Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 6,92 22,04 3,46 1325
2 Joris Mens KAV Holland 7,21 16,31 3,32 1151
3 Diede van Bergen Startbaan 7,30 16,77 3,24 1124
4 Noah Oling KAV Holland 7,32 18,60 3,08 1115
5 Bram Sprengers AV Haarlem 7,49 20,42 3,09 1109
6 Jip de Vreugd AV Suomi 7,30 13,61 3,31 1087
7 Max Engelsman KAV Holland 7,59 14,91 3,17 1024
8 Berend Hauwert AAC 8,00 20,90 3,06 1018
9 Yvo Zwijnenburg Startbaan 7,42 13,46 2,92 982
10 Milan Meijs AKU 7,64 14,52 3,02 978
11 Stefan de Waal AKU 8,05 20,90 2,90 977
12 Vasco Overes AKU 7,63 20,51 2,55 976
13 Jelte Goudriaan HLLM 7,51 15,29 2,78 967
14 Jort Wees, van KAV Holland 7,44 12,84 2,86 955
15 Kik Peters AKU 7,85 16,91 2,67 908
15 Rutger Laar, van KAV Holland 7,70 13,83 2,78 908
17 Sven Koolmoes AV Haarlem 7,14 13,82 2,23 907
18 Maurick Weijs AKU 7,81 16,11 2,67 903
19 Taeke Verbree AAC 8,16 17,93 2,71 879
20 Sepp Vonk AV Suomi 7,67 10,55 2,67 831
21 Ole L Jong, de KAV Holland 8,04 14,65 2,58 821
22 Felix Reuvekamp AKU 8,47 15,36 2,79 807
23 Stijn Lustenhouwer Startbaan 7,82 9,65 2,65 782
24 Jurre Fonck AV Suomi 8,01 9,69 2,77 774
25 Florian Overtoom Startbaan 8,34 12,45 2,55 730
26 Ley Kok AKU 8,38 12,59 2,29 673
27 Mees Bijker AAC 8,71 10,17 2,37 595
28 Sam Purmer Startbaan 8,28 10,84 1,76 551
29 Oscar Martens HLLM DNS 11,13 2,51 394
30 Ian Kammelar AKU DNS DNS DNS 0
30 Mick Tiemessen AKU DNS DNS DNS 0
30 Beer Elstgeest KAV Holland DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 6,92 +0.7 m/s--- 569
2 Sven Koolmoes AV Haarlem 7,14 +0.7 m/s--- 521
3 Joris Mens KAV Holland 7,21 +1.2 m/s--- 506
4 Jip de Vreugd AV Suomi 7,30 +0.3 m/s--- 488
4 Diede van Bergen Startbaan 7,30 +0.3 m/s--- 488
6 Noah Oling KAV Holland 7,32 +1.0 m/s--- 484
7 Yvo Zwijnenburg Startbaan 7,42 +0.3 m/s--- 464
8 Jort Wees, van KAV Holland 7,44 +0.7 m/s--- 460
9 Bram Sprengers AV Haarlem 7,49 +0.7 m/s--- 450
10 Jelte Goudriaan HLLM 7,51 +1.0 m/s--- 446
11 Max Engelsman KAV Holland 7,59 +1.0 m/s--- 431
12 Vasco Overes AKU 7,63 +0.7 m/s--- 423
13 Milan Meijs AKU 7,64 +0.8 m/s--- 422
14 Sepp Vonk AV Suomi 7,67 +1.2 m/s--- 416
15 Rutger Laar, van KAV Holland 7,70 +0.7 m/s--- 411
16 Maurick Weijs AKU 7,81 +0.3 m/s--- 391
17 Stijn Lustenhouwer Startbaan 7,82 +1.2 m/s--- 389
18 Kik Peters AKU 7,85 +1.2 m/s--- 384
19 Berend Hauwert AAC 8,00 +0.3 m/s--- 358
20 Jurre Fonck AV Suomi 8,01 +0.7 m/s--- 356
