Uitslagen Track Meetings Utrecht - wedstrijd 2

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Stefan de Vries HLLS 11,43 +2.0 m/s---
2 Ranki Oberoi Rotterdam 11,54 +2.9 m/s---
3 Luke Linders DAK 11,63 +2.9 m/s---
4 Bren Simon Meijer AV Zaanland 11,86 +1.0 m/s---
5 Stijn Jorissen AV Argo 11,93 +1.1 m/s---
6 Jasper Peek HLLS 12,06 +1.1 m/s---
7 Martijn van der Vis Onbekend 12,37 +1.1 m/s---
8 Philippe Massaar Climax 12,60 +1.0 m/s---
9 Koen Wiersma AV Argo 12,76 +1.0 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Graaf De AV Atverni 52,74 ---
2 Remison van Aanholt AV Sparta 52,84 ---
3 Richard Wijnen PH 53,05 ---
4 Jim Kruiver AV NOVA 53,93 ---
5 Chiel Klaver AV Trias 54,20 ---
6 David Landman GACH 54,54 ---
7 Marcel Bierens GVAC 54,62 ---
8 Mark Wijgerden Van VOLO 54,64 ---
9 Stijn Jorissen AV Argo 54,91 ---
10 Koen Wiersma AV Argo 55,52 ---
11 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 56,65 ---
12 Martijn van der Vis Onbekend 57,65 ---
13 Lars van der Weiden GACH 59,10 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hugo van den Haak AV Sparta 1:56,61 ---
2 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 1:57,44 ---
3 Lars Cazander Onbekend 1:59,62 ---
4 Pieter Oirschot Van AVGM 2:00,34 ---
5 Jelle Neeft AV Lycurgus 2:00,91 ---
6 Jim Kruiver AV NOVA 2:01,18 ---
7 Lars Rademaker HLLM 2:02,64 ---
8 Adil el Azzouzi Phanos 2:03,95 ---
9 Robin Ruyter PH 2:04,29 ---
10 Mathijs Wiggers HLLM 2:04,40 ---
11 Daniel de Looze Startbaan 2:04,86 ---
12 Timo Koren Rotterdam 2:06,15 ---
13 Simeon Weeda AV Atverni 2:06,65 ---
14 Eduard Grob GACH 2:08,50 ---
15 Emiel Doorgeest AV Zaanland 2:08,54 ---
16 Koen van den Hoven AV 1923 2:13,66 ---
17 Dennis Tak De Spartaan 2:13,96 ---
18 Lars van der Weiden GACH 2:16,45 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Heinrich AKU 4:07,14 ---
2 Seb Wiggemans DVTR 4:09,32 ---
3 Jesse Ven Van De Spado 4:10,00 ---
4 Ben Tock Spado 4:12,70 ---
5 Khalid Mokhtari Rotterdam 4:12,90 ---
6 Jorin Kamps HLLS 4:16,71 ---
7 Cas Lutz GACH 4:20,45 ---
8 Kevin Noort Castricum 4:27,50 ---
9 Daniel Andriessen Castricum 4:47,19 ---
10 Matthijs Weijers AV Argo 4:54,76 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Schreur GVAC 9:16,06 ---
2 Krijn Schagen Castricum 9:57,05 ---
3 Emel Doorgeest AV Zaanland 10:10,35 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ivo Bijl AV Passaat 15:37,30 ---
2 Wouter Doesburg ASV 15:53,80 ---
3 Erik Rijsewijk Van SHRT 16:13,40 ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bas Leersum Van AV Zaanland 59,03 ---
2 Oscar Leemhuis AV Hera 1:01,84 ---
Wesley Zschottche AV Zaanland DNF ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Harald Peter Bust HLLS 40,71 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Philippe Massaar Climax 9,48 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wesley Zschottche AV Zaanland 1,80 ---
