Uitslagen Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2015]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Brian Mariano Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 10,54 +0.5 m/s10,28 12
2 Paul Groen GACH GAC Hilversum Mannen 10,99 +0.5 m/s10,80 11
3 Rik Jansen AV Unitas AV Unitas Mannen 11,00 +0.5 m/s10,89 10
4 Dirk-Jan Graat GACH GAC Hilversum Mannen 11,20 +0.5 m/s11,28 0
5 Pim Jehee AAV `36 AAV `36 Mannen 11,21 +0.5 m/s11,02 9
6 Mikey de l...z Santana Phanos Phanos Mannen 11,25 +0.5 m/s11,08 8
7 Remco de Groot AAV `36 AAV `36 Mannen 11,42 +2.3 m/s11,45 0
8 Igor Brink DVTR AV Daventria 1906 Mannen 11,44 +0.5 m/s10,97 7
9 Jerwin Pouwelse ARV Ilion ARV Ilion Mannen 11,48 +2.3 m/s11,50 6
10 Pablo Conradus Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 11,50 +2.3 m/s11,36 0
11 Geert Geytenbeek HLLS Hellas Utrecht Mannen 11,60 +2.3 m/s11,50 5
12 Emiel Damen AV Unitas AV Unitas Mannen 11,66 +2.3 m/s11,54 0
13 Nick van Schagen Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,70 +1.4 m/s11,58 4
14 Koen Bastiaansen AV Sprint AV Sprint Mannen 11,73 +2.3 m/s11,50 3
15 Jeroen Reijman Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,77 +1.4 m/s11,90 0
16 Sergio van der Meide PAC PAC Mannen 11,87 +1.4 m/s11,76 2
17 Yordi Steenbeek HLLS Hellas Utrecht Mannen 11,88 +2.3 m/s11,30 0
18 Yorick Moleman AC TION AC TION Mannen 11,89 +1.4 m/s11,80 1
19 Gijs Langkamp DVTR AV Daventria 1906 Mannen 12,11 +1.4 m/s11,67 0
20 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 13,09 +1.4 m/s11,90 0
Jelani Fernandes PAC PAC Mannen DNS 11,69 0
Bart Oomen AV Sprint AV Sprint Mannen DNF 11,70 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Rik Jansen AV Unitas AV Unitas Mannen 22,24 -0.6 m/s21,78 12
2 Joost de Jong Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 22,64 -0.5 m/s22,80 11
3 Tom van Rijswijk AAV `36 AAV `36 Mannen 22,65 -0.6 m/s22,50 10
4 Dirk-Jan Graat GACH GAC Hilversum Mannen 22,70 -0.6 m/s22,58 9
5 Jeroen Reijman Leiden Leiden Atletiek Mannen 22,75 +3.3 m/s23,45 8
6 Jurre Wildschut GACH GAC Hilversum Mannen 22,84 -0.6 m/s22,77 0
7 Thijs Koers HLLS Hellas Utrecht Mannen 23,04 -0.5 m/s23,00 7
8 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 23,16 -0.6 m/s21,97 6
9 Remco de Groot AAV `36 AAV `36 Mannen 23,25 -0.5 m/s22,85 0
10 Jerwin Pouwelse ARV Ilion ARV Ilion Mannen 23,27 +3.3 m/s23,00 5
11 Tobias Bakx AC TION AC TION Mannen 23,41 -0.5 m/s22,90 4
12 Jozua Inge PAC PAC Mannen 23,68 +3.3 m/s23,49 3
13 Pablo Conradus Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 23,73 -0.6 m/s22,80 0
14 Maarten Plaum AV Unitas AV Unitas Mannen 23,78 -0.5 m/s22,93 0
15 Gijs Langkamp DVTR AV Daventria 1906 Mannen 23,95 +3.3 m/s23,98 2
16 Koen Bastiaansen AV Sprint AV Sprint Mannen 23,97 -0.5 m/s22,96 1
17 Sander Verdonk HLLS Hellas Utrecht Mannen 24,65 +3.3 m/s--- 0
Bart Oomen AV Sprint AV Sprint Mannen DNS 23,50 0
Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventria 1906 Mannen DNS 23,10 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Thomas van Klaveren ARV Ilion ARV Ilion Mannen 48,27 49,76 12
2 Jurre Wildschut GACH GAC Hilversum Mannen 49,25 49,79 11
3 Joost de Jong Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 49,40 48,80 10
4 Thijs Koers HLLS Hellas Utrecht Mannen 50,01 51,03 9
5 Maarten Plaum AV Unitas AV Unitas Mannen 50,18 49,68 8
6 Geoffrey van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 50,22 50,12 7
7 Nick van Schagen Leiden Leiden Atletiek Mannen 50,58 50,47 6
8 Wouter de Boer AC TION AC TION Mannen 50,63 49,80 5
9 Ferry van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 51,10 50,50 0
10 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 51,27 51,00 4
11 Maarten Ottenhoff Phanos Phanos Mannen 51,44 50,90 0
12 Stijn Jorissen AC TION AC TION Mannen 51,89 51,50 0
13 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 51,95 50,90 0
14 Edwin van Gurp AV Sprint AV Sprint Mannen 52,05 52,53 3
15 Roman de Klein HLLS Hellas Utrecht Mannen 52,07 51,63 0
16 Yoeri Sterenberg DVTR AV Daventria 1906 Mannen 52,29 53,12 2
17 Nils Stok PAC PAC Mannen 54,62 54,05 1
Antoon van Beek GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
Tom Frijns AV Unitas AV Unitas Mannen DNS 54,36 0
