Uitslagen Junioren C/D Finale [2019]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Timo Spiering PAC PAC JC Team 1 17,21 -1.8 m/s16,98 913
2 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JC 17,58 -1.8 m/s17,54 869
3 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 17,68 -0.5 m/s17,87 857
4 Tigo Mesie AV34 AV `34 Apeldoorn JC 17,71 -1.8 m/s17,51 854
5 Milan Beuning AC TION AC TION JC 17,73 -1.8 m/s17,62 851
6 Lars Dauw ARV Ilion ARV Ilion JC 17,77 -0.5 m/s17,83 847
7 Franklyn Nwanaforo Phanos Phanos JC Team 1 17,85 -1.2 m/s18,78 838
8 Robin Kramps AV Hera AV Hera JC Team 1 17,88 -1.8 m/s17,72 834
9 Jory Davids AC TION AC TION JC 18,08 -1.8 m/s17,49 812
10 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie CAV Energie JC 18,15 -0.5 m/s18,12 804
11 Jarno van der Meide PAC PAC JC Team 1 18,21 -1.2 m/s18,56 797
12 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 18,26 -0.5 m/s18,10 792
13 Sabbar Schieveen AV34 AV `34 Apeldoorn JC 18,47 -1.2 m/s18,57 769
14 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 18,56 -0.5 m/s18,07 760
15 Max Kreeft Scorpio Scorpio JC Team 1 18,72 -1.2 m/s18,43 743
16 Tim Beune Altis Altis JC Team 1 18,74 -1.1 m/s19,70 741
17 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JC Team 1 18,76 -0.5 m/s18,00 739
18 Lars Beukers AV Hera AV Hera JC Team 1 18,78 -0.4 m/s19,22 737
19 Jesse Elmers Phanos Phanos JC Team 1 18,85 -1.2 m/s18,38 0
20 Malik Dammada Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,01 -0.5 m/s18,00 713
21 Koen van der Linde Altis Altis JC Team 1 19,13 -1.2 m/s18,34 701
22 Jasper Oppers AV34 AV `34 Apeldoorn JC 19,24 -1.2 m/s18,70 0
23 Yanick Ebbing AC TION AC TION JC 19,28 -0.4 m/s--- 0
24 Primo Burgstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,34 -1.1 m/s19,32 681
25 Sep Mans Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,50 -1.1 m/s19,02 0
26 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV JC 19,53 -1.1 m/s19,42 662
27 Lucas Bal CAV Energie CAV Energie JC 19,64 -1.1 m/s19,13 652
28 Joris IJzinga Altis Altis JC Team 1 19,66 -1.1 m/s19,68 0
29 Abel Stoker Tempo AV Tempo AV JC 19,68 -0.4 m/s20,59 648
30 Rais Semedo Moreira PAC PAC JC Team 1 19,77 -0.4 m/s19,81 0
31 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,85 -1.1 m/s19,43 0
32 Bram Schumacher CAV Energie CAV Energie JC 19,88 -0.4 m/s19,80 0
33 Sem Fabistas ARV Ilion ARV Ilion JC 20,28 -0.4 m/s20,75 0
34 Malik de Roo AV Hera AV Hera JC Team 1 20,57 -0.4 m/s20,55 0
35 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JC Team 1 21,51 -0.4 m/s22,00 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:02,89 1:59,65 878
2 Niels Laros Scorpio Scorpio JC Team 1 2:03,57 2:04,66 868
3 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:03,75 2:02,48 865
4 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JC 2:04,20 2:07,39 859
5 Jona Wong Chung AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:04,88 2:06,44 850
6 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:05,42 2:05,48 842
7 Jermaine Kleine AC TION AC TION JC 2:09,21 2:06,58 791
8 Lars Beukers AV Hera AV Hera JC Team 1 2:11,05 2:09,69 768
9 Tristan de Leeuw Tempo AV Tempo AV JC 2:11,33 2:11,26 764
10 Pablo van Hoorn Altis Altis JC Team 1 2:11,92 2:09,40 757
11 Primo Burgstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:14,12 2:10,23 730
12 Bram Schumacher CAV Energie CAV Energie JC 2:15,77 2:13,18 710
13 Jarik van de Mast Altis Altis JC Team 1 2:16,23 2:12,74 705
14 Stef Beerepoot AV Hera AV Hera JC Team 1 2:16,78 2:19,45 699
15 Carl Martens ARV Ilion ARV Ilion JC 2:17,49 2:17,14 690
16 Oscar Meijer Altis Altis JC Team 1 2:17,55 2:19,18 0
17 Milan Veenstra AC TION AC TION JC 2:18,13 2:12,56 683
18 Steyn Potuit Scorpio Scorpio JC Team 1 2:18,34 2:15,00 681
19 Beau Suvaal ARV Ilion ARV Ilion JC 2:19,56 2:21,61 667
20 Sep Mans Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:19,64 2:15,89 666
21 Dario Trogrlic PAC PAC JC Team 1 2:19,80 2:20,16 664
22 Gaël Kraaij PAC PAC JC Team 1 2:19,97 2:24,16 663
23 Luca Dooper Tempo AV Tempo AV JC 2:20,36 2:20,16 0
24 Marnix de Kunder CAV Energie CAV Energie JC 2:21,36 2:19,75 647
25 Halvar de Jager CAV Energie CAV Energie JC 2:22,10 2:19,81 0
26 Thijs ten ...uggencate AV Hera AV Hera JC Team 1 2:22,17 2:21,27 0
27 Miquel de la Fuente PAC PAC JC Team 1 2:22,49 2:16,24 0
28 Boris Aerts AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:22,78 2:18,20 0
29 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JC 2:23,57 2:18,71 0
30 Marijn Atmodimedjo AV34 AV `34 Apeldoorn JC 2:24,68 2:30,74 612
31 Luuk de Graaf Leiden Leiden Atl...JC Team 1 2:26,73 2:30,00 0
32 Perry Breuls AV34 AV `34 Apeldoorn JC 2:28,29 2:26,32 576
33 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC Team 1 2:29,81 2:18,00 0
34 Kjell Hulleman AV34 AV `34 Apeldoorn JC 2:48,40 2:37,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC Team 1 13,89 -2.1 m/s13,71 842
2 Jermaine Kleine AC TION AC TION JC 13,93 -2.1 m/s13,64 837
3 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JC 14,21 -1.1 m/s14,23 807
4 Jory Davids AC TION AC TION JC 14,24 -2.1 m/s13,98 803
5 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 14,26 -2.1 m/s14,02 801
