Uitslagen Pupillen competitie Regio 1-3-4 2014

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Kenan Gutierrez AV Suomi 10,57 30,11 1,05 1219
2 Robin Buijks AKU 10,34 25,86 1,05 1201
3 Mauro Wuurman AV Aalsmeer 10,01 16,80 1,10 1162
4 Jesse Elmers Startbaan 9,81 12,61 1,15 1161
5 Kim Alofsen Startbaan 10,52 22,40 1,05 1131
6 Christiaan... Zandstra KAV Holland 11,11 23,97 1,10 1111
7 Boaz Dijk, van KAV Holland 9,92 19,30 0,95 1104
8 Jaeden Chalmers Startbaan 10,22 24,43 0,90 1091
9 Rutger Boxman HLLM 10,37 17,87 1,05 1089
10 Timo van Ruiten HLLM 10,41 17,30 1,05 1074
11 Jasper Kooter AAC 10,18 16,76 0,95 1027
12 Maas Gijzen HLLM 10,07 13,67 0,95 993
12 Willen Leeuwen, van KAV Holland 10,96 14,52 1,10 993
14 Yannick Vollaard KAV Holland 10,52 15,21 1,00 989
15 Mick Gerritsen AV Haarlem 10,46 12,49 1,05 988
16 Guno Pool AAC 10,42 17,87 0,90 972
17 Quint van der Riet HLLM 11,67 20,87 1,05 967
18 Maarten Noordzij HLLM 11,44 20,73 1,00 955
19 Daniel Sleiman KAV Holland 10,67 16,13 0,95 948
20 Jeppe Mul AV Haarlem 10,41 12,71 0,95 926
21 Daniel Monaco Startbaan 10,90 16,44 0,90 885
22 Sid Houten, van KAV Holland 11,03 15,30 0,90 851
23 Bram Peterse AV Haarlem 11,20 18,53 0,85 841
24 Siep te Slaa AV Haarlem 11,30 13,45 0,95 823
25 Okke Rave AAC 10,86 14,51 0,80 786
26 Wouter Voorn AKU 11,14 13,80 0,85 775
27 Nathan D. Pelupessy KAV Holland 11,71 15,18 0,90 768
28 Thijmen de Koning AV Haarlem 11,24 10,91 0,90 747
29 Irmin M.J. Flach KAV Holland 11,37 12,16 0,85 718
30 Tristan van Vlodrop AAC 11,39 11,64 0,75 633
31 Jonathan A.D. Winkel KAV Holland 11,67 10,18 0,80 610
32 Matthijs W. Gebe KAV Holland 12,50 12,53 0,80 567
33 Raf Hongens HLLM 12,56 13,52 0,75 541
34 Thijs Klees AKU DNS DNS DNS 0
34 Max Rosenthal AV Suomi DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Quint van der Riet HLLM 3:55,44 ---
2 Jaeden Chalmers Startbaan 3:55,85 ---
3 Jesse Elmers Startbaan 3:56,04 ---
4 Jeppe Mul AV Haarlem 3:56,51 ---
5 Yannick Vollaard KAV Holland 3:58,56 ---
6 Boaz Dijk, van KAV Holland 4:00,96 ---
7 Kenan Gutierrez AV Suomi 4:02,54 ---
8 Maas Gijzen HLLM 4:05,52 ---
9 Kim Alofsen Startbaan 4:06,19 ---
10 Jasper Kooter AAC 4:06,28 ---
11 Willen Leeuwen, van KAV Holland 4:07,29 ---
12 Christiaan... Zandstra KAV Holland 4:07,32 ---
13 Tristan van Vlodrop AAC 4:09,10 ---
14 Rutger Boxman HLLM 4:17,85 ---
15 Mick Gerritsen AV Haarlem 4:18,53 ---
16 Sid Houten, van KAV Holland 4:22,46 ---
17 Guno Pool AAC 4:28,48 ---
18 Wouter Voorn AKU 4:28,61 ---
19 Timo van Ruiten HLLM 4:30,49 ---
20 Robin Buijks AKU 4:33,29 ---
21 Daniel Monaco Startbaan 4:35,08 ---
22 Bram Peterse AV Haarlem 4:35,51 ---
23 Siep te Slaa AV Haarlem 4:37,26 ---
24 Maarten Noordzij HLLM 4:38,56 ---
25 Thijmen de Koning AV Haarlem 4:39,96 ---
26 Daniel Sleiman KAV Holland 4:44,81 ---
27 Okke Rave AAC 4:48,09 ---
28 Matthijs W. Gebe KAV Holland 4:52,30 ---
29 Jonathan A.D. Winkel KAV Holland 4:56,59 ---
30 Irmin M.J. Flach KAV Holland 5:06,49 ---
31 Nathan D. Pelupessy KAV Holland 5:13,30 ---
32 Raf Hongens HLLM 5:57,53 ---
