Uitslagen AAC Clubkampioenschappen Pupillen

Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Dave Elderenbosch AAC Team Ids 8,86 3:54,47 12,23 4,18 1654 1996
2 Koen Rouwhorst AAC Team Lean 9,47 4:32,34 11,87 4,79 1650 1828
3 Remi van der Feen AAC Team Yair 9,55 4:16,79 10,07 3,97 1388 1627
4 Robin Limonard AAC Team Timo 9,87 3:37,75 10,08 3,98 1373 1771
5 Wojtek Dec AAC Team Max 10,49 4:31,89 10,87 4,02 1291 1470
6 Iwan Daniëls AAC Team Hedwig 9,91 4:47,15 10,50 3,63 1282 1407
7 Erik Ruiter AAC Team Thijs 9,71 5:30,53 8,25 4,02 1280 1280
8 Gert Gillissen AAC Team Lianne 10,10 4:56,61 10,27 3,64 1244 1339
9 Sven de Haan AAC Team Ossip 9,94 4:17,63 9,35 3,61 1218 1454
10 Christiaan de Haan AAC 9,89 3:58,08 7,53 DNS 1114
11 Wouter Couzy AAC Team Leonie 10,20 4:33,23 10,82 2,87 1101 1275
12 Adel Hassan AAC Team Yusuf 10,97 DNF 7,80 3,25 920 920



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Lean Rouwhorst AAC Team Lean 10,09 3:40,23 6,11 3,50 1400 1813
2 Sofian el Kaddouri AAC Team Sofian 10,83 3:48,94 6,58 3,04 1272 1598
3 Max Dec AAC Team Max 10,28 DNF 5,85 3,53 1257 1257
4 Jesse Francke AAC 10,66 4:11,32 5,96 3,40 1184
5 Yaïr van der Feen AAC Team Yair 10,67 4:14,20 5,48 3,45 1163 1513
6 Timo Limonard AAC Team Timo 11,01 3:52,40 4,82 3,24 1156 1485
7 Yusuf Hassan AAC Team Yusuf 11,81 5:28,91 6,74 2,92 996 1099
8 Soulaimane Saber AAC 11,78 5:29,14 5,70 2,68 887
9 Ismaïl Assbai AAC 13,49 5:19,49 3,82 2,30 562



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Benjamin Johannes AAC 9,99 3:42,62 6,65 3,31 1430
2 Marouane el Hani AAC 10,52 3:43,58 8,04 3,33 1425
3 Ossip de Haan AAC Team Ossip 10,38 3:54,09 7,42 3,68 1387 1809
4 Waseem el Mhassani AAC 10,69 4:57,34 6,23 3,37 1191
5 Bonne Snuverink AAC 10,87 4:14,38 6,26 3,17 1129
6 Abel Visser AAC 10,49 4:16,87 4,78 2,93 1071
7 Ids Elderenbosch AAC Team Ids 10,66 4:40,19 5,07 2,96 1039 1288
8 Thijs Ruiter AAC Team Thijs 11,23 4:24,98 4,63 3,41 1026 1332



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Ismail Belmahi AAC 10,92 2:28,42 18,68 2,72 917
2 Nadim Ouchene AAC 11,20 2:28,60 17,10 2,85 876



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Siem Elderenbosch AAC Team Siem 10,11 16,56 3,10 1066 1066
2 Luca Vis AAC Team Luca 11,33 21,29 2,64 879 879
3 Jaron van Bossé AAC Team Jaron 11,83 13,67 2,35 648 719
4 Badr el Bazi AAC Team Badr 12,96 7,32 2,47 434 502
5 Ashraf Saber AAC Team Ashraf 13,55 12,83 2,06 410 410



Jongens Pupil C - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Said Lahri AAC Team Nora --- 1:51,89 56,50 5,23 2089 2089
2 Mike Elderenbosch AAC Team Ardjuna 9,84 2:49,70 38,80 3,86 1532 1666
3 Orphino van Bossé AAC Team Jaron 9,56 2:16,60 27,73 3,72 1429 1792
4 Mourad Reffas AAC Team Tesnime 9,88 DNS 29,35 3,06 1264 1264
5 Mohamed Saber AAC Team Ashraf 9,89 2:41,57 27,39 3,18 1262 1443
6 Xander van Uffelen AAC Team Marika 12,39 DNS 22,24 3,05 858 858
7 Hans Wargers AAC Team Wesley 13,02 DNS 15,15 NM 366 366
8 Ahmed el Kaddouri AAC Team Kenza DNS DNS DNS DNS 0 0
8 Abdes Taki AAC Team Selma DNS DNS DNS DNS 0 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Ayoub Belmahi AAC 11,06 16,67 2,76 869
2 Ishant Ram AAC Team Ishant 11,84 13,00 2,26 617 736
3 Wesley Wargers AAC Team Wesley 12,53 9,99 DNS 320 320
4 Ardjuna E...erenbosch AAC Team Ardjuna 14,87 7,78 1,63 149 149



Jongens Pupil Mini - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Fadoua Lahri AAC Team Sofian 9,34 4:08,73 10,20 4,00 1437 1711
2 Ahlame Bahara AAC Team Soumaya 15,96 DNF 4,09 1,70 176 176



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Soumaya Er-Rady AAC Team Soumaya 13,37 6:16,71 3,41 2,48 528 528



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m1000mKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Lara van Wijk AAC 10,00 3:59,31 4,88 3,21 1256
2 Léonie Couzy AAC Team Leonie 10,29 4:14,66 5,20 3,26 1160 1508
3 Clara Boor AAC 10,81 4:41,25 5,99 3,20 1126
4 Hedwig Daniëls AAC Team Hedwig 11,49 5:14,33 5,18 2,85 920 1062
5 Lianne Gillissen AAC Team Lianne 11,81 5:22,89 3,38 3,13 807 926



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Youssra Errachidi AAC Team Youssra 10,56 2:15,54 19,55 3,20 1127 1438
2 Nora Nait el Ghazi AAC Team Nora 12,99 3:16,35 15,84 2,28 553 558
3 Ikram Er-Rady AAC Team Ikram 13,61 3:06,31 10,44 2,12 373 422
4 Lena Winkel AAC 13,90 3:30,44 8,12 2,01 280
5 Safae Setta AAC DNS DNS DNS DNS 0
5 Selma Taki AAC Team Selma DNS DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Lotte Roelofsen AAC Team Lotte 11,22 10,02 2,94 770 770
2 Tesnime Reffas AAC Team Tesnime 12,59 14,33 2,37 585 585
3 Kenza el Kaddouri AAC Team Kenza DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Titia van Osch AAC Team Siem 9,85 DNS 47,33 3,56 1552 1552
2 Noah Roelofsen AAC Team Lotte 10,31 DNS 20,68 3,41 1159 1159
3 Samira Arrahmani AAC Team Youssra 11,78 3:26,92 13,73 2,62 709 709
4 Harjinder Kaur AAC Team Ishant 12,21 3:45,78 18,33 2,46 703 703
5 Miriam Vis AAC Team Luca 12,68 DNS 22,24 2,22 663 663
6 Maryam el Bazi AAC Team Badr 12,74 3:29,44 15,89 2,09 540 540
7 Hanane Bahara AAC Team Ikram 15,62 3:46,73 15,24 2,52 468 468



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
1 Marika de Jong AAC Team Marika 12,17 7,10 2,39 490 490
2 Imen Oulkhuir AAC 12,53 9,89 2,25 486
3 Fiene Winkel AAC 15,17 5,45 1,58 82



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten