Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2015]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rob Genderen van AV Caesar Mannen 11,45 +1.8 m/s--- 699
2 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 11,48 -0.4 m/s--- 692
3 Luke Linders DAK Mannen 11,78 -0.4 m/s--- 626
4 Maikel Grootens HAC Mannen 11,79 -0.4 m/s--- 624
5 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 12,00 +1.8 m/s--- 0
6 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 12,06 -0.4 m/s--- 568
7 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 12,08 -0.4 m/s--- 564
8 Willem Nijssen AV Caesar Mannen 12,09 +0.3 m/s--- 0
9 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 12,09 -0.4 m/s--- 562
10 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 12,10 -0.4 m/s--- 560
11 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 12,33 +1.8 m/s--- 515
12 Niels Kox GVAC Mannen Team 1 12,35 +1.8 m/s--- 511
13 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 12,36 +1.8 m/s--- 0
14 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,38 +0.3 m/s--- 0
15 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 12,59 +1.8 m/s--- 465
16 Lars van Heugten Swift Atle...en Team 2 12,76 +1.8 m/s--- 434
17 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 13,00 +0.3 m/s--- 391
18 Wessel van Nierop AV Valkens...rd Mannen 13,06 +0.3 m/s--- 0
19 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 13,23 +0.3 m/s--- 0
20 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 13,56 +0.3 m/s--- 0
21 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 13,66 +0.3 m/s--- 281
22 Johan Crins Swift Atle...en Team 2 27,42 +1.8 m/s--- 0
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Mannen DNS --- 0
Thijs Bron HAC Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 22,42 +0.6 m/s--- 799
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 23,20 +0.6 m/s--- 720
3 Luke Linders DAK Mannen 23,45 +0.6 m/s--- 696
4 Stefan van de Palen AV Valkens...rd Mannen 23,51 +0.3 m/s--- 690
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 23,89 +0.6 m/s--- 655
6 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 23,97 -0.2 m/s--- 647
6 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 23,97 -0.2 m/s--- 647
8 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 24,52 +0.6 m/s--- 0
9 Theo Swalen GVAC Mannen Team 1 24,55 +0.3 m/s--- 595
10 Daan van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 24,98 +0.3 m/s--- 0
11 Rene Vaessen Swift Atle...en Team 2 25,22 -0.2 m/s--- 538
12 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 25,42 -0.2 m/s--- 522
13 Niels Kox GVAC Mannen Team 1 25,70 -0.2 m/s--- 0
14 Juri van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 25,84 +0.3 m/s--- 488
15 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 26,21 +0.3 m/s--- 460
16 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 26,59 +0.3 m/s--- 0
17 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 26,95 -3.2 m/s--- 405
18 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 27,67 -3.2 m/s--- 354
19 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 27,95 -3.2 m/s--- 0
Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 DQ --- 0
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Mannen DNS --- 0
Coen Hacking AV Caesar Mannen DNS --- 0
Joost van den Brand HAC Mannen DNS --- 0
Johan Crins Swift Atle...en Team 2 DNS --- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Meijer Lopersgroe...ne Mannen 50,72 --- 773
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 50,96 --- 763
3 Mike Frijns AVON Mannen Team 1 52,57 --- 696
4 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 54,96 --- 603
5 Ahmed Abubakar DAK Mannen 55,42 --- 586
6 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 55,45 --- 585
7 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 55,55 --- 581
8 Geert de Gouw DAK Mannen 55,92 --- 0
9 Theo Swalen GVAC Mannen Team 1 56,66 --- 542
10 Matthijs Lipperts AVON Mannen Team 1 57,08 --- 0
11 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 57,36 --- 518