6 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 14,33 -2.1 m/s14,20 794
7 Milan Mesie AV34 AV `34 Apeldoorn JC 14,38 -2.1 m/s14,16 788
8 Jarno van der Meide PAC PAC JC Team 1 14,40 -1.1 m/s14,22 786
9 Robin Kramps AV Hera AV Hera JC Team 1 14,54 -1.1 m/s14,21 772
10 Jip de Greef Altis Altis JC Team 1 14,64 -1.1 m/s14,35 762
11 Tigo Mesie AV34 AV `34 Apeldoorn JC 14,67 -1.1 m/s14,35 759
12 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JC Team 1 14,78 -1.1 m/s14,40 747
13 Lars Dauw ARV Ilion ARV Ilion JC 14,81 -0.4 m/s15,09 744
14 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 14,87 -0.4 m/s14,63 739
15 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie CAV Energie JC 14,92 -0.4 m/s14,85 734
16 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 15,03 -0.4 m/s15,06 723
17 Ridzerd Punt PAC PAC JC Team 1 15,07 -0.4 m/s14,99 719
18 Malik Dammada Leiden Leiden Atl...JC Team 1 15,34 -0.4 m/s14,90 694
19 Abel Stoker Tempo AV Tempo AV JC 15,69 -0.9 m/s15,38 662
20 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JC 15,80 -0.4 m/s15,09 652
21 Joris IJzinga Altis Altis JC Team 1 15,99 -1.1 m/s14,58 636
22 Jona Wong Chung AV 1923 AV 1923 JC Team 1 16,03 -0.9 m/s15,67 632
23 Benjamin den Hartog CAV Energie CAV Energie JC 16,17 -0.9 m/s16,09 621
24 Thomas Fructus AV 1923 AV 1923 JC Team 1 16,32 -0.9 m/s16,42 0
25 Liam de Bruijne Altis Altis JC Team 1 16,46 -0.9 m/s15,84 0
26 Luuk de Graaf Leiden Leiden Atl...JC Team 1 17,56 -0.9 m/s17,00 0
27 Jordy Hui...n 't Veld AV34 AV `34 Apeldoorn JC 17,78 -0.4 m/s17,87 0
28 Mick van Kleeff PAC PAC JC Team 1 18,00 -0.4 m/s17,31 0
29 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC Team 1 18,20 -0.4 m/s17,50 0
30 Menno Weeda CAV Energie CAV Energie JC 18,28 -0.4 m/s18,02 0
31 Milan Veenstra AC TION AC TION JC 18,42 -0.4 m/s--- 0
32 Nick Witteveen Tempo AV Tempo AV JC 18,77 -0.4 m/s19,40 0
33 Malik de Roo AV Hera AV Hera JC Team 1 20,86 -0.4 m/s20,65 318
Sem Fabistas ARV Ilion ARV Ilion JC DQ 15,79 0
Jared Broers AV Hera AV Hera JC Team 1 DNS 13,09 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 45,73 891
2 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 47,31 821
3 AV `34 Apeldoorn JC (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 47,84 749
3 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,97 794
5 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 48,18 785
6 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 48,58 769
7 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 48,85 758
8 AV Hera JC Team 1 (4x100m) AV Hera - JJC 4 48,89 756
9 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 49,55 730
10 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,85 719
11 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 50,75 685
12 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 51,09 672



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JC Team 1 52,65 53,48 54,62 55,43 55,43 --- 831
2 Milan Beuning AC TION AC TION JC 51,26 53,07 53,23 48,90 53,23 58,56 805
3 Bas Nolsen Tempo AV Tempo AV JC X X 47,27 X 47,27 --- 733
4 Daniel Erbe Gomez Phanos Phanos JC Team 1 39,56 42,54 44,68 42,05 44,68 47,09 701
5 Jip de Greef Altis Altis JC Team 1 42,89 42,47 X 40,26 42,89 44,73 678
6 Benjamin den Hartog CAV Energie CAV Energie JC 37,59 38,89 35,90 41,83 41,83 --- 664
7 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 41,05 38,98 35,57 39,37 41,05 --- 654
8 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JC Team 1 33,86 37,09 38,44 35,49 38,44 --- 618
9 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JC - 32,23 31,73 37,78 37,78 39,87 609
10 Lennart Boogaard AV Hera AV Hera JC Team 1 33,13 34,35 36,64 34,02 36,64 --- 593
11 Ridzerd Punt PAC PAC JC Team 1 35,30 35,06 34,98 36,12 36,12 --- 586
12 Kjell Hulleman AV34 AV `34 Apeldoorn JC X 31,20 29,34 30,95 31,20 --- 514
13 Oscar Doornhein PAC PAC JC Team 1 - 27,82 29,30 30,55 30,55 --- 0
14 Jesse Mulder AC TION AC TION JC - 30,16 29,91 28,77 30,16 --- 0
15 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 29,82 28,40 26,67 26,53 29,82 --- 0
16 Joris Giezeman AV34 AV `34 Apeldoorn JC 28,69 28,36 - - 28,69 --- 0
17 Arvid Jansons Altis Altis JC Team 1 - 27,07 24,71 26,30 27,07 24,74 0
18 Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC Team 1 X 27,02 21,17 25,04 27,02 --- 0
19 Ronald Bolhuis ARV Ilion ARV Ilion JC 26,93 X X 25,99 26,93 34,18 0
20 Anders Haringsma AV 1923 AV 1923 JC Team 1 23,30 23,86 26,41 23,97 26,41 --- 0
21 Thomas van Diepen AV Hera AV Hera JC Team 1 X 24,73 20,86 21,90 24,73 --- 0
22 Ward Ellewsen CAV Energie CAV Energie JC 24,27 - 23,25 21,32 24,27 --- 0
23 Luka de Wilde Leiden Leiden Atl...JC Team 1 19,03 19,42 22,86 23,94 23,94 --- 0
24 Menno Streefkerk Tempo AV Tempo AV JC 16,29 16,27 - - 16,29 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie CAV Energie JC 13,37 14,48 14,62 14,26 14,62 --- 723
2 Milan Beuning AC TION AC TION JC 13,62 - 13,00 13,62 12,96 683
3 Bas Nolsen Tempo AV Tempo AV JC 13,27 13,29 12,68 - 13,29 --- 669
4 Lennart Boogaard AV Hera AV Hera JC Team 1 13,05 13,08 12,90 13,23 13,23 --- 667
5 Max Kreeft Scorpio Scorpio JC Team 1 12,68 12,78 - 11,79 12,78 --- 648
