Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2015]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 11,19 +1.3 m/s--- 759
2 Rafael Bouts U-Track Mannen 11,40 +1.3 m/s--- 710
3 Erik Knevel AV Suomi Mannen 11,41 +1.3 m/s--- 0
4 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 11,61 +1.3 m/s--- 663
4 Teun Wilde Leiden Atl...97 Mannen 11,61 +1.2 m/s--- 663
6 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 11,62 +1.3 m/s--- 661
7 Jamaal Awad DEM Mannen 11,74 +1.2 m/s--- 635
8 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 11,75 +1.2 m/s--- 633
9 Kevin Janssen DEM Mannen 11,75 +0.8 m/s--- 0
10 Leon Casse AV Phoenix Mannen 11,78 +1.3 m/s--- 0
11 Stijn van Weegberg AV Statina...en Team 2 11,88 +1.2 m/s--- 605
12 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 11,89 +0.8 m/s--- 603
12 Menno Boerma Fit Mannen 11,89 +0.8 m/s--- 603
14 Casper van Bentum AV Pijnenburg Mannen 11,99 +1.2 m/s--- 0
15 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 12,15 +0.8 m/s--- 550
16 Jeffrey Bekker AV Statina...en Team 1 12,23 +0.8 m/s--- 534
17 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 12,27 -1.5 m/s--- 0
18 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 12,37 -1.5 m/s--- 507
19 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 12,39 +0.8 m/s--- 0
20 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 12,42 -1.5 m/s--- 0
21 Gennaro Biswane U-Track Mannen 12,47 +1.3 m/s--- 0
22 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 12,53 -1.5 m/s--- 0
23 Iko Vloothuis AAC Mannen 12,67 +1.2 m/s--- 450
24 Vincent Roke AV Statina...en Team 1 12,91 -1.5 m/s--- 0
25 Tjebbe van Egmond Fit Mannen 13,37 -1.5 m/s--- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 22,22 +1.8 m/s--- 820
2 Rakeem Zuylen U-Track Mannen 23,29 +1.8 m/s--- 711
3 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 23,32 +1.8 m/s--- 708
4 Beer Lammers AV Phoenix Mannen 23,42 +1.8 m/s--- 0
5 Stijn van Weegberg AV Statina...en Team 2 23,60 +1.7 m/s--- 682
6 Robert Moen DEM Mannen 23,63 +1.8 m/s--- 679
7 Teun Wilde Leiden Atl...97 Mannen 23,70 +1.7 m/s--- 672
8 Benjamin dos Santos U-Track Mannen 23,87 +0.2 m/s--- 0
9 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 23,92 +1.8 m/s--- 652
10 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 23,93 +1.7 m/s--- 651
11 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 24,21 +1.7 m/s--- 0
11 Jordy Kluft DEM Mannen 24,21 +0.2 m/s--- 0
13 Menno Boerma Fit Mannen 24,43 +0.7 m/s--- 606
14 Tim de Reuver Fit Mannen 24,58 +0.7 m/s--- 0
15 Randy van Geenen Almere `81 Mannen 24,87 +0.7 m/s--- 568
16 Michael Kooter AV `47 Mannen 24,99 +0.2 m/s--- 558
17 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 25,04 +0.2 m/s--- 553
18 Joppe Stokvis AV Triathlon Mannen 25,28 +0.2 m/s--- 0
19 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 25,34 +0.7 m/s--- 0
20 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 25,48 +1.6 m/s--- 517
21 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 25,74 +0.7 m/s--- 0
22 Iko Vloothuis AAC Mannen 25,76 +1.7 m/s--- 495
23 Vincent Roke AV Statina...en Team 1 25,89 +1.6 m/s--- 0
24 Jan Pannekoek AV Statina...en Team 2 25,90 +1.6 m/s--- 0
25 Bastiaan Kors AAV `36 Mannen 26,85 +1.6 m/s--- 0
26 Milroy Williams Almere `81 Mannen 27,34 +1.6 m/s--- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Venema AV Suomi Mannen 49,25 --- 839
2 Alexander Soethout DEM Mannen 52,47 --- 700
3 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 52,79 --- 687
4 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 52,97 --- 680
5 Friso Topper U-Track Mannen 53,27 --- 668
6 Ivo Stuldreher AAV `36 Mannen 53,53 --- 658
7 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 54,09 --- 636
8 Rafael Bouts U-Track Mannen 54,15 --- 0
9 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,50 --- 620
10 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 54,69 --- 0
11 Tim de Reuver Fit Mannen 55,39 --- 587
12 Joppe Stokvis AV Triathlon Mannen 55,55 --- 581
