Uitslagen Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 3 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Levi Hazes AV 1923 JC Team 1 11,56 +0.8 m/s--- 903
2 Joeri van Rijswijck SAV JC 12,94 +1.5 m/s--- 677
3 Bas Meester AV Hollandia JC 13,04 -0.7 m/s--- 663
4 Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 13,55 +1.5 m/s--- 592
5 Sam Steur TAS `82 JC 13,70 -0.7 m/s--- 572
6 Daan Pronk AV Hylas JC 13,84 -0.7 m/s--- 554
7 Luuk Veldman AV Hylas JC 13,91 +1.5 m/s--- 545
8 Pieter Brand TAS `82 JC 14,19 -0.7 m/s--- 511
9 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...ulowna JC 14,26 +0.8 m/s--- 502
10 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JC 14,53 +0.8 m/s--- 470
11 Sem Gombault SV Noordkop JC 14,56 +1.5 m/s--- 467
12 Sten van Schagen AV NOVA JC 15,24 -0.7 m/s--- 392
13 Loek Timmer SAV JC 15,26 +0.8 m/s--- 390
14 Art Stuijvenberg AV NOVA JC 15,94 +0.8 m/s--- 321
15 Sam Wever AV NOVA JC 16,20 +0.8 m/s--- 0
16 Luuk Bruins AV Hollandia JC 16,99 -0.7 m/s--- 227
17 Olaf Vreeman AV 1923 JC Team 2 17,46 +1.5 m/s--- 188
Daan Wagenaar AV 1923 JC Team 1 DNS --- 0
Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
Martijn Dijkhuizen AV Hylas JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djoao Lobles SV Noordkop JC 2:18,10 --- 683
2 Bas Meester AV Hollandia JC 2:20,55 --- 656
3 David Möhringer AV Hera JC 2:23,57 --- 624
4 Tom Hoogeboom AV NOVA JC 2:25,22 --- 607
5 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JC 2:26,32 --- 595
6 Sam Steur TAS `82 JC 2:29,23 --- 566
7 Mark Dekker AV Hylas JC 2:31,80 --- 542
8 Dean Niesten AV Hera JC 2:32,57 --- 535
9 Sebastian Jansen AV 1923 JC Team 1 2:33,45 --- 527
10 Shai Walhain AV 1923 JC Team 1 2:33,68 --- 524
11 Teun Beers AV NOVA JC 2:34,90 --- 513
12 Luuk Bruins AV Hollandia JC 2:37,13 --- 494
13 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...ulowna JC 2:37,92 --- 487
14 Kevin Pronk SAV JC 2:39,34 --- 474
15 Loek Timmer SAV JC 2:39,75 --- 471
16 Steven de Moel AV NOVA JC 2:41,41 --- 0
17 Simon de Vries AV Hera JC 2:50,21 --- 0
18 Olaf Vreeman AV 1923 JC Team 2 2:57,79 --- 333



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bas Meester AV Hollandia JC 16,70 +0.7 m/s--- 578
2 Sjors van der Schot AV 1923 JC Team 2 17,79 +0.0 m/s--- 498
3 David Möhringer AV Hera JC 17,98 +0.0 m/s--- 485
4 Max Gimbergh AV 1923 JC Team 1 18,03 +0.7 m/s--- 482
5 Sebastian Jansen AV 1923 JC Team 1 18,67 +0.0 m/s--- 440
6 Menso Sch...Molendijk AV 1923 JC Team 1 19,51 +0.7 m/s--- 0
7 Mark Dekker AV Hylas JC 19,62 +0.7 m/s--- 384
8 Pieter Dekker AV NOVA JC 20,02 +0.0 m/s--- 361
9 Kevin Pronk SAV JC 20,71 +0.0 m/s--- 325
10 Julian van de Beek SAV JC 20,77 +0.0 m/s--- 322
11 Noah Baaren TAS `82 JC 20,84 +0.7 m/s--- 319
12 Djoao Lobles SV Noordkop JC 20,90 +0.0 m/s--- 316
13 Steven de Moel AV NOVA JC 21,02 +0.7 m/s--- 310



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hollandia JC (4x100m) AV Hollandia - JJC 0 --- 0
1 SV Noordkop JC (4x100m) SV Noordkop - JJC 0 --- 0
1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 49,05 750
1 AV Hera JC (4x100m) AV Hera - JJC 0 52,24 631
1 TAS `82 JC (4x100m) TAS `82 - JJC 0 54,29 563
1 AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 0 54,75 548
1 AV DOKEV Anna Paulowna JC (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJC 0 54,83 495
1 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 56,57 492
1 AV NOVA JC (4x100m) AV NOVA - JJC 0 58,30 442
1 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 0 58,77 379



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tsega Kifle AV 1923 JC Team 1 38,48 --- 619
2 Stijn Koonings TAS `82 JC 27,44 --- 455
3 Simon de Vries AV Hera JC 26,96 --- 447
4 Mitchell Kampert SV Noordkop JC 26,87 --- 445