2 Mark Wijgerden Van VOLO 1,75 ---
Quincy Driesten Van Altis DNS ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Stefan de Vries HLLS 6,60 ---
2 Bren Simon Meijer AV Zaanland 5,87 +2.0 m/s---
3 Bas Leersum Van AV Zaanland 5,60 +0.7 m/s---
4 Jasper Peek HLLS 5,56 +1.8 m/s---
5 Antoine de Vries Almere `81 5,50 +0.2 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jon Schouwenaar Startbaan 11,89 +1.0 m/s---
2 Laurens Zuidarsic U-Track 12,16 +2.2 m/s---
3 Maarten va...er Winden HLLM 12,25 +1.1 m/s---
4 Bram van Aalten AL73 12,34 +1.3 m/s---
5 Sven Olofsen SAV 12,35 +1.1 m/s---
6 Emmanuel Ngoma AV `40 12,48 +1.0 m/s---
7 Jay Breinen HLLS 13,19 +1.5 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 David van der Vlugt Altis 53,14 ---
2 Joran Klaver AV Hera 54,09 ---
3 Enno Kivits DAK 55,42 ---
4 Remi van O...t En Huut VOLO 55,59 ---
5 Reda Sabbouri Rotterdam 55,78 ---
6 Pieter Mijnhout GACH 59,21 ---
7 Koen Braker AV Gouda 1:00,30 ---
Bram van Aalten AL73 DNF ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Nieuwenhuizen SPOB 1:58,35 ---
2 Niels Penning Olympus `70 1:59,97 ---
3 Yorben Ruiter PAC 2:01,52 ---
4 Ralf Looze Phanos 2:01,86 ---
5 Younes Chaout U-Track 2:04,93 ---
6 Thomas Lewis Phanos 2:05,19 ---
7 Curtis Burks GACH 2:05,68 ---
8 Niels Aarns AV Cifla 2:05,72 ---
9 Jasper Koopmans HLLS 2:06,56 ---
10 Jonas Bakker AV `40 2:06,90 ---
11 Justin Benten Van AV Phoenix 2:07,13 ---
12 Bas van der Lip GVAC 2:07,19 ---
13 Robin Koch Startbaan 2:08,07 ---
14 Noah Schutte Leiden 2:09,81 ---
15 Mark Hofma ATV Venray 2:10,47 ---
16 Martijn Vries De Heerenveen 2:12,87 ---
17 Enno Kivits DAK 2:15,26 ---
18 Remco Smits AV De Keien 2:15,45 ---
19 Remco Bouchier HLLM 2:18,06 ---
20 Seppe van ... Westende Leiden 2:18,45 ---
21 Jeroen Bakker Onbekend 2:19,93 ---
22 Jelmer Mare de HLLS 2:21,16 ---
23 Rick Stigter AV Atverni 2:25,67 ---
24 Ruben Heesen U-Track 2:30,68 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yared Stifanos HLLS 4:01,57 ---
2 Rob Burg Ter SV Noordkop 4:13,84 ---
3 Lars van der Poel Spado 4:20,50 ---
4 Vincent Hazeleger AV Trias 4:21,14 ---
5 Mathijs Wille THOR 4:27,59 ---
6 Carliho S...jkerbuijk THOR 4:29,44 ---
7 Timon Houting Den AV Argo 4:30,20 ---
8 Joost van Daele Spado 4:30,51 ---
9 Sjoerd Heenskerk AKU 4:35,37 ---
10 Sjuul Postulart SHRT 4:39,77 ---
11 Luuk Hendriks VOLO 4:40,50 ---
12 Sten Stoltenborg HLLM 4:40,54 ---
13 David Bergen Van AV Argo 4:40,92 ---
14 Nils van der Weiden GACH 5:07,95 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Gerritsen AV Passaat 9:14,30 ---
2 Roy Eekelen Van AV Sprint 9:20,02 ---
3 Mark Brake Te AVA `70 9:24,12 ---
