Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 10,8 4,90 24,50 1,00 2,95 291 115
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1150,00 12,6 4,40 15,50 1,00 3,80 280 247
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 1225,00 12,0 4,90 14,50 0,95 3,55 285 165
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1350,00 11,9 4,60 13,00 1,05 2,85 279 183
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1275,00 12,2 3,90 25,50 1,05 3,35 321 117
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 10,5 6,30 25,00 1,15 4,00 367 322
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1125,00 11,2 6,30 24,50 1,05 4,15 328 180
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 15,2 4,00 9,50 0,90 3,25 187 45
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 10,1 4,40 20,50 1,10 3,95 331 252
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,7 6,00 12,50 1,20 3,90 355 355
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 13,5 4,40 14,50 1,10 3,30 266 156
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 1050,00 14,0 3,20 12,50 0,90 2,80 179 0
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1150,00 12,1 5,60 16,50 1,05 2,15 259 215
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1075,00 12,6 6,20 18,50 1,05 3,55 302 221
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1425,00 11,3 5,10 22,50 1,15 4,25 405 346
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,0 4,50 17,00 1,00 3,50 252 174
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS 11,3 6,30 25,50 1,15 3,35 288 246
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,9 5,10 21,50 0,95 3,65 284 99
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 DNS 12,2 5,30 21,00 1,00 3,20 228 46
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 13,9 4,40 12,50 0,95 3,15 219 188
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1325,00 11,5 5,20 23,00 1,00 3,70 305 98
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,6 5,60 28,00 1,10 3,80 345 282
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1400,00 11,8 4,50 15,00 1,20 3,80 347 347
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 1250,00 13,8 3,20 12,00 0,95 3,15 188 74
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1450,00 11,1 5,10 25,50 1,15 3,90 356 285
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1275,00 11,3 5,90 21,50 1,00 3,95 314 266
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 1195,00 15,9 3,00 15,00 0,80 2,10 129 0
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1325,00 13,5 4,50 19,50 0,95 2,95 230 86
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 1175,00 15,1 3,80 10,50 0,85 3,10 181 35
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 11,2 5,80 30,00 1,00 3,75 349 301
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 1100,00 13,7 3,60 13,50 0,90 2,75 167 0
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 1175,00 12,9 5,40 18,50 0,90 3,35 273 51
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 11,1 6,60 26,00 1,10 3,55 341 250
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1125,00 12,5 3,70 10,50 1,10 2,35 217 124
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1250,00 11,7 5,10 17,50 1,05 3,45 313 313
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1350,00 11,1 7,10 21,50 1,15 3,80 402 402
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1300,00 11,9 4,50 17,00 1,10 3,45 313 313
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,1 4,70 23,50 1,05 3,65 342 252
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 1200,00 12,8 4,40 12,00 0,90 2,75 221 149
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1450,00 10,7 6,70 25,00 1,25 3,80 386 386
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1325,00 11,2 6,60 33,50 1,15 3,40 424 424
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 11,8 5,40 15,00 0,95 3,55 289 289
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 800,00 18,3 3,00 11,50 0,80 2,30 95 0
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,9 4,90 13,00 1,00 3,20 256 205
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 1200,00 12,6 4,50 12,00 0,90 3,10 236 134
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 11,9 4,50 19,50 1,05 3,40 268 53
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1125,00 12,4 5,10 24,50 1,00 2,75 248 150
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1525,00 10,4 4,70 20,50 1,20 4,40 379 297
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 11,9 4,70 26,50 1,05 3,50 299 65
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1250,00 11,8 6,20 19,00 1,15 2,75 279 255
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1100,00 13,6 4,10 10,50 1,00 2,70 200 55
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1225,00 12,2 5,70 12,50 1,20 3,95 331 309
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 11,8 5,60 21,00 1,05 3,05 284 92
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1100,00 11,8 5,00 18,50 1,00 3,75 305 277
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 15,3 3,70 10,50 0,95 2,05 157 83
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 11,0 6,00 18,50 1,10 3,50 340 256
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1275,00 12,0 5,70 26,00 1,00 4,05 321 225
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 14,6 3,50 13,50 0,85 2,95 172 0
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1525,00 11,4 5,60 20,00 1,20 3,85 405 405
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1425,00 11,5 4,70 16,00 1,10 3,70 298 114
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1200,00 11,7 6,30 18,50 1,15 4,00 313 275
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1250,00 13,0 4,80 24,00 1,05 3,30 268 134

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 40
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 1225,00 --- 41
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1350,00 --- 55
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 46
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1325,00 --- 45
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1125,00 --- 26
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 --- 31
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 --- 45
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1350,00 --- 55
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 43
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 1050,00 --- 24
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1150,00 --- 33
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1075,00 --- 26
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1425,00 --- 65
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 DNS --- 0
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 DNS --- 0
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 --- 43
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 DNS --- 0
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 1125,00 --- 31
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1325,00 --- 45
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 --- 51
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1400,00 --- 62
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 1250,00 --- 38
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1450,00 --- 59
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1275,00 --- 40
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 1195,00 --- 33
