Uitslagen Nazomerwedstrijd Voorburg

Jongens Junior B - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tom van Buuren Olympus `70 7,85 7,91



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Youri Wessels AV Sparta 13,33 ---
2 Kamil Snellink AV Sparta 14,08 13,87



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Tom van Buuren Olympus `70 18,68 18,87



Jongens Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Youri Wessels AV Sparta 2:20,41 ---
2 Kamil Snellink AV Sparta 2:39,44 2:29,91



Jongens Junior B - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kamil Snellink AV Sparta 8,92 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin Sluijter Typhoon 1,72 ---
1 Thijs de Wild Typhoon 1,72 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Justin Sluijter Typhoon 6,13 ---
2 Thijs de Wild Typhoon 5,93 ---
3 Kamil Snellink AV Sparta 4,53 ---



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Indy Kromokario ARV Ilion 9,25 9,32



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ricardo de Jong AV `40 12,66 12,31
2 Sieb Van Drunen AV `40 12,78 13,01
3 Mink Dagevos AV Sparta 14,14 14,52
4 Thijmen V...envleugel AV Sparta 14,64 14,50



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Huigen AV Sparta 19,26 18,41
2 Indy Kromokario ARV Ilion 23,88 22,84



Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Carl Martens ARV Ilion 1:34,44 1:39,00
2 Luuk den Toom ARV Ilion 1:40,92 ---
Nathan Nijdam AV Sparta DNS 2:07,97



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Huigen AV Sparta 2:20,34 2:15,48
2 Mink Dagevos AV Sparta 2:37,08 2:29,84
Nathan Nijdam AV Sparta DNS 2:50,99



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
Nathan Nijdam AV Sparta DNS 3:38,57



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren Haag 12,25 ---
2 Luuk den Toom ARV Ilion 9,15 ---
3 Thijs Huigen AV Sparta 8,98 ---
4 Mink Dagevos AV Sparta 8,46 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren Haag 1,72 ---
2 Thijmen V...envleugel AV Sparta 1,37 ---
3 Indy Kromokario ARV Ilion 1,22 1,30



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Justin van Dooren Haag 5,37 ---



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Brend Goosen AV Sparta 8,94 9,58



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 11,84 11,47
2 Brend Goosen AV Sparta 12,27 11,96
3 Youri Steijn AV Sparta 13,37 13,36



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sven van der Plas AV Sparta 16,60 17,05



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ivar Martens ARV Ilion 24,51 24,33



Jongens Junior D - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 8,54 ---
2 Brend Goosen AV Sparta 7,63 ---
3 Sven van der Plas AV Sparta 6,43 ---
Bryan Duff AV Sparta NM 11,46



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Youri Steijn AV Sparta 1,17 ---
1 Sven van der Plas AV Sparta 1,17 ---
Bryan Duff AV Sparta DNS 1,47



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sven van der Plas AV Sparta 3,61 ---
2 Brend Goosen AV Sparta 3,45 ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 6,88 9,61 2:03,48 1606
2 Amin Hamoumi AV `40 7,27 10,34 2:15,34 1295



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Raf Malais SPOB 6,51 9,02 1:54,05 1908
2 Guus Doodeman AV `40 6,89 9,53 1:56,85 1691
3 Jesse Pronk AV Sparta 6,81 9,48 2:00,47 1676
4 Gio Kromokario ARV Ilion 6,40 9,11 2:20,21 1657
5 Andre Dias Scarano AV `40 6,99 9,76 2:03,14 1560
6 Merijn Stuijt AV `40 7,58 10,23 2:10,56 1293
7 Olivier Hol AV Sparta 7,32 10,32 2:20,00 1248
8 Niels Bakker AV Sparta 7,39 10,49 2:16,93 1236
9 Lars de Block AV `40 7,99 11,18 2:06,45 1132



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Daniel Hall AV Zuidwal 6,86 9,65 2:06,39 1575
2 Thomas Honig AV Sparta 7,09 10,31 2:07,23 1413
3 Chris Jansen AV `40 7,30 10,51 2:07,51 1338
4 Lucius van...er Velden Rotterdam 7,90 11,01 2:11,62 1119
5 Kamil Madziala AV Sparta 8,01 11,69 2:21,41 935
6 Kenji de Vries AV Sparta 8,57 11,98 3:22,83 492



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Tygo Agbamuche AV Sparta 6,86 9,76 2:08,59 1535
2 Sjoerd ten Broek AV Sparta 7,34 10,39 2:22,51 1214
3 Milan Hol AV Sparta 8,15 11,74 2:33,13 819



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Petar Donevski AV Sparta 7,53 10,61 2:37,33 1040



Masters Mannen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Robert Hendriks M35 - Leiden 7,27 7,28



