Uitslagen Kermismeerkampen 2015

Print Tijdschema

Aanvang Startgroep Onderdeel
10:15 JJB groep 2 100m
2 series
Uitslagen
10:15 JJB groep 1 100m
2 series
Uitslagen
10:30 JJA 100m
2 series
Uitslagen
10:30 MJB Hoog
hoog 1 en 2
Uitslagen
10:35 Msen/Mmast 100m
3 series
Uitslagen
10:45 JJB groep 1 Ver
ver 1
Uitslagen
11:00 Vsen/Vmast 80mH
1 series
Uitslagen
11:00 MJC groep 1 80mH
2 series
Uitslagen
11:00 MJC groep 2 80mH
2 series
Uitslagen
11:10 JJA Ver
ver 2
Uitslagen
11:25 MJA 100mH
3 series
Uitslagen
11:35 Vsen/Vmast 100mH
2 series
Uitslagen
11:35 JJB groep 2 Ver
ver 1
Uitslagen
11:35 MJC groep 1 Hoog
hoog 2
Uitslagen
11:35 MJC groep 2 Hoog
hoog 1
Uitslagen
11:50 Msen/Mmast Ver
in 2 groepen op ver 2 (2e groep 11:35)
Uitslagen
11:55 JJB groep 1 Kogel
kogel 2
Uitslagen
12:00 JJC groep 2 100m
2 series
Uitslagen
12:00 JJC groep 1 100m
2 series
Uitslagen
12:10 JJA Kogel
kogel 1
Uitslagen
12:15 JJD groep 1 80m
2 series
Uitslagen
12:15 JJD groep 2 80m
2 series
Uitslagen
12:40 JJB groep 2 Kogel
kogel 2
Uitslagen
12:45 MJA Hoog
hoog 2
Uitslagen
12:50 JJC groep 2 Ver
ver 1
Uitslagen
12:55 Msen/Mmast Kogel
in 2 groepen op kogel 1 (2e groep 12:40)
Uitslagen
13:10 JJA Hoog
hoog 1
Uitslagen
13:20 MJC groep 2 Speer Uitslagen
13:30 JJC groep 1 Ver
ver 1
Uitslagen
13:50 JJB groep 2 Polshoog Uitslagen
13:50 JJB groep 1 Polshoog Uitslagen
14:05 JJD groep 2 Ver
ver 2
Uitslagen
14:10 Vsen/Vmast Hoog
hoog 2
Uitslagen
14:20 JJC groep 2 Speer Uitslagen
14:30 MJD 60mH
2 series
Uitslagen
14:40 JJD groep 1 Ver
ver 2
Uitslagen
14:45 JJC groep 1 Kogel
kogel 2
Uitslagen
14:45 Msen/Mmast Hoog
hoog 1
Uitslagen
14:50 MJA Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:00 MJB 200m
3 series
Uitslagen
15:20 MJC groep 1 Kogel
kogel 2
Uitslagen
15:30 JJA 400m
2 series
Uitslagen
15:40 MJD Hoog
hoog 2
Uitslagen
15:50 Vsen/Vmast Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:55 JJD groep 2 Speer Uitslagen
16:15 JJC groep 2 Discus Uitslagen
16:35 MJC groep 1 150m
2 series
Uitslagen
16:35 MJC groep 2 150m
2 series
Uitslagen
16:35 JJD groep 1 Speer Uitslagen
17:00 JJC groep 1 Hoog
hoog 1
Uitslagen
17:05 MJA 200m
3 series
Uitslagen
17:15 Vsen/Vmast 200m
2 series
Uitslagen
17:20 MJD Speer Uitslagen
17:35 Msen/Mmast 400m
4 series
Uitslagen
17:55 JJB groep 2 400m
3 series
Uitslagen
17:55 JJB groep 1 400m
3 series
Uitslagen
9:45 MJB Ver
ver 1
Uitslagen
10:00 Msen/Mmast 110mH
3 series
Uitslagen
10:00 MJA Ver
ver 2
Uitslagen
10:20 JJA 110mH
2 series
Uitslagen
10:30 JJB groep 2 110mH
2 series
Uitslagen
10:30 JJB groep 1 110mH
2 series
Uitslagen
10:35 JJA Discus
groep 1 is 1 t:m 6
Uitslagen
10:35 Msen/Mmast Discus
groep 1 is 1 t:m 9
Uitslagen
10:45 Vsen/Vmast Ver
ver 2
Uitslagen
10:55 JJC groep 2 100mH
2 series
Uitslagen
10:55 JJC groep 1 100mH
2 series
Uitslagen
11:00 MJC groep 2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
11:15 JJD groep 1 80mH
2 series
Uitslagen
11:15 JJD groep 2 80mH
2 series
Uitslagen
11:25 MJC groep 1 Ver
ver 1
Uitslagen
11:25 MJA Speer Uitslagen
11:25 JJB groep 1 Discus Uitslagen
11:45 JJC groep 2 Hoog
hoog 2
Uitslagen
11:45 JJA Polshoog Uitslagen
11:45 Msen/Mmast Polshoog
eerste groep discus start om 11:45 uur: rest komt er later bij
Uitslagen
12:00 MJD Ver
ver 2
Uitslagen
12:15 Vsen/Vmast Speer Uitslagen
12:25 JJB groep 1 Hoog
hoog 1
Uitslagen
12:30 MJC groep 2 Ver
ver 1
Uitslagen
12:50 JJD groep 2 Hoog
hoog 2
Uitslagen
13:00 JJB groep 2 Discus Uitslagen
13:10 MJC groep 1 Speer Uitslagen
13:25 MJD Kogel
kogel 1
Uitslagen
13:45 JJC groep 1 Discus Uitslagen
13:50 JJD groep 1 Hoog
hoog 2
Uitslagen
14:00 MJB 800m
2 series
Uitslagen
14:00 JJB groep 1 Speer Uitslagen
14:10 JJC groep 2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
14:15 MJA 800m
2 series
Uitslagen
14:15 JJB groep 2 Hoog
hoog 1
Uitslagen
14:25 Vsen/Vmast 800m
1 series
Uitslagen
14:45 MJC groep 1 600m
1 series
Uitslagen
14:45 MJC groep 2 600m
1 series
Uitslagen
14:45 JJC groep 1 Speer Uitslagen
14:50 JJD groep 2 Kogel
kogel 1
Uitslagen
15:00 MJD 600m
2 series
Uitslagen
15:20 JJA Speer Uitslagen
15:20 Msen/Mmast Speer Uitslagen
15:25 JJD groep 1 Kogel
kogel 1
Uitslagen
16:05 JJB groep 2 Speer Uitslagen
16:20 JJC groep 2 1000m
1 series
Uitslagen
16:20 JJC groep 1 1000m
1 series
Uitslagen
16:45 JJD groep 1 1000m
1 series
Uitslagen
16:45 JJD groep 2 1000m
1 series
Uitslagen
17:35 JJB groep 2 1500m
1 series
Uitslagen
17:35 JJB groep 1 1500m
1 series
Uitslagen
17:55 JJA 1500m
1 series
Uitslagen
18:00 Msen/Mmast 1500m
2 series
Uitslagen
n/a MJB Kogel Uitslagen
n/a MJB 100mH
1 series
Uitslagen
n/a MJB Speer Uitslagen
n/a JJB 1500m
1 series
Uitslagen