Uitslagen Indoor CD junioren ARV Ilion

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jozuah Revierre PAC 7,69q 7,85
2 Orlando Louwers AVGM 8,05q 8,22
3 Jazz Huf Haag 8,28q ---
4 Carlo van der Zwan Haag 8,36q ---
5 Thijs de Groot ARV Ilion 8,67q 8,86
6 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 8,71 8,94
7 Sep de Jong AV34 8,78 9,04
8 Jonathan van Lien AV Zeewolde 8,90 ---
9 Abel Berghuis Haag 9,38 ---
10 Willem van der Hoest ARV Ilion 9,62 ---
11 Jonas Eggink Haag 9,73 ---
12 Rik den Duijn ARV Ilion 9,79 ---
Fortune Mumba AV Sparta DNS ---
Jayden van der Velde Haag DNS ---
Mika Heijstek Haag DNS ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Jozuah Revierre PAC 7,70 7,69
2 Orlando Louwers AVGM 8,00 8,05
3 Jazz Huf Haag 8,24 8,28
4 Carlo van der Zwan Haag 8,45 8,36
5 Thijs de Groot ARV Ilion 8,70 8,67



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jazz Huf Haag 1,60 ---
1 Orlando Louwers AVGM 1,60 1,70
3 Thijs de Groot ARV Ilion 1,45 1,50
4 Jonan Haverkamp Phanos 1,35 ---
4 Fortune Mumba AV Sparta 1,35 ---
6 Rik den Duijn ARV Ilion 1,30 ---
6 Finn de Rooij ARV Ilion 1,30 ---
Willem van der Hoest ARV Ilion DNS ---
Carlo van der Zwan Haag DNS ---
Jayden van der Velde Haag DNS ---
Mika Heijstek Haag DNS ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sep de Jong AV34 4,37 4,68 X 4,56 4,57 4,93 4,93 5,12
2 Orlando Louwers AVGM 4,25 4,83 4,79 4,42 4,46 4,60 4,83 4,83
3 Jazz Huf Haag 4,60 4,67 4,70 4,47 4,79 4,72 4,79 ---
4 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4,44 4,30 4,40 4,13 4,16 4,40 4,44 ---
5 Carlo van der Zwan Haag 4,26 4,34 4,15 4,13 4,24 4,42 4,42 ---
6 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4,35 4,12 4,31 4,11 4,39 4,33 4,39 ---
7 Thijs de Groot ARV Ilion 4,29 X X X X X 4,29 4,25
8 Fortune Mumba AV Sparta X 3,95 3,63 X X X 3,95 ---
9 Finn de Rooij ARV Ilion 3,77 X 3,45 X X X 3,77 ---
10 Jonas Eggink Haag X 3,57 3,37 X X X 3,57 ---
11 Abel Berghuis Haag X 3,46 3,55 X X X 3,55 ---
Willem van der Hoest ARV Ilion X X X X X X NM ---
Jayden van der Velde Haag - - - - - - DNS ---
Mika Heijstek Haag - - - - - - DNS ---



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,60q 7,88
2 David Pronk Haag 7,61q ---
3 Aiden Bareman Voorne 7,99q 8,01
4 Kevin Breumelhof ARV Ilion 8,14q ---
5 Lucas Dui...van Twist PAC 8,21q 8,58
6 Luuk den Toom ARV Ilion 8,23 ---
7 Thom de Weger AV Gouda 8,29 8,77
8 Arjuno Orsini AV Gouda 8,49 8,71
9 Fons Borninkhof GACH 8,73 12,86
10 Jitse Bleeker Haag 8,78 ---
11 Sven Hurkmans Fortius 8,87 8,95
12 Menno Bloembergen ARV Ilion 8,99 ---
13 Stijn Robben Haag 9,13 ---
14 Indy Kromokario ARV Ilion 9,28 ---
15 Christiaan Stuut AV Gouda 10,25 10,28



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 David Pronk Haag 7,56 7,61
2 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,60 7,60
3 Aiden Bareman Voorne 7,89 7,99
4 Kevin Breumelhof ARV Ilion 8,11 8,14
5 Lucas Dui...van Twist PAC 8,24 8,21



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 David Pronk Haag 1,65 ---
2 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,60 ---
2 Fons Borninkhof GACH 1,60 1,50
2 Aiden Bareman Voorne 1,60 1,72
5 Luuk den Toom ARV Ilion 1,55 ---
6 Thom de Weger AV Gouda 1,50 1,31
7 Menno Bloembergen ARV Ilion 1,40 ---
7 Arjuno Orsini AV Gouda 1,40 1,45
9 Indy Kromokario ARV Ilion 1,30 ---
Stijn Robben Haag DNS ---



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 David Pronk Haag 5,57 5,78 5,09 4,81 5,19 5,31 5,78 ---
2 Aiden Bareman Voorne X 5,29 X X 5,20 5,46 5,46 5,78
3 Kevin Breumelhof ARV Ilion 5,14 5,20 4,95 5,02 5,18 X 5,20 ---
4 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 4,93 X 5,11 4,95 5,08 4,96 5,11 5,22
5 Luuk den Toom ARV Ilion 4,17 4,87 5,06 4,77 4,55 4,71 5,06 ---
6 Thom de Weger AV Gouda 4,66 X 4,99 5,00 4,98 5,02 5,02 4,43
7 Lucas Dui...van Twist PAC 4,78 4,62 4,52 X X X 4,78 5,00
8 Menno Bloembergen ARV Ilion 4,52 4,45 4,42 X X X 4,52 ---
9 Arjuno Orsini AV Gouda 4,33 4,37 4,31 X X X 4,37 4,65
10 Sven Hurkmans Fortius 3,98 4,37 4,05 X X X 4,37 4,21
11 Christiaan Stuut AV Gouda 3,91 X X X X X 3,91 3,91
12 Stijn Robben Haag X 3,61 3,70 X X X 3,70 ---
13 Indy Kromokario ARV Ilion 3,53 3,49 3,46 X X X 3,53 ---
14 Jitse Bleeker Haag X X 3,37 X X X 3,37 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,55q ---
2 Matt Verzeide AV Gouda 8,74q 9,25
3 Jayden Matimbor AV Fortuna 8,96q 8,99
4 Tijn den Duijn ARV Ilion 9,01q ---
5 Jelle Kreeft AV Spiridon 9,07q 9,27
6 Gio Kromokario ARV Ilion 9,14 ---
7 Skip Silvius Haag 9,17 ---
8 Sebastian Coslett Haag 9,20 ---
9 Sybren van der Kooi Haag 9,33 ---
10 Andre Dias Scarano AV `40 9,49 ---
11 Ward Robbemont Haag 9,63 ---
12 Midas Landman Haag 9,70 ---
13 Thomas van Hest AV Gouda 9,71 10,09
14 Simon Neevel Haag 10,22 ---
15 Luca Vergé ARV Ilion 10,27 ---
16 Niels Bakker AV Sparta 10,35 10,39
16 Victor Kortbeek AV Gouda 10,35 11,04
18 Vincent Bijl AV Sparta 10,55 10,71
19 Lars de Block AV `40 10,73 10,67
20 Mick Saraber Haag 10,98 ---
21 Mick van Kuiken Haag 11,39 ---
Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion DNS ---
Yassine Daoudi Haag DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,52 8,55
2 Matt Verzeide AV Gouda 8,92 8,74
3 Jelle Kreeft AV Spiridon 8,99 9,07
4 Jayden Matimbor AV Fortuna 9,03 8,96
5 Tijn den Duijn ARV Ilion 9,12 9,01



