Uitslagen Kermismeerkampen 2015

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Jannes Boonen Belgie 11,28 6,97 11,32 1,92 49,78 15,54 33,84 4,23 51,48 4:32,95 7071
2 Stan Does Leiden 11,86 6,73 11,82 1,87 50,79 15,75 37,31 4,53 42,17 4:37,99 6797
3 Bas van de Burgt GAC Gemert 12,08 6,28 11,60 1,92 55,82 15,61 37,94 3,43 36,48 5:05,19 5947
4 Johnny van...hooneveld AV 1923 11,99 6,32 11,63 1,82 53,38 17,36 27,77 2,73 40,56 5:19,85 5405
5 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 11,97 6,30 10,31 1,72 54,82 16,89 25,80 2,33 41,14 5:04,01 5200
6 Mark Pedersen Spark 12,34 5,53 13,55 1,67 1:00,71 17,61 38,12 3,03 34,20 6:22,99 4772
7 Nick van der Heide AV 1923 12,18 6,22 10,35 1,67 58,13 17,43 25,55 NM 34,05 5:27,14 4486
8 Giel Ritmeijer AV 1923 12,70 5,97 8,15 1,67 57,77 17,93 15,27 2,73 29,75 5:10,81 4291
9 Bram Benne Reusel `69 12,31 5,56 9,86 1,72 58,94 19,49 30,18 2,53 36,93 6:20,33 4264
10 Calvin Kuijpers GVAC 12,81 5,04 7,34 1,62 58,30 21,11 22,95 2,33 28,82 4:34,39 3971
11 Daan Van Hoof AVGM 13,04 4,94 6,17 1,62 57,56 21,00 17,68 2,53 21,75 4:56,32 3588
12 Cas van Eersel AV Sprint 12,96 4,99 12,09 NM DNF DNF 31,90 3,13 36,61 DNF 2751



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Julian Record AV 1923 12,29 5,86 11,36 1,87 58,50 15,98 39,40 3,33 46,05 5:17,66 5690
2 Joppe Stokvis Triathlon 11,90 6,16 10,14 1,77 54,37 16,17 31,13 3,43 33,37 4:50,40 5640
3 Rick Hollestelle Triathlon 12,21 5,67 10,57 1,82 56,86 17,07 33,87 3,53 43,18 5:10,66 5452
4 Bram van der Jagt AV 1923 11,94 5,78 10,12 1,62 53,78 16,80 34,96 2,93 28,45 4:59,06 5215
5 Gerwin de Haan Heerenveen 12,49 5,44 12,07 1,77 57,43 17,42 39,66 2,73 45,80 5:31,68 5195
6 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 12,12 5,57 11,12 1,62 55,54 16,29 29,80 2,63 38,29 5:01,45 5134
7 Floris Aarts AV 1923 12,30 5,59 13,26 1,62 59,54 17,74 35,53 2,83 48,95 5:26,06 5116
8 Arjen de Kock Spado 12,33 5,25 11,10 1,62 59,53 16,79 34,16 3,13 37,00 5:15,53 4935
9 Stein Wisse Leiden 11,94 5,50 8,54 1,57 58,09 17,15 19,39 3,63 35,21 5:26,10 4642
10 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,57 5,38 10,40 1,57 59,44 19,30 35,11 2,33 43,99 5:29,45 4464
11 Tim van der Heide AV 1923 12,44 5,60 10,12 1,92 58,90 17,55 DNS 2,63 35,62 5:16,50 4430
12 Wim Vonk Triathlon 12,19 5,53 11,29 1,72 57,57 DNF 30,65 2,33 38,30 5:14,21 4306
13 Reinder Prince Triathlon 12,56 5,10 8,61 1,47 54,51 21,58 20,65 2,13 32,16 4:34,14 4068
14 Brian Kuijpers GVAC 12,59 5,05 9,30 1,62 58,58 18,79 21,13 2,33 24,16 5:15,93 3958
15 Arthur van Essen Triathlon 12,55 5,02 8,25 1,52 1:02,20 18,22 28,00 2,33 32,78 5:50,44 3836
16 Donnie van Kerkoerle AVGM 12,86 5,03 8,35 1,57 1:00,91 18,69 19,70 1,93 22,23 6:51,98 3228
17 Jens Gerrits AV Wijchen 13,34 4,49 6,67 1,37 57,93 20,22 14,42 NM 24,82 4:55,66 3085
18 Ashish Upadhaya AV 1923 12,75 5,05 9,57 1,57 1:02,53 21,21 16,61 1,93 29,40 DNF 3022
19 Vincent Vlek AV 1923 13,75 4,74 9,25 1,47 1:02,63 21,27 21,91 NM 21,55 5:34,15 2942
20 Max van der Donk AVGM 12,75 4,88 9,03 1,42 1:05,63 20,00 18,64 1,93 27,65 7:10,46 2912
21 Roy van Kraaij AVGM 13,35 4,78 7,77 1,52 1:06,04 21,77 21,46 1,93 33,13 7:10,43 2783
22 Joep den Ouden AV Fortuna DNF 5,27 9,21 NM 1:01,43 19,53 30,52 2,53 38,89 DNF 2775
23 Koen van Ruremonde GVAC 11,66 5,33 11,08 DNS 55,79 DNS DNS 2,53 DNS DNS 2532
24 Koen van den Boomen AVGM 14,38 3,91 7,51 1,42 1:08,92 23,30 20,17 NM 19,18 6:11,83 2060
25 Nick van der Worp AVGM 14,89 4,36 9,42 1,37 1:07,99 23,60 20,83 NM 16,47 DNF 1917
26 Davian Kerkhof AV Fortuna DNS DNS 10,74 DNS DNS DNF 30,13 2,83 39,72 DNS 1751
27 Thomas Witteveen AVGM 14,09 4,38 8,33 DNS DNF DNS DNS 2,33 DNS DNF 1161