Thijs Klees AKU DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan - JPA1 AV Startbaan - JPA1 4 38,91 492
2 KAV Holland JPa1 KAV Holland - JPA1 3 39,06 486
3 AVH - A1 Boys AV Haarlemmermeer - JPA1 6 42,09 377
4 AV Haarlem JPA1 AV Haarlem - JPA1 4 44,31 306
5 AKU Jongens A1 AKU - JPA1 3 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Jurriaan L.... Rosingh KAV Holland 9,27 7,46 3,85 1579
2 Hidde S. Mollee KAV Holland 9,61 7,68 3,77 1516
3 Luc van Uxem HLLM 9,42 7,51 3,65 1515
4 Milan ten Hacken AV Suomi 9,35 6,55 3,84 1510
5 Sam P. Cremers KAV Holland 9,44 6,48 3,84 1490
6 Noah Vonsee AKU 9,36 6,38 3,55 1440
7 Mike van Sleeuwen AV Suomi 9,48 5,99 3,76 1437
8 Seb Schelven, van KAV Holland 9,76 6,47 3,80 1429
9 Siem Bosch HLLM 9,78 6,34 3,83 1424
10 Wouter J. Bracke KAV Holland 9,73 6,81 3,60 1414
11 Graeme t Hoen AV Aalsmeer 9,72 7,80 3,30 1410
12 Erick Könst AV Haarlem 10,40 8,39 3,57 1393
13 Tony Ulehake AV Suomi 9,53 6,36 3,42 1384
14 Stijn van der Giesen AV Suomi 9,83 6,71 3,48 1368
15 Ravi Creyf AKU 9,71 6,12 3,41 1337
16 Mathijs van Sprang AKU 9,92 6,47 3,33 1309
17 Jesse Terpstra HLLM 9,85 5,96 3,39 1300
18 Jeroen Out AV Haarlem 9,79 5,63 3,31 1274
19 Tom Schutterop Startbaan 10,09 6,20 3,33 1266
20 Revalino Adang AAC 10,47 6,49 3,07 1177
21 Bernd Koggel AAC 10,06 4,47 3,38 1167
22 Olivier van Dungen AKU 10,72 6,46 3,17 1161
23 Bart de Beus AV Haarlem 10,46 5,62 3,25 1160
24 Claudio Pesare AAC 10,54 6,02 3,09 1142
25 Lorenzo Matruglio HLLM 10,79 5,58 3,38 1139
26 Tom Bloemers AV Suomi 11,01 6,33 3,15 1111
27 Rick Schuurman AKU 10,92 6,03 3,14 1103
28 Kenneth Celie AKU 11,28 6,84 3,02 1082
29 Martijn L...r, van de KAV Holland 10,38 4,25 3,20 1068
30 Cas den Braber HLLM 10,41 5,09 2,91 1064
31 Quinten Reuvekamp AKU 11,11 5,47 3,11 1036
32 Louwrens Louwerse Startbaan 11,22 5,14 2,82 944
33 Max te Slaa AV Haarlem 11,11 4,23 3,05 939
34 Daan Cruysheer AV Suomi DNS 6,20 3,88 912
35 Christiaan Barens AV Suomi 10,86 3,59 2,97 905
36 Isar Overes AKU DNS 7,13 3,56 903
37 Tijmen Veldman Startbaan 11,25 4,53 2,79 891
38 Joris Strijder AV Haarlem 10,98 4,02 2,61 852
39 Brent Schavemaker AV Suomi DNS DNS DNS 0
39 Sake J. Meindersma KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Hidde S. Mollee KAV Holland 3:31,10 ---
2 Stijn van der Giesen AV Suomi 3:36,01 ---
3 Jesse Terpstra HLLM 3:38,28 ---
4 Jurriaan L.... Rosingh KAV Holland 3:40,70 ---
5 Luc van Uxem HLLM 3:41,11 ---
6 Graeme t Hoen AV Aalsmeer 3:47,44 ---
7 Siem Bosch HLLM 3:50,67 ---
8 Tom Schutterop Startbaan 3:55,95 ---
9 Quinten Reuvekamp AKU 3:59,81 ---
10 Jeroen Out AV Haarlem 4:00,46 ---
11 Claudio Pesare AAC 4:10,43 ---
12 Christiaan Barens AV Suomi 4:17,85 ---
13 Noah Vonsee AKU 4:18,25 ---
14 Wouter J. Bracke KAV Holland 4:18,42 ---
15 Bart de Beus AV Haarlem 4:18,48 ---
16 Olivier van Dungen AKU 4:18,54 ---
17 Tijmen Veldman Startbaan 4:20,22 ---
18 Martijn L...r, van de KAV Holland 4:22,12 ---
19 Lorenzo Matruglio HLLM 4:25,04 ---
20 Max te Slaa AV Haarlem 4:29,70 ---
21 Louwrens Louwerse Startbaan 4:34,65 ---
