Uitslagen Indoor Recordwedstrijd Jun ABC Sen Masters

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard PAC 7,60 7,50
2 Thomas van Vlerken HAC 7,62 ---
Aron Schott PAC DQ 7,41
Brian Pot Heredia AV Jahn II DNS 7,36



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Stefan Pol AV `40 8,94 9,17



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Levi Verver AV Fortuna 12,39 12,69 12,54 13,80 13,80 ---
2 Devi Robbemond AV Fortuna 12,61 12,78 12,51 13,09 13,09 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Spiljard PAC 4,40 4,75
2 Jonas Vander avert Belgie 3,90 4,41
3 Hans Harting AV `47 3,60 3,80
4 Kaan Mollaoglu AV Sprint 3,30 3,50
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNS 4,40



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Thomas van Vlerken HAC 4,51 X 5,75 X 5,75 ---
Brian Pot Heredia AV Jahn II - DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ömer Pesket Fortius 7,51 7,41
2 Marijn Sloot AV Fortuna 7,52 7,64
3 Duane van Dijkhuizen Fortius 7,68 7,70
4 Tom van Buuren Olympus `70 7,78 7,85
5 Yannick De Burbure Fortius 8,02 ---
Keenan Blake Almere `81 DNS ---



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marijn Sloot AV Fortuna 9,60 9,70
Jip Haest Spado DNS 8,47
Joep Bovee Spado DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Yannick De Burbure Fortius 13,43 13,18 12,96 12,78 13,43 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lennert Naeff Heerenveen 1,85 1,92



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Fortius 4,20 4,41
2 Jip Haest Spado 3,90 4,10
2 Brent Philips Belgie 3,90 3,96
4 Joep Bovee Spado 3,50 3,50
Lennert Naeff Heerenveen DNS 4,15



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Lennert Naeff Heerenveen 5,51 X 5,64 X 5,64 6,16



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 7,26 ---
2 Lars Dauw ARV Ilion 7,44 7,38
3 Jarno van der Meide PAC 7,64 ---
4 Twan Hogerbrugge AV `47 7,78 7,78
5 Wessel de Lange Fortius 7,79 7,81
6 Joas van Hellenondt Leiden 7,97 8,00
7 Milan Vink Fortius 8,55 ---
8 Yuma van Dijkhuizen Fortius 8,59 8,81
9 Ota Aigbosuria Fortius 8,85 ---
10 Sven Hurkmans Fortius 8,95 ---
Jermaine Kleine AC TION DNS 7,43
Milan Beuning AC TION DNS 7,42



Jongens Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 8,13 8,14
2 Jarno van der Meide PAC 8,66 ---
3 Joas van Hellenondt Leiden 9,05 8,92
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 9,05 9,22
5 Viggo Tijbosch PH 9,15 ---
6 Lars Dauw ARV Ilion 9,23 ---
7 Stefan de Groot AV `47 9,73 ---
8 Yuma van Dijkhuizen Fortius 11,77 ---
8 Milan Vink Fortius 11,77 ---
Stijn Hendriks Scorpio DNS 8,67
Jermaine Kleine AC TION DNS 8,59



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jip de Greef Altis 14,15 14,49 14,76 14,35 14,76 14,13
2 Milan Beuning AC TION 13,07 11,22 13,88 14,05 14,05 13,62
3 Thom Kortenoever Typhoon 13,31 13,49 13,54 13,57 13,57 14,35
4 Finn Damhoff AV Haarlem 11,85 12,10 11,83 11,36 12,10 ---
5 Ryan Jansen Scorpio 11,22 11,51 11,02 - 11,51 ---
6 Stefan de Groot AV `47 9,85 10,52 10,13 10,20 10,52 ---
7 Wessel de Lange Fortius 10,20 9,62 8,54 10,14 10,20 9,50
8 Sven Hurkmans Fortius 9,38 8,88 9,07 8,66 9,38 ---
9 Freek Bosveld Fortius 7,17 7,89 7,99 7,64 7,99 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jip de Greef Altis 1,75 1,75
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,75 1,80
1 Milan Beuning AC TION 1,75 1,80
4 Krijn van Hofweegen Pallas `67 1,70 1,67
5 Mees Schneider Fortius 1,55 ---
6 Milan Vink Fortius 1,45 ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Max Jongenburger Phanos 2,90 3,10
2 Yuma van Dijkhuizen Fortius 2,40 2,60
3 Ota Aigbosuria Fortius 2,10 ---
Thom Kortenoever Typhoon DNS 2,80



