Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 7,9 725,00 8,5 10,50 12,50 0,80 254 82
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 7,5 825,00 8,3 9,00 13,50 0,70 317 273
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 7,7 775,00 9,3 9,00 16,00 0,75 353 309
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 8,0 800,00 8,8 11,50 14,00 0,70 310 310
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 850,00 8,3 11,00 18,00 0,75 294 101
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 7,3 950,00 8,1 8,00 11,50 0,80 319 286
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 8,1 750,00 8,6 10,00 9,50 0,80 331 299
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 8,3 775,00 11,0 7,50 11,00 0,55 228 79
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 9,3 725,00 10,9 5,50 9,00 0,65 178 29
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 9,4 825,00 10,2 7,00 7,50 0,70 220 87
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 7,6 875,00 9,6 7,50 9,50 0,85 264 172
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 9,3 725,00 11,0 6,50 6,00 0,60 185 0
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 7,8 825,00 8,5 11,50 13,00 0,90 291 152
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 8,0 825,00 8,8 9,50 10,00 0,70 232 39
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 10,0 675,00 11,8 7,50 7,00 0,55 156 43
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 8,1 825,00 8,8 9,50 11,50 0,90 418 418
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 7,6 775,00 8,1 10,50 9,50 0,80 289 229
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 7,5 750,00 8,8 8,00 10,00 0,70 223 0
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 8,5 900,00 8,4 7,00 17,50 0,80 321 252
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 9,4 725,00 11,5 5,50 7,50 0,60 173 40
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 7,8 800,00 8,4 8,00 11,00 0,70 257 144
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 8,1 750,00 8,5 10,50 10,50 0,75 288 221
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 7,9 775,00 8,9 7,50 9,00 0,75 300 271
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 8,5 750,00 9,8 6,00 8,00 0,70 181 0
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 9,2 750,00 10,9 4,50 6,50 0,60 202 0
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 9,3 675,00 11,0 6,50 8,00 0,55 180 0
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 7,8 950,00 8,1 11,00 22,50 0,85 351 351
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 9,1 750,00 10,1 6,00 8,00 0,65 228 95
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 8,2 800,00 9,0 6,50 6,50 0,65 290 222
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 7,9 800,00 8,2 9,50 15,50 0,70 317 218
Maud Maas MPB - DES Team 22 7,2 725,00 8,8 10,00 7,00 0,75 260 167
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 7,8 850,00 7,9 12,00 24,00 0,85 352 303
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 7,1 825,00 8,0 10,00 13,00 0,90 341 298
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 8,5 650,00 9,9 8,50 8,50 0,75 282 208
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 7,9 1000,00 8,2 10,50 20,00 0,90 349 302
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 7,5 950,00 8,1 9,00 14,50 0,80 304 108
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 9,0 700,00 11,3 8,00 12,50 0,55 160 0
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 8,8 675,00 10,2 5,00 9,00 0,65 247 191
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 7,1 875,00 8,2 11,00 16,00 0,80 320 320
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 7,2 975,00 8,0 12,00 21,50 0,95 390 390
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 8,5 775,00 9,4 7,00 8,00 0,75 204 0
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 8,9 675,00 9,7 7,50 8,50 0,65 280 196
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 11,3 625,00 16,4 5,00 7,50 0,45 84 0
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 7,8 800,00 8,3 8,50 14,50 0,70 304 218
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 12,5 525,00 15,8 4,00 3,50 0,35 26 0
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 8,2 825,00 9,2 10,50 14,50 0,75 405 405
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 8,5 825,00 10,0 7,50 13,00 0,60 305 264
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 7,5 925,00 8,6 8,00 8,50 0,75 279 178
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 8,8 775,00 10,1 4,00 5,00 0,55 214 107
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 8,9 750,00 12,2 4,00 4,50 0,60 173 51
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 8,0 875,00 9,7 7,50 7,00 0,70 200 46
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 8,5 775,00 8,8 7,00 10,00 0,80 252 185
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 7,9 850,00 7,9 11,00 14,50 0,90 307 307
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 7,1 875,00 8,1 11,50 15,50 0,80 322 322
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 8,1 725,00 9,5 8,00 7,00 0,65 195 0
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 8,8 700,00 10,5 6,50 9,00 0,55 188 0
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 800,00 8,6 13,50 24,50 0,75 328 155
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 7,6 950,00 7,8 12,50 25,50 0,90 393 393
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 7,3 825,00 8,0 9,50 10,00 0,85 311 239

