Uitslagen 2e Stedenwedstrijd CD Junioren regio 18/19

Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 1500m100mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Mike Wennekes De Liemers 5:17,73 19,28 26,31 29,86 4,95 2475
2 Tijn Berendsen De Liemers 5:36,59 21,02 33,72 26,70 4,86 2351
3 Ian Pennock Climax 6:06,27 16,87 18,14 26,85 4,65 2204
4 Sven Wildeboer VAV 5:15,36 19,29 23,50 16,11 4,39 2076
5 Luc de Graag Climax 6:34,12 18,39 20,23 24,52 4,49 1983
6 Boris Vingerhoeds Nijmegen 5:54,89 20,03 18,70 23,79 4,24 1912
7 Tijs Antonise Nijmegen 6:21,33 18,96 20,07 21,27 4,18 1859
8 Joseph-Tsh...e Kuiper Climax 6:06,16 20,42 15,42 22,92 4,33 1792
9 Jesse Haak Climax 5:48,80 19,77 15,45 20,96 3,85 1753
10 Bart Verstraaten AV Wijchen 7:20,93 21,41 25,96 18,94 3,91 1582
11 Tygo Hulsebos VAV 6:42,35 24,25 16,54 22,97 3,82 1440
12 Yannick Adam AV Wijchen 6:31,16 DNS 21,65 17,09 4,39 1398
13 Robbe Evers AV Argo 6:02,29 23,46 13,39 17,05 3,69 1381
13 Jelle Sweers De Liemers 6:34,18 20,74 13,45 18,70 3,38 1381
15 Bao Schoenaker AV Argo 6:30,14 25,15 17,62 17,23 3,85 1359
16 Willem Glaudemans AV Wijchen 6:18,25 20,91 20,93 5,82 3,74 1341
17 Jasper Engbersen AV Argo 6:49,19 25,33 18,45 13,39 4,00 1264
18 Ferdinand Sanders AV Wijchen 7:19,47 22,57 14,48 14,96 3,64 1181
19 Stijn Hormes AV Wijchen 6:44,41 29,21 14,41 15,00 3,16 949
20 Wouter Hefti AV Wijchen 7:06,61 25,18 10,97 9,03 3,72 896
21 Ben Duis AV Argo DNS DNS 13,73 15,69 2,97 628
22 Nino Cassaro AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
22 Roan van Gils Nijmegen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 1500m100mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 5:30,03 15,22 27,75 34,64 5,57 2942
2 Tom Zoetelief Nijmegen 6:05,12 15,94 26,86 36,96 5,38 2735
3 Luka Schlief AV Argo 5:28,76 17,31 28,78 26,04 5,01 2548
4 Quinten Hofstad Pallas `67 5:06,23 17,81 24,41 32,57 4,53 2542
5 Boaz Kalter VAV 5:29,17 15,54 21,96 24,67 4,81 2513
6 Stijn Boer Nijmegen 6:05,85 18,65 39,98 26,80 4,97 2491
7 Rowan Spuesens AV Wijchen 6:25,53 16,27 30,46 26,89 5,07 2489
8 Jurre Dies...lumpenaar VAV 5:06,00 17,18 21,93 26,43 4,52 2446
9 Lars Laverman Nijmegen 6:18,98 17,84 32,90 26,56 4,92 2391
10 Emiel Verbon VAV 5:51,00 15,77 22,16 20,13 4,81 2334
11 Bjarne Stege AV Argo 5:56,61 22,40 24,60 28,16 4,79 2083
11 Jasper van Craaikamp VAV DNS 16,39 30,01 27,74 4,63 2083
13 Rik Dijkslag VAV 5:57,28 19,33 20,01 21,70 4,12 1907
14 Bart van Nieuwland AV Argo 6:18,51 19,16 23,78 17,79 4,40 1899
15 Samuel Schinagl Nijmegen 6:05,41 17,88 21,19 NM 5,21 1859
16 Daan Reefman Pallas `67 5:19,83 20,81 16,74 16,32 3,74 1721
17 Sil Garritsen AV Argo 6:27,05 21,93 16,56 15,81 4,10 1496
18 Jorn de Jager VAV 6:55,67 22,03 17,85 21,90 3,71 1482
19 Jelle Grisèl AV Wijchen 5:36,99 20,96 16,85 6,62 3,71 1393
20 Koen Geelen Pallas `67 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Siebe Sesink Nijmegen 3:31,20 17,50 12,98 23,94 4,46 1769
2 Sam van Keulen Nijmegen 3:17,33 17,79 19,15 24,69 2,69 1632
3 Yvo van den IJssel De Liemers 3:15,85 16,05 8,50 15,99 3,62 1530
4 Tymen Zwaga De Liemers 3:40,79 17,69 15,42 19,64 3,70 1524