5 Sten van Schagen AV NOVA JC 25,85 --- 428
6 Julius van Moorst AV 1923 JC Team 1 21,38 --- 0
7 Pieter Karel SAV JC 19,56 --- 316
8 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 19,37 --- 312
9 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JC 18,99 --- 305
10 Daemian va...der Zwart AV DOKEV A...ulowna JC 17,69 --- 0
11 Remco Post AV Hylas JC 16,97 --- 264
12 Art Stuijvenberg AV NOVA JC 12,67 --- 0
Martijn Dijkhuizen AV Hylas JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max Kuin SAV JC 30,55 --- 483
2 Pablo Lavino AV 1923 JC Team 1 27,66 --- 438
3 Julius van Moorst AV 1923 JC Team 1 25,47 --- 0
4 Mitchell Kampert SV Noordkop JC 22,53 --- 353
5 Stijn Koonings TAS `82 JC 21,81 --- 340
6 Thomas Prins AV NOVA JC 19,59 --- 299
7 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 17,14 --- 252
8 Pieter Karel SAV JC 16,84 --- 0
9 Sten van Schagen AV NOVA JC 16,17 --- 0
10 Daemian va...der Zwart AV DOKEV A...ulowna JC 14,39 --- 194
Sil de Graaf AV Hollandia JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max Kuin SAV JC 11,60 --- 596
2 Sil de Graaf AV Hollandia JC 9,36 --- 491
3 Sem Gombault SV Noordkop JC 8,92 --- 469
4 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 8,50 --- 448
5 Jeroen Turkstra AV 1923 JC Team 2 8,04 --- 423
6 Pablo Lavino AV 1923 JC Team 1 7,96 --- 0
7 Joran Timmerman AV Hera JC 7,36 --- 386
8 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 6,40 --- 330
9 Sam Wever AV NOVA JC 5,59 --- 280
10 Thomas Prins AV NOVA JC 5,47 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max Gimbergh AV 1923 JC Team 1 1,55 --- 663
2 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 1,55 --- 0
3 Pieter Dekker AV NOVA JC 1,55 --- 663
3 Noah Baaren TAS `82 JC 1,55 --- 663
5 Mark Dekker AV Hylas JC 1,50 --- 623
6 Mitchell Kampert SV Noordkop JC 1,45 --- 582
6 Joeri van Rijswijck SAV JC 1,45 --- 582
6 Dean Niesten AV Hera JC 1,45 --- 582
6 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JC 1,45 --- 582
10 Remco Post AV Hylas JC 1,45 --- 0
11 Sem Gombault SV Noordkop JC 1,40 --- 0
12 Jeroen Turkstra AV 1923 JC Team 2 1,40 --- 541
13 Julian van de Beek SAV JC 1,30 --- 0
13 Tijmen Jansen AV DOKEV A...ulowna JC 1,30 --- 0
Sam Wever AV NOVA JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pieter Brand TAS `82 JC 4,74 +0.0 m/s--- 568
2 Joeri van Rijswijck SAV JC 4,73 -0.9 m/s--- 566
3 Menso Sch...Molendijk AV 1923 JC Team 1 4,65 -0.2 m/s--- 550
4 Daan Pronk AV Hylas JC 4,57 -0.4 m/s--- 533
5 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,55 -0.9 m/s--- 529
6 Luuk Veldman AV Hylas JC 4,48 -1.3 m/s--- 0
7 Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 4,35 -1.4 m/s--- 0
8 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JC 4,25 -1.4 m/s--- 468
9 Djoao Lobles SV Noordkop JC 4,07 +0.0 m/s--- 432
10 Joran Timmerman AV Hera JC 4,05 -0.3 m/s--- 428
11 Sjors van der Schot AV 1923 JC Team 2 3,98 -0.8 m/s--- 414
12 Daemian va...der Zwart AV DOKEV A...ulowna JC 3,97 -1.6 m/s--- 0
13 Tom Hoogeboom AV NOVA JC 3,89 -0.7 m/s--- 396
14 Loek Timmer SAV JC 3,78 -0.1 m/s--- 0
15 Teun Beers AV NOVA JC 3,52 -0.8 m/s--- 0
16 Luuk Bruins AV Hollandia JC 3,04 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Enzo Meerstra AV Hollandia JD 10,68 -1.3 m/s--- 673
2 Noah Köllmann AV 1923 JD Team 2 10,84 +2.0 m/s--- 645
3 Tristan Sneekes AV Hollandia JD 10,92 +0.5 m/s--- 632
4 Job Geerds AV 1923 JD Team 1 10,95 +2.0 m/s--- 627
5 Christiaan Romello AV Hera JD Team 1 11,05 +0.5 m/s--- 610
6 Boriz Werkhoven AV 1923 JD Team 1 11,15 +2.0 m/s--- 594
7 Leon Caballer AV Hera JD Team 2 11,26 +0.5 m/s--- 577
8 Quiroz Kuijper AV Hollandia JD 11,60 +0.5 m/s--- 0
9 Merlijn Bosman SAV JD Team 1 11,60 +2.0 m/s--- 525
10 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 11,67 +2.0 m/s--- 515
