Uitslagen NK Indoor Masters 2020

Mannen 35 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Thomas Reijnders Altis 7,29Q 0,2067,20
2 Waldy Lindeborg Rotterdam 7,32Q 0,1867,27
3 Robert Hendriks Leiden 7,40Q 0,21211,22*
4 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 7,46Q 0,1917,32
5 Germain Hoek AV Sprint 7,51Q 0,2047,78
6 Bart Oomen AV Sprint 7,65Q 0,26511,66*
7 Evert Jan Foppen DJA 7,75q 0,1997,85
8 Steve Schouten AV Phoenix 7,80q 0,2437,79
9 Michiel Heimgartner AV Haarlem 7,94 0,2287,75
10 Ariën Tuin AV Sparta 8,99 9,07



Mannen 35 - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Thomas Reijnders Altis 7,21 0,1517,29
2 Waldy Lindeborg Rotterdam 7,32 0,1627,32
3 Robert Hendriks Leiden 7,34 0,1767,40
4 Germain Hoek AV Sprint 7,43 0,1677,51
5 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 7,48 0,1887,46
6 Bart Oomen AV Sprint 7,54 0,2087,65
7 Evert Jan Foppen DJA 7,79 0,2057,75
8 Steve Schouten AV Phoenix 7,81 0,2177,80



Mannen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Hofmann Pijnenburg 2:08,45 2:06,13
2 Michel van Kruchtenm Groningen 2:10,20 2:09,76
3 Guido Engelen De Liemers 2:11,66 2:06,86
4 Fabiaan Hendricks Scopias 2:16,76 2:01,73
5 Jan de Kok GVAC 2:21,42 2:19,89



Mannen 35 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Guido Engelen De Liemers 4:35,15 4:25,31
2 Bo Menning Pijnenburg 4:37,36 4:33,88



Mannen 35 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ton Hettema Rotterdam 9:25,74 9:13,54
2 Jan de Kok GVAC 10:41,96 10:33,24



Mannen 35 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Adriaan Saman AV34 8,71 0,1918,96
2 Germain Hoek AV Sprint 9,26 0,1649,81
3 Lennart Teunissen Altis 9,39 0,1669,49
4 Daniël Hoenderdos SAV 9,79 9,83
Vincent Kerssies AC TION DQ 15,25*



Mannen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.701.761.791.821.85ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 O O O XO XXX 1,82 1,86



Mannen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,14 13,26 12,85 X X 13,10 13,26 13,78



Mannen 35 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.493.593.693.793.893.994.094.29ResOBP
1 Adriaan Saman AV34 O XO O O - O XO XX- 4,09 4,00
2 Kevin Woldberg AV PEC 1910 O O O XO XXX 3,79 3,83
Maikel Schouten Haag XXX NM 3,61



Mannen 40 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Samora Strijder U-Track 7,83 0,1767,76
2 Rodney O Driscoll Voorne 8,03 0,2588,11
3 Freek Nijbacker HLLM 8,09 0,2128,04
4 Matthijs de Groot AV NOVA 8,09 0,2228,10
5 Ad Verweij AV Statina 8,16 0,2188,15
6 Rob Kraneveld DAK 8,49 0,2118,11



Mannen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rikkert van Rhee CAV Energie 2:02,93 2:02,12
2 Maikel van Gemert Haag 2:10,69 2:08,94
3 Stephan Haans Eindhoven 2:13,83 2:22,72
4 Serge ter Harmsel AAV SISU 2:13,87 2:15,55
Edwin van Laar LGPK DNF 2:08,87



Mannen 40 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten HLLM 4:15,35 4:17,73
2 Rutger Huisman AV Statina 4:23,18 4:21,16



Mannen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 David Hemstede Climax 8:57,54 8:48,76
2 Rik Wolswinkel Altis 9:37,21 9:51,44



Mannen 40 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Matthijs de Groot AV NOVA 9,35 0,2009,26



Mannen 40 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 André van Slooten RWV 15:31,29 15:17,40



Mannen 40 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.521.581.641.67ResOBP
1 Richard Trifunovic Rotterdam O XO XXO XXX 1,64 1,66