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 7,9 --- 47
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 7,5 --- 69
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 7,7 --- 73
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 8,0 --- 54
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 --- 45
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 7,3 --- 69
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 8,1 --- 59
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 8,3 --- 53
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 9,3 --- 26
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 9,4 --- 24
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 7,6 --- 60
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 9,3 --- 30
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 7,8 --- 49
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 8,0 --- 45
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 10,0 --- 14
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 8,1 --- 68
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 7,6 --- 60
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 7,5 --- 57
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 8,5 --- 40
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 9,4 --- 27
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 7,8 --- 54
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 8,1 --- 51
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 7,9 --- 66
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 8,5 --- 37
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 9,2 --- 37
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 9,3 --- 30
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 7,8 --- 49
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 9,1 --- 35
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 8,2 --- 64
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 7,9 --- 57
Maud Maas MPB - DES Team 22 7,2 --- 72
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 7,8 --- 49
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 7,1 --- 75
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 8,5 --- 54
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 7,9 --- 47
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 7,5 --- 57
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 9,0 --- 26
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 8,8 --- 50
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 7,1 --- 68
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 7,2 --- 65
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 8,5 --- 37
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 8,9 --- 46
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 11,3 --- 0
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 7,8 --- 59
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 12,5 --- 0
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 8,2 --- 64
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 8,5 --- 54
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 7,5 --- 63
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 8,8 --- 50
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 8,9 --- 46
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 8,0 --- 45
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 8,5 --- 40
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 7,9 --- 47
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 7,1 --- 68
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 8,1 --- 47
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 8,8 --- 39
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 8,0 --- 45
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 7,6 --- 55
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 7,3 --- 69

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 725,00 --- 25
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 825,00 --- 46
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 775,00 --- 44
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 800,00 --- 42
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 850,00 --- 42
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 950,00 --- 65
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 750,00 --- 40
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 775,00 --- 44
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 725,00 --- 35
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 825,00 --- 54
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 875,00 --- 51
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 725,00 --- 40
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 825,00 --- 39
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 825,00 --- 39
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 675,00 --- 31
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 825,00 --- 62
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 775,00 --- 35
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 750,00 --- 28
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 900,00 --- 61
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 725,00 --- 40
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 800,00 --- 39
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 750,00 --- 34
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 775,00 --- 44
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 750,00 --- 31
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 750,00 --- 51
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 675,00 --- 31
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 950,00 --- 59
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 750,00 --- 45
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 800,00 --- 56
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 800,00 --- 42
Maud Maas MPB - DES Team 22 725,00 --- 28
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 850,00 --- 42
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 825,00 --- 43
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 650,00 --- 27
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 1000,00 --- 68
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 950,00 --- 59
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 700,00 --- 24
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 675,00 --- 35
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 875,00 --- 46
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 975,00 --- 64
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 775,00 --- 35
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 675,00 --- 35
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 625,00 --- 23
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 800,00 --- 42
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 525,00 --- 10
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 825,00 --- 62
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 825,00 --- 62
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 925,00 --- 60
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 775,00 --- 57
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 750,00 --- 51
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 875,00 --- 46
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 775,00 --- 38
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 850,00 --- 42
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 875,00 --- 46
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 725,00 --- 28
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 700,00 --- 31
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 800,00 --- 35
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 950,00 --- 59
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 825,00 --- 43

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 8,5 --- 51
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 8,3 --- 66
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 9,3 --- 54
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 8,8 --- 56
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 8,3 --- 55
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 8,1 --- 64
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 8,6 --- 70
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 11,0 --- 23
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 10,9 --- 24
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 10,2 --- 36
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 9,6 --- 37
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 11,0 --- 26
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 8,5 --- 51
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 8,8 --- 46
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 11,8 --- 14
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 8,8 --- 74
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 8,1 --- 64
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 8,8 --- 46
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 8,4 --- 64
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 11,5 --- 18
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 8,4 --- 58
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 8,5 --- 62
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 8,9 --- 63
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 9,8 --- 34
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 10,9 --- 31
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 11,0 --- 26
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 8,1 --- 58
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 10,1 --- 43
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 9,0 --- 69
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 8,2 --- 68
Maud Maas MPB - DES Team 22 8,8 --- 51
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 7,9 --- 62
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 8,0 --- 66
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 9,9 --- 47
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 8,2 --- 57
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 8,1 --- 58
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 11,3 --- 15
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 10,2 --- 46
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 8,2 --- 57
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 8,0 --- 60
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 9,4 --- 40
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 9,7 --- 59
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 16,4 --- 0
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 8,3 --- 66
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 15,8 --- 0
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 9,2 --- 64
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 10,0 --- 45
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 8,6 --- 55
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 10,1 --- 49
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 12,2 --- 11
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 9,7 --- 32
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 8,8 --- 56
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 7,9 --- 62
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 8,1 --- 58
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 9,5 --- 39
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 10,5 --- 31
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 8,6 --- 50
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 7,8 --- 64
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 8,0 --- 66

Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 10,50 --- 47
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 9,00 --- 44
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 9,00 --- 51
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 11,50 --- 64
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 11,00 --- 50
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 8,00 --- 33
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 10,00 --- 61
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 7,50 --- 38
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 5,50 --- 20
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 7,00 --- 33
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 7,50 --- 30
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 6,50 --- 33
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 11,50 --- 53
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 9,50 --- 40
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 7,50 --- 43
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 9,50 --- 64
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 10,50 --- 51
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 8,00 --- 30
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 7,00 --- 29
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 5,50 --- 23
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 8,00 --- 33
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 10,50 --- 56
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 7,50 --- 38
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 6,00 --- 19
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 4,50 --- 16
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 6,50 --- 33
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 11,00 --- 50
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 6,00 --- 28
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 6,50 --- 33
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 9,50 --- 48
Maud Maas MPB - DES Team 22 10,00 --- 48
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 12,00 --- 57
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 10,00 --- 48
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 8,50 --- 54
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 10,50 --- 47
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 9,00 --- 37
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 8,00 --- 33
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 5,00 --- 21
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 11,00 --- 50
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 12,00 --- 57
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 7,00 --- 26
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 7,50 --- 49
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 5,00 --- 19
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 8,50 --- 40
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 4,00 --- 9
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 10,50 --- 75
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 7,50 --- 43
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 8,00 --- 33
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 4,00 --- 11
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 4,00 --- 11
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 7,50 --- 27
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 7,00 --- 29
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 11,00 --- 50
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 11,50 --- 53
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 8,00 --- 33
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 6,50 --- 29
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 13,50 --- 67
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 12,50 --- 60
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 9,50 --- 44

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 12,50 --- 35
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 13,50 --- 48
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 16,00 --- 71
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 14,00 --- 50
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 18,00 --- 59
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 11,50 --- 34
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 9,50 --- 32
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 11,00 --- 41
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 9,00 --- 29
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 7,50 --- 21
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 9,50 --- 25
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 6,00 --- 15
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 13,00 --- 37
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 10,00 --- 25
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 7,00 --- 21
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 11,50 --- 50
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 9,50 --- 25
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 10,00 --- 25
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 17,50 --- 68
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 7,50 --- 24
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 11,00 --- 32
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 10,50 --- 33
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 9,00 --- 29
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 8,00 --- 19
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 6,50 --- 20
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 8,00 --- 27
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 22,50 --- 79
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 8,00 --- 27
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 6,50 --- 18
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 15,50 --- 58
Maud Maas MPB - DES Team 22 7,00 --- 14
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 24,00 --- 86
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 13,00 --- 41
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 8,50 --- 31
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 20,00 --- 68
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 14,50 --- 44
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 12,50 --- 39
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 9,00 --- 38
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 16,00 --- 50
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 21,50 --- 75
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 8,00 --- 19
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 8,50 --- 34
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 7,50 --- 24
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 14,50 --- 53
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 3,50 --- 1
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 14,50 --- 71
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 13,00 --- 60
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 8,50 --- 21
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 5,00 --- 10
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 4,50 --- 7
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 7,00 --- 13
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 10,00 --- 30
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 14,50 --- 44
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 15,50 --- 48
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 7,00 --- 14
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 9,00 --- 29
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 24,50 --- 88
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 25,50 --- 93
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 10,00 --- 28

