Uitslagen 150 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Femke Bol Triathlon 19,04 +1.9 m/s---
2 Jamie Verweij AV Statina 20,41 +1.9 m/s---
3 Luna Scheffer GACH 20,42 +2.7 m/s---
4 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 21,01 +2.7 m/s---
5 Femke vd Bos Tempo AV 21,23 +1.9 m/s---
6 Kato Leusink GACH 21,49 +1.9 m/s---
7 Aleid Frissel Tempo AV 21,50 +1.9 m/s---
8 Aafke Roelofs GACH 22,46 +1.9 m/s---

Uitslagen 300 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Femke Bol Triathlon 42,84 ---
2 Merel Blommaert Pijnenburg 48,30 ---
3 Jamie Verweij AV Statina 49,03 ---
4 Nadine de Leeuw Almere `81 51,69 ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nida Huijben AV Phoenix 2:27,93 ---
2 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:34,65 ---
3 Nynke vd Bedem Altis 2:36,63 ---
4 Daantje Mekel AV Phoenix 2:56,42 ---
5 Puck Mekel AV Phoenix 3:13,79 ---

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Odile Verzantvoort Triathlon 5:27,94 ---
2 Jorieke Slangewal Altis 5:59,74 ---

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Sterre Weber GACH 16,68 +3.4 m/s---
2 Aleid Frissel Tempo AV 17,16 +3.4 m/s---
3 Yoka Hubers AV34 18,56 +2.2 m/s---
4 Renå½E Bohnsack AV34 18,73 +2.2 m/s---
5 Femke vd Bos Tempo AV 21,59 +3.4 m/s---

Uitslagen 2000 meter steeplechase Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 6:53,38 ---
2 Annemarie Slangewal Triathlon 7:22,80 ---
3 Madelief Kok Triathlon 7:38,80 ---
4 Shurianty Mathilda CAV Energie 7:44,80 ---
5 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 8:10,23 ---

Uitslagen 3000 meter steeplechase Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Kristel vd Berg CAV Energie 11:41,58 ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Renå½E Bohnsack AV34 17,32 ---
2 Charlize Capel GACH 16,61 ---
3 Yoka Hubers AV34 16,57 ---

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Carmen vd Waterbeemd Pijnenburg 8,76 ---
2 Charlize Capel GACH 8,31 ---
3 Renå½E Bohnsack AV34 8,29 ---
4 Anja Bekema GACH 8,27 ---
5 Yoka Hubers AV34 8,20 ---
6 Femke vd Bos Tempo AV 8,18 ---

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Otte Wienese GACH 35,46 ---
2 Nynke vd Bedem Altis 30,09 ---
3 Carmen vd Waterbeemd Pijnenburg 27,57 ---
4 Charlize Capel GACH 17,15 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Luna Scheffer GACH 9,32 +3.5 m/s---
2 Diewertje Kok GACH 9,10 +0.5 m/s---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Tjeerdje van Gastel Triathlon 4,97 +4.1 m/s---
2 Otte Wienese GACH 4,60 +4.1 m/s---
2 Mauve Bos GACH 4,60 +1.8 m/s---
4 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 4,53 +3.6 m/s---
5 Kato Leusink GACH 4,42 +2.3 m/s---
6 Renå½E Bohnsack AV34 4,31 +4.8 m/s---
7 Anja Bekema GACH 4,27 +4.6 m/s---
8 Diewertje Kok GACH 4,06 +2.4 m/s---
9 Yoka Hubers AV34 4,02 +1.9 m/s---
10 Aleid Frissel Tempo AV 4,01 +2.3 m/s---