Uitslagen Baanwedstrijd voor alle categorieën

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Boonstra AV Statina 12,65 -105.0 m/s12,05



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hristo Vermeer Typhoon 25,11 -0.5 m/s23,79



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Levi Verver AV Fortuna 45,17 44,79
Devi Robbemond AV Fortuna DNS ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Levi Verver AV Fortuna 13,05 13,39
2 Devi Robbemond AV Fortuna 12,12 ---
3 Niels Boonstra AV Statina 9,25 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Njord Mijnster AV Passaat 40,55 ---
2 Pim Bos CAV Energie 30,11 ---
3 Niels Boonstra AV Statina 30,10 34,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Hristo Vermeer Typhoon DNS 5,76



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tobias Steevensz AV Passaat 12,26 -105.0 m/s11,51
2 Steven de Kock AV Passaat 13,74 -105.0 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Tobias Steevensz AV Passaat 25,91 -0.5 m/s23,32
2 Danick Imholz CAV Energie 26,14 -0.5 m/s25,92



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Danick Imholz CAV Energie 58,57 57,57



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Nieuwenhuizen SPOB 2:08,94 2:08,67
2 Jeroen Jonker AV Passaat 2:32,58 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Taron Punt PAC 16,10 -0.6 m/s16,01
2 Steven de Kock AV Passaat 20,03 -0.6 m/s---



Jongens Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Steven de Kock AV Passaat 25,20 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Taron Punt PAC 1,80 1,90
2 Jeroen Jonker AV Passaat 1,75 ---
3 Steven de Kock AV Passaat 1,60 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tobias Steevensz AV Passaat 5,36 -0.2 m/s5,74
2 Steven de Kock AV Passaat 4,79 -1.5 m/s---



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mKogelVerPunten totaal
1 Wessel de Lange Fortius 12,32 8,44 5,79 1988
2 Jelle Verdoes AV Passaat 12,66 11,89 4,77 1902
3 Erik Hokken AV Passaat 12,79 9,88 5,12 1860
4 Jasper Bloks AV Statina 13,52 8,97 4,64 1616
5 Lucas Dui...van Twist PAC 13,48 5,72 4,71 1451
6 Sven Hurkmans Fortius 14,79 8,26 4,21 1336
7 Finn Van der Maas Fit 14,48 5,58 4,37 1247
8 Maarten Hartkoren AV Passaat 15,28 7,93 3,86 1195



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Juan Zijderlaan AV Atverni 2:54,89 3:05,78
2 Jasper Bloks AV Statina 2:58,11 3:02,35
3 Erik Hokken AV Passaat 3:39,42 ---
4 Maarten Hartkoren AV Passaat 3:46,34 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Lucas Dui...van Twist PAC 18,25 -0.3 m/s---
2 Finn Van der Maas Fit 18,93 -0.3 m/s20,30
3 Erik Hokken AV Passaat 19,27 -0.3 m/s---



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80mDiscusVerPunten totaal
1 Hjalmar van Valen AV Passaat 11,65 15,23 3,69 1085
2 Merlijn Pellis AV Sprint 12,84 12,61 3,58 846
3 Thijs van der Es AV Passaat 13,09 11,66 3,21 720
4 Marijn Chapel AV Passaat 13,74 14,29 3,20 707
5 Tijn van Driel Fortius 14,30 11,59 2,90 527



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:16,45 ---
2 Stijn van der Waal AV Passaat 3:57,84 ---
3 Marijn Chapel AV Passaat 4:20,15 ---
4 Tijn van Driel Fortius 4:24,94 ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Merlijn Pellis AV Sprint 16,11 -0.5 m/s15,87
2 Stijn van der Waal AV Passaat 17,77 -0.5 m/s---
3 Hjalmar van Valen AV Passaat 18,21 -0.5 m/s---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 9,46 32,55 3,93 1543
2 Finn Donkersloot ARV Ilion 9,67 32,26 3,93 1504
3 Stijn Bolders Spado 9,95 30,12 3,66 1382
4 Thijs van der Vegt Delta Sport 9,82 23,36 3,85 1357
5 Ramon Vaandrager CAV Energie 10,08 26,10 3,18 1218
6 Nathan Kuster Spado 10,84 29,77 3,35 1188
7 Rens Bakker Fortius 10,49 20,75 3,17 1086
8 Sem Schoester Fortius 10,62 19,59 3,23 1064
9 Jern Joghi Fortius 10,95 26,34 2,62 988
10 Bart Leijten AVO 1983 10,91 16,80 3,04 946



