Uitslagen Olympic Moves The School Final - Papendal

Jongens klas 1-2 - Meerkamp

# Naam Team 80mKogelVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Wesley Hoffman JKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte J 1-2 10,23 10,41 51,69 5,14 382 382
2 Jhuriel Ines JKlas2 - Nederland Meergronden J 1-2 10,32 11,70 46,31 5,20 380 380
3 Dejeandro Krips JKlas2 - Nederland Meergronden J 1-2 10,63 10,96 54,70 4,99 378 378
4 Viggo Tijbosch JKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege J 1-2 10,43 13,29 44,00 5,32 377 377
5 Tijn Berendsen JKlas2 - LiemersC Liemers Co... HM J 1-2 10,71 11,60 47,50 4,71 362 362
6 Stam Martynox JKlas2 - Nederland Augustinianum J 1-2 10,62 9,90 51,69 4,58 357 357
7 Wouter Van der Stap JKlas2 - Nederland Augustinianum J 1-2 10,14 11,37 41,47 4,96 356 356
8 Simon Mol JKlas2 - Scholeng Echnaton J 1-2 10,86 9,55 48,82 5,02 352 352
9 Bram Driessens JKlas2 - Nederland Augustinianum J 1-2 11,11 11,38 56,18 4,45 342 342
10 Finn Verhoeff JKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege J 1-2 10,12 8,69 43,90 5,10 339 339
11 Neon Beck JKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte J 1-2 10,54 9,26 55,85 4,37 338 338
12 Mike Wennekes JKlas2 - LiemersC Liemers Co... HM J 1-2 10,77 10,84 39,46 4,86 331 331
13 Rens Kouwenhoven JKlas2 - LiemersC Liemers Co... HM J 1-2 10,96 9,79 47,05 4,46 330 330
14 Mitchell ...jssenraad JKlas2 - Nederland Meergronden J 1-2 10,67 9,97 39,40 4,81 326 326
15 Justin Hogeweg JKlas2 - Baudarti Baudartius J 1-2 10,36 9,54 34,08 4,77 315 315
16 Klaas Duursma JKlas2 - Onbekend Titus Brandsma J 1-2 11,02 10,08 40,53 4,50 314 314
17 Thomas Hepping JKlas2 - RoelofEc Roelof van...ege J 1-2 11,21 9,87 42,92 4,70 313 313
18 Joross Soriano JKlas2 - Nederland Meergronden J 1-2 11,31 10,66 41,51 4,61 312 312
19 Koos Van Selm JKlas2 - Nederland Zone College J 1-2 11,10 9,65 46,10 4,40 311 311
20 Raphael Ojo JKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci J 1-2 10,89 9,71 43,16 4,20 300 300
21 Sep De Jong JKlas1 - Nederland VC Walterbosch J 1-2 11,08 8,75 40,44 4,97 299 299
21 Geovanny ...r Tavares JKlas2 - Scholeng Echnaton J 1-2 11,15 9,17 49,04 4,31 299 299
23 Stijn Benjamins JKlas2 - RoelofEc Roelof van...ege J 1-2 10,66 9,25 48,26 3,73 295 295
24 Yorick Romeijn JKlas2 - Nederland Zone College J 1-2 11,34 9,32 48,38 4,12 286 286
25 Lieve van Buuren JKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege J 1-2 11,09 8,59 38,10 4,67 281 281
26 Jessie Knol JKlas2 - RoelofEc Roelof van...ege J 1-2 11,05 8,23 43,44 4,30 279 279
27 Lex Bruggeman JKlas2 - PiusColl Pius X College J 1-2 11,09 10,21 35,22 4,09 275 275
27 Argenis Te...da Cuevas JKlas2 - Onbekend Titus Brandsma J 1-2 11,20 9,95 31,50 4,48 275 275
29 Sebastiaan...selenberg JKlas2 - Baudarti Baudartius J 1-2 11,67 9,55 45,64 4,14 273 273
29 Luca Bos JKlas2 - Nederland De Goudse ...den J 1-2 11,09 8,22 43,63 4,24 273 273
29 Sarkies D...ghazarian JKlas2 - Protesta Noordik J 1-2 10,99 10,61 36,35 3,79 273 273
32 Justus Swaters JKlas2 - Onbekend Titus Brandsma J 1-2 11,40 9,14 41,49 4,36 270 270
33 Luuk De Geest JKlas2 - Onbekend Titus Brandsma J 1-2 12,06 9,44 45,45 3,97 261 261
34 Dion Slokker JKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci J 1-2 11,58 9,25 41,27 4,26 259 259
35 Nay Choo H... Htootha JKlas2 - Nederland De Goudse ...den J 1-2 11,38 7,54 44,90 4,31 258 258
