Uitslagen Runnersworld Utrecht Track Meeting - wedstrijd 1

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sybren Blok PAC 11,37 +0.5 m/s---
2 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,38 +0.5 m/s---
3 Rivelino v...der Vloot AV Feniks 11,43 +0.5 m/s---
4 Sanyu Fernandes PAC 11,57 +0.5 m/s---
5 Beer Lammers Fit 11,78 +0.2 m/s---
6 Nosa Dielingen AV Atverni 11,93 +0.3 m/s---
7 Gregorio Edhardt PAC 12,02 +0.2 m/s---
8 Lorenzo va...er Heiden AV Atverni 12,14 +0.3 m/s---
9 Tim de Reuver Fit 12,47 +0.6 m/s---
10 Thijmen van Arnhem AV Statina 12,76 -0.3 m/s---
11 Jian Ye PAC 12,87 +0.3 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,13 +0.1 m/s---
2 Erwin de Vor VAV 24,78 +0.1 m/s---
3 Leon van der Schaaf VAV 25,24 ---
4 Tim de Reuver Fit 25,25 +0.1 m/s---
5 Thijmen van Arnhem AV Statina 26,09 ---
6 Jian Ye PAC 26,30 +0.1 m/s---
Lorenzo va...er Heiden AV Atverni DNF ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Milco Hahury AV Cifla 1:57,52 ---
2 Gustavs Kehris Olympus `70 2:00,09 ---
3 Joost Wieleman Almere `81 2:02,18 ---
4 Steef Severijn ARV Ilion 2:02,22 ---
5 Koen van der Meijden THOR 2:04,29 ---
6 Puk van Gool AV Attila 2:04,91 ---
7 Hidde Slager PAC 2:04,96 ---
8 Tobias Zijderveld AV Zuidwal 2:05,09 ---
9 Jeroen Bakker HLLS 2:07,05 ---
10 Arjan Kamphuis Startbaan 2:08,32 ---
11 Mark Hofma ATV Venray 2:08,60 ---
12 Benno Snepvangers Atledo 2:10,41 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yorben Ruiter PAC 4:01,95 ---
2 Martin Flipsen AV Weert 4:04,41 ---
3 Chris van Hensbergen KAV Holland 4:15,09 ---
4 Mels Lambregts THOR 4:15,11 ---
5 Alvin Severijn ARV Ilion 4:20,48 ---
6 Rik Palings THOR 4:23,71 ---
7 Thijs Hubers Onbekend 4:24,41 ---
8 Carliho S...jkerbuijk THOR 4:24,97 ---
9 Pepijn Elferink PAC 4:51,77 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mark te Brake AVA `70 9:02,72 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin de Vor VAV 1,75 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Remco de Groot AAV `36 5,31 +2.6 m/s---
2 Ivo Stuldreher AAV `36 4,98 +1.7 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sawa Bezelev AV Athlos 11,48 +0.2 m/s---
2 Nout Wardenburg AV34 12,00 +0.5 m/s---
3 Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila 12,09 +0.2 m/s---
4 Emil van de Par AV Spiridon 12,10 +0.3 m/s---
5 Pim Pauel AV Haarlem 12,14 -0.5 m/s---
6 Gijs Mourits VAV 12,37 +0.6 m/s---
7 Ken Leunissen AV Zuidwal 12,68 +0.3 m/s---
8 Victor Rouwenhorst De Liemers 12,71 +0.6 m/s---
9 Thijs Donkervoet De Liemers 12,95 +0.6 m/s---
10 Jeffrey Karikari Phanos 13,26 +0.1 m/s---
Lucbeau Nkutunziza U-Track DNF ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joris van Gool AV Spiridon 22,64 +0.1 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 22,84 +0.1 m/s---
3 Rutger Postma HLLM 23,59 +0.1 m/s---
4 Luc Reij AV Phoenix 24,31 ---
5 Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila 24,43 ---
6 Pim Pauel AV Haarlem 24,48 ---
6 Rens van der Schaaf VAV 24,48 +0.1 m/s---
8 Emil van de Par AV Spiridon 24,75 ---
9 Jeffrey Karikari Phanos 27,32 -0.2 m/s---
Thijs Donkervoet De Liemers DNF ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Olde VAV 1:59,83 ---
2 Lars van Hoeven Heerenveen 2:03,93 ---
3 Tijke Wentink AV Attila 2:06,15 ---
4 Bob te Lindert AV Argo 2:07,56 ---
5 Tim Verbeek SHRT 2:07,58 ---
6 Reinder Boekhoff Pijnenburg 2:07,89 ---
7 Thaem Mous PAC 2:08,04 ---
8 Julian Vreeling Start `78 2:08,42 ---
9 Steven Feenstra Onbekend 2:09,13 ---
10 Alex de Bont PAC 2:10,21 ---
11 Sjors Visser CAV Energie 2:11,20 ---
12 Thomas Yuen VOLO 2:11,64 ---
13 Alex de Groot AV Cifla 2:12,16 ---
14 Luuk Nusselder AV Argo 2:12,18 ---
15 Caluin Hoogland Castricum 2:12,86 ---
16 Jeroen Gehrels HLLM 2:13,00 ---
17 Nieck-Jan Gal AV Argo 2:13,06 ---
18 Cain Rutgers Almere `81 2:13,51 ---
19 Daniel Hordijk AV Statina 2:13,60 ---
20 Thijs Heemskerk AKU 2:14,00 ---
21 Yorick Konijn Castricum 2:18,97 ---
22 Him de Looper AV Zeewolde 2:19,62 ---
23 Ezeqiel S...jkerbuijk THOR 2:20,73 ---
24 Emiel Wullings Pallas `67 2:21,63 ---
25 Bram van Hastenberg U-Track 2:21,69 ---
26 Ies Kaczmarek Almere `81 2:42,36 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cornay Timmer AV Aalsmeer 4:22,43 ---
2 Lars Mertens AV Cifla 4:22,69 ---
3 Bram Anderiessen AKU 4:22,78 ---
4 Stijn van Geene VOLO 4:23,67 ---
5 Tristan Valkenburg Olympus `70 4:24,63 ---
6 Gian Oerlemans Triathlon 4:26,25 ---
7 Marien van der Niet PAC 4:47,60 ---
8 Jens van Geel THOR 4:49,41 ---
9 Hielke Hilberts GACH 5:03,37 ---
10 Nick Goldebeld AV Zaanland 5:36,32 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Kalid Amin Triathlon 9:00,43 ---
2 Sem van den Eijnde avVN 9:37,77 ---
3 Piet Wiersma AV Jahn II 9:40,37 ---
4 Sietse van der Pal AV Zaanland 11:41,50 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Rik Taam AV Zaanland 14,55 -0.1 m/s---
2 David Staat AV Attila 14,65 -0.1 m/s---
3 Joris van Gool AV Spiridon 14,74 -0.1 m/s---
4 Nout Wardenburg AV34 15,30 -0.1 m/s---
5 Rens van der Schaaf VAV 16,05 -0.1 m/s---
6 Vincent Staat AV Attila 16,67 -0.1 m/s---



