Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,00 6,25 1,22 1476
2 Drazic Rondhuis Olympus `70 6,96 7,04 1,12 1458
3 Twan Gils AV Passaat 6,92 6,14 1,12 1414
4 Flynn Pelser PAC 7,01 4,86 1,12 1311
5 Jayden Jeras AV Passaat 7,00 4,66 1,02 1226
6 Adi Coralic AV Passaat 7,34 5,49 1,02 1211
7 Jurre Chapel AV Passaat 8,00 3,95 1,02 981
8 Jari Goudena Clytoneus 8,15 3,55 1,07 961
9 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 8,34 4,18 0,87 833

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Twan Gils AV Passaat 6,92 -0.6 m/s6,92 569
2 Drazic Rondhuis Olympus `70 6,96 -0.6 m/s6,87 560
3 Daimy van Beek AV Fortuna 7,00 -0.6 m/s6,86 551
3 Jayden Jeras AV Passaat 7,00 -1.1 m/s--- 551
5 Flynn Pelser PAC 7,01 -0.6 m/s6,90 549
6 Adi Coralic AV Passaat 7,34 -1.1 m/s--- 480
7 Jurre Chapel AV Passaat 8,00 -1.1 m/s--- 358
8 Jari Goudena Clytoneus 8,15 -0.6 m/s7,69 333
9 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 8,34 -1.1 m/s--- 303

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Drazic Rondhuis Olympus `70 7,04 --- 468
2 Daimy van Beek AV Fortuna 6,25 6,47 421
3 Twan Gils AV Passaat 6,14 6,06 415
4 Adi Coralic AV Passaat 5,49 --- 374
5 Flynn Pelser PAC 4,86 5,69 332
6 Jayden Jeras AV Passaat 4,66 --- 318
7 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 4,18 --- 283
8 Jurre Chapel AV Passaat 3,95 --- 266
9 Jari Goudena Clytoneus 3,55 4,14 234

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 1,22 1,22 504
2 Drazic Rondhuis Olympus `70 1,12 --- 430
2 Twan Gils AV Passaat 1,12 1,12 430
2 Flynn Pelser PAC 1,12 1,05 430
5 Jari Goudena Clytoneus 1,07 1,05 394
6 Adi Coralic AV Passaat 1,02 --- 357
6 Jurre Chapel AV Passaat 1,02 --- 357
6 Jayden Jeras AV Passaat 1,02 --- 357
9 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 0,87 --- 247

Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 3:35,10 3:26,51
2 Adi Coralic AV Passaat 3:36,94 ---
3 Drazic Rondhuis Olympus `70 3:43,89 ---
4 Twan Gils AV Passaat 3:51,56 3:53,50
5 Flynn Pelser PAC 3:57,52 3:59,00
6 Jayden Jeras AV Passaat 4:04,43 ---
7 Sjoerd Kleinjan AV Passaat 4:15,10 ---
8 Jari Goudena Clytoneus 4:33,66 3:58,71
Jurre Chapel AV Passaat DNS ---