Remco Bos DVTR AV Daventria 1906 Mannen DNF 48,99 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Maxim Moinat Phanos Phanos Mannen 1:56,98 1:52,92 12
2 Edwin van Gurp AV Sprint AV Sprint Mannen 1:58,19 1:56,11 11
3 Matthias Hardt AC TION AC TION Mannen 1:58,87 1:54,00 10
4 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1:59,19 1:56,38 9
5 Robbin Pieterman ARV Ilion ARV Ilion Mannen 1:59,24 1:54,00 8
6 Niels Mijnsbergen AAV `36 AAV `36 Mannen 1:59,90 1:52,18 7
7 Anthony Rasmijn Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 2:03,36 1:57,80 6
8 Pieter Mijnhout GACH GAC Hilversum Mannen 2:03,74 1:58,00 5
9 Thymon Houben AV Unitas AV Unitas Mannen 2:04,08 1:59,66 4
10 Alex de Bont PAC PAC Mannen 2:04,75 2:02,00 3
11 Bart Uiterwijk HLLS Hellas Utrecht Mannen 2:06,54 2:05,00 2
12 Max van Gerrevink Leiden Leiden Atletiek Mannen 2:08,99 2:05,46 1



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Mahadi Abdi Ali AV Unitas AV Unitas Mannen 4:04,07 4:06,12 12
2 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 4:04,44 4:00,80 11
3 Thomas Lewis Phanos Phanos Mannen 4:05,06 4:06,00 10
4 David Vonk GACH GAC Hilversum Mannen 4:06,98 3:57,00 9
5 Steef Severijn ARV Ilion ARV Ilion Mannen 4:07,74 4:05,00 8
6 Flores Weverling Leiden Leiden Atletiek Mannen 4:09,81 4:10,61 7
7 Evert van Nigtevecht AV Sprint AV Sprint Mannen 4:12,25 4:15,00 6
8 Theo Leuders AC TION AC TION Mannen 4:13,68 4:10,00 5
9 Martin Breunissen DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4:15,53 4:13,11 4
10 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4:18,77 4:12,98 0
11 Bastiaan v...aafeiland PAC PAC Mannen 4:19,88 4:17,68 3
12 Achraf Boutkabout PAC PAC Mannen 4:21,28 4:21,50 0
13 Cees van Maanen HLLS Hellas Utrecht Mannen 4:34,48 --- 2
14 Lars Verkade AAV `36 AAV `36 Mannen 4:37,82 4:35,10 1
Robbin Pieterman ARV Ilion ARV Ilion Mannen DQ 3:50,00 0
David Landman GACH GAC Hilversum Mannen DNS 4:05,00 0
Didier Nibbering Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen DNS 3:54,80 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Roel Wijmenga AV Unitas AV Unitas Mannen 15:16,97 15:22,13 12
2 Michiel Löschner GACH GAC Hilversum Mannen 15:35,08 15:30,00 11
3 Nick van der Poel ARV Ilion ARV Ilion Mannen 15:46,04 15:21,00 10
4 Sebastiaan Klooster Phanos Phanos Mannen 15:47,16 15:35,00 9
5 Thaem Mous PAC PAC Mannen 15:49,07 16:20,37 8
6 Lion van Egmond Leiden Leiden Atletiek Mannen 15:59,30 --- 7
7 Pieter Bakx Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 16:00,32 15:48,00 6
8 Jean-Pierre Hoeboer AV Sprint AV Sprint Mannen 16:01,76 --- 5
9 Seb Wiggemans DVTR AV Daventria 1906 Mannen 16:02,63 16:19,23 4
10 Jelle Jansen GACH GAC Hilversum Mannen 16:08,34 16:00,00 0
11 Yoram Polak PAC PAC Mannen 16:24,14 16:28,90 0
12 Guilhem Hack Phanos Phanos Mannen 16:33,31 15:50,00 0
13 Crifven Frenken AV Unitas AV Unitas Mannen 16:39,51 16:03,33 0
14 Jan van der Marel AAV `36 AAV `36 Mannen 16:59,51 17:30,00 3
15 Bart Uiterwijk HLLS Hellas Utrecht Mannen 17:32,57 17:00,00 2
Marc Cinjee HLLS Hellas Utrecht Mannen DNF 17:00,00 0
Erik Niemeijer AV Sprint AV Sprint Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 João Almeida GACH GAC Hilversum Mannen 14,39 -0.3 m/s13,56 12
2 Steven Nuytinck AAV `36 AAV `36 Mannen 14,90 -0.3 m/s15,15 11
3 Pim Jehee AAV `36 AAV `36 Mannen 15,04 -0.3 m/s14,70 0
4 Jan Ormel HLLS Hellas Utrecht Mannen 15,45 -0.3 m/s15,35 10
5 Wessel Boons DVTR AV Daventria 1906 Mannen 15,56 -0.3 m/s14,73 9
6 Sander van der Waals AV Sprint AV Sprint Mannen 15,61 -0.3 m/s15,37 8
7 Jasper de Booy ARV Ilion ARV Ilion Mannen 15,98 -0.1 m/s15,80 7
8 Maarten Ottenhoff Phanos Phanos Mannen 16,03 -0.1 m/s15,94 6
9 Cyriel Verberne AV Unitas AV Unitas Mannen 16,20 -0.3 m/s15,66 5
10 Mathijs Dirks Leiden Leiden Atletiek Mannen 16,47 -0.1 m/s17,50 4
11 Kees Langeveld AC TION AC TION Mannen 16,63 -0.1 m/s16,50 3
12 Kay Geluk Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 16,92 -0.1 m/s16,80 2
13 Lars Joosten AV Unitas AV Unitas Mannen 17,22 -0.1 m/s17,44 0
14 Harry Bontje GACH GAC Hilversum Mannen 17,77 -0.1 m/s15,80 0
Jeroen Vis PAC PAC Mannen DNS 19,53 0



Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
