Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: Lars Joosten
Jurylid: Glenn Boessen
16 137
2 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - Msen
Begeleider: David Landman
Jurylid: Marc van Veen
16 125
3 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Kaj Emanuel
Jurylid: Djurre den Heeten
13 124
4 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Alex van Zutphen
Jurylid: Nog geen idee
13 119
5 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Ellsworth Manuel
13 116
6 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: August Leckie
Jurylid: Arjan Knollema
13 106
7 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: John van Zundert
13 93
8 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - Msen
Begeleider: Michel Engelbertink
Jurylid: Carla Coops
14 92
9 AV Daventria 1906 Mannen AV Daventria 1906 - Msen
Begeleider: Wieger Wiggemans
Jurylid: Rita Ebbink
14 87
10 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Isabel Janssen/Jeroen Vis
16 84
11 AC TION Mannen AC TION - Msen
Begeleider: Stijn Jorissen
Jurylid: Sergio Ruiz Lopez
11 81
12 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Rutger Ebskamp&Niek Pluijmert
13 77

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Brian Mariano Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 10,54 +0.5 m/s10,28 12
2 Paul Groen GACH GAC Hilversum Mannen 10,99 +0.5 m/s10,80 11
3 Rik Jansen AV Unitas AV Unitas Mannen 11,00 +0.5 m/s10,89 10
4 Dirk-Jan Graat GACH GAC Hilversum Mannen 11,20 +0.5 m/s11,28 0
5 Pim Jehee AAV `36 AAV `36 Mannen 11,21 +0.5 m/s11,02 9
6 Mikey de l...z Santana Phanos Phanos Mannen 11,25 +0.5 m/s11,08 8
7 Remco de Groot AAV `36 AAV `36 Mannen 11,42 +2.3 m/s11,45 0
8 Igor Brink DVTR AV Daventria 1906 Mannen 11,44 +0.5 m/s10,97 7
9 Jerwin Pouwelse ARV Ilion ARV Ilion Mannen 11,48 +2.3 m/s11,50 6
10 Pablo Conradus Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 11,50 +2.3 m/s11,36 0
11 Geert Geytenbeek HLLS Hellas Utrecht Mannen 11,60 +2.3 m/s11,50 5
12 Emiel Damen AV Unitas AV Unitas Mannen 11,66 +2.3 m/s11,54 0
13 Nick van Schagen Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,70 +1.4 m/s11,58 4
14 Koen Bastiaansen AV Sprint AV Sprint Mannen 11,73 +2.3 m/s11,50 3
15 Jeroen Reijman Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,77 +1.4 m/s11,90 0
16 Sergio van der Meide PAC PAC Mannen 11,87 +1.4 m/s11,76 2
17 Yordi Steenbeek HLLS Hellas Utrecht Mannen 11,88 +2.3 m/s11,30 0
18 Yorick Moleman AC TION AC TION Mannen 11,89 +1.4 m/s11,80 1
19 Gijs Langkamp DVTR AV Daventria 1906 Mannen 12,11 +1.4 m/s11,67 0
20 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 13,09 +1.4 m/s11,90 0
Jelani Fernandes PAC PAC Mannen DNS 11,69 0
Bart Oomen AV Sprint AV Sprint Mannen DNF 11,70 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Rik Jansen AV Unitas AV Unitas Mannen 22,24 -0.6 m/s21,78 12
2 Joost de Jong Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 22,64 -0.5 m/s22,80 11
3 Tom van Rijswijk AAV `36 AAV `36 Mannen 22,65 -0.6 m/s22,50 10
4 Dirk-Jan Graat GACH GAC Hilversum Mannen 22,70 -0.6 m/s22,58 9
5 Jeroen Reijman Leiden Leiden Atletiek Mannen 22,75 +3.3 m/s23,45 8
6 Jurre Wildschut GACH GAC Hilversum Mannen 22,84 -0.6 m/s22,77 0
7 Thijs Koers HLLS Hellas Utrecht Mannen 23,04 -0.5 m/s23,00 7
8 Kaj Emanuel Phanos Phanos Mannen 23,16 -0.6 m/s21,97 6
9 Remco de Groot AAV `36 AAV `36 Mannen 23,25 -0.5 m/s22,85 0
10 Jerwin Pouwelse ARV Ilion ARV Ilion Mannen 23,27 +3.3 m/s23,00 5
11 Tobias Bakx AC TION AC TION Mannen 23,41 -0.5 m/s22,90 4
12 Jozua Inge PAC PAC Mannen 23,68 +3.3 m/s23,49 3
13 Pablo Conradus Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 23,73 -0.6 m/s22,80 0
