Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2015]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,29 +0.2 m/s11,50 735
2 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 11,46 +0.2 m/s11,40 697
3 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 11,51 +0.2 m/s11,30 685
4 Rakeem Zuylen U-Track Mannen 11,69 +0.5 m/s11,80 646
5 Leon Casse AV Phoenix Mannen 11,75 +0.2 m/s11,40 0
6 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 11,75 +0.5 m/s11,75 633
7 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 11,82 +1.5 m/s11,89 618
8 Jamaal Awad DEM Mannen 11,83 +0.5 m/s11,70 616
9 Casper van Bentum AV Pijnenburg Mannen 11,89 +1.5 m/s11,90 0
10 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 11,93 +0.2 m/s11,60 595
11 Benjamin V...antos dos U-Track Mannen 11,93 +0.5 m/s11,80 0
12 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 11,96 +1.3 m/s12,27 0
13 Stijn Weegberg Van AV Statina...en Team 2 11,96 +0.5 m/s11,80 589
14 Menno Boerma Fit Mannen 12,08 +1.5 m/s11,89 564
15 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 12,14 +1.3 m/s12,37 552
16 Justin Cok AV `47 Mannen 12,18 +1.5 m/s11,90 544
17 Jelmar Bos Almere `81 Mannen 12,25 +0.5 m/s11,81 0
18 Mats Tjepkema AAC Mannen 12,27 +0.2 m/s11,23 526
19 Robert Pennings Fit Mannen 12,27 +1.3 m/s12,37 0
20 Michael Kooter AV `47 Mannen 12,31 +1.5 m/s12,00 0
21 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 12,54 +1.3 m/s12,39 0
22 Yaël Scope DEM Mannen 12,56 +1.5 m/s12,20 0
Vincent Roke AV Statina...en Team 1 DQ 12,50 0
Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen DNS 12,50 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 23,42 +1.3 m/s22,79 699
2 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 23,51 +1.3 m/s23,39 690
3 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 23,58 +0.9 m/s23,70 684
4 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 23,91 +1.0 m/s24,90 653
5 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 24,27 +1.3 m/s23,70 620
6 Tim de Reuver Fit Mannen 24,33 +1.0 m/s24,25 615
7 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 24,39 +0.9 m/s24,00 0
8 Jamaal Awad DEM Mannen 24,44 +0.9 m/s24,00 605
9 Menno Boerma Fit Mannen 24,48 +0.9 m/s24,12 0
10 Luc Nkurunziza U-Track Mannen 24,54 +1.3 m/s23,70 596
11 Gennaro Biswane U-Track Mannen 24,70 +1.0 m/s24,40 0
12 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 25,01 +1.0 m/s24,80 556
13 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 25,02 +0.3 m/s25,04 555
14 Eelco Koelewijn AV Phoenix Mannen 25,36 +0.9 m/s24,00 0
15 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 25,51 +1.0 m/s25,00 515
16 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 25,56 +0.3 m/s25,10 0
17 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 25,68 +0.3 m/s25,31 0
18 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 25,80 +1.2 m/s25,50 0
19 Jan Pannekoek AV Statina...en Team 2 26,06 +1.2 m/s25,90 471
20 Vincent Roke AV Statina...en Team 1 26,11 +1.2 m/s25,50 0
21 Huib de Groot Leiden Atl...97 Mannen 27,08 +0.3 m/s25,40 395
22 Michael Baal Van AV Statina...en Team 2 27,95 +1.2 m/s26,70 0
Bastiaan Kors AAV `36 Mannen DQ 26,85 0
Jochem Dobber AV Suomi Mannen DNS 23,00 0
Yaël Scope DEM Mannen DNF 25,00 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Venema AV Suomi Mannen 49,05 48,50 849
2 Friso Topper U-Track Mannen 51,68 52,00 732
3 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 52,09 52,00 715
4 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 52,62 52,79 694
5 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 52,85 52,00 0
6 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 53,21 50,00 0
7 Stijn Weegberg Van AV Statina...en Team 2 53,26 53,79 668
8 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 53,76 53,50 649
9 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,22 53,00 631
10 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 54,49 54,40 621
11 Tim de Reuver Fit Mannen 55,26 55,23 592
12 Robert Pennings Fit Mannen 56,03 54,78 0
13 Merlijn Dekker Almere `81 Mannen 56,12 53,15 0
14 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 56,48 56,30 548
15 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 56,65 57,00 0
16 Mats Tjepkema AAC Mannen 56,83 52,29 536
17 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 57,03 56,08 529
18 Bart van Rookhuizen DEM Mannen 57,69 --- 507
19 Cees Groenland AAC Mannen 58,12 58,56 0
20 Joeri van Egmond AAV `36 Mannen 1:00,18 58,38 0
21 Rutger Sa...ommel Van AV Statina...en Team 1 1:02,48 1:00,00 0
Reinder Prince AV Triathlon Mannen DNS 55,39 0
Daniel Pando DEM Mannen DNS --- 0
Ruben Kuystermans AV `47 Mannen DNS 56,40 0