36 Levy De winter JKlas2 - Protesta Noordik J 1-2 10,88 8,88 28,13 4,31 255 255
37 Jarick Kohl JKlas2 - Nederland Greijdanus J 1-2 11,52 7,13 41,76 4,49 253 253
38 Brecht van der Steen JKlas2 - Baudarti Baudartius J 1-2 10,65 8,71 39,35 3,60 252 252
39 Jens de Kock JKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege J 1-2 11,06 9,31 26,63 4,90 244 244
40 Thom de Weger JKlas2 - Nederland De Goudse ...den J 1-2 11,25 7,56 35,10 4,25 235 235
41 Isaiah Sweeb JKlas1 - Scholeng Echnaton J 1-2 10,73 9,02 31,31 4,44 229 229
42 Ayman Alla JKlas2 - Protesta Noordik J 1-2 12,22 7,37 40,29 4,40 227 227
43 Gideon Feddema JKlas1 - PiusColl Pius X College J 1-2 12,23 8,97 41,20 3,88 224 224
44 Nathan Isken JKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci J 1-2 11,11 8,92 25,21 4,59 220 220
45 Guilliendr...erindongo JKlas1 - Nederland Tabor Coll...pte J 1-2 11,09 8,47 37,90 4,49 215 215
46 Ben van Schaik JKlas2 - LiemersC Liemers Co... HM J 1-2 11,37 6,68 29,43 4,34 214 214
47 Silvijn Bokking JKlas2 - RoelofEc Roelof van...ege J 1-2 11,65 8,43 33,17 3,93 210 210
48 Edwin Boakye JKlas1 - Nederland Tabor Coll...pte J 1-2 11,41 6,44 41,27 4,54 209 209
49 Nino Van Middendorp JKlas1 - Nederland VC Walterbosch J 1-2 12,14 8,03 34,03 4,07 205 205
50 Leon Kruizinga JKlas2 - Nederland Greijdanus J 1-2 11,52 6,10 26,88 4,31 200 200
51 Christiaan...Voskuilen JKlas2 - Nederland Zone College J 1-2 12,82 8,08 43,56 4,25 196 196
52 Julius Prop JKlas1 - Nederland VC Walterbosch J 1-2 11,66 6,50 32,67 4,12 195 195
53 Storm Kuperus JKlas1 - Scholeng Echnaton J 1-2 11,37 6,75 31,77 3,65 190 190
54 Luuk Braun JKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte J 1-2 11,85 11,76 46,98 3,99 186 186
54 Emile Catz JKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci J 1-2 12,00 8,19 49,83 3,71 186 186
56 Tim De Weerd JKlas2 - Nederland Greijdanus J 1-2 12,64 7,58 33,58 3,24 180 180
56 Rida Boulahfa JKlas2 - Protesta Noordik J 1-2 12,07 7,41 28,35 3,82 180 180
58 Kai Muijsers JKlas1 - Nederland VC Walterbosch J 1-2 12,26 6,96 30,57 3,95 177 177
59 Freek Velthorst JKlas1 - Nederland Zone College J 1-2 12,32 7,55 41,76 3,30 165 165
60 Tijs Kok JKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci J 1-2 DNS 12,04 39,60 3,49 162 162
61 Thijn van der Zee JKlas2 - Baudarti Baudartius J 1-2 12,91 7,25 28,24 3,64 161 161
62 Yonathan Oeij JKlas2 - Nederland Greijdanus J 1-2 11,44 7,83 26,02 3,81 155 155
63 Collin Kempers JKlas2 - PiusColl Pius X College J 1-2 11,94 7,53 21,64 3,85 144 144
64 Tycho Maatje JKlas1 - PiusColl Pius X College J 1-2 12,78 5,04 35,47 3,06 132 132
65 Maarten Hagenaars JKlas2 - Nederland De Goudse ...den J 1-2 11,25 5,16 25,91 4,23 126 126
66 Tim van Tilburg JKlas2 - Nederland De Goudse ...den J 1-2 12,23 7,56 41,58 4,00 123 123
67 Merijn Nix JKlas1 - Nederland Augustinianum J 1-2 12,42 9,13 33,75 3,97 120 120
68 Niels Van Rooij JKlas1 - Nederland Augustinianum J 1-2 12,09 8,52 34,30 3,78 100 100
69 Giovanni Dieperink JKlas1 - Nederland Zone College J 1-2 12,60 6,51 37,31 3,95 91 91
70 Laurens Siemelink JKlas1 - PiusColl Pius X College J 1-2 DNS 6,67 32,09 DNS 86 86
71 Lans Timmermans JKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege J 1-2 11,39 7,52 33,00 4,08 49 49
72 Rafi Hammersma JKlas1 - Scholeng Echnaton J 1-2 13,13 4,94 31,54 3,19 45 45
73 Niels Kapteijn JKlas2 - Nederland Greijdanus J 1-2 13,65 5,10 26,65 3,19 37 37
74 Thijme Dunnebier JKlas2 - Baudarti Baudartius J 1-2 13,58 5,97 23,51 3,20 0 0
