Uitslagen 1e AVONDJE SPRINT BREDA | Springen + Sprinten

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Walder AV Sprint 11,61 -0.2 m/s11,49
2 Bart Hondeveld ACHL 11,85 -0.2 m/s11,87
2 Ahley Bastiaanse PH 11,85 -0.2 m/s11,70
4 Mark de Rond AV Sprint 12,33 -0.2 m/s12,06
5 Cas van Eersel AV Sprint 12,68 -0.2 m/s12,25



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Max Kooijmans Spado 23,49 +0.5 m/s23,33
2 Daan Walder AV Sprint 23,68 +0.5 m/s23,64
3 Mark de Rond AV Sprint 24,78 +0.5 m/s24,97
4 Rob Kokx Atledo 29,25 +0.6 m/s---
Ahley Bastiaanse PH DNS 23,74



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Casper Kremers PH 53,81 53,22
2 Ahmed Abubakar DAK 56,66 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bart Hondeveld ACHL 6,12 +0.7 m/s6,44



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jim van Gorkum Spado 11,47 +0.0 m/s---
2 Stijn van Weegberg AV Statina 11,86 +0.0 m/s11,88
3 Mitchell Emmers AV Attila 12,04 +0.0 m/s12,02
4 Jowie Robbemond AV Fortuna 12,44 +0.0 m/s12,42



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jim van Gorkum Spado 23,05 +0.4 m/s---
2 Stijn van Weegberg AV Statina 23,64 +0.4 m/s23,60
3 Mitchell Emmers AV Attila 24,65 +0.4 m/s24,09
4 Jowie Robbemond AV Fortuna 25,65 +0.4 m/s25,61
August van de Weijer AV Sprint DNS 24,50



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 56,44 59,00



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Boudewijn ...enegracht AV Sprint 1,80 1,75
2 August van de Weijer AV Sprint 1,55 1,55



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jowie Robbemond AV Fortuna 5,53 +0.3 m/s5,50



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 12,58 +0.0 m/s12,96
2 Jake de Kok AV Sprint 13,22 +0.0 m/s13,40
3 Sander Doodewaard AV Sprint 13,38 +0.0 m/s13,59
4 Devi Robbemond AV Fortuna 14,07 +0.0 m/s13,86
5 Rik van der Haven Scorpio 14,30 +0.0 m/s---
6 Lars Mackenbach AV Sprint 14,59 +0.0 m/s---
7 Julian Van Jeveren Scorpio 14,64 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Hidde Leenders AV Oss `78 18,38 +0.1 m/s---
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 19,37 +0.5 m/sDNS
3 Sander Doodewaard AV Sprint 20,34 +0.5 m/s---
4 Devi Robbemond AV Fortuna 21,08 +0.1 m/s19,34
5 Rik van der Haven Scorpio 21,60 +0.5 m/s---
6 Jim Van Mook THOR 21,92 +0.1 m/s---
7 Lars Mackenbach AV Sprint 22,85 +0.5 m/s---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Hoogers AV Sprint 1,75 ---
2 Hidde Leenders AV Oss `78 1,60 1,65
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint 1,55 1,55
3 Jim Van Mook THOR 1,55 1,50
5 Sander Doodewaard AV Sprint 1,50 1,50
6 Julian Van Jeveren Scorpio 1,35 1,35



