Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC 11 7634
2 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 2 AV Spirit Oud Beijerland - JJC 7 7146
3 Spado JC Team 2 Spado - JJC 8 5435
4 Delta Sport JC Delta Sport - JJC 8 5395
5 AV Spirit Oud Beijerland JC Team 1 AV Spirit Oud Beijerland - JJC 6 5321
6 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC 8 5208
7 THOR JC THOR - JJC 7 4988
8 DJA JC DJA - JJC 5 4608
9 AV `56 JC AV `56 - JJC 7 4492
10 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC 5 4080
11 RK HAV JC RK HAV - JJC 3 3064
12 Dynamica ADSV JC Dynamica ADSV - JJC 4 2323
13 AV Scheldesport JC AV Scheldesport - JJC 2 1742

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 12,17 +2.2 m/s--- 797
2 Guus Nijkamp Spado Spado JC Team 1 12,29 +2.2 m/s--- 777
3 Max van der Heyden SCSP AV Scheldesport JC 12,41 +2.2 m/s--- 758
4 Kevin Habets Spado Spado JC Team 2 12,46 +1.6 m/s--- 750
5 Noe Petiet AV `56 AV `56 JC 12,62 +1.6 m/s--- 725
6 Erik Schuit Spado Spado JC Team 1 12,64 +1.6 m/s--- 722
7 Bezuayehu Petersen AV `56 AV `56 JC 12,73 +1.6 m/s--- 708
8 Rik Herijgens DJA DJA JC 13,09 +1.6 m/s--- 655
9 Ruben Jaspers ACHL ARV Achilles JC 13,19 +2.5 m/s--- 641
10 Ruben Heijnen Delta Sport Delta Sport JC 13,26 +2.2 m/s--- 631
11 Lars Semler Groene Ster AV Groene Ster JC 13,33 +1.6 m/s--- 622
12 Noah Lauwers RK HAV RK HAV JC 13,41 +2.5 m/s--- 611
13 Daniël Winters Spado Spado JC Team 1 13,42 +1.6 m/s--- 0
14 Gijs Duij...bode. van Delta Sport Delta Sport JC 13,74 +2.5 m/s--- 567
14 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 13,74 +1.6 m/s--- 567
16 Thidder Lammers THOR THOR JC 13,96 +2.5 m/s--- 539
17 Erwin de Munck DNMC Dynamica ADSV JC 14,08 +2.2 m/s--- 524
18 Max Luijsterburg Spado Spado JC Team 2 14,10 +1.9 m/s--- 522
19 Jerom Bastiaansen DJA DJA JC 14,12 +2.5 m/s--- 519
20 Niels Tuil. van Delta Sport Delta Sport JC 14,17 +1.6 m/s--- 0
21 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 1 14,18 +1.9 m/s--- 512
22 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 2 14,35 +1.6 m/s--- 491
23 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 1 14,69 +1.6 m/s--- 452
24 Koen van Ommeren THOR THOR JC 14,90 +1.9 m/s--- 0
25 Bas Castelijn ACHL ARV Achilles JC 15,24 +1.9 m/s--- 392
26 Jamile Errahmouni DJA DJA JC 16,36 +1.9 m/s--- 0
Frank Dirven ACHL ARV Achilles JC DNS --- 0
Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 DNS --- 0
Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Norbert Weijenberg Spado Spado JC Team 1 2:19,23 --- 671
2 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:23,44 --- 625
3 Rik Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 2:31,25 --- 547
4 Thijs Deurzen. van SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:35,74 --- 506
5 Jim Rode Spado Spado JC Team 1 2:35,82 --- 505
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 2:37,19 --- 493
7 Teun van Hassel Spado Spado JC Team 2 2:38,48 --- 482
8 Stan de Deugd Spado Spado JC Team 1 2:39,16 --- 0
9 Niels Tuil. van Delta Sport Delta Sport JC 2:39,87 --- 470
10 Ruben Baljon ACHL ARV Achilles JC 2:40,67 --- 463
11 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 1 2:46,46 --- 416
12 Thomas Kruisifikx SCSP AV Scheldesport JC 2:53,54 --- 363
13 Jesse Wernsing Delta Sport Delta Sport JC 2:58,05 --- 332
14 Max Luijsterburg Spado Spado JC Team 2 2:58,49 --- 329
15 Rens van den Nobelen ACHL ARV Achilles JC 2:59,55 --- 321
16 Jamile Errahmouni DJA DJA JC 3:00,87 --- 313
17 Martijn van Os RK HAV RK HAV JC 3:11,16 --- 248
18 Bram Romme ACHL ARV Achilles JC 3:14,26 --- 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Guus Nijkamp Spado Spado JC Team 1 13,94 +2.5 m/s--- 836