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kalid Amin AV Triathlon Mannen 4:08,38 4:05,00 0
2 Younes Chaout U-Track Mannen 4:08,57 4,00 0
3 Steve Bakker AV Suomi Mannen 4:10,09 4:03,00 0
4 Ephrem Kuiper AAC Mannen 4:13,27 4,19 0
5 Timo van Beek AV Pijnenburg Mannen 4:13,66 4,08 0
6 Ronald Poel DEM Mannen 4:22,96 4:08,00 0
7 Joost Wieleman Almere `81 Mannen 4:24,52 4:08,00 0
8 Anton Borgstijn AAV `36 Mannen 4:30,88 4:24,00 0
9 Luuk Hendrikx AV Phoenix Mannen 4:31,07 4:35,00 0
10 Lars de Winter AV Phoenix Mannen 4:37,84 4:35,00 0
11 Piet de Reuver AAC Mannen 4:41,50 4:19,29 0
12 Daniel Hordijk AV Statina...en Team 1 4:43,08 4:30,00 0
13 Michael Kooter AV `47 Mannen 4:44,45 4:41,00 0
14 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 4:49,00 4,25 0
15 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 4:53,96 4:46,00 0
16 Huib de Groot Leiden Atl...97 Mannen 5:01,77 4,35 0
17 Rens Nagtegaal AAV `36 Mannen 5:08,59 4,40 0
Michel Riemersma AV Triathlon Mannen DQ 4:04,00 0
Jasper Boot Leiden Atl...97 Mannen DNS 4,35 0
Demian Lith Fit Mannen DNS 4:51,00 0
Michael Baal Van AV Statina...en Team 2 DNS 4:30,00 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Justin Cok AV `47 Mannen 57,90 55,70 759
2 Ivo Stuldreher AAV `36 Mannen 1:00,81 57,98 679
3 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 1:02,70 1:01,56 631
4 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 1:03,21 1:01,00 619
5 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1:03,28 --- 617
6 Tom Metselaar AV Suomi Mannen 1:04,82 1:01,00 581
7 Sibren van den Berg AV Phoenix Mannen 1:05,24 --- 571
8 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 1:06,93 1:15,00 533
9 Joris Bruinsma Almere `81 Mannen 1:07,32 1:04,72 525
Hend de Jager AV Statina...en Team 2 DQ 1:15,00 0
Irvin Osnabrugge U-Track Mannen DQ --- 0



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 0 43,47 837
2 U-Track Mannen (4x100m) U-Track - Msen 0 45,11 739
3 AV Phoenix Mannen (4x100m) AV Phoenix - Msen 0 46,32 670
4 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - Msen 0 46,50 660
5 AV Triathlon Mannen (4x100m) AV Triathlon - Msen 0 46,54 658
6 AV `47 Mannen (4x100m) AV `47 - Msen 0 46,79 644
7 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 0 47,25 620
8 DEM Mannen (4x100m) DEM - Msen 0 47,29 618
9 Almere `81 Mannen (4x100m) Almere `81 - Msen 0 47,45 609
10 Fit Mannen (4x100m) Fit - Msen 0 47,78 592
11 AV Statina Mannen Team 1 (4x100m) AV Statina - Msen 0 50,17 474
12 AV Statina Mannen Team 2 (4x100m) AV Statina - Msen 0 DQ 0
12 AV Zuidwal Mannen (4x100m) AV Zuidwal - Msen 0 DNS 0
12 Leiden Atletiek / Voorschoten `97 Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
12 AV Pijnenburg Mannen (4x100m) AV Pijnenburg - Msen 0 DNF 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 37,41 --- 634
2 Jasper Christiaan AAC Mannen 34,43 --- 572
3 Arjan Klein AV `47 Mannen 31,35 --- 505
4 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 31,02 --- 497
5 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 30,47 --- 485
6 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 28,58 --- 441
7 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 27,90 --- 425
8 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 27,05 --- 405
9 Helge Giezeman U-Track Mannen 24,42 --- 340
10 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 24,36 --- 339
11 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 22,86 --- 300
12 Thijmen Arnhem Van AV Statina...en Team 2 22,07 --- 280
13 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 20,26 --- 230
14 Bram Kreykamp Fit Mannen 19,69 --- 214



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,00 13,00 --- 665
2 Jasper Christiaan AAC Mannen 12,34 12,34 --- 622
3 Rob Moen DEM Mannen 11,66 11,66 --- 577
4 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 11,37 11,37 --- 557
5 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 11,20 11,20 --- 546
6 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 10,89 10,89 --- 524
7 Bart Steehouwer Almere `81 Mannen 10,50 10,50 --- 0
8 Arjan Klein AV `47 Mannen 9,89 9,89 --- 452
9 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 9,88 9,88 --- 451
10 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 9,82 9,82 --- 447
11 Helge Giezeman U-Track Mannen 9,41 9,41 --- 416
12 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 9,21 9,21 --- 0
13 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 9,18 9,18 --- 399
14 Thijmen Arnhem Van AV Statina...en Team 2 8,94 8,94 --- 381
15 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 8,91 8,91 --- 378