11 Milan Hovenier AV 1923 JD Team 3 11,73 +2.0 m/s--- 506
12 Wessel Staal AV Hera JD Team 1 12,04 +0.5 m/s--- 462
13 Lars Philipsen AV Hera JD Team 2 12,06 -1.3 m/s--- 459
14 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 12,08 +1.0 m/s--- 457
15 Luka Bakrac AV 1923 JD Team 1 12,19 +2.0 m/s--- 0
16 Tom Schoemaker AV Hera JD Team 1 12,33 +0.5 m/s--- 0
17 Bas Hoogeboom AV NOVA JD 12,54 -1.3 m/s--- 396
18 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 2 12,57 +1.0 m/s--- 392
19 Erik Rademakers AV NOVA JD 12,66 +1.0 m/s--- 381
20 Ben Aston AV Hylas JD 12,69 +1.0 m/s--- 377
Marius Bremmer AV 1923 JD Team 2 DQ --- 0
Lukas Laufenberg SV Noordkop JD DNS --- 0
Kamil Cyprowski AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
Casper Vlek AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Bram Huizinga SAV JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijmen van Leeuwen SAV JD Team 1 3:06,21 --- 648
2 Luca van Diepen AV Hylas JD 3:07,47 --- 638
3 Noah Baltus AV Hollandia JD 3:10,41 --- 615
4 Milan Bouwer AV Hera JD Team 1 3:13,34 --- 593
5 Wessel Staal AV Hera JD Team 1 3:19,30 --- 550
6 Daan Lunding AV 1923 JD Team 1 3:20,58 --- 542
7 Kay Ruiter SAV JD Team 1 3:23,78 --- 520
8 Daan Emmaneel AV NOVA JD 3:25,23 --- 510
9 Tobias van Belle AV 1923 JD Team 1 3:25,52 --- 508
10 Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 3:30,44 --- 0
11 Ben Aston AV Hylas JD 3:32,84 --- 462
12 Luca Roecoert AV NOVA JD 3:33,99 --- 455
13 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 2 3:34,76 --- 450
14 Kick Doornbos AV Hera JD Team 2 3:35,96 --- 443
15 Quinten van Delft AV Hollandia JD 3:40,54 --- 417
16 Dylan Adriaansen SV Noordkop JD 3:47,06 --- 381
17 Darren Bleeker AV Hollandia JD 3:47,18 --- 0
18 Wietze Schollaardt AV Hylas JD 3:47,40 --- 0
19 Twan Bok AV Hera JD Team 2 3:54,63 --- 341
Ignacio Bon AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Bram Huizinga SAV JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Job Geerds AV 1923 JD Team 1 13,18 +0.5 m/s--- 568
2 Jeff Tesselaar AV Hera JD Team 1 14,05 +0.4 m/s--- 483
3 Karsten de Roo AV Hylas JD 14,74 +0.5 m/s--- 423
4 Merlijn Bosman SAV JD Team 1 14,78 +0.5 m/s--- 420
5 Luka Bakrac AV 1923 JD Team 1 15,34 +0.5 m/s--- 375
6 Milan Bouwer AV Hera JD Team 1 15,46 +0.4 m/s--- 366
7 Leon Caballer AV Hera JD Team 2 15,57 +0.4 m/s--- 357
8 Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 2 15,86 +0.5 m/s--- 336
9 Daan Emmaneel AV NOVA JD 15,93 -0.6 m/s--- 331
10 Milan Hovenier AV 1923 JD Team 3 15,98 +0.5 m/s--- 328
11 Ruben Boers AV 1923 JD Team 2 16,32 +0.5 m/s--- 304
12 Anil Upadhaya AV 1923 JD Team 1 16,47 +0.5 m/s--- 0
13 Kick Doornbos AV Hera JD Team 2 16,76 -0.6 m/s--- 275
14 Mees Offerhaus AV Hollandia JD 16,98 +0.4 m/s--- 261
15 Marius Bremmer AV 1923 JD Team 2 17,07 -0.6 m/s--- 0
16 Kay Ruiter SAV JD Team 1 17,11 +0.4 m/s--- 253
17 Tom Schoemaker AV Hera JD Team 1 17,23 -0.6 m/s--- 0
18 Darren Bleeker AV Hollandia JD 17,30 -0.6 m/s--- 241
19 Dylan Adriaansen SV Noordkop JD 17,38 +0.4 m/s--- 236
20 Matthijs Kool AV Hylas JD 18,58 +0.4 m/s--- 169
21 Jord Steltenpool AV Hollandia JD 20,59 -0.6 m/s--- 0
22 Daan van Dorp AV Hylas JD 22,36 +0.4 m/s--- 0
Lukas Laufenberg SV Noordkop JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 --- 0
1 SAV JD Team 2 (4x80m) SAV - JJD 0 --- 0
1 AV Hera JD Team 1 (4x80m) AV Hera - JJD 0 41,78 682
1 AV Hollandia JD (4x80m) AV Hollandia - JJD 0 42,76 640
1 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 45,54 529
1 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 0 46,02 512
1 AV Hera JD Team 2 (4x80m) AV Hera - JJD 0 47,52 459
1 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 0 47,97 443
