Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Stijn Tromp De Gemzen 12,12 +0.7 m/s11,88
2 Mitchell v...den Brink AV34 12,41 +0.7 m/s12,40
3 Ingmar Bouwman ACO 13,37 +0.7 m/s13,40
4 David Visser Isala `96 14,04 +0.0 m/s---
5 Matthijs Bos Isala `96 15,22 +1.2 m/s---
6 Martijn van Vianen Isala `96 16,06 +1.2 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Lauri Hulleman AV34 23,99 +0.9 m/s23,85
2 Stijn Tromp De Gemzen 24,00 +0.9 m/s24,20
3 Léon Mak De Gemzen 24,78 -0.8 m/s25,00
4 Hugo van den Berg AV NOP 25,98 -0.8 m/s26,58
5 Ingmar Bouwman ACO 27,69 -0.8 m/s28,58

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Richard Meuleman Isala `96 52,33 51,09

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Sander Klaassen De Gemzen 2:19,36 2:12,14
Giorgis Kampman ACO DNF 2:00,00

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Menno Wilhelm LGGN 4:32,27 4:28,32
2 Jeroen van Dijk Heerenveen 4:37,72 4,37

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 14,68 +0.6 m/s---
2 Lauri Hulleman AV34 15,78 +0.6 m/s---
3 Jarno de Groot Flevo Delta 15,85 +0.6 m/s---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Lauri Hulleman AV34 11,84 11,50 12,08 11,69 12,08 12,12
2 Merijn Logtenberg AV PEC 1910 6,41 5,93 6,89 7,08 7,08 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 38,51 X 33,72 40,85 40,85 ---
2 Dele Wilbrink Flevo Delta 36,38 X 39,95 39,33 39,95 ---
3 Jari Kouwen ACO 30,65 30,78 33,81 X 33,81 ---
4 Merijn Logtenberg AV PEC 1910 22,91 22,40 22,98 X 22,98 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Léon Mak De Gemzen 1,70 1,75
1 Jari Kouwen ACO 1,70 ---
3 Owen Beuckens AV NOP 1,45 1,60
4 Matthijs Bos Isala `96 1,40 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Luuk Peters AV PEC 1910 11,90 11,50 10,96 11,90 +0.0 m/s---
2 Ingmar Bouwman ACO 11,03 X 9,84 10,81 11,03 +0.0 m/s10,10
3 Jari Kouwen ACO X X 10,79 10,66 10,79 +0.0 m/s---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Lauri Hulleman AV34 5,78 5,84 6,01 5,94 6,01 +0.6 m/s6,58
2 Hugo van den Berg AV NOP 5,46 X 5,73 5,76 5,76 +1.4 m/s---
3 Jari Kouwen ACO 4,91 4,96 5,30 X 5,30 +1.4 m/s---
4 Mitchell v...den Brink AV34 5,09 5,05 5,09 4,99 5,09 +0.6 m/s5,10
5 Ingmar Bouwman ACO 4,65 4,92 X 5,08 5,08 +1.0 m/s4,93
6 Owen Beuckens AV NOP 4,96 4,80 4,96 4,90 4,96 +0.0 m/s4,90