13 Koert Remijn DEM Mannen 55,57 --- 0
14 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 56,08 --- 0
15 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 56,08 --- 562
16 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 57,18 --- 524
17 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 57,33 --- 0
18 Cees Groenland AAC Mannen 58,54 --- 479
19 Milroy Williams Almere `81 Mannen 1:04,08 --- 0
20 Sebastiaan...der Grift AV Phoenix Mannen 1:13,15 --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 1:56,47 --- 810
2 Jelmer van...er Linden AV Statina...en Team 2 1:56,73 --- 806
3 Steve Bakker AV Suomi Mannen 1:56,81 --- 804
4 Joost Wieleman Almere `81 Mannen 1:57,74 --- 787
5 Lars Remijn DEM Mannen 2:02,11 --- 712
6 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 2:02,29 --- 0
7 Justin Cok AV `47 Mannen 2:02,84 --- 700
8 Vincent Hofmann AV Pijnenburg Mannen 2:02,93 --- 698
9 Reinder Prince AV Triathlon Mannen 2:05,31 --- 0
10 Anton Borgstijn AAV `36 Mannen 2:07,97 --- 619
11 Daniel Hordijk AV Statina...en Team 1 2:08,47 --- 611
12 Thom Vessies DEM Mannen 2:08,98 --- 0
13 Jasper Boot Leiden Atl...97 Mannen 2:09,57 --- 595
14 Michael Kooter AV `47 Mannen 2:11,32 --- 0
15 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 2:11,86 --- 561
16 Sibren van den Berg AV Phoenix Mannen 2:11,96 --- 560
17 Piet de Reuver AAC Mannen 2:12,75 --- 549
18 Dolf Smid AAV `36 Mannen 2:14,27 --- 0
19 Lars de Winter AV Phoenix Mannen 2:14,56 --- 0
20 Benjamin Slotboom AV Statina...en Team 1 2:20,48 --- 0
21 Alex Chan U-Track Mannen 2:23,54 --- 0
22 Demian Lith Fit Mannen 2:30,76 --- 325



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kalid Amin AV Triathlon Mannen 15:12,56 --- 813
2 Ronald Poel DEM Mannen 15:45,43 --- 744
3 Merlijn Dekker Almere `81 Mannen 16:15,52 --- 686
4 Maarten Haegens AV Pijnenburg Mannen 16:33,69 --- 653
5 Joshua Groen AV Triathlon Mannen 16:49,17 --- 0
6 Bart de Jong AV `47 Mannen 17:25,58 --- 563
7 Jack van der Walle U-Track Mannen 17:36,54 --- 546
8 Gerben Broens AAC Mannen 17:44,06 --- 534
9 Fons Leuven AV Suomi Mannen 17:47,54 --- 528
10 Jeron Boellaard AV Suomi Mannen 18:19,55 --- 0
11 Freek van Zoest Leiden Atl...97 Mannen 18:35,32 --- 457
12 Lars de Winter AV Phoenix Mannen 18:42,05 --- 447
13 Walter Kohlenberg DEM Mannen 19:03,27 --- 0
14 Demian Lith Fit Mannen 19:20,33 --- 394
15 Willem Verhoeven U-Track Mannen 19:30,95 --- 0
16 Arnold van Varik AAV `36 Mannen 21:12,04 --- 259
17 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 21:40,94 --- 228



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 16,66 +0.8 m/s--- 689
2 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 17,01 +0.7 m/s--- 660
3 Justin Cok AV `47 Mannen 17,28 +0.8 m/s--- 638
4 Ivo Stuldreher AAV `36 Mannen 17,39 +0.8 m/s--- 0
5 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 17,44 +0.7 m/s--- 0
6 Davis Hagedoorn DEM Mannen 17,64 +0.4 m/s--- 610
7 Luc Nkurunziza U-Track Mannen 17,82 +0.8 m/s--- 596
8 Jos Warmerdam U-Track Mannen 18,70 +0.7 m/s--- 0
9 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 21,17 +0.4 m/s--- 383
10 René Camper AV Pijnenburg Mannen 22,41 +0.4 m/s--- 321
11 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 22,75 +0.4 m/s--- 0
Joris Koenders AV Phoenix Mannen DQ --- 0
Nieno Schuur Almere `81 Mannen DQ --- 0
Matthijs Kolkman AAC Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - Msen 0 --- 0
1 Leiden Atletiek / Voorschoten `97 Mannen (Zweedse) - Msen 0 --- 0
1 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 0 2:00,39 932
4 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 0 2:03,91 873
5 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 0 2:06,11 838
6 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 0 2:07,34 819
7 DEM Mannen (Zweedse) DEM - Msen 0 2:08,73 798
7 AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 0 2:08,74 798
9 AV Pijnenburg Mannen (Zweedse) AV Pijnenburg - Msen 0 2:09,28 790
10 AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - Msen 0 2:09,44 788
