Uitslagen 1e Athletics Champs regio 14 [2015]

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:15 Team 01 Hoog Uitslagen
10:15 Team 07 Vortex Uitslagen
10:15 Team 02 Hoog Uitslagen
10:15 Team 08 Vortex Uitslagen
10:15 Team 09 60mH
3 series
Uitslagen
10:15 Team 10 60mH
2 series
Uitslagen
10:15 Team 11 60mH
3 series
Uitslagen
10:15 Team 13 Vortex Uitslagen
10:15 Team 14 Vortex Uitslagen
10:15 Team 22 40m
3 series
Uitslagen
10:15 Team 21 40m
3 series
Uitslagen
10:15 Team 20 Hurk Uitslagen
10:15 Team 19 Hurk Uitslagen
10:40 Team 01 Kogel Uitslagen
10:40 Team 07 60mH
3 series
Uitslagen
10:40 Team 02 Kogel Uitslagen
10:40 Team 08 60mH
3 series
Uitslagen
10:40 Team 09 Vortex Uitslagen
10:40 Team 10 Vortex Uitslagen
10:40 Team 11 Vortex Uitslagen
10:40 Team 13 Hurk Uitslagen
10:40 Team 14 Hurk Uitslagen
10:40 Team 22 Vortex Uitslagen
10:40 Team 21 Vortex Uitslagen
10:40 Team 20 40m
3 series
Uitslagen
10:40 Team 19 40m
3 series
Uitslagen
11:00 Team 01 60mH
3 series
Uitslagen
11:00 Team 07 Kogel Uitslagen
11:00 Team 02 60mH
3 series
Uitslagen
11:00 Team 08 Kogel Uitslagen
11:00 Team 13 Sling Uitslagen
11:00 Team 14 Sling Uitslagen
11:00 Team 22 Hurk Uitslagen
11:00 Team 21 Hurk Uitslagen
11:00 Team 20 Sling Uitslagen
11:25 Team 07 Hoog Uitslagen
11:25 Team 08 Hoog Uitslagen
11:25 Team 09 Polsver Uitslagen
11:25 Team 10 Polsver Uitslagen
11:25 Team 11 Polsver Uitslagen
11:25 Team 13 40mH
3 series
Uitslagen
11:25 Team 14 40mH
3 series
Uitslagen
11:25 Team 19 Sling Uitslagen
11:50 Team 10 Hoog Uitslagen
11:50 Team 01 Polsver Uitslagen
11:50 Team 02 Polsver Uitslagen
11:50 Team 09 Hoog Uitslagen
11:50 Team 11 Kogel Uitslagen
11:50 Team 22 Sling Uitslagen
11:50 Team 21 Sling Uitslagen
11:50 Team 20 40mH
3 series
Uitslagen
11:50 Team 19 40mH
3 series
Uitslagen
12:15 Team 01 Vortex Uitslagen
12:15 Team 07 Polsver Uitslagen
12:15 Team 02 Vortex Uitslagen
12:15 Team 08 Polsver Uitslagen
12:15 Team 09 Kogel Uitslagen
12:15 Team 10 Kogel Uitslagen
12:15 Team 19 Vortex Uitslagen
12:15 Team 20 Vortex Uitslagen
12:15 Team 11 Hoog Uitslagen
12:15 Team 13 40m
3 series
Uitslagen
12:15 Team 14 40m
3 series
Uitslagen
12:15 Team 22 40mH
3 series
Uitslagen
12:15 Team 21 40mH
3 series
Uitslagen
12:40 Team 01 Duur Uitslagen
12:40 Team 07 Duur Uitslagen
12:40 Team 02 Duur Uitslagen
12:40 Team 08 Duur Uitslagen
12:40 Team 09 Duur Uitslagen
12:40 Team 10 Duur Uitslagen
12:40 Team 11 Duur Uitslagen
12:40 Poule A Team-est Uitslagen
12:40 Poule B Team-est Uitslagen
12:40 Poule C Team-est Uitslagen
12:50 Team 19 Duur Uitslagen
12:50 Team 20 Duur Uitslagen
12:50 Team 13 Duur Uitslagen
12:50 Team 14 Duur Uitslagen
12:50 Team 22 Duur Uitslagen
12:50 Team 21 Duur Uitslagen
12:50 Poule D Team-est Uitslagen
12:50 Poule E Team-est Uitslagen
12:50 Poule F Team-est Uitslagen