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robert Hendriks M35 - Leiden 11,45 11,22
2 Johan Zwetsloot M40 - Haag 13,24 13,06
3 Jack Favre M35 - LGAS 13,88 ---
4 Wouter Van der Zwan M55 - Haag 13,99 ---
5 Michel de Jong M45 - AV `40 14,14 14,00
6 Martin van Breet M45 - AKU 14,52 14,01
7 Morgan Le Hervet M40 - AV `40 14,66 14,53
8 Maarten Gubbens M55 - Haag 15,00 ---
9 Roald Bakker M50 - AV Sparta 15,15 14,77
Neil Lawrence M50 - Leiden DNS 12,88



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Johan Zwetsloot M40 - Haag 19,91 ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robert Hendriks M35 - Leiden 23,08 22,48
Maarten Gubbens M55 - Haag DNS ---



Masters Mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jack Favre M35 - LGAS 1:46,92 ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Coen Peelen M45 - AV Sparta 2:43,37 2:36,95
2 Hein van der Kallen M65 - VS97 3:05,28 ---



Masters Mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roald Bakker M50 - AV Sparta 8,90 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Richard Trifunovic M40 - Rotterdam 1,62 ---
2 Coen Peelen M45 - AV Sparta 1,32 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Morgan Le Hervet M40 - AV `40 4,20 ---
2 Coen Peelen M45 - AV Sparta 3,74 3,91
3 Roald Bakker M50 - AV Sparta 3,64 ---



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Skeeter Pronk V40 - AV Sparta 14,59 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Marije Po...-Reynders V40 - Rotterdam 14,75 14,47
2 Marion Wingelaar V45 - AV `40 16,32 ---



Masters Vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Marije Po...-Reynders V40 - Rotterdam 31,25 29,90
Marion Wingelaar V45 - AV `40 DNS ---



Masters Vrouwen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Layla Reis V35 - AV Sparta 3:17,75 ---
2 Skeeter Pronk V40 - AV Sparta 4:05,61 ---



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Liesbeth Koot V45 - Rotterdam 2:59,98 2:52,88



Masters Vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 15,18 14,70 1



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 6,81 ---
2 Layla Reis V35 - AV Sparta 6,10 ---
3 Skeeter Pronk V40 - AV Sparta 4,64 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 4,13 ---
2 Marion Wingelaar V45 - AV `40 3,75 ---
3 Skeeter Pronk V40 - AV Sparta 1,79 ---



Masters Vrouwen 50+ - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Hilde Docter AV Sparta 11,51 ---



Masters Vrouwen 50+ - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hilde Docter AV Sparta 18,86 ---



Masters Vrouwen 50+ - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen 50+ - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Beijer AV `40 13,99 13,40



Meisjes Junior B - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Beijer AV `40 1:50,32 1:50,00



Meisjes Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Beijer AV `40 3:28,85 3:15,00



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Docter AV Sparta 9,02 8,78
2 Lola Kraus AV Sparta 9,17 ---
3 Dané Goosen AV Sparta 9,36 9,19
4 Esther van Grol AV Sparta 9,39 9,25
5 Eva Honig AV Sparta 9,43 ---
6 Natalia Madziala AV Sparta 10,61 10,66



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Romee van Dam Phanos 10,91 10,41
2 Charity Saddal AV Sparta 11,26 10,99
3 Anna Lusthof Olympus `70 11,46 11,36
4 Lola Kraus AV Sparta 11,98 ---
5 Esther van Grol AV Sparta 12,11 12,16
6 Eva Honig AV Sparta 12,14 12,09
7 Jasmijn Bakker AV Sparta 12,22 12,18
8 Roshwita Holstein AV Sparta 12,23 11,73
9 Roanna Geleijn De Spartaan 12,51 12,20
10 Dané Goosen AV Sparta 12,75 12,21
11 Yassira Ahraoui AV Sparta 13,94 ---
12 Natalia Madziala AV Sparta 14,06 14,32
Ava Meijerink Haag DNS ---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lotte Favre Leiden 15,45 ---
2 Eva Honig AV Sparta 15,50 ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Romee van Dam Phanos 20,42 19,22
2 Charity Saddal AV Sparta 20,89 20,33
3 Nikki Docter AV Sparta 22,40 21,24
4 Roshwita Holstein AV Sparta 22,42 21,46
5 Eva Honig AV Sparta 24,01 22,31
6 Hania Snellink AV Sparta 24,89 23,68



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Roanna Geleijn De Spartaan 1:52,92 1:47,95
2 Lotte Favre Leiden 2:06,60 ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Roshwita Holstein AV Sparta 2:40,62 2:35,00
2 Lola Kraus AV Sparta 2:56,14 ---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 3:06,45 3:06,33
2 Nila Knoester AV Sparta 3:28,64 3:22,33
3 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:29,97 3:25,00



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Charity Saddal AV Sparta 13,91 13,80
2 Nikki Docter AV Sparta 13,92 13,06
3 Anna Lusthof Olympus `70 14,52 13,61
Ava Meijerink Haag DNS 12,87
Romee van Dam Phanos DNF 12,06