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

Naam Team ResOBPPunten totaal
Abel Kok JPB - Eindhoven Team 14 0,80 --- 49
Bram van Stiphout JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Bram Kwinten JPC - AVV Team 21 0,70 --- 44
Britt van Gastel MPC - Eindhoven Team 20 0,75 --- 60
Cas Verhagen JPC - Reusel `69 Team 13 0,70 --- 44
Dylano Baas JPB - Reusel `69 Team 13 0,75 --- 43
Eliza Dielhof MPB - AVGM Team 22 0,80 --- 54
Evy Sanders MPC - Reusel `69 Team 13 0,80 --- 69
Fenne van Empel MPC - DES Team 22 0,55 --- 29
Helin Ozgul MPC - Eindhoven Team 20 0,65 --- 44
Hilde van Dam MPC - AVGM Team 19 0,70 --- 52
Isa Kloks MPB - AVV Team 21 0,85 --- 61
Jari van Berkel JPMini - DES Team 22 0,60 --- 41
Jasper Folkers JPB - Eindhoven Team 14 0,90 --- 62
Jorian Weststrate JPB - Eindhoven Team 14 0,70 --- 37
Joris van Haren JPMini - Eindhoven Team 20 0,55 --- 33
Jorrit Verhagen JPMini - AVGM Team 19 0,90 --- 100
Julie van Gastel MPB - Eindhoven Team 14 0,80 --- 54
Kasper Merkx JPB - AVGM Team 22 0,70 --- 37
Koen van de Ven JPC - GVAC Team 19 0,80 --- 59
Krijn Westerink JPMini - Reusel `69 Team 13 0,60 --- 41
Lara van Alphen MPB - Eindhoven Team 14 0,70 --- 41
Lars van Strijdhoven JPC - Reusel `69 Team 13 0,75 --- 52
Lenthe Siemons MPC - Eindhoven Team 20 0,75 --- 60
Lieke Zijlstra MPB - Eindhoven Team 14 0,70 --- 41
Lisa van de Wiel MPMini - AVGM Team 19 0,60 --- 47
Loek Hulsen JPMini - Eindhoven Team 20 0,55 --- 33
Lucas Koeling JPB - GVAC Team 19 0,85 --- 56
Lumen Ellerbroek JPMini - AVV Team 20 0,65 --- 50
Luuk Roubroeks JPMini - GVAC Team 19 0,65 --- 50
Matthijs Segers JPC - AVV Team 21 0,70 --- 44
Maud Maas MPB - DES Team 22 0,75 --- 47
Max van Rooij JPB - Eindhoven Team 14 0,85 --- 56
Micki Geijsels MPB - AVGM Team 22 0,90 --- 68
Milan Le JPMini - GVAC Team 19 0,75 --- 69
Nick van Bree JPB - AVGM Team 22 0,90 --- 62
Niels Engelen JPB - AVV Team 21 0,80 --- 49
Nienke Verbeek MPB - AVV Team 21 0,55 --- 23
Nienke van...en Boomen MPMini - AVV Team 20 0,65 --- 57
Niki Strijbos MPC - AVV Team 21 DNS --- 0
Orlando Louwers JPB - AVGM Team 22 0,80 --- 49
Pieter Blankers JPB - AVV Team 21 0,95 --- 69
Rens Timmermans JPC - AVGM Team 19 DNS --- 0
Renske van de Sande MPB - FT67 Team 14 0,75 --- 47
Renske Bleumer MPMini - Reusel `69 Team 13 0,65 --- 57
Rob van de Wiel JPMini - AVGM Team 19 0,45 --- 18
Ruben Segers JPC - AVV Team 21 0,70 --- 44
Sam van den Borne JPMini - Reusel `69 Team 13 0,35 --- 6
Sam van Deuren JPMini - AVV Team 20 0,75 --- 69
Sam Boender JPMini - Eindhoven Team 20 0,60 --- 41
Sanne van de Wiel MPB - AVGM Team 22 0,75 --- 47
Sanne Olislagers MPMini - FT67 Team 14 0,55 --- 37
Saskia Grosfeld MPMini - AVV Team 20 0,60 --- 47
Sebastiaan...Kleihorst JPB - AVGM Team 22 0,70 --- 37
Stijn Roersma JPC - GVAC Team 19 0,80 --- 59
Teun Bleumer JPB - Reusel `69 Team 13 0,90 --- 62
Tijn van den Berg JPB - AVV Team 21 0,80 --- 49
Valerie Beenen MPB - AVGM Team 22 0,65 --- 34
Verona Mous MPC - Eindhoven Team 20 0,55 --- 29
Wesley Lavrijsen JPB - Reusel `69 Team 13 0,75 --- 43
Wout Harmsen JPB - Eindhoven Team 14 0,90 --- 62
Zoë Geurtz MPB - Eindhoven Team 14 0,85 --- 61

Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 21 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 9 2:59,4 243
2 Team 22 (Team-est) - JPB 11 3:04,6 221
3 Team 14 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 209
4 Team 19 (Team-est) - JPB 11 3:20,3 160
5 Team 13 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 9 3:27,7 134
5 Team 20 (Team-est) - MPC 11 3:33,3 162
7 Team 15 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 17 (Team-est) - JPMini 0 DNS 0
7 Team 18 (Team-est) - MPB 0 DNS 0
7 Team 23 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
7 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0