Uitslagen Werpmeerkamp

Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Roell Zaadnoordijk Leiden 25,84 ---
2 Thijmen Nouwens Leiden 19,41 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roell Zaadnoordijk Leiden 8,12 ---
2 Thijmen Nouwens Leiden 7,48 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Roell Zaadnoordijk Leiden 36,89 ---
2 Thijmen Nouwens Leiden 34,14 ---



Mannen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte JJB - AV Hera 54,95 ---
2 Bas Nolsen JJC - Tempo AV 46,58 ---
3 Bart Adriaanse JJC - Rotterdam 38,72 ---
4 Sam van Dijk JJB - AV Lycurgus 38,23 ---
5 Demy Wit JJB - Phanos 31,09 ---
6 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus 29,53 ---
7 Jeroen van het Hof JJB - AV Edam 27,77 ---
8 Fedor Musil JJB - Phanos 24,68 ---



Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte JJB - AV Hera 15,73 ---
2 Benjamin van Altena JJB - Phanos 14,00 ---
3 Bas Nolsen JJC - Tempo AV 13,86 ---
4 Sam van Dijk JJB - AV Lycurgus 11,21 ---
5 Jeroen van het Hof JJB - AV Edam 10,81 ---
6 Bart Adriaanse JJC - Rotterdam 10,25 ---
7 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus 9,65 ---
8 Demy Wit JJB - Phanos 9,41 ---



Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van het Hof JJB - AV Edam 54,19 ---
2 Bas Nolsen JJC - Tempo AV 44,03 ---
3 Sam van Dijk JJB - AV Lycurgus 43,75 ---
4 Demy Wit JJB - Phanos 23,59 ---
5 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus 23,39 ---
6 Fedor Musil JJB - Phanos 20,62 ---



Mannen - Kogelslingeren 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Casper Sollman JJD - GACH 35,26 ---
2 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus 28,50 ---



Mannen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bas Nolsen JJC - Tempo AV 41,17 --- 2
2 Bart Adriaanse JJC - Rotterdam 28,01 --- 1



Mannen - Kogelslingeren 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Benjamin van Altena JJB - Phanos 25,07 --- 1



Masters mannen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tony Pracht Leiden 32,17 ---
2 Manfred Mooijer AV Edam 30,95 ---
3 Ronald Harderwijk AV Zuidwal 24,13 ---
4 Henk Schilder AV Edam 23,07 ---
5 Johan Buijs AV Edam 18,80 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tony Pracht Leiden 9,22 ---
2 Manfred Mooijer AV Edam 9,13 ---
3 Henk Schilder AV Edam 8,85 ---
4 Ronald Harderwijk AV Zuidwal 7,72 ---
5 Johan Buijs AV Edam 6,96 ---



Masters mannen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ronald Harderwijk AV Zuidwal 31,57 ---
2 Manfred Mooijer AV Edam 30,78 ---
3 Henk Schilder AV Edam 29,45 ---
4 Johan Buijs AV Edam 16,66 ---



Masters W5K Man - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters W5K Man - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martijn Scheffers M45 - Leiden 40,31 --- 0
2 Erwin Bökenkamp M50 - AV Edam 36,24 --- 0
3 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 33,91 --- 0
4 Ruud Dekker M40 - AV Trias 33,78 --- 0
5 Cor van Dam M70 - Olympus `70 32,08 --- 0
6 Hans de Vries M65 - SAV 30,14 --- 0
7 Rene van Houwelingen M55 - AV Suomi 28,16 --- 0
8 Arjan van Dam M40 - Leiden 27,68 --- 0
9 Hector Buyle M55 - SCSP 27,31 --- 0
10 Corné Bolders M40 - SV Diomedon 26,80 --- 0
11 Wim Willems M55 - Belgie 20,21 --- 0
12 Wilco Verwijmeren M45 - ACHL 16,48 --- 0



Masters W5K Man - Gewichtwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Erwin Bökenkamp M50 - AV Edam 14,18 --- 0
2 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 14,13 --- 0
3 Hans de Vries M65 - SAV 11,46 --- 0
4 Cor van Dam M70 - Olympus `70 10,91 --- 0
5 Corné Bolders M40 - SV Diomedon 10,38 --- 0
6 Martijn Scheffers M45 - Leiden 9,64 --- 0
7 Ruud Dekker M40 - AV Trias 8,90 --- 0
8 Rene van Houwelingen M55 - AV Suomi 8,09 --- 0
9 Wilco Verwijmeren M45 - ACHL 7,96 --- 0
10 Arjan van Dam M40 - Leiden 7,37 --- 0



