Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Triathlon Mannen AV Triathlon - Msen 11 6761
2 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen 9 5996
3 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen 10 5812
4 AV `47 Mannen AV `47 - Msen 7 5767
5 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen 9 5685
6 AV Pijnenburg Mannen AV Pijnenburg - Msen 8 5318
7 U-Track Mannen U-Track - Msen 12 5121
8 DEM Mannen DEM - Msen 10 4927
9 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen 10 4773
10 AV Statina Mannen Team 1 AV Statina - Msen 6 4261
11 AAC Mannen AAC - Msen 7 3982
12 AV Statina Mannen Team 2 AV Statina - Msen 6 3360
13 Fit Mannen Fit - Msen 7 3132
14 Leiden Atletiek / Voorschoten `97 Mannen - Msen 5 1366
15 AV Zuidwal Mannen AV Zuidwal - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,29 +0.2 m/s11,50
2 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 11,46 +0.2 m/s11,40
3 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 11,51 +0.2 m/s11,30
4 Rakeem Zuylen U-Track Mannen 11,69 +0.5 m/s11,80
5 Leon Casse AV Phoenix Mannen 11,75 +0.2 m/s11,40
5 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 11,75 +0.5 m/s11,75
7 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 11,82 +1.5 m/s11,89
8 Jamaal Awad DEM Mannen 11,83 +0.5 m/s11,70
9 Casper van Bentum AV Pijnenburg Mannen 11,89 +1.5 m/s11,90
10 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 11,93 +0.2 m/s11,60
10 Benjamin V...antos dos U-Track Mannen 11,93 +0.5 m/s11,80
12 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 11,96 +1.3 m/s12,27
12 Stijn Weegberg Van AV Statina...en Team 2 11,96 +0.5 m/s11,80
14 Menno Boerma Fit Mannen 12,08 +1.5 m/s11,89
15 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 12,14 +1.3 m/s12,37
16 Justin Cok AV `47 Mannen 12,18 +1.5 m/s11,90
17 Jelmar Bos Almere `81 Mannen 12,25 +0.5 m/s11,81
18 Mats Tjepkema AAC Mannen 12,27 +0.2 m/s11,23
18 Robert Pennings Fit Mannen 12,27 +1.3 m/s12,37
20 Michael Kooter AV `47 Mannen 12,31 +1.5 m/s12,00
21 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 12,54 +1.3 m/s12,39
22 Yaël Scope DEM Mannen 12,56 +1.5 m/s12,20
Vincent Roke AV Statina...en Team 1 DQ 12,50
Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen DNS 12,50

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 23,42 +1.3 m/s22,79
2 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 23,51 +1.3 m/s23,39
3 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 23,58 +0.9 m/s23,70
4 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 23,91 +1.0 m/s24,90
5 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 24,27 +1.3 m/s23,70
6 Tim de Reuver Fit Mannen 24,33 +1.0 m/s24,25
7 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 24,39 +0.9 m/s24,00
8 Jamaal Awad DEM Mannen 24,44 +0.9 m/s24,00
9 Menno Boerma Fit Mannen 24,48 +0.9 m/s24,12
10 Luc Nkurunziza U-Track Mannen 24,54 +1.3 m/s23,70
11 Gennaro Biswane U-Track Mannen 24,70 +1.0 m/s24,40
12 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 25,01 +1.0 m/s24,80
13 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 25,02 +0.3 m/s25,04
14 Eelco Koelewijn AV Phoenix Mannen 25,36 +0.9 m/s24,00
15 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 25,51 +1.0 m/s25,00
16 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 25,56 +0.3 m/s25,10
17 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 25,68 +0.3 m/s25,31
18 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 25,80 +1.2 m/s25,50
19 Jan Pannekoek AV Statina...en Team 2 26,06 +1.2 m/s25,90
20 Vincent Roke AV Statina...en Team 1 26,11 +1.2 m/s25,50
21 Huib de Groot Leiden Atl...97 Mannen 27,08 +0.3 m/s25,40
22 Michael Baal Van AV Statina...en Team 2 27,95 +1.2 m/s26,70
Bastiaan Kors AAV `36 Mannen DQ 26,85
Jochem Dobber AV Suomi Mannen DNS 23,00
Yaël Scope DEM Mannen DNF 25,00

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jelle Venema AV Suomi Mannen 49,05 48,50
2 Friso Topper U-Track Mannen 51,68 52,00
3 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 52,09 52,00
4 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 52,62 52,79
5 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 52,85 52,00
6 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 53,21 50,00
7 Stijn Weegberg Van AV Statina...en Team 2 53,26 53,79
8 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 53,76 53,50
9 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,22 53,00
10 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 54,49 54,40
11 Tim de Reuver Fit Mannen 55,26 55,23
12 Robert Pennings Fit Mannen 56,03 54,78
13 Merlijn Dekker Almere `81 Mannen 56,12 53,15
14 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 56,48 56,30
15 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 56,65 57,00
16 Mats Tjepkema AAC Mannen 56,83 52,29
17 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 57,03 56,08
18 Bart van Rookhuizen DEM Mannen 57,69 ---
19 Cees Groenland AAC Mannen 58,12 58,56
20 Joeri van Egmond AAV `36 Mannen 1:00,18 58,38
21 Rutger Sa...ommel Van AV Statina...en Team 1 1:02,48 1:00,00
Reinder Prince AV Triathlon Mannen DNS 55,39
Daniel Pando DEM Mannen DNS ---
Ruben Kuystermans AV `47 Mannen DNS 56,40