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ramon Vaandrager CAV Energie 3:31,69 3:30,90
2 Luuk Boutkan Olympus `70 3:36,61 3:26,63
3 Finn Donkersloot ARV Ilion 3:38,65 ---
4 Jiska Houwing DNMC 3:43,35 ---
5 Nathan Kuster Spado 3:44,89 ---
6 Thijs van der Vegt Delta Sport 3:52,96 ---
7 Jern Joghi Fortius 4:01,96 ---
8 Bart Leijten AVO 1983 4:19,35 ---
9 Rens Bakker Fortius 4:42,90 ---
10 Sem Schoester Fortius 4:43,59 ---
Mascud Mahammed Nijmegen DNS ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jop Gründmann AAV `36 9,73 9,33 1,37 1727
2 Joe van Veen Olympus `70 9,56 7,51 1,22 1547
3 Guus Doodeman AV `40 9,84 7,66 1,22 1510
4 Twan Goudena Clytoneus 10,58 7,49 1,12 1317
5 Florin De Heij AAV `36 10,01 5,92 1,12 1307
6 Bjarne van Valen AV Passaat 9,49 5,56 1,02 1296
7 Merijn Stuijt AV `40 10,85 6,06 1,07 1162
8 Floris Meewisse AV `40 11,03 7,50 0,92 1113
9 Renzo Korevaar AV Passaat 10,80 4,48 0,82 879



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Winter PAC 3:14,71 3:07,87
2 Max Hutjens VRT 3:18,34 3:09,18
3 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:26,17 3:28,80
4 Florin De Heij AAV `36 3:35,72 ---
5 Lars van der Kraan Olympus `70 3:39,63 3:18,30
6 Guus Doodeman AV `40 3:54,20 3:20,90
7 Merijn Stuijt AV `40 3:59,90 ---
8 Renzo Korevaar AV Passaat 4:12,78 ---
Floris Meewisse AV `40 DNS ---
Twan Goudena Clytoneus DNS 3:36,22
Joe van Veen Olympus `70 DNS ---
Bjarne van Valen AV Passaat DNS ---
Jop Gründmann AAV `36 DNF ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,00 6,25 1,22 1476
2 Drazic Rondhuis Olympus `70 6,96 7,04 1,12 1458
3 Twan Gils AV Passaat 6,92 6,14 1,12 1414
4 Flynn Pelser PAC 7,01 4,86 1,12 1311
5 Jayden Jeras AV Passaat 7,00 4,66 1,02 1226
6 Adi Coralic AV Passaat 7,34 5,49 1,02 1211
7 Jurre Chapel AV Passaat 8,00 3,95 1,02 981
8 Jari Goudena Clytoneus 8,15 3,55 1,07 961
9 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 8,34 4,18 0,87 833



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 3:35,10 3:26,51
2 Adi Coralic AV Passaat 3:36,94 ---
3 Drazic Rondhuis Olympus `70 3:43,89 ---
4 Twan Gils AV Passaat 3:51,56 3:53,50
5 Flynn Pelser PAC 3:57,52 3:59,00
6 Jayden Jeras AV Passaat 4:04,43 ---
7 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 4:15,10 ---
8 Jari Goudena Clytoneus 4:33,66 3:58,71
Jurre Chapel AV Passaat DNS ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Bram van Haeften AV `40 7,37 32,47 3,46 1356
2 Thijs Verschuren THOR 7,55 29,48 3,05 1204
3 Roy van Gent AV Passaat 8,00 18,83 2,88 953
4 Sjoerd Amsing Voorne 8,57 23,55 2,73 897
5 Noah Van Bezooijen Fortius 8,18 17,49 2,79 885
6 Boy van Veen Olympus `70 7,98 12,81 2,95 874
7 Ties Hilferink Voorne 8,77 15,52 2,46 699