1 René Stokvis AC TION AC TION Mannen 9:12,92 8:55,00 12
2 Antoon van Beek GACH GAC Hilversum Mannen 9:36,83 9:32,00 11
3 Michiel van Nispen AV Sprint AV Sprint Mannen 9:38,27 --- 10
4 Michel van der Klein PAC PAC Mannen 9:44,03 9:47,52 9
5 Djurre den Heeten Phanos Phanos Mannen 10:12,45 10:06,00 8
6 Alvin Severijn ARV Ilion ARV Ilion Mannen 10:16,53 9:58,00 7
7 Jurrien te Hoeve DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10:17,96 10:36,68 6
8 Sam Timmermans AV Unitas AV Unitas Mannen 10:18,03 10:18,36 5
9 Tjeerd Bruijn AAV `36 AAV `36 Mannen 10:43,95 --- 4
10 Bart Uiterwijk HLLS Hellas Utrecht Mannen 11:14,72 11:00,00 3
11 Erwin Koens Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 11:38,14 --- 2
12 Rutger Ebskamp Leiden Leiden Atletiek Mannen 12:57,89 --- 1



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - Msen 4 42,87 12
2 Rotterdam Atletiek Mannen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 42,96 11
3 AV Unitas Mannen (4x100m) AV Unitas - Msen 4 43,24 10
4 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - Msen 4 43,89 9
5 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 4 44,01 8
6 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 4 44,26 7
7 AV Daventria 1906 Mannen (4x100m) AV Daventria 1906 - Msen 4 44,29 6
8 AV Sprint Mannen (4x100m) AV Sprint - Msen 4 44,48 5
9 AC TION Mannen (4x100m) AC TION - Msen 4 45,34 4
10 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 4 46,41 3
11 Hellas Utrecht Mannen (4x100m) Hellas Utrecht - Msen 4 DNF 0
11 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - Msen 4 DNF 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Jurriaan Wouters HLLS Hellas Utrecht Mannen 69,79 77,16 12
2 Robin Bak AV Unitas AV Unitas Mannen 65,61 --- 11
3 Henrik Pröpper Phanos Phanos Mannen 58,63 --- 10
4 Ludo van der Plaat ARV Ilion ARV Ilion Mannen 57,11 --- 9
5 Steven Nuytinck AAV `36 AAV `36 Mannen 53,82 --- 8
6 Milo Koster PAC PAC Mannen 50,95 --- 7
7 Olivier Klijn Leiden Leiden Atletiek Mannen 49,60 --- 6
8 Christian ...berdorfer GACH GAC Hilversum Mannen 48,17 --- 5
9 Kay Geluk Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 47,82 --- 4
10 Emiel Roobeek DVTR AV Daventria 1906 Mannen 47,58 --- 3
11 Kees Langeveld AC TION AC TION Mannen 46,04 50,00 2
12 Enrico van der List AV Sprint AV Sprint Mannen 43,79 --- 1



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Stephan Wapperom PAC PAC Mannen 15,14 --- 12
2 Kay Olofsen Phanos Phanos Mannen 13,71 --- 11
3 Paul Groen GACH GAC Hilversum Mannen 13,66 --- 10
4 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 13,61 --- 9
5 Elliott Thijssen HLLS Hellas Utrecht Mannen 13,57 --- 8
6 Ferry van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 13,57 --- 7
7 Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 13,02 --- 6
8 Fabian Verkaaik AAV `36 AAV `36 Mannen 12,75 --- 0
9 Cyriel Verberne AV Unitas AV Unitas Mannen 12,48 --- 0
10 Kees Langeveld AC TION AC TION Mannen 12,22 12,90 5
11 Simon Cleary Leiden Leiden Atletiek Mannen 12,21 --- 4
12 Cas van Eersel AV Sprint AV Sprint Mannen 11,47 --- 3
13 Jens Welling Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,10 --- 0
14 Ludo van der Plaat ARV Ilion ARV Ilion Mannen 11,03 --- 2
15 Albert van der Mee AV Sprint AV Sprint Mannen 10,87 --- 0
16 Emiel Roobeek DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,54 --- 1
17 Ferdy Cornelissen GACH GAC Hilversum Mannen 10,51 --- 0
18 Stijn Jorissen AC TION AC TION Mannen 10,29 11,80 0
19 Brian Rispens DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,05 --- 0
20 Jeroen Vis PAC PAC Mannen 8,61 --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam Team KogelslOBPTeam punten
1 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 44,06 --- 12
2 Joni van Loon DVTR AV Daventria 1906 Mannen 38,04 --- 11
3 Jeroen Vis PAC PAC Mannen 38,02 --- 10
4 Simon Cleary Leiden Leiden Atletiek Mannen 37,85 --- 9
5 Hille Groendijk AC TION AC TION Mannen 35,58 38,50 8
6 August Leckie ARV Ilion ARV Ilion Mannen 34,97 --- 7
7 Albert van der Mee AV Sprint AV Sprint Mannen 34,79 --- 6
8 Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 33,61 --- 5
9 Kay Olofsen Phanos Phanos Mannen 33,21 --- 4
