Uitslagen Phanos Indoor voor 60m/60mh

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Serencio Lionahr Phanos 7,13 ---
2 Rik Taam AV Zaanland 7,16 ---
3 Loïc Wondel Rotterdam 7,24 ---
4 Calvin Hoogland Castricum 7,35 ---
5 Quincy Stjeward Phanos 7,42 ---
6 Daan Walder AV Sprint 7,45 ---
7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 7,47 ---
8 Gijs Mourits VAV 7,48 ---
9 Timo Brandehof HLLM 7,51 ---
10 Henrik Fischer Haag 7,55 ---
11 Aldo Vree GACH 7,62 ---
12 Niels Verheugd Atledo 7,63 ---
13 Thieme Schmidt Leiden 7,64 ---
14 Jaïr Wielzen Phanos 7,73 ---
15 Jowie Robbemond AV Fortuna 7,77 ---
16 Floris de Boer AV Gouda 7,79 ---
17 Luwe Groot Phanos 7,84 ---
18 Duve Ribberink AV Gouda 8,10 ---
19 Joshua Derby AV Lycurgus 8,44 ---



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Serencio Lionahr Phanos 7,09 ---
2 Loïc Wondel Rotterdam 7,23 ---
3 Calvin Hoogland Castricum 7,32 ---
4 Gijs Mourits VAV 7,46 ---
5 Daan Walder AV Sprint 7,49 ---
6 Timo Brandehof HLLM 7,50 ---
7 Martijn Hoogewerf KAV Holland 7,56 ---
8 Aldo Vree GACH 7,58 ---
9 Jaïr Wielzen Phanos 7,66 ---
9 Thieme Schmidt Leiden 7,66 ---
9 Niels Verheugd Atledo 7,66 ---
12 Luwe Groot Phanos 7,83 ---
12 Jowie Robbemond AV Fortuna 7,83 ---
14 Floris de Boer AV Gouda 7,88 ---
15 Joshua Derby AV Lycurgus 8,40 ---
Quincy Stjeward Phanos DNS ---
Duve Ribberink AV Gouda DNS ---



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 8,29 ---
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 8,55 ---
3 Floris de Boer AV Gouda 8,89 ---
4 Luwe Groot Phanos 9,65 ---
5 Duve Ribberink AV Gouda 9,77 ---
6 Jari Kouwen ACO 9,78 ---
7 Niels Verheugd Atledo 9,87 ---