11 AV Statina Mannen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Msen 0 2:11,89 752
12 Fit Mannen (Zweedse) Fit - Msen 0 2:17,02 682
13 AV Statina Mannen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Msen 0 2:17,79 672
14 AAC Mannen (Zweedse) AAC - Msen 0 2:22,72 610
15 U-Track Mannen (Zweedse) U-Track - Msen 0 DQ 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alex van den Boom AV `47 Mannen 57,27 --- 728
2 Wouter Lemstra AAV `36 Mannen 53,18 --- 675
3 Niels Kleijwegt AV Pijnenburg Mannen 52,48 --- 666
4 Helge Giezeman U-Track Mannen 46,95 --- 591
5 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 46,62 --- 587
6 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 44,00 --- 550
7 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 41,24 --- 510
8 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 37,78 --- 457
9 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 35,70 --- 425
10 Jasper Christiaan AAC Mannen 33,50 --- 389
11 Thijmen van Arnhem AV Statina...en Team 2 33,48 --- 389
12 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 31,93 --- 363



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasper Christiaan AAC Mannen 13,73 --- 711
2 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,49 --- 696
3 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 11,54 --- 569
4 Robert Moen DEM Mannen 11,41 --- 560
5 Bart Steehouwer Almere `81 Mannen 10,88 --- 0
6 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 10,88 --- 523
7 Alex van den Boom AV `47 Mannen 10,77 --- 516
8 Wouter Lemstra AAV `36 Mannen 10,69 --- 0
9 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 10,54 --- 499
10 Niels Kleijwegt AV Pijnenburg Mannen 9,55 --- 427
11 Martijn Spaan AV Phoenix Mannen 9,21 --- 401
12 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 9,00 --- 0
13 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 8,93 --- 380
14 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 8,91 --- 0
15 Thijmen van Arnhem AV Statina...en Team 2 8,85 --- 374
16 Jos Warmerdam U-Track Mannen 8,39 --- 337
17 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 8,32 --- 332
18 Jaap de Wit DEM Mannen 7,68 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 2,00 --- 857
2 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 1,85 --- 725
3 Randy van Geenen Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
3 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 1,80 --- 680
5 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1,75 --- 634
6 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 1,70 --- 587
7 Pieter Maas U-Track Mannen 1,65 --- 540
8 Jasper de Hon AAC Mannen 1,60 --- 492
8 Frans van Nijnanten Leiden Atl...97 Mannen 1,60 --- 492
8 Lars de Kwant Fit Mannen 1,60 --- 492
8 René Camper AV Pijnenburg Mannen 1,60 --- 492
8 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 1,60 --- 492
13 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 1,50 --- 394



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 13,31 +1.3 m/s--- 708
2 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 13,06 +2.1 m/s--- 682
3 Luc Nkurunziza U-Track Mannen 12,27 +1.3 m/s--- 597
4 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 12,20 +1.7 m/s--- 590
5 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 11,31 +0.2 m/s--- 491
6 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 11,19 +2.0 m/s--- 477
7 Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen 11,07 +0.9 m/s--- 463
8 Nick Cancrinus AAV `36 Mannen 10,87 +1.5 m/s--- 440
9 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 10,86 +1.8 m/s--- 439
10 Sibren van den Berg AV Phoenix Mannen 10,71 +1.5 m/s--- 422
11 Vyron Saridin DEM Mannen 10,62 +0.8 m/s--- 411
12 Quinten Rosdorff AV Suomi Mannen 10,17 +1.1 m/s--- 358



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 6,52 -0.3 m/s--- 719
2 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 6,44 +0.1 m/s--- 701
3 Alexander Soethout DEM Mannen 6,32 +0.9 m/s--- 675