22 Ravi Creyf AKU 4:38,98 ---
23 Revalino Adang AAC 4:41,96 ---
24 Kenneth Celie AKU 4:51,08 ---
25 Bernd Koggel AAC 4:56,51 ---
Cas den Braber HLLM DNS ---
Daan Cruysheer AV Suomi DNS ---
Brent Schavemaker AV Suomi DNS ---
Milan ten Hacken AV Suomi DNS ---
Mike van Sleeuwen AV Suomi DNS ---
Isar Overes AKU DNS ---
Rick Schuurman AKU DNS ---
Mathijs van Sprang AKU DNS ---
Erick Könst AV Haarlem DNS ---
Joris Strijder AV Haarlem DNS ---
Sam P. Cremers KAV Holland DNS ---
Sake J. Meindersma KAV Holland DNS ---
Seb Schelven, van KAV Holland DNS ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Suomi - JPA2 team 1 AV Suomi - JPA2 0 35,80 624
2 KAV Holland JPA2 Team 1 KAV Holland - JPA2 3 36,30 601
3 AVH - A2 Boys AV Haarlemmermeer - JPA2 5 37,12 565
4 AKU Jongens A2 Team 1 AKU - JPA2 4 37,90 532
5 AV Suomi - JPA2 team 2 AV Suomi - JPA2 0 39,72 461
6 AKU Jongens A2 Team 2 AKU - JPA2 4 40,21 442
7 AV Haarlem JPA2 AV Haarlem - JPA2 4 41,20 407
8 KAV Holland JPA2 Team 2 KAV Holland - JPA2 0 DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 6,92 22,04 3,46 1325
2 Joris Mens KAV Holland 7,21 16,31 3,32 1151
3 Diede van Bergen Startbaan 7,30 16,77 3,24 1124
4 Noah Oling KAV Holland 7,32 18,60 3,08 1115
5 Bram Sprengers AV Haarlem 7,49 20,42 3,09 1109
6 Jip de Vreugd AV Suomi 7,30 13,61 3,31 1087
7 Max Engelsman KAV Holland 7,59 14,91 3,17 1024
8 Berend Hauwert AAC 8,00 20,90 3,06 1018
9 Yvo Zwijnenburg Startbaan 7,42 13,46 2,92 982
10 Milan Meijs AKU 7,64 14,52 3,02 978
11 Stefan de Waal AKU 8,05 20,90 2,90 977
12 Vasco Overes AKU 7,63 20,51 2,55 976
13 Jelte Goudriaan HLLM 7,51 15,29 2,78 967
14 Jort Wees, van KAV Holland 7,44 12,84 2,86 955
15 Kik Peters AKU 7,85 16,91 2,67 908
15 Rutger Laar, van KAV Holland 7,70 13,83 2,78 908
17 Sven Koolmoes AV Haarlem 7,14 13,82 2,23 907
18 Maurick Weijs AKU 7,81 16,11 2,67 903
19 Taeke Verbree AAC 8,16 17,93 2,71 879
20 Sepp Vonk AV Suomi 7,67 10,55 2,67 831
21 Ole L Jong, de KAV Holland 8,04 14,65 2,58 821
22 Felix Reuvekamp AKU 8,47 15,36 2,79 807
23 Stijn Lustenhouwer Startbaan 7,82 9,65 2,65 782
24 Jurre Fonck AV Suomi 8,01 9,69 2,77 774
25 Florian Overtoom Startbaan 8,34 12,45 2,55 730
26 Ley Kok AKU 8,38 12,59 2,29 673
27 Mees Bijker AAC 8,71 10,17 2,37 595
28 Sam Purmer Startbaan 8,28 10,84 1,76 551
29 Oscar Martens HLLM DNS 11,13 2,51 394
30 Ian Kammelar AKU DNS DNS DNS 0
30 Mick Tiemessen AKU DNS DNS DNS 0
30 Beer Elstgeest KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Mens KAV Holland 3:40,26 ---
2 Diede van Bergen Startbaan 3:44,03 ---
3 Jort Wees, van KAV Holland 3:47,12 ---
4 Luuk Haarman AKU 3:52,96 ---
5 Noah Oling KAV Holland 3:59,24 ---
6 Sven Koolmoes AV Haarlem 3:59,74 ---
7 Milan Meijs AKU 4:00,78 ---
8 Rutger Laar, van KAV Holland 4:01,29 ---
9 Jip de Vreugd AV Suomi 4:03,54 ---
10 Jelte Goudriaan HLLM 4:04,62 ---
11 Stefan de Waal AKU 4:07,60 ---
12 Sepp Vonk AV Suomi 4:09,90 ---
13 Yvo Zwijnenburg Startbaan 4:14,75 ---
14 Vasco Overes AKU 4:16,32 ---
15 Berend Hauwert AAC 4:16,38 ---
16 Maurick Weijs AKU 4:18,48 ---