4 Jorik Egdom Van VAV 9:28,72 ---
5 Rik Palings THOR 9:41,21 ---
6 Melvin Seevinck AL73 9:53,81 ---
7 Kelide Aminboru Triathlon 10:09,54 ---
8 Mitchell Franken Spado 10:22,22 ---
9 Coen Zandvoort AV Sprint 10:24,93 ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Tarik Bayoumi AAC 56,01 ---
2 Jon Schouwenaar Startbaan 59,14 ---
3 Lennart Looze De Startbaan 1:02,61 ---
4 Remon Nie...uizen Van AAV `36 1:05,03 ---
5 Patrick van Wijk GACH 1:05,53 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Koen Braker AV Gouda 10,99 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erwin Vor De VAV 5,63 +1.0 m/s---
2 Maarten va...er Winden HLLM 5,55 +1.4 m/s---
3 Sven Olofsen SAV 5,51 +1.1 m/s---
4 Laurens Zuidarsic U-Track 5,28 +0.7 m/s---
5 Emmanuel Ngoma AV `40 4,85 +0.2 m/s---
6 Yonas Bakker AV `40 4,40 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Vincent Heetvelt M50 - AV 1923 13,49 +2.1 m/s--- 0
2 Juul Acton M55 - U-Track 13,68 +2.1 m/s--- 0
3 Fabrizio ...chi Manes M50 - AV 1923 13,89 +1.5 m/s--- 0



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marijn Michels M45 - Altis 56,44 --- 0
2 Arie Barnhoorn M35 - De Spartaan 56,91 --- 0
3 Marco Klapwijk M40 - Altis 57,63 --- 0
4 Sjoerd Veenma M35 - Altis 59,06 --- 0
5 Vincent Heetvelt M50 - AV 1923 1:02,90 --- 0
6 Cees Stolwijk M60 - Altis 1:04,08 --- 0
7 Fabrizio ...chi Manes M50 - AV 1923 1:04,12 --- 0
8 Ron van der Veen M45 - RREL 1:04,73 --- 0
9 Diederick Rijn Van M50 - Fit 1:08,22 --- 0
10 Wim Metselaar M65 - AV Aalsmeer 1:09,06 --- 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Andrew Larasen M40 - AV Impala 1:57,82 --- 0
2 Bram Buigel M70 - Groningen 2:05,76 --- 0
3 Bennie Potjes M40 - Rotterdam 2:08,24 --- 0
4 Corne Haast M50 - Spado 2:10,47 --- 0
5 Job Zijderlaan M40 - Avantri 2:11,59 --- 0
6 Stan Spangenberg M50 - Phanos 2:13,95 --- 0
7 Jos Bergervoet M50 - Eindhoven 2:23,50 --- 0



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michiel Otten M40 - PH 4:15,01 --- 0
2 Sjaak Linde V.d. M40 - Rotterdam 4:15,97 --- 0
3 Michiel Mooibroek M35 - AV Phoenix 4:17,21 --- 0
4 Vincent Los M35 - Leiden 4:19,80 --- 0
5 Noel Keijsers M35 - PH 4:28,59 --- 0
6 Hans Wesseling M50 - Leiden 4:39,08 --- 0
7 Theo van Rossum M50 - AKU 4:52,58 --- 0
8 Jos Bergervoet M50 - Eindhoven 4:57,71 --- 0
9 Stefano Scanu M40 - AV Argo 5:07,37 --- 0



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Herman Leeman M40 - AAC 9:21,21 --- 0
2 Sven Hagen M35 - AV Edam 9:26,63 --- 0
3 Louis Dam M45 - AV Zaanland 9:40,37 --- 0
4 Martien H...n Van Der M55 - De Spartaan 9:40,82 --- 0
5 Tobias van der Pol M35 - AV Zaanland 9:44,69 --- 0
6 Johan Smet M50 - Phanos 9:50,00 --- 0
7 Michiel van Dijk M40 - GACH 10:06,49 --- 0
8 Simon Enden Van De M35 - AV Phoenix 10:15,18 --- 0