6 Jip de Greef Altis Altis JC Team 1 12,72 12,14 - - 12,72 12,67 645
7 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 12,19 12,69 11,69 12,35 12,69 --- 644
8 Mick Baldew Phanos Phanos JC Team 1 12,01 12,49 12,54 11,92 12,54 13,28 638
9 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JC Team 1 11,21 11,32 12,22 12,19 12,22 --- 624
10 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JC Team 1 11,52 - 11,65 - 11,65 --- 0
11 Ridzerd Punt PAC PAC JC Team 1 11,62 11,00 10,92 11,51 11,62 --- 597
12 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC - 11,55 11,32 - 11,55 12,15 594
13 Liam de Bruijne Altis Altis JC Team 1 11,16 10,67 11,46 11,02 11,46 11,69 0
14 Anders Haringsma AV 1923 AV 1923 JC Team 1 11,21 10,51 10,47 9,81 11,21 --- 0
15 Ronald Bolhuis ARV Ilion ARV Ilion JC 10,92 - 10,32 9,97 10,92 11,58 0
16 Daniel Erbe Gomez Phanos Phanos JC Team 1 10,57 9,88 - 10,58 10,58 --- 0
17 Jasper Oppers AV34 AV `34 Apeldoorn JC 10,55 10,02 9,84 10,08 10,55 --- 549
18 Joris Giezeman AV34 AV `34 Apeldoorn JC 9,59 9,93 9,84 10,14 10,14 --- 0
19 Luka de Wilde Leiden Leiden Atl...JC Team 1 8,46 8,46 9,42 8,64 9,42 --- 0
20 Thomas van Diepen AV Hera AV Hera JC Team 1 7,80 7,96 8,57 8,60 8,60 --- 0
21 Jasper Kaal CAV Energie CAV Energie JC 7,47 7,83 8,46 - 8,46 --- 0
22 Jesse Mulder AC TION AC TION JC 7,89 8,13 8,17 7,62 8,17 --- 0
23 Oscar Doornhein PAC PAC JC Team 1 7,55 7,90 7,67 7,75 7,90 --- 0
24 Wietse Pruijmboom Tempo AV Tempo AV JC 6,24 6,26 5,69 - 6,26 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Timo Spiering PAC PAC JC Team 1 1,80 --- 854
1 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC Team 1 1,80 --- 854
1 Artur Harwig AC TION AC TION JC 1,80 1,80 854
4 Lennart Boogaard AV Hera AV Hera JC Team 1 1,75 --- 817
5 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 1,70 1,70 779
5 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,70 --- 779
7 Jasper Kaal CAV Energie CAV Energie JC 1,65 --- 741
7 Milan Mesie AV34 AV `34 Apeldoorn JC 1,65 --- 741
9 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,60 1,65 0
10 Bink de Graaf AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,60 --- 702
10 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JC 1,60 1,66 702
10 Tobias Boekeloo Tempo AV Tempo AV JC 1,60 --- 702
13 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,55 --- 0
13 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JC 1,55 1,55 0
13 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV JC 1,55 --- 0
13 Menno Weeda CAV Energie CAV Energie JC 1,55 --- 0
13 Bart Schuring PAC PAC JC Team 1 1,55 --- 0
18 Kjell Hulleman AV34 AV `34 Apeldoorn JC 1,50 --- 0
19 Bink Faas AV Hera AV Hera JC Team 1 1,45 --- 0
20 Arvid Jansons Altis Altis JC Team 1 1,45 1,55 582
Marijn van der Harst Altis Altis JC Team 1 NM 1,60 0
Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Binne Brok Tempo AV Tempo AV JC 6,30 6,39 6,24 6,05 6,39 +1.4 m/s--- 880
2 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 6,06 6,27 X 6,38 6,38 -0.5 m/s--- 878
3 Timo Spiering PAC PAC JC Team 1 5,59 6,00 5,82 5,93 6,00 +0.4 m/s--- 810
4 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JC 5,80 X X 5,84 5,84 +0.7 m/s6,39 781
5 Franklyn Nwanaforo Phanos Phanos JC Team 1 2,92 5,61 5,83 5,44 5,83 +0.3 m/s6,12 779
6 Tigo Mesie AV34 AV `34 Apeldoorn JC 5,34 5,05 5,70 5,72 5,72 +0.2 m/s--- 759
7 Joris IJzinga Altis Altis JC Team 1 5,29 5,53 5,10 5,55 5,55 +1.1 m/s5,31 727
8 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 5,45 5,24 5,28 5,41 5,45 -1.6 m/s--- 0
9 Artur Harwig AC TION AC TION JC 5,21 5,44 5,18 5,41 5,44 -0.1 m/s--- 706
10 Jared Broers AV Hera AV Hera JC Team 1 5,44 3,04 3,38 X 5,44 +1.2 m/s--- 706
11 Lucas Bal CAV Energie CAV Energie JC 5,02 5,04 5,27 5,39 5,39 +0.8 m/s--- 697
12 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JC Team 1 5,00 5,32 5,11 5,19 5,32 +0.1 m/s--- 683
13 Niklas Venhues AC TION AC TION JC - 5,19 5,29 5,20 5,29 -1.0 m/s--- 0
14 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 X 4,33 X 5,24 5,24 +1.7 m/s--- 668
15 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 5,02 5,06 - 4,82 5,06 -0.2 m/s5,17 0
16 Bink de Graaf AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,73 4,95 4,96 4,76 4,96 +0.3 m/s--- 0
17 Lucas Duy...van Twist PAC PAC JC Team 1 4,60 4,91 4,76 4,73 4,91 -0.5 m/s--- 0
18 Jordy Hui...n 't Veld AV34 AV `34 Apeldoorn JC 3,76 4,68 4,63 4,53 4,68 -0.4 m/s--- 0
19 Joshua Bos AV Hera AV Hera JC Team 1 4,40 - 4,19 4,58 4,58 -0.2 m/s--- 0
20 Marijn van der Harst Altis Altis JC Team 1 4,25 4,45 - - 4,45 +0.3 m/s--- 0
21 Quinten Stijger Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,18 4,13 4,44 - 4,44 -0.1 m/s--- 0
22 Joshua Ismail CAV Energie CAV Energie JC 4,29 4,01 4,21 4,12 4,29 -1.1 m/s--- 0
23 Wietse Pruijmboom Tempo AV Tempo AV JC 3,49 3,32 3,65 3,32 3,65 -0.4 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Angelo de Nooijer AV Sparta AV Sparta JD Team 1 9,84 +0.4 m/s9,84 832
2 Jozuah Revierre PAC PAC JD Team 1 10,02 +0.4 m/s9,82 796
3 Marciano Ottenhof Leiden Leiden Atl...JD Team 1 10,47 +0.4 m/s10,47 710
4 Manne Baan Leiden Leiden Atl...JD Team 1 10,87 +0.4 m/s10,74 640