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Arno van der Pas Scorpio 32,79 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Gijs Mourits VAV 6,01 +1.2 m/s---
2 Rik Taam AV Zaanland 5,90 +1.6 m/s---
3 Max Driessen AAV `36 4,46 +1.3 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre Lommen M45 - AV Cifla 12,71 +0.6 m/s---
2 Jeroen Vels M40 - AV NOP 12,99 -0.3 m/s---
3 Lucas Prins M55 - Haag 13,91 -0.1 m/s---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Vels M40 - AV NOP 26,15 ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk-Jan Demkes M40 - De Liemers 2:00,60 ---
2 Tsega Dames Ayulu M40 - Almere `81 2:11,84 ---
3 Eddy Elsinga M40 - Heerenveen 2:13,25 ---
4 Jan Boer M40 - AV De Keien 2:15,87 ---
5 John Klerkx M40 - AV De Keien 2:21,12 ---
6 Anton van Rooij M60 - Castricum 2:21,70 ---
7 Arie Visser M50 - Avantri 2:31,50 ---
8 Piet van Tuijl M45 - HLLS 2:36,26 ---
9 Henk Nordt M65 - avVN 3:08,61 ---
Michiel Loschner M35 - GACH DNF ---



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arthur van Dijk M40 - Olympus `70 4:09,25 ---
2 Edwin Wissema M35 - Onbekend 4:27,05 ---
3 Maarten Haegens M35 - Pijnenburg 4:27,70 ---
4 Maurits de Ruiter M50 - GACH 5:00,95 ---
5 Dirk Goldebeld M55 - AV Zaanland 5:30,71 ---
6 Leks van der Horst M60 - avVN 5:38,72 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eltjo van Mechelen M35 - THOR 8:55,97 ---
2 Michel van Liempdt M40 - LGAS 9:49,40 ---
3 Gerben Zomer M40 - LGAS 9:53,79 ---
4 Louran van Keulen M45 - RAP 10:31,69 ---
5 Michiel Stiemer M40 - GACH 10:32,70 ---
6 Maarten Grethe M70 - LGPK 13:44,76 ---
Michiel Loschner M35 - GACH DNF ---



Masters Mannen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lucas Prins M55 - Haag 18,15 -0.5 m/s---



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Carel van der Werf M50 - AV Phoenix 42,28 ---
2 Rob Zwijnenburg M45 - Avantri 35,50 ---
3 Cees van Blerck M55 - Scorpio 29,41 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tom Alkim M40 - HLLS 4,89 +1.4 m/s---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Teja van der Lee V65 - Fit 16,90 +0.3 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jazlin Ruinemans V35 - Start `78 2:28,09 ---