16 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 8,76 8,76 --- 0
17 Jos Warmerdam U-Track Mannen 8,64 8,64 --- 0
18 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 8,55 8,55 --- 0
19 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 8,08 8,08 --- 0
Jeroen Walter Fit Mannen - DNS --- 0
Ruben Kuystermans AV `47 Mannen - DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 1,95 --- 813
2 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 1,85 --- 725
3 Joris Bruinsma Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
3 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1,80 --- 680
5 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 1,75 --- 634
5 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 1,75 --- 634
7 Patrick Schoo U-Track Mannen 1,70 --- 587
8 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 1,65 --- 540
9 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 1,60 --- 492
10 Jasper de Hon AAC Mannen 1,50 --- 394
11 Frans van Nijnanten Leiden Atl...97 Mannen 1,40 --- 293
11 Rutger Sa...ommel Van AV Statina...en Team 1 1,40 --- 293
Bram Kreykamp Fit Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hilbrand Wouters AV Triathlon Mannen 4,00 --- 807
2 Bart Steehouwer Almere `81 Mannen 3,40 --- 645
2 Jos Warmerdam U-Track Mannen 3,40 --- 645
4 Eelco Koelewijn AV Phoenix Mannen 2,90 --- 498
4 Ivo Stuldreher AAV `36 Mannen 2,90 --- 498
6 René Camper AV Pijnenburg Mannen 2,80 --- 467
7 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 2,70 --- 436
8 Martijn Visser AV Suomi Mannen 2,60 --- 404
Sander de Rijke Fit Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joeri van der Hooft AAC Mannen 6,49 +1.0 m/s--- 712
2 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 6,38 +1.5 m/s--- 689
3 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 5,97 +0.8 m/s--- 598
4 Leon Casse AV Phoenix Mannen 5,95 +1.9 m/s--- 594
5 Sander de Rijke Fit Mannen 5,78 +1.2 m/s--- 555
5 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 5,78 +3.8 m/s--- 555
7 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 5,70 +2.6 m/s--- 537
8 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 5,45 +2.0 m/s--- 479
9 Koert Remijn DEM Mannen 5,44 +1.8 m/s--- 477
10 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 5,23 +0.6 m/s--- 427
11 Netinai Inapai U-Track Mannen 5,20 +2.7 m/s--- 420
12 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 5,16 +1.0 m/s--- 410
Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jarmilla van Stralen AAV `36 Vrouwen 12,29 +1.3 m/s12,47 813
2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 12,36 +1.3 m/s12,45 799
3 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 12,45 +1.3 m/s12,92 781
4 Natalie Puper AV Statina...en Team 1 13,07 +1.3 m/s12,86 664
5 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 13,10 +1.3 m/s13,07 658
6 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 13,23 -0.6 m/s13,45 635
7 Eva Mollema Fit Vrouwen 13,35 -0.6 m/s13,80 615
8 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 13,44 -0.6 m/s13,52 0
9 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 13,67 -0.2 m/s13,90 561
10 Ruby Besten Den AV Statina...en Team 2 13,77 -0.6 m/s13,55 0
11 Robyn van der Bent AAV `36 Vrouwen 13,80 -0.2 m/s13,80 0
12 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 13,86 -0.6 m/s13,50 530
13 Melissa Benschop AV Gouda Vrouwen 13,94 -0.6 m/s13,75 517
14 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 14,03 -0.2 m/s14,25 0
15 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 14,10 -0.2 m/s13,90 492
16 Veerle Eijsbroek AV Suomi Vrouwen 14,19 +0.6 m/s--- 479
17 Arlette Schaefer AV Suomi Vrouwen 14,39 -0.2 m/s14,28 0
18 Louise Douma AV Phoenix Vrouwen 14,49 +1.3 m/s--- 0
19 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 14,53 -0.2 m/s14,50 0
20 Shan Li va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 14,63 +0.6 m/s15,00 414
21 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 14,88 +0.6 m/s14,60 378
21 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 14,88 +0.6 m/s14,80 378
23 Patrica -...r Jong De Avantri Vrouwen 15,48 +0.6 m/s15,44 298
24 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 15,85 +0.6 m/s15,10 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Leonie van Vliet AAV `36 Vrouwen 26,30 +0.9 m/s25,90 738
2 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 27,22 +0.9 m/s27,00 668
3 Eva Mollema Fit Vrouwen 27,75 +0.9 m/s27,10 629
4 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 27,79 +0.9 m/s27,00 627
5 Fleur Eijsbroek AV Suomi Vrouwen 28,17 +1.1 m/s--- 600
6 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 28,38 +0.5 m/s27,50 586