4 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 6,20 +0.0 m/s--- 649
5 Leon Casse AV Phoenix Mannen 6,01 +0.1 m/s--- 607
6 Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen 5,65 +0.5 m/s--- 526
7 Tom Metselaar AV Suomi Mannen 5,54 +1.0 m/s--- 500
8 Jeffrey Bekker AV Statina...en Team 1 5,47 -0.1 m/s--- 484
9 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 5,46 +0.7 m/s--- 481
10 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 5,34 +1.8 m/s--- 453
11 Nick Cancrinus AAV `36 Mannen 5,04 +0.4 m/s--- 381
12 Lars de Kwant Fit Mannen 4,89 +0.1 m/s--- 344
13 Jasper de Hon AAC Mannen 4,74 +1.0 m/s--- 307
13 Gennaro Biswane U-Track Mannen 4,74 +2.1 m/s--- 307



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijke Boogerd AAV `36 Vrouwen 11,93 +0.5 m/s--- 888
2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 12,45 +0.5 m/s--- 781
3 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 12,92 +0.5 m/s--- 691
4 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 13,07 +0.5 m/s--- 664
5 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 13,18 +0.0 m/s--- 644
6 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 13,52 +0.0 m/s--- 0
7 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 13,63 +0.5 m/s--- 567
8 Fieke Witte AV Phoenix Vrouwen 13,65 +0.6 m/s--- 564
9 Nienke Blom AV Pijnenb...g Vrouwen 13,88 +0.5 m/s--- 527
10 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 13,91 -0.9 m/s--- 522
11 Mariska Bitter AV Clytoneus Vrouwen 14,03 +0.0 m/s--- 0
12 Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 14,05 +0.0 m/s--- 0
13 Lissa Benschop AV Gouda Vrouwen 14,08 +0.0 m/s--- 495
14 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 14,25 +0.6 m/s--- 469
15 Arlette Schaefer AV Suomi Vrouwen 14,28 -0.9 m/s--- 465
15 Veri Gutte AV Statina...en Team 1 14,28 +0.6 m/s--- 465
17 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 14,46 +0.6 m/s--- 0
18 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 14,60 +0.6 m/s--- 0
19 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 14,67 +1.5 m/s--- 0
20 Louise Douma AV Phoenix Vrouwen 14,76 -0.9 m/s--- 0
21 Li Shan va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 14,81 +0.6 m/s--- 388
22 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 14,93 +1.5 m/s--- 371
23 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 15,12 +1.5 m/s--- 0
24 Anne de Jong AV `47 Vrouwen 15,19 +1.5 m/s--- 0
25 Karlijn van Harten Voorschote...7 Vrouwen 15,40 +1.5 m/s--- 309
26 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 15,44 -0.9 m/s--- 0
27 Denise van...en Dungen Leiden Atl...k Vrouwen 15,53 -0.9 m/s--- 0
28 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 16,06 +1.5 m/s--- 0
29 Ramona Roller Fit Vrouwen 16,24 +1.5 m/s--- 0
Desirée Koster AV Suomi Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tara Smid AAV `36 Vrouwen 26,09 +3.0 m/s--- 755
2 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 26,61 +3.0 m/s--- 714
3 Eva Mollema Fit Vrouwen 27,13 +2.0 m/s--- 674
4 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 27,26 +3.0 m/s--- 665
5 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 27,51 +3.0 m/s--- 647
6 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 27,96 +2.0 m/s--- 615
7 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 28,34 +2.0 m/s--- 588
8 Amber Scholtsbergh Almere `81 Vrouwen 28,39 +3.4 m/s--- 585
9 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 28,87 +2.0 m/s--- 553
10 Ruby den Besten AV Statina...en Team 2 29,04 +3.0 m/s--- 0
11 Mariska Bitter AV Clytoneus Vrouwen 29,26 +3.4 m/s--- 528
12 Rosanna Dekker AV Suomi Vrouwen 29,29 +2.0 m/s--- 526
13 Lissa Benschop AV Gouda Vrouwen 29,39 +2.0 m/s--- 0
14 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 30,11 +3.4 m/s--- 0
15 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 30,14 +2.6 m/s--- 473
16 Silke Pieterse Fit Vrouwen 30,32 +3.4 m/s--- 0
17 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 30,51 +2.0 m/s--- 451