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Tonnie de Benis AVGM 5:10,89 5:10,89



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Guus Nijkamp Spado 12,13 5,20 10,55 1,62 14,09 33,90 37,10 3:11,09 5292
2 Sven Jansons Triathlon 12,35 5,90 9,93 1,72 14,98 32,47 32,10 3:10,96 5250
3 Bart Mulder AV Wijchen 13,05 5,01 8,85 1,62 15,32 29,36 36,44 3:12,62 4818
4 Fabian Biondina Spado 14,10 5,05 8,54 1,72 17,43 29,37 32,27 3:12,71 4514
5 Koen van Perse HLLS 12,72 5,02 8,02 1,62 14,76 18,86 24,58 3:13,05 4511
6 Roy Berris AV Wijchen 12,70 4,87 11,33 1,57 17,12 37,12 23,38 3:50,67 4441
7 Aaron Donker HLLS 12,94 5,14 8,31 1,47 16,09 21,62 25,62 3:06,36 4397
8 Jaap Miessen AV Wijchen 12,62 4,99 10,48 1,52 17,62 21,40 29,81 3:26,97 4362
9 Oshane Ruddock Leiden 12,84 5,07 8,99 1,47 16,12 17,22 23,02 3:31,56 4126
10 Ciske Latour Triathlon 13,26 5,07 7,02 1,52 18,14 20,54 22,93 3:23,03 3965
11 Joris Abelen AV Wijchen 13,05 4,40 10,08 1,47 17,59 24,96 24,24 DNS 3591
12 Jeremy Pronk Leiden 13,99 4,74 8,50 1,62 19,40 21,91 18,34 4:07,32 3580
13 Max Muller AV Wijchen 14,14 4,05 7,64 1,47 17,56 13,62 22,32 3:16,60 3574
14 Wessel van Leur Leiden 14,38 4,03 9,63 1,37 20,00 27,82 30,50 4:09,53 3511
15 Koen Prud...van Reine Leiden 12,92 5,03 8,68 DNS 16,45 29,64 40,86 DNS 3482
16 Teun Wisse Leiden 13,65 4,35 9,28 1,22 22,00 21,91 28,06 3:39,05 3453
17 Wessel Wiersema Leiden 15,02 3,75 10,83 1,47 21,74 30,67 29,24 4:20,62 3411
18 Joshua Groen Leiden 13,82 4,13 4,86 1,32 21,12 9,67 15,35 3:32,17 2791
19 Jelte de Jager AV Wijchen DNF 4,32 8,04 1,47 18,81 22,28 28,99 DNS 2762
20 Marijn Kriegsman Triathlon 13,09 NM 10,65 NM DNF 30,76 31,57 DNF 2213
21 Vincent Perquin Leiden 17,04 3,25 5,03 1,27 23,76 16,90 15,41 3:54,03 2185
22 Mitchell Pronk Leiden 17,83 3,21 5,52 1,02 DNF 11,09 15,21 4:28,74 1486



