Uitslagen Gooi en Eemland Instuif

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Menno Blom Pijnenburg 17,18 +2.3 m/s---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Bluekens Climax 37,87 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Merijn van Essen Triathlon 2:19,58 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Johnny van...hooneveld AV 1923 17,22 +2.4 m/s---



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Kalid Amin Triathlon 9:51,94 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Johnny van...hooneveld AV 1923 28,38 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Henrik Prå¡pper Phanos 60,29 ---
2 Matthijs Jong SAV 55,91 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Menno Blom Pijnenburg 6,26 +3.1 m/s---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Omar Abdelkhalki Altis 17,91 +1.6 m/s---
2 Skip Renders GACH 18,39 +2.3 m/s---
3 Lauren Hollander Pijnenburg 19,18 +1.9 m/s---
4 Mutale Hil...s Lambers GACH 22,78 +2.7 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 39,02 ---
2 Ken Leunissen AV Zuidwal 41,00 ---
3 Cain Rutgers Almere `81 42,07 ---
4 Lauren Hollander Pijnenburg 42,89 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Reinder Boekholt Pijnenburg 2:03,49 ---
2 Nicolaas Romagnoli GACH 2:17,51 ---
3 Maico Rompa Altis 2:32,44 ---
4 Jonatan van Dongen AV Phoenix 2:37,58 ---
5 Lloyd Rompa Altis 2:43,70 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Joppe Stokvis Triathlon 5:03,66 ---
2 Rick Hollestelle Triathlon 5:25,51 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix 10:34,78 ---
2 Stefan Zondervan Triathlon 12:37,59 ---
3 Maico Rompa Altis 12:46,90 ---
4 Lloyd Rompa Altis 13:26,21 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 15,64 +1.6 m/s---
2 Rick Hollestelle Triathlon 18,45 +1.6 m/s---
3 Nicolaas Romagnoli GACH 19,03 +1.6 m/s---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Julian Record AV 1923 35,30 ---
2 Floris Aarts AV 1923 35,09 ---
3 Thijs Kollmann Pijnenburg 31,39 ---
4 Bram vd Jagt AV 1923 31,07 ---
5 Arthur van Essen Triathlon 27,44 ---
6 Wim Vonk Triathlon 26,17 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wim Vonk Triathlon 12,26 ---
2 Joppe Stokvis Triathlon 10,52 ---
3 Rick Hollestelle Triathlon 8,26 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Floris Aarts AV 1923 47,29 ---
2 Chiem Berends AV34 38,13 ---
3 Rik Barlo Pijnenburg 38,03 ---
4 Arthur van Essen Triathlon 29,27 ---
5 Lloyd Rompa Altis 22,99 ---
6 Maico Rompa Altis 17,62 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Siem ter Braake GACH 1,66 ---
2 Jelle van Miltenburg BAV 1,56 ---
3 Olaf vd Paver GACH 1,51 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Bram Streefkerk GACH 11,19 +2.2 m/s---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bram Streefkerk GACH 5,46 +4.2 m/s---
2 Skip Renders GACH 5,39 +4.9 m/s---
3 Govert van Loon GACH 5,36 +2.3 m/s---
4 Chiem Berends AV34 4,77 +4.1 m/s---
5 Olaf vd Paver GACH 4,63 +3.2 m/s---
6 Luc Lamme Pijnenburg 4,19 +3.8 m/s---
7 Tim Lamme Pijnenburg 3,43 +5.1 m/s---



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thijmen Klaarenbeek M40 - Altis 19,06 +2.3 m/s--- 0
2 Dolf Smid M50 - AAV `36 19,31 +1.9 m/s--- 0
3 Chi Wijmans M40 - GACH 19,81 +1.9 m/s--- 0
4 Franz van Barneveld M60 - Altis 22,42 +2.7 m/s--- 0
5 Rick Westerdaal M45 - AV Edam 22,78 +2.7 m/s--- 0



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 39,81 --- 0
2 Dolf Smid M50 - AAV `36 41,59 --- 0
3 Thijmen Klaarenbeek M40 - Altis 42,44 --- 0
4 Franz van Barneveld M60 - Altis 50,74 --- 0
5 Rick Westerdaal M45 - AV Edam 53,66 --- 0
Marcel Scholten M55 - Altis DQ --- 0