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 9,07 9,20 9,72 9,54 9,44 9,53 9,72 ---
2 Sybren van der Kooi Haag 9,32 9,19 9,22 9,30 X 8,95 9,32 ---
3 Beau van Balen Tempo AV 8,62 8,52 8,56 8,64 X 8,82 8,82 ---
4 Sebastian Coslett Haag 6,20 7,77 7,89 6,89 6,13 7,54 7,89 ---
5 Gio Kromokario ARV Ilion 7,29 6,45 5,70 7,10 7,42 7,75 7,75 ---
6 Jayden Matimbor AV Fortuna 6,12 6,76 7,26 6,57 6,30 6,94 7,26 ---
7 Ward Robbemont Haag 6,06 6,50 6,93 X X X 6,93 ---
8 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,73 6,33 X X X X 6,73 ---
9 Midas Landman Haag 6,40 X 6,07 X X X 6,40 ---
10 Skip Silvius Haag 5,34 5,77 5,15 X X X 5,77 ---
11 Matt Verzeide AV Gouda X 5,63 X X X X 5,63 7,60
12 Andre Dias Scarano AV `40 5,40 5,50 5,62 X X X 5,62 ---
13 Simon Neevel Haag 5,36 5,00 5,42 X X X 5,42 ---
14 Thymo Van ...ivenboden ARV Ilion 4,72 5,42 5,27 X X X 5,42 ---
15 Vincent Bijl AV Sparta 4,02 4,69 X X X X 4,69 ---
16 Mick van Kuiken Haag X 4,55 4,62 X X X 4,62 ---
17 Thomas van Hest AV Gouda 4,08 4,32 4,56 X X X 4,56 5,90
18 Luca Vergé ARV Ilion 3,78 4,41 4,44 X X X 4,44 ---
19 Niels Bakker AV Sparta 3,63 4,35 3,91 X X X 4,35 ---
20 Mick Saraber Haag 3,99 X X X X X 3,99 ---
21 Victor Kortbeek AV Gouda X 3,90 X X X X 3,90 4,30
22 Lars de Block AV `40 X 3,78 X X X X 3,78 ---
Yassine Daoudi Haag - - - - - - DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Skip Silvius Haag 1,35 ---
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 1,35 ---
3 Ward Robbemont Haag 1,30 ---
4 Tijn den Duijn ARV Ilion 1,25 ---
4 Sybren van der Kooi Haag 1,25 ---
4 Sebastian Coslett Haag 1,25 ---
7 Matt Verzeide AV Gouda 1,20 1,21
8 Gio Kromokario ARV Ilion 1,15 ---
9 Lars de Block AV `40 1,10 ---
9 Midas Landman Haag 1,10 ---
9 Thomas van Hest AV Gouda 1,10 1,10
12 Simon Neevel Haag 1,00 ---
13 Vincent Bijl AV Sparta 0,95 ---
13 Mick van Kuiken Haag 0,95 ---
13 Victor Kortbeek AV Gouda 0,95 0,95
Mick Saraber Haag NM ---
Yassine Daoudi Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Casper de Winter ARV Ilion 8,66q 9,20
2 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 8,92q 9,05
2 Briek Weerkamp Haag 8,92q ---
4 Brend Goosen AV Sparta 8,98q 8,94
5 Otto Fuhring AV Fortuna 9,04q ---
5 Maxim van Dorp Fortius 9,04 ---
7 Fedde Taekema Haag 9,13 ---
8 Ole Zwetsloot Haag 9,15 ---
9 David Tamminga AV Gouda 9,19 9,30
10 Carsten Schouten ARV Ilion 9,23 ---
11 Bram Jansen ARV Ilion 9,40 9,33
12 Joachim van Tol Haag 9,46 ---
12 Luuk de Haan AV Gouda 9,46 9,65
14 Luuk Schoonman AV Gouda 9,60 9,74
15 Davante Scheers Haag 9,79 ---
16 Sjoerd Mikkers AV Gouda 9,90 10,53
17 Koen Vilain Haag 9,91 ---
18 Willem Werff Haag 10,03 ---
19 Floris Roeleveld Haag 10,23 ---
20 Youri Steijn AV Sparta 10,37 10,22
21 Lucas Drenth AV Gouda 10,76 10,58
22 Guus Hanekamp Haag 11,23 ---
Nillrano Ceder Haag DNS ---



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Casper de Winter ARV Ilion 8,61 8,66
2 Briek Weerkamp Haag 8,73 8,92
3 Brend Goosen AV Sparta 8,90 8,98
4 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,04 8,92
4 Otto Fuhring AV Fortuna 9,04 9,04



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Hees AV 1923 9,31 9,88 10,14 10,52 10,21 8,74 10,52 ---
2 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,16 9,20 9,71 9,35 X 9,42 9,71 ---
3 Casper de Winter ARV Ilion 8,63 8,67 9,15 8,79 9,17 9,12 9,17 ---
4 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 7,78 7,58 8,28 8,61 8,99 8,56 8,99 ---
5 Joachim van Tol Haag 8,39 8,07 7,71 6,87 8,16 6,65 8,39 ---
6 Brend Goosen AV Sparta 7,37 6,86 7,61 7,68 6,68 7,09 7,68 ---
7 Luuk Schoonman AV Gouda 6,99 7,05 7,34 X X X 7,34 6,90
8 Briek Weerkamp Haag 5,65 6,09 7,33 X X X 7,33 ---
9 Marijn de Pater AV Gouda 7,19 X 7,23 X X X 7,23 8,01
10 Floris Roeleveld Haag 6,44 7,10 5,42 X X X 7,10 ---
11 Maxim van Dorp Fortius X 7,02 6,62 X X X 7,02 ---
12 Luuk de Haan AV Gouda 6,91 6,87 X X X X 6,91 7,14
13 Bram Jansen ARV Ilion 6,76 6,62 6,49 X X X 6,76 ---
14 David Tamminga AV Gouda 6,12 6,23 6,68 X X X 6,68 6,14
15 Fedde Taekema Haag 6,64 5,97 X X X X 6,64 ---
16 Carsten Schouten ARV Ilion 5,46 6,56 6,05 X X X 6,56 ---
17 Ole Zwetsloot Haag 5,56 5,68 6,52 X X X 6,52 ---
18 Koen Vilain Haag 6,27 4,96 6,23 X X X 6,27 ---
19 Sjoerd Mikkers AV Gouda X 5,68 6,08 X X X 6,08 6,20
20 Davante Scheers Haag X 5,28 4,77 X X X 5,28 ---
21 Lucas Drenth AV Gouda 5,03 4,97 5,26 X X X 5,26 5,32
22 Willem Werff Haag X 5,20 5,20 X X X 5,20 ---
23 Guus Hanekamp Haag 3,90 X 4,52 X X X 4,52 ---
Jessy Struijs SAV - - - - - - DNS ---
Nillrano Ceder Haag - - - - - - DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 1,40 ---
2 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 1,35 ---
3 Otto Fuhring AV Fortuna 1,30 ---
3 Briek Weerkamp Haag 1,30 ---
5 Fedde Taekema Haag 1,25 ---
5 Luuk de Haan AV Gouda 1,25 1,25
5 Marijn de Pater AV Gouda 1,25 1,15
8 Youri Steijn AV Sparta 1,20 ---
8 Joachim van Tol Haag 1,20 ---
8 David Tamminga AV Gouda 1,20 1,22
11 Bram Jansen ARV Ilion 1,15 ---
11 Koen Vilain Haag 1,15 ---
11 Ole Zwetsloot Haag 1,15 ---
14 Davante Scheers Haag 1,05 ---
15 Carsten Schouten ARV Ilion 1,00 ---
15 Willem Werff Haag 1,00 ---
Nillrano Ceder Haag DNS ---
Sjoerd Mikkers AV Gouda DNS 1,15



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Anniek de Lange Fortius 8,37q 8,35
2 Selena Jansen Spado 8,65q 8,52
3 Lies Kneppers ARV Ilion 8,71q 8,74
4 Charissa Boeters AV Sparta 8,75q 8,76
5 Florianne van Uden PAC 8,78q 8,77
6 Tess Janssen GACH 8,86 9,05
6 Jet Vliegen AV Statina 8,86 8,72
6 Alida Tanggahma Haag 8,86 ---
9 Puck van der Wolf AV Gouda 8,97 ---
10 Oceane Zemering Haag 9,17 ---
11 Renske de Wilde AV Gouda 9,19 9,36
12 Rixt Spijksma AV Gouda 9,27 9,10
13 Olivia Ha...athlouthi Haag 9,30 ---
14 Noelle Schalk AV Spiridon 9,32 9,00
Rosanne Theeuwsen ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Anniek de Lange Fortius 8,34 8,37
2 Selena Jansen Spado 8,69 8,65
3 Charissa Boeters AV Sparta 8,70 8,75
4 Lies Kneppers ARV Ilion 8,74 8,71
5 Florianne van Uden PAC 8,80 8,78