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Peter de Kruyff HLLS 10,84 3:38,03 12,90 9,58 34,89 1,42 5,03 3928
2 Ton van Mameren Triathlon 11,23 3:42,41 13,24 7,34 32,77 1,57 5,11 3792
3 Jip Haest Spado 11,50 3:28,69 13,20 8,57 33,46 1,37 4,47 3621
4 Max van Velzen PH 11,00 3:29,34 16,54 8,88 31,38 1,37 4,62 3435
5 Tom van Schijndel AVGM 11,73 3:13,40 15,74 9,83 34,30 1,32 3,93 3399
6 Joris van den Hoven Triathlon 11,44 3:10,49 17,01 8,90 20,15 1,42 4,52 3298
7 Patrick Meskes Triathlon 11,49 3:46,75 17,04 10,44 31,92 1,32 4,17 3177
8 Rens de Graauw PH 11,73 3:40,38 15,54 8,50 26,27 1,42 4,13 3168
9 Chuck Pols Scorpio 12,43 3:32,50 16,22 7,82 33,05 1,37 4,13 3098
10 Lucas Jansen AV Oss `78 11,72 3:22,34 15,71 5,53 20,40 1,47 4,19 3047
11 Marten Prince Triathlon 12,08 4:01,67 15,41 9,80 28,61 1,27 3,53 2884
12 Mats Keulstra AVGM 11,98 3:26,45 15,96 7,12 19,58 1,22 3,93 2797
13 Lennert Naeff Heerenveen 12,33 4:14,24 17,04 7,31 30,07 1,32 4,32 2768
14 Niklas Dhondt AVGM 12,22 3:48,22 15,88 6,39 18,19 1,37 4,30 2760
15 Gijs Houtman PH 12,36 3:31,41 16,69 6,36 21,47 1,22 4,01 2673
16 Noah Terhoeve AVGM 12,01 4:06,12 16,38 5,96 16,54 1,32 4,41 2587
17 Wouter Haitsma Triathlon 11,78 3:59,44 16,92 8,33 15,58 1,17 4,13 2566
18 Mark Hollestelle Triathlon 13,28 3:35,45 18,21 5,32 18,17 1,22 3,65 2245
19 Lucas Peereboom Heerenveen 12,12 DNS 17,05 5,58 16,92 1,17 3,38 1911
20 Ties van Bakel Triathlon 14,01 4:39,08 18,62 5,78 17,43 1,17 3,58 1815
21 Luca Lambooy Triathlon 14,47 4:16,73 19,23 4,88 15,30 1,17 3,10 1626



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Joris van Vlerken GVAC M35 12,57 5,70 10,76 1,57 1:00,48 17,00 30,34 NM 37,44 5:01,59 4743
2 Justin Francois Groene Ster M35 11,54 6,21 11,93 1,72 53,61 15,65 32,93 DNS DNS DNS 4742
3 Leo Van der Aa AV Fortuna M40 12,54 4,92 8,21 1,52 58,60 18,59 15,25 2,73 26,63 5:41,52 4424



Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam Categorie 200m800m80mH100mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Alma Hollen AV34 V50 33,20 2:59,45 14,97 --- 9,54 27,10 1,22 3,79 4258
2 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC V45 34,75 3:02,58 DNF --- 7,22 16,61 1,12 3,27 2325