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 8,06 ---
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland 8,56 ---
3 Floris de Boer AV Gouda 8,88 ---
4 Jari Kouwen ACO 9,75 ---
5 Niels Verheugd Atledo 9,82 ---
5 Duve Ribberink AV Gouda 9,82 ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Levi Hazes AV 1923 7,32 ---
2 Milo Zech...allebroek Leiden 7,33 ---
3 Ramsey Angela PAC 7,37 ---
4 Sil Negenman KAV Holland 7,47 ---
4 Sergio van der Meide PAC 7,47 ---
6 Tyrece Balbin Phanos 7,57 ---
7 Tom Hensing Leiden 7,63 ---
8 Kristian Mos Heerenveen 7,65 ---
9 Tim Verhoeven AV Attila 7,67 ---
10 Wesley van der Holst PAC 7,72 ---
11 Robin Spoor AV Sparta 7,74 ---
12 Jos Hoogewerf KAV Holland 7,81 ---
13 Kiowa Roukema NEAV 7,83 ---
13 Tijmen Melchers AV Sparta 7,83 ---
15 Ruben Heijnen Delta Sport 7,85 ---
16 Gerwin de Haan Heerenveen 7,90 ---
16 Joep Borninkhof GACH 7,90 ---
16 Kristof va...amperdijk GACH 7,90 ---
19 Mattias Nab AV Gouda 7,93 ---
20 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 7,98 ---
21 Jeffrey Karikari Phanos 7,99 ---
21 Jasper Rou VAV 7,99 ---
23 Mika Taag KAV Holland 8,00 ---
23 Koen van Perse HLLS 8,00 ---
25 Brian Kortekaas AAV `36 8,03 ---
26 Casper van den Top AV Lycurgus 8,04 ---
27 Jasper de Hon AAC 8,05 ---
28 Bas van Dijk AV Lycurgus 8,13 ---
29 Jeffry de Graaf AV `47 8,15 ---
30 Niels van der Weide AAV `36 8,19 ---
31 Thomas Arensman NEAV 8,25 ---
32 Eric Wolfrat GACH 8,50 ---
Dave Wesselink AV Trias DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Milo Zech...allebroek Leiden 7,23 ---
2 Levi Hazes AV 1923 7,33 ---
3 Ramsey Angela PAC 7,39 ---
4 Sergio van der Meide PAC 7,53 ---
5 Sil Negenman KAV Holland 7,54 ---
5 Kristian Mos Heerenveen 7,54 ---
7 Tyrece Balbin Phanos 7,64 ---
7 Robin Spoor AV Sparta 7,64 ---
9 Tim Verhoeven AV Attila 7,67 ---
10 Tijmen Melchers AV Sparta 7,74 ---
11 Kiowa Roukema NEAV 7,81 ---
12 Jos Hoogewerf KAV Holland 7,84 ---
13 Wesley van der Holst PAC 7,87 ---
14 Tom Hensing Leiden 7,93 ---
15 Thijs van Noorloos AV Lycurgus 7,95 ---
15 Jasper Rou VAV 7,95 ---
15 Ruben Heijnen Delta Sport 7,95 ---
18 Casper van den Top AV Lycurgus 7,99 ---
18 Mattias Nab AV Gouda 7,99 ---
20 Brian Kortekaas AAV `36 8,02 ---
21 Bas van Dijk AV Lycurgus 8,03 ---
21 Gerwin de Haan Heerenveen 8,03 ---
21 Joep Borninkhof GACH 8,03 ---
21 Koen van Perse HLLS 8,03 ---
25 Mika Taag KAV Holland 8,10 ---
26 Jasper de Hon AAC 8,14 ---
27 Niels van der Weide AAV `36 8,15 ---
28 Jeffry de Graaf AV `47 8,16 ---
29 Thomas Arensman NEAV 8,29 ---
30 Eric Wolfrat GACH 8,50 ---
Jeffrey Karikari Phanos DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 7,94 ---
2 Dave Wesselink AV Trias 8,09 ---
3 Ramsey Angela PAC 8,15 ---
4 Jos Hoogewerf KAV Holland 8,68 ---
5 Sergio van der Meide PAC 8,73 ---
6 Sil Negenman KAV Holland 8,83 ---
7 Robin Spoor AV Sparta 8,96 ---
8 Gerwin de Haan Heerenveen 9,13 ---
9 Siem ter Braake GACH 9,17 ---
10 Tim Verhoeven AV Attila 9,23 ---
11 Mika Taag KAV Holland 9,29 ---
11 Wesley van der Holst PAC 9,29 ---
13 Jannis Fischer Haag 9,35 ---
14 Koen van Perse HLLS 9,36 ---
15 Mattias Nab AV Gouda 9,44 ---
16 Jasper de Hon AAC 10,10 ---
17 Youp Brouwer SPLS 10,17 ---
18 Ruben Heijnen Delta Sport 10,28 ---



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 7,98 ---
2 Dave Wesselink AV Trias 8,12 ---
3 Ramsey Angela PAC 8,22 ---
4 Sergio van der Meide PAC 8,55 ---
5 Jos Hoogewerf KAV Holland 8,65 ---
6 Sil Negenman KAV Holland 8,85 ---
7 Robin Spoor AV Sparta 8,86 ---
8 Gerwin de Haan Heerenveen 9,12 ---
8 Koen van Perse HLLS 9,12 ---
10 Siem ter Braake GACH 9,14 ---
10 Tim Verhoeven AV Attila 9,14 ---
12 Mika Taag KAV Holland 9,18 ---
13 Jannis Fischer Haag 9,19 ---
14 Wesley van der Holst PAC 9,27 ---
15 Mattias Nab AV Gouda 9,88 ---
16 Youp Brouwer SPLS 10,09 ---
17 Jasper de Hon AAC 10,18 ---



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Richard van Delft M40 - GACH 7,78 ---
2 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 8,16 ---



Masters Mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Peter Pesch M55 - AV Zuidwal 8,09 --- 0