7 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 28,59 +1.1 m/s--- 571
8 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 28,66 +0.9 m/s26,27 567
9 Amber Scholtsbergh Almere `81 Vrouwen 28,82 +0.5 m/s28,40 556
9 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 28,82 +1.1 m/s--- 556
11 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 28,86 +0.5 m/s27,96 554
12 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 28,92 +0.5 m/s28,70 550
13 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 28,97 +1.6 m/s30,11 0
14 Rosanna Dekker AV Suomi Vrouwen 29,06 +0.8 m/s29,29 0
15 Marie van der Donk Fit Vrouwen 29,43 +0.8 m/s29,75 0
16 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 29,48 +0.8 m/s29,14 0
17 Melissa Benschop AV Gouda Vrouwen 29,86 +0.5 m/s29,00 0
18 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 30,00 +1.6 m/s29,80 482
19 Anne Elevelt AV Phoenix Vrouwen 30,20 +1.6 m/s30,99 0
20 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 30,44 +1.6 m/s31,23 455
21 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 30,48 +0.8 m/s29,43 0
22 Paulien Karsemeijer AV Clytoneus Vrouwen 31,31 +0.8 m/s29,50 0
23 Mai Elie AV Statina...en Team 2 31,47 +1.6 m/s30,00 0
24 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 31,92 +1.6 m/s31,70 372
25 Anne de Jong AV `47 Vrouwen 32,08 +1.1 m/s31,90 363
26 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 33,55 +1.1 m/s32,10 0
Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 1:01,13 1:00,00 743
2 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 1:04,46 1:02,00 648
3 Dianne Keur ARV Ilion Vrouwen 1:04,78 --- 640
4 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:04,79 1:05,51 639
5 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 1:05,02 1:04,00 633
6 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 1:05,72 1:04,00 615
7 Jente Frints AV Pijnenb...g Vrouwen 1:06,16 1:05,00 604
8 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1:06,44 1:06,50 0
9 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 1:06,88 --- 585
10 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1:07,00 1:07,00 582
11 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 1:07,11 1:06,33 0
12 Nina Hellebrekers AV Phoenix Vrouwen 1:08,85 --- 538
13 Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen 1:09,17 1:06,00 0
14 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 1:10,10 --- 0
15 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 1:10,31 1:07,00 504
16 Arlette Schaefer AV Suomi Vrouwen 1:11,73 --- 473
17 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 1:11,83 1:13,70 470
18 Anne de Jong AV `47 Vrouwen 1:12,86 1:11,10 0
19 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 1:14,31 1:10,00 418
20 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 1:20,25 1:09,00 307
Sanne de Boer AV Suomi Vrouwen DNS --- 0
Anne Zekveld Leiden Atl...k Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Paulien Karsemeijer AV Clytoneus Vrouwen 2:29,56 2:34,92 677
2 Larissa Mulder Voorschote...7 Vrouwen 2:30,40 2:40,00 668
3 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 2:30,48 2:25,00 667
4 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 2:31,13 2:29,00 660
5 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 2:36,51 --- 603
6 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 2:44,34 2:42,20 528
7 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 2:46,24 2:41,00 511
8 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 2:48,01 2:55,00 495
9 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 2:48,81 2:41,75 488
10 Lisa Bloemers AV Phoenix Vrouwen 2:49,08 --- 0
11 Marie van der Donk Fit Vrouwen 2:50,07 --- 478
12 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 2:51,09 2:53,90 469
13 Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen 2:51,31 2:47,00 467
14 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 2:51,60 2:49,00 0
Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen DQ 2:49,00 0
Mai Elie AV Statina...en Team 2 DQ 2:51,73 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lysanne Aarden AV Phoenix Vrouwen 11:37,04 --- 541
2 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 11:58,86 11,45 489
3 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 11:59,76 11:45,00 487
4 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 12:15,42 --- 0
5 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 12:30,56 12:02,00 419
6 Rose Hughes AV Triathl...s Vrouwen 12:39,74 12:40,00 400
7 Anne Zekveld Leiden Atl...k Vrouwen 12:42,87 12,20 393
8 Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen 12:45,08 --- 389
9 Daphne Lamboo Avantri Vrouwen 12:55,06 --- 368