17 Ole L Jong, de KAV Holland 4:24,10 ---
18 Florian Overtoom Startbaan 4:26,23 ---
19 Felix Reuvekamp AKU 4:28,94 ---
20 Kik Peters AKU 4:31,29 ---
21 Ley Kok AKU 4:32,38 ---
22 Sam Purmer Startbaan 4:33,81 ---
23 Jurre Fonck AV Suomi 4:33,86 ---
24 Max Engelsman KAV Holland 4:38,06 ---
25 Taeke Verbree AAC 4:50,63 ---
26 Stijn Lustenhouwer Startbaan 4:50,65 ---
27 Mees Bijker AAC 5:11,87 ---
28 Oscar Martens HLLM 5:37,15 ---
Ian Kammelar AKU DNS ---
Mick Tiemessen AKU DNS ---
Beer Elstgeest KAV Holland DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland JPB KAV Holland - JPB 4 27,62 533
2 AKU Jongens B Team 1 AKU - JPB 3 28,72 476
3 Startbaan - JPB AV Startbaan - JPB 5 29,82 423
4 AKU Jongens B Team 2 AKU - JPB 4 30,92 374



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jorai Verboom HLLM 7,49 21,77 2,92 1094
2 Joris van Santen HLLM 7,48 19,59 2,64 1010
3 Jesse Teijsse Startbaan 7,48 12,41 2,85 938
4 Niels Houtkamp AV Aalsmeer 7,59 15,00 2,62 915
5 Sem Amelink Startbaan 8,02 15,10 2,64 844
6 Teunis Pieters AAC 7,88 14,42 2,57 842
7 Robbin Gunther AKU 8,00 11,06 2,72 793
8 Hugo H.G. Gabel KAV Holland 8,05 10,10 2,71 763
9 Tom Knapen KAV Holland 8,22 12,51 2,44 728
10 Jasper Strijder AV Haarlem 8,30 13,83 2,36 722
11 Quinten Lionarons Startbaan 8,49 12,56 2,54 707
12 Peter Idema AKU 8,54 12,59 2,43 677
13 Daan Eggenkamp Startbaan DNS 19,48 DNS 310



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Teijsse Startbaan 2:15,40 ---
2 Jorai Verboom HLLM 2:19,66 ---
3 Joris van Santen HLLM 2:20,52 ---
4 Niels Houtkamp AV Aalsmeer 2:23,57 ---
5 Tom Knapen KAV Holland 2:24,89 ---
6 Hugo H.G. Gabel KAV Holland 2:29,74 ---
7 Sem Amelink Startbaan 2:31,60 ---
8 Robbin Gunther AKU 2:32,02 ---
9 Teunis Pieters AAC 2:33,53 ---
10 Peter Idema AKU 2:36,39 ---
11 Quinten Lionarons Startbaan 2:54,68 ---
Daan Eggenkamp Startbaan DNS ---
Jasper Strijder AV Haarlem DNS ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan - JPC AV Startbaan - JPC 4 30,29 402



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Levi Ravelli KAV Holland 7,85 14,43 2,84 903
2 Bo de Buisonje Startbaan 7,99 14,52 2,68 847
3 Duuk Schelven, van KAV Holland 8,57 17,35 2,41 747
4 Tijn Haarman AKU 8,39 17,10 2,25 738
5 Tygo Witteveen AV Aalsmeer 8,07 6,38 2,66 668
6 Ruben Voorhorst AKU 8,50 11,16 2,46 663
7 Giosué Vollaart KAV Holland 8,55 9,63 2,55 644
8 Iloy Buffing Startbaan 8,96 13,14 2,20 582
9 Niels van Bergen Startbaan 8,87 8,51 2,16 497
10 Ruben Bakker Startbaan 8,89 5,32 2,18 421
11 Nadir Wijten Startbaan 9,11 6,60 2,08 405
12 Juri Botic Startbaan 9,44 6,14 2,07 349
13 Lars Wiedijk AKU 10,48 6,59 1,60 152
14 Duncan Lionarons Startbaan 10,68 8,00 1,39 128
15 Teunis Koot Startbaan DNS DNS DNS 0
15 Henk van Neck Startbaan DNS DNS DNS 0
15 Teun Leeuwen, van KAV Holland DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bo de Buisonje Startbaan 2:28,20 ---
2 Tygo Witteveen AV Aalsmeer 2:32,15 ---
3 Giosué Vollaart KAV Holland 2:33,79 ---
4 Tijn Haarman AKU 2:34,80 ---