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Arenda Scherpenkate V35 - AV Rijssen 5:22,20 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Teja van der Lee V65 - Fit 8,24 ---
2 Jenny Mar...s-Dikmans V65 - Scorpio 8,11 ---
3 Iris Kamp-Steverink V40 - AV Phoenix 7,88 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Devfra Leerdam U-Track 12,95 -0.3 m/s---
2 Krista Ijspeerd AV34 12,96 +0.6 m/s---
3 Pricilla Huisman AV Passaat 13,38 -0.3 m/s---
4 Lucy van Berkel AV Statina 13,85 -0.1 m/s---
5 Ruby den Besten AV Statina 14,29 -0.1 m/s---
6 Shanice Atalay Heerenveen 15,14 +0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 26,68 +0.1 m/s---
2 Katja Slangewal Altis 27,57 -0.2 m/s---
3 Eline Bardoel AV Phoenix 27,66 -0.2 m/s---
4 Ruby den Besten AV Statina 29,43 -0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn van Es PAC 2:15,99 ---
2 Ellen Jansen Start `78 2:22,52 ---
3 Ilona van ...r Giessen VOLO 2:24,62 ---
4 Marissa Damink THOR 2:28,77 ---
5 Naomi van Hierden AV Argo 2:34,70 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Janne Geers Onbekend 4:55,85 ---
2 Tess Wegman Triathlon 5:01,04 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Femke van der Pal AV Zaanland 10:31,54 ---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Katja Slangewal Altis 16,15 -0.5 m/s---
2 Pricilla Huisman AV Passaat 17,80 -0.5 m/s---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Femke Corbiere Clytoneus 10,66 ---
2 Lisa Wassenaar AV `47 8,83 ---
3 Lara Baars Nijmegen 4,80 ---
Krista Ijspeerd AV34 DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sophie Klumper Phanos 1,55 ---
Katja Slangewal Altis DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Noa Dhore AAC `61 13,13 -0.3 m/s---
2 Natalie Puper AV Statina 13,35 -0.3 m/s---
3 Judith de Heer AAC `61 13,38 +0.1 m/s---
4 Dynja Bosker AAC `61 13,39 +0.1 m/s---
5 Kika van Bergen U-Track 13,41 +0.1 m/s---
6 Vera van Aurich Heerenveen 13,48 +0.1 m/s---
7 Jamie Verweij AV Statina 13,68 -0.1 m/s---
8 Vera Gommans AV Statina 13,71 +0.1 m/s---
9 Rozenn Mainguy U-Track 13,79 +0.1 m/s---
10 Eva Mollema Fit 14,67 -0.1 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elaine den Exter Rotterdam 27,26 ---
2 Kim de Vos PAC 27,82 ---
3 Annemarie Slangewal Altis 27,93 -0.2 m/s---
4 Eveline Brand Onbekend 30,17 ---
5 Zillah Cornelissen De-Atleet 30,26 ---
6 Elina Jonis AV Statina 34,04 ---
Natalie Puper AV Statina DNS ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Merel van der Marel HLLM 2:13,75 ---
2 Jasmijn Lau Ciko `66 2:15,29 ---
3 Corinde van Es PAC 2:16,38 ---
4 Roos Hop THOR 2:19,10 ---
5 Diane van Es PAC 2:19,22 ---
6 Babet Broekman SHRT 2:23,65 ---
7 Thelma Solleveld Olympus `70 2:23,81 ---
8 Lotte van der Pol AV Cifla 2:27,67 ---
9 Caya Slinkman AV Rijssen 2:32,98 ---
