Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AVON Mannen Team 1 AVON - Msen 9 7810
2 DAK Mannen DAK - Msen 9 7054
3 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen 7 6844
4 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen 11 6753
5 GVAC Mannen Team 1 GVAC - Msen 6 6664
6 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen 11 6508
7 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen 9 6502
8 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen 7 5648
9 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen 8 5550
10 HAC Mannen HAC - Msen 11 5095
11 GVAC Mannen Team 2 GVAC - Msen 5 4559
12 AV `t Jasper Sport Mannen AV `t Jasper Sport - Msen 5 3889
13 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen 6 3886
14 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen 3 1997
15 AVON Mannen Team 2 AVON - Msen 2 1909
16 AV Attila Mannen AV Attila - Msen 2 562
17 AV Achilles Top Mannen AV Achilles Top - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Rob Genderen van AV Caesar Mannen 11,45 +1.8 m/s---
2 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 11,48 -0.4 m/s---
3 Luke Linders DAK Mannen 11,78 -0.4 m/s---
4 Maikel Grootens HAC Mannen 11,79 -0.4 m/s---
5 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 12,00 +1.8 m/s---
6 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 12,06 -0.4 m/s---
7 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 12,08 -0.4 m/s---
8 Willem Nijssen AV Caesar Mannen 12,09 +0.3 m/s---
8 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 12,09 -0.4 m/s---
10 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 12,10 -0.4 m/s---
11 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 12,33 +1.8 m/s---
12 Niels Kox GVAC Mannen Team 1 12,35 +1.8 m/s---
13 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 12,36 +1.8 m/s---
14 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,38 +0.3 m/s---
15 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 12,59 +1.8 m/s---
16 Lars van Heugten Swift Atle...en Team 2 12,76 +1.8 m/s---
17 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 13,00 +0.3 m/s---
18 Wessel van Nierop AV Valkens...rd Mannen 13,06 +0.3 m/s---
19 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 13,23 +0.3 m/s---
20 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 13,56 +0.3 m/s---
21 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 13,66 +0.3 m/s---
22 Johan Crins Swift Atle...en Team 2 27,42 +1.8 m/s---
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Mannen DNS ---
Thijs Bron HAC Mannen DNS ---

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 22,42 +0.6 m/s---
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 23,20 +0.6 m/s---
3 Luke Linders DAK Mannen 23,45 +0.6 m/s---
4 Stefan van de Palen AV Valkens...rd Mannen 23,51 +0.3 m/s---
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 23,89 +0.6 m/s---
6 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 23,97 -0.2 m/s---
6 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 23,97 -0.2 m/s---
8 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 24,52 +0.6 m/s---
9 Theo Swalen GVAC Mannen Team 1 24,55 +0.3 m/s---
10 Daan van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 24,98 +0.3 m/s---
11 Rene Vaessen Swift Atle...en Team 2 25,22 -0.2 m/s---
12 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 25,42 -0.2 m/s---
13 Niels Kox GVAC Mannen Team 1 25,70 -0.2 m/s---
14 Juri van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 25,84 +0.3 m/s---
15 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 26,21 +0.3 m/s---
16 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 26,59 +0.3 m/s---
17 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 26,95 -3.2 m/s---
18 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 27,67 -3.2 m/s---
19 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 27,95 -3.2 m/s---
Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 DQ ---
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Mannen DNS ---
Coen Hacking AV Caesar Mannen DNS ---
Joost van den Brand HAC Mannen DNS ---
Johan Crins Swift Atle...en Team 2 DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Martijn Meijer Lopersgroe...ne Mannen 50,72 ---
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 50,96 ---
3 Mike Frijns AVON Mannen Team 1 52,57 ---
4 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 54,96 ---
5 Ahmed Abubakar DAK Mannen 55,42 ---
6 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 55,45 ---
7 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 55,55 ---
8 Geert de Gouw DAK Mannen 55,92 ---
9 Theo Swalen GVAC Mannen Team 1 56,66 ---
10 Matthijs Lipperts AVON Mannen Team 1 57,08 ---
11 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 57,36 ---
12 Lars van Heugten Swift Atle...en Team 2 57,83 ---
13 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 58,19 ---
14 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 58,53 ---
15 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 58,83 ---
16 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 59,07 ---
17 Eddy Geboers AV `t Jasp...rt Mannen 1:00,81 ---
Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 DQ ---

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Rick Hartogs DAK Mannen 1:57,91 ---
2 Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 1:58,15 ---
3 Guus Winkelmolen Swift Atle...en Team 1 1:58,53 ---
4 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 1:59,23 ---
5 Harry van Ham DAK Mannen 2:07,57 ---
6 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 2:07,62 ---
7 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 2:08,68 ---
8 Rens van Lierop HAC Mannen 2:09,17 ---
9 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:10,01 ---
10 Niek Verdijck ESAV Asterix Mannen 2:10,52 ---
11 Jack van Avendonk AV Attila Mannen 2:11,82 ---
12 Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen 2:12,94 ---
13 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 2:13,73 ---
14 Floran Thijs HAC Mannen 2:15,95 ---
15 Juri van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 2:15,96 ---
16 Daan van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 2:19,27 ---
17 Nick Wanten Swift Atle...en Team 2 2:21,06 ---
18 Jan de Kok GVAC Mannen Team 2 2:23,66 ---
19 Ara van den Eijnde GAC Gemert Mannen 2:23,97 ---
20 Matthijs Lipperts AVON Mannen Team 1 2:25,29 ---
21 Wouter Janssen AV Reusel `69 Mannen 2:32,01 ---
Coen Hacking AV Caesar Mannen DNS ---
Joan School GVAC Mannen Team 1 DNS ---