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Alida Tanggahma Haag 1,45 ---
2 Noelle Schalk AV Spiridon 1,40 ---
2 Selena Jansen Spado 1,40 ---
4 Lies Kneppers ARV Ilion 1,35 ---
4 Charissa Boeters AV Sparta 1,35 ---
4 Oceane Zemering Haag 1,35 ---
7 Jet Vliegen AV Statina 1,30 ---
7 Florianne van Uden PAC 1,30 1,41
7 Renske de Wilde AV Gouda 1,30 1,28
10 Tess Janssen GACH 1,25 1,38
Rosanne Theeuwsen ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anniek de Lange Fortius 5,04 4,98 4,79 5,06 4,97 4,88 5,06 5,11
2 Alida Tanggahma Haag 4,41 4,43 4,42 4,43 4,68 X 4,68 ---
3 Selena Jansen Spado 4,38 4,40 4,55 4,41 4,47 X 4,55 ---
4 Charissa Boeters AV Sparta 4,53 4,51 X 4,35 4,54 X 4,54 ---
5 Florianne van Uden PAC 4,29 4,12 4,16 X 4,49 4,41 4,49 4,54
6 Oceane Zemering Haag X 4,36 4,36 4,41 4,48 X 4,48 ---
7 Lies Kneppers ARV Ilion DQ 4,13 4,20 X X X 4,20 ---
8 Puck van der Wolf AV Gouda 4,19 X 3,85 X X X 4,19 ---
9 Noelle Schalk AV Spiridon 4,09 3,83 X X X X 4,09 ---
10 Tess Janssen GACH 3,92 4,06 3,99 X X X 4,06 4,22
11 Rixt Spijksma AV Gouda 3,85 3,67 3,74 X X X 3,85 3,83
12 Renske de Wilde AV Gouda 3,72 3,81 3,74 X X X 3,81 4,05
13 Jet Vliegen AV Statina 3,56 3,40 3,44 X X X 3,56 ---
Rosanne Theeuwsen ARV Ilion - - - - - - DNS ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isis Ferrier Haag 8,43q ---
2 Anouk Verdaasdonk Spado 8,56q ---
3 Debora van Langen SAV 8,67q ---
4 Charity Saddal AV Sparta 8,84q 8,50
5 Suzanne Moons AV Gouda 9,02q 9,10
6 Anne Bisschop Voorne 9,12 9,24
7 Jasmijn Bakker AV Sparta 9,18 9,40
7 Rosalie van Wouwen Haag 9,18 ---
9 Sharon London ARV Ilion 9,24 ---
10 Roshwita Holstein AV Sparta 9,25 9,47
11 Dané Goosen AV Sparta 9,27 9,19
12 Nila Knoester AV Sparta 9,39 9,57
13 Julia van Dorp Fortius 9,42 ---
14 Vera Arends AV Sparta 9,53 9,23
15 Natalia Madziala AV Sparta 10,57 10,61
Elena Reitsma Haag DNS ---



Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Isis Ferrier Haag 8,46 8,43
2 Anouk Verdaasdonk Spado 8,55 8,56
3 Debora van Langen SAV 8,74 8,67
4 Charity Saddal AV Sparta 8,74 8,84
5 Suzanne Moons AV Gouda 9,05 9,02



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Suzanne Moons AV Gouda 1,55 1,62
2 Anne Bisschop Voorne 1,45 1,45
3 Debora van Langen SAV 1,40 ---
4 Roshwita Holstein AV Sparta 1,30 ---
4 Rosalie van Wouwen Haag 1,30 ---
6 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,20 ---
6 Natalia Madziala AV Sparta 1,20 ---
6 Dané Goosen AV Sparta 1,20 ---
9 Charity Saddal AV Sparta 1,15 ---
Elena Reitsma Haag DNS ---
Rozemarijne Bot PAC DNS 1,40



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anouk Verdaasdonk Spado 3,22 4,51 4,67 4,52 X 4,82 4,82 ---
2 Debora van Langen SAV 4,59 4,60 3,98 4,59 X X 4,60 ---
3 Rosalie van Wouwen Haag 4,33 3,75 4,07 4,10 4,18 3,95 4,33 ---
4 Jasmijn Bakker AV Sparta 4,15 4,30 4,13 4,09 4,00 4,04 4,30 ---
5 Anne Bisschop Voorne 4,16 3,84 3,89 X X X 4,16 4,07
6 Isis Ferrier Haag 3,95 3,78 4,04 X X X 4,04 ---
7 Suzanne Moons AV Gouda 3,88 3,87 3,98 X X X 3,98 4,50
8 Dané Goosen AV Sparta 3,81 3,88 3,91 X X X 3,91 ---
9 Nila Knoester AV Sparta 3,87 3,75 3,42 X X X 3,87 ---
10 Julia van Dorp Fortius X 3,79 3,83 X X X 3,83 ---
11 Charity Saddal AV Sparta 3,82 3,70 3,67 X X X 3,82 ---
12 Roshwita Holstein AV Sparta 3,45 3,55 3,52 X X X 3,55 ---
13 Natalia Madziala AV Sparta 3,22 3,24 X X X X 3,24 ---
Elena Reitsma Haag - - - - - - DNS ---
Rozemarijne Bot PAC - - - - - - DNS 4,01



