• 60m
  • 80m
  • 100m
  • 150m
  • 600m
  • 800m
  • 1000m
  • 80mH
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nikki Docter AV Sparta 9,02 8,78
    2 Lola Kraus AV Sparta 9,17 ---
    3 Dané Goosen AV Sparta 9,36 9,19
    4 Esther van Grol AV Sparta 9,39 9,25
    5 Eva Honig AV Sparta 9,43 ---
    6 Natalia Madziala AV Sparta 10,61 10,66

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Lotte Favre Leiden 15,45 ---
    2 Eva Honig AV Sparta 15,50 ---

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Romee van Dam Phanos 20,42 19,22
    2 Charity Saddal AV Sparta 20,89 20,33
    3 Nikki Docter AV Sparta 22,40 21,24
    4 Roshwita Holstein AV Sparta 22,42 21,46
    5 Eva Honig AV Sparta 24,01 22,31
    6 Hania Snellink AV Sparta 24,89 23,68

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Roanna Geleijn De Spartaan 1:52,92 1:47,95
    2 Lotte Favre Leiden 2:06,60 ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Roshwita Holstein AV Sparta 2:40,62 2:35,00
    2 Lola Kraus AV Sparta 2:56,14 ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 3:06,45 3:06,33
    2 Nila Knoester AV Sparta 3:28,64 3:22,33
    3 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:29,97 3:25,00

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Charity Saddal AV Sparta 13,91 13,80
    2 Nikki Docter AV Sparta 13,92 13,06
    3 Anna Lusthof Olympus `70 14,52 13,61
    Ava Meijerink Haag DNS 12,87
    Romee van Dam Phanos DNF 12,06

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Yassira Ahraoui AV Sparta 8,90 ---
    2 Esther van Grol AV Sparta 8,86 ---
    3 Ayla Vording AV Sparta 8,13 ---
    4 Hania Snellink AV Sparta 6,79 ---
    4 Natalia Madziala AV Sparta 6,79 ---
    6 Lotte Favre Leiden 6,03 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Hania Snellink AV Sparta 1,37 ---
    2 Ayla Vording AV Sparta 1,22 ---
    3 Jasmijn Bakker AV Sparta 1,17 ---
    4 Yassira Ahraoui AV Sparta 1,12 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Esther van Grol AV Sparta 3,84 ---
    2 Dané Goosen AV Sparta 3,81 ---
    3 Hania Snellink AV Sparta 3,44 ---
    4 Natalia Madziala AV Sparta 3,39 ---