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bram van Haeften AV `40 2:10,63 ---
2 Thijs Verschuren THOR 2:17,26 ---
3 Roy van Gent AV Passaat 2:28,71 ---
4 Noah Van Bezooijen Fortius 2:36,35 ---
5 Ties Hilferink Voorne 2:37,31 2:32,22
6 Sjoerd Amsing Voorne 2:39,95 ---
Boy van Veen Olympus `70 DNF 2:18,60



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Niels Bolders Spado 7,48 13,57 3,10 1008
2 Reinout Crins ARV Ilion 7,82 19,82 2,67 956
3 Jop Kok AVO 1983 8,52 16,29 2,20 696
4 Dion van Beek AV Fortuna 9,36 7,48 2,02 382



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Bolders Spado 2:17,94 2:13,76
2 Reinout Crins ARV Ilion 2:42,00 ---
3 Jop Kok AVO 1983 2:55,87 ---
4 Dion van Beek AV Fortuna 3:00,72 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop M50 - Haag 12,15 -104.0 m/s12,02
2 Ricardo Hill M60 - Fortius 13,96 -104.0 m/s13,64
3 Chris Mettrop M75 - Spark 18,98 -104.0 m/s---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jordi Mim...ero Palop M50 - Haag 24,90 -0.5 m/s24,37



Masters Mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Erik Klooster M50 - AV Passaat 2:26,13 ---
2 Jan Prins M60 - AV Passaat 2:31,24 ---
3 Rens Bodewes M65 - Fortius 2:48,75 ---



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 12:06,00 ---
2 Maurice Laparliere M40 - Fortius 12:28,97 12:24,00
3 Ronald Tukker M40 - Typhoon 12:36,51 12:41,00
Nixon Fernandes M35 - PAC DNS 9:00,07



Masters Mannen - 80 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 400 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 30,97 31,77 1



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 39,04 40,33 1



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 34,69 ---



Masters Mannen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cees van Blerck M60 - Scorpio 40,23 40,00 3
2 Cor van Dam M70 - Olympus `70 30,83 33,98 2
3 Joop van den Brink M85 - Fortius 21,90 21,99 1



Masters Mannen - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 29,81 30,00 1



Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 24,29 ---
2 Jeroen Gutte M45 - AV Statina 23,95 ---



Masters Mannen - Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cor van Dam M70 - Olympus `70 9,27 10,10 1



Masters Mannen - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Cees van Blerck M60 - Scorpio 11,70 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 10,06 9,94 2
2 Michiel Boonstra M50 - AV Statina 8,71 8,93 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Arnold Bolders M40 - Spado 11,14 ---
2 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 8,59 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arnold Bolders M40 - Spado 4,84 -0.9 m/s---



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
Annet den Hartog V50 - Startbaan DNS 28,99



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 80 meter horden

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Annet den Hartog V50 - Startbaan 14,33 -0.7 m/s14,50 2
2 Simone Veth V40 - AV Passaat 17,58 -0.7 m/s--- 1



Masters Vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Els van Zwieten-Bus V70 - Delta Sport 14,97 17,55 1



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Simone Veth V40 - AV Passaat 23,25 ---
2 Helene van...e Giessen V45 - AV Statina 18,85 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Simone Veth V40 - AV Passaat 25,68 ---
2 Wil Floru...der Koogh V70 - Fortius 21,22 ---
3 Helene van...e Giessen V45 - AV Statina 19,31 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Annet den Hartog V50 - Startbaan 10,99 --- 2
2 Els van Zwieten-Bus V70 - Delta Sport 5,59 5,62 1