5 Tibbe Teeuwen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,87 -0.9 m/s--- 640
6 Seppe Swinkels Scopias Scopias At...JD Team 1 10,90 +0.4 m/s10,70 635
7 Ryan Bootsma De Spartaan AV De Spartaan JD 10,96 -0.3 m/s10,85 625
8 Jazz Huf Haag Haag Atlet...JD Team 1 10,99 -0.3 m/s10,92 620
9 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,08 +0.4 m/s10,85 606
10 Floris van der Vijgh HLLS Hellas Utr...JD Team 1 11,25 -0.4 m/s11,26 578
11 Siebe van Leeuwen De Spartaan AV De Spartaan JD 11,28 -0.3 m/s11,08 574
12 Nelson Moude Foko HLLS Hellas Utr...JD Team 1 11,39 -0.3 m/s10,99 557
13 Wout Hogenboom HLLS Hellas Utr...JD Team 1 11,46 -0.4 m/s11,34 0
14 Jari Verhagen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,48 -0.6 m/s11,42 543
15 Julius Prop AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 11,48 -0.4 m/s11,34 543
16 Finn van de Klundert Scopias Scopias At...JD Team 1 11,54 -0.3 m/s11,06 534
17 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,56 -0.4 m/s11,22 531
18 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,65 -0.6 m/s11,61 517
19 Guus Boorsma Altis Altis JD Team 1 11,68 -0.6 m/s11,60 513
20 Jayden van der Velde Haag Haag Atlet...JD Team 1 11,73 -0.3 m/s11,11 506
21 Jessy van der Vegt PAC PAC JD Team 1 11,75 +0.4 m/s--- 503
22 Briek Weerkamp Haag Haag Atlet...JD Team 1 11,75 -0.4 m/s11,22 0
23 Sven Siebelt AC TION AC TION JD 11,75 -0.4 m/s11,34 503
24 Jelle van ...r Heijden Altis Altis JD Team 1 11,78 -0.6 m/s11,46 499
25 Barend van de Donk PAC PAC JD Team 1 11,81 -0.6 m/s11,41 0
26 Kingston Schuld Altis Altis JD Team 1 11,86 -0.3 m/s10,92 0
27 Brend Goosen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 11,92 -0.9 m/s11,96 479
28 Siemen Edelenbos Leiden Leiden Atl...JD Team 1 11,93 -0.6 m/s11,65 0
29 Jochum Vulker AC TION AC TION JD 11,95 -0.4 m/s11,34 475
30 Leon van der Geer De Spartaan AV De Spartaan JD 11,99 -0.9 m/s11,97 0
31 Marijn Walstra GACH GAC Hilver...JD Team 1 12,01 -0.9 m/s--- 0
32 Jarno Bruil AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 12,23 -0.9 m/s11,89 0
33 Cas Rijvers Scopias Scopias At...JD Team 1 12,48 -0.6 m/s11,83 0
34 Lars Bloemers AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,09 -0.9 m/s12,41 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Levi de Bruijn PAC PAC JD Team 1 2:59,51 2:55,62 704
2 Jayden Zanders Scopias Scopias At...JD Team 1 3:03,59 2:58,85 669
3 Sam de Wild HLLS Hellas Utr...JD Team 1 3:03,70 3:01,98 668
4 Thomas Aerdts Scopias Scopias At...JD Team 1 3:05,73 3:06,58 652
5 Benjamin Post Altis Altis JD Team 1 3:06,73 3:06,72 644
6 Niels Hulsman Altis Altis JD Team 1 3:08,45 3:11,47 630
7 Quinten de Vos PAC PAC JD Team 1 3:10,11 3:10,64 618
8 Finn van Ek HLLS Hellas Utr...JD Team 1 3:11,52 3:17,86 607
9 Jippe van ...ogenbroek GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:13,29 3:10,00 594
10 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:15,20 3:17,58 580
11 Silas van der Schaaf Haag Haag Atlet...JD Team 1 3:16,97 3:17,33 567
12 Sjoerd Bastiaans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:18,13 3:17,51 559
13 Julian Boele Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:18,47 3:20,10 556
14 Leon van der Geer De Spartaan AV De Spartaan JD 3:18,69 3:15,38 555
15 Joep den Dulk Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:19,71 3:18,80 548
16 Rens Gosselink AC TION AC TION JD 3:20,11 3:10,22 545
17 Briek Weerkamp Haag Haag Atlet...JD Team 1 3:20,12 3:17,68 545
18 Thijs Kempe Altis Altis JD Team 1 3:20,46 3:21,29 0
19 Ruben Lagas GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:22,66 3:20,00 527
20 Cavo van Mastrigt AC TION AC TION JD 3:26,38 3:18,54 503
21 Boele Böhm De Spartaan AV De Spartaan JD 3:30,02 3:21,48 480
22 Constantijn Klomp AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:30,38 3:25,11 477
23 Thijmen Kegler AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:34,59 3:29,96 0
24 Kai Muijsers AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:34,95 3:30,89 449
25 Willem Werff Haag Haag Atlet...JD Team 1 3:34,99 3:33,11 0
26 Jio Classen Scopias Scopias At...JD Team 1 3:38,19 3:29,13 0
27 Youri Feijt De Spartaan AV De Spartaan JD 3:41,89 3:36,00 0
28 Max Aarts Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:45,51 --- 0
29 Dominique ...ou Bouene AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:47,28 3:32,88 379
30 Jaro van der Lugt AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:51,06 3:33,58 0
31 Rowan Witteveen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3:52,37 --- 353
Friso Bruins GACH GAC Hilver...JD Team 1 DNS 3:13,00 0
Harm Welleweerd HLLS Hellas Utr...JD Team 1 DNS 3:16,94 0
Giel van Veen PAC PAC JD Team 1 DNF 3:06,52 0
Julius Prop AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 DNF 3:16,06 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jozuah Revierre PAC PAC JD Team 1 12,13 -2.1 m/s11,85 687
2 Manne Baan Leiden Leiden Atl...JD Team 1 12,48 +1.4 m/s13,44 645
3 Rens Gosselink AC TION AC TION JD 12,89 +1.4 m/s13,01 599
4 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 12,89 -2.1 m/s12,57 599