10 Elliott Thijssen HLLS Hellas Utrecht Mannen 30,41 --- 3
11 Ferdy Cornelissen GACH GAC Hilversum Mannen 28,73 --- 2
12 Geoffrey van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 26,70 --- 1



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jan Peter Larsen ARV Ilion ARV Ilion Mannen 2,05 2,10 12
2 Tobias Bakx AC TION AC TION Mannen 1,95 1,95 11
3 Geoffrey van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 1,90 --- 10
3 Jan Ormel HLLS Hellas Utrecht Mannen 1,90 --- 10
5 Trystan de Weerdt AAV `36 AAV `36 Mannen 1,90 --- 0
6 Tjebbe Kerstens AV Sprint AV Sprint Mannen 1,90 --- 8
7 Stan Does Leiden Leiden Atletiek Mannen 1,85 1,90 7
8 Kay Geluk Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 1,85 --- 6
9 Hidde ter Woord DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,85 1,90 5
10 Tim Iking Leiden Leiden Atletiek Mannen 1,80 --- 0
11 Yoeri Stieglis Phanos Phanos Mannen 1,80 --- 4
12 Erwin de Gier PAC PAC Mannen 1,80 --- 3
13 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,80 --- 0
14 Evan Boessen AV Unitas AV Unitas Mannen 1,75 --- 2
15 Martijn Rebel HLLS Hellas Utrecht Mannen 1,75 --- 0
15 Bas Voermans PAC PAC Mannen 1,75 --- 0
17 Yaran Wienneke GACH GAC Hilversum Mannen 1,70 --- 1
18 Robbert Lommelen AV Unitas AV Unitas Mannen 1,70 --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Andrea Carenini GACH GAC Hilversum Mannen 14,41 -0.2 m/s--- 12
2 Tjebbe Kerstens AV Sprint AV Sprint Mannen 14,18 +1.6 m/s--- 11
3 David van Hetten Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 13,90 +1.8 m/s--- 10
4 Emiel Roobeek DVTR AV Daventria 1906 Mannen 13,53 -0.1 m/s--- 9
5 Robin Coops HLLS Hellas Utrecht Mannen 13,26 +1.6 m/s--- 8
6 Trystan de Weerdt AAV `36 AAV `36 Mannen 13,09 -1.8 m/s--- 7
7 Joas Leinders AV Unitas AV Unitas Mannen 12,84 -0.9 m/s--- 6
8 Sergio Ruiz Lopez AC TION AC TION Mannen 12,50 -0.4 m/s13,00 5
9 Jozua Inge PAC PAC Mannen 12,05 +1.9 m/s12,06 4
10 Tim Iking Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,90 +0.9 m/s--- 3
11 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 10,92 +1.0 m/s--- 2
12 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 10,73 +0.0 m/s--- 1



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team PolshoogOBPTeam punten
1 Cyriel Verberne AV Unitas AV Unitas Mannen 5,10 --- 12
2 Joan Planas Illas Phanos Phanos Mannen 4,80 --- 11
3 Alex van Zutphen AAV `36 AAV `36 Mannen 4,50 --- 10
4 Remon Berrevoets PAC PAC Mannen 4,30 --- 9
5 Jorick Melgers ARV Ilion ARV Ilion Mannen 4,30 --- 8
6 Kevin van Zundert AV Sprint AV Sprint Mannen 4,20 --- 7
7 Stan Does Leiden Leiden Atletiek Mannen 4,00 3,90 6
8 Paul Groen GACH GAC Hilversum Mannen 3,80 --- 5
9 Marc Suvaal Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 3,80 --- 4
10 Robin Coops HLLS Hellas Utrecht Mannen 3,70 --- 3
Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventria 1906 Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Pim Jehee AAV `36 AAV `36 Mannen 7,21 +1.2 m/s--- 12
2 Yoeri Stieglis Phanos Phanos Mannen 7,08 +0.7 m/s--- 11
3 David van Hetten Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 6,88 +1.5 m/s--- 10
4 Wessel Boons DVTR AV Daventria 1906 Mannen 6,75 +1.2 m/s--- 9
5 Robin Coops HLLS Hellas Utrecht Mannen 6,66 -0.2 m/s--- 8
6 Joas Leinders AV Unitas AV Unitas Mannen 6,43 +0.6 m/s--- 7
7 Sergio Ruiz Lopez AC TION AC TION Mannen 6,28 +1.2 m/s6,00 6
8 Sander van der Waals AV Sprint AV Sprint Mannen 6,26 -0.2 m/s--- 5
9 Joni van Loon DVTR AV Daventria 1906 Mannen 6,21 +1.2 m/s--- 0
10 Kevin Winiarczyk Leiden Leiden Atletiek Mannen 6,18 +0.9 m/s6,45 4
11 Sergio van der Meide PAC PAC Mannen 6,13 -0.6 m/s--- 3
12 Aldo Vree GACH GAC Hilversum Mannen 6,06 +1.8 m/s--- 2
13 Fabian Verkaaik AAV `36 AAV `36 Mannen 6,05 -0.4 m/s--- 0
14 Bas Voermans PAC PAC Mannen 5,94 +2.5 m/s--- 0
15 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Mannen 5,76 +2.9 m/s--- 1
16 Ewout Revers HLLS Hellas Utrecht Mannen 5,39 +2.3 m/s--- 0
Andrea Carenini GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
Robbert Lommelen AV Unitas AV Unitas Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Esther Akihary Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 12,05 +1.4 m/s11,93 12