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 6,03 5,96 6,05 6,01 6,05 5,74
2 Viggo Tijbosch PH 5,52 5,80 5,85 5,98 5,98 ---
3 Wessel de Lange Fortius X 5,67 5,56 5,57 5,67 5,73
4 Jip de Greef Altis 5,62 5,43 X X 5,62 5,74
5 Thom Kortenoever Typhoon 5,57 5,59 5,48 X 5,59 5,93
6 Lars Dauw ARV Ilion 5,46 5,29 5,26 X 5,46 5,66
7 Twan Hogerbrugge AV `47 5,44 5,31 5,06 5,41 5,44 5,64
8 Krijn van Hofweegen Pallas `67 5,19 5,14 4,70 X 5,19 5,57
9 Stefan de Groot AV `47 4,96 4,72 4,56 4,65 4,96 ---
10 Ryan Jansen Scorpio 4,85 4,76 4,34 X 4,85 ---
Jermaine Kleine AC TION - DNS 6,33



Masters Mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Samora Strijder M40 - U-Track 7,76 8,00
2 Bart Roth M45 - U-Track 7,85 7,81
3 Leo van der Aa M45 - AV Fortuna 8,19 7,90
4 Tjerk Vos M65 - SV Noordkop 8,20 8,27
5 Robert Florusse M40 - Fortius 8,21 8,00
6 Melvin Smith M50 - AV Fortuna 8,34 ---
7 Frank Bossers M50 - Spado 8,38 8,25
7 Glenn Hoffman M60 - SCSP 8,38 ---
9 Pieter Jacobs M50 - Fortius 8,40 8,32
10 Ricardo Hill M60 - Fortius 8,41 8,23
11 Rens van der Elst M50 - Fortius 8,57 8,52
12 Berry de Bruijn M40 - Fortius 8,79 ---
13 Byong Schreur M45 - AV `40 8,81 ---
14 Dick Jorissen M60 - Spark 8,89 8,80
15 Piet Verbeek M75 - AV `56 11,00 11,00
16 Chris Mettrop M75 - Spark 11,13 10,60
Harry Limburg M55 - Triathlon DNS 8,70



Masters Mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Frank Bossers M50 - Spado 10,64 10,30



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 - Fortius 12,37 13,24 X X 13,24 ---
2 Norman Van Mook M45 - THOR 12,10 12,45 X 12,96 12,96 ---
3 Robert Florusse M40 - Fortius X X 11,85 X 11,85 ---
4 Samora Strijder M40 - U-Track 9,87 10,88 10,47 X 10,88 10,50
5 Melvin Smith M50 - AV Fortuna 8,69 X 7,55 6,51 8,69 ---
Berry de Bruijn M40 - Fortius - DNS ---
Hector Buyle M55 - SCSP - DNS ---
Willem Langeland M60 - AL73 - DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum M50 - Fortius 1,65 ---
2 Onno Waalewijn M70 - AV 1923 1,25 1,30



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Leo van der Aa M45 - AV Fortuna 3,20 3,50
Onno Waalewijn M70 - AV 1923 NM 1,91
Willem Langeland M60 - AL73 DNS 3,40



Masters Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jurgen van Berkum M50 - Fortius 5,49 5,67 5,63 X 5,67 ---
2 Frank Bossers M50 - Spado 4,59 4,78 4,36 X 4,78 5,22
3 Melvin Smith M50 - AV Fortuna 4,59 4,17 4,54 4,14 4,59 ---
4 Onno Waalewijn M70 - AV 1923 3,15 3,29 3,41 3,42 3,42 3,97
Harry Limburg M55 - Triathlon - - - - DNS 4,42