14 Maarten Plaum AV Unitas AV Unitas Mannen 23,78 -0.5 m/s22,93 0
15 Gijs Langkamp DVTR AV Daventria 1906 Mannen 23,95 +3.3 m/s23,98 2
16 Koen Bastiaansen AV Sprint AV Sprint Mannen 23,97 -0.5 m/s22,96 1
17 Sander Verdonk HLLS Hellas Utrecht Mannen 24,65 +3.3 m/s--- 0
Bart Oomen AV Sprint AV Sprint Mannen DNS 23,50 0
Laurens Oosterwegel DVTR AV Daventria 1906 Mannen DNS 23,10 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Thomas van Klaveren ARV Ilion ARV Ilion Mannen 48,27 49,76 12
2 Jurre Wildschut GACH GAC Hilversum Mannen 49,25 49,79 11
3 Joost de Jong Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 49,40 48,80 10
4 Thijs Koers HLLS Hellas Utrecht Mannen 50,01 51,03 9
5 Maarten Plaum AV Unitas AV Unitas Mannen 50,18 49,68 8
6 Geoffrey van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 50,22 50,12 7
7 Nick van Schagen Leiden Leiden Atletiek Mannen 50,58 50,47 6
8 Wouter de Boer AC TION AC TION Mannen 50,63 49,80 5
9 Ferry van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 51,10 50,50 0
10 Timo Stam Phanos Phanos Mannen 51,27 51,00 4
11 Maarten Ottenhoff Phanos Phanos Mannen 51,44 50,90 0
12 Stijn Jorissen AC TION AC TION Mannen 51,89 51,50 0
13 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 51,95 50,90 0
14 Edwin van Gurp AV Sprint AV Sprint Mannen 52,05 52,53 3
15 Roman de Klein HLLS Hellas Utrecht Mannen 52,07 51,63 0
16 Yoeri Sterenberg DVTR AV Daventria 1906 Mannen 52,29 53,12 2
17 Nils Stok PAC PAC Mannen 54,62 54,05 1
Antoon van Beek GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
Tom Frijns AV Unitas AV Unitas Mannen DNS 54,36 0
Remco Bos DVTR AV Daventria 1906 Mannen DNF 48,99 0

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Mahadi Abdi Ali AV Unitas AV Unitas Mannen 4:04,07 4:06,12 12
2 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 4:04,44 4:00,80 11
3 Thomas Lewis Phanos Phanos Mannen 4:05,06 4:06,00 10
4 David Vonk GACH GAC Hilversum Mannen 4:06,98 3:57,00 9
5 Steef Severijn ARV Ilion ARV Ilion Mannen 4:07,74 4:05,00 8
6 Flores Weverling Leiden Leiden Atletiek Mannen 4:09,81 4:10,61 7
7 Evert van Nigtevecht AV Sprint AV Sprint Mannen 4:12,25 4:15,00 6
8 Theo Leuders AC TION AC TION Mannen 4:13,68 4:10,00 5
9 Martin Breunissen DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4:15,53 4:13,11 4
10 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 4:18,77 4:12,98 0
11 Bastiaan v...aafeiland PAC PAC Mannen 4:19,88 4:17,68 3
12 Achraf Boutkabout PAC PAC Mannen 4:21,28 4:21,50 0
13 Cees van Maanen HLLS Hellas Utrecht Mannen 4:34,48 --- 2
14 Lars Verkade AAV `36 AAV `36 Mannen 4:37,82 4:35,10 1
Robbin Pieterman ARV Ilion ARV Ilion Mannen DQ 3:50,00 0
David Landman GACH GAC Hilversum Mannen DNS 4:05,00 0
Didier Nibbering Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen DNS 3:54,80 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Roel Wijmenga AV Unitas AV Unitas Mannen 15:16,97 15:22,13 12
2 Michiel Löschner GACH GAC Hilversum Mannen 15:35,08 15:30,00 11
3 Nick van der Poel ARV Ilion ARV Ilion Mannen 15:46,04 15:21,00 10
4 Sebastiaan Klooster Phanos Phanos Mannen 15:47,16 15:35,00 9
5 Thaem Mous PAC PAC Mannen 15:49,07 16:20,37 8
6 Lion van Egmond Leiden Leiden Atletiek Mannen 15:59,30 --- 7
7 Pieter Bakx Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 16:00,32 15:48,00 6
8 Jean-Pierre Hoeboer AV Sprint AV Sprint Mannen 16:01,76 --- 5
9 Seb Wiggemans DVTR AV Daventria 1906 Mannen 16:02,63 16:19,23 4
10 Jelle Jansen GACH GAC Hilversum Mannen 16:08,34 16:00,00 0
11 Yoram Polak PAC PAC Mannen 16:24,14 16:28,90 0
12 Guilhem Hack Phanos Phanos Mannen 16:33,31 15:50,00 0
13 Crifven Frenken AV Unitas AV Unitas Mannen 16:39,51 16:03,33 0
14 Jan van der Marel AAV `36 AAV `36 Mannen 16:59,51 17:30,00 3
