Uitslagen Wageningen Track Meeting

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jord Buiting KAV Holland 11,83 -0.4 m/s---
2 Stef van der Schaaf VAV 11,86 -0.8 m/s---
3 Sherif Shahine Clytoneus 12,36 -1.8 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stef van der Schaaf VAV 23,51 -1.0 m/s---
2 Branco van Minnen AAV SISU 24,16 -1.0 m/s---
3 Joost Baardman Clytoneus 24,36 -1.0 m/s---
4 Sherif Shahine Clytoneus 24,77 -1.6 m/s---
5 Roy Janssen KAV Holland 25,17 -1.0 m/s---
Jord Buiting KAV Holland DNS ---
Tom van Campenhout AV Sprint DNS ---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jesper Arts LGDR 49,73 ---
2 Bas Visserman AV Oss `78 51,41 ---
3 Tom van Campenhout AV Sprint 54,68 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Derrick Kazemier VAV 2:01,40 ---
2 Joost Baardman Clytoneus 2:01,60 ---
3 Shaja Friedman Nijmegen 2:08,00 ---
4 Branco van Minnen AAV SISU 2:11,64 ---
5 Matthijs Weijers AV Argo 2:22,01 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Dilling SHRT 4:16,12 ---
2 Wouter Doesburg ASV 4:26,44 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Timothy Vergauwen ACHL 15:24,79 ---
2 Melvin Franken ACHL 15:25,58 ---
3 Milan Stawicki PH 16:46,47 ---



Jongens Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Hille Groendijk Kronos 31,55 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roy Janssen KAV Holland 12,09 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joost Baardman Clytoneus 1,66 ---
2 Hille Groendijk Kronos 1,54 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Jord Buiting KAV Holland DNS ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nadim van Minnen AAV SISU 11,73 -0.4 m/s---
2 Joost de Jong Pallas `67 12,14 -0.8 m/s---
3 Luke Linders DAK 12,15 -0.8 m/s---
4 Kas Woudstra AV Phoenix 12,29 -0.8 m/s---
5 Stijn Jorissen AV Argo 12,35 -0.8 m/s---
6 Joran van der Sluis AV Phoenix 12,53 -1.8 m/s---
7 Enno Kivits DAK 12,69 -1.8 m/s---
8 Rens Woltjes AV Phoenix 13,10 -1.8 m/s---
9 Fynn van Buuren Pallas `67 13,74 -0.1 m/s---
Paco Bos Pallas `67 DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joost de Jong Pallas `67 24,04 -1.6 m/s---
2 Stijn Jorissen AV Argo 24,67 -1.0 m/s---
3 Christiaan Begemann Pallas `67 25,38 -1.0 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 52,91 ---
2 Nadim van Minnen AAV SISU 53,61 ---
3 Alex Kolmus Pallas `67 54,11 ---
4 Benjamin Leune Pallas `67 54,46 ---
5 Jelger Elings Pallas `67 54,49 ---
6 Tom Ogink Pallas `67 56,08 ---
7 Lucas Hoevers Pallas `67 58,07 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joeri Mul Ciko `66 2:01,00 ---
2 Younes Chaout U-Track 2:05,80 ---
3 Reinout Wiggers Ciko `66 2:05,87 ---
4 Koen Wiersma AV Argo 2:06,80 ---
5 Jasper Koopmans HLLS 2:07,91 ---
6 Koen Jansen Pallas `67 2:08,48 ---
7 Luis van Orsouw SHRT 2:10,84 ---
8 Martin Flipsen AV Weert 2:11,42 ---
9 Bart Konig Pallas `67 2:12,24 ---
10 Timon den Houting AV Argo 2:13,45 ---
11 Thomas van Laar Cialfo 2:14,00 ---
12 Stan van der Meer Arena 2:15,18 ---
13 Jorn van der Kuil KAV Holland 2:16,13 ---
14 Dennis Sebregts AV Sprint 2:17,48 ---
15 Bart Maas Ciko `66 2:20,34 ---
16 Friso van Alphen U-Track 2:30,97 ---
Jelmer van...er Linden AV Statina DNS ---
Teun Geurts SHRT DNS ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Fenno Polderman Clytoneus 4:13,30 ---
2 Roy van Eekelen AV Sprint 4:22,30 ---
3 Erik van Rijsewijk SHRT 4:30,07 ---
4 Teun Fliervoet SHRT 4:37,07 ---
5 Valentijn Weinans Fit 4:38,52 ---
6 Sjuul Postulart SHRT 4:43,45 ---
7 Martijn Flipsen Atledo 4:52,93 ---
8 Jeroen Bakker HLLS 4:55,80 ---
Adil el Azzouzi Phanos DNS ---
Jim Rothweiler KAV Holland DNS ---
Tipp Bongers SHRT DNS ---