1 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 50,19 322
1 SAV JD Team 1 (4x80m) SAV - JJD 0 DQ 0
1 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNF 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Diede Mieras AV 1923 JD Team 1 36,44 --- 591
2 Yannick Jong SAV JD Team 1 28,50 --- 472
3 Ruben Boers AV 1923 JD Team 2 27,92 --- 462
4 Daan Emmaneel AV NOVA JD 26,70 --- 442
5 Gideon Möhringer AV Hera JD Team 1 25,27 --- 419
6 Mees Offerhaus AV Hollandia JD 23,44 --- 387
7 Kick Doornbos AV Hera JD Team 2 23,31 --- 385
8 Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 2 22,43 --- 0
9 Niels de Boer SAV JD Team 1 22,41 --- 0
10 Anil Upadhaya AV 1923 JD Team 1 21,66 --- 0
11 Koen Grapendaal AV Hylas JD 21,62 --- 354
12 Jim Goes AV Hollandia JD 21,33 --- 0
13 Aris Beers AV NOVA JD 19,57 --- 0
14 Bas Tot SV Noordkop JD 14,24 --- 205
15 Wietze Schollaardt AV Hylas JD 12,35 --- 0
Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD DNS --- 0
Ignacio Bon AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Solan Bitter AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Hoedjes AV Hera JD Team 1 33,43 --- 525
2 Bram Fenne AV 1923 JD Team 1 22,45 --- 351
3 Stef de Jong SAV JD Team 1 18,95 --- 287
4 Olav Mulder AV Hylas JD 18,09 --- 270
5 Jim Goes AV Hollandia JD 17,05 --- 250
6 Jens Hierck AV Hera JD Team 2 16,59 --- 240
7 Koen Grapendaal AV Hylas JD 15,04 --- 0
8 Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 14,80 --- 0
9 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 2 14,63 --- 199
10 Niels de Boer SAV JD Team 1 14,15 --- 0
11 Jesper Pijnacker SV Noordkop JD 12,84 --- 159
12 Erik Rademakers AV NOVA JD 11,37 --- 123
13 Jord Steltenpool AV Hollandia JD 8,40 --- 0
Casper Vlek AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Stan Groen AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Hoedjes AV Hera JD Team 1 12,39 --- 631
2 Diede Mieras AV 1923 JD Team 1 8,64 --- 455
3 Jim Goes AV Hollandia JD 8,27 --- 435
4 Lars Philipsen AV Hera JD Team 2 7,52 --- 395
5 Daan Lunding AV 1923 JD Team 1 7,33 --- 0
6 Olav Mulder AV Hylas JD 7,24 --- 379
7 Jesper Pijnacker SV Noordkop JD 7,07 --- 370
8 Yannick Jong SAV JD Team 1 6,93 --- 362
9 Mees Offerhaus AV Hollandia JD 6,60 --- 0
10 Casper Vlek AV 1923 JD Team 3 6,38 --- 329
11 Daan van Dorp AV Hylas JD 4,38 --- 0
Kamil Cyprowski AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
Noah Köllmann AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
Solan Bitter AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Diede Mieras AV 1923 JD Team 1 1,50 --- 623
2 Gideon Möhringer AV Hera JD Team 1 1,40 --- 541
3 Bram Fenne AV 1923 JD Team 1 1,35 --- 0
4 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,35 --- 499
5 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 2 1,30 --- 462
6 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 2 1,25 --- 426
7 Yannick Jong SAV JD Team 1 1,25 --- 0
8 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,25 --- 426
8 Bas Hoogeboom AV NOVA JD 1,25 --- 426
10 Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD 1,20 --- 389
10 Darren Bleeker AV Hollandia JD 1,20 --- 389
12 Quiroz Kuijper AV Hollandia JD 1,15 --- 0
12 Matthijs Kool AV Hylas JD 1,15 --- 0
Lukas Laufenberg SV Noordkop JD DNS --- 0
Kamil Cyprowski AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
Solan Bitter AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Jens Hierck AV Hera JD Team 2 --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeff Tesselaar AV Hera JD Team 1 5,10 +0.9 m/s--- 640
2 Job Geerds AV 1923 JD Team 1 4,86 +1.9 m/s--- 593
3 Enzo Meerstra AV Hollandia JD 4,80 +0.0 m/s--- 580
4 Merlijn Bosman SAV JD Team 1 4,51 +0.1 m/s--- 521
5 Quiroz Kuijper AV Hollandia JD 4,09 +0.9 m/s--- 0