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 1325,00 --- 45
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 1175,00 --- 35
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1375,00 --- 51
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 1100,00 --- 24
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 1175,00 --- 35
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1300,00 --- 43
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1125,00 --- 31
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 43
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1350,00 --- 55
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1300,00 --- 49
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 --- 75
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 1200,00 --- 38
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1450,00 --- 59
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1325,00 --- 52
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 800,00 --- 7
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1200,00 --- 38
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 1200,00 --- 38
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1250,00 --- 38
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1125,00 --- 26
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1525,00 --- 68
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1275,00 --- 40
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1250,00 --- 38
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1100,00 --- 28
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1225,00 --- 41
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1325,00 --- 45
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1100,00 --- 28
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 1150,00 --- 33
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1575,00 --- 75
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1275,00 --- 40
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 1250,00 --- 38
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1525,00 --- 79
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1425,00 --- 56
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1200,00 --- 33
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1250,00 --- 38

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 10,8 --- 76
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 12,6 --- 55
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 12,0 --- 65
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 11,9 --- 67
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 12,2 --- 62
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 10,5 --- 81
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 11,2 --- 69
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 15,2 --- 21
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 10,1 --- 88
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 11,7 --- 70
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 13,5 --- 42
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 14,0 --- 35
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 12,1 --- 64
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 12,6 --- 55
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 11,3 --- 78
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 12,0 --- 65
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 11,3 --- 67
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 11,9 --- 58
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 12,2 --- 54
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 13,9 --- 36
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 11,5 --- 64
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,6 --- 63
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 11,8 --- 69
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 13,8 --- 33
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 11,1 --- 71
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 11,3 --- 67
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 15,9 --- 12
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 13,5 --- 36
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 15,1 --- 22
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,2 --- 69
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 13,7 --- 34
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 12,9 --- 51
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 11,1 --- 71
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 12,5 --- 57
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 11,7 --- 70
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 11,1 --- 81
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 11,9 --- 67
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 11,1 --- 71
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 12,8 --- 52
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 10,7 --- 77
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 11,2 --- 80
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 11,8 --- 69
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 18,3 --- 0
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 12,9 --- 51
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 12,6 --- 55
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 11,9 --- 58
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 12,4 --- 51
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 10,4 --- 83
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 11,9 --- 58
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 11,8 --- 60
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 13,6 --- 40
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 12,2 --- 62
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 11,8 --- 60
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 11,8 --- 69
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 15,3 --- 20
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 11,0 --- 72
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 12,0 --- 57
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 14,6 --- 24
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 11,4 --- 76
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 11,5 --- 64
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 11,7 --- 61
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 13,0 --- 43

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 4,90 --- 39
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 4,90 --- 45
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 4,60 --- 41
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 3,90 --- 33
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 6,30 --- 54
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 6,30 --- 54
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 4,00 --- 34
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 4,40 --- 34
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 6,00 --- 59
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 4,40 --- 39
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 3,20 --- 24
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 5,60 --- 54
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 6,20 --- 61
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 5,10 --- 47
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 4,50 --- 40