Mannen 40 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Tunde Leidsman Maastricht 7,43 0,1737,31
2 Bart Roth U-Track 7,65 0,1707,74
3 Jeremy Robbemond AV Athlos 7,75 0,1807,71
4 Joris van Zoelen U-Track 7,99 0,16512,46*
5 Leo van der Aa AV Fortuna 8,14 0,2237,95
6 Guido Bot Hollandia 8,16 0,60213,24*
7 Michel de Jong AV `40 9,74 0,2858,62
Roald Van der Laan Spado DNS 8,66



Mannen 45 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:10,07 2:06,97
2 Erwin van Heiningen AV34 2:10,94 2:08,93
3 Robin van de Mast Altis 2:11,06 2:10,52
4 Bryan Derks AV `40 2:20,41 2:19,94
5 Dolf van de Voort PAC 2:27,59 2:19,79
6 Zeger Knipmeijer Altis 2:31,22 2:33,57



Mannen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit Pallas `67 4:20,39 4:14,86
2 Sven Hagen AV Edam 4:30,50 4:22,11
3 Erwin van Heiningen AV34 4:31,80 4:26,33
4 Marcel van den Bosch De Gemzen 4:34,05 4:37,50



Mannen 45 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Veenma Altis 9:49,57 9:36,16
2 Dennis Lambalk AV Edam 10:41,12 10:26,76
3 Wilbert S...penwoolde ATNY 12:27,50 11:23,80



Mannen 45 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 9,47 0,1989,15
2 Leo van der Aa AV Fortuna 10,26 0,17610,18
3 Martin Dijkstra SAV 10,27 9,99
4 Dennis Francois Groene Ster 11,72 0,28710,31
5 Zeger Knipmeijer Altis 12,93 12,92



Mannen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - Hoogspringen

# Naam 1.461.521.551.601.671.701.73ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O O O O XXX 1,70 1,72
2 Dennis Francois Groene Ster O XXX 1,46 1,55



Mannen 45 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 45 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.093.193.393.543.643.743.844.04ResOBP
1 Remco Mallens AV Sprint XO - O O XXX 3,84 3,80
2 Bart Steehouwer Almere `81 XXO - XXO XXX 3,84 4,01
3 Leo van der Aa AV Fortuna O O XXX 3,19 3,50



Mannen 50 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Martien de Haas AV34 7,88Q 7,87
2 Patrick Schoo U-Track 8,09Q 0,2408,08
3 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 8,15Q 0,2127,57
4 Geert van Keimpema AV Edam 8,19Q 0,23812,70*
5 Marcus Treep HLLM 8,21Q 0,2158,32
6 Frank Bossers Spado 8,29Q 0,1968,24
7 Jos Warmerdam Fit 8,55q 0,2678,71
8 Rens van der Elst Fortius 8,56q 0,2338,57
9 Ron van der Veer AAV `36 8,62 0,18813,82*
10 John Pouwels ARV Ilion 8,62 0,1898,63
11 Dick Holstein AV Sparta 8,86 0,38813,91*
12 Roald Bakker AV Sparta 8,98 0,1679,18
13 Erik van Daalen AAV `36 8,99 0,2478,78



Mannen 50 - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Matthijs ...ijlhouwer KAV Holland 7,67 0,1508,15
2 Martien de Haas AV34 7,93 0,2037,88
3 Patrick Schoo U-Track 8,00 0,2458,09
4 Geert van Keimpema AV Edam 8,10 0,2108,19
5 Marcus Treep HLLM 8,23 0,2038,21
6 Frank Bossers Spado 8,30 0,2508,29
7 Jos Warmerdam Fit 8,69 0,2278,55
8 Rens van der Elst Fortius 8,76 0,2408,56



Mannen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marc Van Gils RTE 2:11,03 2:07,24
2 Ruud Beerepoot AV Hera 2:11,46 2:08,16
3 Ron Legemaate ARV Ilion 2:12,32 2:14,28
4 Kees Bot Hollandia 2:15,19 2:10,41
5 Ron de Vaan DAK 2:17,35 2:13,08
6 Manfred Mooijer AV Edam 2:23,35 2:25,45
7 Coen Peelen AV Sparta 2:29,00 2:36,68



