Uitslagen 150 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Omar Abdelkhalki Altis 17,91 +1.6 m/s---
2 Skip Renders GACH 18,39 +2.3 m/s---
3 Lauren Hollander Pijnenburg 19,18 +1.9 m/s---
4 Mutale Hil...s Lambers GACH 22,78 +2.7 m/s---

Uitslagen 300 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 39,02 ---
2 Ken Leunissen AV Zuidwal 41,00 ---
3 Cain Rutgers Almere `81 42,07 ---
4 Lauren Hollander Pijnenburg 42,89 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Reinder Boekholt Pijnenburg 2:03,49 ---
2 Nicolaas Romagnoli GACH 2:17,51 ---
3 Maico Rompa Altis 2:32,44 ---
4 Jonatan van Dongen AV Phoenix 2:37,58 ---
5 Lloyd Rompa Altis 2:43,70 ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Joppe Stokvis Triathlon 5:03,66 ---
2 Rick Hollestelle Triathlon 5:25,51 ---

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix 10:34,78 ---
2 Stefan Zondervan Triathlon 12:37,59 ---
3 Maico Rompa Altis 12:46,90 ---
4 Lloyd Rompa Altis 13:26,21 ---

Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Luc Orbons AV Phoenix 15,64 +1.6 m/s---
2 Rick Hollestelle Triathlon 18,45 +1.6 m/s---
3 Nicolaas Romagnoli GACH 19,03 +1.6 m/s---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Julian Record AV 1923 35,30 ---
2 Floris Aarts AV 1923 35,09 ---
3 Thijs Kollmann Pijnenburg 31,39 ---
4 Bram vd Jagt AV 1923 31,07 ---
5 Arthur van Essen Triathlon 27,44 ---
6 Wim Vonk Triathlon 26,17 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Wim Vonk Triathlon 12,26 ---
2 Joppe Stokvis Triathlon 10,52 ---
3 Rick Hollestelle Triathlon 8,26 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Floris Aarts AV 1923 47,29 ---
2 Chiem Berends AV34 38,13 ---
3 Rik Barlo Pijnenburg 38,03 ---
4 Arthur van Essen Triathlon 29,27 ---
5 Lloyd Rompa Altis 22,99 ---
6 Maico Rompa Altis 17,62 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Siem ter Braake GACH 1,66 ---
2 Jelle van Miltenburg BAV 1,56 ---
3 Olaf vd Paver GACH 1,51 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Bram Streefkerk GACH 11,19 +2.2 m/s---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Bram Streefkerk GACH 5,46 +4.2 m/s---
2 Skip Renders GACH 5,39 +4.9 m/s---
3 Govert van Loon GACH 5,36 +2.3 m/s---
4 Chiem Berends AV34 4,77 +4.1 m/s---
5 Olaf vd Paver GACH 4,63 +3.2 m/s---
6 Luc Lamme Pijnenburg 4,19 +3.8 m/s---
7 Tim Lamme Pijnenburg 3,43 +5.1 m/s---