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Simone Veth V40 - AV Passaat 9,76 ---
2 Helene van...e Giessen V45 - AV Statina 6,92 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daniëlle Batenburg AV Passaat 29,74 -0.6 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Elsa de Lange SPOB DNS ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 14,12 -105.0 m/s---
2 Fleur Leenheer Delta Sport 14,70 -105.0 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 30,21 -0.6 m/s---
2 Lotte van Lieshout CAV Energie 30,49 -0.6 m/s---
3 Robin Vuik AV Statina 31,16 -0.6 m/s---
Amber Fritse AV Passaat DNS ---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Lieke Vreugdenhil AV Statina 1:06,64 ---
2 Lotte van Lieshout CAV Energie 1:07,24 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Schouten AV Atverni 2:28,46 ---
2 Esra Zijderlaan AV Atverni 2:34,82 ---
3 Fleur Leenheer Delta Sport 2:52,57 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sara Schouten AV Atverni 11:44,76 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 53,63 56,09
2 Ruchama Houtzager Delta Sport 20,75 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amber Fritse AV Passaat 30,54 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sacha Ruf AV Passaat 1,45 ---
2 Robin Vuik AV Statina 1,40 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 4,54 -0.6 m/s---
2 Sacha Ruf AV Passaat 4,48 +0.0 m/s---
3 Robin Vuik AV Statina 4,09 -0.1 m/s---
4 Fleur Leenheer Delta Sport 3,98 -0.2 m/s---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80mKogelVerPunten totaal
1 Lieve Tsiris Spark 12,49 6,82 3,96 1167
2 Julia van Dorp Fortius 12,46 6,86 3,67 1116
3 Danjela Lockhorst AV Statina 12,16 DNS 3,80 824
4 Esther van Grol AV Sparta DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Yana van Aarle Eindhoven 1:40,53 1:41,15
2 Danjela Lockhorst AV Statina 2:11,26 2:04,33