18 Arlette Schaefer AV Suomi Vrouwen 30,52 +2.0 m/s--- 0
19 Anne Elevelt AV Phoenix Vrouwen 30,99 +2.0 m/s--- 0
20 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 31,23 +2.6 m/s--- 410
21 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 31,66 +3.4 m/s--- 386
22 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 32,06 +2.6 m/s--- 364
Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen DQ --- 0
Karin van Gent AAV `36 Vrouwen DNF --- 0
Janissa van Duijn AV Triathl...s Vrouwen DNF --- 0
Maaike van Vliet Leiden Atl...k Vrouwen DNF --- 0
Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen DNF --- 0
Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 1 DNF --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tara Smid AAV `36 Vrouwen 59,44 --- 795
2 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 1:00,37 --- 766
3 Anke Suijkerbuijk AV Pijnenb...g Vrouwen 1:00,79 --- 753
4 Kirsten Huijgen AV Phoenix Vrouwen 1:02,45 --- 704
5 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 1:03,48 --- 675
5 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1:03,48 --- 675
7 Susan Bergamin AV Gouda Vrouwen 1:04,61 --- 644
8 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:05,51 --- 620
9 Tess Wegman AV Triathl...s Vrouwen 1:05,89 --- 611
10 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 1:06,46 --- 0
11 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1:06,52 --- 594
12 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 1:06,94 --- 0
13 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 1:08,12 --- 0
14 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 1:08,38 --- 549
15 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 1:08,69 --- 541
16 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 1:08,95 --- 0
17 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 1:09,04 --- 0
18 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1:10,51 --- 499
19 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 1:13,75 --- 430
Liselot Goris Fit Vrouwen DQ --- 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dagmar Smid AAV `36 Vrouwen 2:20,10 --- 788
2 Tess Wegman AV Triathl...s Vrouwen 2:25,91 --- 718
3 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 2:26,74 --- 709
4 Paulien Karsemeijer AV Clytoneus Vrouwen 2:34,92 --- 620
5 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 2:36,13 --- 607
6 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 2:38,95 --- 579
7 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 2:41,72 --- 553
8 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 2:42,26 --- 547
9 Marie van der Donk Fit Vrouwen 2:43,91 --- 532
10 Anne Elevelt AV Phoenix Vrouwen 2:47,44 --- 500
11 Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen 2:47,69 --- 498
12 Lisa Bloemers AV Phoenix Vrouwen 2:47,72 --- 0
13 Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen 2:49,83 --- 480
14 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 2:49,88 --- 0
15 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 2:51,29 --- 467
16 Mai Elie AV Statina...en Team 2 2:51,73 --- 0
17 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 2:53,89 --- 0
18 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 2:59,26 --- 0
19 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 2:59,27 --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ramona Roller Fit Vrouwen 11:26,49 --- 568
2 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 11:40,79 --- 532
3 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 11:45,93 --- 520
4 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 11:46,74 --- 518
5 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 11:48,40 --- 514
6 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 11:49,89 --- 0
7 Nienke van der Zee AV Suomi Vrouwen 11:51,49 --- 507
8 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 12:02,74 --- 480
9 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 12:25,61 --- 430
10 Margriet Zijderlaan AV Clytoneus Vrouwen 13:03,58 --- 0