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 4:24,67 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Simon vd Ende M40 - AV Phoenix 10:16,57 --- 0
2 Peter Schipper M50 - Triathlon 10:50,54 --- 0
3 Ton Duits M70 - Triathlon 15:03,11 --- 0



Masters Mannen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 11:34,28 --- 0
2 Zeger Knipmeijer M40 - Altis 11:40,77 --- 0
3 Remco Hoetmer M40 - GACH 12:14,30 --- 0
4 Cas Grannitia M50 - De Spartaan 13:28,07 --- 0



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kees Versloot M50 - De Liemers 36,95 --- 0
2 Martijn vd Peppel M40 - VAV 26,27 --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kees Versloot M50 - De Liemers 11,25 --- 0
2 Peter Blakmoor M70 - Fit 9,25 --- 0



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stå½Phan... Wienneke M45 - GACH 31,09 --- 0



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Denise vd ...en-Morris V45 - GACH 51,75 --- 0



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Agnes Schipper V45 - HLLS 5:04,44 --- 0



Masters Vrouwen - 2000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Eefke Vro...chneiders V40 - Altis 8:37,70 ---



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 25,39 +2.7 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wietske Brouwer ARV Ilion 2:41,65 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Veerle Bakker Triathlon 10:27,45 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Renske Versloot De Liemers 35,48 ---
2 Maaike Beelman AV Zuidwal 26,48 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Renske Versloot De Liemers 9,19 ---
2 Maaike Beelman AV Zuidwal 8,05 ---
3 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 6,07 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Maaike Beelman AV Zuidwal 19,69 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tara Yoro AV 1923 5,73 +4.2 m/s---
2 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 2,77 +5.1 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Femke Bol Triathlon 19,04 +1.9 m/s---
2 Jamie Verweij AV Statina 20,41 +1.9 m/s---
3 Luna Scheffer GACH 20,42 +2.7 m/s---
4 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 21,01 +2.7 m/s---
5 Femke vd Bos Tempo AV 21,23 +1.9 m/s---
6 Kato Leusink GACH 21,49 +1.9 m/s---
7 Aleid Frissel Tempo AV 21,50 +1.9 m/s---
8 Aafke Roelofs GACH 22,46 +1.9 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Triathlon 42,84 ---
2 Merel Blommaert Pijnenburg 48,30 ---
3 Jamie Verweij AV Statina 49,03 ---
4 Nadine de Leeuw Almere `81 51,69 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nida Huijben AV Phoenix 2:27,93 ---
2 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:34,65 ---
3 Nynke vd Bedem Altis 2:36,63 ---
4 Daantje Mekel AV Phoenix 2:56,42 ---
5 Puck Mekel AV Phoenix 3:13,79 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Odile Verzantvoort Triathlon 5:27,94 ---
2 Jorieke Slangewal Altis 5:59,74 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sterre Weber GACH 16,68 +3.4 m/s---
2 Aleid Frissel Tempo AV 17,16 +3.4 m/s---
3 Yoka Hubers AV34 18,56 +2.2 m/s---
4 Renå½E Bohnsack AV34 18,73 +2.2 m/s---
5 Femke vd Bos Tempo AV 21,59 +3.4 m/s---