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Toni Ligeon ARV Ilion 8,84q ---
2 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,99q ---
3 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 9,05q ---
4 Sophie Lamet ARV Ilion 9,07q 9,37
5 Aaliyah Azerki Haag 9,47q ---
6 Renee Wiersma AV Sparta 9,56 9,57
7 Giamingga Orsini AV Gouda 9,68 9,24
8 Yuki Chen AV Sparta 9,98 ---
9 Safae Barboucha AV Gouda 10,08 ---
10 Nora Caba... den Boer AV Gouda 10,10 ---
11 Anneroos v... der Plas ARV Ilion 10,21 ---
12 Eva van Haaster ARV Ilion 10,67 ---
13 Anna Scalzo Haag 10,68 ---
14 Chloe Robben Haag 10,91 ---
15 Sarah Aret AV Gouda 11,03 ---
Lara Koelewijn Haag DNS ---
Mirte Pronk Haag DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Toni Ligeon ARV Ilion 8,76 8,84
2 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,90 8,99
3 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 8,91 9,05
4 Sophie Lamet ARV Ilion 9,22 9,07
5 Aaliyah Azerki Haag 9,34 9,47



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Toni Ligeon ARV Ilion 9,12 8,73 8,50 9,31 8,51 8,66 9,31 ---
2 Meike Schumacher Haag 8,10 7,58 7,68 7,13 7,45 X 8,10 ---
3 Ayofemi Ma...e Akande Haag 7,48 7,81 6,81 7,28 7,79 7,59 7,81 ---
4 Giamingga Orsini AV Gouda 7,71 6,96 7,38 7,32 7,30 6,07 7,71 7,80
5 Safae Barboucha AV Gouda 6,30 7,15 X 7,05 6,39 6,24 7,15 ---
6 Yuki Chen AV Sparta 6,27 5,99 6,61 6,31 6,26 6,28 6,61 ---
7 Aaliyah Azerki Haag 5,84 5,77 6,57 X X X 6,57 ---
8 Anna Scalzo Haag 4,63 4,87 5,42 X X X 5,42 ---
9 Anneroos v... der Plas ARV Ilion X X 5,39 X X X 5,39 ---
10 Nora Caba... den Boer AV Gouda X 4,49 5,15 X X X 5,15 ---
11 Sophie Lamet ARV Ilion 4,61 4,40 4,50 X X X 4,61 ---
12 Sarah Aret AV Gouda 4,32 4,43 4,35 X X X 4,43 ---
13 Eva van Haaster ARV Ilion 4,07 3,75 3,63 X X X 4,07 ---
Renee Wiersma AV Sparta - - - - - - DNS ---
Chloe Robben Haag - - - - - - DNS ---
Lara Koelewijn Haag - - - - - - DNS ---
Mirte Pronk Haag - - - - - - DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 1,30 ---
2 Aaliyah Azerki Haag 1,25 ---
3 Renee Wiersma AV Sparta 1,20 ---
3 Ayofemi Ma...e Akande Haag 1,20 ---
3 Safae Barboucha AV Gouda 1,20 ---
6 Eva van Haaster ARV Ilion 1,15 ---
6 Yuki Chen AV Sparta 1,15 ---
6 Meike Schumacher Haag 1,15 ---
6 Giamingga Orsini AV Gouda 1,15 1,20
10 Anna Scalzo Haag 1,10 ---
10 Nora Caba... den Boer AV Gouda 1,10 ---
12 Anneroos v... der Plas ARV Ilion 1,05 ---
12 Sophie Lamet ARV Ilion 1,05 ---
12 Chloe Robben Haag 1,05 ---
Lara Koelewijn Haag DNS ---
Mirte Pronk Haag DNS ---
Sarah Aret AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Olivia Stols AV Sparta 8,90q 8,96
2 Marit Treebusch Haag 9,09q ---
3 Elianne Hopman ARV Ilion 9,10q ---
3 Sjamilla Martina AV Gouda 9,10q 9,40
5 Nicole Arisa ARV Ilion 9,16q ---
6 Chiara Kolfin VS97 9,29 ---
7 Dilsahnur Özata AV Sparta 9,36 9,66
8 Lynn Veringmeier AV Fortuna 9,44 ---
9 Daphne Roozendaal ARV Ilion 9,61 ---
10 Fleur van Zon ARV Ilion 9,64 ---
11 Louise van der Plas ARV Ilion 9,83 ---
12 Geertje Sinnige Haag 9,90 ---
13 Anne van Rooijen ARV Ilion 10,11 ---
14 Ghislaine Schalk AV Spiridon 10,12 9,70
15 Sari Labrijn Haag 10,15 ---
16 Daisy van Rijn AAV `36 10,17 ---
16 Isabella Gurunian AV Sparta 10,17 10,13
18 Dewina Holstein AV Sparta 10,19 10,19