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Hanna Knotnerus AV Feniks 17,32 1,47 7,80 28,67 4,66 18,34 2:39,87 3415
2 Tara Yoro AV 1923 21,08 1,52 6,92 27,56 5,14 19,72 2:38,77 3328
3 Lieke Schmidt Leiden 19,88 1,47 8,92 31,22 3,80 34,19 2:50,86 3033
4 Larissa Mulder VS97 19,08 1,42 7,39 29,98 4,11 14,77 2:37,83 2883
5 Yvon Schreuder Leiden 18,14 1,37 6,61 30,60 4,49 14,99 3:01,10 2683
6 Kim van Meurs AV Fortuna 22,22 1,42 10,04 31,92 4,24 25,42 3:01,12 2675
7 Femke de Jager AV Wijchen 20,07 1,32 6,87 31,66 3,97 20,12 2:55,76 2422
8 Lisanne Verhoeven Leiden 19,92 1,32 7,35 32,79 4,25 19,85 3:04,96 2373
9 Anne-Lokke... der Zalm Leiden 21,23 1,27 6,80 31,04 4,17 16,13 2:59,40 2256
10 Marije Efdee Leiden 21,21 1,22 8,99 33,11 3,76 28,14 3:33,84 2102
11 Chiara Fakkel Leiden 20,19 1,32 7,60 32,96 4,10 18,71 3:33,74 2097
12 Maureen de Bresser AVGM 20,70 1,32 7,19 33,56 3,71 22,63 3:33,82 1984
13 Julia den Ouden AV Fortuna 21,00 1,12 9,38 36,33 3,33 34,94 3:42,44 1898
14 Manon de Milde AV Wijchen 22,81 1,22 5,52 31,04 3,46 10,84 3:07,80 1704
15 Suze Does Leiden 23,71 1,12 6,84 34,48 3,63 20,70 3:21,28 1570
16 Karlijn van Harten VS97 21,95 1,27 7,71 37,14 3,40 19,27 3:43,39 1549
17 Tessa Hendriks AV Wijchen 24,16 1,12 6,60 32,82 3,86 11,68 3:44,24 1379



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Iris de Ruiter AV 1923 15,47 1,52 12,43 27,43 5,12 37,33 2:36,36 4614
2 Merel Wevers AV34 15,53 1,42 10,58 26,47 4,84 35,24 2:37,62 4323
3 Isa Videler Spado 15,71 1,62 10,55 26,35 5,01 NM 2:24,27 4170
4 Eveline Saalberg GVAC 16,40 1,47 10,08 26,20 4,81 26,36 2:37,28 4089
5 Janke Strijp AV 1923 15,07 1,47 9,17 26,54 4,54 16,86 2:43,53 3848
6 Janneke Lemmerzaal Leiden 16,30 1,47 8,67 27,21 4,70 17,96 2:49,96 3597
7 Justine Zwier AV 1923 17,66 1,47 10,21 28,40 4,79 19,55 3:07,46 3338
8 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 15,67 1,52 9,21 27,60 4,76 20,48 DNF 3333
9 Naseya Weinchard AV 1923 17,96 1,42 8,38 28,86 4,46 21,54 2:53,70 3178
10 Angelique Oyewole AV 1923 17,17 1,42 6,60 29,79 4,38 23,12 2:52,10 3104
11 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 17,00 1,37 7,47 28,40 4,20 25,37 3:21,24 2979
12 Jessie Van Os AVGM 19,35 1,22 7,92 30,75 3,96 28,37 3:11,96 2521
13 Racquelle Biezen AV 1923 DNS 1,47 11,24 29,68 4,55 19,17 3:37,41 2515
14 Lorraine Gonizzi Leiden 20,03 1,17 7,02 31,97 3,59 19,06 2:59,68 2130
15 Emma Oosterwegel DVTR 15,06 1,52 11,53 DNS DNS DNS DNS 2108
16 Nynke Jongejan Leiden DNF 1,42 9,13 DNF 4,13 25,54 DNF 1737
17 Rochan Comello AV 1923 18,18 1,32 6,19 30,41 DNS DNS DNS 1636