Mannen 50 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 4:19,25 4:18,85
2 Patrick Kwist Rotterdam 4:31,63 4:24,50
3 Tonnie Stouten AV Veluwe 4:38,83 4:28,46
4 Ron Legemaate ARV Ilion 4:40,71 4:39,57
5 Peter Mijsberg AV De Keien 4:42,55 4:40,13



Mannen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruud Beerepoot AV Hera 9:22,18 9:07,95
2 Patrick Kwist Rotterdam 9:28,59 9:22,42
3 Tonnie Stouten AV Veluwe 9:47,38 9:44,12
4 Peter Mijsberg AV De Keien 9:49,90 9:46,14
5 Nils van Elzelingen AV Veluwe 10:02,29 17:30,76
6 Ton Bosgoed SAV 10:22,60 10:19,71



Mannen 50 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Oscar Sinke AV Caesar 9,25 0,24814,68*
2 Jos Warmerdam Fit 10,53 0,30710,81
3 Frank Bossers Spado 11,92 0,21318,02*
4 Arno Van Vught Altis 12,07 0,26217,45*



Mannen 50 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Freek Dekker RWV 19:32,87 18:15,74



Mannen 50 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 50 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 50 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frank Bossers Spado 10,56 10,30 10,45 X 10,98 10,78 10,98 10,99
2 Marcus Treep HLLM 10,56 X 10,90 X 10,53 X 10,90 10,71
Eric Beaart PH NM 10,94



Mannen 50 - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.093.393.543.743.84ResOBP
1 Marc Suvaal Rotterdam O O XXX 3,74 3,61
2 Jos Warmerdam Fit O XXO X- 3,39 3,53



Mannen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marcus Treep HLLM 5,04 5,20 5,07 5,14 5,25 - 5,25 5,35
2 Eric Beaart PH 5,15 5,01 5,11 X 5,10 - 5,15 5,27
3 Ron Legemaate ARV Ilion 4,56 4,51 4,48 - - 4,70 4,70 5,03
4 Manfred Mooijer AV Edam 4,37 4,42 4,49 4,52 4,50 4,45 4,52 4,79



Mannen 55 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Denny Kreekel Eindhoven 7,98 0,1988,36
2 Klaas Jan Woudsma GACH 8,26 0,1978,21
3 Edwin Wilke AV Fortuna 8,38 0,16812,78*
4 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 8,43 0,1678,28
5 Arnjan Bakker AV Trias 8,55 8,47
6 Lesley Angela PAC 8,68 0,2918,67
7 Paul Hos ACHL 8,82 0,25913,85*



Mannen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Wiering AV Zaanland 2:15,74 2:11,87
2 Robert Reitsema Isala `96 2:17,17 2:14,98
3 Werner Themen AV 1923 2:17,21 2:15,91
4 Dolf Smid AAV `36 2:18,53 2:15,89
5 Carel Claassen ATOP 2:19,10 2:15,40



Mannen 55 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 4:39,53 4:33,98
2 Robert Reitsema Isala `96 4:50,49 4:44,40
3 Henri Havinga AV `40 4:52,23 4:45,02
4 Willem de Ruijter Altis 4:57,70 4:51,27
5 Rob van de Graaf LGPK 4:59,75 4:53,04
6 Maurits de Ruiter GACH 5:38,09 4:54,69



Mannen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 9:58,36 9:53,21
2 Henri Havinga AV `40 10:14,15 10:05,57
3 Rob van de Graaf LGPK 10:16,30 10:27,77
4 Willem de Ruijter Altis 10:29,75 10:39,59
5 Maurits de Ruiter GACH 10:59,82 10:48,31
6 Chris van der Neut Startbaan 11:45,00 12:15,00



Mannen 55 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Wan Bakx AC TION 9,02 0,1679,06
2 Denny Kreekel Eindhoven 10,17 0,2209,69
3 Arnjan Bakker AV Trias 10,26 0,20110,23
4 Bram Koppenaal NEAV 12,84 13,21