9 Wytze Muyzert M45 - Ron Clarke 10:18,96 --- 0
10 Joep Barendse M55 - U-Track 11:52,87 --- 0
11 Haitsma Ernst M60 - AV Phoenix 14:26,55 --- 0



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bernard B...khorst Te M35 - AV Phoenix 15:16,38 --- 0
2 Armand van...r Smissen M40 - TRR 16:00,96 --- 0
3 Henk Smalbruggen M35 - AV PEC 1910 16:12,05 --- 0
4 Danny Ham Van Den M35 - HLLS 16:40,89 --- 0
5 Reinier B...gemeester M35 - Onbekend 16:45,74 --- 0
6 Gerben Zomer M40 - LGAS 17:19,03 --- 0
7 Ad Buijs M55 - AV Phoenix 17:44,09 --- 0
8 Ton Rijkers M40 - AV De Keien 17:47,48 --- 0
9 Rob Kruis M65 - Typhoon 19:11,08 --- 0
10 Edwin Hendrickx M35 - RREL 20:04,62 --- 0
11 Ruud Verhoef M50 - Ron Clarke 20:45,98 --- 0
Hans Haak M45 - RREL DNF --- 0



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Antoon de Groot M60 - Fit 26,34 --- 0



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marieke Steverink V40 - Phanos 13,77 +2.1 m/s--- 0



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Chantal Baartse V35 - PH 1:02,29 --- 0



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Miranda Boonstra V35 - Nijmegen 4:31,18 --- 0
2 Marleen Heemels V40 - AV Zaanland 5:29,18 --- 0



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Silke Schmidt V50 - Onbekend 18:22,55 --- 0
2 Birgit Voorn V40 - RREL 20:07,29 --- 0



Masters Vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mireille Hesper V40 - Rotterdam 1:12,02 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Annemieke Bolte V50 - AV 1923 9,94 --- 0



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Marieke Steverink V40 - Phanos 4,32 --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Iris Daalen Van PAC 12,83 +2.2 m/s---
2 Marijke va...igenbosch Almere `81 13,28 +2.2 m/s---
3 Suzanne Janssens AV Sprint 13,40 +1.5 m/s---
4 Anya Koch PAC 14,72 +2.1 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marije Wever NEAV 57,45 ---
2 Lenneke Stam AV Trias 1:00,91 ---
3 Lenneke Beeldman AV Trias 1:04,01 ---
4 Juliette Mattijsen SPLS 1:04,96 ---
5 Githa de Wildt AKU 1:07,57 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Juliette Mattijsen SPLS 2:17,14 ---
2 Suzanne Wijck Van Leiden 2:20,19 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marije Peters SHRT 4:51,95 ---
2 Lotte Krause AKU 4:58,75 ---



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bianca Baak Phanos 1:04,81 ---
2 Helen Rossum Van AKU 1:04,88 ---
3 Rebecca Rijken AV Zaanland 1:07,41 ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ella Donk Van Der HLLS 36,60 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iris Daalen Van PAC 5,45 +0.8 m/s---
2 Suzanne Janssens AV Sprint 4,83 +0.4 m/s---