12 Lars van Heugten Swift Atle...en Team 2 57,83 --- 502
13 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 58,19 --- 490
14 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 58,53 --- 0
15 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 58,83 --- 0
16 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 59,07 --- 461
17 Eddy Geboers AV `t Jasp...rt Mannen 1:00,81 --- 407
Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 DQ --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Hartogs DAK Mannen 1:57,91 --- 784
2 Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 1:58,15 --- 780
3 Guus Winkelmolen Swift Atle...en Team 1 1:58,53 --- 773
4 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 1:59,23 --- 761
5 Harry van Ham DAK Mannen 2:07,57 --- 0
6 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 2:07,62 --- 624
7 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 2:08,68 --- 608
8 Rens van Lierop HAC Mannen 2:09,17 --- 600
9 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:10,01 --- 588
10 Niek Verdijck ESAV Asterix Mannen 2:10,52 --- 0
11 Jack van Avendonk AV Attila Mannen 2:11,82 --- 562
12 Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen 2:12,94 --- 0
13 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 2:13,73 --- 535
14 Floran Thijs HAC Mannen 2:15,95 --- 0
15 Juri van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 2:15,96 --- 504
16 Daan van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 2:19,27 --- 0
17 Nick Wanten Swift Atle...en Team 2 2:21,06 --- 438
18 Jan de Kok GVAC Mannen Team 2 2:23,66 --- 406
19 Ara van den Eijnde GAC Gemert Mannen 2:23,97 --- 403
20 Matthijs Lipperts AVON Mannen Team 1 2:25,29 --- 0
21 Wouter Janssen AV Reusel `69 Mannen 2:32,01 --- 0
Coen Hacking AV Caesar Mannen DNS --- 0
Joan School GVAC Mannen Team 1 DNS --- 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Werner Gentle Lopersgroe...ne Mannen 16:24,99 --- 669
2 Joan School GVAC Mannen Team 1 17:05,81 --- 596
3 Mar-hein v... der Wiel DAK Mannen 17:30,93 --- 555
4 Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 17:48,35 --- 527
5 Ronny Mans ESAV Asterix Mannen 18:22,86 --- 475
6 Jan van de Winkel Swift Atle...en Team 1 18:46,67 --- 440
7 Ed Blacha AVON Mannen Team 1 18:56,55 --- 0
8 Rob Jansen GVAC Mannen Team 2 18:58,07 --- 425
9 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 19:27,40 --- 385
10 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 19:29,73 --- 0
11 Geert Dekker AV Valkens...rd Mannen 19:40,06 --- 369
12 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 20:06,05 --- 336
13 Stef van Berlo HAC Mannen 20:21,89 --- 317
14 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 20:37,56 --- 298
15 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 21:18,03 --- 0
16 Piet Jaspers AV `t Jasp...rt Mannen 22:13,02 --- 195
Rick Hartogs DAK Mannen DNS --- 0
Wesley Sleegers HAC Mannen DNS --- 0
Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Martijn Meijer Lopersgroe...ne Mannen 16,53 -0.3 m/s--- 701
2 Olaf Tuerlings DAK Mannen 18,13 -0.2 m/s--- 573
3 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 19,27 -0.2 m/s--- 495
4 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 19,76 -0.2 m/s--- 464
5 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 20,36 -0.3 m/s--- 428
6 Stef Tupker GVAC Mannen Team 1 21,34 -0.2 m/s--- 374
7 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 21,70 -0.2 m/s--- 356
8 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 22,78 -0.3 m/s--- 303



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - Msen 0 --- 0
1 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 2 (Zweedse) AVON - Msen 0 --- 0
1 GAC Gemert Mannen (Zweedse) GAC Gemert - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 1 (Zweedse) AVON - Msen 0 2:02,51 896
1 Swift Atletiek Mannen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 2:06,70 829
1 AV Caesar Mannen (Zweedse) AV Caesar - Msen 0 2:06,94 826
1 Lopersgroep Deurne Mannen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Msen 0 2:08,07 808
