Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 THOR MD Team 1 THOR - MJD 7 4711
2 Delta Sport MD Delta Sport - MJD 7 4637
3 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD 10 4053
4 Spado MD Team 1 Spado - MJD 8 4017
5 AV Spirit Oud Beijerland MD AV Spirit Oud Beijerland - MJD 5 3944
6 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD 6 3808
7 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD 5 3461
8 AV `56 MD AV `56 - MJD 5 3385
9 THOR MD Team 2 THOR - MJD 5 2340
10 Spado MD Team 2 Spado - MJD 7 1988
11 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD 3 1903
12 DJA MD DJA - MJD 3 1539
13 Spado MD Team 3 Spado - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Lalenur Kilic ACHL ARV Achilles MD 8,71 +2.5 m/s--- 606
2 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MD 8,90 +2.5 m/s--- 568
3 Marit Waterman THOR THOR MD Team 1 9,09 +2.5 m/s--- 532
4 Esmee Lamers THOR THOR MD Team 1 9,13 +4.4 m/s--- 524
5 Marit van der Klugt THOR THOR MD Team 1 9,24 +4.4 m/s--- 0
6 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 9,24 +2.5 m/s--- 504
7 Aidan Werf. van de Delta Sport Delta Sport MD 9,26 +2.5 m/s--- 501
7 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 9,26 +4.4 m/s--- 501
9 Marit Stevels DNMC Dynamica ADSV MD 9,45 +4.4 m/s--- 467
10 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 9,47 +4.4 m/s--- 464
11 Denise Hoeks Spado Spado MD Team 1 9,50 +1.6 m/s--- 459
12 Femke Schuit Spado Spado MD Team 1 9,52 +1.6 m/s--- 455
13 Vera van Rosendaal SV Diomedon SV Diomedon MD 9,55 +4.4 m/s--- 450
13 Meike Koning THOR THOR MD Team 2 9,55 +1.6 m/s--- 450
15 Marit van den Bosch Spado Spado MD Team 1 9,62 +1.6 m/s--- 0
16 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 9,66 +2.5 m/s--- 0
17 Meau Kort THOR THOR MD Team 2 9,82 +2.9 m/s--- 406
18 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 2 9,83 +1.6 m/s--- 405
19 Renske van Engelen Groene Ster AV Groene Ster MD 9,89 +3.2 m/s--- 395
20 Femke Ooms Spado Spado MD Team 2 9,97 +2.9 m/s--- 383
21 Roos van den Berg DNMC Dynamica ADSV MD 10,00 +3.2 m/s--- 378
22 Anna van Ramshorst SV Diomedon SV Diomedon MD 10,08 +1.6 m/s--- 366
23 Marit Slabbekoorn DNMC Dynamica ADSV MD 10,34 +2.9 m/s--- 0
24 Eva Knoester SV Diomedon SV Diomedon MD 11,16 +3.2 m/s--- 0
25 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD Team 2 11,21 +2.9 m/s--- 0
26 Evi Noorland DJA DJA MD 11,55 +3.2 m/s--- 172
27 Kayleigh Klok ACHL ARV Achilles MD 11,98 +3.2 m/s--- 124
28 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 12,13 +2.9 m/s--- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eline van Gameren SPOB AV Spirit ...erland MD 3:33,09 --- 461
2 Shelby van Putten AV `56 AV `56 MD 3:33,42 --- 458
3 Neeltje Lodiers THOR THOR MD Team 1 3:34,00 --- 455
4 Ruchama Houtzager Delta Sport Delta Sport MD 3:36,02 --- 443
5 Bente van den Broek ACHL ARV Achilles MD 3:37,73 --- 433
6 Lynn Sommeijer DNMC Dynamica ADSV MD 3:45,08 --- 391
7 Veerle Smits AV `56 AV `56 MD 3:46,73 --- 382
8 Noortje de Deugd Spado Spado MD Team 1 3:47,73 --- 377
9 Marit Waterman THOR THOR MD Team 1 3:49,80 --- 366
10 Femke Schuit Spado Spado MD Team 1 3:51,18 --- 359
11 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 3:53,35 --- 348
12 Vera van Rosendaal SV Diomedon SV Diomedon MD 3:59,02 --- 320
13 JANNE Jager. de Groene Ster AV Groene Ster MD 4:02,51 --- 303
14 Anna van Ramshorst SV Diomedon SV Diomedon MD 4:03,82 --- 297
15 Marit Slabbekoorn DNMC Dynamica ADSV MD 4:07,17 --- 281