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Hidde Leenders AV Oss `78 5,32 -0.4 m/s5,66
2 Sjoerd Pastoor AV Sprint 5,08 +0.7 m/s5,12
3 Sander Doodewaard AV Sprint 4,98 -0.4 m/s4,83
4 Jake de Kok AV Sprint 4,56 +1.1 m/s4,44
5 Julian Van Jeveren Scorpio 4,24 +0.3 m/s3,97
6 Rik van der Haven Scorpio 3,88 +0.3 m/s4,07
7 Lars Mackenbach AV Sprint 3,77 +0.3 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Isiah Emanuelson PAC 10,10 +0.4 m/s9,92
2 Thom Schipperen Scorpio 11,03 +0.4 m/s---
3 Jordy van der Westen AV Sprint 11,78 +0.4 m/s---
4 Jip Gabriels AV Sprint 12,30 +0.4 m/s---
5 Chuck Pols Scorpio 12,38 +0.4 m/s12,30
6 Joris van der Wagt Scorpio 12,68 +0.4 m/s---
Abel Maas AV Sprint DNS ---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thom Schipperen Scorpio 20,93 +0.5 m/s---
2 Jip Gabriels AV Sprint 23,68 +0.1 m/s---
3 Joris van der Wagt Scorpio 24,78 +0.1 m/s---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jord Pluimes Scorpio 1,50 1,45
2 Tijn Blom AV Sprint 1,25 ---
2 Niels Bosma Taxandria 1,25 ---
2 Raoul van Heel Taxandria 1,25 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jordy van der Westen AV Sprint 4,03 +1.2 m/s---
2 Chuck Pols Scorpio 3,99 +0.6 m/s4,07
3 Jip Gabriels AV Sprint 3,52 +0.6 m/s---
Abel Maas AV Sprint DNS ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Erik Kuijpers M35 - AV Sprint 12,16 -0.1 m/s12,20
2 Co Neijzen M50 - PH 12,57 -0.1 m/s12,50
3 Bart van Oppen M35 - THOR 12,73 -0.1 m/s---
4 Rob Kraneveld M35 - DAK 12,84 -0.1 m/s12,51
5 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 13,81 -0.1 m/s12,60



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Co Neijzen M50 - PH 26,00 +0.5 m/s25,50
2 Rob Kraneveld M35 - DAK 26,14 +0.5 m/s25,17
3 Adry van d...Wijngaard M50 - AV Sprint 28,19 +0.5 m/s27,45



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Kuijpers M35 - AV Sprint 55,88 56,00
2 Gerard Van Dijk M45 - HRCL 59,49 1:00,92



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Norman van Mook M40 - THOR DNS ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rob Kraneveld M35 - DAK 4,63 +0.3 m/s4,90



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Claudia La Fors V35 - Atledo 15,52 +0.6 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Judith Van Winkel V45 - Atledo 1:13,09 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Therry Buijs V50 - Atledo 3,85 +0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Vera Gommans AV Statina 13,07 +0.7 m/s13,07
2 Milet Hoornaar Parthenon 13,35 +0.7 m/s13,23
3 Lucy van Berkel AV Statina 13,64 +0.7 m/s13,27
4 Winny Hasselton THOR 13,78 +0.7 m/s13,74
5 Lisa Koot AV Attila 14,99 +0.7 m/s14,50



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Myke van de Wiel AV Sprint 25,55 +0.5 m/s25,97
2 Anne van de Wiel AV Sprint 25,85 +0.5 m/s26,09
3 Vera Gommans AV Statina 27,11 +0.5 m/s27,85
4 Cathelijn Peeters HAAS 28,34 +0.6 m/s28,10
5 Lucy van Berkel AV Statina 28,38 +0.5 m/s26,61
Milet Hoornaar Parthenon DNF 28,00



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 1:00,67 59,89



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anne van de Wiel AV Sprint 1,50 1,54
1 Myke van de Wiel AV Sprint 1,50 1,54
3 Veerle van Loon THOR 1,45 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Cathelijn Peeters HAAS 4,89 +0.4 m/s4,86
2 Manon Schellekens DJA 4,36 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Fenna Klapwijk PAC 12,62 +0.0 m/s12,90
2 Femke Frijters DJA 12,73 +0.0 m/s13,38
3 Eva Vonk AV Sprint 12,77 +0.0 m/s12,80
4 Suzanne Van Eijck Spado 13,03 +0.0 m/s13,15
5 Lotte Bosma Taxandria 14,46 +0.0 m/s14,75
6 Suzanne Snellen DJA 14,93 +0.0 m/s14,56



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Fenna Klapwijk PAC 25,73 +0.0 m/s26,07
2 Femke Frijters DJA 26,11 +0.0 m/s27,60
3 Zoë Meyer AV Sprint 26,44 +0.0 m/s26,50
4 Suzanne Van Eijck Spado 26,51 +0.0 m/s26,60
5 Charlie van Gorkum Spado 27,05 +0.0 m/s---
6 Eva Vonk AV Sprint 28,60 +0.0 m/s28,00
7 Suzanne Snellen DJA 31,25 +0.0 m/s30,81