6 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 2 4,03 +0.0 m/s--- 424
7 Milan Hovenier AV 1923 JD Team 3 4,02 +0.0 m/s--- 422
8 Stef de Jong SAV JD Team 1 4,00 +1.6 m/s--- 0
9 Christiaan Romello AV Hera JD Team 1 3,91 +0.9 m/s--- 0
10 Anil Upadhaya AV 1923 JD Team 1 3,62 +0.0 m/s--- 0
11 Luca Roecoert AV NOVA JD 3,49 +1.3 m/s--- 316
12 Aris Beers AV NOVA JD 3,45 +0.0 m/s--- 0
13 Matthijs Kool AV Hylas JD 3,39 +0.9 m/s--- 296
14 Marius Bremmer AV 1923 JD Team 2 3,38 +0.5 m/s--- 0
15 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 3,23 +0.0 m/s--- 0
16 Twan Bok AV Hera JD Team 2 3,13 +1.1 m/s--- 244
17 Bas Tot SV Noordkop JD 3,01 +0.9 m/s--- 220
18 Ignacio Bon AV 1923 JD Team 3 2,97 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anke Schoen AV Hylas MC 10,86 +0.2 m/s--- 642
2 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 11,00 +0.2 m/s--- 619
3 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,26 +0.5 m/s--- 577
4 Leonie Wierenga SAV MC Team 1 11,36 +0.5 m/s--- 561
5 Salina de Git AV Hollandia MC 11,73 +0.5 m/s--- 506
6 Amber van der Putten AV Hera MC 11,87 +0.2 m/s--- 486
7 Shauna Co... Dongeren SAV MC Team 1 11,91 +0.5 m/s--- 480
8 Roma de Ruiter AV Hylas MC 12,06 +0.2 m/s--- 459
9 Fabiënne Sluis AV 1923 MC Team 1 12,20 +0.2 m/s--- 440
10 Luna Braas SAV MC Team 1 12,32 +0.5 m/s--- 0
11 Noa Bouwer AV Hera MC 12,70 +0.2 m/s--- 376
12 Mette de Vos SAV MC Team 2 12,90 +0.5 m/s--- 352
13 Leonie Braakman SAV MC Team 2 13,36 +0.5 m/s--- 298



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nina van Diepen AV Hylas MC 3:11,42 --- 608
2 Salina de Git AV Hollandia MC 3:14,85 --- 582
3 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:15,87 --- 575
4 Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 3:17,81 --- 561
5 Noa Zoon SV Noordkop MC 3:19,42 --- 550
6 Vere Tavenier AV Hera MC 3:23,81 --- 520
7 Isa Raadgers SV Noordkop MC 3:24,83 --- 513
8 Carissa de Git AV Hollandia MC 3:32,50 --- 464
9 Evelien Bouma AV Hylas MC 3:37,19 --- 436
10 Amber van der Putten AV Hera MC 3:37,69 --- 433
11 Femke Sikkink SAV MC Team 1 3:46,87 --- 382
12 Leonie Braakman SAV MC Team 2 4:10,90 --- 265
Sophia van Lil AV 1923 MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anke Schoen AV Hylas MC 13,60 +1.2 m/s--- 526
2 Tessa de Ruiter AV 1923 MC Team 1 14,00 +1.2 m/s--- 488
3 Lois Nederveen AV Hollandia MC 14,65 +0.2 m/s--- 430
4 Femke Sikkink SAV MC Team 1 14,91 +0.2 m/s--- 409
5 Rachel Sarsini AV 1923 MC Team 1 15,28 +1.2 m/s--- 380
6 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 15,77 +0.2 m/s--- 343
7 Shauna Co... Dongeren SAV MC Team 1 16,50 +0.2 m/s--- 292
8 Roma de Ruiter AV Hylas MC 17,33 +1.2 m/s--- 239
Elja Mantel AV 1923 MC Team 1 DNS --- 0
Marloes van Doeveren SAV MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 --- 0
1 AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 0 --- 0
1 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 0 --- 0
1 AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 0 41,80 681
1 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 42,63 645
1 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 0 44,73 560
1 AV Hera MC (4x80m) AV Hera - MJC 0 46,00 512
1 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 25,35 --- 420
2 Tessa de Ruiter AV 1923 MC Team 1 25,24 --- 418
3 Evelien Bouma AV Hylas MC 20,26 --- 329
4 Judie Jonker AV Hera MC 18,70 --- 299
5 Anouk Bakker SAV MC Team 1 18,15 --- 288
6 Aniska Sinnige SAV MC Team 1 16,68 --- 0
7 Leonie Keppel AV Hera MC 15,84 --- 0
8 Alet Juckers SAV MC Team 2 15,32 --- 229
9 Mette Volkers AV Hylas MC 15,14 --- 0
Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 DQ --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 22,19 --- 347
2 Leonie Keppel AV Hera MC 21,94 --- 342