10 Dionne ten Dam HLLM 2:43,08 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Justine Tinck AV Argo 4:37,23 ---
2 Jasmijn Bakker Triathlon 4:41,01 ---
3 Emmy Weekers AV Weert 4:51,85 ---
4 Kyra Keurentjes De Liemers 4:57,89 ---
5 Sanne van Gils Spado 5:01,73 ---
6 Milou Mattijssen De Liemers 5:05,52 ---
7 Lisan Duijvestijn Olympus `70 5:29,04 ---
8 Odile Verzantvoort Triathlon 5:31,57 ---
9 Vera de Vreugt ARV Ilion 5:40,00 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Kristel van den Berg CAV Energie 9:51,31 ---
2 Veerle Bakker Triathlon 9:55,35 ---
3 Eline de Jong Onbekend 10:40,69 ---
4 Jeske van der Pal AV Zaanland 10:49,34 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Ilse Kuijf AAV `36 15,57 -1.4 m/s---
2 Benthe Koning Ciko `66 15,79 -1.4 m/s---
3 Zillah Cornelissen De-Atleet 17,16 -1.4 m/s---
4 Kim de Vos PAC 17,32 -1.4 m/s---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Benthe Koning Ciko `66 13,98 ---
2 Tia Ackermans Scorpio 11,09 ---
3 Kim de Vos PAC 10,83 ---
4 Elaine den Exter Rotterdam 10,39 ---
5 Ilse Kuijf AAV `36 9,94 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lieke Mulder HLLS 1,45 ---
2 Charlotte Hopman AV Lycurgus 1,40 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Natalie Puper AV Statina 5,05 +1.9 m/s---
2 Judith de Heer AAC `61 4,86 +0.4 m/s---
3 Zillah Cornelissen De-Atleet 4,85 +1.0 m/s---
4 Eva Mollema Fit 4,03 +2.2 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Devron Jepma PAC 11,31 +0.5 m/s---
2 Ranki Oberoi Rotterdam 11,47 +0.2 m/s---
3 Odane Thompson AV Phoenix 11,92 +0.2 m/s---
4 Gilberto Lok-Hin Phanos 11,93 +0.2 m/s---
5 Niels de Graaf AV Atverni 12,03 +0.2 m/s---
6 Irving Liesdek Almere `81 12,16 +0.3 m/s---
7 Jeroen Heesbeen AV Phoenix 12,18 -0.5 m/s---
8 Khalil Toumi AV Phoenix 12,32 -0.5 m/s---
9 Martijn van der Vis TRTL 12,48 -0.5 m/s---
10 Hend de Jager AV Statina 12,54 +0.6 m/s---
11 Tiemen Koch Startbaan 12,71 +0.3 m/s---
12 Jerry van der Hoeven Startbaan 13,14 -0.5 m/s---
13 Jeroen Teeuwen Hollandia 16,61 +0.3 m/s---
Tim Lieferink HLLS DNF ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 23,02 +0.1 m/s---
2 Mattheus Cambell AV Feniks 24,08 ---
3 Bas Jubels AV Phoenix 24,12 +0.1 m/s---
4 Jan Carlos Mejia Ciko `66 24,40 ---
5 Bas Land AV Phoenix 24,50 ---
6 Taco Kuiper Fit 24,51 ---
7 Hend de Jager AV Statina 25,14 +0.1 m/s---
8 Jeroen Eerden AV Phoenix 25,30 +0.1 m/s---
9 Peter Spannring AV Phoenix 25,54 ---
10 Floris Gudde Fit 26,99 ---
11 Milo de Wit Almere `81 27,73 -0.2 m/s---
12 Robin van Damme AV Phoenix 28,28 ---
Odane Thompson AV Phoenix DNF ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Sinnige AAC 1:58,10 ---
2 David Landman GACH 1:59,66 ---
3 Daniel de Looze Startbaan 1:59,91 ---
4 Merlijn Dekker Almere `81 2:00,21 ---
5 Arjen van der Logt AV Phoenix 2:03,14 ---