1 AV Reusel `69 Mannen (Zweedse) AV Reusel `69 - Msen 0 2:09,81 782
1 AV Valkenswaard Mannen (Zweedse) AV Valkenswaard - Msen 0 2:10,09 778
1 HAC Mannen (Zweedse) HAC - Msen 0 2:12,10 749
1 DAK Mannen (Zweedse) DAK - Msen 0 2:12,39 745
1 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 0 2:17,57 675
1 GVAC Mannen Team 1 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:18,07 668
1 AV `t Jasper Sport Mannen (Zweedse) AV `t Jasper Sport - Msen 0 2:23,78 597
1 Swift Atletiek Mannen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 2:24,82 585
1 GVAC Mannen Team 2 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:30,10 524



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 51,33 --- 651
2 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 47,05 --- 593
3 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 45,93 --- 577
4 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 44,68 --- 560
5 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 38,84 --- 474
6 Arvid van ...r Bruggen ESAV Asterix Mannen 38,64 --- 471
7 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 35,43 --- 420
8 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 34,85 --- 411
9 Ky-Anh Tran DAK Mannen 34,30 --- 402
10 Thijs Bron HAC Mannen 33,36 --- 387
11 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 31,35 --- 353
12 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 31,31 --- 352
13 Ruud van den Borne AV Reusel `69 Mannen 29,46 --- 321
14 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 24,90 --- 237



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 40,18 --- 689
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 30,24 --- 480
3 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 28,52 --- 440
4 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 27,91 --- 426
5 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 26,42 --- 390
6 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 26,22 --- 385
7 Jesper Baardman Lopersgroe...ne Mannen 25,17 --- 359
8 Ky-Anh Tran DAK Mannen 24,69 --- 347
9 Rob Genderen van AV Caesar Mannen 23,63 --- 320
10 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 22,54 --- 292
11 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 21,96 --- 277
12 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 20,96 --- 250
Thom van Hal HAC Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 13,01 --- 666
2 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 11,08 --- 537
3 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 10,12 --- 469
4 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 9,74 --- 441
5 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 9,57 --- 428
6 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 9,51 --- 424
7 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 9,43 --- 418
8 Daniel Bellefroid AVON Mannen Team 1 9,25 --- 0
9 Jesper Baardman Lopersgroe...ne Mannen 9,24 --- 0
10 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 8,94 --- 381
11 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 8,71 --- 363
12 Thom van Hal HAC Mannen 8,52 --- 348
13 Wouter Schuwer ESAV Asterix Mannen 8,20 --- 322
14 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,78 --- 0
15 Willem Nijssen AV Caesar Mannen 7,34 --- 251
16 Ky-Anh Tran DAK Mannen 7,01 --- 222



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 1,75 --- 634
1 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 1,75 --- 634
1 Olaf Tuerlings DAK Mannen 1,75 --- 634
1 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 1,75 --- 634
5 Sander Smits Lopersgroe...ne Mannen 1,70 --- 587
5 Wessel Vlemmings HAC Mannen 1,70 --- 587
7 Calvin Kuijpers GVAC Mannen Team 1 1,65 --- 540
8 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 1,60 --- 492
9 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,50 --- 394
9 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 1,50 --- 394
11 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 1,40 --- 293
11 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 1,40 --- 293