3 Judie Jonker AV Hera MC 19,54 --- 0
4 Anouk Bakker SAV MC Team 1 18,38 --- 276
5 Michelle van Dorth AV Hylas MC 18,31 --- 275
6 Aniska Sinnige SAV MC Team 1 17,79 --- 0
7 Alet Juckers SAV MC Team 2 16,99 --- 248
8 Deniece Bromlewe SV Noordkop MC 15,78 --- 224
9 Noa Brunt AV Hylas MC 15,78 --- 0
Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 9,88 --- 517
2 Tessa de Ruiter AV 1923 MC Team 1 9,42 --- 494
3 Aniska Sinnige SAV MC Team 1 9,33 --- 490
4 Leonie Keppel AV Hera MC 8,69 --- 457
5 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 8,40 --- 0
6 Anouk Bakker SAV MC Team 1 8,07 --- 0
7 Mette Volkers AV Hylas MC 7,66 --- 403
8 Mette de Vos SAV MC Team 2 6,21 --- 319
9 Deniece Bromlewe SV Noordkop MC 5,96 --- 303
10 Joyce Smit AV Hera MC 5,69 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noa Brunt AV Hylas MC 1,50 --- 623
2 Lois Nederveen AV Hollandia MC 1,40 --- 541
2 Fabiënne Sluis AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 541
2 Leonie Wierenga SAV MC Team 1 1,40 --- 541
5 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,40 --- 0
6 Vere Tavenier AV Hera MC 1,35 --- 499
7 Joyce Smit AV Hera MC 1,15 --- 0
8 Carissa de Git AV Hollandia MC 1,10 --- 0
Marloes van Doeveren SAV MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,44 -0.5 m/s--- 506
2 Femke Sikkink SAV MC Team 1 4,43 -1.9 m/s--- 504
3 Michelle van Dorth AV Hylas MC 4,33 -0.2 m/s--- 484
4 Evelien Bouma AV Hylas MC 4,12 +0.0 m/s--- 0
5 Luna Braas SAV MC Team 1 4,05 +0.0 m/s--- 0
6 Rachel Sarsini AV 1923 MC Team 1 3,92 -2.2 m/s--- 402
7 Noa Bouwer AV Hera MC 3,90 -0.8 m/s--- 398
8 Deniece Bromlewe SV Noordkop MC 3,53 +0.0 m/s--- 324
Elja Mantel AV 1923 MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rika Bakker SAV MD Team 1 8,73 +1.0 m/s--- 602
2 Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 9,00 -0.3 m/s--- 549
3 Laura van Langen SAV MD Team 1 9,06 +1.0 m/s--- 537
4 Lysanne Zaal AV Hera MD Team 1 9,08 +2.5 m/s--- 534
5 Nina Kruijer AV Hylas MD 9,17 +1.0 m/s--- 517
6 Denise Overweel AV 1923 MD Team 1 9,22 -0.3 m/s--- 508
7 Lisette Doodeman AV NOVA MD 9,30 +0.5 m/s--- 494
8 Luna Brasser AV 1923 MD Team 3 9,32 +2.5 m/s--- 490
8 Mirre Gielen TAS `82 MD 9,32 -0.3 m/s--- 490
10 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 9,39 +1.0 m/s--- 478
11 Cindy ten Have SV Noordkop MD 9,40 +2.5 m/s--- 476
12 Irene Baars SV Noordkop MD 9,41 +0.5 m/s--- 474
13 Isla Schenk AV 1923 MD Team 1 9,43 +0.5 m/s--- 0
14 Tess Bregman SAV MD Team 1 9,60 +1.0 m/s--- 0
15 Lola Nat AV 1923 MD Team 2 9,68 +0.5 m/s--- 429
16 Dieuwke Domsdorf AV Hollandia MD 9,69 +1.0 m/s--- 427
17 Nour Imane Bakhcha AV 1923 MD Team 3 9,70 +0.5 m/s--- 426
18 Aerin Gaston AV 1923 MD Team 3 9,78 -0.3 m/s--- 0
19 Lara Godfriedt AV Hollandia MD 9,83 +1.0 m/s--- 405
20 Ciara Cof... Dongeren SAV MD Team 2 9,84 +1.0 m/s--- 403
21 Fieke Bruin SAV MD Team 3 9,85 -0.3 m/s--- 401
21 Myrthe Koelemeij AV Hera MD Team 1 9,85 -0.3 m/s--- 401
23 Marijn Risseeuw AV 1923 MD Team 2 9,97 +0.5 m/s--- 383
24 Elia van der Velde SAV MD Team 3 9,98 +2.5 m/s--- 381
25 Amy Groot AV 1923 MD Team 2 10,22 -0.3 m/s--- 0
26 Nova Poland AV Hera MD Team 2 10,26 -0.3 m/s--- 339
27 Jade Glas TAS `82 MD 10,36 +0.5 m/s--- 325
28 Silke Jansen AV Hera MD Team 1 10,39 +0.5 m/s--- 0
29 Bente Lieuwes AV Hera MD Team 2 10,47 +2.5 m/s--- 309
30 Chanel Slagter AV Hollandia MD 10,71 +2.5 m/s--- 0
Zena Stegeman SV Noordkop MD DNS --- 0
Kim Hendriks AV Hylas MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Laura van Langen SAV MD Team 1 3:05,55 --- 653
2 Gwen Feenstra AV Hera MD Team 1 3:09,12 --- 625
3 Fee Mok SAV MD Team 1 3:18,37 --- 557
4 Nina Kruijer AV Hylas MD 3:30,53 --- 476
5 Lois de la Mar AV 1923 MD Team 1 3:31,03 --- 473
6 Meike Kruijer AV NOVA MD 3:32,76 --- 463
7 Sanna Oostveen AV 1923 MD Team 1 3:35,64 --- 0
8 Lieke ten Wolde AV 1923 MD Team 1 3:35,71 --- 445
9 Silke Jansen AV Hera MD Team 1 3:35,94 --- 443
10 Nik Kwaad AV Hollandia MD 3:37,51 --- 434
11 Misha Pier AV 1923 MD Team 2 3:39,77 --- 421
12 Olga Mommersteeg AV 1923 MD Team 3 3:43,43 --- 400
13 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3:45,85 --- 387
14 Amy Groot AV 1923 MD Team 2 3:47,41 --- 379
15 Joelle Wagemaker SAV MD Team 2 3:47,95 --- 376
16 Tess Bregman SAV MD Team 1 3:48,13 --- 0
17 Britt Nederveen AV Hollandia MD 3:58,01 --- 324
18 Isa Bakker SAV MD Team 3 4:04,20 --- 295
19 Isa Telman AV Hera MD Team 2 4:10,69 --- 266
20 Bente Lieuwes AV Hera MD Team 2 4:24,56 --- 208
Sofie Oden SV Noordkop MD DNS --- 0
Sofie Mahieu SV Noordkop MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt Nederveen AV Hollandia MD 11,16 +1.4 m/s--- 463
2 Femke Jonker AV Hera MD Team 1 11,61 +1.0 m/s--- 414
3 Mirre Gielen TAS `82 MD 11,63 +1.0 m/s--- 412
4 Myrthe Koelemeij AV Hera MD Team 1 11,97 +0.3 m/s--- 378
5 Lisa Church AV NOVA MD 11,98 +1.1 m/s--- 377
6 Lieke ten Wolde AV 1923 MD Team 1 12,01 +1.1 m/s--- 374
7 Tess Bregman SAV MD Team 1 12,10 +1.4 m/s--- 365
8 Megan Veen AV NOVA MD 12,69 +0.3 m/s--- 311
9 Mae Liefeld AV 1923 MD Team 1 12,74 +1.0 m/s--- 307
10 Dana Dullemond AV 1923 MD Team 1 12,88 +0.3 m/s--- 0
11 Ciara Cof... Dongeren SAV MD Team 2 12,97 +1.4 m/s--- 287
12 Maria Ishaq AV 1923 MD Team 3 13,37 +1.1 m/s--- 255
13 Aerin Gaston AV 1923 MD Team 3 13,45 +0.3 m/s--- 249
14 Noah Verduin TAS `82 MD 13,49 +1.0 m/s--- 246
15 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 13,77 +1.4 m/s--- 224
16 Marijn Risseeuw AV 1923 MD Team 2 13,82 +1.1 m/s--- 221
17 Kris Ploegmakers AV 1923 MD Team 3 13,84 +1.1 m/s--- 0
18 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 3 14,04 +1.1 m/s--- 205
19 Elia van der Velde SAV MD Team 3 14,14 +1.1 m/s--- 198
20 Doenya Dankmeyer AV Hollandia MD 14,37 +1.4 m/s--- 182
21 Esther Keizer AV Hera MD Team 2 14,85 +1.0 m/s--- 150
22 Joelle Wagemaker SAV MD Team 2 14,96 +1.4 m/s--- 143
Zena Stegeman SV Noordkop MD DNS --- 0
Sofie Mahieu SV Noordkop MD DNS --- 0
Suzanne de Wit SV Noordkop MD DNS --- 0
Lieke van der Wal AV 1923 MD Team 2 DNS --- 0
Merel Dekker SAV MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 0 --- 0
1 TAS `82 MD (4x60m) TAS `82 - MJD 0 --- 0
1 AV Hera MD Team 1 (4x60m) AV Hera - MJD 0 33,26 650
1 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 0 34,13 555
1 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 35,22 501
1 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 0 36,13 509
1 AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 0 36,44 495
1 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 36,80 479
1 AV 1923 MD Team 3 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 37,83 385
1 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 38,01 428
1 AV Hera MD Team 2 (4x60m) AV Hera - MJD 0 38,21 419
1 SAV MD Team 3 (4x60m) SAV - MJD 0 38,53 407
1 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 28,93 --- 478
2 Ella Mosselman SAV MD Team 1 21,04 --- 0
3 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 2 20,39 --- 331
4 Noah Verduin TAS `82 MD 18,15 --- 288
5 Lisette Doodeman AV NOVA MD 17,51 --- 275
6 Denise Overweel AV 1923 MD Team 1 16,80 --- 260
7 Esther de Cock AV Hollandia MD 15,71 --- 237
8 Cindy ten Have SV Noordkop MD 15,44 --- 232
9 Myrthe Koelemeij AV Hera MD Team 1 15,04 --- 223
10 Bente Lieuwes AV Hera MD Team 2 14,26 --- 205
11 Lois de la Mar AV 1923 MD Team 1 14,10 --- 0
12 Olga Mommersteeg AV 1923 MD Team 3 13,41 --- 186
13 Annika Boogaard SAV MD Team 2 12,80 --- 172
14 Maaike Mathlener AV Hera MD Team 2 12,12 --- 0