5 Alle Koperdraad GACH 2:03,14 ---
7 Wiels Kuijken Haag 2:04,62 ---
8 Bastiaan v...aafeiland PAC 2:05,15 ---
9 Remi Rondeel AV Argo 2:05,60 ---
10 Wouter Zandee Haag 2:05,73 ---
11 Alex Bouwmeester AV Zaanland 2:07,07 ---
12 Remi van Oosterhout AV Cifla 2:08,08 ---
13 Ricardo Groeneveld ARV Ilion 2:10,79 ---
14 Maarten van Rhijn AV De Keien 2:14,25 ---
15 Kevin Klomp AV Statina 2:20,21 ---
16 Neil de Goede Phanos 2:25,13 ---
17 Remi Bos AV De Keien 2:29,95 ---
18 Pascal Munniks Almere `81 2:53,99 ---
19 Pieter Verhoek Avantri 2:57,17 ---
Michael Ligthart Almere `81 DNF ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bas ten Dam AV 1923 4:05,17 ---
2 Nick van der Poel ARV Ilion 4:06,60 ---
3 Jorin Kamps AAC 4:09,90 ---
4 Wilbert van Vliet VRT 4:10,45 ---
5 Erik van Rijsewijk SHRT 4:13,41 ---
6 Werner Gentle LGDR 4:14,45 ---
7 Camiel Kruiswijk BAV 4:14,71 ---
8 Timon Nagelkerken ARV Ilion 4:17,16 ---
9 Bram Verhagen PH 4:21,19 ---
10 Mathijs Wille THOR 4:21,72 ---
11 Guido Engelen Onbekend 4:24,10 ---
12 Herbert Jansen Running2000 4:24,84 ---
13 Greg van der Velde HRCL 4:27,46 ---
14 Daan Dekker U-Track 4:46,57 ---
15 Maarten Dekker U-Track 4:48,72 ---
16 Sake Timmermans LGAS 4:58,40 ---
17 Willem Verhoeven U-Track 5:14,97 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eduard Grob GACH 8:53,47 ---
2 Michael va...der Kroon Onbekend 8:58,88 ---
3 Sam de Vor GACH 9:10,94 ---
4 Koen Henkes Running2000 9:14,71 ---
5 Jeffrey Smetsers AV De Keien 9:37,42 ---
6 Edward Geertse Spado 9:41,46 ---
7 Remco Bruin AV Hylas 9:51,03 ---
8 Rens van Dongen Scopias 9:57,87 ---
9 Bas Schouteren Spado 10:00,15 ---
10 Danny Smith VOLO 10:14,19 ---
11 Tariq van Rooijen Haag 10:17,06 ---
12 Arjen Tomas Pallas `67 10:18,65 ---
13 Stephen Lake HRR 10:47,39 ---
14 Koen Selie SAV 12:20,25 ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Dennis Veenker Heerenveen 16,37 -1.7 m/s---
2 Sybout Wijma Heerenveen 16,42 -1.7 m/s---
3 Rienk Kan Heerenveen 18,85 -1.7 m/s---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 13,89 ---
2 Sybren Blok PAC 13,20 ---
3 Lieke Muller Groningen 12,87 ---
4 Cees van Blerck Scorpio 11,77 ---
5 Pim Jeher AAV `36 11,55 ---
6 Remco de Groot AAV `36 11,12 ---
7 Rob Zwijnenburg Avantri 11,01 ---
8 Leon van der Schaaf VAV 10,89 ---
9 Albert van der Mee AV Sprint 10,64 ---
10 Robin Coops HLLS 10,18 ---
11 Max Driessen AAV `36 10,16 ---
12 Arno van der Pas Scorpio 10,15 ---
13 Mike Ultee Rotterdam 9,91 ---
14 Ivo Stuldreher AAV `36 9,72 ---
15 Peter Spannring AV Phoenix 9,48 ---
16 Dennis de Jong AV PEC 1910 9,16 ---
17 Martijn Spaan AV Phoenix 8,96 ---
18 Niels Janssen Rotterdam 8,86 ---
19 Tom Alkim HLLS 8,69 ---
20 Antoon de Groot Fit 7,80 ---
21 Gerard Smits Eindhoven 6,88 ---
22 Kamlesh Kalpoe Rotterdam 5,32 ---