5 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,02 -2.1 m/s12,32 585
6 Jazz Huf Haag Haag Atlet...JD Team 1 13,19 +1.4 m/s13,25 567
7 Senne Gisius GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,26 +1.4 m/s13,11 560
8 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 13,32 +1.4 m/s13,75 554
9 Seppe Swinkels Scopias Scopias At...JD Team 1 13,32 +1.4 m/s13,43 554
10 Quinten de Vos PAC PAC JD Team 1 13,47 +1.4 m/s13,54 539
11 Thomas Aerdts Scopias Scopias At...JD Team 1 13,48 +1.4 m/s13,48 538
12 Philip Walraven Altis Altis JD Team 1 13,57 -2.1 m/s12,93 529
13 Ryan Bootsma De Spartaan AV De Spartaan JD 13,61 +1.4 m/s13,23 525
14 Kilan Goddijn AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,92 -0.7 m/s15,07 495
15 Rogier Groeneweg Altis Altis JD Team 1 14,22 +1.4 m/s13,68 468
16 Richard de Kort Leiden Leiden Atl...JD Team 1 14,45 +1.4 m/s14,18 448
17 Ingmar van Andel Leiden Leiden Atl...JD Team 1 14,50 +1.4 m/s14,01 0
18 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta AV Sparta JD Team 1 14,55 +1.4 m/s13,63 439
19 Sam de Wild HLLS Hellas Utr...JD Team 1 14,71 +1.4 m/s14,35 425
20 Dominique ...ou Bouene AV Sparta AV Sparta JD Team 1 14,80 +1.4 m/s--- 418
21 Ben Roest GACH GAC Hilver...JD Team 1 15,19 -0.7 m/s14,86 0
22 Sven Siebelt AC TION AC TION JD 15,25 +1.4 m/s--- 382
23 Fedde Taekema Haag Haag Atlet...JD Team 1 15,37 -0.7 m/s15,17 373
24 Tim Philipse De Spartaan AV De Spartaan JD 15,41 -0.7 m/s14,79 370
25 Merlijn Pellis AV Sprint AV Sprint JD Team 1 15,42 +1.4 m/s15,87 0
26 Jari Verhagen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 15,76 +1.4 m/s15,78 343
27 Brend Goosen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 15,83 -0.7 m/s15,39 0
28 Kai Muijsers AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 16,31 +1.4 m/s--- 305
29 Ties Velthuis AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 16,37 +1.4 m/s15,88 0
30 Beer Timmer HLLS Hellas Utr...JD Team 1 16,51 -0.7 m/s15,45 0
31 Cas Rijvers Scopias Scopias At...JD Team 1 17,03 +1.4 m/s16,02 0
32 Mariijn K... Poelhuis AC TION AC TION JD 17,68 +1.4 m/s--- 0
33 Jasper Stokman De Spartaan AV De Spartaan JD 17,73 +1.4 m/s17,35 0
Kingston Schuld Altis Altis JD Team 1 DNF 14,65 0
Levi de Bruijn PAC PAC JD Team 1 DNF 12,21 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 43,18 622
2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 43,39 614
2 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 43,39 614
4 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 43,40 613
5 Scopias Atletiek JD Team 1 (4x80m) Scopias Atletiek - JJD 4 43,50 609
6 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 43,72 600
7 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 44,19 581
8 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,36 575
9 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 44,61 565
10 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 44,67 563
11 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 44,99 550
12 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,57 528



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marik Bredenoord AC TION AC TION JD 34,28 32,31 33,74 X 34,28 --- 538
2 Jarno van Daalen PAC PAC JD Team 1 32,04 31,45 X X 32,04 --- 505
3 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 31,68 30,67 30,81 30,61 31,68 32,12 500
4 Barend van de Donk PAC PAC JD Team 1 28,09 28,68 X X 28,68 --- 0
5 Casper Sollman GACH GAC Hilver...JD Team 1 27,22 26,08 X 26,58 27,22 --- 431
6 Rogier Groeneweg Altis Altis JD Team 1 X 26,19 X X 26,19 29,88 415
7 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta AV Sparta JD Team 1 22,54 22,92 25,20 21,10 25,20 22,93 398
8 Neo Thijssen HLLS Hellas Utr...JD Team 1 20,54 20,57 X 24,76 24,76 22,21 391
9 Mika Naber AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 X 19,01 21,07 22,30 22,30 24,52 349
10 Joshua van Rijssel AV Sparta AV Sparta JD Team 1 X 21,20 X X 21,20 20,09 0
11 Sander Ottenheim Leiden Leiden Atl...JD Team 1 21,03 20,99 17,28 18,73 21,03 --- 326
12 Lars Mulder Altis Altis JD Team 1 18,41 21,02 X 17,68 21,02 19,45 0
13 Niels Bitter GACH GAC Hilver...JD Team 1 17,20 18,48 16,96 20,90 20,90 --- 0
14 Jio Classen Scopias Scopias At...JD Team 1 18,22 17,15 18,84 20,82 20,82 21,31 322
15 Melle van der Blom Leiden Leiden Atl...JD Team 1 18,61 18,33 20,60 19,17 20,60 --- 0
16 Jules van Kan AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,00 18,89 X 20,49 20,49 23,54 0
17 Willem van...eenendaal HLLS Hellas Utr...JD Team 1 X X 17,54 20,42 20,42 21,27 0
18 Jasper Valkenburg AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 20,07 18,47 19,01 X 20,07 18,42 0
19 Finn Leukel De Spartaan AV De Spartaan JD 19,44 13,88 18,72 19,01 19,44 20,62 296
20 Mika Heijstek Haag Haag Atlet...JD Team 1 14,39 18,52 X X 18,52 --- 279
21 Joachim van Tol Haag Haag Atlet...JD Team 1 17,34 X X X 17,34 --- 0
22 Colin Groenendijk De Spartaan AV De Spartaan JD 14,55 14,61 X 17,06 17,06 16,01 0
23 Mathieu Huijs Scopias Scopias At...JD Team 1 14,20 14,57 X 14,35 14,57 14,15 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marik Bredenoord AC TION AC TION JD 10,64 10,75 10,50 11,49 11,49 --- 592