3 Anya Koch PAC 4,19 +0.8 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Whitney Beekmans DAK 12,67 +1.0 m/s---
2 Linda Rossum Van AKU 12,80 +2.2 m/s---
3 Gabrielle Geise VOLO 13,03 +2.2 m/s---
4 Devrah Leerdam U-Track 13,13 +2.7 m/s---
5 Kika van Bergen U-Track 13,49 +2.7 m/s---
6 Amel Essabdouni U-Track 13,67 +2.7 m/s---
7 Jasmijn Verboom GACH 13,86 +2.1 m/s---
8 Pascalle de Jager AV Phoenix 13,92 +2.7 m/s---
9 Janice Francisca VOLO 13,95 +1.5 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kaisa de Bel SHRT 1:03,37 ---
2 Elise de reijer AV Atverni 1:03,41 ---
3 Ayla Grotens AV Atverni 1:07,51 ---
4 Tara Smid AAV `36 1:07,68 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn van Es PAC 2:18,86 ---
2 Sophie Baartman AV Atverni 2:28,47 ---
3 Ilona van ...r Giessen VOLO 2:29,28 ---
4 Evelien Hooijman AKU 2:33,24 ---
5 Nina Eijk Van AV Phoenix 2:35,34 ---
6 Wietske Brouwer AV Phoenix 2:44,76 ---
7 Lara Witte AV Phoenix 2:46,05 ---
8 Denise Smetsers AV De Keien 2:50,75 ---
9 Sophie Dobrev U-Track 2:57,47 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anne Luijten Olympus `70 4:39,43 ---
2 Tirza Wolf V.d. SC Reeuwijk 4:50,87 ---
3 Minke Meer Van Der Heerenveen 4:51,07 ---
4 Laura Rijvers PH 4:52,06 ---
5 Saskia Weinans AL73 4:52,63 ---
6 Sophie van der Most De Liemers 4:54,29 ---
7 Judi Becx AV Attila 4:59,43 ---
8 Femke Pal Van Der AV Zaanland 5:05,47 ---
9 Jeske Pal Van Der AV Zaanland 5:18,55 ---
10 Iseline Keune AKU 5:29,38 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Bakker Triathlon 10:23,41 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Kim Boon HLLS 1:05,85 ---
2 Jiska Pois AV Gouda 1:09,64 ---
3 Marije Doddema AV Zaanland 1:10,39 ---
4 Ilse Kemper Clytoneus 1:20,29 ---
Jip Zinsmeisten GACH DNF ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sherene Heeswijk AV Sparta 37,55 ---
2 Femke Kleinhout Climax 31,23 ---
3 Fiona Lindayce AV Hylas 28,93 ---
4 Merle Beernink AV Phoenix 20,26 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sherene Heeswijk AV Sparta 14,12 ---
2 Femke Corbiere Clytoneus 10,45 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Pascalle de Jager AV Phoenix 1,40 ---
1 Merle Beernink AV Phoenix 1,40 ---
Sherene Heeswijk AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dianne Kooten Van VAV 5,22 +0.9 m/s---
2 Linda Rossum Van AKU 5,11 +0.1 m/s---
3 Jip Mukanay AKU 4,90 ---
4 Gabrielle Geise VOLO 4,65 +1.1 m/s---
5 Lotte Lubbers AKU 4,49 +0.2 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy Hindriks Rotterdam 11,10 +2.0 m/s---
2 Brian Vriend AV Lycurgus 11,17 +2.0 m/s---
3 Jarno Boutkan PH 11,25 +2.0 m/s---
4 Tim Wechem Van Phanos 11,29 +2.0 m/s---
5 John Bijman Startbaan 11,34 +2.0 m/s---
6 Arjan Timmers Eindhoven 11,41 +2.0 m/s---
7 Jeroen Witteveen AV Phoenix 11,46 +2.9 m/s---
