Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 5 Wedstrijd 3 [2015]

Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
Begeleider: Yuri Engels
Jurylid: Philippe Scheepers
13 9527
2 Nijmegen Atletiek Mannen Nijmegen Atletiek - Msen
Begeleider: Jasper Rood
Jurylid: geen
13 9021
3 Spado Mannen Spado - Msen
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Maria Vleghels
11 8987
4 Eindhoven Atletiek Mannen Eindhoven Atletiek - Msen
Begeleider: Thijs van Niekerk
Jurylid: Elly Schouten
15 8966
5 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Willart de Haas
Jurylid: Michael Beuwer
12 8760
6 NSAV `t Haasje Mannen NSAV `t Haasje - Msen
Begeleider: Milou Schuurbiers
Jurylid: Dinie Jansen
14 8754
7 Scorpio Mannen Scorpio - Msen
Begeleider: Matthijs van der Made
Jurylid: Bas Castelijns
11 8578
8 AV Wijchen Mannen AV Wijchen - Msen
Begeleider: Rick Verweij
15 8417
9 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
Begeleider: pieter van der heijden
Jurylid: zie damesploeg
13 8403
10 AV De Keien Mannen AV De Keien - Msen
Begeleider: Jeroen Raijmakers
Jurylid: Jeroen Raijmakers
11 7902
11 Atletiek Maastricht Mannen Atletiek Maastricht - Msen
Begeleider: Tunde Leidsman
Jurylid: Corrie van Rooy
9 7805
12 AV Generaal Michaelis Mannen AV Generaal Michaelis - Msen
Begeleider: Adri Raaimakers
Jurylid: Wilhelmien Verdonk
7 5233
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Spado Vrouwen Spado - Vsen
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Maria Vleghels
9 8299
2 Atletiek Maastricht Vrouwen Atletiek Maastricht - Vsen
Begeleider: Tunde Leidsman
Jurylid: Corrie van Rooy
8 7643
3 NSAV `t Haasje Vrouwen NSAV `t Haasje - Vsen
Begeleider: Milou Schuurbiers
Jurylid: Dinie Jansen
11 7555
4 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Ria Jans
Jurylid: Jeroen Vis
9 7527
5 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: richard kooijman
Jurylid: richard kooijman
8 7475
6 Scorpio Vrouwen Scorpio - Vsen
Begeleider: Lisa Smit
Jurylid: Ilse Canjels
7 7283
7 Nijmegen Atletiek Vrouwen Nijmegen Atletiek - Vsen
Begeleider: Ralph Sloos
12 7209
8 AV Wijchen Vrouwen AV Wijchen - Vsen
Begeleider: Frank Cornelissen
Jurylid: Charlie Brouwers, voorkeur polsstok hoog; Laura de Bruin met voorkeur hoog of kogel
11 6884
9 AV Generaal Michaelis Vrouwen AV Generaal Michaelis - Vsen
Begeleider: Karin Waterkamp
Jurylid: Willemien Verdonk
10 6857
10 Prins Hendrik Vrouwen Prins Hendrik - Vsen
Begeleider: Sabine van den Berg
Jurylid: Jolien de Haan
10 6725
11 AV `56 Vrouwen AV `56 - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Heleen Slabbekoorn
6 6064
12 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: richard kooijman
Jurylid: richard kooijman
7 5451