2 Jarno van Daalen PAC PAC JD Team 1 9,20 10,98 11,10 11,34 11,34 --- 585
3 Tibbe Teeuwen GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,84 9,72 11,13 10,70 11,13 --- 575
4 Rick Schipper PAC PAC JD Team 1 10,61 9,44 10,21 X 10,61 --- 0
5 Rogier Groeneweg Altis Altis JD Team 1 10,07 X 9,85 10,48 10,48 10,02 545
6 Neo Thijssen HLLS Hellas Utr...JD Team 1 X 9,09 X 10,27 10,27 9,97 535
7 Quin Spieker GACH GAC Hilver...JD Team 1 10,12 10,04 9,92 X 10,12 --- 0
8 Marciano Ottenhof Leiden Leiden Atl...JD Team 1 10,09 9,53 9,11 9,74 10,09 --- 527
9 Merijn Coenen AV Sprint AV Sprint JD Team 1 9,65 9,04 7,82 8,96 9,65 9,30 506
10 Carlo van der Zwan Haag Haag Atlet...JD Team 1 9,53 9,58 9,23 9,28 9,58 --- 502
11 Willem van...eenendaal HLLS Hellas Utr...JD Team 1 8,26 8,25 8,18 9,42 9,42 7,50 0
12 Finn Leukel De Spartaan AV De Spartaan JD 9,30 9,41 8,92 8,64 9,41 9,34 494
13 Lucas Pasker Altis Altis JD Team 1 8,26 X 8,59 9,11 9,11 8,90 0
14 Melle van der Blom Leiden Leiden Atl...JD Team 1 7,23 7,56 8,98 7,83 8,98 --- 0
15 Ties Velthuis AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 8,48 8,80 8,48 8,75 8,80 8,68 463
16 Mariijn K... Poelhuis AC TION AC TION JD 8,16 X 7,67 7,80 8,16 --- 0
17 Jayden Zanders Scopias Scopias At...JD Team 1 7,27 7,44 8,03 7,44 8,03 8,00 423
18 Joachim van Tol Haag Haag Atlet...JD Team 1 7,26 6,84 7,95 X 7,95 --- 0
19 Mika Naber AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 7,92 7,84 7,72 7,66 7,92 8,01 0
20 Florian Bloemheuvel De Spartaan AV De Spartaan JD 7,79 7,29 X 7,11 7,79 8,11 0
21 Joshua van Rijssel AV Sparta AV Sparta JD Team 1 7,70 7,33 7,41 7,12 7,70 7,34 405
22 Lars Bloemers AV Sprint AV Sprint JD Team 1 6,62 X X X 6,62 7,07 0
23 Noud Janssen Scopias Scopias At...JD Team 1 5,52 5,47 4,98 4,87 5,52 5,18 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,65 1,70 741
2 Senne Gisius GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,55 --- 663
2 Angelo de Nooijer AV Sparta AV Sparta JD Team 1 1,55 1,55 663
2 Jin van der Lee PAC PAC JD Team 1 1,55 --- 663
5 Sander Ottenheim Leiden Leiden Atl...JD Team 1 1,50 --- 623
6 Quin Spieker GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,50 --- 0
7 Jazz Huf Haag Haag Atlet...JD Team 1 1,50 1,50 623
8 Ard de Jong Altis Altis JD Team 1 1,45 1,45 0
9 Philip Walraven Altis Altis JD Team 1 1,45 1,55 582
9 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 1,45 1,50 582
11 Barend van de Donk PAC PAC JD Team 1 1,45 --- 0
12 Jayden Zanders Scopias Scopias At...JD Team 1 1,45 1,50 582
12 Ties Velthuis AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 1,40 582
14 Beer Timmer HLLS Hellas Utr...JD Team 1 1,40 1,43 0
15 Tim Philipse De Spartaan AV De Spartaan JD 1,35 1,42 499
16 Rowan Witteveen AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 1,35 1,35 0
17 Abel Molenaar Leiden Leiden Atl...JD Team 1 1,30 --- 0
17 Merlijn Pellis AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,30 1,30 0
19 Floris Steenvoorden De Spartaan AV De Spartaan JD 1,25 1,25 0
19 Noud Janssen Scopias Scopias At...JD Team 1 1,25 1,25 0
21 Cavo van Mastrigt AC TION AC TION JD 1,25 --- 426
22 Jochum Vulker AC TION AC TION JD 1,20 --- 0
23 Mika Heijstek Haag Haag Atlet...JD Team 1 1,15 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Angelo de Nooijer AV Sparta AV Sparta JD Team 1 5,28 5,50 5,51 5,81 5,81 5,51 775
2 Jozuah Revierre PAC PAC JD Team 1 5,49 5,24 5,32 5,39 5,49 --- 716
3 Senne Gisius GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,78 4,89 5,02 4,93 5,02 --- 625
4 Manne Baan Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,43 4,44 4,91 - 4,91 --- 603
5 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 - 3,08 - 4,82 4,82 --- 0
6 Finn van de Klundert Scopias Scopias At...JD Team 1 4,62 X 4,75 4,73 4,75 5,25 570
7 Ryan Bootsma De Spartaan AV De Spartaan JD 4,35 - 4,69 4,73 4,73 4,76 566
8 Philip Walraven Altis Altis JD Team 1 4,53 4,66 - 4,61 4,66 4,77 552
9 David Fontein HLLS Hellas Utr...JD Team 1 - 4,50 4,51 4,44 4,51 4,62 521
10 Kilan Goddijn AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3,85 4,14 - 4,38 4,38 4,27 494
11 Jessy van der Vegt PAC PAC JD Team 1 - - 4,05 4,36 4,36 --- 0
12 Wout Hogenboom HLLS Hellas Utr...JD Team 1 X 4,14 4,31 4,21 4,31 4,32 0
13 Jesse Boomaars AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,31 4,16 X 3,96 4,31 4,63 0
14 Rens Gosselink AC TION AC TION JD 3,85 3,93 4,25 4,02 4,25 4,75 468
15 Fedde Taekema Haag Haag Atlet...JD Team 1 4,16 3,74 3,97 4,23 4,23 --- 464
16 Max Aarts Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,01 3,77 4,18 4,15 4,18 --- 0
17 Carlo van der Zwan Haag Haag Atlet...JD Team 1 3,91 4,02 3,64 4,15 4,15 --- 0
18 Jente van Geest Altis Altis JD Team 1 4,07 4,01 4,14 3,94 4,14 4,20 0
19 Finn Dijk AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3,71 3,83 3,71 X 3,83 4,08 384
20 Jasper Stokman De Spartaan AV De Spartaan JD 3,81 X X X 3,81 3,90 0
21 Mariijn K... Poelhuis AC TION AC TION JD X 3,69 X X 3,69 --- 0
22 Jaro van der Lugt AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3,25 3,62 3,50 3,64 3,64 3,54 0
23 Jasper Valkenburg AV34 AV `34 Ap...JD Team 1 3,52 3,63 2,82 - 3,63 --- 0
24 Jio Classen Scopias Scopias At...JD Team 1 3,34 3,62 - 3,47 3,62 3,97 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ama van Bussel Haag Haag Atlet...MC Team 1 18,68 +0.1 m/s18,83 747
2 Britt de Blaauw PAC PAC MC Team 1 18,81 +0.1 m/s18,05 734
3 Miro Vlasman PAC PAC MC Team 1 19,19 +0.1 m/s18,89 695
4 Isabel van den Berg Phanos Phanos MC Team 1 19,41 +0.1 m/s19,24 674
5 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 19,53 +0.1 m/s19,04 662
6 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MC Team 1 19,54 -0.1 m/s19,65 661
7 Jessy Gravenbeek PAC PAC MC Team 1 19,57 +0.1 m/s19,21 0
8 Brecht van der Vliet Groningen Groningen ...MC Team 1 19,90 +0.1 m/s19,16 628
9 Lynn Behnke Scopias Scopias Atletiek MC 19,90 -0.1 m/s19,42 628
10 Noortje Huitema Groningen Groningen ...MC Team 1 20,39 -1.6 m/s20,20 584
11 Jetske Meijer Altis Altis MC Team 1 20,39 -0.1 m/s19,75 584
12 Tess Moesman PAC PAC MC Team 2 20,46 -1.6 m/s20,12 578
13 Romee van Dam Phanos Phanos MC Team 1 20,50 +0.1 m/s19,22 574
14 Esmee Douma Groningen Groningen ...MC Team 1 20,59 -0.1 m/s19,73 0
15 Klara van der Gaast PAC PAC MC Team 2 20,76 -1.6 m/s20,32 552
16 Dilay Yandi GACH GAC Hilversum MC 20,80 -0.1 m/s19,90 549
17 Marit Simonse Altis Altis MC Team 1 20,83 -0.1 m/s19,97 546
18 Isis Levels Scopias Scopias Atletiek MC 20,89 -1.6 m/s20,34 541
19 Cindy Jansen Spado Spado MC Team 1 21,01 -1.6 m/s20,76 531
20 Antonia Benevento Phanos Phanos MC Team 1 21,06 -1.6 m/s20,55 0
21 Meertje Weijers Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 21,18 -0.3 m/s--- 517
22 Keziah Orie Altis Altis MC Team 1 21,21 -1.6 m/s20,55 0
23 Roos Wortel GACH GAC Hilversum MC 21,37 -0.1 m/s20,00 502
24 Olivia Houben PH Prins Hend...MC Team 1 21,37 -1.0 m/s21,00 502
25 Aniek van der Laan Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 21,39 -0.3 m/s--- 500
26 Anouk van der Meer De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 21,41 -1.0 m/s20,88 499
27 Sarah Bacuna Scopias Scopias Atletiek MC 21,47 -1.0 m/s21,39 0
28 Lois Doornheim GACH GAC Hilversum MC 21,50 -1.0 m/s20,99 0
28 Juul Hultermans PH Prins Hend...MC Team 1 21,50 -1.0 m/s21,62 0
30 Noelle Oirbans Spado Spado MC Team 1 21,70 -1.0 m/s21,48 476
31 Wiep van der Mark Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 22,09 -0.3 m/s--- 0
32 Lotta Lange Haag Haag Atlet...MC Team 1 22,28 -0.3 m/s21,65 432
33 Ella Marquet Spado Spado MC Team 1 22,53 -0.3 m/s22,94 0
34 Rosalie van Wouwen Haag Haag Atlet...MC Team 1 22,66 -1.0 m/s21,11 0
35 Jente Blok De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 22,95 -0.3 m/s21,71 0
36 Robin Hagelstein PAC PAC MC Team 2 24,43 -0.3 m/s22,63 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Myrte van der Schoot GACH GAC Hilversum MC 2:17,72 2:16,00 688
2 Michelle Frowijn PAC PAC MC Team 1 2:17,83 2:17,27 687
3 Suus Altorf De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 2:17,88 2:17,68 686
4 Bridget Konings Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 2:22,89 2:23,34 631
5 Adélie De La Rosa Haag Haag Atlet...MC Team 1 2:23,50 2:22,00 624
6 Lotta Lange Haag Haag Atlet...MC Team 1 2:24,39 2:20,00 615
7 Loes Kempe Altis Altis MC Team 1 2:25,12 2:22,29 608
8 Lynn Behnke Scopias Scopias Atletiek MC 2:25,27 2:24,00 606
9 Noortje Huitema Groningen Groningen ...MC Team 1 2:28,33 2:36,00 575
10 Isis Levels Scopias Scopias Atletiek MC 2:29,21 2:25,00 567
11 Marlot Groeneweg Altis Altis MC Team 1 2:30,40 2:32,08 555
12 Emily van der Hoeff PAC PAC MC Team 1 2:30,52 2:32,50 554
13 Demi Konings Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 2:34,23 2:34,50 519
14 Tinke Grotenhuis PH Prins Hend...MC Team 1 2:34,29 2:33,53 519
15 Myrthe Vernooij Altis Altis MC Team 1 2:35,50 2:32,62 0
16 Mijlan Ni...wenhuisen De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 2:35,86 2:32,31 505
17 Iris Verheij PH Prins Hend...MC Team 1 2:37,01 2:34,80 495
18 Eefke Leeuwis Spado Spado MC Team 1 2:37,10 2:28,46 494
19 Lianne Wuring GACH GAC Hilversum MC 2:38,31 2:30,00 483
20 Rosa Buijs PAC PAC MC Team 2 2:41,83 2:35,20 453
21 Jente Blok De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 2:42,26 2:39,90 0
22 Lisa Verkaart Spado Spado MC Team 1 2:45,10 2:43,14 427
23 Merel Talens Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 2:46,14 2:48,32 0
24 Marloes Oomen PH Prins Hend...MC Team 1 2:46,97 2:42,26 0
25 Maud Visscher Groningen Groningen ...MC Team 1 2:48,96 2:41,55 397
26 Deedee Mohr PAC PAC MC Team 2 2:49,41 2:48,10 394
27 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MC Team 1 2:51,41 2:50,08 379
28 Mette Jacobs Scopias Scopias Atletiek MC 2:52,46 2:44,00 0
29 Mara Bouma Phanos Phanos MC Team 1 2:53,71 2:51,35 362
30 Maaike van Kesteren GACH GAC Hilversum MC 2:58,13 2:48,00 0
31 Cato Graswinckel Spado Spado MC Team 1 3:03,87 --- 0
32 Moraishia Durham Phanos Phanos MC Team 1 3:06,42 2:54,35 0
33 Robin Hagelstein PAC PAC MC Team 2 3:13,27 2:54,10 0
Anne Britt...ngerbroek Haag Haag Atlet...MC Team 1 DNS 2:31,00 0
Kika de Vos PAC PAC MC Team 1 DNS 2:25,16 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Britt de Blaauw PAC PAC MC Team 1 11,85 -2.1 m/s11,61 722
2 Miro Vlasman PAC PAC MC Team 1 11,85 -2.1 m/s11,66 722