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 11,98 -0.1 m/s--- 566
2 Olaf Tuerlings DAK Mannen 11,68 +0.5 m/s--- 532
3 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 11,57 -0.5 m/s--- 520
4 Calvin Kuijpers GVAC Mannen Team 1 11,02 -2.2 m/s--- 458
5 Wessel van Nierop AV Valkens...rd Mannen 11,00 -0.8 m/s--- 455
6 Daniel Bellefroid AVON Mannen Team 1 10,89 -0.2 m/s--- 443
7 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 10,47 -1.1 m/s--- 394
8 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 10,03 +0.8 m/s--- 341
9 Ali Ali AV `t Jasp...rt Mannen 10,02 -2.1 m/s--- 340
Wybout de Leeuw HAC Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,72 -1.3 m/s--- 542
2 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,67 -2.3 m/s--- 530
3 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 5,56 -0.3 m/s--- 505
4 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 5,53 -0.2 m/s--- 498
5 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 5,02 +0.1 m/s--- 376
6 Stef Tupker GVAC Mannen Team 1 5,01 -1.6 m/s--- 374
7 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 4,93 -0.3 m/s--- 354
8 Geert de Gouw DAK Mannen 4,92 -1.2 m/s--- 352
9 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 4,87 +0.4 m/s--- 339
10 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 4,83 -1.7 m/s--- 329
11 Ali Ali AV `t Jasp...rt Mannen 4,63 -1.2 m/s--- 279
12 Jan de Kok GVAC Mannen Team 2 4,06 -0.8 m/s--- 129
Stan Arts Lopersgroe...ne Mannen DNS --- 0
Wybout de Leeuw HAC Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yaël van Pelt STB Vrouwen 12,86 -0.8 m/s--- 702
2 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 13,17 -0.8 m/s--- 646
3 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 13,29 -0.8 m/s--- 625
4 Robin van Berlo HAC Vrouwen 13,47 -0.5 m/s--- 0
5 Esther van der Eynde AV De Keien Vrouwen 13,70 -0.5 m/s--- 556
6 Evelien Brugmans AV Sprint Vrouwen 13,80 -0.8 m/s--- 540
7 Lisanne Baetsen Swift Atle...en Team 1 13,82 -1.1 m/s--- 536
8 Valerie Sikkes AV Valkens...d Vrouwen 14,14 +0.2 m/s--- 486
9 Anne Huirne STB Vrouwen 14,23 -1.1 m/s--- 0
10 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 14,25 -0.8 m/s--- 0
11 Marieke va...n Bogaard GAC Gemert Vrouwen 14,33 -1.1 m/s--- 457
12 Mariëlle Jonkers AV Sprint Vrouwen 14,40 -1.1 m/s--- 0
13 Mara de Wolff AVON Vrouwen Team 1 14,43 -1.1 m/s--- 443
14 Melanie Polderdijk ESAV Asterix Vrouwen 14,88 +0.2 m/s--- 378
15 Elke Poell AV `t Jasp...t Vrouwen 14,97 -1.1 m/s--- 366
16 Anke Janssen AVON Vrouwen Team 1 15,01 -1.1 m/s--- 0
17 Lieke Wolfs GAC Gemert Vrouwen 15,14 +0.2 m/s--- 0
18 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 15,19 -0.8 m/s--- 0
19 Kahrawan Ali AV `t Jasp...t Vrouwen 15,38 +0.2 m/s--- 0
20 Bo Stavasius AVON Vrouwen Team 2 15,40 +0.2 m/s--- 309
21 Isabelle van Dijk GVAC Vrouwen Team 1 15,46 +0.2 m/s--- 301
22 Wilma Linders DAK Vrouwen 15,62 -0.5 m/s--- 281
23 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen Team 2 18,63 -0.5 m/s--- 0
24 Anne van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 20,21 -0.5 m/s--- 0
Irma Roest AV Reusel ...9 Vrouwen DQ --- 0
Nicole van Beveren DAK Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 27,41 +0.4 m/s--- 654
2 Sanne Haanen AV Sprint Vrouwen 27,81 +0.4 m/s--- 625
3 Marlijn van Houts AV De Keien Vrouwen 28,49 +0.4 m/s--- 578
4 Robin van Berlo HAC Vrouwen 28,50 +1.0 m/s--- 578
5 Sophie de Groot HAC Vrouwen 28,74 +1.0 m/s--- 0
6 Anne Huirne STB Vrouwen 29,44 +0.4 m/s--- 516
7 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 29,78 +0.4 m/s--- 495
8 Denise Smetsers AV De Keien Vrouwen 30,33 -0.6 m/s--- 0
9 Anne Moerman AVON Vrouwen Team 1 30,50 +0.4 m/s--- 452
10 Eva van Berlo GAC Gemert Vrouwen 31,12 -0.6 m/s--- 416
11 Franca Somers AV Valkens...d Vrouwen 31,49 +1.0 m/s--- 0
12 Sanne Godding GAC Gemert Vrouwen 31,71 -0.6 m/s--- 0
13 Bianca Ja...-van Loon AV Sprint Vrouwen 32,16 -0.6 m/s--- 0
14 Melanie Polderdijk ESAV Asterix Vrouwen 32,24 -0.6 m/s--- 355