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Femke Frijters DJA 19,66 1:40,31 12,24 8,93 17,05 1,52 5,06 4019
2 Yara Linnekamp HLLS 19,86 1:48,19 12,59 7,98 20,88 1,52 4,92 3840
3 Merle van Elzakker Spado 20,72 2:01,05 12,68 8,47 25,92 1,52 4,79 3683
4 Roos van Elk Leiden 20,78 1:36,98 13,37 7,56 20,72 1,32 4,33 3538
5 Renske Zwolle Heerenveen 21,61 2:04,67 12,81 9,47 20,55 1,57 4,53 3501
6 Naomi van Daalen Leiden 21,04 1:42,96 13,13 6,61 19,61 1,47 4,31 3489
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 21,30 1:58,33 13,98 9,63 24,90 1,42 4,52 3438
8 Sanne Kastelijn AVGM 20,35 1:54,76 13,33 7,65 15,05 1,47 4,72 3414
9 Joke Benne Reusel `69 21,43 2:00,28 14,27 9,16 24,72 1,47 4,38 3365
10 Ning Slaats AVGM 21,54 1:56,54 14,15 7,90 15,44 1,52 3,91 3114
11 Lieke Pauli Leiden 21,63 1:59,09 16,42 8,33 17,80 1,42 3,51 2811
12 Samar Ahmed HLLS 23,07 2:02,87 14,31 7,34 20,30 1,22 4,20 2807
13 Lara Frijters GVAC 23,10 2:00,89 14,42 8,01 12,58 1,32 4,15 2753
14 Sandra Haitsma Triathlon 21,18 2:23,05 15,34 8,83 13,49 1,42 3,84 2698
15 Ida Rijnders Leiden 22,51 1:59,31 16,20 7,29 14,06 1,37 3,96 2670
16 Lara Siemons Triathlon 22,68 2:07,03 15,11 7,23 10,65 1,42 3,99 2618
17 Chris van Meeuwen HLLS 23,61 1:49,99 16,63 6,39 11,84 1,32 4,01 2545
18 Madelief de Groot HLLS 23,01 1:59,31 16,31 6,49 14,80 1,32 3,52 2472
19 Judith Witteveen AVGM 21,88 1:53,68 17,55 7,27 13,86 1,27 NM 2205
20 Roos Verdegaal HLLS 23,31 DNS 15,81 6,73 14,35 1,32 3,93 2138
21 Aricia Limburg Triathlon 23,01 DNF 17,97 8,48 18,07 1,17 3,94 2088
22 Marij Pauli Leiden 23,60 1:57,35 DNF 7,86 15,76 NM 3,58 1783
23 Terri Talan Heerenveen DNS DNS 13,34 8,70 28,89 DNS DNS 1488



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Eva Nijdam Scorpio 1:49,96 10,43 11,48 31,08 1,52 4,50 3360
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:44,93 10,50 9,43 26,65 1,52 4,24 3201
3 Rikst Slot Heerenveen 2:00,43 10,02 9,97 26,16 1,37 4,67 3051
4 Kahlan Veen Heerenveen 1:50,05 10,64 10,19 21,76 1,27 4,28 2873
5 Floor Alessie AV Attila 2:01,30 11,20 10,13 24,06 1,52 4,04 2861
6 Sophie Praas Triathlon 1:54,60 11,35 9,24 21,63 1,32 4,53 2771
7 Marijke va...den Broek HLLS 1:56,92 10,29 9,12 17,26 1,37 4,28 2769
8 Nine Immink Triathlon 1:56,02 11,74 9,67 23,49 1,32 4,18 2697
9 Kira van den Ham HLLS 2:02,98 10,39 8,50 14,91 1,22 4,48 2536
10 Floor van Veen AVGM 2:10,35 12,07 9,35 23,00 1,12 3,73 2251
11 Laura Schnell HLLS 2:07,23 11,48 6,79 17,17 1,27 3,86 2228
12 Jits-Jente Bootsma Heerenveen 1:59,93 13,29 7,72 20,93 1,22 3,77 2211
13 Mirjam Hollestelle Triathlon 2:09,05 12,90 5,79 13,56 1,17 4,07 1906
14 Senna Korbee AV Oss `78 2:05,83 13,34 7,66 12,08 1,22 3,36 1871
15 Floor Overdiep Heerenveen DNF 14,04 8,31 19,68 1,22 3,71 1725
16 Kendra Limburg Triathlon 2:23,71 15,11 5,12 9,45 1,07 3,04 1194