11 Franca Poort AV Statina...en Team 1 13:29,29 --- 303
12 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 13:48,85 --- 268
13 Jente Frints AV Pijnenb...g Vrouwen 13:55,35 --- 257
14 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 13:57,12 --- 254
15 Linda van Houdt ARV Ilion Vrouwen 15:06,16 --- 145
Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen DNS --- 0
Rose Hughes AV Triathl...s Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 16,23 +1.0 m/s--- 624
1 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 16,23 +1.0 m/s--- 624
3 Fieke Witte AV Phoenix Vrouwen 16,43 +1.0 m/s--- 0
4 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 17,57 +1.0 m/s--- 508
5 Eva Mollema Fit Vrouwen 18,08 +1.0 m/s--- 469
6 Susan Bergamin AV Gouda Vrouwen 18,22 +1.0 m/s--- 0
7 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 18,43 +1.0 m/s--- 443
8 Marie van der Donk Fit Vrouwen 18,97 +0.5 m/s--- 0
9 Amber Scholtsbergh Almere `81 Vrouwen 19,10 +0.4 m/s--- 396
10 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 19,13 +1.0 m/s--- 394
11 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 19,15 +1.0 m/s--- 392
12 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 19,22 +1.0 m/s--- 388
13 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 19,55 +0.5 m/s--- 366
14 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 19,57 +0.5 m/s--- 365
15 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 20,10 +0.4 m/s--- 331
16 Anne de Jong AV `47 Vrouwen 20,52 +0.4 m/s--- 0
17 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 21,00 +1.0 m/s--- 0
18 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 21,13 +0.4 m/s--- 272
19 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 1 21,62 +0.5 m/s--- 245
20 Mai Elie AV Statina...en Team 2 22,52 +0.5 m/s--- 0
21 Eva Hendrix Leiden Atl...k Vrouwen 28,34 +0.4 m/s--- 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zuidwal Vrouwen (Zweedse) AV Zuidwal - Vsen 0 --- 0
1 AV Statina Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Vsen 0 2:27,13 915
3 Fit Vrouwen (Zweedse) Fit - Vsen 0 2:29,43 888
4 AV Phoenix Vrouwen (Zweedse) AV Phoenix - Vsen 0 2:31,48 864
5 AV Pijnenburg Vrouwen (Zweedse) AV Pijnenburg - Vsen 0 2:33,64 840
6 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 0 2:35,14 823
7 Voorschoten `97 Vrouwen (Zweedse) Voorschoten `97 - Vsen 0 2:37,80 795
8 AAV `36 Vrouwen (Zweedse) AAV `36 - Vsen 0 2:38,08 792
9 Almere `81 Vrouwen (Zweedse) Almere `81 - Vsen 0 2:38,54 787
10 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 0 2:38,61 786
11 AV `47 Vrouwen (Zweedse) AV `47 - Vsen 0 2:44,40 728
12 AV Triathlon / Altis Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 2:47,32 700
13 Avantri Vrouwen (Zweedse) Avantri - Vsen 0 2:48,05 693
14 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 0 2:53,93 641
15 Leiden Atletiek Vrouwen (Zweedse) Leiden Atletiek - Vsen 0 2:54,37 637
16 AV Statina Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Vsen 0 2:56,45 619
17 ARV Ilion Vrouwen (Zweedse) ARV Ilion - Vsen 0 3:08,45 525



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 35,83 --- 659
1 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 35,83 --- 659
3 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 31,70 --- 579
4 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 31,43 --- 573
5 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 29,28 --- 529
6 Roos Majoor AV Pijnenb...g Vrouwen 27,61 --- 494
7 Veri Gutte AV Statina...en Team 1 27,22 --- 486
8 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 26,56 --- 472
9 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 26,23 --- 464
10 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 25,92 --- 457
11 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 25,49 --- 448
12 Lisa Tillema Almere `81 Vrouwen 24,61 --- 428
13 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 20,33 --- 327
14 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 18,73 --- 286
