Uitslagen Meerkamp Jongens Junior B

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Julian Record AV 1923 12,29 5,86 11,36 1,87 58,50 15,98 39,40 3,33 46,05 5:17,66 5690
2 Joppe Stokvis Triathlon 11,90 6,16 10,14 1,77 54,37 16,17 31,13 3,43 33,37 4:50,40 5640
3 Rick Hollestelle Triathlon 12,21 5,67 10,57 1,82 56,86 17,07 33,87 3,53 43,18 5:10,66 5452
4 Bram van der Jagt AV 1923 11,94 5,78 10,12 1,62 53,78 16,80 34,96 2,93 28,45 4:59,06 5215
5 Gerwin de Haan Heerenveen 12,49 5,44 12,07 1,77 57,43 17,42 39,66 2,73 45,80 5:31,68 5195
6 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 12,12 5,57 11,12 1,62 55,54 16,29 29,80 2,63 38,29 5:01,45 5134
7 Floris Aarts AV 1923 12,30 5,59 13,26 1,62 59,54 17,74 35,53 2,83 48,95 5:26,06 5116
8 Arjen de Kock Spado 12,33 5,25 11,10 1,62 59,53 16,79 34,16 3,13 37,00 5:15,53 4935
9 Stein Wisse Leiden 11,94 5,50 8,54 1,57 58,09 17,15 19,39 3,63 35,21 5:26,10 4642
10 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,57 5,38 10,40 1,57 59,44 19,30 35,11 2,33 43,99 5:29,45 4464
11 Tim van der Heide AV 1923 12,44 5,60 10,12 1,92 58,90 17,55 DNS 2,63 35,62 5:16,50 4430
12 Wim Vonk Triathlon 12,19 5,53 11,29 1,72 57,57 DNF 30,65 2,33 38,30 5:14,21 4306
13 Reinder Prince Triathlon 12,56 5,10 8,61 1,47 54,51 21,58 20,65 2,13 32,16 4:34,14 4068
14 Brian Kuijpers GVAC 12,59 5,05 9,30 1,62 58,58 18,79 21,13 2,33 24,16 5:15,93 3958
15 Arthur van Essen Triathlon 12,55 5,02 8,25 1,52 1:02,20 18,22 28,00 2,33 32,78 5:50,44 3836
16 Donnie van Kerkoerle AVGM 12,86 5,03 8,35 1,57 1:00,91 18,69 19,70 1,93 22,23 6:51,98 3228
17 Jens Gerrits AV Wijchen 13,34 4,49 6,67 1,37 57,93 20,22 14,42 NM 24,82 4:55,66 3085
18 Ashish Upadhaya AV 1923 12,75 5,05 9,57 1,57 1:02,53 21,21 16,61 1,93 29,40 DNF 3022
19 Vincent Vlek AV 1923 13,75 4,74 9,25 1,47 1:02,63 21,27 21,91 NM 21,55 5:34,15 2942
20 Max van der Donk AVGM 12,75 4,88 9,03 1,42 1:05,63 20,00 18,64 1,93 27,65 7:10,46 2912
21 Roy van Kraaij AVGM 13,35 4,78 7,77 1,52 1:06,04 21,77 21,46 1,93 33,13 7:10,43 2783
22 Joep den Ouden AV Fortuna DNF 5,27 9,21 NM 1:01,43 19,53 30,52 2,53 38,89 DNF 2775
23 Koen van Ruremonde GVAC 11,66 5,33 11,08 DNS 55,79 DNS DNS 2,53 DNS DNS 2532
24 Koen van den Boomen AVGM 14,38 3,91 7,51 1,42 1:08,92 23,30 20,17 NM 19,18 6:11,83 2060
25 Nick van der Worp AVGM 14,89 4,36 9,42 1,37 1:07,99 23,60 20,83 NM 16,47 DNF 1917
26 Davian Kerkhof AV Fortuna DNS DNS 10,74 DNS DNS DNF 30,13 2,83 39,72 DNS 1751
27 Thomas Witteveen AVGM 14,09 4,38 8,33 DNS DNF DNS DNS 2,33 DNS DNF 1161