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Danjela Lockhorst AV Statina 16,37 -0.7 m/s15,55
Esther van Grol AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60mDiscusVerPunten totaal
1 Danique de Kock AV Passaat 9,13 15,33 4,08 1172
2 Sophie Jonker AV Passaat 9,56 19,79 4,00 1170
3 Kyra Korevaar AV Passaat 9,22 14,99 3,98 1129
4 Yasmine de Kraker DNMC 9,26 13,73 3,77 1052
5 Ilana De Veth AV Passaat 9,45 15,68 3,58 1022
6 Suzanne Rodenburg Voorne 9,18 12,03 3,43 958
7 Evelien Hartkoren AV Passaat 9,90 11,85 3,60 867
8 Britt Van Wijk AV Passaat 10,05 10,18 3,37 755
9 Indy Lammers AV `40 11,01 7,02 2,67 392
10 Mykhaila Boon AV Passaat 11,83 6,99 2,57 274
11 Sacha Oorbeek SPOB DNS DNS DNS 0
11 Keysha Tujeehut Rotterdam DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine de Kraker DNMC 1:54,28 1:58,91
2 Kyra Korevaar AV Passaat 2:05,32 ---
3 Ilana De Veth AV Passaat 2:06,55 ---
4 Sophie Jonker AV Passaat 2:19,28 ---
5 Danique de Kock AV Passaat 2:24,58 ---
6 Britt Van Wijk AV Passaat 2:26,95 ---
7 Evelien Hartkoren AV Passaat 2:33,41 ---
8 Indy Lammers AV `40 2:36,65 ---
9 Mykhaila Boon AV Passaat 2:37,93 ---
Suzanne Rodenburg Voorne DNS ---
Sacha Oorbeek SPOB DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Yasmine de Kraker DNMC 11,31 -0.2 m/s10,87
2 Kyra Korevaar AV Passaat 12,34 -0.6 m/s---
3 Sophie Jonker AV Passaat 12,70 -0.2 m/s---
4 Danique de Kock AV Passaat 12,85 -0.2 m/s---
5 Britt Van Wijk AV Passaat 14,51 -0.6 m/s---
6 Mykhaila Boon AV Passaat 17,40 -0.6 m/s---
Sacha Oorbeek SPOB DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 9,09 27,82 4,23 1615
2 Emma Le Blansch Phanos 9,47 34,86 4,00 1580
3 Liv De Vries AV Atos 10,17 24,31 3,58 1261
4 Lisa Obbink AVO 1983 10,17 21,69 3,66 1243
5 Livvy Lammers AV `40 9,82 17,36 3,56 1215
6 Larissa Rodenburg Voorne 10,09 20,37 3,52 1209
7 Marit Verschuren THOR 10,40 24,13 3,40 1190
8 Mana Koornneef PAC 9,63 16,17 3,32 1180
9 Anne Obbink AVO 1983 10,41 21,26 3,30 1130
10 Feline Gerritsen PAC 10,41 21,79 3,01 1079
11 Willemijn Poot AVO 1983 10,22 15,49 3,19 1051
12 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 10,11 13,49 3,10 1016
13 Faith Tujeehut Rotterdam DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 3:39,27 3:35,00
2 Lisa Obbink AVO 1983 3:55,32 ---
3 Willemijn Poot AVO 1983 4:06,90 ---
4 Marit Verschuren THOR 4:10,83 ---
5 Livvy Lammers AV `40 4:23,50 ---
6 Feline Gerritsen PAC 4:29,61 ---
Emma Le Blansch Phanos DNS 3:43,00
Larissa Rodenburg Voorne DNS 3:48,10
Anne Obbink AVO 1983 DNF ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 9,05 6,80 1,32 1670
2 Fien Visser AV Passaat 9,19 7,62 1,22 1617
3 Epy Beerse Almere `81 9,98 8,61 1,12 1464
4 Nieke Westerveen Atledo 9,98 5,88 1,32 1457
5 Denise Saly AV Passaat 9,38 5,43 1,12 1380
6 Lieke Boshuizen AV Passaat 9,56 6,30 1,07 1367
7 Veerle van de Donk PAC 10,07 6,19 1,12 1315
8 Yara Keers Fit 9,89 6,52 1,02 1290
9 Nienke Swets PAC 9,58 5,45 0,97 1236
10 Femke van der Waal AV Passaat 10,89 5,66 1,02 1094
11 Maud Valks AV Passaat 10,73 4,22 0,97 979



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Kaate Mulders VT08 3:20,81 3:28,10
2 Jillian Eken Nijmegen 3:35,28 3:41,00
3 Selena de Jong AV `40 3:35,74 3:28,16
4 Madelief Folkers AV Cifla 3:38,76 ---
5 Alyn Venhuizen Nijmegen 3:44,65 3:44,06
6 Renske van der Maas Fit 3:44,99 3:34,30
7 Nieke Westerveen Atledo 3:53,47 ---
8 Yara Keers Fit 4:05,40 ---
9 Lieke Boshuizen AV Passaat 4:06,19 3:59,50
10 Epy Beerse Almere `81 4:32,05 ---
11 Femke van der Waal AV Passaat 4:51,18 ---
12 Maud Valks AV Passaat 4:59,17 ---
13 Nienke Swets PAC 5:15,78 ---
Fien Visser AV Passaat DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Noa Boutkan Olympus `70 6,94 6,58 1,17 1473
2 Nina Blokland AV Passaat 6,85 6,17 1,07 1395
3 Jasmijn Meewisse AV `40 7,28 5,82 1,12 1317
4 Rianne Hilferink Voorne 7,29 5,63 1,12 1303
5 Megan van Leeuwen Atledo 7,23 4,62 1,17 1284
6 Joëlle Schotsborg PAC 7,02 3,83 1,07 1197
7 Yara Slingerland AV Passaat 7,81 5,11 1,07 1134
8 Cato Visser AV Passaat 7,40 4,68 0,92 1071
9 Danira Reis AV Sparta 8,17 6,77 0,92 1066
10 Jessie Schuurman SPOB 7,92 3,63 1,02 969
11 Bo van Driel Fortius 8,02 3,61 0,82 803
12 Maureen Polder AV Passaat 8,12 2,57 0,92 771