15 Bart Uiterwijk HLLS Hellas Utrecht Mannen 17:32,57 17:00,00 2
Marc Cinjee HLLS Hellas Utrecht Mannen DNF 17:00,00 0
Erik Niemeijer AV Sprint AV Sprint Mannen DNF --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Stephan Wapperom PAC PAC Mannen 15,14 --- 12
2 Kay Olofsen Phanos Phanos Mannen 13,71 --- 11
3 Paul Groen GACH GAC Hilversum Mannen 13,66 --- 10
4 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 13,61 --- 9
5 Elliott Thijssen HLLS Hellas Utrecht Mannen 13,57 --- 8
6 Ferry van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 13,57 --- 7
7 Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 13,02 --- 6
8 Fabian Verkaaik AAV `36 AAV `36 Mannen 12,75 --- 0
9 Cyriel Verberne AV Unitas AV Unitas Mannen 12,48 --- 0
10 Kees Langeveld AC TION AC TION Mannen 12,22 12,90 5
11 Simon Cleary Leiden Leiden Atletiek Mannen 12,21 --- 4
12 Cas van Eersel AV Sprint AV Sprint Mannen 11,47 --- 3
13 Jens Welling Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,10 --- 0
14 Ludo van der Plaat ARV Ilion ARV Ilion Mannen 11,03 --- 2
15 Albert van der Mee AV Sprint AV Sprint Mannen 10,87 --- 0
16 Emiel Roobeek DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,54 --- 1
17 Ferdy Cornelissen GACH GAC Hilversum Mannen 10,51 --- 0
18 Stijn Jorissen AC TION AC TION Mannen 10,29 11,80 0
19 Brian Rispens DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,05 --- 0
20 Jeroen Vis PAC PAC Mannen 8,61 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jan Peter Larsen ARV Ilion ARV Ilion Mannen 2,05 2,10 12
2 Tobias Bakx AC TION AC TION Mannen 1,95 1,95 11
3 Geoffrey van Dipten AAV `36 AAV `36 Mannen 1,90 --- 10
3 Jan Ormel HLLS Hellas Utrecht Mannen 1,90 --- 10
5 Trystan de Weerdt AAV `36 AAV `36 Mannen 1,90 --- 0
6 Tjebbe Kerstens AV Sprint AV Sprint Mannen 1,90 --- 8
7 Stan Does Leiden Leiden Atletiek Mannen 1,85 1,90 7
8 Kay Geluk Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 1,85 --- 6
9 Hidde ter Woord DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,85 1,90 5
10 Tim Iking Leiden Leiden Atletiek Mannen 1,80 --- 0
11 Yoeri Stieglis Phanos Phanos Mannen 1,80 --- 4
12 Erwin de Gier PAC PAC Mannen 1,80 --- 3
13 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 1,80 --- 0
14 Evan Boessen AV Unitas AV Unitas Mannen 1,75 --- 2
15 Martijn Rebel HLLS Hellas Utrecht Mannen 1,75 --- 0
15 Bas Voermans PAC PAC Mannen 1,75 --- 0
17 Yaran Wienneke GACH GAC Hilversum Mannen 1,70 --- 1
18 Robbert Lommelen AV Unitas AV Unitas Mannen 1,70 --- 0

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Pim Jehee AAV `36 AAV `36 Mannen 7,21 +1.2 m/s--- 12
2 Yoeri Stieglis Phanos Phanos Mannen 7,08 +0.7 m/s--- 11
3 David van Hetten Rotterdam Rotterdam Atletiek Mannen 6,88 +1.5 m/s--- 10
4 Wessel Boons DVTR AV Daventria 1906 Mannen 6,75 +1.2 m/s--- 9
5 Robin Coops HLLS Hellas Utrecht Mannen 6,66 -0.2 m/s--- 8
6 Joas Leinders AV Unitas AV Unitas Mannen 6,43 +0.6 m/s--- 7
7 Sergio Ruiz Lopez AC TION AC TION Mannen 6,28 +1.2 m/s6,00 6
8 Sander van der Waals AV Sprint AV Sprint Mannen 6,26 -0.2 m/s--- 5
9 Joni van Loon DVTR AV Daventria 1906 Mannen 6,21 +1.2 m/s--- 0
10 Kevin Winiarczyk Leiden Leiden Atletiek Mannen 6,18 +0.9 m/s6,45 4
11 Sergio van der Meide PAC PAC Mannen 6,13 -0.6 m/s--- 3
12 Aldo Vree GACH GAC Hilversum Mannen 6,06 +1.8 m/s--- 2
13 Fabian Verkaaik AAV `36 AAV `36 Mannen 6,05 -0.4 m/s--- 0
14 Bas Voermans PAC PAC Mannen 5,94 +2.5 m/s--- 0
15 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Mannen 5,76 +2.9 m/s--- 1
16 Ewout Revers HLLS Hellas Utrecht Mannen 5,39 +2.3 m/s--- 0
Andrea Carenini GACH GAC Hilversum Mannen DNS --- 0
Robbert Lommelen AV Unitas AV Unitas Mannen DNS --- 0