10 Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen 13:07,12 --- 345
11 Margriet Zijderlaan AV Clytoneus Vrouwen 13:10,12 13:03,00 339
12 Franca Poort AV Statina...en Team 1 13:12,34 12,26 335
13 Anne van Dijk AV Gouda Vrouwen 13:21,88 12:00,00 317
14 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 13:30,63 --- 301
15 Rianne Stals AV Gouda Vrouwen 13:53,14 13:00,00 0
16 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 14:02,66 13:57,00 0
Linda van Houdt ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 1:08,06 1:07,70 730
2 Fieke Witte AV Phoenix Vrouwen 1:09,36 1:08,20 699
3 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 1:10,71 --- 668
4 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1:11,28 1:11,00 656
5 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 1:12,83 1:12,20 622
6 Susan Bergamin AV Gouda Vrouwen 1:13,10 1:09,00 616
7 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 1:16,07 1:17,00 556
8 Mariska Graat Almere `81 Vrouwen 1:16,47 --- 548
9 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 1:17,53 --- 528
10 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1:18,25 1:16,63 515
11 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 1:22,70 1:15,00 437
12 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 1 1:30,75 1:25,00 316
Brit van der Meijden Fit Vrouwen DNS 1:08,00 0



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Statina Vrouwen Team 2 (4x100m) AV Statina - Vsen 0 52,24 663
2 Almere `81 Vrouwen (4x100m) Almere `81 - Vsen 0 52,63 646
3 AV Phoenix Vrouwen (4x100m) AV Phoenix - Vsen 0 53,04 628
4 AAV `36 Vrouwen (4x100m) AAV `36 - Vsen 0 53,15 623
5 AV Pijnenburg Vrouwen (4x100m) AV Pijnenburg - Vsen 0 53,17 622
6 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 53,35 615
7 ARV Ilion Vrouwen (4x100m) ARV Ilion - Vsen 0 53,78 596
8 AV Gouda Vrouwen (4x100m) AV Gouda - Vsen 0 55,89 510
9 AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - Vsen 0 56,57 484
10 AV `47 Vrouwen (4x100m) AV `47 - Vsen 0 56,86 473
11 Avantri Vrouwen (4x100m) Avantri - Vsen 0 57,64 444
12 AV Statina Vrouwen Team 1 (4x100m) AV Statina - Vsen 0 58,33 419
13 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 0 59,77 368
14 AV Triathlon / Altis Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
14 AV Zuidwal Vrouwen (4x100m) AV Zuidwal - Vsen 0 DNS 0
14 Fit Vrouwen (4x100m) Fit - Vsen 0 DNS 0
14 Voorschoten `97 Vrouwen (4x100m) Voorschoten `97 - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mandy van der Meer AAV `36 Vrouwen 45,55 --- 850
2 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 33,60 --- 662
3 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 32,30 --- 639
4 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 30,49 --- 608
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 28,80 --- 577
6 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 27,68 --- 556
7 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 27,29 --- 549
8 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 26,95 --- 542
9 Rowan Hagendoorn ARV Ilion Vrouwen 26,73 --- 538
10 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 26,19 --- 528
11 Anke Veluwenkamp AV Statina...en Team 1 25,10 --- 506
12 Nina Hellebrekers AV Phoenix Vrouwen 23,08 --- 466
13 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 22,73 --- 459
14 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 22,55 --- 455
15 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 22,30 --- 450
16 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 21,62 --- 435



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 32,16 --- 588
2 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 29,98 --- 544
3 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 29,44 --- 533
4 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 28,43 --- 512
5 Rowan Hagendoorn ARV Ilion Vrouwen 26,55 --- 471
6 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 26,07 --- 461
7 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 25,74 --- 454
8 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 25,62 --- 451
9 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 24,91 --- 435
10 Lisa Tillema Almere `81 Vrouwen 23,92 --- 412
11 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 22,32 --- 375
12 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 21,10 --- 346
13 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 20,00 --- 318
14 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 18,18 --- 272
15 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 16,57 --- 228



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 10,12 --- 598