Masters Vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nicole Rutten V50 - AV `40 9,27 ---
2 Simone Veth V40 - AV Passaat 9,70 9,71
3 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 10,00 ---
Annette Roozen V40 - U-Track DNS ---



Masters Vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Aafke van Daalen V45 - AV `47 9,71 9,67
2 Linda van Berkel V50 - AV `40 10,86 ---
Simone Veth V40 - AV Passaat DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Simone Veth V40 - AV Passaat 8,77 9,75 X X 9,75 10,24
2 Dini Grootenboer V70 - Fortius 6,13 5,97 6,46 6,39 6,46 ---
3 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,08 6,19 6,19 6,13 6,19 ---
4 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 6,09 5,99 6,19 6,04 6,19 ---



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel V50 - AV `40 1,40 ---



Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sigrid Florusse V35 - Fortius 2,80 2,80



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Linda van Berkel V50 - AV `40 4,04 4,19 4,18 - 4,19 ---
2 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina - - 3,58 3,58 ---
Annette Roozen V40 - U-Track - - - DNS ---



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Tes Van Noort Fortius 8,61 ---
2 Daniëlle Batenburg AV Passaat 8,71 8,80
3 Yvette Jorissen Spark 8,93 9,30
4 Sharon de Smoker Fortius 9,13 ---
5 Saskia van der Boor Fortius 9,20 8,85
6 Joyce Verheezen AV Fortuna 9,37 9,28
7 Eri van Berkum Fortius 9,59 ---
Sheralda Bottse NEAV DNS ---
Sophie van der Spoel Fortius DNS 8,65



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius 10,55 9,90
2 Sharon de Smoker Fortius 11,01 ---
3 Eri van Berkum Fortius 11,49 ---
4 Joyce Verheezen AV Fortuna 12,26 9,99
Sheralda Bottse NEAV DNS ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Saskia van der Boor Fortius 1,50 1,46
2 Tes Van Noort Fortius 1,45 ---
Eri van Berkum Fortius DNS ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Tes Van Noort Fortius 4,47 4,49 4,35 4,33 4,49 ---
Sheralda Bottse NEAV - - DNS ---
Sophie van der Spoel Fortius - - DNS ---



Meisjes Junior B - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 60 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,97 16,51 16,87 X 16,87 17,49
Romy van Rijswijk THOR - DNS 7,73



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Judith Haarsma PAC 1,50 1,47



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nynke Kuipers Fortius 2,70 2,80



Meisjes Junior B - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Ilse Stok CAV Energie 8,33 8,22
2 Nienke Braamhaar AC TION 8,48 ---
3 Amber Bosman CAV Energie 8,54 8,68
4 Savannah Bailey Fortius 8,86 ---
5 Steffie Seher CAV Energie 8,90 ---
6 Maaike van Rijswijk CAV Energie 8,92 8,85
7 Danjela Lockhorst AV Statina 9,07 ---
8 Robin Vuik AV Statina 9,11 ---
9 Lene in 't Veld Fortius 9,36 ---
10 Eva Rijnsaardt Fortius 9,43 9,50
Julia van Dorp Fortius DNS 9,13



Meisjes Junior C - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 9,16 8,98
2 Mikki Lips AV Sprint 9,68 9,69
3 Lotte Haest Spado 9,73 9,82
4 Nienke Braamhaar AC TION 10,02 ---
5 Eva van Mook THOR 10,29 10,59
6 Ilse Stok CAV Energie 10,53 10,49
7 Amber Bosman CAV Energie 10,78 11,54
8 Yoni Markesteijn Fortius 10,80 10,99
9 Eline Verschueren CAV Energie 11,22 ---
10 Danjela Lockhorst AV Statina 11,37 ---
11 Lene in 't Veld Fortius 11,97 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 13,45 X 12,64 13,45 13,45 ---
2 Lotte Haest Spado 12,35 12,73 X X 12,73 13,54
3 Eva van Mook THOR 11,13 12,01 X X 12,01 12,41
4 Savannah Bailey Fortius 10,65 10,68 10,31 9,85 10,68 ---
5 Eva Rijnsaardt Fortius X X X 8,98 8,98 8,66
6 Julia van Dorp Fortius 6,60 7,36 7,44 6,60 7,44 7,03