74 Kamiel Slieker JKlas2 - Nederland Meergronden J 1-2 12,01 7,06 39,20 4,11 0 0
74 Sacha Loovers JKlas2 - RoelofEc Roelof van...ege J 1-2 12,18 5,41 30,55 3,56 0 0
74 Nathan van Doorne JKlas2 - Onbekend Titus Brandsma J 1-2 12,86 7,23 27,91 3,38 0 0



Jongens klas 1-2 - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Maurick College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,14 350
2 Tabor College d'Ampte J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,80 335
3 Meergronden J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,97 320
4 Augustinianum J 1-2 (4x80m) - JKlas2 5 42,31 305
4 Echnaton J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,31 305
6 Baudartius J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,41 275
7 De Goudse Waarden J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,98 260
8 Roelof van Echten College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,07 245
9 Titus Brandsma J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,08 230
10 Greijdanus J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,41 215
11 PSG Da Vinci J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,13 200
12 VC Walterbosch J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,28 185
13 Zone College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,45 170
14 Liemers College HM J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 45,11 155
15 Noordik J 1-2 (4x80m) Protestants Scholengemeenschap Het Noordik - JKlas2 0 45,21 140
16 Pius X College J 1-2 (4x80m) Pius X College Scholengemeenschap - JKlas2 0 46,44 125



Meisjes klas 1-2 - Meerkamp

# Naam Team 80mKogelVortexVerPunten totaalTeam punten
1 Jools van ... Klundert MKlas1 - Nederland Blariacumc...ege M 1-2 10,94 10,60 35,48 4,47 385 385
2 Fien Molenberg MKlas2 - Christel Groevenbeek M 1-2 10,97 11,29 31,51 4,28 363 363
3 Juul De reijdt MKlas1 - Onbekend Graaf Enge...cht M 1-2 11,57 10,71 33,56 4,32 356 356
4 Kim Otten MKlas2 - Nederland Sevenwolden M 1-2 11,42 9,54 32,26 4,51 355 355
5 Lois Drent MKlas2 - Onbekend Graaf Enge...cht M 1-2 11,71 10,19 33,08 4,42 352 352
6 Lideweij Lensink MKlas1 - Christel CC Schaers...rde M 1-2 11,73 9,96 39,36 4,13 348 348
7 Joss Ruedisueli MKlas2 - Onbekend Graaf Enge...cht M 1-2 11,73 11,92 33,79 4,10 347 347
8 Mikki Vijn MKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte M 1-2 11,34 8,83 33,59 4,39 345 345
9 Samarijn Pluijmert MKlas2 - Scholeng Dr. Nassau...tus M 1-2 11,18 9,13 31,41 4,36 342 342
10 Isa Van Puffelen MKlas2 - Nederland VC Walterbosch M 1-2 11,52 8,85 33,23 4,34 333 333
11 Jildou Binnema MKlas2 - Nederland Sevenwolden M 1-2 12,19 10,38 40,20 4,13 331 331
12 Disha Oedai MKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte M 1-2 11,47 9,73 29,50 4,25 330 330
12 Noa Rutten MKlas2 - Nijmeegs NSG Groenewoud M 1-2 11,95 9,81 40,17 4,10 330 330
14 Renske van der Steen MKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege M 1-2 11,19 8,93 28,77 4,40 329 329
14 Mette Jacobs MKlas2 - Nederland Blariacumc...ege M 1-2 11,76 9,61 32,18 4,34 329 329
16 Jessica Sluiter MKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege M 1-2 10,67 9,34 30,85 3,96 324 324
17 Sam Bluiminck MKlas1 - Christel CC Schaers...rde M 1-2 11,74 9,75 30,89 4,15 323 323
18 Drucilla Nyanyo MKlas2 - Nederland Meergronden M 1-2 11,92 10,94 25,17 4,48 319 319