Mannen 55 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Remco de Bruin De Lat 14:01,57 13:58,15



Mannen 55 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wan Bakx AC TION 5,26 5,54 - - 3,60 - 5,54 5,74
2 Edwin Shew-A-Tjon AV Fortuna 4,25 4,15 4,54 3,85 4,05 X 4,54 4,96
3 Klaas Jan Woudsma GACH 3,85 3,57 3,85 3,96 4,10 3,98 4,10 4,34



Mannen 60 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Ricardo Hill Fortius 8,34 0,1748,35
2 Uli Flücht NEAV 8,59 0,2118,59
3 Justus van Nierop DAK 8,62 0,2588,44
4 Kees Meijer NEAV 9,44 0,2719,36
5 Twan Bongers AV De Keien 9,68 0,2668,51
6 Ruud Wieles Typhoon 9,77 0,2188,35



Mannen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Spangenberg Phanos 2:26,25 2:17,39
2 Pieter van de Wiel Hollandia 2:29,78 2:23,26
3 John van der Marel avVN 2:49,63 2:51,41



Mannen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Corné Haast Spado 4:47,61 4:52,59
2 Jaap Stijlaart Triathlon 4:54,70 4:48,07
3 Cees Kraaijeveld AV34 5:12,24 5:15,03



Mannen 60 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaap Stijlaart Triathlon 10:18,37 10:08,72



Mannen 60 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Helmut Drabben AV 1923 10,34 10,83
2 Uli Flücht NEAV 10,55 0,19110,66
3 Peter Pesch AV Zuidwal 10,69 0,64310,82
4 Kees Meijer NEAV 10,83 0,25710,78
5 Twan Bongers AV De Keien 12,32 10,98



Mannen 60 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Albert van der Mee AV Sprint 12,00 11,45 11,27 11,67 11,42 11,91 12,00 11,52
2 Cees van Blerck Scorpio 10,61 10,97 10,88 X 11,29 11,79 11,79 12,06
3 Twan Bongers AV De Keien 9,53 8,65 9,53 9,36
4 Justus van Nierop DAK 7,80 8,38 8,59 7,75 8,27 X 8,59 9,19



Mannen 60 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Helmut Drabben AV 1923 8,71 9,17 9,46 9,10 9,46 9,33
2 Twan Bongers AV De Keien 7,91 8,10 - 7,83 8,10 8,78



Mannen 60 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.00ResOBP
Twan Bongers AV De Keien NM 2,40



Mannen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Twan Bongers AV De Keien 4,37 4,54 X - - - 4,54 4,52
2 Justus van Nierop DAK 3,95 4,25 3,30 4,04 X 4,46 4,46 4,84
3 Helmut Drabben AV 1923 4,36 4,21 4,16 - X X 4,36 4,50
4 Uli Flücht NEAV X 4,26 X 4,11 X X 4,26 4,51
5 Kees Meijer NEAV 4,00 3,96 3,82 4,04 2,98 3,92 4,04 4,33



Mannen 65 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 8,32 0,2048,20
2 Juul Acton U-Track 8,74 0,2968,55
3 Peter Van der Drift De Spartaan 9,58 0,3039,37
4 Franz van Barneveld Altis 9,73 0,4949,76



Mannen 65 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wim Threels GACH 2:28,01 2:27,23
2 Cees Meijer SAV 2:55,89 2:43,00
3 Dirk Wigmans De Gemzen 2:56,47 2:53,18



Mannen 65 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Frans Hoekstra Groningen 5:50,76 5:36,86
2 Cees Meijer SAV 6:11,05 5:35,01



Mannen 65 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Kreuk SAV 12:02,95 11:49,52
2 Paul Streep PAC 12:04,81 12:03,68



Mannen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Theo Koenis De Lat 18:30,27 19:24,28
2 Harry Bijnen DAK 20:07,82 19:33,60