3 Romee van Dam Phanos Phanos MC Team 1 12,18 -2.1 m/s12,06 681
4 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 12,50 -2.1 m/s12,02 643
5 Jetske Meijer Altis Altis MC Team 1 12,60 -2.1 m/s12,04 632
6 Kika de Vos PAC PAC MC Team 1 12,79 -2.1 m/s12,40 0
7 Isis Ferrier Haag Haag Atlet...MC Team 1 12,84 +0.8 m/s--- 605
8 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...MC Team 1 12,85 +0.3 m/s12,89 604
9 Shantell Kwofie GACH GAC Hilversum MC 12,86 +0.2 m/s12,64 602
10 Myrte van der Schoot GACH GAC Hilversum MC 12,91 +0.2 m/s12,74 597
11 Marinka Schuurman Altis Altis MC Team 1 12,94 +0.2 m/s12,65 594
12 Suus Altorf De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 12,98 +0.2 m/s12,60 589
13 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 13,02 +0.2 m/s12,71 585
14 Isabel van den Berg Phanos Phanos MC Team 1 13,23 +0.2 m/s12,75 563
15 Jessica Sluiter PH Prins Hend...MC Team 1 13,28 +0.3 m/s13,13 558
16 Sam Schaalje PAC PAC MC Team 2 13,45 +0.3 m/s12,99 541
17 Joanne Schaap PH Prins Hend...MC Team 1 13,47 +0.2 m/s12,87 539
18 Jasmijn Raes Phanos Phanos MC Team 1 13,55 +0.3 m/s13,17 0
19 Isa Hartjes Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 13,59 +0.8 m/s--- 527
20 Lina Vercoulen Scopias Scopias Atletiek MC 13,60 +0.3 m/s13,25 526
21 Elka Wybenga Altis Altis MC Team 1 13,73 +0.8 m/s--- 0
22 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MC Team 1 13,79 +1.5 m/s14,08 508
23 Jelka Böhm De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 13,86 +0.3 m/s13,51 0
24 Suze Zeevat Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 14,41 +0.8 m/s--- 451
25 Noortje Knoll Groningen Groningen ...MC Team 1 15,14 +1.5 m/s15,05 391
26 Juul Hultermans PH Prins Hend...MC Team 1 15,22 +1.5 m/s15,55 0
27 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 15,46 +1.5 m/s15,15 366
28 Wiep van der Mark Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 15,99 +0.8 m/s--- 0
29 Isis Levels Scopias Scopias Atletiek MC 16,37 +0.3 m/s13,60 301
30 Laura Halsema Haag Haag Atlet...MC Team 1 16,49 +0.8 m/s16,32 0
31 Rozemarijne Bot PAC PAC MC Team 2 16,52 +0.8 m/s16,70 291
32 Mette Jacobs Scopias Scopias Atletiek MC 16,59 +1.5 m/s15,85 0
33 Daphne Lambregts Spado Spado MC Team 1 17,28 +1.5 m/s15,03 0
34 Lois Doornheim GACH GAC Hilversum MC 17,52 +1.5 m/s14,83 0
Klara van der Gaast PAC PAC MC Team 2 DQ 12,58 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 38,17 857
2 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 40,14 758
3 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 40,82 726
4 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,41 699
5 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 5 41,45 697
6 Scopias Atletiek MC (4x80m) Scopias Atletiek - MJC 4 42,25 662
7 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,49 651
8 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,57 598
8 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 42,64 645
10 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 42,94 582
10 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,65 603
12 GAC Hilversum MC (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,90 593



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Rachel Ivo PAC PAC MC Team 1 28,93 29,51 38,70 33,01 38,70 --- 622
2 Suze Zeevat Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 33,24 34,81 35,43 34,86 35,43 --- 576
3 Alysa Sheppard Spado Spado MC Team 1 34,83 34,90 - 35,32 35,32 --- 575
4 Fleur Smeets De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 30,26 30,90 31,08 31,31 31,31 34,14 515
5 Tessa de Wit De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 24,65 31,27 30,43 29,58 31,27 33,16 0
6 Ibrich Kooistra PH Prins Hend...MC Team 1 26,37 30,18 25,29 27,69 30,18 28,51 498
7 Tess Moesman PAC PAC MC Team 2 27,14 30,01 28,31 26,61 30,01 --- 495
8 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...MC Team 1 - 29,88 - - 29,88 --- 493
9 Manon van de Brug PAC PAC MC Team 2 28,84 29,38 28,64 - 29,38 --- 0
10 Eva Martens Groningen Groningen ...MC Team 1 - 26,76 - 28,67 28,67 34,41 474
11 Meike Bakker GACH GAC Hilversum MC - 28,12 - 26,07 28,12 --- 466
12 Isa Vera v...rtensdijk Altis Altis MC Team 1 22,51 24,45 - 27,98 27,98 33,06 463
13 Ella Lommen Altis Altis MC Team 1 23,66 27,24 27,77 - 27,77 24,37 0
14 Ella de Bruijne Phanos Phanos MC Team 1 23,49 25,80 25,99 21,80 25,99 --- 431
15 Nikita Nie Groningen Groningen ...MC Team 1 24,97 24,94 24,28 25,27 25,27 26,62 0
16 Kaela Peeters Scopias Scopias Atletiek MC - - 24,57 - 24,57 30,67 407
17 Karin Wolf Ciko `66 Ciko `66 MC Team 1 23,54 22,50 - 23,58 23,58 --- 0
18 Elena Reitsma Haag Haag Atlet...MC Team 1 21,50 23,11 - 22,65 23,11 --- 0
19 Marijne R...van Driel Phanos Phanos MC Team 1 - - - 22,48 22,48 --- 0
20 Livana Peeters Scopias Scopias Atletiek MC 20,22 18,09 22,16 - 22,16 22,43 0
Joanne Schaap PH Prins Hend...MC Team 1 X X X X NM 39,35 0
Senne Wijma GACH GAC Hilversum MC - - - - DNS --- 0
Romee Hermse PAC PAC MC Team 1 - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 37,38 42,15 40,93 37,17 42,15 --- 644
2 Audrey Jacobs Scopias Scopias Atletiek MC X 39,22 39,01 X