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Yassira Ahraoui AV Sparta 8,90 ---
2 Esther van Grol AV Sparta 8,86 ---
3 Ayla Vording AV Sparta 8,13 ---
4 Hania Snellink AV Sparta 6,79 ---
4 Natalia Madziala AV Sparta 6,79 ---
6 Lotte Favre Leiden 6,03 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hania Snellink AV Sparta 1,37 ---
2 Ayla Vording AV Sparta 1,22 ---
3 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,17 ---
4 Yassira Ahraoui AV Sparta 1,12 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Esther van Grol AV Sparta 3,84 ---
2 Dané Goosen AV Sparta 3,81 ---
3 Hania Snellink AV Sparta 3,44 ---
4 Natalia Madziala AV Sparta 3,39 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Johanna Burchett AV Sparta 9,29 8,87
2 Sanne Hogendorp AV Sparta 9,61 9,42
3 Anniek Poot Rotterdam 9,71 9,45
4 Lilly van Bunge AV Sparta 9,76 9,81
5 Anne Favre Leiden 9,84 9,33
6 Dewina Holstein AV Sparta 10,19 10,24
7 Mounia Ahraoui AV Sparta 11,18 10,65



Meisjes Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Isabella Gurunian AV Sparta 25,45 ---



Meisjes Junior D - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lilly van Bunge AV Sparta 3:44,71 3:40,19



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Edda van der Velden Rotterdam 11,83 11,27
2 Sanne Hogendorp AV Sparta 12,37 11,70
3 Anniek Poot Rotterdam 12,93 12,55
4 Lilly van Bunge AV Sparta 13,02 12,66
5 Anne Favre Leiden 13,28 12,28
6 Isabella Gurunian AV Sparta 13,61 13,09



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mounia Ahraoui AV Sparta 8,36 ---
2 Johanna Burchett AV Sparta 8,06 ---
3 Dewina Holstein AV Sparta 6,70 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Edda van der Velden Rotterdam 1,32 1,40
2 Johanna Burchett AV Sparta 1,27 ---
3 Isabella Gurunian AV Sparta 1,22 ---
4 Dewina Holstein AV Sparta 1,12 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lilly van Bunge AV Sparta 3,62 ---
2 Isabella Gurunian AV Sparta 3,51 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Amber Steijn AV Sparta 6,69 9,39 2:11,07 1613
2 Milou Heurter AV Sparta 6,89 9,88 2:08,93 1506
3 Dannya Hamidi VS97 7,31 10,63 2:38,76 1072
4 Julika Poot Rotterdam DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Aila Derks AV `40 6,75 9,36 2:01,35 1703
2 Renee Wiersma AV Sparta 6,96 9,79 2:02,64 1568
3 Meike Schumacher Haag 7,00 10,01 1:59,54 1558
4 Roos van Drunen AV `40 6,84 9,52 2:10,96 1555
5 Marit Galama AV Sparta 6,98 9,79 2:11,40 1476
6 Mirte Honig AV Sparta 7,09 10,30 2:05,07 1436
7 Claudia Klootwijk SPOB 7,31 10,30 2:03,09 1411
8 Malu van Prehn CAV Energie 6,98 9,86 2:27,89 1329
9 Liv Mooy AV Sparta 7,65 10,97 2:34,33 990



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Famke Wiersma AV Sparta 6,57 9,51 2:10,51 1628
2 Fleur Favre Leiden 6,78 9,58 2:18,16 1496
3 Noa Boutkan Olympus `70 7,15 10,01 DNS 995
4 Sophia Gurunian AV Sparta 8,38 12,18 2:32,93 736
5 Danira Reis AV Sparta 8,26 11,79 3:02,05 630



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Lois Huele AV Sparta 7,42 10,38 2:22,32 1202
2 Katinka Sijmons AV Sparta 7,72 11,18 2:21,72 1043
3 Louise Beemsterboer AV Sparta 7,64 10,99 2:35,55 982
4 Aimée de Keijzer AV Sparta 8,59 12,33 2:43,39 623



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m60m600mPunten totaal
1 Ilse Bakker AV Sparta 8,72 12,66 2:55,76 502



Senioren mannen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 7,78 7,76
2 Marcus Treep HLLM 8,42 8,10
Kees Justus Vogel AAV `36 DNS 9,50



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 12,52 11,92
Sander Pupella Haag DNS 10,94
Calum McWilliam Schotland DNS 11,02



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Frans van Wouwen Haag 20,65 20,19
2 Marcus Treep HLLM 20,67 20,50
3 Ron Legemaate ARV Ilion 21,46 ---
4 Kees Justus Vogel AAV `36 24,49 22,00



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kees Justus Vogel AAV `36 34,50 31,00
Sander Pupella Haag DNS 21,86
Calum McWilliam Schotland DNS 22,10



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ron Legemaate ARV Ilion 1:36,02 ---
2 John Romkes AV `40 1:45,33 ---



Senioren mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 8,47 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mariska Kaptein Leiden 13,82 13,80
2 Amal Feddahi Leiden 15,56 ---



Senioren vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mariska Kaptein Leiden 29,17 28,04
2 Amal Feddahi Leiden 33,95 ---



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten