Uitslagen Clubkampioenschappen

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 11,8 ---
2 Lars Heijboer AV `47 11,9 ---
3 Thijs Folkers AV `47 12,1 ---
4 Tim Blanken AV `47 12,5 ---
5 Thomas Wassenaar AV `47 12,6 ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Folkers AV `47 25,5 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 37,46 ---
2 Hans Harting AV `47 29,02 ---
3 Stephan van der Jagt AV `47 27,07 ---
4 Tim Blanken AV `47 25,81 ---
5 Lars Heijboer AV `47 24,92 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 12,00 ---
2 Hans Harting AV `47 10,47 ---
3 Lars Heijboer AV `47 10,10 ---
4 Thomas Wassenaar AV `47 9,69 ---
5 Tim Blanken AV `47 9,59 ---
6 Stephan van der Jagt AV `47 8,84 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Daan Schuurman AV `47 38,37 ---
2 Hans Harting AV `47 37,31 ---
3 Tim Blanken AV `47 36,60 ---
4 Thijs Folkers AV `47 33,16 ---
5 Stephan van der Jagt AV `47 29,74 ---
6 Thomas Wassenaar AV `47 25,64 ---
7 Lars Heijboer AV `47 23,91 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thijs Folkers AV `47 1,63 ---
2 Hans Harting AV `47 1,58 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hans Harting AV `47 3,60 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Thijs Folkers AV `47 5,70 ---
2 Lars Heijboer AV `47 5,36 ---
3 Tim Blanken AV `47 4,77 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Thom van N...wenhuizen AV `47 11,8 ---
2 Tijs Konijn AV `47 12,1 ---
3 Sander van Vliet AV `47 12,6 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Thom van N...wenhuizen AV `47 26,2 ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sander van Vliet AV `47 1:01,2 ---
2 Meindert Hurkmans AV `47 1:03,2 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thom van N...wenhuizen AV `47 2:17,6 ---
2 Meindert Hurkmans AV `47 2:24,3 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Douwe Konijn AV `47 31,53 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Douwe Konijn AV `47 10,36 ---
2 Tijs Konijn AV `47 9,20 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thom van N...wenhuizen AV `47 29,39 ---
2 Meindert Hurkmans AV `47 26,13 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander van Vliet AV `47 1,68 ---
2 Thom van N...wenhuizen AV `47 1,58 ---
2 Tijs Konijn AV `47 1,58 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Sander van Vliet AV `47 11,37 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tijs Konijn AV `47 4,59 ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maurits Blinkhof AV `47 2,40 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Leon van Prooijen AV `47 13,7 ---
2 Marcel Maurits AV `47 14,6 ---
3 Ries Loef AV `47 14,8 ---
4 Gabri Hoogenboom AV `47 15,0 ---
5 Kees Zijlstra AV `47 15,5 ---
6 Herman Mens AV `47 15,7 ---
7 Nic Fase AV `47 17,7 ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick van Leeuwen AV `47 27,4 ---
2 Matthijs Timmer AV `47 27,7 ---
3 Leon van Prooijen AV `47 28,6 ---
4 Marcel Maurits AV `47 30,3 ---
5 Gabri Hoogenboom AV `47 30,9 ---
6 Ries Loef AV `47 31,6 ---
7 Kees Zijlstra AV `47 32,9 ---
8 Adrie van Zoest AV `47 34,0 ---
8 Rob Hoefnagel AV `47 34,0 ---
10 Hans de Ruiter AV `47 34,1 ---
11 Herman Mens AV `47 38,5 ---
12 Nic Fase AV `47 40,6 ---
13 Lutz Behringer AV `47 45,4 ---



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick van Leeuwen AV `47 1:01,6 ---
2 Gabri Hoogenboom AV `47 1:09,1 ---
3 Adrie van Zoest AV `47 1:15,3 ---
4 Ries Loef AV `47 1:15,6 ---
5 Rob Hoefnagel AV `47 1:17,3 ---
6 Lutz Behringer AV `47 1:45,4 ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick van Leeuwen AV `47 2:19,1 ---
2 Gabri Hoogenboom AV `47 2:41,2 ---
3 Rob Hoefnagel AV `47 2:50,3 ---
4 Adrie van Zoest AV `47 2:55,1 ---
5 Fred Moerings AV `47 2:57,1 ---
6 Lutz Behringer AV `47 3:42,2 ---



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Patrick van Leeuwen AV `47 5:04,0 ---
2 Fred Moerings AV `47 6:05,8 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 André van Spronsen AV `47 33,33 ---
2 Leon van Prooijen AV `47 23,57 ---
3 Matthijs Timmer AV `47 22,48 ---
4 Kees Zijlstra AV `47 19,08 ---
5 Fred Moerings AV `47 15,74 ---
6 Nic Fase AV `47 12,75 ---



Masters Mannen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 André van Spronsen AV `47 10,88 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 André van Spronsen AV `47 10,51 ---
2 Leon van Prooijen AV `47 8,45 ---
3 Matthijs Timmer AV `47 7,80 ---
4 Adrie van Zoest AV `47 7,55 ---
5 Kees Zijlstra AV `47 7,18 ---
6 Ries Loef AV `47 7,06 ---
7 Gabri Hoogenboom AV `47 7,03 ---
8 Rob Hoefnagel AV `47 6,92 ---
9 Marcel Maurits AV `47 6,80 ---
10 Hans de Ruiter AV `47 6,36 ---
11 Nic Fase AV `47 5,94 ---
12 Patrick van Leeuwen AV `47 5,83 ---
13 Fred Moerings AV `47 5,78 ---