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Phoenix (4x100m JJB) AV Phoenix - JJB 0 48,89 0



Jongens Junior B - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Stijn Jorissen AV Argo 13,31 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fynn van Buuren Pallas `67 1,57 ---
2 Paco Bos Pallas `67 1,54 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Storm Potkamp Ciko `66 12,51 +0.6 m/s---



Jongens Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Paul Sijssens Pallas `67 13,75 -2.6 m/s---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Peter Pesch AV Zuidwal 27,41 -1.0 m/s---
2 Paul Sijssens Pallas `67 27,58 -0.3 m/s---
3 Rik Hoevers Pallas `67 29,19 -1.0 m/s---



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Pesch AV Zuidwal 1:01,47 ---
Theo van Grevenhof DEM DNS ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joeri Voltman AL73 2:01,90 ---
2 Erwin Metselaar AV Aalsmeer 2:33,89 ---
3 Wim Metselaar AV Aalsmeer 2:35,85 ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Corné Haast Spado 4:22,40 ---
2 Remco Hoetmer AV 1923 4:36,35 ---
3 Dick v/d Kaaij avVN 4:37,96 ---
4 Harrie Weinans LGAS 4:38,52 ---
5 Evert Dorregeest Ciko `66 4:40,50 ---
6 Jan Buwalda Pallas `67 4:47,55 ---
7 Luuk Gijselhart Altis 5:16,86 ---
8 Johan Flipsen Atledo 5:18,94 ---



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Chris Henet Running2000 17:03,00 ---
2 Michel Verhoeven AV Sprint 17:40,39 ---
Dick Leseman Ciko `66 DNF ---



Masters mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters mannen - 4 x 200m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Vav Power (4x200m Mmas) VAV - Mmas 0 1:44,35 0



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 35,93 ---
2 Martijn va...de Peppel VAV 28,75 ---
3 Peter Veenhuizen Pallas `67 25,85 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 9,77 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 48,97 ---
2 Martijn va...de Peppel VAV 33,10 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Frank Koopmans AV PEC 1910 6,38 +0.1 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kadia Diédhiou Pallas `67 14,32 -0.1 m/s---
2 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 16,66 -0.1 m/s---



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Janine van...lshuijsen Pallas `67 29,57 -0.3 m/s---
Kadia Diédhiou Pallas `67 DNS ---



Masters vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Manon Mensink Ciko `66 1:03,35 ---
2 Christy van Beek Pallas `67 1:06,07 ---



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 32,29 ---
2 Daniëlle Siegers Nijmegen 18,89 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 1,39 ---



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mirjam Broekmeyer Pallas `67 3,25 -1.4 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rosa de Jong AV 1923 13,83 -2.6 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rosa de Jong AV 1923 28,10 -0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Shizzle (4x100m MJA) VAV - MJA 0 DQ 0