Uitslagen Meerkamp 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Koen van Ruremonde GVAC 11,66 +0.8 m/s11,71 719
2 Joppe Stokvis Triathlon 11,90 +0.8 m/s12,23 671
3 Bram van der Jagt AV 1923 11,94 +0.9 m/s--- 663
3 Stein Wisse Leiden 11,94 +0.9 m/s--- 663
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 12,12 +0.8 m/s12,05 628
6 Wim Vonk Triathlon 12,19 +0.3 m/s12,55 614
7 Rick Hollestelle Triathlon 12,21 +0.9 m/s--- 610
8 Julian Record AV 1923 12,29 +0.8 m/s12,30 595
9 Floris Aarts AV 1923 12,30 +0.3 m/s12,70 593
10 Arjen de Kock Spado 12,33 +0.9 m/s12,93 588
11 Tim van der Heide AV 1923 12,44 +0.3 m/s--- 567
12 Gerwin de Haan Heerenveen 12,49 +0.8 m/s12,50 558
13 Arthur van Essen Triathlon 12,55 +0.3 m/s12,92 547
14 Reinder Prince Triathlon 12,56 +0.9 m/s12,71 545
15 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,57 +0.9 m/s12,86 543
16 Brian Kuijpers GVAC 12,59 +0.9 m/s12,71 540
17 Ashish Upadhaya AV 1923 12,75 +0.3 m/s--- 511
17 Max van der Donk AVGM 12,75 +0.3 m/s--- 511
19 Donnie van Kerkoerle AVGM 12,86 -1.2 m/s--- 492
20 Jens Gerrits AV Wijchen 13,34 +0.3 m/s13,98 412
21 Roy van Kraaij AVGM 13,35 -1.2 m/s--- 410
22 Vincent Vlek AV 1923 13,75 -1.2 m/s--- 348
23 Thomas Witteveen AVGM 14,09 -1.2 m/s--- 300
24 Koen van den Boomen AVGM 14,38 -1.2 m/s--- 261
25 Nick van der Worp AVGM 14,89 -1.2 m/s--- 198
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS 12,05 0
Joep den Ouden AV Fortuna DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joppe Stokvis Triathlon 6,16 +1.1 m/s6,22 621
2 Julian Record AV 1923 5,86 +1.6 m/s5,95 556
3 Bram van der Jagt AV 1923 5,78 +0.0 m/s--- 540
4 Rick Hollestelle Triathlon 5,67 +0.2 m/s--- 516
5 Tim van der Heide AV 1923 5,60 +0.0 m/s--- 502
6 Floris Aarts AV 1923 5,59 -0.7 m/s4,75 500
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 5,57 +0.3 m/s5,50 496
8 Wim Vonk Triathlon 5,53 +0.0 m/s5,12 487
9 Stein Wisse Leiden 5,50 +0.0 m/s--- 481
10 Gerwin de Haan Heerenveen 5,44 +1.7 m/s--- 469
11 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 5,38 -0.4 m/s5,38 457
12 Koen van Ruremonde GVAC 5,33 +0.4 m/s5,56 447
13 Joep den Ouden AV Fortuna 5,27 +0.0 m/s--- 435
14 Arjen de Kock Spado 5,25 +0.1 m/s5,17 431
15 Reinder Prince Triathlon 5,10 +0.5 m/s5,02 402
16 Ashish Upadhaya AV 1923 5,05 +1.2 m/s--- 392
16 Brian Kuijpers GVAC 5,05 +0.3 m/s4,72 392
18 Donnie van Kerkoerle AVGM 5,03 +0.0 m/s--- 388
19 Arthur van Essen Triathlon 5,02 -0.4 m/s4,90 386
20 Max van der Donk AVGM 4,88 +1.7 m/s--- 360
21 Roy van Kraaij AVGM 4,78 +2.0 m/s--- 341
22 Vincent Vlek AV 1923 4,74 +1.7 m/s--- 333
23 Jens Gerrits AV Wijchen 4,49 -0.8 m/s4,20 288
24 Thomas Witteveen AVGM 4,38 +0.0 m/s--- 269
25 Nick van der Worp AVGM 4,36 -0.6 m/s--- 266
26 Koen van den Boomen AVGM 3,91 +0.3 m/s--- 191
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Floris Aarts AV 1923 13,26 12,00 683
2 Gerwin de Haan Heerenveen 12,07 --- 611
3 Julian Record AV 1923 11,36 11,75 568
4 Wim Vonk Triathlon 11,29 12,26 563
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,12 9,92 553
6 Arjen de Kock Spado 11,10 9,45 552
7 Koen van Ruremonde GVAC 11,08 9,81 551
8 Davian Kerkhof AV Fortuna 10,74 --- 530
9 Rick Hollestelle Triathlon 10,57 --- 520
10 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 10,40 11,09 510
11 Joppe Stokvis Triathlon 10,14 10,52 494
12 Bram van der Jagt AV 1923 10,12 --- 493
12 Tim van der Heide AV 1923 10,12 --- 493
14 Ashish Upadhaya AV 1923 9,57 --- 460
15 Nick van der Worp AVGM 9,42 --- 451
16 Brian Kuijpers GVAC 9,30 8,70 444
17 Vincent Vlek AV 1923 9,25 --- 441
18 Joep den Ouden AV Fortuna 9,21 --- 438
19 Max van der Donk AVGM 9,03 --- 428
20 Reinder Prince Triathlon 8,61 10,30 403
21 Stein Wisse Leiden 8,54 --- 398
22 Donnie van Kerkoerle AVGM 8,35 --- 387
23 Thomas Witteveen AVGM 8,33 --- 386
24 Arthur van Essen Triathlon 8,25 7,56 381
25 Roy van Kraaij AVGM 7,77 --- 353
26 Koen van den Boomen AVGM 7,51 --- 337
27 Jens Gerrits AV Wijchen 6,67 7,80 288

