altis 2:08,29 ---
15 Aylin Rink Altis 2:12,38 ---
16 Emma Spiekman AV Sprint 2:15,28 ---
17 Simone de Lange AV Sprint 2:17,73 ---
18 Kiki Landkroon AV Sprint 2:21,51 ---
19 Maureen van de Brug PAC 2:23,45 ---
Alysa Smaal HRCL DNF ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9,41 ---
2 Bridget Janssen PAC 10,00 ---
3 Hanneke Verheesen AV Sprint 10,69 ---
4 Amy Hasselton THOR 10,83 ---
5 Miranda van Dijk HRCL 11,73 ---
6 Jinke Prinsen AV Sprint 11,75 ---
7 Jetske Mooldijk PAC 12,10 ---
8 Cathalin Hamelink PAC 12,48 ---
9 Lieke Prinsen AV Sprint 12,78 ---
10 Britt Marijnissen AV Sprint 13,23 ---
11 Maaike Bukman PAC 13,29 ---
12 Maureen van de Brug PAC 13,31 ---
13 Floor Van Veen AVGM 13,43 ---
14 Emma Spiekman AV Sprint 13,48 ---
15 Amber Hagenaar Spado 13,68 ---
16 Lena Akkermans AV Sprint 13,97 ---
17 Kirsten Medema Altis 14,11 ---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC MD 1 PAC - MJD 2 33,50 637
2 De 4 musketiers DK en AV Hercules - MJD 4 33,66 629
3 AV Sprint MD 1 AV Sprint - MJD 4 34,79 572
4 Altis MD Altis - MJD 4 35,73 527
5 AV Sprint MD 2 AV Sprint - MJD 3 36,55 490
6 AVGM MJD AV Generaal Michaelis - MJD 4 37,76 438



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 35,45 ---
2 Bridget Janssen PAC 27,89 ---
3 Esmee Hagenaar Spado 23,25 ---
4 Jinke Prinsen AV Sprint 21,86 ---
5 Amy Hasselton THOR 21,85 ---
6 Feyi van den Elshout PAC 18,61 ---
7 Meike Lambregts THOR 17,27 ---
8 Amber Van der Merwe HRCL 16,44 ---
8 Anniek Bloemers AV Sprint 16,44 ---
10 Eline Verhulst Spado 15,84 ---
11 Lonne Mallens AV Sprint 15,55 ---
12 Kira Landman Altis 15,49 ---
13 Silke Vonk AV Sprint 15,40 ---
14 Annemarie Malais PAC 13,76 ---
15 Kiki Landkroon AV Sprint 13,57 ---
16 Pleun Hector AV Sprint 13,01 ---
17 Annika Rijzenga AV Sprint 12,34 ---
18 Floor Van Veen AVGM 11,79 ---
19 Sarah Van der Stam AVGM 11,03 ---
20 Elke t Hooft AV Sprint 10,12 ---
21 Lisa Romgens AV Sprint 9,62 ---
22 Jelle Latijnhouwers AVGM 7,49 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta 23,32 ---
2 Silke Vonk AV Sprint 19,78 ---
3 Hanneke Verheesen AV Sprint 18,96 ---
4 Eline Verhulst Spado 16,02 ---
5 Meike Lambregts THOR 15,80 ---
6 Amber Hagenaar Spado 15,31 ---
7 Esmee Hagenaar Spado 15,24 ---
8 Lonne Mallens AV Sprint 14,67 ---
9 Anniek Bloemers AV Sprint 14,12 ---
10 Simone de Lange AV Sprint 13,93 ---
11 Maria Volk PAC 13,90 ---
12 Simone Weijers AVGM 13,35 ---
13 Lena Akkermans AV Sprint 13,24 ---
14 Britt Van der Bend AV Sprint 11,97 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bridget Janssen PAC 1,55 ---
2 Maritt Janssen HRCL 1,35 ---
2 Cathalin Hamelink PAC 1,35 ---
2 Feyi van den Elshout PAC 1,35 ---
5 Sophie van der Spoel HRCL 1,30 ---
5 Sheenai Muntslag AV Sprint 1,30 ---
5 Jaleena jr Schoonen Spado 1,30 ---
8 Jelle Latijnhouwers AVGM 1,25 ---
8 Britt Marijnissen AV Sprint 1,25 ---
8 Lieke Prinsen AV Sprint 1,25 ---
11 Amy Walraven Altis 1,20 ---
11 Sarah Van der Stam AVGM 1,20 ---
13 Aylin Rink Altis 1,15 ---
13 Kirsten Medema Altis 1,15 ---
13 Pleun Hector AV Sprint 1,15 ---
13 Britt Van der Bend AV Sprint 1,15 ---
13 Hanneke Verheesen AV Sprint 1,15 ---
13 Emma Spiekman AV Sprint 1,15 ---
13 Amber Hagenaar Spado 1,15 ---
20 Amber Van der Merwe HRCL 1,10 ---
20 Alysa Smaal HRCL 1,10 ---
20 Annika Rijzenga AV Sprint 1,10 ---
23 Elke t Hooft AV Sprint 1,05 ---
23 Meike Dingenouts AV Sprint 1,05 ---
25 Lena Akkermans AV Sprint 1,00 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bridget Janssen PAC 4,81 ---
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 4,78 ---
3 Kira Landman Altis 4,39 ---
4 Feyi van den Elshout PAC 4,27 ---
5 Jetske Mooldijk PAC 4,08 ---
5 Sheenai Muntslag AV Sprint 4,08 ---
7 Sophie van der Spoel HRCL 4,05 ---
8 Cathalin Hamelink PAC 4,02 ---
8 Maria Volk PAC 4,02 ---
10 Jaleena jr Schoonen Spado 4,01 ---
11 Annemarie Malais PAC 3,91 ---
12 Maaike Bukman PAC 3,81 ---
12 Noortje Stolk AV Sprint 3,81 ---
14 Anniek Bloemers AV Sprint 3,74 ---
15 Eline Verhulst Spado 3,71 ---
16 Emma Spiekman AV Sprint 3,70 ---
17 Lieke Prinsen AV Sprint 3,66 ---
18 Emma Van Herwijnen HRCL 3,57 ---
19 Amy Walraven Altis 3,47 ---
20 Kirsten Medema Altis 3,26 ---
21 Meike Dingenouts AV Sprint 3,24 ---
22 Pleun Hector AV Sprint 3,23 ---
23 Britt Van der Bend AV Sprint 3,22 ---
24 Annika Rijzenga AV Sprint 3,14 ---
25 Esmee Hagenaar Spado 3,07 ---
25 Amber Hagenaar Spado 3,07 ---
27 Aylin Rink Altis 3,06 ---
28 Lena Akkermans AV Sprint 3,04 ---
29 Meike Lambregts THOR 3,03 ---
30 Simone Weijers AVGM 2,99 ---
31 Simone de Lange AV Sprint 2,79 ---
32 Maureen van de Brug PAC 2,72 ---
33 Lisa Romgens AV Sprint 2,63 ---
34 Elke t Hooft AV Sprint 2,54 ---
Miranda van Dijk HRCL DNS ---