2 Shimada Bajon AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12,08 +1.4 m/s11,78 11
3 Eva Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 12,09 +1.4 m/s12,31 10
4 Sharon Spalburg Phanos Phanos Vrouwen 12,58 +1.4 m/s12,48 9
5 Judith Bosker Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 12,62 +1.4 m/s12,57 0
6 Evelien Bos Phanos Phanos Vrouwen 12,74 -0.6 m/s12,75 0
7 Chimene Afi Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 12,77 -0.6 m/s12,96 8
7 Sharon Hendriks AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 12,77 +1.4 m/s12,35 8
9 Berthe Makizodila AAC AAC Vrouwen 12,80 -0.6 m/s12,70 6
10 Joyce Bongers AV Atverni AV Atverni Vrouwen 12,90 +1.4 m/s12,37 5
11 Joanny Loeffen ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 12,92 -0.9 m/s13,80 4
12 Franka Blok Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 13,08 -0.6 m/s12,87 0
13 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,23 -0.6 m/s12,80 3
14 Charlotte de Haan AAC AAC Vrouwen 13,52 -0.9 m/s13,20 0
15 Michelle Spek AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 13,56 -0.6 m/s13,07 0
16 Manon Haakman AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 13,58 -0.9 m/s13,33 0
17 Sanne Eekel GACH GAC Hilversum Vrouwen 13,61 -0.6 m/s12,99 2
18 Lea Jurdzinski Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,79 -0.9 m/s13,45 1
19 Luca Bos GACH GAC Hilversum Vrouwen 14,03 -0.9 m/s13,57 0
20 Rosita Abdollah AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,64 -0.9 m/s14,76 0
21 Ellen de Wever Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 14,82 -0.9 m/s13,35 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Tasa Jiya AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 24,72 +0.0 m/s24,50 12
2 Eva Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 24,88 +0.0 m/s24,69 11
3 Esther Akihary Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 25,03 +0.0 m/s25,24 10
4 Silke Berendse Phanos Phanos Vrouwen 25,92 +0.0 m/s24,64 9
4 Chimene Afi Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 25,92 +0.0 m/s26,13 9
6 Merel Wevers AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 26,18 +0.0 m/s--- 7
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 26,42 +1.1 m/s26,90 0
8 Nina Mulder AV Atverni AV Atverni Vrouwen 26,49 +0.0 m/s25,99 6
9 Ismay van der Klei AV 1923 AV 1923 Vrouwen 26,68 +1.1 m/s26,86 5
10 Lisa Francini Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 26,89 +1.1 m/s26,50 0
11 Debra Akkermans ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 26,96 +1.1 m/s27,00 4
12 Jolijn van Dijk GACH GAC Hilversum Vrouwen 27,16 +0.0 m/s27,10 3
13 Hanna Voorberg AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 27,20 +1.1 m/s26,57 0
14 Michelle Spek AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 27,42 +1.1 m/s26,94 0
15 Lotte Schrijver Phanos Phanos Vrouwen 27,48 +0.0 m/s27,16 0
16 Charlotte de Haan AAC AAC Vrouwen 27,79 +0.0 m/s27,00 2
17 Luca Bos GACH GAC Hilversum Vrouwen 28,25 +0.0 m/s28,33 0
18 Lea Jurdzinski Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 30,33 +0.0 m/s28,03 1
19 Ellen de Wever Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 30,80 +0.0 m/s27,02 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Joyce Puts Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 57,57 56,04 12
2 Maureen Ellsworth AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 58,19 57,26 11
3 Myrthe Fonck AAC AAC Vrouwen 58,26 58,00 10
4 Marta Pape Garcia Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 58,87 58,71 0
5 Judith Rasch GACH GAC Hilversum Vrouwen 59,82 59,58 9
6 Annemarie de Mooij Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 1:00,69 58,98 8
7 Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:01,00 59,95 7
8 Graciëlla...Woutersen AV Atverni AV Atverni Vrouwen 1:01,42 55,30 6
9 Daphne Bakker GACH GAC Hilversum Vrouwen 1:01,45 1:02,09 0
10 Iris Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 1:01,69 1:05,06 5
11 Maaike Schoute AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 1:02,24 1:02,10 0
12 Maaike Eken Phanos Phanos Vrouwen 1:02,98 1:03,00 4
13 Verena van...ikkenberg AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 1:04,54 --- 3