5 Duuk Schelven, van KAV Holland 2:36,75 ---
6 Niels van Bergen Startbaan 2:43,46 ---
7 Levi Ravelli KAV Holland 2:45,29 ---
8 Iloy Buffing Startbaan 2:46,71 ---
9 Ruben Bakker Startbaan 2:48,64 ---
10 Nadir Wijten Startbaan 2:57,40 ---
11 Lars Wiedijk AKU 2:59,65 ---
12 Juri Botic Startbaan 3:02,13 ---
13 Duncan Lionarons Startbaan 3:32,87 ---
Henk van Neck Startbaan DNS ---
Teunis Koot Startbaan DNS ---
Teun Leeuwen, van KAV Holland DNS ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland JPMini KAV Holland - JPMini 4 31,15 364
2 Startbaan - Jmini AV Startbaan - JPMini 5 33,92 257
3 AKU mini MIX AKU - JPMini 4 DQ -1



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Babs Koeman AV Haarlem 9,53 19,51 1,05 1244
2 Anouk van der Kuur AAC 9,92 15,12 1,20 1223
3 Rochelle M. Negenman KAV Holland 9,96 19,22 1,10 1206
4 Jasmijn van Tooren AKU 10,34 21,89 1,10 1187
5 Anniek van Schie HLLM 10,32 18,93 1,10 1148
6 Sophie M. ...eris, van KAV Holland 9,98 19,49 1,00 1133
7 Eva M. Hoogewerf KAV Holland 9,88 17,03 1,00 1113
8 Ellena Kaffatos AKU 10,08 19,46 0,95 1082
9 Lara Vens AAC 10,57 16,36 1,10 1075
10 Mayra Balm AV Suomi 10,13 11,01 1,10 1046
11 Madelon van Eck Startbaan 10,20 10,92 1,10 1034
12 Lotte Beunder HLLM 10,43 16,02 1,00 1015
13 Mette Borsboom KAV Holland 10,54 13,41 1,05 993
14 Felicia Gilliad Startbaan 10,34 11,36 1,05 985
15 Lois Lessing HLLM 9,90 9,58 1,00 980
16 Liyanne Molenaar AV Suomi 10,24 16,00 0,90 969
17 Faye Traube AAC 10,94 17,41 1,00 968
18 Rennee de Hon AAC 10,46 14,32 0,95 947
19 Roos Beunder HLLM 10,96 14,12 1,00 912
20 Anouk Kempkes AAC 10,39 13,44 0,90 905
21 Mathilda Lamers AAC 10,22 18,68 0,75 903
22 Nathalie Mil, van KAV Holland 11,11 15,70 0,95 883
22 Sanne R. Munford KAV Holland 10,91 14,08 0,95 883
24 Marloes Buijs Startbaan 11,31 10,03 1,05 832
25 Femke van Stipthout HLLM 11,28 11,94 0,95 799
26 Emma Eggenkamp Startbaan 9,81 15,19 DNS 753
27 Diyen Kadir AKU 11,98 9,81 0,85 605
28 Melanie Haijtsma Startbaan 12,66 12,20 0,80 545
29 Lonneke Rekelhof AKU 12,63 8,10 0,75 430
30 Lauren Andelbeek AKU DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Babs Koeman AV Haarlem 3:41,76 ---
2 Anouk Kempkes AAC 3:46,74 ---
3 Faye Traube AAC 3:55,66 ---
4 Eva M. Hoogewerf KAV Holland 3:59,41 ---
5 Sophie M. ...eris, van KAV Holland 4:03,11 ---
6 Rochelle M. Negenman KAV Holland 4:04,15 ---
7 Mayra Balm AV Suomi 4:05,07 ---
8 Lara Vens AAC 4:07,18 ---
9 Lois Lessing HLLM 4:07,62 ---
10 Ellena Kaffatos AKU 4:10,95 ---
11 Femke van Stipthout HLLM 4:20,18 ---
12 Anouk van der Kuur AAC 4:20,85 ---
13 Mette Borsboom KAV Holland 4:24,39 ---
14 Nathalie Mil, van KAV Holland 4:26,34 ---
15 Rennee de Hon AAC 4:27,15 ---
16 Anniek van Schie HLLM 4:27,78 ---
17 Sanne R. Munford KAV Holland 4:29,53 ---
18 Lotte Beunder HLLM 4:30,81 ---
19 Mathilda Lamers AAC 4:31,67 ---
20 Madelon van Eck Startbaan 4:32,32 ---
21 Liyanne Molenaar AV Suomi 4:34,22 ---
22 Jasmijn van Tooren AKU 4:42,05 ---
23 Marloes Buijs Startbaan 4:43,03 ---
24 Roos Beunder HLLM 4:44,14 ---
25 Lonneke Rekelhof AKU 4:56,20 ---