Meisjes Junior A - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Femke Dijkstra Ciko `66 34,62 ---
2 Anna Goede AV 1923 32,17 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Femke Dijkstra Ciko `66 12,04 ---
2 Anna Goede AV 1923 8,65 ---
3 Judith Kas Pallas `67 7,87 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Femke Dijkstra Ciko `66 36,76 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Judith Kas Pallas `67 1,42 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Whitney Beekmans DAK 13,36 -2.6 m/s---
2 Manuelle Bot AV34 13,55 -1.8 m/s---
3 Bo Welgraaf AV34 14,79 -0.1 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kim Hittinger AKU 1:01,84 ---
2 Marlou Remeeus AL73 1:07,75 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sabine Rutten VAV 2:20,07 ---
2 Marianne van Deelen Climax 2:29,22 ---
3 Lynn Staes Gloria 2:32,29 ---
4 Kaisa de Bel SHRT 2:40,86 ---
5 Elise Rutten VAV 2:47,14 ---
6 Carolien de Korte AV Argo 2:51,81 ---
7 Femke Blom AV Argo 3:00,51 ---
Kaylee van Gent AV Sprint DNS ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marije Peters SHRT 4:56,09 ---
2 Lotte Huiberts ACO 5:15,51 ---
3 Willemijn Moerbeek SHRT 5:20,40 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
B.o.o.b’S (4x100m MJB) Climax - MJB 0 53,61 0



Meisjes Junior B - 4 x 200m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
B.o.o.b.s (4x200m MJB) Climax - MJB 0 1:56,54 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Loes Ruissen Ciko `66 26,74 ---
2 Esther Peerlings Pallas `67 23,94 ---
3 Lysanne Turk Ciko `66 22,72 ---
4 Yoshka Denekamp AV34 21,13 ---
5 Eva de Grip AV34 19,92 ---
6 Iris Poen AV34 15,26 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Esther Peerlings Pallas `67 9,24 ---
2 Lysanne Turk Ciko `66 7,22 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Vivian Boer Pallas `67 26,24 ---
2 Lysanne Turk Ciko `66 24,18 ---
3 Yoshka Denekamp AV34 20,67 ---
4 Eva de Grip AV34 20,36 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Iris Poen AV34 9,60 +0.1 m/s---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iris Poen AV34 4,55 +0.3 m/s---
2 Manuelle Bot AV34 4,26 -0.1 m/s---
3 Bo Welgraaf AV34 3,78 -1.6 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Devrah Leerdam U-Track 14,20 -2.6 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bram Ruissen Ciko `66 11,78 -0.4 m/s---
2 Stijn Ram avVN 11,90 -0.4 m/s---
3 Rogier Ceder avVN 12,26 -0.4 m/s---
4 Ivo Jehee avVN 12,46 -0.4 m/s---
5 Wouter Hofkens HAAS 12,49 -1.8 m/s---
6 Stan van heur avVN 13,08 -0.8 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Wouter Hofkens HAAS 25,13 -1.6 m/s---
Stijn Ram avVN DNS ---
Rogier Ceder avVN DNS ---
Ivo Jehee avVN DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Arjan Bloem AAC `61 49,59 ---
2 Sven Grundeken Leiden 51,22 ---
3 Dave Klink Leiden 51,88 ---
4 Max Nohlman avVN 59,84 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joep van Oorschot SHRT 1:59,70 ---
2 Martin Breunissen ACO 2:03,13 ---
3 Remi Rondeel AV Argo 2:12,26 ---
4 Paul van Schijndel HAAS 2:19,80 ---
Caimin Stevens LGAS DNS ---
Edwin van Gurp AV Sprint DNS ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Oorschot SHRT 4:05,07 ---
2 Wilbert van Vliet SHRT 4:06,04 ---
3 Joost van den Ende SHRT 4:06,56 ---
4 Edward Appelman AV Trias 4:12,81 ---
5 Dorus Arts SHRT 4:17,91 ---
6 Ronald Kuin Kronos 4:22,07 ---
7 Bas van Oorschot SHRT 4:22,41 ---
8 Leon Graumans AV Phoenix 4:24,03 ---
9 Wouter Dilling SHRT 5:05,65 ---
Caimin Stevens LGAS DNS ---
Jouri Schoemaker AV Sprint DNS ---
Anton van der Stoep Kronos DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mark te Brake Onbekend 9:53,50 ---
2 Thijmen Kupers AL73 10:21,45 ---
3 Peter Weinans AL73 10:21,48 ---
4 Peter Aartse LGPK 11:04,21 ---
5 Bram-Sieben Rosema Pallas `67 11:33,98 ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Hans de Noord avVN 17:04,52 ---
2 Gertjan Konings AV Sprint 17:31,01 ---
Rick Hartogs avVN DNF ---