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Bart van d...Wijngaard Scorpio 11,70 6,51 13,25 1,82 52,05 16,50 33,84 3,83 51,62 4:37,63 6556
2 Joshua Record AV 1923 11,89 6,36 9,23 1,87 52,80 16,59 27,64 3,93 37,18 4:41,71 5911
3 Niels Hanegraaf DJA 11,82 6,57 8,41 2,12 55,13 15,71 27,56 3,63 31,33 5:26,53 5735
4 Sander Schutjes ASTX 11,63 6,55 9,13 1,87 52,18 17,23 20,38 2,73 40,37 4:57,23 5467
5 Ingmar van der Geest AV De Keien 12,12 6,12 11,54 1,77 53,67 18,14 34,97 2,93 38,47 5:03,15 5451
6 Rienk Kan Heerenveen 12,02 6,42 10,45 1,77 55,75 18,32 33,87 2,53 44,51 5:05,52 5329
7 Ivo Harms AV Fortuna 12,13 5,92 9,80 1,67 56,54 17,39 26,57 3,73 39,72 5:24,94 5114
8 Olaf van der Geest AV De Keien 11,58 6,05 13,90 1,62 53,54 18,07 38,41 NM 36,24 5:51,84 5029
9 Jelle Meerman AV Fortuna 11,94 5,44 9,01 1,67 52,94 19,59 26,30 2,13 40,02 4:42,76 4806
10 Peter Kuin ASTX 11,88 5,59 10,47 1,67 53,71 17,73 27,49 NM DNS DNS 3826
11 Niels Fiers AVV 12,06 5,24 7,44 1,57 1:02,77 22,33 16,36 2,53 31,26 5:14,48 3604
12 Jos van Vliet AVV 13,11 5,22 7,27 1,47 56,40 22,61 16,41 2,33 28,03 4:47,25 3599
13 Koen van d...Meiracker Spark 12,45 NM 7,68 1,52 57,38 19,57 21,09 2,53 34,83 5:41,67 3460
14 Koen Willems AV Wijchen 12,66 5,42 9,26 1,52 54,84 21,52 24,40 DNS DNS DNS 3037
15 Tomas Snel ASTX 12,88 4,70 10,14 1,52 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1712
16 Michael Ketting AV Fortuna 14,40 4,86 9,50 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 1070



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Sabine Monden DJA 17,14 1,62 11,33 29,27 4,83 29,80 2:44,51 4000
2 Andrea Snijders ASTX 16,80 1,47 9,89 27,96 4,90 31,38 2:45,71 3907
3 Ilonka de Bresser AVGM 16,72 1,42 8,79 27,61 5,23 22,66 2:37,60 3837
4 Brenda Oosterbosch GVAC 16,57 1,47 8,50 28,82 5,28 28,43 2:52,36 3757
5 Mirthe Muilwijk TRTL 19,42 1,42 8,54 32,69 4,30 25,06 2:59,33 2764
6 Anne Griffioen AV Fortuna 19,95 1,27 8,24 31,95 4,21 18,91 2:47,29 2573
7 Fiona Vereijken AVGM 21,15 1,27 5,86 31,83 3,99 13,17 3:03,33 2021
8 Inge Faessen AVGM DNF 1,32 6,96 29,30 3,41 18,58 DNF 1738
9 Anne-Marijke Voets Eindhoven 41,75 1,12 6,48 41,81 2,89 14,73 3:32,28 948