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Dennis de Jong AV PEC 1910 45,35 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 41,51 ---
3 Albert van der Mee AV Sprint 36,68 ---
4 Kevin Bouhuizen HAAS 25,20 ---
Martijn Spaan AV Phoenix NM ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tieme Klinkers AV Phoenix 1,85 ---
2 Pim Jeher AAV `36 1,80 ---
3 Anco van den Berg HLLS 1,65 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ranki Oberoi Rotterdam 6,35 +1.7 m/s---
2 Dennis Veenker Heerenveen 6,08 +1.6 m/s---
3 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,06 +1.4 m/s---
4 Sybout Wijma Heerenveen 5,65 +0.8 m/s---
5 Bjorn Schouten Spark 5,34 +2.0 m/s---
6 Martijn van der Vis TRTL 4,85 +1.7 m/s---
7 Mike Ultee Rotterdam 4,43 +1.6 m/s---
8 Jeroen Teeuwen Hollandia 3,77 +0.3 m/s---
9 Kamlesh Kalpoe Rotterdam 3,32 +1.1 m/s---



Senioren mannen - 100 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Stefan Rusch GSEM 16,75 ---
2 Stefan Groen AV Sprint 16,97 ---
3 Raffaele Orru AV Sprint 17,67 ---
4 Bart Pijs AV Sprint 19,58 ---
5 Henk Schuiling GSEM 19,86 ---
6 Bas Vos AV `40 24,98 ---