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Marit Treebusch Haag 8,93 9,09
2 Olivia Stols AV Sparta 8,98 8,90
3 Sjamilla Martina AV Gouda 9,03 9,10
4 Nicole Arisa ARV Ilion 9,10 9,16
5 Elianne Hopman ARV Ilion 9,22 9,10



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fenne Bijlhouwer Spado 10,19 11,04 X X 11,30 11,41 11,41 ---
2 Elianne Hopman ARV Ilion 10,08 10,86 10,79 9,71 10,28 10,30 10,86 ---
3 Floortje Lusthof Olympus `70 9,98 9,48 9,19 9,09 9,10 8,98 9,98 9,72
4 Lynn Veringmeier AV Fortuna 8,96 8,84 9,49 9,08 9,92 9,34 9,92 ---
5 Sari Labrijn Haag 9,05 8,95 8,12 8,30 8,10 8,19 9,05 ---
6 Daisy van Rijn AAV `36 7,91 7,79 8,47 7,73 8,38 8,16 8,47 ---
7 Mies Vliegen AV Statina 8,33 8,05 7,84 X X X 8,33 ---
8 Dilsahnur Özata AV Sparta 7,32 7,66 7,45 X X X 7,66 ---
9 Isabella Gurunian AV Sparta 7,56 7,01 6,65 X X X 7,56 ---
10 Dewina Holstein AV Sparta 7,02 6,50 7,55 X X X 7,55 ---
11 Geertje Sinnige Haag 6,71 7,46 7,04 X X X 7,46 ---
12 Marit Treebusch Haag X 5,54 6,81 X X X 6,81 ---
13 Daphne Roozendaal ARV Ilion 6,53 X 6,59 X X X 6,59 ---
14 Fleur van Zon ARV Ilion 6,42 6,45 5,99 X X X 6,45 ---
15 Ghislaine Schalk AV Spiridon 6,27 5,80 5,43 X X X 6,27 ---
16 Louise van der Plas ARV Ilion 6,00 4,57 5,95 X X X 6,00 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floortje Lusthof Olympus `70 1,46 ---
2 Daisy van Rijn AAV `36 1,30 ---
2 Daphne Roozendaal ARV Ilion 1,30 ---
2 Nicole Arisa ARV Ilion 1,30 ---
2 Geertje Sinnige Haag 1,30 ---
2 Sari Labrijn Haag 1,30 ---
2 Sjamilla Martina AV Gouda 1,30 1,25
2 Ghislaine Schalk AV Spiridon 1,30 ---
9 Elianne Hopman ARV Ilion 1,25 ---
9 Olivia Stols AV Sparta 1,25 ---
11 Fleur van Zon ARV Ilion 1,20 ---
12 Dewina Holstein AV Sparta 1,15 ---
12 Isabella Gurunian AV Sparta 1,15 ---
12 Marit Treebusch Haag 1,15 ---
15 Anne van Rooijen ARV Ilion 1,10 ---
16 Louise van der Plas ARV Ilion 1,05 ---