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Kma Team (4x100m Msen) avVN - Msen 0 47,15 0



Senioren mannen - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Zaw Groningen 41,63 ---
2 Niels Groot Spark 38,30 ---
3 Omar van Veen Climax 36,76 ---
4 Jasper Rood Nijmegen 36,11 ---
Max Nohlman avVN DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Niels Groot Spark 11,91 ---
2 Jasper Rood Nijmegen 11,65 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Rolf de Jong Haag DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Max Nohlman avVN 1,81 ---
2 Adriaan Vughts avVN 1,72 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Ronald Kuin Kronos 11,65 -0.1 m/s---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bram Ruissen Ciko `66 6,41 -0.2 m/s---
2 Adriaan Vughts avVN 5,84 +0.9 m/s---
3 Rogier Ceder avVN 3,89 +0.1 m/s---
Stan van heur avVN DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Neeltje Versmissen avVN 14,27 -2.6 m/s---
2 Yvonne v/d Vegte avVN 14,82 -0.1 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Yvonne v/d Vegte avVN 31,73 -0.3 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Loes Lavrijsen HLLS 1:02,69 ---
2 Mariska Bitter SC Reeuwijk 1:04,63 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Larissa Scholten AV Haarlem 2:20,50 ---
2 Chantal Baartse PH 2:21,32 ---
3 Haitske Daniels GAC Gemert 2:22,56 ---
4 Linda Hulsbeek Climax 2:27,98 ---
5 Aletta Vlaar VTLS 2:34,64 ---
6 Andrea van Lieshout LGAS 2:41,06 ---
Karin Gorter AV Phoenix DNS ---
Ellen Kuiper Haag DNS ---
Kirsten Pondman Kronos DNS ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Nynke Beunders LAAC Twente 4:46,44 ---
2 Maartje va...dortland AV PEC 1910 5:12,12 ---
3 Nadia Onbekend 5:23,65 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Saskia Weinans AL73 10:21,47 ---
2 Lydia de Haer Pallas `67 13:55,72 ---
3 Karin van der Goot Pallas `67 14:09,96 ---
4 Ingrid van Os Pallas `67 14:53,83 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
Linda Schoenmakers avVN DNF ---



Senioren vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren vrouwen - 4 x 200m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patricia Harteveld Climax 33,59 ---
2 Jeanet van Loon HAAS 29,31 ---
3 Carolijn Damen AAC 25,83 ---
Robin Hense avVN DNS ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Carolijn Damen AAC 9,57 ---
2 Jeanet van Loon HAAS 8,24 ---
Robin Hense avVN DNS ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Patricia Harteveld Climax 43,90 ---
2 Marije Dangremond HLLS 32,73 ---
3 Jeanet van Loon HAAS 26,79 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Huisman Phanos 1,69 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Liset Olijve PH 10,50 +1.5 m/s---
2 Angela van Veen Climax 10,05 +0.3 m/s---
Anouk Olijve AV Attila DNS ---
Annabelle Kuebler Climax DNS ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Neeltje Versmissen avVN 3,64 -2.4 m/s---