Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,09Q 0,2086,93
2 Cédric Fini AV Wijchen 7,15Q 0,2027,26
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 7,16Q 0,1767,18
4 Lars Dauw ARV Ilion 7,24Q 0,2347,11
5 Reijer Nkanga U-Track 7,27Q 0,2457,15
6 Maurice Afognon ARV Ilion 7,28Q 0,1657,11
7 Timo Spiering PAC 7,28Q 0,2147,20
8 Milan Sonnemans Helden 7,30Q 0,2117,33
9 Marien Sips AV `40 7,32Q 0,1707,42
10 Tigo Mesie AV34 7,33Q 0,1977,30
11 Jamie Sesay Almere `81 7,33Q 0,1897,22
12 Jasper Oele PAC 7,34Q 0,1917,19
12 Milan Mesie AV34 7,34Q 0,1827,39
14 Jermaine Kleine AC TION 7,35Q 0,1847,35
15 Bart Veltman AV Gouda 7,38Q 0,1897,62
16 Rens de Graauw PH 7,38Q 0,2117,29
17 Luuk van de Voorde Nijmegen 7,38Q 0,1887,37
18 Sem van Rooijen Heerenveen 7,41Q 0,2487,37
19 Milan Beuning AC TION 7,42Q 0,2187,53
20 Roy Althuijzen STB 7,43q 0,2137,49
21 Bayo Abisoye Ciko `66 7,45Q 0,1887,41
22 Jaco Delissen AV Attila 7,46q 0,1907,46
23 Justin Labrijn Almere `81 7,51q 0,2427,30
24 Winjaris Windster AAC 7,52q 0,2127,53
24 Jari van der Voorn AV Zeewolde 7,52 0,2617,36
26 Thijs van ...wershaven DVTR 7,53 0,2107,45
27 Stan Atsma HLLS 7,55 0,2297,58
28 Tomaz Rooth Phanos 7,55 0,2377,44
29 Angelo de Nooijer AV Sparta 7,55 0,2027,49
30 Dylan van Huizen SPWS 7,56 0,2207,45
31 Miro van Wieringen GACH 7,58 0,1917,68
32 Hidde de Wilde Cialfo 7,59 0,2267,56
33 Marijn Sloot AV Fortuna 7,60 0,1947,52
34 Luca Hellings Typhoon 7,60 0,2127,62
35 Enrique van Velzen PAC 7,62 0,2107,59
36 Daan Geerling AV Athlos 7,63 0,1877,63
37 Riks Pollen Scopias 7,67 0,1717,68
38 Olario Kartodimedjo PAC 7,69 0,2187,57
39 Laurens Jordense GACH 7,74 0,2437,68
David Pronk Haag DQ 7,42

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,07Q 0,1997,09
2 Maurice Afognon ARV Ilion 7,13Q 0,1737,28
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 7,14Q 7,16
4 Cédric Fini AV Wijchen 7,14Q 7,15
5 Reijer Nkanga U-Track 7,22Q 7,27
6 Timo Spiering PAC 7,22q 0,1797,28
7 Lars Dauw ARV Ilion 7,26Q 7,24
8 Milan Sonnemans Helden 7,31q 7,30
9 Marien Sips AV `40 7,32 7,32
10 Tigo Mesie AV34 7,33 7,33
11 Luuk van de Voorde Nijmegen 7,35 7,38
12 Sem van Rooijen Heerenveen 7,40 0,2537,41
12 Milan Mesie AV34 7,40 7,34
14 Milan Beuning AC TION 7,41 7,42
15 Jermaine Kleine AC TION 7,42 0,1947,35
16 Jamie Sesay Almere `81 7,42 0,2047,33
16 Jaco Delissen AV Attila 7,42 7,46
18 Rens de Graauw PH 7,43 0,2297,38
19 Roy Althuijzen STB 7,43 7,43
20 Bart Veltman AV Gouda 7,46 7,38
21 Bayo Abisoye Ciko `66 7,51 7,45
22 Winjaris Windster AAC 7,56 0,2017,52
23 Jasper Oele PAC 7,62 7,34

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Nsikak Ekpo Haag 6,94 0,1737,07
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 7,10 0,1547,14
3 Maurice Afognon ARV Ilion 7,13 0,1677,13
4 Cédric Fini AV Wijchen 7,14 0,1947,14
5 Reijer Nkanga U-Track 7,21 0,1997,22
6 Lars Dauw ARV Ilion 7,27 0,1997,26
7 Timo Spiering PAC 7,31 0,2047,22
8 Milan Sonnemans Helden 7,32 0,2257,31

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Keenan Blake Almere `81 22,61Q 0,26222,79
2 Timo Spiering PAC 22,90Q 0,26023,15
3 Nsikak Ekpo Haag 23,14Q 0,18122,34
4 Jermaine Kleine AC TION 23,14q 0,22024,28
5 Roy Althuijzen STB 23,33q 0,27224,15
6 Jonathan Pronk Haag 23,42Q 0,21222,90
7 Stan Atsma HLLS 23,46 0,24023,38
8 Milan Sonnemans Helden 23,49 0,22323,67
9 Jasper Oele PAC 23,59 0,20523,43
10 Bart van Zandwijk AV Atverni 23,67 0,24123,17
11 Dylan van Huizen SPWS 23,90 0,19623,89
12 Jesper van Meer Spado 24,06 0,23024,11
13 Tomaz Rooth Phanos 24,06 0,21024,26
14 Laurens Jordense GACH 24,11 0,34424,61
15 Jimmy Marcera AV Sprint 24,31 0,23624,89
16 Fabian Bremer Ciko `66 24,43 0,26324,37
17 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 24,63 0,20824,79
18 Jonathan Dobbelaar SCSP 24,73 0,29624,55
19 Thom Kortenoever Typhoon 24,73 0,16424,69
20 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 25,02 0,21623,99
David Pronk Haag DQ 24,30
Enrique van Velzen PAC DQ 24,58
Thijs van ...wershaven DVTR DQ 24,25
Djalil Pater Groningen DQ 24,62

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Nsikak Ekpo Haag 21,94 0,21423,14
2 Timo Spiering PAC 22,60 0,30522,90
3 Keenan Blake Almere `81 22,61 0,23222,61
4 Jermaine Kleine AC TION 23,21 0,20223,14
5 Jonathan Pronk Haag 23,30 0,18523,42
6 Roy Althuijzen STB 23,56 0,18623,33

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Keenan Blake Almere `81 51,43Q 0,16250,66
2 Daan Kneppers ARV Ilion 51,96Q 0,29650,71
3 Florian va...er Dussen AV Impala 52,11Q 0,22752,97
4 Wouter Konijn AV Lycurgus 52,39Q 0,19852,81
5 Ruben Oppenhuizen Leiden 52,70q 0,22453,24
6 Matthijs Klaasboer DVTR 53,18q 0,19453,24
7 Laurens Jordense GACH 53,39 0,28453,55
8 Sam Nijland PAC 53,47 0,21656,66
9 Job van Keulen Nijmegen 53,58 0,18254,89
10 Ewan ter Hennepe AV Gouda 53,81 0,24956,69
11 Lars Beukers AV Hera 54,02 0,20455,39
12 Chris Wieles SCSP 54,06 0,21254,57
13 Heiko Rotteveel AAV `36 54,51 0,20455,44
14 Brend Baak AV PEC 1910 54,87 0,21756,97
15 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 55,04 0,20155,53
16 Tim Pelkmans AV Sprint 55,12 0,20254,43
17 Koen Diepen PH 55,48 0,17755,31
18 Max Kreeft Scorpio 55,50 0,17454,98
19 Cedric Smits AV Unitas 55,58 0,20855,51
20 Mike van Wouwe ATH 55,95 0,17356,40
21 Quinten Wormer Haag 56,23 0,25554,60
Jasper Kooter AAC DQ 56,62
Hidde Nijland AAV SISU DQ 56,77
Quintin Janse Tempo AV DQ 56,61

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Keenan Blake Almere `81 50,07 0,26351,43
2 Daan Kneppers ARV Ilion 50,61 0,31151,96
3 Florian va...er Dussen AV Impala 51,29 0,23452,11
4 Wouter Konijn AV Lycurgus 51,91 0,26752,39
5 Ruben Oppenhuizen Leiden 52,60 0,18952,70
6 Matthijs Klaasboer DVTR 53,70 0,26753,18

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Yohannes Hiensch Phanos 2:01,94Q 1:59,65
2 Seb Wals AV Lycurgus 2:02,08q 2:02,86
3 William Webster GVAC 2:02,13q 2:04,55
4 Tijmen Wisselink AV Argo 2:04,09Q 2:00,15
5 Eyoël Hiensch Phanos 2:04,50 2:01,42
6 Tristan de Leeuw Tempo AV 2:04,86 2:06,96
7 Dion Eijssen AV Unitas 2:04,93Q 1:58,80
8 Max van Leeuwen AAV `36 2:05,59 2:07,83
9 Matthijs van Schaik Clytoneus 2:05,89Q 2:06,36
10 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:05,92 2:05,92
11 Twan Deumers AV Lycurgus 2:06,07 2:03,95
12 Nando Kramer AV Aquilo 2:06,52 2:06,18
13 Mark Dullaart Haag 2:06,74 2:07,96
14 Gerben Vaessen AV Unitas 2:06,76 2:12,29
15 Gijs Houtman PH 2:07,05 2:06,89
16 Owyn Kamerman AAV `36 2:07,06 2:08,48
17 Kevin van Oudheusden Leudal 2:07,33 2:08,07
18 Jurre Dies...lumpenaar VAV 2:08,00 2:08,93
19 Mick Wolvekamp AV Unitas 2:08,15 2:07,21
20 Ids Peenstra AV PEC 1910 2:08,60 2:09,77
21 Fedor Musil Phanos 2:08,87 2:08,50
22 Sven Grooters PH 2:09,29 2:09,18
Beer Harms Phanos DQ 1:54,49
Nelson Johnson Haag DNF 2:03,98