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 André van Spronsen AV `47 22,45 ---
2 Hans de Ruiter AV `47 16,90 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Leon van Prooijen AV `47 36,32 ---
2 André van Spronsen AV `47 30,64 ---
3 Adrie van Zoest AV `47 25,71 ---
4 Ries Loef AV `47 21,87 ---
5 Kees Zijlstra AV `47 21,84 ---
6 Herman Mens AV `47 20,87 ---
7 Hans de Ruiter AV `47 18,09 ---
8 Fred Moerings AV `47 17,62 ---
9 Marcel Maurits AV `47 16,01 ---
10 Nic Fase AV `47 13,05 ---
11 Lutz Behringer AV `47 11,97 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Matthijs Timmer AV `47 1,43 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Matthijs Timmer AV `47 4,79 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Connie Wouters AV `47 17,6 ---
2 Judith Werkman AV `47 18,1 ---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Connie Wouters AV `47 37,1 ---
2 Judith Werkman AV `47 41,2 ---
3 Astrid Duimel AV `47 41,8 ---
4 Frieda Vester AV `47 44,2 ---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Astrid Duimel AV `47 1:31,9 ---



Masters Vrouwen - 80 meter horden

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 12,8 ---
2 Rina Groenendijk AV `47 15,2 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rosita Pos AV `47 13,61 ---
2 Gineke Hoogendoorn AV `47 12,51 ---



Masters Vrouwen - Gewichtwerpen

# Naam ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 8,52 ---
2 Rosita Pos AV `47 3,94 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 7,82 ---
2 Rosita Pos AV `47 6,23 ---
3 Judith Werkman AV `47 6,09 ---
4 Frieda Vester AV `47 5,90 ---
5 Mariëtte Smeets AV `47 5,29 ---
6 Gineke Hoogendoorn AV `47 5,28 ---
7 Nanna de Ruiter AV `47 4,49 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Rina Groenendijk AV `47 18,54 ---
2 Rosita Pos AV `47 16,12 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 23,32 ---
2 Gineke Hoogendoorn AV `47 13,85 ---
3 Rosita Pos AV `47 13,19 ---
4 Astrid Duimel AV `47 11,86 ---
5 Frieda Vester AV `47 11,37 ---
6 Judith Werkman AV `47 11,13 ---
7 Mariëtte Smeets AV `47 8,75 ---
8 Connie Wouters AV `47 7,11 ---
9 Nanna de Ruiter AV `47 6,89 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen AV `47 1,33 ---
2 Rina Groenendijk AV `47 1,18 ---



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Rina Groenendijk AV `47 7,75 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Judith Werkman AV `47 3,29 ---
2 Connie Wouters AV `47 2,78 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa van der Willik AV `47 14,9 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lisa van der Willik AV `47 16,43 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lisa van der Willik AV `47 9,51 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lisa van der Willik AV `47 23,95 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lisa van der Willik AV `47 4,28 ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anouk Werkman AV `47 2,20 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 11,5 ---
2 Justin Cok AV `47 12,5 ---
3 Marco Scholten AV `47 16,0 ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 24,3 ---
2 Justin Cok AV `47 26,9 ---
3 Marco Scholten AV `47 36,8 ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 55,6 ---
2 Justin Cok AV `47 58,8 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Cok AV `47 2:18,2 ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 1:00,1 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 28,95 ---
2 Matthijs de Waal AV `47 25,16 ---
3 Michaël Kooter AV `47 23,88 ---
4 Menno van der Jagt AV `47 19,14 ---
5 Marco Scholten AV `47 15,05 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Matthijs de Waal AV `47 11,80 ---
2 Michaël Kooter AV `47 8,29 ---
3 Menno van der Jagt AV `47 7,19 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Menno van der Jagt AV `47 31,14 ---
2 Michaël Kooter AV `47 28,50 ---
3 Marco Scholten AV `47 15,47 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 1,73 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Michaël Kooter AV `47 10,71 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 3,60 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Justin Kr...ijenbrink AV `47 6,57 ---
2 Justin Cok AV `47 4,95 ---
3 Marco Scholten AV `47 3,52 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Rinka Kranenburg AV `47 13,4 ---
2 Nadine van...e - Kruit AV `47 14,2 ---
3 Tara van Spronsen AV `47 15,1 ---
4 Janneke Mens AV `47 20,5 ---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 27,7 ---
2 Marlène Straathof AV `47 28,9 ---
3 Janneke Mens AV `47 44,4 ---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Marlène Straathof AV `47 1:03,7 ---
2 Joyce Kraaijenbrink AV `47 1:04,1 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marlène Straathof AV `47 2:28,2 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam ResOBP
1 Manon van Gent AV `47 19,2 ---
2 Iris van Dorp AV `47 19,6 ---
3 Tara van Spronsen AV `47 21,1 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tara van Spronsen AV `47 25,85 ---
2 Iris van Dorp AV `47 25,54 ---
3 Manon van Gent AV `47 24,04 ---
4 Nadine van...e - Kruit AV `47 23,70 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Iris van Dorp AV `47 9,46 ---
2 Manon van Gent AV `47 8,67 ---
3 Nadine van...e - Kruit AV `47 8,59 ---



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Iris van Dorp AV `47 24,21 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris van Dorp AV `47 29,26 ---
2 Tara van Spronsen AV `47 28,73 ---
3 Marlène Straathof AV `47 23,38 ---
4 Janneke Mens AV `47 9,73 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 1,53 ---
2 Marlène Straathof AV `47 1,38 ---
2 Manon van Gent AV `47 1,38 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Tara van Spronsen AV `47 9,17 ---
2 Nadine van...e - Kruit AV `47 9,11 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 3,00 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Rinka Kranenburg AV `47 5,03 ---
2 Joyce Kraaijenbrink AV `47 4,68 ---
3 Nadine van...e - Kruit AV `47 4,19 ---
4 Manon van Gent AV `47 4,06 ---