15 Karin Dek...rs-Beenen GVAC Vrouwen Team 1 32,39 +1.0 m/s--- 347
16 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 33,14 +1.0 m/s--- 309
17 Evelien Lauwers AV Reusel ...9 Vrouwen 33,94 +1.0 m/s--- 0
18 Wilma Linders DAK Vrouwen 34,89 -0.6 m/s--- 226



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Esther van der Eynde AV De Keien Vrouwen 1:01,95 --- 718
2 Sanne Haanen AV Sprint Vrouwen 1:02,17 --- 712
3 Shelley van der Ven AVON Vrouwen Team 1 1:03,50 --- 674
4 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 1:04,70 --- 642
5 Lieke Brouwers HAC Vrouwen 1:05,21 --- 628
6 Eline Fellay ESAV Asterix Vrouwen 1:05,99 --- 608
7 Juliëtte ...hlaghecke AV Valkens...d Vrouwen 1:06,32 --- 600
8 Inge van den Boom GVAC Vrouwen Team 1 1:08,27 --- 551
9 Yvonne Vosters AV Reusel ...9 Vrouwen 1:09,48 --- 523
10 Rowena v.d...ossenberg GAC Gemert Vrouwen 1:09,95 --- 512
11 Whitney Prade DAK Vrouwen 1:11,18 --- 485
12 Denise Smetsers AV De Keien Vrouwen 1:13,21 --- 0
13 Inge van Veggel GAC Gemert Vrouwen 1:14,87 --- 0
14 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 1:16,40 --- 0
15 Julia Snoeijen AV `t Jasp...t Vrouwen 1:17,58 --- 355
16 Jet van der Bruggen Swift Atle...en Team 1 1:18,33 --- 341
17 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC Vrouwen Team 2 1:21,10 --- 293



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marlijn van Houts AV De Keien Vrouwen 5:07,63 --- 630
2 Suzanne Faasen GVAC Vrouwen Team 1 5:09,64 --- 618
3 Suzanne Jonkers AV Sprint Vrouwen 5:10,49 --- 613
4 Shelley van der Ven AVON Vrouwen Team 1 5:24,04 --- 538
5 Jolien Bruininx AV Reusel ...9 Vrouwen 5:26,36 --- 526
6 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen Team 2 5:27,39 --- 521
7 Marjan Wintjes GAC Gemert Vrouwen 5:31,69 --- 499
8 Jet Straver AV De Keien Vrouwen 5:34,01 --- 0
9 Janneke S...r-Dekkers GAC Gemert Vrouwen 5:38,74 --- 0
10 Franca Somers AV Valkens...d Vrouwen 5:44,81 --- 435
11 Hannah Verwei DAK Vrouwen 5:50,33 --- 409
12 Nikki Bagchus DAK Vrouwen 5:55,51 --- 0
13 Evelien Lauwers AV Reusel ...9 Vrouwen 6:13,21 --- 0
14 Emily Koenders HAC Vrouwen 6:27,00 --- 258
Kristel Matthijssen Lopersgroe...e Vrouwen DNS --- 0
Clara Stegehuis ESAV Asterix Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Andrea Snijders ESAV Asterix Vrouwen 17,23 -1.5 m/s--- 536
2 Rebecca Gílsíng AV De Keien Vrouwen 17,47 -1.5 m/s--- 516
3 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 17,60 -1.2 m/s--- 506
4 Lieke Brouwers HAC Vrouwen 17,80 -1.2 m/s--- 490
5 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen Team 1 18,08 -1.5 m/s--- 469
6 Mariëlle Jonkers AV Sprint Vrouwen 18,45 -1.5 m/s--- 441
7 Irma Roest AV Reusel ...9 Vrouwen 19,49 -1.2 m/s--- 370
8 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 19,58 -1.2 m/s--- 0
9 Inge van den Boom GVAC Vrouwen Team 1 19,93 -1.5 m/s--- 342
10 Nicole van Beveren DAK Vrouwen 21,63 -1.5 m/s--- 245
Claudia Schutjes AV Valkens...d Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Attila Vrouwen (Zweedse) AV Attila - Vsen 0 --- 0
1 AV `t Jasper Sport Vrouwen (Zweedse) AV `t Jasper Sport - Vsen 0 --- 0
1 AVON Vrouwen Team 2 (Zweedse) AVON - Vsen 0 --- 0
1 GVAC Vrouwen Team 2 (Zweedse) GVAC - Vsen 0 --- 0
1 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 0 --- 0
1 AVON Vrouwen Team 1 (Zweedse) AVON - Vsen 0 2:31,33 866
1 AV De Keien Vrouwen (Zweedse) AV De Keien - Vsen 0 2:31,42 865
1 HAC Vrouwen (Zweedse) HAC - Vsen 0 2:34,57 829
1 STB Vrouwen (Zweedse) STB - Vsen 0 2:35,02 824
1 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 2:36,31 811
1 AV Valkenswaard Vrouwen (Zweedse) AV Valkenswaard - Vsen 0 2:37,74 795
1 Lopersgroep Deurne Vrouwen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Vsen 0 2:41,06 761
1 GVAC Vrouwen Team 1 (Zweedse) GVAC - Vsen 0 2:41,48 757
1 ESAV Asterix Vrouwen (Zweedse) ESAV Asterix - Vsen 0 2:44,22 730
1 GAC Gemert Vrouwen (Zweedse) GAC Gemert - Vsen 0 2:44,76 725
1 AV Reusel `69 Vrouwen (Zweedse) AV Reusel `69 - Vsen 0 2:53,24 647
1 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 0 3:00,40 587