14 Elisa de Jong Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1:05,87 --- 2
15 Rosita Abdollah AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1:06,45 --- 0
16 Eline Linger AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 1:09,76 --- 0
17 Ivanka Hogervorst Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 1:09,96 1:07,00 0
Esmay Koster AV Atverni AV Atverni Vrouwen DNF 1:03,00 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Myrthe Fonck AAC AAC Vrouwen 2:13,75 2:20,00 12
2 Nikkie van Willigen Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 2:17,83 2:17,45 11
3 Elisa de Jong Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 2:20,24 2:17,54 10
4 Emma Kok Phanos Phanos Vrouwen 2:20,85 2:20,66 9
5 Debra Akkermans ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 2:23,70 2:25,00 8
6 Judi Becx AV Attila AV Attila Vrouwen 2:24,44 2:19,60 7
7 Nora Winter AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 2:24,79 2:25,79 6
8 Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen 2:31,12 2:23,53 5
9 Charlotte ...Breukelen AV Atverni AV Atverni Vrouwen 2:31,95 2:29,26 4
10 Bo Welgraaf AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 2:38,00 --- 3
11 Jip Zinsmeister GACH GAC Hilversum Vrouwen 2:46,12 2:40,00 2
12 Lucinde Wiersema Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 2:57,23 2:52,00 1



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Suzanne Voorrips Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 4:35,90 4:39,00 12
2 Saskia Weinans AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 4:45,61 4:30,00 11
3 Chantal Baartse Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 4:53,33 4:50,67 10
4 Esmee van der Wissel ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 5:04,94 5:02,00 9
5 Rebecca Atteveld AV Atverni AV Atverni Vrouwen 5:12,92 5:05,92 8
6 Bess van Noord AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 5:21,78 5:18,00 7
7 Giulia Kühn Phanos Phanos Vrouwen 5:23,82 --- 6
8 Nina Becx AV Attila AV Attila Vrouwen 5:34,40 5:20,00 5
9 Lois van Weringh Phanos Phanos Vrouwen 5:38,36 --- 0
10 Anja Bekema GACH GAC Hilversum Vrouwen 5:40,87 5:04,00 4
11 Anouk Kruiswijk AAC AAC Vrouwen 5:48,45 --- 3
12 Marit de Roij Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 6:06,73 --- 2
Romy de Smit ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0
Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team 3000mOBPTeam punten
1 Kim Dillen Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 9:52,09 9:45,89 12
2 Anouk Claessens Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 10:27,27 10:14,00 11
3 Suzanne Voorrips Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 10:52,08 10:23,00 10
4 Fa Adda AV 1923 AV 1923 Vrouwen 10:55,75 --- 9
5 Tamara van Kleef ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 11:07,05 11:22,00 8
6 Ester Eik...ijderlaan AV Atverni AV Atverni Vrouwen 11:14,14 11:03,93 7
7 Rosa Vermeulen Phanos Phanos Vrouwen 11:23,74 --- 6
8 Daphne Wezenberg AV 1923 AV 1923 Vrouwen 11:27,92 11:08,92 0
9 Judi Becx AV Attila AV Attila Vrouwen 11:29,63 10:41,92 5
10 Wendy van der Velden AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12:04,05 12:27,33 4
11 Bo Welgraaf AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 13:07,21 --- 3
12 Arlyn Haveman AAC AAC Vrouwen 13:27,60 --- 2
Imke Vermeulen AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen DNS --- 0
Lise Smit AAC AAC Vrouwen DNF --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Anouk Oosterhuis AV Atverni AV Atverni Vrouwen 14,71 +2.1 m/s14,48 12
2 Chanté Samuel Phanos Phanos Vrouwen 14,74 +2.1 m/s14,24 11
3 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 15,45 +1.2 m/s16,40 10
4 Franka Blok Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 15,52 +2.1 m/s15,00 9
5 Carola van...agtendonk AAC AAC Vrouwen 15,54 +2.1 m/s15,50 8
6 Marta Pape Garcia Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 15,91 +1.2 m/s15,86 7
7 Henderyke Wonink Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 15,92 +2.1 m/s15,25 6
8 Jolijn van Dijk GACH GAC Hilversum Vrouwen 16,10 +1.2 m/s16,01 5
9 Iris Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 16,50 +1.2 m/s16,50 4