15 Jade Glas TAS `82 MD 11,74 --- 0
16 Rosanna Tolsma AV Hollandia MD 11,45 --- 0
17 Kris Ploegmakers AV 1923 MD Team 3 8,98 --- 0
18 Amy Groot AV 1923 MD Team 2 8,92 --- 0
19 Andrea Martens SV Noordkop MD 8,86 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa Kuin AV Hera MD Team 1 28,76 --- 455
2 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 25,31 --- 400
3 Dana Dullemond AV 1923 MD Team 1 20,38 --- 314
4 Fleur Hoogervorst AV 1923 MD Team 1 18,12 --- 0
5 Meike Kruijer AV NOVA MD 15,90 --- 226
6 Rosanna Tolsma AV Hollandia MD 15,88 --- 226
7 Sabine Dodeman SAV MD Team 2 15,64 --- 221
8 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 2 14,54 --- 197
9 Noah Verduin TAS `82 MD 14,52 --- 197
10 Aerin Gaston AV 1923 MD Team 3 13,96 --- 184
11 Doenya Dankmeyer AV Hollandia MD 13,85 --- 0
12 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 12,71 --- 0
13 Olga Mommersteeg AV 1923 MD Team 3 11,18 --- 0
Sofie Oden SV Noordkop MD DNS --- 0
Iris Brinkman SV Noordkop MD DNS --- 0
Lieke van der Wal AV 1923 MD Team 2 DQ --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rosa Kuin AV Hera MD Team 1 12,71 --- 645
2 Fleur Hoogervorst AV 1923 MD Team 1 9,81 --- 513
3 Laura van Langen SAV MD Team 1 9,22 --- 484
4 Isla Schenk AV 1923 MD Team 1 8,24 --- 0
5 Rosanna Tolsma AV Hollandia MD 8,13 --- 428
6 Esther de Cock AV Hollandia MD 8,01 --- 0
7 Fee Mok SAV MD Team 1 7,50 --- 0
8 Andrea Martens SV Noordkop MD 6,59 --- 342
9 Sabine Dodeman SAV MD Team 2 6,29 --- 324
10 Maaike Mathlener AV Hera MD Team 2 6,10 --- 312
11 Mireille Ligthart AV NOVA MD 5,77 --- 292
Iris Brinkman SV Noordkop MD DNS --- 0
Kim Hendriks AV Hylas MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Megan Veen AV NOVA MD 1,50 --- 623
2 Isla Schenk AV 1923 MD Team 1 1,35 --- 499
3 Mirre Gielen TAS `82 MD 1,30 --- 462
4 Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 1,25 --- 0
5 Misha Pier AV 1923 MD Team 2 1,25 --- 426
5 Rika Bakker SAV MD Team 1 1,25 --- 426
7 Dieuwke Domsdorf AV Hollandia MD 1,20 --- 389
7 Femke Jonker AV Hera MD Team 1 1,20 --- 389
9 Nour Imane Bakhcha AV 1923 MD Team 3 1,10 --- 316
9 Isa Bakker SAV MD Team 3 1,10 --- 316
9 Nova Poland AV Hera MD Team 2 1,10 --- 316
12 Sabine Dodeman SAV MD Team 2 1,00 --- 242
Suzanne de Wit SV Noordkop MD DNS --- 0
Iris Brinkman SV Noordkop MD DNS --- 0
Merel Dekker SAV MD Team 1 DNS --- 0
Mireille Ligthart AV NOVA MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lysanne Zaal AV Hera MD Team 1 4,31 +1.4 m/s--- 480
2 Denise Overweel AV 1923 MD Team 1 4,18 +1.4 m/s--- 454
3 Irene Baars SV Noordkop MD 4,10 +2.2 m/s--- 438
4 Ella Mosselman SAV MD Team 1 3,98 +1.4 m/s--- 414
5 Gwen Feenstra AV Hera MD Team 1 3,90 +1.6 m/s--- 0
6 Britt Nederveen AV Hollandia MD 3,87 +1.5 m/s--- 392
7 Mae Liefeld AV 1923 MD Team 1 3,86 +1.9 m/s--- 0
8 Meike Kruijer AV NOVA MD 3,85 +1.7 m/s--- 388
9 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 3,84 +0.6 m/s--- 0
10 Esther Keizer AV Hera MD Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 380
11 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 3,78 +1.5 m/s--- 374
12 Luna Brasser AV 1923 MD Team 3 3,60 +2.7 m/s--- 338
13 Fieke Bruin SAV MD Team 3 3,54 +2.0 m/s--- 326
14 Nik Kwaad AV Hollandia MD 3,52 +2.1 m/s--- 0
15 Nina Kruijer AV Hylas MD 3,52 +1.2 m/s--- 322
16 Lola Nat AV 1923 MD Team 2 3,43 +1.7 m/s--- 304
17 Lisa Church AV NOVA MD 3,39 +0.8 m/s--- 0
18 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 3 3,35 +1.6 m/s--- 0
19 Jade Glas TAS `82 MD 3,27 +1.4 m/s--- 272
20 Maria Ishaq AV 1923 MD Team 3 3,24 +0.6 m/s--- 0
21 Isa Telman AV Hera MD Team 2 2,90 +0.8 m/s--- 0
Zena Stegeman SV Noordkop MD DNS --- 0
Misha Pier AV 1923 MD Team 2 DNS --- 0
Kim Hendriks AV Hylas MD DNS --- 0