26 Melanie Haijtsma Startbaan 5:18,21 ---
Lauren Andelbeek AKU DNS ---
Diyen Kadir AKU DNS ---
Emma Eggenkamp Startbaan DNS ---
Felicia Gilliad Startbaan DNS ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland MPA1 KAV Holland - MPA1 4 37,76 538
2 AVH - A1 Girls AV Haarlemmermeer - MPA1 5 39,04 487
3 Startbaan - MPA1 AV Startbaan - MPA1 5 39,23 479
4 AAC - MPA1 AAC - MPA1 4 39,44 471
5 AKU Meisjes A1 AKU - MPA1 3 44,10 312



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Milou Kaestner HLLM 9,50 7,08 4,04 1555
2 Ilse Hogeveen HLLM 9,57 6,41 3,89 1474
3 Livia Rosenthal AV Suomi 9,22 5,44 3,80 1456
4 Floor M. Algera KAV Holland 9,69 5,41 3,97 1407
5 Sindy de Bruin AKU 9,60 6,62 3,45 1393
6 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi 9,69 5,37 3,57 1325
7 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 9,77 6,05 3,26 1293
8 Lourdes Vos KAV Holland 10,12 5,53 3,50 1254
9 Tessa Beugelink AAC 10,12 5,79 3,36 1243
10 Suzanne A....oissevain KAV Holland 10,29 4,56 3,77 1218
11 Lotte Zethof AV Aalsmeer 9,81 4,48 3,37 1205
12 Donna Bosscha KAV Holland 10,17 4,72 3,50 1192
13 Amy Moore HLLM 10,21 5,29 3,08 1141
14 Anne M. Boer KAV Holland 10,40 4,41 3,46 1129
15 Tosca Bink AAC 10,56 5,18 3,27 1122
16 Jasmijn Welling Startbaan 10,26 4,50 3,18 1099
17 Geena Bernhard Startbaan 10,88 5,54 2,82 1013
18 Nadine van Westrenen AKU 11,22 5,54 2,97 1000
19 Jesse Snel KAV Holland 11,43 5,27 2,99 961
20 Aranka Jedeloo AAC 11,79 5,17 2,98 912
21 Morgane den Uyl Startbaan 11,58 4,44 3,08 904
22 Isa M. Dobber KAV Holland 10,95 3,60 3,01 903
23 Babette L. Swaab KAV Holland 11,49 4,23 2,87 858
24 Sien Saadat AKU 11,45 3,73 2,92 834
25 Rosie Schotvanger HLLM DNS 6,42 3,38 826
26 Julia Boeijen HLLM 11,52 3,89 2,84 822
27 Judith Wiegmink Startbaan 12,05 4,62 2,85 820
28 Laura Commandeur Startbaan 11,22 3,38 2,72 793
29 Isabel Pouw AKU 11,63 3,88 2,75 791
30 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 11,96 3,56 2,58 695
31 Emma van Gelder AAC DNS DNS DNS 0
31 Floor J.C. Bakkers KAV Holland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Zethof AV Aalsmeer 3:40,35 ---
2 Milou Kaestner HLLM 3:51,09 ---
3 Tessa Beugelink AAC 3:51,31 ---
4 Jasmijn Welling Startbaan 3:56,65 ---
5 Floor M. Algera KAV Holland 3:59,30 ---
6 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 4:00,89 ---
7 Sindy de Bruin AKU 4:01,23 ---
8 Ilse Hogeveen HLLM 4:01,59 ---
9 Tosca Bink AAC 4:03,55 ---
10 Rosie Schotvanger HLLM 4:05,62 ---
11 Laura Commandeur Startbaan 4:16,22 ---
12 Lourdes Vos KAV Holland 4:17,49 ---
13 Donna Bosscha KAV Holland 4:19,01 ---
14 Anne M. Boer KAV Holland 4:22,74 ---
15 Isabel Pouw AKU 4:26,44 ---
16 Morgane den Uyl Startbaan 4:29,92 ---
17 Sien Saadat AKU 4:32,90 ---
18 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 4:37,45 ---
19 Julia Boeijen HLLM 4:38,22 ---
20 Judith Wiegmink Startbaan 4:43,31 ---
21 Suzanne A....oissevain KAV Holland 4:46,11 ---
22 Nadine van Westrenen AKU 4:46,80 ---
23 Isa M. Dobber KAV Holland 4:49,01 ---
24 Babette L. Swaab KAV Holland 4:53,32 ---