21 Ole L Jong, de KAV Holland 8,04 +0.7 m/s--- 351
22 Stefan de Waal AKU 8,05 +0.8 m/s--- 349
23 Taeke Verbree AAC 8,16 +0.3 m/s--- 331
24 Sam Purmer Startbaan 8,28 +1.0 m/s--- 312
25 Florian Overtoom Startbaan 8,34 +1.2 m/s--- 303
26 Ley Kok AKU 8,38 +0.7 m/s--- 296
27 Felix Reuvekamp AKU 8,47 +0.8 m/s--- 283
28 Mees Bijker AAC 8,71 +0.7 m/s--- 247
Oscar Martens HLLM DNS --- 0
Ian Kammelar AKU DNS --- 0
Mick Tiemessen AKU DNS --- 0
Beer Elstgeest KAV Holland DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 22,04 --- 346
2 Stefan de Waal AKU 20,90 --- 330
2 Berend Hauwert AAC 20,90 --- 330
4 Vasco Overes AKU 20,51 --- 325
5 Bram Sprengers AV Haarlem 20,42 --- 323
6 Noah Oling KAV Holland 18,60 --- 297
7 Taeke Verbree AAC 17,93 --- 288
8 Kik Peters AKU 16,91 --- 272
9 Diede van Bergen Startbaan 16,77 --- 270
10 Joris Mens KAV Holland 16,31 --- 263
11 Maurick Weijs AKU 16,11 --- 260
12 Felix Reuvekamp AKU 15,36 --- 248
13 Jelte Goudriaan HLLM 15,29 --- 247
14 Max Engelsman KAV Holland 14,91 --- 241
15 Ole L Jong, de KAV Holland 14,65 --- 236
16 Milan Meijs AKU 14,52 --- 234
17 Rutger Laar, van KAV Holland 13,83 --- 223
18 Sven Koolmoes AV Haarlem 13,82 --- 222
19 Jip de Vreugd AV Suomi 13,61 --- 219
20 Yvo Zwijnenburg Startbaan 13,46 --- 216
21 Jort Wees, van KAV Holland 12,84 --- 205
22 Ley Kok AKU 12,59 --- 201
23 Florian Overtoom Startbaan 12,45 --- 199
24 Oscar Martens HLLM 11,13 --- 174
25 Sam Purmer Startbaan 10,84 --- 169
26 Sepp Vonk AV Suomi 10,55 --- 163
27 Mees Bijker AAC 10,17 --- 156
28 Jurre Fonck AV Suomi 9,69 --- 146
29 Stijn Lustenhouwer Startbaan 9,65 --- 145
Ian Kammelar AKU DNS --- 0
Mick Tiemessen AKU DNS --- 0
Beer Elstgeest KAV Holland DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Haarman AKU 3,46 +0.0 m/s--- 410
2 Joris Mens KAV Holland 3,32 +0.0 m/s--- 382
3 Jip de Vreugd AV Suomi 3,31 +0.0 m/s--- 380
4 Diede van Bergen Startbaan 3,24 +0.0 m/s--- 366
5 Max Engelsman KAV Holland 3,17 +0.0 m/s--- 352
6 Bram Sprengers AV Haarlem 3,09 +0.0 m/s--- 336
7 Noah Oling KAV Holland 3,08 +0.0 m/s--- 334
8 Berend Hauwert AAC 3,06 +0.0 m/s--- 330
9 Milan Meijs AKU 3,02 +0.0 m/s--- 322
10 Yvo Zwijnenburg Startbaan 2,92 +0.0 m/s--- 302
11 Stefan de Waal AKU 2,90 +0.0 m/s--- 298
12 Jort Wees, van KAV Holland 2,86 +0.0 m/s--- 290
13 Felix Reuvekamp AKU 2,79 +0.0 m/s--- 276
14 Jelte Goudriaan HLLM 2,78 +0.0 m/s--- 274
