Uitslagen 1e Athletics Champs regio 14 [2015]

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 10,8 4,90 24,50 1,00 2,95 291 115
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1150,00 12,6 4,40 15,50 1,00 3,80 280 247
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 1225,00 12,0 4,90 14,50 0,95 3,55 285 165
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1350,00 11,9 4,60 13,00 1,05 2,85 279 183
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1275,00 12,2 3,90 25,50 1,05 3,35 321 117
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 10,5 6,30 25,00 1,15 4,00 367 322
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1125,00 11,2 6,30 24,50 1,05 4,15 328 180
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 15,2 4,00 9,50 0,90 3,25 187 45
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 10,1 4,40 20,50 1,10 3,95 331 252
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,7 6,00 12,50 1,20 3,90 355 355
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 13,5 4,40 14,50 1,10 3,30 266 156
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 1050,00 14,0 3,20 12,50 0,90 2,80 179 0
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1150,00 12,1 5,60 16,50 1,05 2,15 259 215
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1075,00 12,6 6,20 18,50 1,05 3,55 302 221
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1425,00 11,3 5,10 22,50 1,15 4,25 405 346
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,0 4,50 17,00 1,00 3,50 252 174
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS 11,3 6,30 25,50 1,15 3,35 288 246
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,9 5,10 21,50 0,95 3,65 284 99
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,2 5,30 21,00 1,00 3,20 228 46
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 13,9 4,40 12,50 0,95 3,15 219 188
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1325,00 11,5 5,20 23,00 1,00 3,70 305 98
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,6 5,60 28,00 1,10 3,80 345 282
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1400,00 11,8 4,50 15,00 1,20 3,80 347 347
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 1250,00 13,8 3,20 12,00 0,95 3,15 188 74
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1450,00 11,1 5,10 25,50 1,15 3,90 356 285
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1275,00 11,3 5,90 21,50 1,00 3,95 314 266
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 1195,00 15,9 3,00 15,00 0,80 2,10 129 0
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1325,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,95 230 86
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 1175,00 15,1 3,80 10,50 0,85 3,10 181 35
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,2 5,80 30,00 1,00 3,75 349 301
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 1100,00 13,7 3,60 13,50 0,90 2,75 167 0
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 1175,00 12,9 5,40 18,50 0,90 3,35 273 51
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,1 6,60 26,00 1,10 3,55 341 250
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1125,00 12,5 3,70 10,50 1,10 2,35 217 124
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1250,00 11,7 5,10 17,50 1,05 3,45 313 313
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,1 7,10 21,50 1,15 3,80 402 402
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1300,00 11,9 4,50 17,00 1,10 3,45 313 313
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,1 4,70 23,50 1,05 3,65 342 252
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 1200,00 12,8 4,40 12,00 0,90 2,75 221 149
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1450,00 10,7 6,70 25,00 1,25 3,80 386 386
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1325,00 11,2 6,60 33,50 1,15 3,40 424 424
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 11,8 5,40 15,00 0,95 3,55 289 289
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 800,00 18,3 3,00 11,50 0,80 2,30 95 0
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,9 4,90 13,00 1,00 3,20 256 205
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,6 4,50 12,00 0,90 3,10 236 134
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 11,9 4,50 19,50 1,05 3,40 268 53
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1125,00 12,4 5,10 24,50 1,00 2,75 248 150
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1525,00 10,4 4,70 20,50 1,20 4,40 379 297
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 11,9 4,70 26,50 1,05 3,50 299 65
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1250,00 11,8 6,20 19,00 1,15 2,75 279 255
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1100,00 13,6 4,10 10,50 1,00 2,70 200 55
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1225,00 12,2 5,70 12,50 1,20 3,95 331 309
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 11,8 5,60 21,00 1,05 3,05 284 92
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1100,00 11,8 5,00 18,50 1,00 3,75 305 277
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 15,3 3,70 10,50 0,95 2,05 157 83
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,0 6,00 18,50 1,10 3,50 340 256
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1275,00 12,0 5,70 26,00 1,00 4,05 321 225
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 14,6 3,50 13,50 0,85 2,95 172 0
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1525,00 11,4 5,60 20,00 1,20 3,85 405 405
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1425,00 11,5 4,70 16,00 1,10 3,70 298 114
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1200,00 11,7 6,30 18,50 1,15 4,00 313 275
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1250,00 13,0 4,80 24,00 1,05 3,30 268 134