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Dion Eijssen AV Unitas 2:00,86 2:04,93
2 Yohannes Hiensch Phanos 2:01,55 2:01,94
3 Tijmen Wisselink AV Argo 2:01,72 2:04,09
4 William Webster GVAC 2:01,78 2:02,13
5 Seb Wals AV Lycurgus 2:04,65 2:02,08
6 Matthijs van Schaik Clytoneus 2:08,81 2:05,89

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior B

# Naam ResQm
1 Teun ter Haar AV Cifla 4:07,81 4:15,26
2 Tim de Wild HLLS 4:08,29 4:15,27
3 Tjebbe Hemler PAC 4:08,54 4:14,95
4 William Knol U-Track 4:08,62 4:57,67
5 Mads Meijer de Sprinter 4:10,88 4:58,24
6 Ids van Korven RTE 4:13,37 4:16,79
7 Nelson Johnson Haag 4:15,04 4:18,44
8 Bas Stam Rotterdam 4:21,86 4:22,03
9 Gijs de Haan PAC 4:44,19 4:58,32

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 7,97Q 0,2357,91
2 Yoram Vriezen GACH 8,10Q 0,1828,12
3 Jamie Sesay Almere `81 8,20Q 0,1778,26
4 Jared Broers AV Hera 8,21Q 0,2248,29
5 Twan van Rijn AAV `36 8,28q 0,1868,42
6 Rens de Graauw PH 8,35Q 0,2238,13
7 Stijn Hendriks Scorpio 8,36q 0,2278,38
8 Jonathan Pronk Haag 8,42Q 0,2328,21
9 Taron Punt PAC 8,50 0,2448,76
10 Milan Mesie AV34 8,57 0,2388,65
11 Max Birdja Haag 8,60 0,2208,53
12 Chris Wieles SCSP 8,70 0,2618,89
13 Ewan ter Hennepe AV Gouda 8,71 0,2379,11
14 Jip de Greef Altis 8,73 0,2278,59
15 Harm van d...erkmortel LGDR 8,75 0,2328,86
16 Brend Baak AV PEC 1910 8,77 0,2168,87
17 Marnix Hettema De Spartaan 8,91 0,2949,01
17 Tigo Mesie AV34 8,91 0,2108,97
19 Quinten Wormer Haag 9,03 0,2058,64
20 Tim Pelkmans AV Sprint 9,05 0,2368,98
21 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,29 0,2448,94
Joas van Hellemondt Leiden DQ 8,65
Bart Veltman AV Gouda DQ 8,65

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Yoram Vriezen GACH 8,01 0,1928,10
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,01 0,2617,97
3 Jamie Sesay Almere `81 8,22 0,2088,20
4 Rens de Graauw PH 8,26 0,2108,35
5 Jared Broers AV Hera 8,34 0,2038,21
6 Jonathan Pronk Haag 8,36 0,1998,42
7 Twan van Rijn AAV `36 8,40 0,2148,28
8 Stijn Hendriks Scorpio 8,60 0,1908,36

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 17,60 17,26 X 18,84 X 19,37 19,37 18,70
2 Sebastiaan Bonte AV Hera 15,67 15,57 15,98 X 16,76 16,69 16,76 16,57
3 Piter Nijboer Groningen 14,82 13,31 14,09 14,20 15,87 X 15,87 15,31
4 Daan Roosenschoon GVAC X X 14,68 13,33 14,39 X 14,68 14,08
5 Chuck Pols PH 13,12 13,69 13,18 13,77 13,15 X 13,77 13,59
6 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie X 13,36 X 12,64 13,50 X 13,50 12,85
7 Thom Kortenoever Typhoon 13,13 12,08 12,76 12,64 X X 13,13 13,31
8 Milan Beuning AC TION 12,89 12,11 11,19 12,51 12,88 12,99 12,99 15,19
9 Raf Baerveldt AVON 12,85 11,54 12,54 12,85 13,27
10 Jeremy van Zutven PH X 11,51 12,50 12,50 11,60
11 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,25 12,36 12,01 12,36 13,69
12 Hidde de Wilde Cialfo 11,45 11,43 12,27 12,27 11,98
13 Brend Baak AV PEC 1910 11,80 X 11,80 11,80 11,91
14 Kyan Krol AAV `36 11,06 10,04 11,58 11,58 11,42
15 Tygo Naafs Scorpio X 10,98 11,43 11,43 12,06
16 Max Kreeft Scorpio 10,17 10,22 10,69 10,69 11,44