8 Jeroen Klein AC TION 11,52 +1.3 m/s---
9 Daniel Godefrooij AV Atverni 11,55 +2.9 m/s---
10 David Koehler Eindhoven 11,61 +2.0 m/s---
10 Jurriaan Wesselink AV Impala 11,61 +1.3 m/s---
12 Nick van Schagen Leiden 11,63 +2.9 m/s---
13 Kevin Sweekhorst HLLM 11,64 +2.9 m/s---
14 Eelco Koelewijn Groningen 11,72 +2.9 m/s---
15 Joey Oomen DJA 11,83 +2.9 m/s---
16 Timo Stam Phanos 11,98 +1.3 m/s---
17 Marvin Kruin AV Atverni 12,02 +1.3 m/s---
18 Taco Kaiper Fit 12,23 +1.3 m/s---
19 Joni van Loon Cialfo 12,33 +1.3 m/s---
20 Wouter Hofkens HAAS 12,37 +1.1 m/s---
21 Jetske Touw GACH 12,80 +2.2 m/s---
22 Robbin Pieterman ARV Ilion 13,03 +1.0 m/s---
23 Rafik Manssouri U-Track 13,74 +2.7 m/s---
Sergio Smit U-Track DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jordy Hindriks Rotterdam 49,62 ---
2 Sander van der Eijk Startbaan 50,21 ---
3 Erik Knevel AV Suomi 50,45 ---
4 Menno Schouten AV Lycurgus 51,10 ---
5 Didier Nibbering Rotterdam 51,24 ---
6 Quinten Zwaga AV Trias 51,31 ---
7 Gijs Kemper PH 51,56 ---
8 Jasper Sinnema de Sprinter 51,58 ---
9 Tim Wechem Van Phanos 51,98 ---
10 Kevin Damstra Heerenveen 52,12 ---
11 Peter Okumu De Liemers 52,13 ---
12 Bas Jubels AV Phoenix 52,17 ---
13 Nick van Schagen Leiden 52,32 ---
14 Maxim Moinat HLLM 52,81 ---
15 Timo Stam Phanos 53,20 ---
16 Arjen Venema Climax 54,04 ---
17 Brian Bos AV Lycurgus 54,23 ---
18 Sam de Vor GACH 54,38 ---
19 Matthijs Beerepoot Climax 54,90 ---
20 Stevo Todorovic Castricum 55,38 ---
21 Sam van Leeuwen PAC 55,58 ---
22 Jesse de Wit Phanos 58,42 ---
23 Gwenno Schat AV Atverni 58,68 ---
24 Remon van de Wal AV Passaat 59,43 ---
25 Richard Holstege AV `40 1:07,30 ---
Jos Schijndel Van PH DNF ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hugo de Haan AV Lycurgus 1:55,04 ---
2 Menno Zuidema AV Phoenix 1:55,26 ---
3 Bart Uiterwijk HLLS 1:56,83 ---
4 Remko Donga ARV Ilion 1:57,14 ---
5 Quinten Zwaga AV Trias 1:58,12 ---
6 Erwin Koopstra AKU 1:58,26 ---
7 Matthew Bayliss Phanos 1:59,36 ---
8 Sebastiaan Klooster Phanos 1:59,70 ---
9 Tim Vrijenhoek SC Reeuwijk 2:00,06 ---
10 Koen Selie SAV 2:03,17 ---
11 Jurrien Hoeve Te DVTR 2:03,97 ---
12 Rink Halleman AL73 2:04,07 ---
13 Remco Sprenger AKU 2:06,39 ---
14 Ko Bontje GACH 2:06,93 ---
15 Sybren Mulder Groningen 2:07,94 ---
16 Alex Bouwmeester AV Zaanland 2:08,88 ---
17 Pijke Ambtman Den AV Phoenix 2:09,12 ---
18 Bjorn Heijnen AV Zaanland 2:09,26 ---
19 Nahomi Bolte AV Sparta 2:13,88 ---
20 Guus Reyngoud HLLS 2:19,83 ---
21 Richard Holstege AV `40 2:27,87 ---
Robby van Reeuwijk ARV Ilion DNS ---
Sam de Vor GACH DNS ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Michiel Loschner GACH 4:01,15 ---
2 Milco Driessen HLLS 4:03,26 ---
3 Jeroen Engels PH 4:03,57 ---
4 Harmen Korfage AV Hera 4:04,02 ---