2 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 10,11 --- 597
3 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 9,97 --- 587
4 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 9,70 --- 569
5 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 9,64 --- 565
6 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 9,35 --- 545
7 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 9,28 --- 540
8 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 9,12 --- 528
9 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 8,56 --- 488
10 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 8,55 --- 487
11 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 8,16 --- 0
12 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 7,92 --- 440
13 Lisa Tillema Almere `81 Vrouwen 7,88 --- 0
13 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 7,88 --- 0
15 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 7,86 --- 0
16 Rianne Stals AV Gouda Vrouwen 7,85 --- 0
17 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 7,48 --- 406
18 Louise Douma AV Phoenix Vrouwen 7,47 --- 405
19 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 7,20 --- 384
20 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 7,11 --- 376
21 Anne Elevelt AV Phoenix Vrouwen 7,04 --- 0
22 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 6,89 --- 0
23 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 6,87 --- 0
24 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 4,72 --- 164
Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1,60 --- 832
2 Wouke van ... Klooster AV Pijnenb...g Vrouwen 1,55 --- 779
3 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 1,50 --- 726
3 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 1,50 --- 726
3 Nadine Lammers AV `47 Vrouwen 1,50 --- 726
6 Larissa Mulder Voorschote...7 Vrouwen 1,45 --- 672
6 Eva Smid AV Gouda Vrouwen 1,45 --- 672
8 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 1,40 --- 615
8 Shan Li va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 1,40 --- 615
8 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 1,40 --- 615
11 Fieke Witte AV Phoenix Vrouwen 1,30 --- 484
11 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 1,30 --- 484
11 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 1,30 --- 484
11 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 1,30 --- 484
Marie van der Donk Fit Vrouwen NM --- 0



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 11,45 -1.5 m/s--- 808
2 Natalie Puper AV Statina...en Team 1 10,70 -0.4 m/s--- 723
3 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 10,15 -0.7 m/s--- 659
4 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 10,14 -1.5 m/s--- 658
5 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 9,53 -0.4 m/s--- 585
6 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 9,43 -1.4 m/s--- 573
7 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 9,40 -1.8 m/s--- 569
8 Jente Frints AV Pijnenb...g Vrouwen 9,30 -0.2 m/s--- 557
9 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 9,25 -0.3 m/s--- 551
10 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 8,69 -1.3 m/s--- 481
11 Nadine Lammers AV `47 Vrouwen 8,46 -1.3 m/s--- 451
12 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 8,18 +0.6 m/s--- 415
13 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 8,16 -1.4 m/s--- 412
14 Ruby Besten Den AV Statina...en Team 2 8,11 -0.4 m/s--- 406
Desirée Koster AV Suomi Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jarmilla van Stralen AAV `36 Vrouwen 5,43 +0.0 m/s--- 778
2 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 5,23 +0.3 m/s--- 732
3 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 4,99 +0.9 m/s--- 674
4 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 4,80 +1.8 m/s--- 628
5 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 4,73 +1.8 m/s--- 611
6 Wouke van ... Klooster AV Pijnenb...g Vrouwen 4,43 +1.9 m/s--- 535
7 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 4,42 +1.6 m/s--- 533
8 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 4,40 +0.9 m/s--- 528
9 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 4,37 +0.8 m/s--- 520
10 Louise Douma AV Phoenix Vrouwen 4,33 +2.8 m/s--- 510
11 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 4,21 +1.1 m/s--- 478
12 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 4,14 +1.3 m/s--- 460
13 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 4,01 +2.3 m/s--- 425
14 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 3,99 +1.6 m/s--- 420
15 Mai Elie AV Statina...en Team 2 3,73 +0.3 m/s--- 349
16 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 3,69 +0.5 m/s--- 338