16 Britt Louisse THOR THOR MD Team 2 4:11,83 --- 261
17 Annemarie van Loon THOR THOR MD Team 2 4:14,42 --- 249
18 Julia Ooms Spado Spado MD Team 2 4:52,27 --- 108
19 Kayleigh Klok ACHL ARV Achilles MD 5:22,58 --- 19
Gaby van Zunderd Spado Spado MD Team 2 DNF --- 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anique Klinken. van Delta Sport Delta Sport MD 11,45 +2.9 m/s--- 431
2 Marit Waterman THOR THOR MD Team 1 12,38 +2.9 m/s--- 339
3 Parel Bun DNMC Dynamica ADSV MD 12,42 +2.9 m/s--- 335
4 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MD 12,55 +2.9 m/s--- 324
5 Evi Jongenelen SV Diomedon SV Diomedon MD 12,76 +2.9 m/s--- 305
6 Noortje de Deugd Spado Spado MD Team 1 12,90 +1.5 m/s--- 293
7 Marit van der Klugt THOR THOR MD Team 1 12,93 +1.5 m/s--- 291
8 Marlou de Deugd ACHL ARV Achilles MD 12,99 +1.6 m/s--- 286
9 Mirte Rommers DJA DJA MD 13,02 +1.0 m/s--- 283
10 Veerle Smits AV `56 AV `56 MD 13,18 +1.5 m/s--- 270
11 Amber van ... Klundert Spado Spado MD Team 1 13,32 +1.0 m/s--- 259
12 Marit van den Bosch Spado Spado MD Team 1 13,44 +1.5 m/s--- 0
13 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 13,55 +1.5 m/s--- 241
14 Merel Janssen SV Diomedon SV Diomedon MD 14,34 +1.0 m/s--- 184
15 Nine Gelderblom ACHL ARV Achilles MD 14,68 +1.6 m/s--- 161
16 Aniek van Opstal DJA DJA MD 14,94 +1.6 m/s--- 144
17 Ineke Aarts Spado Spado MD Team 2 15,08 +1.0 m/s--- 136
Renske van Engelen Groene Ster AV Groene Ster MD DNS --- 0
Lieke Dingemans Spado Spado MD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MD 21,58 --- 354
2 Parel Bun DNMC Dynamica ADSV MD 18,48 --- 294
3 Nikita Hulsken Delta Sport Delta Sport MD 18,20 --- 289
4 Marlou de Deugd ACHL ARV Achilles MD 16,39 --- 252
5 Sanna v.d.Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 14,58 --- 213
6 Lieke van der Made THOR THOR MD Team 1 14,55 --- 212
7 JANNE Jager. de Groene Ster AV Groene Ster MD 12,28 --- 159
8 Iris van Kuik Spado Spado MD Team 1 11,60 --- 142
9 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MD 11,38 --- 0
10 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 1 11,36 --- 0
11 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MD 11,30 --- 135
12 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 10,15 --- 0
13 Roos van den Berg DNMC Dynamica ADSV MD 9,65 --- 0
14 Annemarie van Loon THOR THOR MD Team 2 9,42 --- 85
15 Evi Noorland DJA DJA MD 8,88 --- 70
16 Rachel Ofori Spado Spado MD Team 2 5,55 --- 0
Sem Rijnders THOR THOR MD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eline v.Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 18,06 --- 270
2 Marit van Bergen THOR THOR MD Team 1 15,60 --- 220
3 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 15,15 --- 210
4 Merel Janssen SV Diomedon SV Diomedon MD 14,76 --- 0
5 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MD 14,09 --- 187
6 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 13,79 --- 0
7 Eeke Flink AV `56 AV `56 MD 13,36 --- 171
8 Lieke van der Made THOR THOR MD Team 1 12,44 --- 0
9 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 1 12,17 --- 0
10 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 11,92 --- 137
11 Rosanne Kaagman DNMC Dynamica ADSV MD 11,91 --- 137
12 Aidan Werf. van de Delta Sport Delta Sport MD 11,40 --- 0
13 Femke Ooms Spado Spado MD Team 2 10,48 --- 101
14 Kayleigh Klok ACHL ARV Achilles MD 9,92 --- 86
15 Aniek van Opstal DJA DJA MD 7,99 --- 32
16 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MD 6,36 --- 0