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Kalid Amin AV Triathlon Mannen 4:08,38 4:05,00
2 Younes Chaout U-Track Mannen 4:08,57 4,00
3 Steve Bakker AV Suomi Mannen 4:10,09 4:03,00
4 Ephrem Kuiper AAC Mannen 4:13,27 4,19
5 Timo van Beek AV Pijnenburg Mannen 4:13,66 4,08
6 Ronald Poel DEM Mannen 4:22,96 4:08,00
7 Joost Wieleman Almere `81 Mannen 4:24,52 4:08,00
8 Anton Borgstijn AAV `36 Mannen 4:30,88 4:24,00
9 Luuk Hendrikx AV Phoenix Mannen 4:31,07 4:35,00
10 Lars de Winter AV Phoenix Mannen 4:37,84 4:35,00
11 Piet de Reuver AAC Mannen 4:41,50 4:19,29
12 Daniel Hordijk AV Statina...en Team 1 4:43,08 4:30,00
13 Michael Kooter AV `47 Mannen 4:44,45 4:41,00
14 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 4:49,00 4,25
15 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 4:53,96 4:46,00
16 Huib de Groot Leiden Atl...97 Mannen 5:01,77 4,35
17 Rens Nagtegaal AAV `36 Mannen 5:08,59 4,40
Michel Riemersma AV Triathlon Mannen DQ 4:04,00
Jasper Boot Leiden Atl...97 Mannen DNS 4,35
Demian Lith Fit Mannen DNS 4:51,00
Michael Baal Van AV Statina...en Team 2 DNS 4:30,00

Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Justin Cok AV `47 Mannen 57,90 55,70
2 Ivo Stuldreher AAV `36 Mannen 1:00,81 57,98
3 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 1:02,70 1:01,56
4 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 1:03,21 1:01,00
5 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1:03,28 ---
6 Tom Metselaar AV Suomi Mannen 1:04,82 1:01,00
7 Sibren van den Berg AV Phoenix Mannen 1:05,24 ---
8 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 1:06,93 1:15,00
9 Joris Bruinsma Almere `81 Mannen 1:07,32 1:04,72
Hend de Jager AV Statina...en Team 2 DQ 1:15,00
Irvin Osnabrugge U-Track Mannen DQ ---

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 37,41 ---
2 Jasper Christiaan AAC Mannen 34,43 ---
3 Arjan Klein AV `47 Mannen 31,35 ---
4 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 31,02 ---
5 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 30,47 ---
6 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 28,58 ---
7 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 27,90 ---
8 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 27,05 ---
9 Helge Giezeman U-Track Mannen 24,42 ---
10 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 24,36 ---
11 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 22,86 ---
12 Thijmen Arnhem Van AV Statina...en Team 2 22,07 ---
13 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 20,26 ---
14 Bram Kreykamp Fit Mannen 19,69 ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,00 13,00 ---
2 Jasper Christiaan AAC Mannen 12,34 12,34 ---
3 Rob Moen DEM Mannen 11,66 11,66 ---
4 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 11,37 11,37 ---
5 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 11,20 11,20 ---
6 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 10,89 10,89 ---
7 Bart Steehouwer Almere `81 Mannen 10,50 10,50 ---
8 Arjan Klein AV `47 Mannen 9,89 9,89 ---
9 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 9,88 9,88 ---
10 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 9,82 9,82 ---
11 Helge Giezeman U-Track Mannen 9,41 9,41 ---
12 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 9,21 9,21 ---
13 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 9,18 9,18 ---
14 Thijmen Arnhem Van AV Statina...en Team 2 8,94 8,94 ---
15 Jeroen Schouten Leiden Atl...97 Mannen 8,91 8,91 ---
16 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 8,76 8,76 ---
17 Jos Warmerdam U-Track Mannen 8,64 8,64 ---
18 Hajo Mossink AV Suomi Mannen 8,55 8,55 ---
19 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 8,08 8,08 ---
Jeroen Walter Fit Mannen - DNS ---
Ruben Kuystermans AV `47 Mannen - DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Marius Wouters AV Triathlon Mannen 1,95 ---
2 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 1,85 ---
3 Joris Bruinsma Almere `81 Mannen 1,80 ---
3 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1,80 ---
5 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 1,75 ---
5 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 1,75 ---
7 Patrick Schoo U-Track Mannen 1,70 ---
8 Alexander ... Langhout AV Phoenix Mannen 1,65 ---
9 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 1,60 ---
10 Jasper de Hon AAC Mannen 1,50 ---
11 Frans van Nijnanten Leiden Atl...97 Mannen 1,40 ---
11 Rutger Sa...ommel Van AV Statina...en Team 1 1,40 ---
Bram Kreykamp Fit Mannen DNS ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Joeri van der Hooft AAC Mannen 6,49 +1.0 m/s---
2 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 6,38 +1.5 m/s---
3 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 5,97 +0.8 m/s---
4 Leon Casse AV Phoenix Mannen 5,95 +1.9 m/s---
5 Sander de Rijke Fit Mannen 5,78 +1.2 m/s---
5 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 5,78 +3.8 m/s---
7 Thomas Pijper AAV `36 Mannen 5,70 +2.6 m/s---
8 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 5,45 +2.0 m/s---
9 Koert Remijn DEM Mannen 5,44 +1.8 m/s---
10 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 5,23 +0.6 m/s---
11 Netinai Inapai U-Track Mannen 5,20 +2.7 m/s---
12 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 5,16 +1.0 m/s---
Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen DNS ---