Masters W5K Man - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Erwin Bökenkamp M50 - AV Edam 13,06 --- 0
2 Martijn Scheffers M45 - Leiden 11,99 --- 0
3 Arjan van Dam M40 - Leiden 10,95 --- 0
4 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 9,98 --- 0
5 Rene van Houwelingen M55 - AV Suomi 9,61 --- 0
6 Corné Bolders M40 - SV Diomedon 9,51 --- 0
7 Cor van Dam M70 - Olympus `70 9,10 --- 0
8 Hans de Vries M65 - SAV 8,63 --- 0
9 Wim Willems M55 - Belgie 8,38 --- 0
10 Hector Buyle M55 - SCSP 8,33 --- 0
11 Wilco Verwijmeren M45 - ACHL 8,31 --- 0



Masters W5K Man - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Erwin Bökenkamp M50 - AV Edam 41,08 --- 0
2 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 40,17 --- 0
3 Hector Buyle M55 - SCSP 36,63 --- 0
4 Corné Bolders M40 - SV Diomedon 34,57 --- 0
5 Hans de Vries M65 - SAV 31,90 --- 0
6 Cor van Dam M70 - Olympus `70 26,16 --- 0
7 Martijn Scheffers M45 - Leiden 26,15 --- 0
8 Rene van Houwelingen M55 - AV Suomi 24,58 --- 0
9 Arjan van Dam M40 - Leiden 23,29 --- 0
10 Wilco Verwijmeren M45 - ACHL 21,15 --- 0
11 Wim Willems M55 - Belgie 18,46 --- 0



Masters W5K Man - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Martijn Scheffers M45 - Leiden 43,40 --- 0
2 Ruud Dekker M40 - AV Trias 42,18 --- 0
3 Erwin Bökenkamp M50 - AV Edam 37,49 --- 0
4 Marco Bronswijk M50 - Olympus `70 33,66 --- 0
5 Cor van Dam M70 - Olympus `70 30,06 --- 0
6 Hans de Vries M65 - SAV 27,05 --- 0
7 Rene van Houwelingen M55 - AV Suomi 26,89 --- 0
8 Arjan van Dam M40 - Leiden 25,26 --- 0
8 Corné Bolders M40 - SV Diomedon 25,26 --- 0
10 Hector Buyle M55 - SCSP 22,87 --- 0
11 Wilco Verwijmeren M45 - ACHL 20,03 --- 0
12 Wim Willems M55 - Belgie 16,17 --- 0



Masters W5K Vrouw - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters W5K Vrouw - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mirjam Aberkrom V55 - AV Edam 31,34 --- 0
2 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 30,16 --- 0
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 17,91 --- 0
4 Nicole van...uitenbeek V55 - Leiden 13,80 --- 0



Masters W5K Vrouw - Gewichtwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 13,05 --- 0
2 Mirjam Aberkrom V55 - AV Edam 10,55 --- 0
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 8,39 --- 0
4 Nicole van...uitenbeek V55 - Leiden 6,50 --- 0



Masters W5K Vrouw - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 11,08 --- 0
2 Mirjam Aberkrom V55 - AV Edam 10,64 --- 0
3 Nicole van...uitenbeek V55 - Leiden 7,49 --- 0
4 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 7,24 --- 0



Masters W5K Vrouw - Kogelslingeren

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 34,98 --- 0
2 Mirjam Aberkrom V55 - AV Edam 31,12 --- 0
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 23,54 --- 0
4 Nicole van...uitenbeek V55 - Leiden 19,55 --- 0



Masters W5K Vrouw - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 25,26 --- 0
2 Mirjam Aberkrom V55 - AV Edam 21,98 --- 0
3 Ingrid Zuijdervliet V60 - AV Zuidwal 19,01 --- 0
4 Nicole van...uitenbeek V55 - Leiden 15,73 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera 22,61 ---
2 Eline Zwagemaker SAV 16,66 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera 11,44 ---
2 Eline Zwagemaker SAV 8,83 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eline Zwagemaker SAV 25,98 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ruud van Noort De Spartaan 39,45 ---
2 Benjamin Janssen Leiden 37,66 ---
3 Willem Zwetsloot Leiden 26,85 ---
4 Martijn Spaan Leiden 24,06 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruud van Noort De Spartaan 12,63 ---
2 Benjamin Janssen Leiden 9,84 ---
3 Willem Zwetsloot Leiden 9,55 ---
4 Martijn Spaan Leiden 8,53 ---
5 Alex Vaars DKEV 7,57 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Willem Zwetsloot Leiden 50,12 ---
2 Ruud van Noort De Spartaan 42,07 ---
3 Alex Vaars DKEV 33,69 ---
4 Benjamin Janssen Leiden 26,77 ---
5 Martijn Spaan Leiden 22,52 ---



Vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle MJC - AV Hera 32,66 ---
2 Laura Leijen Vsen - DKEV 31,33 ---
3 Julia Jongejeugd MJB - AV Hera 29,69 ---
4 Rozemarie Fokkema MJB - Groningen 28,82 ---
5 Tessa de Wit MJC - De Spartaan 26,41 ---
6 Kim van Egmond Vmas - AV Atos 24,96 ---
7 Bianca van den Burgh MJB - Leiden 24,83 ---
8 Tessa Harderwijk Vsen - AV Zuidwal 23,94 ---
9 Zoe Riepen MJA - NEAV 22,62 ---
10 Madelief Nouwens MJA - Leiden 21,71 ---
11 Loïs Steenbeek MJB - Leiden 21,60 ---
12 Milou Jongeneel MJB - NEAV 21,21 ---
13 Myrthe Steenbeek MJB - Leiden 19,96 ---
14 Robin Kuller MJB - NEAV 19,71 ---
15 Jacomijn Prins MJB - Leiden 19,21 ---
16 Tess Veefkind MJB - Leiden 17,08 ---
17 Maud Hoogeveen MJB - Leiden 16,96 ---
18 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 14,69 ---



Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle MJC - AV Hera 13,22 ---
2 Rozemarie Fokkema MJB - Groningen 11,49 ---
3 Isabelle Reijman MJB - Leiden 11,07 ---
4 Kara Zwagemaker MJB - SAV 10,47 ---
4 Julia Jongejeugd MJB - AV Hera 10,47 ---
6 Laura Leijen Vsen - DKEV 9,99 ---
7 Jacomijn Prins MJB - Leiden 9,76 ---
8 Tessa de Wit MJC - De Spartaan 9,44 ---
9 Loïs Steenbeek MJB - Leiden 9,05 ---
10 Myrthe Steenbeek MJB - Leiden 8,63 ---
11 Kim van Egmond Vmas - AV Atos 8,43 ---
12 Robin Kuller MJB - NEAV 8,42 ---
13 Zoe Riepen MJA - NEAV 8,40 ---
14 Bianca van den Burgh MJB - Leiden 8,37 ---
15 Milou Jongeneel MJB - NEAV 7,92 ---
16 Madelief Nouwens MJA - Leiden 7,75 ---
17 Maud Hoogeveen MJB - Leiden 7,68 ---
18 Tess Veefkind MJB - Leiden 7,62 ---
19 Tessa Harderwijk Vsen - AV Zuidwal 7,18 ---
20 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 6,17 ---



Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen Vsen - DKEV 34,02 ---
2 Kara Zwagemaker MJB - SAV 32,95 ---
3 Julia Jongejeugd MJB - AV Hera 32,56 ---
4 Jacomijn Prins MJB - Leiden 31,70 ---
5 Tessa de Wit MJC - De Spartaan 30,37 ---
6 Loïs Steenbeek MJB - Leiden 27,32 ---
7 Milou Jongeneel MJB - NEAV 26,61 ---
7 Maud Hoogeveen MJB - Leiden 26,61 ---
9 Kim van Egmond Vmas - AV Atos 23,90 ---
10 Bianca van den Burgh MJB - Leiden 23,30 ---
11 Myrthe Steenbeek MJB - Leiden 23,02 ---
12 Madelief Nouwens MJA - Leiden 22,44 ---
13 Isabelle Reijman MJB - Leiden 21,10 ---
14 Zoe Riepen MJA - NEAV 20,36 ---
15 Tess Veefkind MJB - Leiden 20,20 ---
16 Robin Kuller MJB - NEAV 18,23 ---
17 Tessa Harderwijk Vsen - AV Zuidwal 15,16 ---
18 Daphne Droog Vmas - SC Reeuwijk 13,01 ---



Vrouwen - Kogelslingeren 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema MJB - Groningen 41,00 ---
2 Emmelie Klooster MJB - Phanos 40,45 ---
3 Marianne Smits Vmas - AV Edam 29,18 ---
4 Tessa de Wit MJC - De Spartaan 22,51 ---
5 Robin Kuller MJB - NEAV 20,96 ---



Vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Madelief Nouwens MJA - Leiden 20,95 --- 3
2 Tessa Harderwijk Vsen - AV Zuidwal 18,25 --- 2
3 Zoe Riepen MJA - NEAV 16,88 --- 1