2 Kevin Habets Spado Spado JC Team 2 15,66 +2.5 m/s--- 665
3 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 2 16,18 +2.5 m/s--- 620
4 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 2 16,69 +2.4 m/s--- 579
5 Erik Schuit Spado Spado JC Team 1 16,98 +2.4 m/s--- 556
6 Bas van Hassel DJA DJA JC 17,50 +2.4 m/s--- 518
7 Jelle Wal van de SPOB AV Spirit ...JC Team 1 17,84 +2.0 m/s--- 494
8 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 18,01 +2.4 m/s--- 0
9 Sam Versluijs Spado Spado JC Team 1 18,71 +2.5 m/s--- 0
10 Menno van den Broek DJA DJA JC 18,82 +4.5 m/s--- 431
11 Jim van Mook THOR THOR JC 19,56 +2.0 m/s--- 387
12 Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC 19,59 +4.5 m/s--- 385
13 Ruben Heijnen Delta Sport Delta Sport JC 19,87 +2.4 m/s--- 370
14 Bas Castelijn ACHL ARV Achilles JC 20,39 +2.0 m/s--- 342
15 Toine Bos. van den Delta Sport Delta Sport JC 20,76 +2.0 m/s--- 323
16 Thieu van den Bergh THOR THOR JC 20,88 +2.0 m/s--- 317
17 Vincent Spierings ACHL ARV Achilles JC 20,93 +4.5 m/s--- 314
18 Sander Loos SPOB AV Spirit ...JC Team 1 21,27 +2.0 m/s--- 297
19 Erwin de Munck DNMC Dynamica ADSV JC 23,29 +4.5 m/s--- 209
20 Ruben Baljon ACHL ARV Achilles JC 25,06 +4.5 m/s--- 0
Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC DNS --- 0
Max van der Heyden SCSP AV Scheldesport JC DNS --- 0
Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 DNS --- 0
Floris Otterman Spado Spado JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruud Louter RK HAV RK HAV JC 41,08 --- 654
2 Rik van der Made THOR THOR JC 37,21 --- 601
3 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 35,75 --- 581
4 Jochem van Dijk Spado Spado JC Team 2 35,40 --- 576
5 Jorik van den Broek ACHL ARV Achilles JC 35,05 --- 571
6 Tim Roos SPOB AV Spirit ...JC Team 1 33,88 --- 554
7 Joris Blom SPOB AV Spirit ...JC Team 2 33,20 --- 544
8 Dennis Janse DNMC Dynamica ADSV JC 30,90 --- 509
9 Jaimy Schraauwen THOR THOR JC 29,37 --- 0
10 Rik Herijgens DJA DJA JC 27,85 --- 461
11 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC 26,12 --- 433
12 Rudy Nieuwkerk Groene Ster AV Groene Ster JC 25,13 --- 416
13 Jelle Wal van de SPOB AV Spirit ...JC Team 1 24,82 --- 0
14 Jarno Jansen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 24,00 --- 0
15 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 23,00 --- 0
16 Siem Lindhout Delta Sport Delta Sport JC 18,42 --- 293
17 Bram Romme ACHL ARV Achilles JC 13,50 --- 0
18 Jerom Bastiaansen DJA DJA JC 12,05 --- 0
Niels Tuil. van Delta Sport Delta Sport JC DNS --- 0
Youri Sheppard Spado Spado JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruud Louter RK HAV RK HAV JC 43,99 --- 667
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit ...JC Team 2 43,04 --- 655
3 Noah Lauwers RK HAV RK HAV JC 32,95 --- 0
4 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 29,78 --- 471
5 Rik van der Made THOR THOR JC 28,94 --- 458
6 Jaimy Schraauwen THOR THOR JC 27,00 --- 0
7 Rutger Berger Delta Sport Delta Sport JC 26,14 --- 414
8 Jochem van Dijk Spado Spado JC Team 2 25,09 --- 396
9 Daniël Winters Spado Spado JC Team 1 23,37 --- 0
10 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene Ster JC 23,07 --- 362
11 Jan Munning SPOB AV Spirit ...JC Team 1 22,65 --- 355
12 Tim Roos SPOB AV Spirit ...JC Team 1 20,21 --- 0
13 Menno Verburg DNMC Dynamica ADSV JC 18,70 --- 282
14 Rik Herijgens DJA DJA JC 18,27 --- 274
15 Rudy Nieuwkerk Groene Ster AV Groene Ster JC 18,06 --- 0
16 Rens van den Nobelen ACHL ARV Achilles JC 15,08 --- 209