5 Jelle Kemper PH 4:06,27 ---
6 Michael va...der Kroon De Liemers 4:06,82 ---
7 Maikel Zuijderhout Almere `81 4:07,03 ---
8 Jiri Kemper AV 1923 4:10,73 ---
9 David Vonk AV Zuidwal 4:11,39 ---
10 Stefan Postma Heerenveen 4:16,34 ---
11 Marten Korfage AV Hera 4:18,98 ---
12 Niels Winter De AV Phoenix 4:28,78 ---
13 Mike Eelkema Haag 4:29,88 ---
14 Siem Uittenhout HAAS 4:30,06 ---
15 Frank van Es Altis 4:30,95 ---
16 Paco Oltheten Leiden 4:33,22 ---
17 Jan Gerrit Klok Rotterdam 4:36,07 ---
18 Imo Muller AAC 4:38,87 ---
19 Greg Velde Van Der HRCL 4:44,91 ---
Marcel de Jong AKU DNS ---
Menno Zuidema AV Phoenix DNS ---
Gert-Jan Wassink AV Argo DNS ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jarno van Miltenbrug HLLS 8:36,07 ---
2 Bas Dam Ten AV 1923 9:11,08 ---
3 Maarten Vliex AVON 9:16,27 ---
4 Imo Muller AAC 9:21,21 ---
5 Erik van Santen AV Edam 9:28,68 ---
6 Emiel Pieterse AV 1923 9:30,88 ---
7 Sybren Mulder Groningen 9:33,31 ---
8 Ernst Bee...uizen Van AV 1923 9:39,82 ---
9 Leonard Tersteeg AV Phoenix 9:40,74 ---
10 Alex Bouwmeester AV Zaanland 9:46,05 ---
11 Rick Wetzels AV Cifla 9:51,50 ---
12 Alex van Zijl U-Track 10:01,37 ---
13 Nick van den Berg AV Cifla 10:09,19 ---
14 Willem Pie...n Van Der Spado 10:15,01 ---
15 Jeroen Swildens HLLS 10:17,75 ---
16 Paul Schijndel Van HAAS 10:29,71 ---
Sebastiaan Boertien Haag DNS ---
Maarten Z...geren Van AV Passaat DNF ---
Gert-Jan Wassink AV Argo DNF ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris Kampen Groningen 15:27,98 ---
2 Maarten Z...geren Van AV Passaat 15:30,46 ---
3 Sjoerd Ma...ewijk Van Olympus `70 15:32,26 ---
4 Erik V.d. Heijden TRR 16:00,71 ---
5 Rens Dekkers AV Hera 16:10,56 ---
6 Joshua Groen Triathlon 16:30,53 ---
7 J. Nijland RREL 16:34,95 ---
8 Marijn Jonge De HLLS 16:38,54 ---
9 Mathijs de Vroome AV De Keien 16:47,81 ---
10 Jaap Vink AV Phoenix 17:04,41 ---
11 Mark Broekman AV Phoenix 17:35,81 ---
12 Joni van Loon Cialfo 17:41,84 ---
13 Niels Woude Van Der AAV `36 18:05,04 ---
14 Rob Henst AV De Keien 19:49,36 ---
15 Stefan Jorissen RREL 20:04,69 ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Niels Ros Rotterdam 57,98 ---
2 Maarten Nabbe PH 59,17 ---
3 Bart Daalhuisen Hollandia 1:00,34 ---
4 Alle Koperdraad GACH 1:00,91 ---
Rik Hanswijk Climax DNF ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Paul Olofsen SAV 43,10 ---
2 Nico van Leeuwen AV Gouda 32,06 ---
3 Frank van Leeuwen AV Gouda 31,14 ---
4 Martijn Spaan AV Phoenix 22,00 ---
5 Richard Holstege AV `40 19,96 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Paul Olofsen SAV 14,83 ---
2 Koen Rutten Fit 10,06 ---
3 Martijn Spaan AV Phoenix 8,83 ---
4 Richard Holstege AV `40 7,57 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joni van Loon Cialfo 1,75 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marius Kranendonk AAC 6,82 +1.1 m/s---