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim van der Heide AV 1923 1,92 --- 731
2 Julian Record AV 1923 1,87 1,90 687
3 Rick Hollestelle Triathlon 1,82 --- 644
4 Joppe Stokvis Triathlon 1,77 1,78 602
4 Gerwin de Haan Heerenveen 1,77 --- 602
6 Wim Vonk Triathlon 1,72 1,70 560
7 Bram van der Jagt AV 1923 1,62 --- 480
7 Floris Aarts AV 1923 1,62 1,65 480
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 1,62 1,65 480
7 Brian Kuijpers GVAC 1,62 1,60 480
7 Arjen de Kock Spado 1,62 1,65 480
12 Ashish Upadhaya AV 1923 1,57 --- 441
12 Stein Wisse Leiden 1,57 --- 441
12 Donnie van Kerkoerle AVGM 1,57 --- 441
12 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 1,57 1,60 441
16 Arthur van Essen Triathlon 1,52 1,45 404
16 Roy van Kraaij AVGM 1,52 --- 404
18 Vincent Vlek AV 1923 1,47 --- 367
18 Reinder Prince Triathlon 1,47 1,45 367
20 Koen van den Boomen AVGM 1,42 --- 331
20 Max van der Donk AVGM 1,42 --- 331
22 Nick van der Worp AVGM 1,37 --- 297
22 Jens Gerrits AV Wijchen 1,37 1,35 297
Joep den Ouden AV Fortuna NM --- 0
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS 1,63 0
Thomas Witteveen AVGM DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC DNS 1,60 0

Uitslagen Meerkamp 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bram van der Jagt AV 1923 53,78 --- 649
2 Joppe Stokvis Triathlon 54,37 55,84 624
3 Reinder Prince Triathlon 54,51 55,39 619
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 55,54 56,37 577
5 Koen van Ruremonde GVAC 55,79 56,00 567
6 Rick Hollestelle Triathlon 56,86 --- 526
7 Gerwin de Haan Heerenveen 57,43 55,50 505
8 Wim Vonk Triathlon 57,57 1:01,48 500
9 Jens Gerrits AV Wijchen 57,93 59,23 486
10 Stein Wisse Leiden 58,09 --- 480
11 Julian Record AV 1923 58,50 56,00 466
12 Brian Kuijpers GVAC 58,58 58,42 463
13 Tim van der Heide AV 1923 58,90 --- 451
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 59,44 1:03,09 432
15 Arjen de Kock Spado 59,53 1:02,05 429
16 Floris Aarts AV 1923 59,54 1:01,50 429
17 Donnie van Kerkoerle AVGM 1:00,91 --- 383
18 Joep den Ouden AV Fortuna 1:01,43 --- 366
19 Arthur van Essen Triathlon 1:02,20 58,00 341
20 Ashish Upadhaya AV 1923 1:02,53 --- 331
21 Vincent Vlek AV 1923 1:02,63 --- 328
22 Max van der Donk AVGM 1:05,63 --- 242
23 Roy van Kraaij AVGM 1:06,04 --- 231
24 Nick van der Worp AVGM 1:07,99 --- 182
25 Koen van den Boomen AVGM 1:08,92 --- 161
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS 58,06 0
Thomas Witteveen AVGM DNF --- 0