17 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 14,02 --- 0
18 Sylvan Konings DNMC Dynamica ADSV JC 13,94 --- 0
19 Lisandro ...oenmakers Delta Sport Delta Sport JC 13,69 --- 0
20 Joris Blom SPOB AV Spirit ...JC Team 2 13,45 --- 0
21 Vincent Spierings ACHL ARV Achilles JC 12,29 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruud Louter RK HAV RK HAV JC 14,03 --- 700
2 Noah Lauwers RK HAV RK HAV JC 11,79 --- 0
3 Daniël Winters Spado Spado JC Team 1 10,72 --- 556
4 Dennis Janse DNMC Dynamica ADSV JC 10,56 --- 549
5 Noe Petiet AV `56 AV `56 JC 10,00 --- 522
6 Jorik van den Broek ACHL ARV Achilles JC 9,81 --- 513
7 Jaimy Schraauwen THOR THOR JC 9,26 --- 486
8 Toine Bos. van den Delta Sport Delta Sport JC 9,06 --- 476
9 Lars Semler Groene Ster AV Groene Ster JC 8,59 --- 452
10 Thijs Deurzen. van SPOB AV Spirit ...JC Team 1 7,58 --- 398
11 Jeroen Maas Spado Spado JC Team 1 7,55 --- 0
12 Thidder Lammers THOR THOR JC 7,28 --- 0
13 Bas van Hassel DJA DJA JC 6,99 --- 365
14 Marijn de Wit SPOB AV Spirit ...JC Team 2 6,84 --- 356
15 Rudy Nieuwkerk Groene Ster AV Groene Ster JC 6,39 --- 0
16 Marijn Evers Spado Spado JC Team 2 6,29 --- 324
17 Axl van Putten AV `56 AV `56 JC 6,18 --- 0
18 Bram Romme ACHL ARV Achilles JC 4,99 --- 0
19 Lisandro ...oenmakers Delta Sport Delta Sport JC 4,82 --- 0
20 Jamile Errahmouni DJA DJA JC 3,54 --- 0
Luuk Bultema Spado Spado JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,70 --- 779
2 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 1,60 --- 702
3 Rik Derks Groene Ster AV Groene Ster JC 1,55 --- 663
4 Sven Kolk Spado Spado JC Team 1 1,55 --- 0
5 Rik van der Made THOR THOR JC 1,55 --- 663
6 Jort Benz SPOB AV Spirit ...JC Team 2 1,50 --- 0
7 Jochem Vogel AV `56 AV `56 JC 1,45 --- 582
7 Bas van Hassel DJA DJA JC 1,45 --- 582
9 Jim van Mook THOR THOR JC 1,45 --- 0
10 Job van Belzen AV `56 AV `56 JC 1,40 --- 0
11 Gijs Duij...bode. van Delta Sport Delta Sport JC 1,40 --- 541
12 Frank Dirven ACHL ARV Achilles JC 1,35 --- 499
12 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit ...JC Team 1 1,35 --- 499
14 Luuk Bultema Spado Spado JC Team 2 1,30 --- 462
15 Max Luijsterburg Spado Spado JC Team 2 1,15 --- 0
Davey van der List Groene Ster AV Groene Ster JC DNS --- 0
Martijn van Os RK HAV RK HAV JC --- ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Guus Nijkamp Spado Spado JC Team 1 5,07 -1.5 m/s--- 634
2 Max van der Heyden SCSP AV Scheldesport JC 5,00 -2.3 m/s--- 621
3 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,95 -1.7 m/s--- 611
4 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...JC Team 2 4,71 -3.6 m/s--- 0
5 Menno van den Broek DJA DJA JC 4,36 -0.8 m/s--- 490
6 Stijn Lavooij AV `56 AV `56 JC 4,28 -3.2 m/s--- 474
7 Fabian Biondina Spado Spado JC Team 1 4,26 -2.7 m/s--- 0
8 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene Ster JC 4,16 -2.6 m/s--- 450
9 Sjoerd Verhelst THOR THOR JC 3,97 -3.1 m/s--- 412
10 Ruben Jaspers ACHL ARV Achilles JC 3,83 -1.2 m/s--- 384
10 Floris Otterman Spado Spado JC Team 2 3,83 -2.2 m/s--- 384
12 Siem Lindhout Delta Sport Delta Sport JC 3,77 -1.5 m/s--- 372
13 Frank Dirven ACHL ARV Achilles JC 3,70 -2.1 m/s--- 0
14 Sander Loos SPOB AV Spirit ...JC Team 1 3,69 -3.4 m/s--- 356
15 Koen van Ommeren THOR THOR JC 3,65 -1.9 m/s--- 0
16 Jesse Wernsing Delta Sport Delta Sport JC 3,35 -3.0 m/s--- 0
17 Sylvan Konings DNMC Dynamica ADSV JC 3,16 -2.1 m/s--- 250
18 Jerom Bastiaansen DJA DJA JC 2,92 -3.1 m/s--- 0
19 Martijn van Os RK HAV RK HAV JC 2,83 -2.6 m/s--- 184
Ruben Cuelenaere AV `56 AV `56 JC DNS --- 0
Koen Slabbenkoorn Spado Spado JC Team 2 DNS --- 0