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eline Verschueren CAV Energie 1,51 1,53
1 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,51 1,57
3 Yoni Markesteijn Fortius 1,41 1,40
4 Robin Vuik AV Statina 1,36 ---
4 Lene in 't Veld Fortius 1,36 ---
6 Danjela Lockhorst AV Statina 1,31 ---
6 Ilse Stok CAV Energie 1,31 1,40
Savannah Bailey Fortius DNS ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anouk Werkman AV `47 2,30 2,20



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 5,27 5,50 5,24 X 5,50 ---
2 Nienke Braamhaar AC TION 4,90 X 4,81 4,77 4,90 ---
3 Mikki Lips AV Sprint 4,74 4,47 4,61 4,47 4,74 ---
4 Eva van Mook THOR 4,58 4,48 4,60 4,32 4,60 4,91
5 Amber Bosman CAV Energie 4,25 4,10 3,85 3,75 4,25 4,42
6 Robin Vuik AV Statina 4,03 3,99 3,75 X 4,03 ---
7 Julia van Dorp Fortius X 3,95 X 3,81 3,95 4,18
8 Eva Rijnsaardt Fortius 3,76 3,70 3,86 3,75 3,86 4,15



Senioren mannen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Frank Everaarts AV Passaat 7,41 7,39
2 David Kovacs Phanos 7,52 7,51
3 Steff van de Poel AV Sprint 7,64 ---
4 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 7,79 ---
5 Jonathan Abrahamse Fortius 8,04 ---
6 Lars Smit AV `40 8,22 ---
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNS 7,19
Sam Zijlmans AV Sprint DNS ---



Senioren mannen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 9,83 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Lars Smit AV `40 7,75 7,56 X X 7,75 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Smit AV `40 1,60 ---
2 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 1,45 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Evbako Ogbeide PAC 4,00 4,34
Jaap van Zevenbergen AV Fortuna DNS 3,44
Sam Zijlmans AV Sprint DNS 4,10
Sam Kranse Rotterdam DNS 5,00



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 5,97 6,11 6,06 5,96 6,11 6,22
Jeffrey W...sodikromo AV Sparta - - - - DNS ---



Senioren vrouwen - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 8,08 8,18
2 Robin Hassing AV Fortuna 8,26 8,18
3 Yara van Dee AV Phoenix 8,50 ---
4 Pricilla Huisman Nijmegen 8,55 8,10
5 Carolien de Pater Avantri 8,60 ---
6 Veri Gutte AV Statina 8,72 8,68
7 Maaike Boon Fortius 8,90 8,78
8 Nikita Nijhuis Altis 8,94 8,88
Jimmerly Pinas Nijmegen DNS 7,88



Senioren vrouwen - 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Robin Hassing AV Fortuna 10,04 ---
2 Maaike Boon Fortius 10,85 10,09
3 Joyce Walgers Fortius 11,98 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Carolien de Pater Avantri 11,54 11,56 11,31 11,32 11,56 ---
2 Yara van Dee AV Phoenix 8,95 8,57 9,72 X 9,72 10,47
3 Veri Gutte AV Statina 8,47 8,96 8,26 9,42 9,42 ---
4 Tamara Bo...schansker Altis 7,34 6,83 6,87 6,85 7,34 7,50



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joyce Walgers Fortius 1,45 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,10 3,00
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 3,10 3,00
3 Pricilla Huisman Nijmegen 2,90 2,90
4 Cheyenne Eier Fortius 2,40 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Yara van Dee AV Phoenix 4,48 4,63 - 4,68 4,68 4,71
2 Carolien de Pater Avantri 3,58 4,13 4,15 4,28 4,28 ---
3 Nikita Nijhuis Altis 3,49 3,58 3,51 - 3,58 ---
4 Tamara Bo...schansker Altis 2,28 2,57 2,52 2,46 2,57 2,70
Cheyenne Eier Fortius - - - DNS ---