Mannen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Gerrit Verdoes avVN 11,95 11,65 11,89 X X X 11,95 11,07
2 Theo Brusche Leiden 10,36 X 10,78 10,97 10,64 10,77 10,97 10,06
3 Dirk Wigmans De Gemzen 7,72 7,28 7,02 7,26 7,03 7,17 7,72 8,02



Mannen 65 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dirk Jan Giskes AV NOVA 8,31 8,28 8,39 8,42 8,35 - 8,42 8,49



Mannen 65 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 65 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wim Threels GACH 4,16 4,09 4,01 4,28 4,21 X 4,28 4,62
2 Dirk Jan Giskes AV NOVA 3,91 X X 3,86 3,95 3,66 3,95 3,94
3 Kees Justus Vogel AAV `36 3,43 X 3,66 3,49 3,55 3,64 3,66 3,77



Mannen 70 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Jan Ties Groningen 8,91 0,2638,93



Mannen 70 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Smeets ATOP 2:34,83 2:28,17
2 Peter Nuyens AV Edam 2:58,92 2:54,25



Mannen 70 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Stolwijk Altis 5:22,45 4:57,41



Mannen 70 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Cees Stolwijk Altis 10:41,80 10:54,84
2 Robert de Smet AV Atverni 12:49,35 12:24,77



Mannen 70 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Michel van Osch Haag 12,48 16,28*
2 Paul Boer AC TION 12,50 12,47
3 Onno Waalewijn AV 1923 14,62 0,31012,85



Mannen 70 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Ad Martens DJA 19:22,06 19:51,67
Aad van Leeuwen AV NOP DQ 19:55,31



Mannen 70 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin albert Regtop Haaksbergen X 11,88 X 12,10 12,90 12,12 12,90 11,23
2 Frans de Laat PH 11,66 12,19 12,45 12,23 12,45 12,67 12,67 12,91
3 Cor Nijhoff AV Atverni 11,32 11,23 11,03 X 11,19 11,14 11,32 11,00
4 Jack Dekker DEM 10,90 10,50 X 11,03 X 11,10 11,10 11,56
5 René Hondelink AV34 10,24 10,20 10,48 10,04 X 10,81 10,81 10,82
6 Ruud van de Ven Eindhoven 10,34 10,53 X X 10,56 10,37 10,56 11,22



Mannen 70 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 70 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Onno Waalewijn AV 1923 7,17 7,22 X 7,22 6,82 7,39 7,39 7,56
Paul Boer AC TION NM 8,43



Mannen 70 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.442.642.74ResOBP
1 Michel van Osch Haag O O XXX 2,64 2,84



Mannen 70 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan Ties Groningen X 4,13 4,14 4,11 4,11 2,68 4,14 4,54
2 Onno Waalewijn AV 1923 3,29 3,20 3,43 X 3,07 3,21 3,43 3,70



Mannen 75 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Roelf Akkerman DEM 9,65 0,1989,38
2 Roel Gaasbeek avVN 10,32 0,30410,10
3 Chris Mettrop Spark 10,79 0,23610,30
4 Piet Verbeek AV `56 11,01 11,38



Mannen 75 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 3:07,20 3:08,38



Mannen 75 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jan Oosterom LGPK 6:36,26 6:21,86



Mannen 75 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Frits Martens Hollandia 8,76 9,19 8,74 9,09 8,99 X 9,19 10,10



Mannen 75 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 75 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gillis Bosman THOR 3:44,18 4:03,61



Mannen 80 - 1500 meter

# Naam ResOBP
Gillis Bosman THOR DQ 7:43,02



Mannen 80 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Bauke te Nijenhuis RWV 22:26,78 22:28,33



Mannen 80 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 80 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Peter Blom AV Jahn II X 2,78 X X 2,98 2,90 2,98 3,14



Mannen 85 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - 3000 meter

# Naam ResOBP
Harry Sprenger Maastricht DQ 41:15,91



Mannen 85 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Mannen 85 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Esther Dankwah Haag 7,91 0,1877,69
2 Marloes te...Zacharias SPWS 8,16 0,2098,14
3 Joyce Puts Eindhoven 8,16 0,2128,21
4 Laura Zwaan Phanos 8,38 0,26112,97*
5 Wendy Visser Phanos 8,55 0,2838,39
6 Janneke Visser Scorpio 8,65 0,3598,48
7 Melina Congiu Groningen 8,70 0,3128,64
8 Anne Griffioen AV Fortuna 9,05 0,2979,10