19 Carolien Remijn MKlas2 - Christel Groevenbeek M 1-2 11,63 8,50 29,11 4,43 312 312
20 Nanou Hofmann MKlas2 - Nederland Sevenwolden M 1-2 11,73 9,65 24,86 4,34 308 308
20 Lieke Feron MKlas2 - SintJans Sintjansco...ege M 1-2 11,18 9,53 26,06 4,01 308 308
22 Eva Bos MKlas2 - Scholeng Dr. Nassau...tus M 1-2 11,90 9,56 36,42 3,80 306 306
23 Myrthe Dantuma MKlas2 - Nederland VC Walterbosch M 1-2 12,51 9,57 36,21 4,08 303 303
24 Sien Raets MKlas1 - SintJans Sintjansco...ege M 1-2 12,15 9,24 34,82 3,99 302 302
25 Gwen Slaats MKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte M 1-2 11,78 9,86 33,16 3,70 301 301
26 Karlijn Linsen MKlas2 - Christel Groevenbeek M 1-2 11,52 10,33 21,37 3,97 295 295
27 Niva Schalkwijk MKlas2 - Nederland Meergronden M 1-2 11,07 7,98 23,70 4,19 288 288
28 Nina Leijten MKlas2 - Rembrand Rembrandt ...ege M 1-2 11,72 7,83 31,50 4,00 285 285
29 Laurie Broer MKlas1 - Baudarti Baudartius M 1-2 11,99 8,73 33,69 3,84 284 284
30 Janne Leenders MKlas2 - Rembrand Rembrandt ...ege M 1-2 11,45 8,86 23,44 3,96 279 279
31 Djoriana Dormans MKlas1 - SintJans Sintjansco...ege M 1-2 11,75 9,24 22,85 4,00 272 272
32 Madalynn de Jong MKlas2 - Martinus Martinusco...ege M 1-2 12,38 7,97 35,36 3,98 270 270
33 Olivia Carli MKlas2 - Scholeng Dr. Nassau...tus M 1-2 10,53 6,63 20,83 4,14 269 269
34 Danielle van Dijk MKlas2 - Nederland Blariacumc...ege M 1-2 11,83 8,97 26,24 3,66 252 252
35 Nina van Halen MKlas2 - Scholeng Dr. Nassau...tus M 1-2 12,17 7,36 28,17 4,13 250 250
36 Julie Povel MKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege M 1-2 11,60 8,46 19,20 3,79 246 246
37 Thamar Brouwer MKlas2 - Baudarti Baudartius M 1-2 11,44 6,71 22,47 3,80 241 241
37 Julia Schaaps MKlas2 - Nijmeegs NSG Groenewoud M 1-2 11,84 7,95 27,86 3,75 241 241
37 Lieke Widdershoven MKlas2 - SintJans Sintjansco...ege M 1-2 11,98 8,32 28,33 3,68 241 241
40 Lisa Heideman MKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci M 1-2 12,41 7,57 38,83 3,46 239 239
41 Faith Kombrink MKlas2 - Nederland Meergronden M 1-2 11,99 7,99 24,43 3,86 237 237
42 Marloes Oomen MKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege M 1-2 DNS 8,46 29,60 4,37 226 226
43 Magdalena Juckers MKlas2 - Martinus Martinusco...ege M 1-2 12,01 8,39 25,17 3,61 225 225
44 Annabel Peeters MKlas2 - Nijmeegs NSG Groenewoud M 1-2 12,41 7,33 30,72 3,66 222 222
45 Jasmijn Soreé MKlas2 - Nederland Blariacumc...ege M 1-2 12,49 7,54 29,95 3,67 220 220
46 Kim de Pater MKlas2 - Rembrand Rembrandt ...ege M 1-2 13,07 7,97 30,05 3,36 210 210
47 Eline Zwagemaker MKlas2 - Martinus Martinusco...ege M 1-2 13,30 8,60 27,32 3,30 205 205
48 Jules Bruins MKlas1 - Nederland VC Walterbosch M 1-2 12,36 8,12 19,00 3,66 201 201
49 Indira Kwakkel MKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci M 1-2 12,15 7,32 18,80 3,76 200 200
50 Brenda Vos MKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci M 1-2 11,50 5,79 20,18 3,95 197 197
51 Floortje Hendriks MKlas2 - Nederland Meergronden M 1-2 12,21 8,57 21,76 3,69 176 176
52 Raphaella Versluis MKlas2 - Baudarti Baudartius M 1-2 12,88 6,11 35,97 3,09 174 174
53 Hayat Askar MKlas2 - Nederland Sevenwolden M 1-2 12,51 10,57 30,20 3,86 168 168
54 Avani Blok MKlas1 - Christel CC Schaers...rde M 1-2 13,21 7,21 19,17 3,50 167 167
55 Tessa de Gooijer MKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte M 1-2 12,19 8,33 27,09 3,65 166 166
56 Caroline de Groen MKlas2 - Baudarti Baudartius M 1-2 11,72 5,67 21,03 4,10 158 158