Meisjes Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 1,30 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Femke Frijters DJA 4,90 +0.2 m/s4,96
2 Eva Vonk AV Sprint 4,59 +0.3 m/s---
3 Zoë Meyer AV Sprint 4,20 +0.6 m/s---
4 Suzanne Snellen DJA 3,79 +0.2 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Maartje Blanken Avantri 10,87 +0.7 m/s11,00
2 Ankie Vermeeren DJA 11,12 +0.7 m/s11,46
3 Dominique Plaisier Rotterdam 11,18 +0.7 m/s11,26
3 Nienke Voorheijen THOR 11,18 +0.7 m/s11,45
5 Kim van Merode Spado 11,29 +0.7 m/s11,49
6 Jinke Prinsen AV Sprint 11,69 +0.7 m/s---
7 Julia Effting AV Sprint 12,91 +0.7 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Maartje Blanken Avantri 20,25 +0.5 m/s21,30
2 Ankie Vermeeren DJA 21,05 +0.5 m/s21,25
3 Hanneke Verheesen AV Sprint 21,09 +1.0 m/s---
4 Jinke Prinsen AV Sprint 21,87 +0.5 m/s21,16
Julia Effting AV Sprint DNS ---
Eline Rijzenga AV Sprint DNF 20,96



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lisan Scholten AV De Keien 1,50 1,50
2 Nienke Voorheijen THOR 1,45 1,51
3 Dominique Plaisier Rotterdam 1,40 1,50
3 Iris Voorheijen THOR 1,40 1,45
3 Amy Hasselton THOR 1,40 1,48
6 Selena van...osterhout Scorpio 1,35 1,35
7 Hanneke Verheesen AV Sprint 1,30 ---
7 Janneke Pluimes Scorpio 1,30 1,35
9 Jinke Prinsen AV Sprint 1,25 1,36
9 Sophie Kenis DJA 1,25 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maartje Blanken Avantri 4,51 +0.3 m/s4,83
2 Eline Rijzenga AV Sprint 4,49 +0.3 m/s4,73
3 Hanneke Verheesen AV Sprint 4,02 +0.3 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 8,32 +0.3 m/s8,38
2 Nina Franke AV Oss `78 8,48 +0.3 m/s8,30
3 Femke Kuppens Scorpio 8,64 +0.3 m/s8,77
4 Eva Nijdam Scorpio 8,72 +0.3 m/s8,81
5 Luna Bernhard AV Sprint 8,79 +0.3 m/s8,88
6 Emma Spiekman AV Sprint 8,96 +0.5 m/s---
7 Yente Ouwerling Scorpio 8,99 +0.5 m/s9,20
8 Lieve Cocu Scorpio 9,01 +0.5 m/s8,94
9 Annika Rijzenga AV Sprint 9,39 +0.5 m/s---
10 Veerle van Son Scorpio 9,45 +0.5 m/s9,50
Mila van Leeuwen Scorpio DNS 8,98



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Nina Franke AV Oss `78 19,98 +0.5 m/s20,19
2 Sheenai Muntslag AV Sprint 20,03 +1.0 m/s---
3 Eva Nijdam Scorpio 20,50 +0.5 m/s21,90
4 Luna Bernhard AV Sprint 21,92 +1.0 m/s---
5 Yente Ouwerling Scorpio 22,08 +1.0 m/s24,20
6 Emma Spiekman AV Sprint 22,13 +1.0 m/s---
7 Thyra van Diemen Parthenon 22,37 +0.5 m/s22,30
8 Linsy Heestermans AV Sprint 23,26 +1.0 m/s---
9 Veerle van Doorn AV Sprint 24,08 +1.0 m/s---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sem Rijnders THOR 1,45 ---
2 Luna Bernhard AV Sprint 1,35 1,35
2 Femke Kuppens Scorpio 1,35 ---
4 Meike Verdaasdonk Spado 1,30 1,40
5 Linsy Heestermans AV Sprint 1,20 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sheenai Muntslag AV Sprint 4,74 +0.5 m/s4,54
2 Eva Nijdam Scorpio 4,48 +0.3 m/s4,42
3 Meike Verdaasdonk Spado 4,34 +0.0 m/s4,20
4 Lieve Cocu Scorpio 3,97 +0.6 m/s---
5 Linsy Heestermans AV Sprint 3,92 +0.7 m/s---
6 Mila van Leeuwen Scorpio 3,75 +0.3 m/s3,54
7 Annika Rijzenga AV Sprint 3,72 +0.3 m/s3,96
8 Veerle van Doorn AV Sprint 3,71 +1.1 m/s---
9 Veerle van Son Scorpio 3,68 +0.1 m/s3,48