Vrouwen 35 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Linda Reus SAV 2:23,17 2:21,38
2 Corien van der Bijl AV Veluwe 2:32,25 2:30,55
Anne Griffioen AV Fortuna DNF 2:39,08



Vrouwen 35 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 9,57 0,2959,72
2 Wendy Visser Phanos 9,69 0,2289,68
3 Janneke Visser Scorpio 10,23 10,38
4 Melina Congiu Groningen 10,30 0,31010,45



Vrouwen 35 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 35 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ciska Bosma SV Noordkop 9,63 10,28 X X 9,86 X 10,28 10,26
2 Leontien Thewissen AV PEC 1910 8,98 9,23 8,87 8,85 9,08 9,34 9,34 9,20



Vrouwen 35 - Hoogspringen

# Naam 1.431.461.491.52ResOBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus O O O XXX 1,49 1,55



Vrouwen 35 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Wendy Visser Phanos 10,82 10,69 10,57 - - - 10,82 10,71
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,27 10,09 X X 10,21 10,32 10,32 10,78



Vrouwen 35 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,16 0,2028,18
2 Elleke Steenbergen DVTR 8,50 0,1788,37
3 Debby Jutte Phanos 8,81 14,03*
4 Esther van Rooij NEAV 9,26 0,2669,51



Vrouwen 40 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Dahmen Swift 2:23,33 2:19,20
2 Yvonne Meijer ACO 2:24,17 2:22,72
3 Sandra Ulle-De Jong AV Zaanland 2:26,68 2:30,05
4 Noortje va...uijnhoven AV Cifla 2:29,64 2:31,88



Vrouwen 40 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 10:47,96 10:35,87



Vrouwen 40 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Debby Jutte Phanos 9,67 0,2229,41
Eefje Swi...an Mourik HAC DNF 9,58



Vrouwen 40 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monique Heijns AV34 10,59 9,89 X 9,29 7,82 10,05 10,59 10,73
2 Simone Veth AV Passaat 9,30 9,42 9,45 9,59 9,38 9,83 9,83 10,24
3 Femke Van Ooijen AV 1923 8,98 9,05 9,17 8,55 8,01 8,67 9,17 9,62



Vrouwen 40 - Hoogspringen

# Naam 1.281.311.341.371.40ResOBP
1 Eefke Vro...chneiders Altis O O XO O XXX 1,37 1,40



Vrouwen 40 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 40 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Pascale Schure HLLS 8,68 0,2028,72
2 Aafke van Daalen AV `47 8,86 0,1848,78
3 Cindy van ...Bolleboom ARV Ilion 9,31 0,2748,97
4 Antonique de Vaan DAK 9,39 0,2569,36



Vrouwen 45 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 5:27,39 5:22,90



Vrouwen 45 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rachel de Weerd AV Veluwe 11:27,37 11:58,70



Vrouwen 45 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 9,64 0,1849,56



Vrouwen 45 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Christel v...n Eijnden Almere `81 9,05 9,05 9,31 8,49 9,45 9,40 9,45 9,69



Vrouwen 45 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 45 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Denise van...er Linden GACH 9,10 0,1909,17
2 Linda van Berkel AV `40 9,17 0,2089,44
3 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 9,41 0,2309,42
4 Mariet Hefting HLLS 9,62 0,65514,84*
5 Monique Kreekel Eindhoven 10,32 0,44010,51
6 Hilde Docter AV Sparta 10,84 11,14
7 Erica van Nierop DAK 11,07 10,59



Vrouwen 50 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jolanda Smedinga Heerenveen 3:09,54 3:05,25
2 Pim Broos Scorpio 4:41,63 4:15,06



Vrouwen 50 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid van Velden Altis 11:17,87 11:18,17
2 Pim Broos Scorpio 20:12,23 19:06,10