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.701.751.801.841.881.911.941.96ResOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen O O O O O XXX 1,94 1,91
2 Jamie Sesay Almere `81 O O O O XXX 1,91 1,91
3 Stijn Hendriks Scorpio O O O XO XO XXX 1,91 1,84
4 Luc de Bruin Tempo AV O O XXX 1,88 1,97
5 Daan Roosenschoon GVAC O O XO O XXX 1,88 1,89
6 Bjorn Hulsebos VAV O - XXO XXO XXX 1,84 1,85
7 Ridzerd Punt PAC O O XXX 1,80 1,86
8 Jeremy van Zutven PH O XO XXX 1,80 1,90
9 Tim de Bruijn RK HAV XO O XO XXX 1,80 1,88
10 Justin Sluijter Typhoon O O XXX 1,75 1,85
10 Artur Harwig AC TION O O XXX 1,75 1,81
12 Bram van Alebeek Nijmegen XO O XXX 1,75 1,77
13 Boaz Kalter VAV O XXO XXX 1,75 1,77
14 Milan Beuning AC TION XXO XXO XXX 1,75 1,80
15 Jesse Lamberst AAV `36 O XXX 1,70 1,85

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Favour Abu Haag 13,95 14,14 14,06 X 14,17 X 14,17 13,21
2 Winjaris Windster AAC 13,75 14,09 13,86 13,80 13,97 13,08 14,09 13,75
3 Anton Sarnatskiy Groningen X X 13,15 13,26 - 12,89 13,26 13,11
4 Joas van Hellemondt Leiden 12,78 12,56 12,90 12,93 12,54 13,03 13,03 12,26
5 David Pronk Haag X 12,17 11,61 11,69 11,62 11,41 12,17 12,08
6 Joris Tammes AV Fortuna 11,04 11,67 11,57 11,28 11,60 11,48 11,67 11,17
7 Artur Harwig AC TION 11,50 11,60 X X 11,43 11,67 11,67 11,37

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam 3.203.403.603.753.904.004.104.204.254.304.35ResOBP
1 Jasper Oele PAC O O O O O - O XXX 4,30 4,11
2 Twan van Rijn AAV `36 O O XX- O O XXX 4,30 4,27
3 Yoram Vriezen GACH O O O XXO XO XXO XXX 4,25 4,25
4 Taron Punt PAC O O XO O XXO - XXX 4,20 4,11
5 Tom Zoetelief Nijmegen XO XXO O O XXO XXX 4,00 3,81
6 Olario Kartodimedjo PAC O O XO XXX 3,75 3,90
7 Florian Vriezen GACH O O O XXX 3,60 3,55
7 Joep Bovée Spado O O O XXX 3,60 3,69
9 Mick van Kleeff PAC XO XO XO XXX 3,60 3,60
10 Quinten Wormer Haag XO XO XXX 3,40 3,47
11 Rick van der Meer GACH O XXX 3,20 3,30
12 Kyan Krol AAV `36 XO XXX 3,20 3,40

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Finn de Graaf AV Attila X 6,48 X X 6,93 7,04 7,04 6,68
2 Jonathan Pronk Haag 7,01 6,59 6,74 6,79 X 6,90 7,01 6,81
3 Rens de Graauw PH 6,41 6,16 6,25 6,23 6,66 6,60 6,66 6,52
4 Stan Atsma HLLS 5,88 X 6,29 6,28 6,66 X 6,66 6,44
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 6,03 6,18 6,10 6,06 6,36 6,54 6,54 6,37
6 Justin Sluijter Typhoon 6,42 6,16 6,36 6,42 6,52 6,51 6,52 6,35
7 Jermaine Kleine AC TION 6,33 6,00 6,38 6,08 6,26 6,11 6,38 6,33
8 Nathan Oerlemans Altis 6,09 6,02 6,23 6,11 6,09 6,17 6,23 6,16
9 Enrique van Velzen PAC 6,07 5,94 6,18 6,18 6,37
10 Jip de Greef Altis 6,11 6,17 5,97 6,17 6,19
11 Winjaris Windster AAC X 5,81 6,06 6,06 6,34
12 Bjorn Hulsebos VAV 6,03 X 5,96 6,03 6,34
13 Franklyn Nwanaforo Phanos 5,96 5,82 6,01 6,01 6,10
14 Thijs de Wild Typhoon 5,97 5,94 5,98 5,98 6,16
15 Jeremy van Zutven PH 5,92 5,85 X 5,92 6,20
16 Jory Davids AC TION X 5,62 5,91 5,91 6,20