10 Charlotte Hopman AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 16,82 +1.2 m/s16,45 3
11 Yvonne Blok AAC AAC Vrouwen 17,41 +1.2 m/s16,50 0
12 Nicole Schoute AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 17,55 +2.1 m/s15,70 0
13 Sanne Harland ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 17,62 +2.1 m/s15,60 2
14 Eva de Grip AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 17,70 +1.2 m/s17,30 1
15 Leanne van Est Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 18,74 +1.2 m/s18,32 0



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 47,55 12
2 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x100m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 48,90 11
3 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 4 49,25 10
4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 49,29 9
5 AV Atverni Vrouwen (4x100m) AV Atverni - Vsen 4 49,73 8
6 AAC Vrouwen (4x100m) AAC - Vsen 4 50,48 7
7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (4x100m) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 50,61 6
8 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - Vsen 4 51,44 5
9 AV Attila Vrouwen (4x100m) AV Attila - Vsen 4 51,81 4
10 ARV Ilion Vrouwen (4x100m) ARV Ilion - Vsen 4 52,11 3
11 Groningen Atletiek Vrouwen (4x100m) Groningen Atletiek - Vsen 4 55,95 2
12 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 DQ 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Nina de Poorter Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 43,89 --- 12
2 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 43,14 32,90 11
3 Lianne Bruins GACH GAC Hilversum Vrouwen 42,56 44,00 10
4 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 38,24 --- 9
5 Vera Wisse AAC AAC Vrouwen 37,81 40,00 8
6 Fleur van der Put Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 37,56 36,78 7
7 Lisette van der Kolk ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 33,69 --- 6
8 Charlene Okken Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 31,03 35,51 5
9 Maaike Dortmond Phanos Phanos Vrouwen 27,35 --- 4
10 Eline Linger AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 26,73 --- 3
11 Noor Hegeman AV Attila AV Attila Vrouwen 25,80 --- 2
12 Linda Hansen AV Atverni AV Atverni Vrouwen 9,19 25,00 1



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Charlene Okken Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 13,60 14,27 12
2 Lianne Bruins GACH GAC Hilversum Vrouwen 13,07 12,50 11
3 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12,99 12,24 10
4 Vera Wisse AAC AAC Vrouwen 11,77 12,00 9
5 Nina de Poorter Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 11,35 --- 8
6 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 10,80 --- 7
7 Lise Smit AAC AAC Vrouwen 10,41 --- 0
8 Charlotte Hopman AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 10,38 10,73 0
9 Carlijn va...en Heuvel AV Attila AV Attila Vrouwen 10,28 10,61 6
10 Noor Hegeman AV Attila AV Attila Vrouwen 9,95 --- 0
11 Chanté Samuel Phanos Phanos Vrouwen 9,93 --- 5
12 Jonne Dommerholt Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 9,66 --- 0
13 Fleur van der Put Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 9,43 9,70 4
14 Eva de Grip AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 9,34 --- 3
15 Annemieke Efdee Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 8,44 --- 0
16 Eline Linger AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 8,42 --- 0
17 Lianne van Krieken AV Atverni AV Atverni Vrouwen 8,18 --- 2
18 Annemieke Bolte AV 1923 AV 1923 Vrouwen 7,86 --- 0
Lisette van der Kolk ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen NM --- 0
Tamara Eleonora ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0
Lieke Muller Groningen Groningen Atletiek Vrouwen DNS 14,04 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team KogelslOBPTeam punten
1 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 56,65 35,48 12
2 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 51,10 63,33 11
3 Maaike Schetters Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 50,50 53,72 10
4 Lise Smit AAC AAC Vrouwen 46,06 50,00 9
5 Lianne Bruins GACH GAC Hilversum Vrouwen 39,80 --- 8
6 Anne Witsmeer AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 37,25 --- 7