Vrouwen 50 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Linda van Berkel AV `40 10,79 0,19710,86
2 Denise van...er Linden GACH 10,99 0,38310,96
3 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 11,58 0,25611,86



Vrouwen 50 - 3000m Snelwandelen

# Naam ResOBP
1 Jenny Acu... Avendonk AV Attila 19:37,34 18:13,00



Vrouwen 50 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Monica Kindervater Hanzesport 10,99 11,05 X X 10,38 X 11,05 11,61
2 Freya Muller Hollandia 10,13 10,38 9,93 9,34 9,66 9,48 10,38 11,59
3 Linda van Berkel AV `40 8,27 - 8,38 8,37 8,06 8,45 8,45 8,38
4 Christa A...eji-Drost AV PEC 1910 7,44 7,98 7,48 7,89 7,33 7,66 7,98 6,50



Vrouwen 50 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 50 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 4,17 4,29 4,21 4,07 X 4,07 4,29 4,24
2 Denise van...er Linden GACH 3,91 3,97 3,98 4,03 3,71 X 4,03 4,05
3 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 3,86 3,56 3,54 3,66 3,68 3,74 3,86 3,96



Vrouwen 55 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Irma Wesseling SPWS 8,92 0,1779,36
2 Wilma Linders DAK 9,99 0,30210,02
3 Anja van Giels Fortius 10,00 0,19810,23



Vrouwen 55 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Betty Bijker-Bangma Heerenveen 2:52,98 2:39,65



Vrouwen 55 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam de Boer SAV 11:42,39 11:21,23



Vrouwen 55 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH 10,74 0,43311,03
2 Annet den Hartog Startbaan 11,23 0,32714,33*



Vrouwen 55 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mariët Voskamp Hanzesport 10,44 11,26 10,54 X 10,85 10,90 11,26 10,64
2 Mirjam Ab... de Groot AV Edam 10,91 11,16 10,82 X 10,58 10,68 11,16 11,08
3 Madeleine Cossee Rotterdam 10,74 10,85 10,37 10,01 X 9,42 10,85 10,99
4 Annet den Hartog Startbaan 10,68 10,45 9,48 - 10,12 X 10,68 10,99



Vrouwen 55 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 55 - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.642.742.842.94ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH O O XO XXX 2,84 2,70



Vrouwen 55 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Brigitte van de Kamp GACH X X 3,86 3,69 3,48 3,60 3,86 4,14



Vrouwen 60 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Tilly Jacobs AV34 9,36 0,2439,17
2 Joke Torb...der Koogh Fortius 9,88 0,1899,96



Vrouwen 60 - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Wilma Bos Hanzesport 2:55,25 2:53,66



Vrouwen 60 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Frederique...le Donker AV Fortuna 6:10,27 6:11,99



Vrouwen 60 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 11,39 11,43



Vrouwen 60 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tiny Hellendoorn Isala `96 11,36 11,11 11,20 X 11,31 11,32 11,36 11,20
2 Ingrid Haas Pallas `67 7,67 7,42 7,41 7,66 7,19 7,56 7,67 8,18
3 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal 7,08 7,42 7,56 7,25 7,56 7,54 7,56 8,12
4 Anje de Lang AV Archeus 6,80 6,88 6,46 6,66 6,61 X 6,88 7,05



Vrouwen 60 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 7,70 - 7,78 - 8,08 - 8,08 8,50



Vrouwen 60 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 60 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 3,28 3,31 3,15 3,34 3,25 3,08 3,34 3,70



Vrouwen 65 - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 7,72 7,75 8,14 8,11 7,63 7,79 8,14 8,80



Vrouwen 65 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 65 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo 10,49 0,30410,48



Vrouwen 75 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo 7:03,69 6:48,91



Vrouwen 75 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Riet Jonk...s-Slegers Atledo 13,16 0,51812,80



Vrouwen 75 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 75 - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Rietje Dijkman GACH 10,51 0,26117,39*



Vrouwen 80 - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - 3000m Snelwandelen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen 80 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5ResOBP
1 Rietje Dijkman GACH 3,15 3,33 3,25 3,26 3,33 3,45