Gaby van Zunderd Spado Spado MD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shanti van Aert SPOB AV Spirit ...erland MD 8,65 --- 455
2 Bente van den Broek ACHL ARV Achilles MD 7,85 --- 413
2 Sem Rijnders THOR THOR MD Team 1 7,85 --- 413
4 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MD 7,51 --- 394
5 Shelby van Putten AV `56 AV `56 MD 7,49 --- 393
6 Emie Beurkens SV Diomedon SV Diomedon MD 7,42 --- 389
7 Aidan Werf. van de Delta Sport Delta Sport MD 7,22 --- 378
8 Mirte Rommers DJA DJA MD 7,19 --- 376
9 Eeke Flink AV `56 AV `56 MD 6,90 --- 0
10 Femke Ooms Spado Spado MD Team 2 6,75 --- 351
11 Sanna v.d.Veeken SV Diomedon SV Diomedon MD 6,65 --- 0
12 Britt Louisse THOR THOR MD Team 2 6,65 --- 345
13 Lieke van der Made THOR THOR MD Team 1 6,56 --- 0
14 Rosanne Kaagman DNMC Dynamica ADSV MD 6,43 --- 332
15 Renske van Engelen Groene Ster AV Groene Ster MD 6,14 --- 0
16 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 6,13 --- 314
17 Bethany Frederick Spado Spado MD Team 1 5,95 --- 0
18 Veronique Leijs Spado Spado MD Team 2 5,94 --- 0
19 Evi Noorland DJA DJA MD 5,50 --- 0
20 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 5,25 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lalenur Kilic ACHL ARV Achilles MD 1,40 --- 541
2 Anique Klinken. van Delta Sport Delta Sport MD 1,35 --- 499
2 Sem Rijnders THOR THOR MD Team 1 1,35 --- 499
4 Mirte Rommers DJA DJA MD 1,30 --- 462
5 Lynn Sommeijer DNMC Dynamica ADSV MD 1,25 --- 0
6 Parel Bun DNMC Dynamica ADSV MD 1,25 --- 426
6 JANNE Jager. de Groene Ster AV Groene Ster MD 1,25 --- 426
6 Denise Hoeks Spado Spado MD Team 1 1,25 --- 426
6 Veronique Leijs Spado Spado MD Team 2 1,25 --- 426
6 Emma Meulblok SV Diomedon SV Diomedon MD 1,25 --- 426
11 Aniek van Opstal DJA DJA MD 1,20 --- 0
11 Marit van Bergen THOR THOR MD Team 1 1,20 --- 0
13 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 1,15 --- 352
14 Britt Louisse THOR THOR MD Team 2 1,15 --- 0
15 Meike Koning THOR THOR MD Team 2 1,15 --- 352
16 Ilse Goudswaard Delta Sport Delta Sport MD 1,10 --- 0
16 Eline v.Vugt SV Diomedon SV Diomedon MD 1,10 --- 0
18 Iris van Kuik Spado Spado MD Team 1 1,05 --- 0
19 Deniece Veenstra SPOB AV Spirit ...erland MD 1,05 --- 279
Lieke Dingemans Spado Spado MD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Felicia van Beek SPOB AV Spirit ...erland MD 3,90 -2.2 m/s--- 398
2 Esmee Lamers THOR THOR MD Team 1 3,64 -1.9 m/s--- 346
3 Marit Stevels DNMC Dynamica ADSV MD 3,59 -4.0 m/s--- 336
4 Tamar van Daalen AV `56 AV `56 MD 3,56 -2.9 m/s--- 330
5 Neeltje Lodiers THOR THOR MD Team 1 3,51 -2.0 m/s--- 0
6 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...erland MD 3,41 -3.0 m/s--- 0
7 Denise Hoeks Spado Spado MD Team 1 3,32 -3.3 m/s--- 282
8 Maud Pellaers AV `56 AV `56 MD 3,29 -2.2 m/s--- 0
9 Yanniek va...roekhoven Spado Spado MD Team 1 3,26 -3.9 m/s--- 0
10 Nine Gelderblom ACHL ARV Achilles MD 3,21 -3.6 m/s--- 260
11 Roos van den Berg DNMC Dynamica ADSV MD 3,19 -3.2 m/s--- 0
12 Lieke van de Linden SV Diomedon SV Diomedon MD 3,15 -2.3 m/s--- 248
13 Fleur Leenheer Delta Sport Delta Sport MD 3,05 -2.3 m/s--- 228
14 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene Ster MD 3,04 -2.9 m/s--- 226
15 Meau Kort THOR THOR MD Team 2 2,87 -1.0 m/s--- 192
16 Charlotte Hanse Delta Sport Delta Sport MD 2,77 -1.1 m/s--- 0
17 Eva Knoester SV Diomedon SV Diomedon MD 2,69 -2.4 m/s--- 0
18 Lindsey va...Batenburg THOR THOR MD Team 2 2,65 -2.1 m/s--- 0
19 Rachel Ofori Spado Spado MD Team 2 2,30 -3.1 m/s--- 78
Gaby van Zunderd Spado Spado MD Team 2 DNS --- 0