25 Geena Bernhard Startbaan 4:57,15 ---
Amy Moore HLLM DNS ---
Erie de Co...Delwijnen AV Suomi DNS ---
Floor J.C. Bakkers KAV Holland DNS ---
Jesse Snel KAV Holland DNS ---
Aranka Jedeloo AAC DNS ---
Emma van Gelder AAC DNS ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVH - A2 Girls AV Haarlemmermeer - MPA2 5 37,12 565
2 KAV Holland MPA2 Team 1 KAV Holland - MPA2 4 37,86 534
3 KAV Holland MPA2 Team 2 KAV Holland - MPA2 0 40,81 421
4 AKU Meisjes A2 AKU - MPA2 4 41,31 403
5 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 6 42,65 358
6 AAC - MPA2 AAC - MPA2 0 DQ -1



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Isabel van den Berg Startbaan 6,77 22,30 3,58 1387
2 Nikki Ravelli KAV Holland 6,76 20,23 3,20 1285
3 Jamy van Bree HLLM 7,15 12,83 3,18 1078
4 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 7,33 14,75 2,89 1016
5 Roos E. Nederbragt KAV Holland 7,35 14,99 2,86 1010
6 Avalon Volkstedt Startbaan 7,41 13,67 2,84 972
7 Arwen Buffing Startbaan 7,30 9,65 3,09 969
8 Katie N. Donoghue KAV Holland 7,81 19,20 2,76 967
9 Saskia Mens KAV Holland 7,57 13,80 2,95 965
10 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 7,30 12,05 2,79 955
11 Meike L. Boer, de KAV Holland 7,70 14,65 2,80 925
12 Rebecca Hulsman HLLM 7,67 12,19 2,91 910
13 Dominique Barens AV Suomi 7,52 11,48 2,75 893
14 Julie Witteveen AV Aalsmeer 7,63 11,19 2,82 880
15 Katy Cruysheer AV Suomi 7,71 9,92 2,84 846
16 Fenne M. K..., van der KAV Holland 7,90 14,00 2,62 842
17 Tamara Mollenbrok Startbaan 8,13 14,19 2,66 815
18 Jeke Snel KAV Holland 8,05 12,44 2,72 809
19 Nathalie Hofstee AKU 7,66 11,04 2,43 795
20 Francesca Schenker HLLM 7,92 9,66 2,76 787
21 Floortje Moltzer KAV Holland 7,98 11,65 2,47 757
22 Yara C.H. Zandstra KAV Holland 8,72 14,60 2,35 669
23 Leonie Bouwman AV Suomi 8,34 9,49 2,01 565
24 Arwen Tieman AV Suomi 8,71 8,17 2,22 523
25 Anna Schuurman AKU DNS 10,00 2,36 342
26 Mila Kooijman AKU DNS DNS DNS 0
26 Lois Wielage AKU DNS DNS DNS 0
26 Maaike Staal KAV Holland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Saskia Mens KAV Holland 3:57,43 ---
2 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 3:59,99 ---
3 Roanna Geleijn AV Aalsmeer 4:01,04 ---
4 Avalon Volkstedt Startbaan 4:05,01 ---
5 Isabel van den Berg Startbaan 4:09,40 ---
6 Francesca Schenker HLLM 4:17,16 ---
7 Julie Witteveen AV Aalsmeer 4:20,28 ---
8 Arwen Buffing Startbaan 4:23,55 ---
9 Fenne M. K..., van der KAV Holland 4:23,60 ---
10 Katie N. Donoghue KAV Holland 4:25,39 ---
11 Nathalie Hofstee AKU 4:26,02 ---
12 Tamara Mollenbrok Startbaan 4:28,95 ---
13 Yara C.H. Zandstra KAV Holland 4:33,44 ---
14 Jeke Snel KAV Holland 4:34,64 ---
15 Rebecca Hulsman HLLM 4:35,04 ---
16 Dominique Barens AV Suomi 4:35,80 ---
17 Katy Cruysheer AV Suomi 4:37,17 ---
18 Meike L. Boer, de KAV Holland 4:37,92 ---
19 Nikki Ravelli KAV Holland 4:45,65 ---
20 Jamy van Bree HLLM 4:46,30 ---
Arwen Tieman AV Suomi DNS ---
Leonie Bouwman AV Suomi DNS ---
Anna Schuurman AKU DNS ---
Mila Kooijman AKU DNS ---
Lois Wielage AKU DNS ---