57 Fenne Rademaker MKlas1 - Christel CC Schaers...rde M 1-2 13,11 8,49 21,10 3,38 151 151
57 Chiara de Haan MKlas2 - Martinus Martinusco...ege M 1-2 12,60 7,27 29,34 3,16 151 151
59 Rosanne Klijnsma MKlas2 - Baudarti Baudartius M 1-2 12,93 7,80 25,12 3,37 146 146
60 Lieske Drost MKlas2 - Nederland VC Walterbosch M 1-2 DNF 6,21 24,30 3,72 145 145
61 Anna Jansen MKlas2 - Nijmeegs NSG Groenewoud M 1-2 11,73 7,21 21,33 3,84 141 141
62 Noa Sinte...rtensdijk MKlas2 - Christel Groevenbeek M 1-2 12,42 8,91 21,36 3,88 139 139
63 Anouk Breed MKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci M 1-2 12,55 6,50 14,63 3,62 134 134
64 Lieke Geerling MKlas2 - Christel Groevenbeek M 1-2 11,81 7,33 27,23 3,87 129 129
65 Pomme Van Schaijk MKlas2 - Nijmeegs NSG Groenewoud M 1-2 12,50 7,88 30,26 3,55 127 127
66 Nikki Wouda MKlas2 - Purmeren PSG Da Vinci M 1-2 12,92 6,60 33,10 3,28 125 125
67 Alicia van...er Tempel MKlas2 - Nederland Sevenwolden M 1-2 12,31 6,90 21,16 3,94 120 120
68 Kira Van beek MKlas2 - Onbekend Graaf Enge...cht M 1-2 12,94 8,67 17,90 3,28 107 107
69 Elles Branderhorst MKlas2 - Rembrand Rembrandt ...ege M 1-2 12,60 6,17 DNS 3,56 91 91
70 Amber Van beek MKlas2 - Onbekend Graaf Enge...cht M 1-2 12,65 8,13 19,43 3,19 85 85
71 Noa Mentink MKlas2 - Rembrand Rembrandt ...ege M 1-2 13,81 6,35 19,56 3,35 81 81
72 Mijntje Gutter MKlas2 - Nederland Tabor Coll...pte M 1-2 13,99 7,50 28,70 3,53 65 65
73 Gwen de Droog MKlas2 - Nederland Meergronden M 1-2 12,62 7,10 27,63 3,67 61 61
74 Sophie Vilain MKlas2 - Martinus Martinusco...ege M 1-2 13,39 7,63 22,73 2,58 50 50
75 Mirte Luiten MKlas1 - Christel CC Schaers...rde M 1-2 13,52 5,69 17,75 3,48 43 43
76 Evy van Geenhuizen MKlas2 - MaurickC Maurick Co...ege M 1-2 13,25 6,18 18,33 2,84 39 39
77 Madeline Izelaar MKlas2 - Nederland VC Walterbosch M 1-2 13,59 4,76 14,51 3,40 37 37
78 Meike Boerema MKlas2 - Scholeng Dr. Nassau...tus M 1-2 12,50 DNS DNS DNS 0 0
78 Lieke Theunissen MKlas2 - SintJans Sintjansco...ege M 1-2 12,18 7,28 21,55 3,55 0 0



Meisjes klas 1-2 - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groevenbeek M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 43,57 350
2 Dr. Nassau Quintus M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 43,65 335
3 Graaf Engelbrecht M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 44,46 320
4 Maurick College M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 44,49 305
5 Meergronden M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 44,72 290
6 Blariacumcollege M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 44,75 275
7 Sintjanscollege M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 44,97 260
8 Tabor College d'Ampte M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 45,05 245
9 Sevenwolden M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 45,11 230
10 Baudartius M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 45,37 215
11 NSG Groenewoud M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 46,35 200
12 VC Walterbosch M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 46,54 185
13 Rembrandt College M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 47,43 170
14 CC Schaersvoorde M 1-2 (4x80m) Christelijk College Schaersvoorde - MKlas2 0 47,67 155
15 Martinuscollege M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 50,22 140
16 PSG Da Vinci M 1-2 (4x80m) - MKlas2 0 DNF 0