1 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Andrea Snijders ESAV Asterix Vrouwen 33,91 --- 667
2 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 28,33 --- 568
3 Ans Saalberg GVAC Vrouwen Team 1 27,39 --- 551
4 Anke Janssen AVON Vrouwen Team 1 26,75 --- 538
5 Désirée ...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 24,20 --- 489
6 Elke Poell AV `t Jasp...t Vrouwen 23,71 --- 479
7 Lieke Wolfs GAC Gemert Vrouwen 22,22 --- 448
8 Susan Römgens AV Sprint Vrouwen 21,89 --- 441
9 Kyra Gidding STB Vrouwen 21,27 --- 428
10 Yvonne van Veen DAK Vrouwen 19,19 --- 382
11 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen Team 2 18,67 --- 370
12 Loes Janssen AV Reusel ...9 Vrouwen 17,51 --- 343
13 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 17,24 --- 337
14 Obe Wagemakers HAC Vrouwen 14,45 --- 268



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 9,33 --- 543
2 Rebecca Gílsíng AV De Keien Vrouwen 9,32 --- 542
3 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 9,13 --- 529
4 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 8,98 --- 518
5 Judith de Rond AV Sprint Vrouwen 8,46 --- 480
6 Ellen Duijvestijn ESAV Asterix Vrouwen 8,27 --- 466
7 Lisanne Bolk AVON Vrouwen Team 1 7,95 --- 442
8 Yaël van Pelt STB Vrouwen 7,45 --- 404
9 Yvonne van Veen DAK Vrouwen 7,43 --- 402
10 Karin Dek...rs-Beenen GVAC Vrouwen Team 1 7,36 --- 396
11 Susan Römgens AV Sprint Vrouwen 7,31 --- 0
12 Angelique ...lk-Senden AVON Vrouwen Team 2 6,94 --- 363
13 Vivian Kurvers Swift Atle...en Team 1 6,45 --- 322
14 Obe Wagemakers HAC Vrouwen 6,36 --- 314
14 Eva van Berlo GAC Gemert Vrouwen 6,36 --- 314
16 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen Team 2 6,27 --- 307
17 Julia van Heugten GAC Gemert Vrouwen 5,99 --- 0
18 Laura de Gier DAK Vrouwen 5,73 --- 0
19 Anne van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 5,03 --- 0
20 Emily Koenders HAC Vrouwen 4,65 --- 0
21 Jacqueline Aelmans GVAC Vrouwen Team 2 4,47 --- 0
22 Julia Snoeijen AV `t Jasp...t Vrouwen 4,14 --- 105
Désirée ...en Eijnde AV De Keien Vrouwen DNS --- 0
Karin de Corte Lopersgroe...e Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Fellay ESAV Asterix Vrouwen 1,50 --- 726
2 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 1,45 --- 672
2 Valerie Sikkes AV Valkens...d Vrouwen 1,45 --- 672
4 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Vrouwen 1,40 --- 615
4 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 1,40 --- 615
6 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 1,30 --- 484
6 Bo Stavasius AVON Vrouwen Team 2 1,30 --- 484
6 Anne Roosen GVAC Vrouwen Team 1 1,30 --- 484
6 Kyra Gidding STB Vrouwen 1,30 --- 484
6 Sanne Godding GAC Gemert Vrouwen 1,30 --- 484
11 Mara de Wolff AVON Vrouwen Team 1 1,20 --- 348
11 Yvonne van Veen DAK Vrouwen 1,20 --- 348
13 Susan Römgens AV Sprint Vrouwen 1,10 --- 206
13 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC Vrouwen Team 2 1,10 --- 206



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 4,79 +0.3 m/s--- 626
2 Sophie de Groot HAC Vrouwen 4,65 -0.4 m/s--- 591
3 Mirna van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 4,48 -2.0 m/s--- 548
4 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen Team 1 4,39 +0.0 m/s--- 525
4 Imme Wagemans STB Vrouwen 4,39 +0.2 m/s--- 525
6 Eline Fellay ESAV Asterix Vrouwen 4,37 -2.4 m/s--- 520
7 Stefanie v...den Eynde AV De Keien Vrouwen 4,09 +0.0 m/s--- 447
8 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 3,98 -1.4 m/s--- 417
9 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 3,94 -3.6 m/s--- 406
10 Kahrawan Ali AV `t Jasp...t Vrouwen 3,93 -1.9 m/s--- 404
11 Bianca Ja...-van Loon AV Sprint Vrouwen 3,88 -0.2 m/s--- 390
12 Inge van Veggel GAC Gemert Vrouwen 3,78 -0.2 m/s--- 363
13 Bo Stavasius AVON Vrouwen Team 2 3,62 -0.4 m/s--- 318
14 Isabelle van Dijk GVAC Vrouwen Team 1 3,47 -1.2 m/s--- 275
15 Laura Rey Swift Atle...en Team 2 3,42 -0.1 m/s--- 261
16 Meriam Ku...rs-Ettema GVAC Vrouwen Team 2 3,04 +0.3 m/s--- 147
17 Laura de Gier DAK Vrouwen 2,51 -1.5 m/s--- 0