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Debby Jutte Phanos 9,72 ---



Masters Vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Debby Jutte Phanos 9,67 ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Marijke Boogerd AAV `36 7,59 ---
2 Lieke Klaver SAV 7,66 ---
3 Bowien Jansen HLLM 7,67 ---
4 Elaine den Exter Rotterdam 7,93 ---
5 Myke van de Wiel AV Sprint 7,94 ---
6 Janna Visser Phanos 8,04 ---
6 Silke Berendse Phanos 8,04 ---
8 Vera van Aurich Heerenveen 8,10 ---
9 Anne van de Wiel AV Sprint 8,18 ---
10 Nikki Kraaijeveld DEM 8,19 ---
11 Iris Bastmeijer AV Attila 8,23 ---
11 Nele van den Broek AV Sprint 8,23 ---
13 Emma Oosterwegel DVTR 8,28 ---
14 Josephine Kandeh Phanos 8,29 ---
15 Eva Tetteroo Olympus `70 8,30 ---
16 Isa Videler Spado 8,36 ---
17 Annemarie ten Kate De Spartaan 8,38 ---
18 Jolijn van Dijk GACH 8,43 ---
19 Maaike Schoute AV Lycurgus 8,44 ---
20 Daphne Linnekamp HLLS 8,45 ---
21 Aafke Roelofs GACH 8,83 ---
22 Joyce van Beek HLLM 9,10 ---