2 Tijmen Meijer NEAV 6,79 +1.8 m/s---
3 Brian Vriend AV Lycurgus 6,64 +0.9 m/s---
4 Jasper Kranendonk Typhoon 6,60 +1.6 m/s---
5 Peter-Paul Harks AV Phoenix 4,95 +2.1 m/s---
6 Wouter Hofkens HAAS 4,87 +1.5 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maaike Eken Phanos 12,98 +2.2 m/s---
2 Annemarie de Mooij Leiden 13,20 +1.5 m/s---
3 Jenny Baar GACH 13,37 +1.5 m/s---
4 Mariska Bitter SC Reeuwijk 13,38 +2.1 m/s---
5 Romanee B...denbohmer Leiden 13,42 +1.5 m/s---
6 Alice Achterberg AV Phoenix 13,66 +2.1 m/s---
7 Simone Arbeider SC Reeuwijk 14,26 +2.7 m/s---
8 Vanessa Lutonto Phanos 14,48 +2.7 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Juanee Cilliers PH 56,87 ---
2 Linda Swart Groningen 1:00,55 ---
3 Romanee B...denbohmer Leiden 1:02,30 ---
4 Inge Bootsma Groningen 1:02,80 ---
5 Manon Sillekens PH 1:03,58 ---
6 Mariska Bitter SC Reeuwijk 1:05,16 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Machteld Mulder Hollandia 2:09,24 ---
2 Lotte van den Boom AV Sprint 2:19,53 ---
3 Loes Lavrijsen HLLS 2:19,85 ---
4 Karin Gorter AV Phoenix 2:21,37 ---
5 Ellen Kuiper Haag 2:28,11 ---
6 Roanne Bruin AV Trias 2:36,96 ---
7 Josine Siedenburg Phanos 2:44,41 ---
8 Marieke Gimbel AV Phoenix 2:53,50 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Judy Middelburg Olympus `70 4:32,72 ---
2 Karin Nieuwenhuizen HLLS 4:36,33 ---
3 Laurien Buffart Phanos 4:38,59 ---
4 Lotte Dinther Van AV Cifla 4:42,81 ---
5 Liesbeth ...rthuijsen Haag 4:49,33 ---
6 Lorraine Ravestein AV Phoenix 4:55,49 ---
7 An Lenders Helden 4:58,57 ---
8 Eileen Groenland AV Trias 5:03,94 ---
9 Lotte Spraakman Rotterdam 5:08,29 ---
10 Iris Meer Van Der De Spartaan 5:09,79 ---
11 Dorien Sc...t Van Der AV Phoenix 5:11,56 ---
12 Ellen Houweling HAAS 5:30,97 ---
13 Cathelijn Waaijer Leiden 6:00,62 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marije te Raa AAC 9:21,32 ---
2 Andrea Deelstra Triathlon 9:23,39 ---
3 Marieke Falkmann Onbekend 9:33,21 ---
4 Stefanie Bouma AV Impala 9:45,11 ---
5 Jeanine va...Klashorst U-Track 10:18,28 ---
6 Anouk Claessens AKU 10:31,34 ---
7 Monica Gorska HLLS 12:14,52 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ilse Pol Running2000 16:10,63 ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Indah van Marrewijk AV `40 1:08,38 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marit Bokker AV `40 25,02 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Huisman Phanos 1,70 ---
2 Annemarie de Mooij Leiden 1,40 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Simone de Jong AKU 4,65 +1.7 m/s---
2 Maaike Eken Phanos 4,54 +0.1 m/s---
3 Vanessa Lutonto Phanos 4,49 +0.7 m/s---
4 Annemieke Dunnink AV Phoenix 4,36 ---