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA1 8 2:46,1 304
2 Team 09 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 9 2:47,4 298
3 Team 08 (Team-est) - JPA2 9 2:49,6 287
4 Team 11 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA1 11 2:52,5 274
5 Team 02 (Team-est) AV Reusel `69 - JPA1 11 2:54,5 265
5 Team 07 (Team-est) AV Generaal Michaelis - MPA1 10 2:57,4 290
7 Team 01 (Team-est) - MPA2 10 3:01,1 271
8 Team 03 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 05 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 06 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 7,9 725,00 8,5 10,50 12,50 0,80 254 82
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 7,5 825,00 8,3 9,00 13,50 0,70 317 273
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 7,7 775,00 9,3 9,00 16,00 0,75 353 309
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 8,0 800,00 8,8 11,50 14,00 0,70 310 310
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 850,00 8,3 11,00 18,00 0,75 294 101
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 7,3 950,00 8,1 8,00 11,50 0,80 319 286
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 8,1 750,00 8,6 10,00 9,50 0,80 331 299
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 8,3 775,00 11,0 7,50 11,00 0,55 228 79
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 9,3 725,00 10,9 5,50 9,00 0,65 178 29
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 9,4 825,00 10,2 7,00 7,50 0,70 220 87
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 7,6 875,00 9,6 7,50 9,50 0,85 264 172
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 9,3 725,00 11,0 6,50 6,00 0,60 185 0
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 7,8 825,00 8,5 11,50 13,00 0,90 291 152
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 8,0 825,00 8,8 9,50 10,00 0,70 232 39
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 10,0 675,00 11,8 7,50 7,00 0,55 156 43
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 8,1 825,00 8,8 9,50 11,50 0,90 418 418
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 7,6 775,00 8,1 10,50 9,50 0,80 289 229
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 7,5 750,00 8,8 8,00 10,00 0,70 223 0
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 8,5 900,00 8,4 7,00 17,50 0,80 321 252
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 9,4 725,00 11,5 5,50 7,50 0,60 173 40
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 7,8 800,00 8,4 8,00 11,00 0,70 257 144
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 8,1 750,00 8,5 10,50 10,50 0,75 288 221
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 7,9 775,00 8,9 7,50 9,00 0,75 300 271
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 8,5 750,00 9,8 6,00 8,00 0,70 181 0
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 9,2 750,00 10,9 4,50 6,50 0,60 202 0
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 9,3 675,00 11,0 6,50 8,00 0,55 180 0
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 7,8 950,00 8,1 11,00 22,50 0,85 351 351
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 9,1 750,00 10,1 6,00 8,00 0,65 228 95
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 8,2 800,00 9,0 6,50 6,50 0,65 290 222
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 7,9 800,00 8,2 9,50 15,50 0,70 317 218
Maud Maas MPB - DES Team 22 7,2 725,00 8,8 10,00 7,00 0,75 260 167
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 7,8 850,00 7,9 12,00 24,00 0,85 352 303
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 7,1 825,00 8,0 10,00 13,00 0,90 341 298
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 8,5 650,00 9,9 8,50 8,50 0,75 282 208
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 7,9 1000,00 8,2 10,50 20,00 0,90 349 302
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 7,5 950,00 8,1 9,00 14,50 0,80 304 108
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 9,0 700,00 11,3 8,00 12,50 0,55 160 0
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 8,8 675,00 10,2 5,00 9,00 0,65 247 191
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 7,1 875,00 8,2 11,00 16,00 0,80 320 320
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 7,2 975,00 8,0 12,00 21,50 0,95 390 390
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 8,5 775,00 9,4 7,00 8,00 0,75 204 0
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 8,9 675,00 9,7 7,50 8,50 0,65 280 196
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 11,3 625,00 16,4 5,00 7,50 0,45 84 0
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 7,8 800,00 8,3 8,50 14,50 0,70 304 218
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 12,5 525,00 15,8 4,00 3,50 0,35 26 0
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 8,2 825,00 9,2 10,50 14,50 0,75 405 405
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 8,5 825,00 10,0 7,50 13,00 0,60 305 264
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 7,5 925,00 8,6 8,00 8,50 0,75 279 178
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 8,8 775,00 10,1 4,00 5,00 0,55 214 107
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 8,9 750,00 12,2 4,00 4,50 0,60 173 51
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 8,0 875,00 9,7 7,50 7,00 0,70 200 46
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 8,5 775,00 8,8 7,00 10,00 0,80 252 185
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 7,9 850,00 7,9 11,00 14,50 0,90 307 307
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 7,1 875,00 8,1 11,50 15,50 0,80 322 322
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 8,1 725,00 9,5 8,00 7,00 0,65 195 0
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 8,8 700,00 10,5 6,50 9,00 0,55 188 0
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 800,00 8,6 13,50 24,50 0,75 328 155
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 7,6 950,00 7,8 12,50 25,50 0,90 393 393
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 7,3 825,00 8,0 9,50 10,00 0,85 311 239



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 9 2:59,4 243
2 Team 22 (Team-est) - JPB 11 3:04,6 221
3 Team 14 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 209
4 Team 19 (Team-est) - JPB 11 3:20,3 160
5 Team 13 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:27,7 134
5 Team 20 (Team-est) - MPC 11 3:33,3 162
7 Team 15 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 17 (Team-est) - JPMini 0 DNS 0
7 Team 18 (Team-est) - MPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0