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Bowien Jansen HLLM 7,65 ---
2 Lieke Klaver SAV 7,74 ---
3 Myke van de Wiel AV Sprint 8,02 ---
4 Janna Visser Phanos 8,04 ---
5 Silke Berendse Phanos 8,05 ---
6 Elaine den Exter Rotterdam 8,06 ---
7 Vera van Aurich Heerenveen 8,14 ---
8 Nikki Kraaijeveld DEM 8,16 ---
9 Anne van de Wiel AV Sprint 8,24 ---
10 Jolijn van Dijk GACH 8,34 ---
11 Nele van den Broek AV Sprint 8,36 ---
12 Iris Bastmeijer AV Attila 8,38 ---
13 Josephine Kandeh Phanos 8,41 ---
13 Annemarie ten Kate De Spartaan 8,41 ---
15 Daphne Linnekamp HLLS 8,51 ---
16 Maaike Schoute AV Lycurgus 8,66 ---
17 Aafke Roelofs GACH 8,82 ---
18 Joyce van Beek HLLM 9,14 ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marijke Boogerd AAV `36 8,89 ---
2 Emma Oosterwegel DVTR 9,03 ---
3 Eva Tetteroo Olympus `70 9,17 ---
4 Myke van de Wiel AV Sprint 9,47 ---
4 Isa Videler Spado 9,47 ---
6 Anne van de Wiel AV Sprint 9,51 ---
7 Janna Visser Phanos 9,53 ---
7 Nele van den Broek AV Sprint 9,53 ---
9 Nikki Kraaijeveld DEM 9,57 ---
10 Fieke Witte AV Phoenix 9,62 ---
11 Josephine Kandeh Phanos 9,68 ---
12 Iris Bastmeijer AV Attila 9,77 ---
Romy Smith De Spartaan DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Marijke Boogerd AAV `36 9,05 ---
2 Emma Oosterwegel DVTR 9,10 ---
3 Eva Tetteroo Olympus `70 9,20 ---
4 Anne van de Wiel AV Sprint 9,29 ---
5 Myke van de Wiel AV Sprint 9,31 ---
6 Nele van den Broek AV Sprint 9,43 ---
7 Josephine Kandeh Phanos 9,46 ---
8 Fieke Witte AV Phoenix 9,49 ---
9 Nikki Kraaijeveld DEM 9,50 ---
10 Isa Videler Spado 9,53 ---
11 Iris Bastmeijer AV Attila 9,91 ---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jaleesa Seedorf Rotterdam 7,96 ---
2 Deborah Westfa CAV Energie 8,11 ---
3 Yara Linnekamp HLLS 8,20 ---
4 Britt Ooijevaar AV Trias 8,26 ---
5 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,39 ---
6 Janna Doumpas JSPR 8,43 ---
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,46 ---
8 Pauline Hondema AV Lycurgus 8,47 ---
9 Joyce van Kan KAV Holland 8,48 ---
9 Sarah Dekker AV Trias 8,48 ---
9 Gabriëlle Opmeer PAC 8,48 ---
12 Madelon va...k Ostende AV Gouda 8,50 ---
13 Sophie Jebose AAC 8,55 ---
14 Feline Molenaar Avantri 8,56 ---
15 Otte Wienese GACH 8,58 ---
16 Shanna Mol AV Lycurgus 8,60 ---
16 Merit Schuurman AAC 8,60 ---
18 Rinka Kranenburg AV `47 8,62 ---
19 Femke de Boer AV Gouda 8,65 ---
20 Isabel Hooijman AKU 8,70 ---
21 Julia van Delft GACH 8,74 ---
22 Terri Talan Heerenveen 8,86 ---
23 Anna Oosterwegel DVTR 8,90 ---
24 Amina Schellekens Phanos 8,94 ---
25 Yanika Einholz KAV Holland 8,95 ---
26 Annerice Bakker Phanos 8,97 ---
27 Elena Konstanty AV Sparta 9,20 ---
28 Emma van der Schoor GACH 9,26 ---
Evelyn Imafidon AV Feniks DNS ---
Esther vd Pijl Haag DNS ---
Livia Tromp Haag DNS ---
Puck van Wiltenburg PAC DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,06 ---
2 Deborah Westfa CAV Energie 8,14 ---
3 Yara Linnekamp HLLS 8,26 ---
4 Britt Ooijevaar AV Trias 8,30 ---
4 Janna Doumpas JSPR 8,30 ---
6 Anouk Schoute AV Lycurgus 8,38 ---
7 Gabriëlle Opmeer PAC 8,39 ---
8 Sarah Dekker AV Trias 8,44 ---
9 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 8,47 ---
10 Pauline Hondema AV Lycurgus 8,51 ---
11 Madelon va...k Ostende AV Gouda 8,52 ---
12 Sophie Jebose AAC 8,54 ---
13 Shanna Mol AV Lycurgus 8,57 ---
14 Joyce van Kan KAV Holland 8,59 ---
15 Femke de Boer AV Gouda 8,61 ---
16 Merit Schuurman AAC 8,62 ---
17 Rinka Kranenburg AV `47 8,63 ---
18 Isabel Hooijman AKU 8,66 ---
18 Otte Wienese GACH 8,66 ---
20 Annerice Bakker Phanos 8,85 ---
21 Terri Talan Heerenveen 8,94 ---
22 Yanika Einholz KAV Holland 8,99 ---
23 Emma van der Schoor GACH 9,26 ---
Julia van Delft GACH DNS ---
Elena Konstanty AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer SPLS 9,36 ---
2 Yara Linnekamp HLLS 9,37 ---
3 Merle van Elzakker Spado 9,48 ---
4 Feline Molenaar Avantri 9,51 ---
5 Sophie Jebose AAC 9,70 ---
6 Julia van Delft GACH 9,74 ---
7 Femke de Boer AV Gouda 9,91 ---
8 Renske Zwolle Heerenveen 10,11 ---
9 Rinka Kranenburg AV `47 10,14 ---
10 Annerice Bakker Phanos 10,21 ---
11 Shanna Mol AV Lycurgus 10,25 ---
12 Esmee de Jong AV Trias 10,30 ---
13 Gabriëlle Opmeer PAC 10,36 ---
14 Emma Rijsdijk PAC 10,49 ---
15 Anna Oosterwegel DVTR 10,54 ---
16 Amina Schellekens Phanos 10,61 ---
Puck van Wiltenburg PAC DNS ---
Janna Doumpas JSPR DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer SPLS 9,33 ---
2 Yara Linnekamp HLLS 9,41 ---
3 Feline Molenaar Avantri 9,48 ---
4 Julia van Delft GACH 9,61 ---
5 Femke de Boer AV Gouda 9,76 ---
6 Shanna Mol AV Lycurgus 9,80 ---
7 Sophie Jebose AAC 9,89 ---
8 Rinka Kranenburg AV `47 10,01 ---
9 Gabriëlle Opmeer PAC 10,02 ---
10 Esmee de Jong AV Trias 10,33 ---
11 Anna Oosterwegel DVTR 10,42 ---
12 Annerice Bakker Phanos 10,50 ---
13 Emma Rijsdijk PAC 10,77 ---
14 Amina Schellekens Phanos 10,85 ---
Renske Zwolle Heerenveen DNF ---
Merle van Elzakker Spado DNF ---