7 Annemieke Efdee Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 35,78 46,00 6
8 Annie van Anholt AV Attila AV Attila Vrouwen 30,08 33,00 5
9 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 26,54 --- 4
10 Evelien Bos Phanos Phanos Vrouwen 24,43 --- 3
11 Linda Hansen AV Atverni AV Atverni Vrouwen 21,32 20,00 2
12 Lisette van der Kolk ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 19,08 --- 1



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Nikki Woudstra ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 1,70 --- 12
2 Lara Borst AAC AAC Vrouwen 1,70 1,65 11
3 Joyce Huisman Phanos Phanos Vrouwen 1,70 --- 10
4 Aruna Rikkers Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,60 1,65 9
5 Eva Reinders Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 1,60 1,65 0
6 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,60 --- 8
7 Lucinde Wiersema Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 1,55 1,65 7
8 Sterre de Booy ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 1,55 --- 0
9 Jonne Dommerholt Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 1,55 --- 6
10 Elanor van...iltenburg AV Attila AV Attila Vrouwen 1,55 --- 5
11 Dhanique v... Kruisweg AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 1,55 --- 4
12 Aline Bloom GACH GAC Hilversum Vrouwen 1,50 --- 3
13 Linda Hansen AV Atverni AV Atverni Vrouwen 1,50 1,50 2
14 Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 1,50 --- 0
15 Charlotte Hopman AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 1,45 1,45 1
16 Yvonne Blok AAC AAC Vrouwen 1,45 1,55 0
Renske Pijnacker Phanos Phanos Vrouwen DNS --- 0
Dominique Gommers AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen DNS 1,55 0



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Giulia Agostini AAC AAC Vrouwen 12,02 +0.0 m/s12,50 12
2 Louise Taatgen Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 11,38 +0.0 m/s11,91 11
3 Anouk Oosterhuis AV Atverni AV Atverni Vrouwen 11,37 +0.0 m/s11,23 10
4 Daphne Stol Phanos Phanos Vrouwen 11,29 +0.0 m/s--- 9
5 Angela de Winter Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 10,61 +0.0 m/s11,94 8
6 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 10,54 +0.0 m/s11,26 7
7 Sanne Harland ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 9,94 +0.0 m/s--- 6
8 Verena van...ikkenberg AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 9,93 +0.0 m/s--- 5
9 Elanor van...iltenburg AV Attila AV Attila Vrouwen 9,33 +0.0 m/s--- 4
10 Dieuwertje Kok GACH GAC Hilversum Vrouwen 9,15 +0.0 m/s9,10 3
11 Leanne van Est Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 9,11 +0.0 m/s--- 2
12 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 Vrouwen 8,98 +0.0 m/s--- 1



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Carola van...agtendonk AAC AAC Vrouwen 5,85 -1.1 m/s6,00 12
2 Rianna Galiart AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 5,52 +0.4 m/s5,53 11
3 Eva Bastmeijer AV Attila AV Attila Vrouwen 5,47 +0.2 m/s--- 10
4 Sterre de Booy ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 5,44 +0.9 m/s--- 9
5 Judith Rasch GACH GAC Hilversum Vrouwen 5,27 +0.3 m/s5,40 8
6 Frances van der Eijk Phanos Phanos Vrouwen 5,22 +0.7 m/s--- 7
7 Giulia Agostini AAC AAC Vrouwen 5,21 +2.2 m/s5,50 0
8 Jolijn van Dijk GACH GAC Hilversum Vrouwen 5,19 -0.4 m/s--- 0
9 Minke Bosma AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 5,15 -0.2 m/s5,04 0
10 Dhanique v... Kruisweg AV34 AV `34 Apeldoorn Vrouwen 5,11 -0.8 m/s--- 6
11 Louise Taatgen Groningen Groningen Atletiek Vrouwen 5,04 +2.3 m/s5,45 5
12 Angela de Winter Leiden Leiden Atletiek Vrouwen 4,89 +0.7 m/s5,38 4
13 Ismay van der Klei AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,61 +1.6 m/s--- 3
14 Lisa Francini Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 4,57 +1.7 m/s--- 2
15 Maaike Dortmond Phanos Phanos Vrouwen 4,57 +2.2 m/s--- 0
16 Sanne Denneman Eindhoven Eindhoven Atletiek Vrouwen 4,38 -0.3 m/s--- 0
17 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,24 +1.2 m/s--- 0
18 Esmay Koster AV Atverni AV Atverni Vrouwen 4,22 +0.6 m/s--- 1
Gabriëlla Dwomoh ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0