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 6,30 --- 54
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 5,10 --- 41
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 5,30 --- 43
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 5,20 --- 42
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 5,60 --- 47
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 4,50 --- 40
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 3,20 --- 21
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 5,10 --- 41
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 5,90 --- 50
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 3,00 --- 19
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 4,50 --- 35
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 3,80 --- 31
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 5,80 --- 49
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,60 --- 25
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 5,40 --- 51
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 6,60 --- 58
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 3,70 --- 30
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 5,10 --- 47
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 7,10 --- 73
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 4,50 --- 40
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 4,70 --- 37
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 4,40 --- 39
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 6,70 --- 59
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 6,60 --- 67
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 5,40 --- 51
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 3,00 --- 22
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 4,90 --- 45
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 4,50 --- 40
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 4,50 --- 35
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 5,10 --- 41
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 4,70 --- 37
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 4,70 --- 37
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 6,20 --- 53
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 4,10 --- 35
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 5,70 --- 55
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 5,60 --- 47
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 5,00 --- 46
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 3,70 --- 30
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 6,00 --- 51
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 5,70 --- 48
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 3,50 --- 24
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 5,60 --- 54
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 4,70 --- 37
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 6,30 --- 54
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 4,80 --- 38

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 24,50 --- 58
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 15,50 --- 33
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 14,50 --- 29
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 13,00 --- 24
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 25,50 --- 71
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 25,00 --- 60
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 24,50 --- 58
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 9,50 --- 12
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 20,50 --- 45
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 12,50 --- 22
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 14,50 --- 29
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 12,50 --- 22
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 16,50 --- 36
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 18,50 --- 44
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 22,50 --- 59
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 17,00 --- 38
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 25,50 --- 61
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 21,50 --- 48
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 21,00 --- 46
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 12,50 --- 22
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 23,00 --- 53
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 28,00 --- 70
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 15,00 --- 31
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 12,00 --- 17
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 25,50 --- 61
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 21,50 --- 48
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 15,00 --- 27
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 19,50 --- 41
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 10,50 --- 15
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 30,00 --- 77
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 13,50 --- 22
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 18,50 --- 44
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 26,00 --- 63
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 10,50 --- 15
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 17,50 --- 40
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 21,50 --- 55
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 17,00 --- 38
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 23,50 --- 55
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 12,00 --- 20
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 25,00 --- 60
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 33,50 --- 102
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 15,00 --- 31
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 11,50 --- 18
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 13,00 --- 24
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 12,00 --- 20
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 19,50 --- 41
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 24,50 --- 58
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 20,50 --- 45
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 26,50 --- 65
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 19,00 --- 40
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 10,50 --- 15
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 12,50 --- 22
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 21,00 --- 46
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 18,50 --- 44
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 10,50 --- 15
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 18,50 --- 38
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 26,00 --- 63
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 13,50 --- 22
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 20,00 --- 49
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 16,00 --- 30
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 18,50 --- 38
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 24,00 --- 56

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1,00 --- 48
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 1,00 --- 55
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 0,95 --- 50
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 1,05 --- 61
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 1,05 --- 61
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 64
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 0,90 --- 44
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 1,20 --- 80
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 1,10 --- 67
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 0,90 --- 44
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 1,05 --- 61
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 1,05 --- 61
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 73
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 55
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 1,15 --- 64
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 0,95 --- 43
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,10 --- 58
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 1,20 --- 80
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 0,95 --- 43
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 64
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 1,00 --- 48
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 0,80 --- 29
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 0,95 --- 43
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 0,85 --- 39
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 48
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 0,90 --- 38
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 0,90 --- 44
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 1,10 --- 67
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 1,05 --- 61
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 1,15 --- 73
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 1,10 --- 67
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 0,90 --- 44
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 1,25 --- 75
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 1,15 --- 73
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 0,80 --- 33
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 1,00 --- 55
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 0,90 --- 44
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 1,00 --- 48
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 1,20 --- 69
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 1,05 --- 53
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 1,15 --- 64
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 1,00 --- 55
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 1,20 --- 80
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 1,05 --- 53
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 1,00 --- 55
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 0,95 --- 50
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 1,10 --- 58
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 1,00 --- 48
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 0,85 --- 34
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 1,20 --- 80
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 1,10 --- 58
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 1,15 --- 64
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 1,05 --- 53

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Alan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 2,95 +0.0 m/s--- 30
Anna van Straten MPA1 - AVGM Team 07 3,80 +0.0 m/s--- 65
Anna Bijl MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,55 +0.0 m/s--- 55
Anne Pijnenburg MPA1 - Reusel `69 Team 02 2,85 +0.0 m/s--- 31
Anouk Zijlstra MPA2 - Eindhoven Team 10 3,35 +0.0 m/s--- 48
Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Team 10 4,00 +0.0 m/s--- 63
Bram van Rulo JPA2 - AVGM Team 09 4,15 +0.0 m/s--- 68
Caroline Strikwerda MPA1 - AVGM Team 07 3,25 +0.0 m/s--- 45
Daniel de Goederen JPA2 - AVGM Team 09 3,95 +0.0 m/s--- 61
Dewi Maas MPA2 - DES Team 08 3,90 +0.0 m/s--- 69
Elise Mutsaers MPA1 - Eindhoven Team 01 3,30 +0.0 m/s--- 46
Ella van Alphen MPA1 - Eindhoven Team 01 2,80 +0.0 m/s--- 30
Emma Smit MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Femke Versmissen MPA2 - Eindhoven Team 01 2,15 +0.0 m/s--- 11
Fieke Verhiel MPA2 - AVV Team 11 3,55 +0.0 m/s--- 55
Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Team 10 4,25 +0.0 m/s--- 83
Franka Sanders MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,50 +0.0 m/s--- 54
Galiso de Voogd JPA2 - AVV Team 11 3,35 +0.0 m/s--- 42
Gert Crooijmans JPA2 - AVGM Team 09 3,65 +0.0 m/s--- 51
Gijs Heesters JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,20 +0.0 m/s--- 37
Gitta de Rooij MPA1 - AVGM Team 07 3,15 +0.0 m/s--- 41
Guillaume Herijgers JPA1 - Reusel `69 Team 02 3,70 +0.0 m/s--- 53
Hidde Westerink JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,80 +0.0 m/s--- 56
Ilse van de Wiel MPA1 - AVGM Team 07 3,80 +0.0 m/s--- 65
Jan van Beljouw JPA1 - FT67 Team 01 3,15 +0.0 m/s--- 36
Jarno Swinkels JPA2 - Eindhoven Team 10 3,90 +0.0 m/s--- 60
Jasper Segers JPA1 - AVV Team 11 3,95 +0.0 m/s--- 61
Jasper ten Berge JPA1 - Eindhoven Team 01 2,10 +0.0 m/s--- 9
Joost van ...ieuwenhof JPA1 - AVV Team 11 2,95 +0.0 m/s--- 30
Jules Strijbos JPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Julia Schoenmakers MPA1 - AVGM Team 07 3,10 +0.0 m/s--- 39
Kevin Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,75 +0.0 m/s--- 55
Kevin van ...rijdhoven JPA1 - Reusel `69 Team 02 2,75 +0.0 m/s--- 24
Kyra Hendriks MPA1 - Reusel `69 Team 02 3,35 +0.0 m/s--- 48
Liberace Held JPA2 - AVGM Team 09 3,55 +0.0 m/s--- 48
Lidwien Hoogendorp MPA1 - GVAC Team 08 2,35 +0.0 m/s--- 17
Lisa Otto MPA2 - Eindhoven Team 01 3,45 +0.0 m/s--- 52
Maartje R...senschoon MPA2 - DES Team 08 3,80 +0.0 m/s--- 65
Marit van der Leij MPA1 - Eindhoven Team 01 3,45 +0.0 m/s--- 52
Max Kees JPA1 - AVGM Team 09 3,65 +0.0 m/s--- 51
Meike van Rulo MPA1 - AVGM Team 07 2,75 +0.0 m/s--- 28
Meike Verbaandert MPA2 - GVAC Team 08 DNS --- 0
Mike van Bree JPA2 - AVGM Team 09 3,80 +0.0 m/s--- 56
Moos van Gendt MPA2 - Eindhoven Team 10 3,40 +0.0 m/s--- 50
Nada el Mezamzi MPA2 - AVGM Team 07 3,55 +0.0 m/s--- 55
Nikki Zeegers MPA1 - AVGM Team 07 2,30 +0.0 m/s--- 15
Noëlle Martens MPA2 - AVGM Team 07 DNS --- 0
Noor Dijkstra MPA1 - AVV Team 11 DNS --- 0
Noor van der Woude MPA1 - DES Team 08 3,20 +0.0 m/s--- 43
Pien van Maanen MPA1 - DES Team 08 3,10 +0.0 m/s--- 39
Pieter Roijakkers JPA2 - AVGM Team 09 3,40 +0.0 m/s--- 43
Raúl Rod...z Alvarez JPA1 - Eindhoven Team 01 2,75 +0.0 m/s--- 24
Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Team 10 4,40 +0.0 m/s--- 77
Rawan Saleh JPA1 - Eindhoven Team 10 3,50 +0.0 m/s--- 46
Rens van de Ven JPA1 - GVAC Team 08 2,75 +0.0 m/s--- 24
Robin Thijs MPA2 - AVV Team 11 2,70 +0.0 m/s--- 27
Sanne van der Blij MPA1 - AVV Team 11 3,95 +0.0 m/s--- 71
Seph Corten JPA2 - AVGM Team 09 3,05 +0.0 m/s--- 33
Sharon Laarakker MPA2 - Reusel `69 Team 02 3,75 +0.0 m/s--- 63
Sigrid Grabijn MPA2 - AVGM Team 07 2,05 +0.0 m/s--- 9
Tess Kemner MPA1 - DES Team 08 DNS --- 0
Tim Kees JPA1 - AVGM Team 09 3,50 +0.0 m/s--- 46
Tim Wels JPA1 - AVV Team 11 4,05 +0.0 m/s--- 65
Tim Hulsen JPA1 - Eindhoven Team 01 2,95 +0.0 m/s--- 30
Veerle van Erp MPA2 - FT67 Team 01 3,85 +0.0 m/s--- 67
Ward Lavrijsen JPA2 - Reusel `69 Team 02 3,70 +0.0 m/s--- 53
Willem Pompen JPA1 - AVV Team 11 4,00 +0.0 m/s--- 63
Yann van de Spijker JPA2 - DES Team 08 3,30 +0.0 m/s--- 40