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Dimitri Juliet Rotterdam 7,01 ---
2 Paul Groen GACH 7,04 ---
3 Méron Gysbertha Phanos 7,12 ---
4 Mikey de l...z Santana Phanos 7,13 ---
5 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,23 ---
6 Kaj Emanuel Phanos 7,31 ---
7 Dwight Sion Phanos 7,34 ---
8 Almo Daved AAC 7,35 ---
8 Tom van Rijswijk AAV `36 7,35 ---
10 Rivelinho Amatsaleh Phanos 7,36 ---
11 Olaf van der Geest AV De Keien 7,43 ---
11 Sander van der Waals AV Sprint 7,43 ---
13 Vincent Onos SAV 7,45 ---
14 Timo Stam Phanos 7,54 ---
14 Ronald Dekker AV Hera 7,54 ---
16 Roman Monte GACH 7,58 ---
17 Clifton Struiken Phanos 7,74 ---
Jayson Cornelia SV Noordkop DNS ---



Senioren mannen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Dimitri Juliet Rotterdam 6,97 ---
2 Méron Gysbertha Phanos 7,11 ---
3 Paul Groen GACH 7,12 ---
4 Mikey de l...z Santana Phanos 7,19 ---
5 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,22 ---
6 Rivelinho Amatsaleh Phanos 7,31 ---
7 Tom van Rijswijk AAV `36 7,32 ---
8 Dwight Sion Phanos 7,34 ---
9 Kaj Emanuel Phanos 7,35 ---
10 Olaf van der Geest AV De Keien 7,43 ---
11 Almo Daved AAC 7,45 ---
12 Vincent Onos SAV 7,46 ---
13 Ronald Dekker AV Hera 7,56 ---
14 Roman Monte GACH 7,59 ---
15 Timo Stam Phanos 7,60 ---
16 Sander van der Waals AV Sprint 7,67 ---
17 Clifton Struiken Phanos 7,72 ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sander van der Waals AV Sprint 8,86 ---
2 Bas Land AV Phoenix 9,24 ---
3 Bas Jansen AV Lycurgus 9,25 ---
4 Sibren van den Berg AV Phoenix 9,71 ---



Senioren mannen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Sander van der Waals AV Sprint 8,85 ---
2 Bas Jansen AV Lycurgus 9,17 ---
3 Bas Land AV Phoenix 9,23 ---
4 Sibren van den Berg AV Phoenix 9,63 ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mariska Bun AV Phoenix 7,88 ---
2 Evelien Bos Phanos 8,11 ---
3 Anneloes de Roo Isala `96 8,14 ---
4 Lotte Schrijver Phanos 8,37 ---
5 Judith Rasch GACH 8,41 ---
6 Sandy Lundgren AV Hera 8,48 ---
7 Samyre Wieles Typhoon 8,53 ---
8 Katja Slangewal Altis 8,57 ---
9 Shanice Atalay Heerenveen 9,04 ---



Senioren vrouwen - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Evelien Bos Phanos 8,12 ---
2 Lotte Schrijver Phanos 8,26 ---
3 Judith Rasch GACH 8,55 ---
4 Samyre Wieles Typhoon 8,60 ---
5 Sandy Lundgren AV Hera 8,66 ---
6 Shanice Atalay Heerenveen 9,04 ---
Mariska Bun AV Phoenix DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Sophie Klumper Phanos 9,10 ---
2 Mariska Bun AV Phoenix 9,26 ---
3 Anneloes de Roo Isala `96 9,34 ---
4 Lisa Rodenburg AV Phoenix 9,35 ---
5 Moniek Stijvers GACH 9,47 ---
6 Samyre Wieles Typhoon 9,74 ---
7 Katja Slangewal Altis 10,16 ---



Senioren vrouwen - 60 meter horden finale

# Naam ResOBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 9,32 ---
2 Lisa Rodenburg AV Phoenix 9,34 ---
3 Moniek Stijvers GACH 9,60 ---
4 Samyre Wieles Typhoon 9,89 ---
5 Katja Slangewal Altis 10,11 ---