15 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 17,80 --- 261
16 Selma van Gelder Fit Vrouwen 12,43 --- 106



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 11,77 --- 705
2 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 10,09 --- 595
3 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 9,34 --- 544
4 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 9,30 --- 541
5 Lisa Tillema Almere `81 Vrouwen 9,18 --- 533
6 Rowan Hagendoorn ARV Ilion Vrouwen 9,11 --- 528
7 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 9,10 --- 527
8 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 9,06 --- 524
9 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 8,96 --- 517
10 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 8,90 --- 0
11 Susanne va...er Hoeven AV Pijnenb...g Vrouwen 8,82 --- 507
12 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 8,63 --- 493
13 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 8,63 --- 0
14 Kirsten de Haan AV Clytoneus Vrouwen 8,52 --- 0
15 Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen 8,34 --- 472
16 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 8,02 --- 448
17 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 8,01 --- 0
18 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 7,97 --- 0
19 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 7,93 --- 0
20 Karlijn van Harten Voorschote...7 Vrouwen 7,86 --- 0
20 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 1 7,86 --- 0
22 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 7,67 --- 421
23 Kelly Verheul AAV `36 Vrouwen 7,53 --- 0
24 Anne Elevelt AV Phoenix Vrouwen 7,31 --- 392
25 Louise Douma AV Phoenix Vrouwen 7,24 --- 0
26 Jente Frints AV Pijnenb...g Vrouwen 7,22 --- 0
27 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 7,18 --- 382
28 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 6,95 --- 0
28 Denise van...en Dungen Leiden Atl...k Vrouwen 6,95 --- 0
30 Mai Elie AV Statina...en Team 2 6,03 --- 0
31 Selma van Gelder Fit Vrouwen 5,46 --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1,65 --- 883
2 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 1,60 --- 832
3 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1,55 --- 779
3 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 1,55 --- 779
5 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 1,50 --- 726
5 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 1,50 --- 726
7 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 1,45 --- 672
7 Larissa Mulder Voorschote...7 Vrouwen 1,45 --- 672
7 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 1,45 --- 672
10 Kirsten Huijgen AV Phoenix Vrouwen 1,40 --- 615
10 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1,40 --- 615
12 Silke Pieterse Fit Vrouwen 1,30 --- 484
13 Maxime Schouten AV Statina...en Team 1 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 5,83 +2.9 m/s--- 869
2 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 5,15 +2.7 m/s--- 713
3 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 4,94 +1.1 m/s--- 662
4 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 4,80 +2.3 m/s--- 628
4 Susanne va...er Hoeven AV Pijnenb...g Vrouwen 4,80 +1.1 m/s--- 628
6 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 4,78 +2.3 m/s--- 623
7 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 4,73 +2.9 m/s--- 611
8 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 4,65 +0.3 m/s--- 591
9 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 4,51 +0.9 m/s--- 556
10 Ruby den Besten AV Statina...en Team 2 4,41 +0.6 m/s--- 530
11 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 4,37 +0.0 m/s--- 520
12 Annika Schuurman AV Triathl...s Vrouwen 4,27 +1.3 m/s--- 494
13 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 4,11 +0.3 m/s--- 452
14 Maxime Schouten AV Statina...en Team 1 3,87 -0.2 m/s--- 387
15 Karlijn van Harten Voorschote...7 Vrouwen 3,79 +1.9 m/s--- 365
16 Eva Hendrix Leiden Atl...k Vrouwen 3,47 +0.7 m/s--- 275