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Werner Gentle Lopersgroe...ne Mannen 16:24,99 ---
2 Joan School GVAC Mannen Team 1 17:05,81 ---
3 Mar-hein v... der Wiel DAK Mannen 17:30,93 ---
4 Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 17:48,35 ---
5 Ronny Mans ESAV Asterix Mannen 18:22,86 ---
6 Jan van de Winkel Swift Atle...en Team 1 18:46,67 ---
7 Ed Blacha AVON Mannen Team 1 18:56,55 ---
8 Rob Jansen GVAC Mannen Team 2 18:58,07 ---
9 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 19:27,40 ---
10 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 19:29,73 ---
11 Geert Dekker AV Valkens...rd Mannen 19:40,06 ---
12 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 20:06,05 ---
13 Stef van Berlo HAC Mannen 20:21,89 ---
14 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 20:37,56 ---
15 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 21:18,03 ---
16 Piet Jaspers AV `t Jasp...rt Mannen 22:13,02 ---
Rick Hartogs DAK Mannen DNS ---
Wesley Sleegers HAC Mannen DNS ---
Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen DNF ---

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - Msen 0 --- 0
1 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 2 (Zweedse) AVON - Msen 0 --- 0
1 GAC Gemert Mannen (Zweedse) GAC Gemert - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 1 (Zweedse) AVON - Msen 0 2:02,51 896
1 Swift Atletiek Mannen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 2:06,70 829
1 AV Caesar Mannen (Zweedse) AV Caesar - Msen 0 2:06,94 826
1 Lopersgroep Deurne Mannen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Msen 0 2:08,07 808
1 AV Reusel `69 Mannen (Zweedse) AV Reusel `69 - Msen 0 2:09,81 782
1 AV Valkenswaard Mannen (Zweedse) AV Valkenswaard - Msen 0 2:10,09 778
1 HAC Mannen (Zweedse) HAC - Msen 0 2:12,10 749
1 DAK Mannen (Zweedse) DAK - Msen 0 2:12,39 745
1 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 0 2:17,57 675
1 GVAC Mannen Team 1 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:18,07 668
1 AV `t Jasper Sport Mannen (Zweedse) AV `t Jasper Sport - Msen 0 2:23,78 597
1 Swift Atletiek Mannen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 2:24,82 585
1 GVAC Mannen Team 2 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:30,10 524

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 51,33 ---
2 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 47,05 ---
3 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 45,93 ---
4 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 44,68 ---
5 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 38,84 ---
6 Arvid van ...r Bruggen ESAV Asterix Mannen 38,64 ---
7 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 35,43 ---
8 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 34,85 ---
9 Ky-Anh Tran DAK Mannen 34,30 ---
10 Thijs Bron HAC Mannen 33,36 ---
11 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 31,35 ---
12 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 31,31 ---
13 Ruud van den Borne AV Reusel `69 Mannen 29,46 ---
14 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 24,90 ---

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 40,18 ---
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 30,24 ---
3 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 28,52 ---
4 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 27,91 ---
5 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 26,42 ---
6 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 26,22 ---
7 Jesper Baardman Lopersgroe...ne Mannen 25,17 ---
8 Ky-Anh Tran DAK Mannen 24,69 ---
9 Rob Genderen van AV Caesar Mannen 23,63 ---
10 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 22,54 ---
11 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 21,96 ---
12 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 20,96 ---
Thom van Hal HAC Mannen DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 13,01 ---
2 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 11,08 ---
3 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 10,12 ---
4 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 9,74 ---
5 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 9,57 ---
6 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 9,51 ---
7 Luc van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 9,43 ---
8 Daniel Bellefroid AVON Mannen Team 1 9,25 ---
9 Jesper Baardman Lopersgroe...ne Mannen 9,24 ---
10 Henk Heijligers GVAC Mannen Team 2 8,94 ---
11 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 8,71 ---
12 Thom van Hal HAC Mannen 8,52 ---
13 Wouter Schuwer ESAV Asterix Mannen 8,20 ---
14 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,78 ---
15 Willem Nijssen AV Caesar Mannen 7,34 ---
16 Ky-Anh Tran DAK Mannen 7,01 ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 1,75 ---
1 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 1,75 ---
1 Olaf Tuerlings DAK Mannen 1,75 ---
1 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 1,75 ---
5 Sander Smits Lopersgroe...ne Mannen 1,70 ---
5 Wessel Vlemmings HAC Mannen 1,70 ---
7 Calvin Kuijpers GVAC Mannen Team 1 1,65 ---
8 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 1,60 ---
9 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,50 ---
9 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 1,50 ---
11 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 1,40 ---
11 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 1,40 ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,72 -1.3 m/s---
2 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,67 -2.3 m/s---
3 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 5,56 -0.3 m/s---
4 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 5,53 -0.2 m/s---
5 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 5,02 +0.1 m/s---
6 Stef Tupker GVAC Mannen Team 1 5,01 -1.6 m/s---
7 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 4,93 -0.3 m/s---
8 Geert de Gouw DAK Mannen 4,92 -1.2 m/s---
9 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 4,87 +0.4 m/s---
10 Marcel Vaessen Swift Atle...en Team 2 4,83 -1.7 m/s---
11 Ali Ali AV `t Jasp...rt Mannen 4,63 -1.2 m/s---
12 Jan de Kok GVAC Mannen Team 2 4,06 -0.8 m/s---
Stan Arts Lopersgroe...ne Mannen DNS ---
Wybout de Leeuw HAC Mannen DNS ---