14 Rutger Laar, van KAV Holland 2,78 +0.0 m/s--- 274
16 Jurre Fonck AV Suomi 2,77 +0.0 m/s--- 272
17 Taeke Verbree AAC 2,71 +0.0 m/s--- 260
18 Sepp Vonk AV Suomi 2,67 +0.0 m/s--- 252
18 Maurick Weijs AKU 2,67 +0.0 m/s--- 252
18 Kik Peters AKU 2,67 +0.0 m/s--- 252
21 Stijn Lustenhouwer Startbaan 2,65 +0.0 m/s--- 248
22 Ole L Jong, de KAV Holland 2,58 +0.0 m/s--- 234
23 Vasco Overes AKU 2,55 +0.0 m/s--- 228
23 Florian Overtoom Startbaan 2,55 +0.0 m/s--- 228
25 Oscar Martens HLLM 2,51 +0.0 m/s--- 220
26 Mees Bijker AAC 2,37 +0.0 m/s--- 192
27 Ley Kok AKU 2,29 +0.0 m/s--- 176
28 Sven Koolmoes AV Haarlem 2,23 +0.0 m/s--- 164
29 Sam Purmer Startbaan 1,76 +0.0 m/s--- 70
Ian Kammelar AKU DNS --- 0
Mick Tiemessen AKU DNS --- 0
Beer Elstgeest KAV Holland DNS --- 0
[+/-] alles
#Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
1 AKU 4256 [+/-]
2 KAV Holland 4245 [+/-]
3 AV Startbaan 3618 [+/-]
4 AV Suomi 2692 [+/-]
5 AAC 2492 [+/-]
6 AV Haarlem 2016 [+/-]
7 AV Haarlemmermeer 1361 [+/-]


Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBP
1 Joris Mens KAV Holland 3:40,26 ---
2 Diede van Bergen Startbaan 3:44,03 ---
3 Jort Wees, van KAV Holland 3:47,12 ---
4 Luuk Haarman AKU 3:52,96 ---
5 Noah Oling KAV Holland 3:59,24 ---
6 Sven Koolmoes AV Haarlem 3:59,74 ---
7 Milan Meijs AKU 4:00,78 ---
8 Rutger Laar, van KAV Holland 4:01,29 ---
9 Jip de Vreugd AV Suomi 4:03,54 ---
10 Jelte Goudriaan HLLM 4:04,62 ---
11 Stefan de Waal AKU 4:07,60 ---
12 Sepp Vonk AV Suomi 4:09,90 ---
13 Yvo Zwijnenburg Startbaan 4:14,75 ---
14 Vasco Overes AKU 4:16,32 ---
15 Berend Hauwert AAC 4:16,38 ---
16 Maurick Weijs AKU 4:18,48 ---
17 Ole L Jong, de KAV Holland 4:24,10 ---
18 Florian Overtoom Startbaan 4:26,23 ---
19 Felix Reuvekamp AKU 4:28,94 ---
20 Kik Peters AKU 4:31,29 ---
21 Ley Kok AKU 4:32,38 ---
22 Sam Purmer Startbaan 4:33,81 ---
23 Jurre Fonck AV Suomi 4:33,86 ---
24 Max Engelsman KAV Holland 4:38,06 ---
25 Taeke Verbree AAC 4:50,63 ---
26 Stijn Lustenhouwer Startbaan 4:50,65 ---
27 Mees Bijker AAC 5:11,87 ---
28 Oscar Martens HLLM 5:37,15 ---
Ian Kammelar AKU DNS ---
Mick Tiemessen AKU DNS ---
Beer Elstgeest KAV Holland DNS ---

Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland JPB KAV Holland - JPB 4 27,62 533
2 AKU Jongens B Team 1 AKU - JPB 3 28,72 476
3 Startbaan - JPB AV Startbaan - JPB 5 29,82 423
4 AKU Jongens B Team 2 AKU - JPB 4 30,92 374