Floortje Moltzer KAV Holland DNS ---
Roos E. Nederbragt KAV Holland DNS ---
Maaike Staal KAV Holland DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland MPB Team 1 KAV Holland - MPB 4 27,13 560
2 Startbaan - MPB AV Startbaan - MPB 4 28,39 492
3 AVH - B Girls AV Haarlemmermeer - MPB 4 28,85 469
4 KAV Holland MPB Team 2 KAV Holland - MPB 4 29,89 420
5 AV Suomi - MPB team 1 AV Suomi - MPB 0 31,08 367
6 AKU Meisjes B AKU - MPB 4 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Milou van den Berg Startbaan 7,19 16,00 3,17 1120
2 Nigella M. Negenman KAV Holland 7,78 16,57 2,94 969
3 Madelief ..., van der KAV Holland 7,95 17,23 2,91 943
4 Feline E. Boissevain KAV Holland 7,97 13,39 2,89 874
5 Fenna Schneider AKU 7,26 10,41 2,46 867
6 Veerle Bosma AV Suomi 8,37 14,58 2,51 753
7 Fanny den Uyl Startbaan 8,19 12,68 2,43 733
8 Naomi van Berkel AKU 8,33 11,87 2,51 712
9 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 7,82 9,04 2,29 698
10 Cato Meul..., van der KAV Holland 8,19 9,79 2,50 692
11 Juna van der Waal AV Aalsmeer 7,91 9,61 2,25 686
12 Filia Kaffatos AKU 8,47 10,59 2,57 679
13 Aimee Coumans AKU 8,82 13,75 2,48 667
14 Hannah Hulsman HLLM 8,53 10,78 2,51 662
15 Esmee Meering AKU 8,66 10,70 2,39 617
16 Merit Buijks AKU 9,44 12,66 2,00 471
17 Eline van Wooning AV Suomi DNS DNS DNS 0
17 Charlotte I. Recourt KAV Holland DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Nigella M. Negenman KAV Holland 2:09,98 ---
2 Fanny den Uyl Startbaan 2:27,28 ---
3 Milou van den Berg Startbaan 2:27,94 ---
4 Nicky Verlaan AV Aalsmeer 2:29,71 ---
5 Juna van der Waal AV Aalsmeer 2:32,48 ---
6 Veerle Bosma AV Suomi 2:33,35 ---
7 Fenna Schneider AKU 2:37,11 ---
8 Cato Meul..., van der KAV Holland 2:39,39 ---
9 Esmee Meering AKU 2:40,54 ---
10 Filia Kaffatos AKU 2:43,78 ---
11 Madelief ..., van der KAV Holland 2:50,21 ---
12 Naomi van Berkel AKU 2:56,39 ---
13 Aimee Coumans AKU 3:23,77 ---
14 Merit Buijks AKU 3:39,43 ---
Hannah Hulsman HLLM DNS ---
Eline van Wooning AV Suomi DNS ---
Feline E. Boissevain KAV Holland DNS ---
Charlotte I. Recourt KAV Holland DNS ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland MPC KAV Holland - MPC 4 28,97 463
2 AKU Meisjes C AKU - MPC 4 32,80 298



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emilia Neumann Startbaan 7,83 8,78 2,73 778
2 Teuntje Mollee KAV Holland 7,98 9,66 2,46 717
3 Nina van Asselen Startbaan 8,32 11,73 2,42 694
4 Hannah den Breejen Startbaan 8,34 10,27 2,42 663
5 Faye van Asselen Startbaan 8,47 8,86 2,25 580
6 Shannah Chalmers Startbaan 8,45 8,43 2,15 554
7 Amber de Waal AKU 9,80 7,43 1,80 284



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Emilia Neumann Startbaan 2:24,18 ---
2 Nina van Asselen Startbaan 2:30,20 ---
3 Teuntje Mollee KAV Holland 2:32,60 ---
4 Hannah den Breejen Startbaan 2:45,32 ---
5 Shannah Chalmers Startbaan 2:47,32 ---
6 Faye van Asselen Startbaan 2:55,70 ---
7 Amber de Waal AKU 3:08,57 ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan - MMini AV Startbaan - MPMini 5 31,53 348