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Boutkan Olympus `70 3:56,09 3:47,97
2 Rianne Hilferink Voorne 4:05,04 4:00,91
3 Nina Blokland AV Passaat 4:21,07 4:05,00
4 Maureen Polder AV Passaat 4:34,17 ---
5 Jessie Schuurman SPOB 4:56,47 4:17,30
6 Cato Visser AV Passaat 5:00,34 ---
7 Danira Reis AV Sparta 6:02,14 5:16,00
Jasmijn Meewisse AV `40 DNS ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tessa Kuster Spado 8,11 18,09 2,77 901
2 Anna Valks AV Passaat 7,92 7,84 2,36 668



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Anna Valks AV Passaat 2:18,84 ---
2 Tessa Kuster Spado 2:32,57 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Bodien Donkersloot ARV Ilion 7,64 11,52 2,52 826
2 Fayenne Munten AV Passaat 7,98 11,17 2,67 788
3 Anne Schoester Fortius 8,12 11,17 2,56 743
4 Elin Korevaar AV Passaat 8,87 8,26 2,14 487



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bodien Donkersloot ARV Ilion 2:34,29 ---
2 Anne Schoester Fortius 2:38,33 ---
3 Fayenne Munten AV Passaat 2:45,20 ---
4 Elin Korevaar AV Passaat 3:07,73 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janko Franjic AV Sprint 11,22 -104.0 m/s10,92
2 Bart Boonstra AV Statina 12,65 -104.0 m/s12,08
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joey Blangé SPOB 2:09,53 2:05,86



Senioren mannen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Niels Groot Spark 38,87 40,20
2 Michael Ketting AV Fortuna 36,17 ---
3 Pasquenel Sohilait AV Statina 31,13 ---
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Patrick Cronie PH 18,32 19,71
2 Pasquenel Sohilait AV Statina 10,68 ---
3 Michael Ketting AV Fortuna 10,20 ---
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Pasquenel Sohilait AV Statina 38,19 ---
2 Bart Boonstra AV Statina 29,83 35,00
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joey Blangé SPOB 1,70 1,77



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joey Blangé SPOB 6,00 +0.0 m/s6,60
2 Bart Boonstra AV Statina 5,69 -0.1 m/s4,80
Joris Beintema VTLS DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 13,11 +0.1 m/s12,88
2 Suzanne Janssens AV Passaat 13,63 +0.1 m/s13,26
Pricilla Huisman AV Passaat DQ 12,85



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 26,94 +1.5 m/s26,49
2 Pricilla Huisman AV Passaat 27,06 +1.5 m/s26,84
3 Suzanne Janssens AV Passaat 28,52 +1.5 m/s27,52
4 Ingrid Rasenberg Delta Sport 29,86 +1.5 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Veri Gutte AV Statina 28,43 26,66
2 Amber van der Waal AV Passaat 27,66 ---
3 Ingrid Rasenberg Delta Sport 20,69 ---
4 Yvonne van de Kop AV Atverni 19,38 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Amber van der Waal AV Passaat 10,97 ---
2 Alissa Groenendijk Spark 10,57 ---
3 Yvonne van de Kop AV Atverni 8,65 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amber van der Waal AV Passaat 33,49 ---
2 Veri Gutte AV Statina 26,15 28,64
3 Yvonne van de Kop AV Atverni 20,31 ---
4 Pricilla Huisman AV Passaat 20,16 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mandy van der Eijk ARV Ilion 1,55 1,63



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 4,90 -1.3 m/s---
2 Suzanne Janssens AV Passaat 4,89 +0.0 m/s5,23