Uitslagen Meerkamp 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julian Record AV 1923 15,98 +0.5 m/s16,00 735
2 Joppe Stokvis Triathlon 16,17 +0.5 m/s15,40 714
3 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 16,29 +0.5 m/s16,21 700
4 Arjen de Kock Spado 16,79 +0.5 m/s15,35 646
5 Bram van der Jagt AV 1923 16,80 +0.5 m/s--- 645
6 Rick Hollestelle Triathlon 17,07 +0.0 m/s--- 617
7 Stein Wisse Leiden 17,15 +0.0 m/s--- 609
8 Gerwin de Haan Heerenveen 17,42 +0.5 m/s16,00 581
9 Tim van der Heide AV 1923 17,55 -0.7 m/s--- 568
10 Floris Aarts AV 1923 17,74 -0.7 m/s19,62 549
11 Arthur van Essen Triathlon 18,22 -0.7 m/s18,00 503
12 Donnie van Kerkoerle AVGM 18,69 +0.3 m/s--- 460
13 Brian Kuijpers GVAC 18,79 +0.0 m/s18,87 451
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 19,30 +0.0 m/s19,04 407
15 Joep den Ouden AV Fortuna 19,53 +0.3 m/s--- 387
16 Max van der Donk AVGM 20,00 -0.7 m/s--- 349
17 Jens Gerrits AV Wijchen 20,22 -0.7 m/s--- 332
18 Ashish Upadhaya AV 1923 21,21 +0.3 m/s--- 260
19 Vincent Vlek AV 1923 21,27 +0.3 m/s--- 256
20 Reinder Prince Triathlon 21,58 +0.0 m/s--- 235
21 Roy van Kraaij AVGM 21,77 -0.7 m/s--- 223
22 Koen van den Boomen AVGM 23,30 +0.3 m/s--- 136
23 Nick van der Worp AVGM 23,60 +0.3 m/s--- 121
Thomas Witteveen AVGM DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC DNS 17,50 0
Wim Vonk Triathlon DNF 19,56 0
Davian Kerkhof AV Fortuna DNF 17,12 0

Uitslagen Meerkamp Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gerwin de Haan Heerenveen 39,66 --- 658
2 Julian Record AV 1923 39,40 37,88 652
3 Floris Aarts AV 1923 35,53 35,09 574
4 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 35,11 32,50 566
5 Bram van der Jagt AV 1923 34,96 --- 563
6 Arjen de Kock Spado 34,16 --- 547
7 Rick Hollestelle Triathlon 33,87 --- 541
8 Joppe Stokvis Triathlon 31,13 29,82 487
9 Wim Vonk Triathlon 30,65 29,27 477
10 Joep den Ouden AV Fortuna 30,52 --- 475
11 Davian Kerkhof AV Fortuna 30,13 --- 467
12 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 29,80 --- 461
13 Arthur van Essen Triathlon 28,00 27,81 425
14 Vincent Vlek AV 1923 21,91 --- 308
15 Roy van Kraaij AVGM 21,46 --- 300
16 Brian Kuijpers GVAC 21,13 21,92 293
17 Nick van der Worp AVGM 20,83 --- 288
18 Reinder Prince Triathlon 20,65 18,45 284
19 Koen van den Boomen AVGM 20,17 --- 275
20 Donnie van Kerkoerle AVGM 19,70 --- 266
21 Stein Wisse Leiden 19,39 --- 261
22 Max van der Donk AVGM 18,64 --- 247
23 Ashish Upadhaya AV 1923 16,61 --- 209
24 Jens Gerrits AV Wijchen 14,42 21,30 170
Tim van der Heide AV 1923 DNS --- 0
Thomas Witteveen AVGM DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC DNS 22,00 0

Uitslagen Meerkamp Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stein Wisse Leiden 3,63 --- 517
2 Rick Hollestelle Triathlon 3,53 --- 490
3 Joppe Stokvis Triathlon 3,43 3,00 464
4 Julian Record AV 1923 3,33 3,10 439
5 Arjen de Kock Spado 3,13 2,70 389
6 Bram van der Jagt AV 1923 2,93 --- 340
7 Floris Aarts AV 1923 2,83 2,10 316
7 Davian Kerkhof AV Fortuna 2,83 3,00 316
9 Gerwin de Haan Heerenveen 2,73 --- 293
10 Tim van der Heide AV 1923 2,63 --- 271
10 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 2,63 --- 271
12 Joep den Ouden AV Fortuna 2,53 --- 248
12 Koen van Ruremonde GVAC 2,53 2,40 248
14 Arthur van Essen Triathlon 2,33 2,22 206
14 Wim Vonk Triathlon 2,33 2,90 206
14 Thomas Witteveen AVGM 2,33 --- 206
14 Brian Kuijpers GVAC 2,33 2,40 206
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 2,33 2,50 206
19 Reinder Prince Triathlon 2,13 --- 165
20 Ashish Upadhaya AV 1923 1,93 --- 127
20 Donnie van Kerkoerle AVGM 1,93 --- 127
20 Roy van Kraaij AVGM 1,93 --- 127
20 Max van der Donk AVGM 1,93 --- 127
Vincent Vlek AV 1923 NM --- 0
Koen van den Boomen AVGM NM --- 0
Nick van der Worp AVGM NM --- 0
Jens Gerrits AV Wijchen NM --- 0

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Floris Aarts AV 1923 48,95 47,24 573
2 Julian Record AV 1923 46,05 39,00 530
3 Gerwin de Haan Heerenveen 45,80 --- 527
4 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 43,99 46,67 500
5 Rick Hollestelle Triathlon 43,18 --- 488
6 Davian Kerkhof AV Fortuna 39,72 --- 438
7 Joep den Ouden AV Fortuna 38,89 --- 426
8 Wim Vonk Triathlon 38,30 39,56 418
9 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 38,29 35,10 417
10 Arjen de Kock Spado 37,00 --- 399
11 Tim van der Heide AV 1923 35,62 --- 379
12 Stein Wisse Leiden 35,21 --- 373
13 Joppe Stokvis Triathlon 33,37 33,00 347
14 Roy van Kraaij AVGM 33,13 --- 343
15 Arthur van Essen Triathlon 32,78 32,17 339
16 Reinder Prince Triathlon 32,16 33,45 330
17 Ashish Upadhaya AV 1923 29,40 --- 291
18 Bram van der Jagt AV 1923 28,45 --- 277
19 Max van der Donk AVGM 27,65 --- 266
20 Jens Gerrits AV Wijchen 24,82 27,45 227
21 Brian Kuijpers GVAC 24,16 28,54 218
22 Donnie van Kerkoerle AVGM 22,23 --- 192
23 Vincent Vlek AV 1923 21,55 --- 182
24 Koen van den Boomen AVGM 19,18 --- 150
25 Nick van der Worp AVGM 16,47 --- 114
Thomas Witteveen AVGM DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC DNS 31,00 0

Uitslagen Meerkamp 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Reinder Prince Triathlon 4:34,14 4:23,30
2 Joppe Stokvis Triathlon 4:50,40 5:00,00
3 Jens Gerrits AV Wijchen 4:55,66 4:59,52
4 Bram van der Jagt AV 1923 4:59,06 ---
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 5:01,45 ---
6 Rick Hollestelle Triathlon 5:10,66 ---
7 Wim Vonk Triathlon 5:14,21 5:24,50
8 Arjen de Kock Spado 5:15,53 ---
9 Brian Kuijpers GVAC 5:15,93 5:15,69
10 Tim van der Heide AV 1923 5:16,50 ---
11 Julian Record AV 1923 5:17,66 5:10,00
12 Floris Aarts AV 1923 5:26,06 5:46,23
13 Stein Wisse Leiden 5:26,10 ---
14 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 5:29,45 5:35,00
15 Gerwin de Haan Heerenveen 5:31,68 ---
16 Vincent Vlek AV 1923 5:34,15 ---
17 Arthur van Essen Triathlon 5:50,44 5:50,00
18 Koen van den Boomen AVGM 6:11,83 ---
19 Donnie van Kerkoerle AVGM 6:51,98 ---
20 Roy van Kraaij AVGM 7:10,43 ---
21 Max van der Donk AVGM 7:10,46 ---
Davian Kerkhof AV Fortuna DNS 5:41,02
Koen van Ruremonde GVAC DNS 6:00,00
Ashish Upadhaya AV 1923 DNF ---
Joep den Ouden AV Fortuna DNF ---
Thomas Witteveen AVGM DNF ---
Nick van der Worp AVGM DNF ---

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tonnie de Benis AVGM 5:10,89 5:10,89