Senioren mannen - 800 meter Wheelers

# Naam ResOBP
1 Stefan Groen AV Sprint 2:14,57 ---
2 Henk Schuiling GSEM 2:24,05 ---
3 Bart Pijs AV Sprint 2:26,54 ---
4 Raffaele Orru AV Sprint 2:42,40 ---
5 Bas Vos AV `40 3:23,56 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Alice Achterberg AV Phoenix 13,17 -0.3 m/s---
2 Crystal Haaswijk AV Feniks 13,34 -0.3 m/s---
3 Kirsten Huijgen AV Athlos 13,68 +0.1 m/s---
4 Marije van der Kamp TRTL 14,05 -0.1 m/s---
5 Zoãƒâ«... Posthuma Pijnenburg 14,09 -0.1 m/s---
6 Iris Vernooij Fit 14,35 -0.1 m/s---
7 Luzdary van Wanum Rotterdam 17,17 +0.3 m/s---
8 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 18,08 +0.3 m/s---
9 Nienke Timmer CAV Energie 19,49 +0.3 m/s---
10 Lisa Cornelissen HAC 22,41 +0.3 m/s---
11 Rosalie Fogli De Spartaan 50,34 +0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Luzdary van Wanum Rotterdam 37,61 ---
2 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 39,26 ---
3 Nienke Timmer CAV Energie 42,24 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Platteeuw SCSP 2:15,41 ---
2 Inga Michejenko Olympus `70 2:16,17 ---
3 Patty den Ouden DVTR 2:18,39 ---
4 Esmee van der Wissel ARV Ilion 2:28,94 ---
5 Debra Akkermans ARV Ilion 2:29,88 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne Wever Phanos 4:40,79 ---
2 Jeanine va...Klashorst U-Track 4:55,07 ---
3 Eileen Groenland AV Trias 5:04,05 ---
4 Nadine Willems Onbekend 5:04,86 ---
5 Shirley Kerkhove SCSP 5:21,26 ---
Marije Wever Phanos DNF ---
Heleen Wildoer SAV DNF ---
Isabel Sticker Onbekend DNF ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marcella Herzog Running2000 9:33,17 ---
2 Ilse Pol Running2000 9:35,17 ---
3 Karin Vissers GACH 10:32,62 ---
4 Hilda Huizing VOLO 12:14,71 ---
5 Sylvia Bos SAV 12:20,25 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lieke Muller Groningen 15,52 -0.5 m/s---
2 Femke Dijkstra Ciko `66 16,24 -0.5 m/s---
3 Vere Koning Ciko `66 17,62 -0.5 m/s---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dana Gunther AAC 12,12 ---
2 Vere Koning Ciko `66 10,53 ---
3 Marillion ...ijnenburg Avantri 9,12 ---
4 Heike Egberts AAV `36 8,50 ---
5 Joyce de Wit Rotterdam 6,66 ---
6 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 5,31 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Lise Smit AAC 47,50 ---
2 Tia Ackermans Scorpio 43,53 ---
3 Emma Boeve AV PEC 1910 36,67 ---
4 Lisa Wassenaar AV `47 33,03 ---
5 Femke Corbiere Clytoneus 32,66 ---
6 Marillion ...ijnenburg Avantri 31,29 ---
7 Shannon Douglas HLLS 30,16 ---
8 Katja Grimbergen Olympus `70 29,21 ---
9 Amber van der Waal AV Passaat 28,39 ---
10 Iris Kamp-Steverink AV Phoenix 25,59 ---
11 Jenny Mar...s-Dikmans Scorpio 21,01 ---
12 Elina Jonis AV Statina 17,51 ---
13 Marielle Boers AV PEC 1910 11,98 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Heike Egberts AAV `36 1,35 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus 5,28 +0.7 m/s---
2 Lieke Muller Groningen 5,16 +1.7 m/s---
3 Femke Dijkstra Ciko `66 4,80 +1.7 m/s---
4 Salima Rozema Groningen 4,27 +1.0 m/s---
5 Lisa Cornelissen HAC 2,23 +1.8 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter Wheelers

# Naam Res OBP
1 Margriet v...den Broek Phanos 19,21 ---
2 Nikita den Boer KAV Holland 23,82 ---
3 Luna Jansen AV Sprint 24,99 ---



Senioren vrouwen - 800 meter Wheelers

# Naam ResOBP
1 Margriet v...den Broek Phanos 2:18,88 ---
2 Nikita den Boer KAV Holland 3:03,15 ---
3 Luna Jansen AV Sprint 3:11,37 ---