Meisjes Junior B - 2000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 6:53,38 ---
2 Annemarie Slangewal Triathlon 7:22,80 ---
3 Madelief Kok Triathlon 7:38,80 ---
4 Shurianty Mathilda CAV Energie 7:44,80 ---
5 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 8:10,23 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Kristel vd Berg CAV Energie 11:41,58 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Renå½E Bohnsack AV34 17,32 ---
2 Charlize Capel GACH 16,61 ---
3 Yoka Hubers AV34 16,57 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carmen vd Waterbeemd Pijnenburg 8,76 ---
2 Charlize Capel GACH 8,31 ---
3 Renå½E Bohnsack AV34 8,29 ---
4 Anja Bekema GACH 8,27 ---
5 Yoka Hubers AV34 8,20 ---
6 Femke vd Bos Tempo AV 8,18 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Otte Wienese GACH 35,46 ---
2 Nynke vd Bedem Altis 30,09 ---
3 Carmen vd Waterbeemd Pijnenburg 27,57 ---
4 Charlize Capel GACH 17,15 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 1,61 ---
2 Kato Leusink GACH 1,56 ---
3 Susan Visser GACH 1,51 ---
4 Tjeerdje van Gastel Triathlon 1,46 ---
4 Otte Wienese GACH 1,46 ---
6 Sterre Weber GACH 1,41 ---
6 Mauve Bos GACH 1,41 ---
8 Aafke Roelofs GACH 1,26 ---
8 Anja Bekema GACH 1,26 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Luna Scheffer GACH 9,32 +3.5 m/s---
2 Diewertje Kok GACH 9,10 +0.5 m/s---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tjeerdje van Gastel Triathlon 4,97 +4.1 m/s---
2 Otte Wienese GACH 4,60 +4.1 m/s---
2 Mauve Bos GACH 4,60 +1.8 m/s---
4 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4,53 +3.6 m/s---
5 Kato Leusink GACH 4,42 +2.3 m/s---
6 Renå½E Bohnsack AV34 4,31 +4.8 m/s---
7 Anja Bekema GACH 4,27 +4.6 m/s---
8 Diewertje Kok GACH 4,06 +2.4 m/s---
9 Yoka Hubers AV34 4,02 +1.9 m/s---
10 Aleid Frissel Tempo AV 4,01 +2.3 m/s---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joost de Jong Rotterdam 16,76 +1.6 m/s---
2 Dirk-Jan Graat GACH 16,83 +1.6 m/s---
3 Jeroen Witteveen AV Phoenix 17,02 +1.6 m/s---
4 Marco Jansen Pijnenburg 17,43 +1.6 m/s---
5 Lennart Teunissen Altis 18,46 +2.3 m/s---
6 Cees Groenland AAC 19,23 +1.9 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Joost de Jong Rotterdam 36,18 ---
2 Jelle Hanswijk Climax 39,80 ---
3 Lennart Teunissen Altis 40,40 ---
4 Cees Groenland AAC 42,46 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Michel Riemersma Triathlon 2:02,09 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arjen vd Logt AV Phoenix 4:17,38 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Leon Graumans AV Phoenix 9:03,01 ---
2 Jeroen Rodenburg AV Phoenix 9:17,66 ---
3 Marijn de Jonge AV Phoenix 9:49,34 ---
4 Siem Uittenhout AV Phoenix 9:49,92 ---
5 Matthijs v Goor Pijnenburg 9:58,56 ---



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Remco Lankheet Altis 13:14,12 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Triathlon 39,40 ---
2 Paul Groen GACH 39,10 ---
3 Ferdy Cornelissen GACH 31,52 ---
4 Jacco de Harder AV Zuidwal 12,87 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Casper Hattink Startbaan 14,65 ---
2 Paul Groen GACH 12,58 ---
3 Patrick Zweekhorst Triathlon 11,11 ---
4 Ferdy Cornelissen GACH 10,35 ---
5 Emiel Roobeek DVTR 9,86 ---
6 Jacco de Harder AV Zuidwal 4,93 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Emiel Roobeek DVTR 39,84 ---
2 Edward van Egdom Triathlon 35,46 ---
3 Jacco de Harder AV Zuidwal 12,40 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Emiel Roobeek DVTR 13,67 +3.7 m/s---
2 Marco Jansen Pijnenburg 12,88 +2.2 m/s---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Thierry Belt Triathlon 6,38 +4.8 m/s---



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mariska Bun AV Phoenix 18,77 +2.3 m/s---
2 Tara Smid AAV `36 19,29 +1.9 m/s---
3 Lisa Rodenburg AV Phoenix 19,95 +1.9 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tara Smid AAV `36 43,10 ---
2 Kirsten Huijgen AV Phoenix 45,09 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa de Ruiter AV Phoenix 2:27,18 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Danique Lindner Altis 6:03,36 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Karin Gorter AV Phoenix 10:33,91 ---
2 Marjolein Frietman AV Phoenix 11:18,35 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mariska Bun AV Phoenix 14,80 +4.0 m/s---
2 Lisa Rodenburg AV Phoenix 15,50 +4.0 m/s---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Katja Slangewal Altis 9,48 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kirsten Huijgen AV Phoenix 1,36 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Susanne vd Hoeven Pijnenburg 10,83 +4.4 m/s---