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tjebbe Kerstens AV Sprint 11,35 +0.1 m/s11,33
2 Tim Van Pelt AV Attila 11,77 +0.1 m/s11,80
3 Carl van D...Hollander ACHL 11,87 +0.1 m/s11,84
3 Sam Zijlmans AV Sprint 11,87 +0.1 m/s11,88
5 Maarten Roeloffs ACHL 11,92 -0.1 m/s12,02
6 Joeri van Etten Atledo 12,16 +0.1 m/s11,93
7 Tijs Vermeulen Groene Ster 12,18 +0.1 m/s12,00
8 Steff van de Poel AV Sprint 12,44 -0.1 m/s---
9 Mitchell v...denaarden TLVL 13,01 -0.1 m/s---
Kevin van Zundert AV Sprint DNF 11,84



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 André Faesen AV Attila 24,08 +0.6 m/s---
2 Steff van de Poel AV Sprint 25,16 +0.6 m/s---
3 Mitchell v...denaarden TLVL 26,29 +0.6 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mitchell v...denaarden TLVL 57,18 ---
Joeri van Etten Atledo DNF 59,89



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Niels Hanegraaf DJA 1,95 2,05
2 Joost Ketel ACHL 1,85 ---
3 Tjebbe Kerstens AV Sprint 1,80 1,90
4 Steff van de Poel AV Sprint 1,70 ---
5 Tim Van Pelt AV Attila 1,65 1,85
Kevin van Zundert AV Sprint DNS 1,75



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Carl van D...Hollander ACHL 6,57 +0.5 m/s6,38
2 Maarten Roeloffs ACHL 6,52 +0.7 m/s6,48
3 Steff van de Poel AV Sprint 5,76 +0.5 m/s---
4 André Faesen AV Attila 5,66 +0.3 m/s6,03
Stephan Campos AV Sprint NM ---
Kevin van Zundert AV Sprint DNS 6,11
Kai van de Wiel AV Sprint DNS 6,68



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Flipsen Atledo 13,84 +0.6 m/s13,70
2 Anouk Olijve PH 13,85 +0.6 m/s13,80
3 Mariëlle Jonkers AV Sprint 14,19 +0.6 m/s13,98
4 Marjon van...er Wansem TLVL 14,60 +0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Flipsen Atledo 28,74 +0.0 m/s28,00
2 Mariëlle Jonkers AV Sprint 29,10 +0.0 m/s28,76
3 Marjon van...er Wansem TLVL 29,84 +0.0 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nicole Jetten PH 1:00,70 1:00,23
2 Rowan van Dongen Scorpio 1:03,24 1:03,27
3 Marjon van...er Wansem TLVL 1:03,44 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marieke Obbes AV Sprint 1,55 ---
1 Sabine Monden DJA 1,55 1,60



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anouk Olijve PH 4,75 +0.7 m/s4,84
2 Mariëlle Jonkers AV Sprint 4,42 +0.6 m/s4,21



Wheelers mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan Groen AV Sprint 15,84 -0.4 m/s15,64
2 Raffaele Orru AV Sprint 17,34 -0.4 m/s17,00
3 Bart Pijs AV Sprint 18,04 -0.4 m/s---
4 Diego Parrondo AV Sprint 46,23 -0.4 m/s---



Wheelers mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan Groen AV Sprint 27,89 +0.0 m/s28,20
2 Raffaele Orru AV Sprint 40,75 +0.0 m/s31,00



Wheelers mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Stefan Groen AV Sprint 53,30 55,00
2 Raffaele Orru AV Sprint 1:02,46 58,00
3 Bart Pijs AV Sprint 1:02,63 ---
4 Diego Parrondo AV Sprint 3:32,13 ---



Wheelers vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Lefevre AV Sprint 22,33 -0.4 m/s---
2 Luna Jansen AV Sprint 22,39 -0.4 m/s22,90



Wheelers vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Luna Jansen AV Sprint 40,05 +0.0 m/s44,42



Wheelers vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Luna Jansen AV Sprint 1:19,06 1:22,05
2 Joyce Lefevre AV Sprint 1:19,46 ---