5 Julien Adam AV Wijchen 4:05,26 17,01 14,84 19,60 3,63 1413
6 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:48,16 17,35 12,75 17,81 3,69 1407
7 Max Veerbeek Nijmegen 3:44,43 17,87 12,52 15,29 3,62 1324
8 Bas Berning AV Wijchen 5:01,54 17,32 18,56 21,32 3,68 1302
9 Sjuul Kegels Nijmegen 3:59,62 17,96 12,43 14,02 3,40 1167
10 Stijn Van Der Spoel Climax 4:36,36 17,89 13,20 16,36 3,50 1106
11 Colin Franken AV Argo 4:40,12 18,52 14,84 17,92 3,35 1097
12 Daniël Luchies Climax DNS 17,63 13,22 17,07 3,98 1069
13 Tristan Scheer Pallas `67 DNS 17,10 14,53 12,57 3,78 990
14 Mike van Otterlo VAV 4:03,91 19,31 11,83 11,10 3,39 989
15 Leslie van...n Schenau AV Wijchen 3:56,87 18,08 9,02 9,29 3,41 969
16 Stijn Vroegh Climax 4:37,41 19,28 10,37 17,42 3,40 962
17 Siebe Broekstra AV Wijchen 4:20,57 19,92 12,60 16,05 2,90 924
18 Huub Willems Nijmegen 4:07,22 17,53 11,03 9,73 2,94 923
19 Reinier Dijksma Climax 4:13,76 21,20 12,19 15,62 3,02 901
20 Teun Zwikker AV Wijchen 4:36,35 18,68 8,60 9,73 3,80 848
21 Brent Hormes AV Wijchen 4:18,11 20,14 8,38 14,01 3,11 812
22 Niels Hellinga AV Wijchen 4:41,45 18,61 10,56 9,34 3,38 793
23 Mike Benoit AV Wijchen 4:00,77 32,53 10,15 9,21 3,15 730
24 Armin Belderok AV Wijchen 4:38,53 20,85 8,88 11,39 2,96 623
25 Bart van Wees AV Wijchen DNS 19,08 11,02 9,02 3,18 587
26 Sem van Dinteren AV Wijchen 4:36,19 20,93 7,53 9,15 2,95 528
27 Sjoerd van Schie Pallas `67 DNS 19,72 12,02 NM 3,03 476
28 Boaz van der Mark Pallas `67 DNS 23,50 9,58 7,43 3,11 343
29 Tim Engbersen AV Argo DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Mats Roepman AV Wijchen DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Tobias de Putter Ciko `66 DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Nick Adams Climax DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Giel van As Climax DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Hidde Kuiper Nijmegen DNS DNS DNS DNS DNS 0
29 Bas Willemsen VAV DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
1 Ruben Schussler Climax 3:22,81 16,01 17,49 25,61 4,06 1965
2 Ilja Toonen Nijmegen 3:17,10 15,67 15,08 15,00 4,01 1767
3 Ben van Schaik De Liemers 3:42,79 15,39 14,61 16,81 4,56 1766
4 Luca Greven AV Argo 3:28,72 17,99 15,62 28,41 3,78 1753
5 Julius van Loon Nijmegen 3:49,26 15,24 13,57 21,42 4,06 1708
6 Thomas Arp Pallas `67 3:56,44 15,38 13,98 15,45 3,89 1517
7 Jesse Malschaert VAV 4:06,35 16,43 11,77 22,21 3,94 1486
8 Job Schaafsma VAV 3:46,03 16,68 10,70 14,71 4,04 1415
9 Simon Schinagl Nijmegen 3:51,79 15,51 15,57 DNS 4,14 1383
10 Paul Muller AV Argo 4:04,98 17,21 14,11 18,57 3,62 1364
11 Rens Hooiveld Pallas `67 4:36,85 17,54 14,92 22,76 3,78 1342
12 Jip Hollanders Pallas `67 4:01,81 19,72 18,38 17,14 3,52 1284
13 Dries Nawijn Pallas `67 3:38,51 17,71 12,65 11,80 3,56 1276
14 Jur Schepers De Liemers 3:58,74 18,16 13,03 18,25 3,14 1212
15 Dennis Martens AV Wijchen DNS 15,59 12,98 17,08 4,03 1208
16 Niels van Rheenen Climax 3:51,65 15,22 14,89 16,21 DNS 1193
17 Quinten de Wildt Nijmegen 3:52,73 16,85 13,53 DNS 3,46 1105
18 Casper Hefti AV Wijchen 3:55,74 20,12 12,71 13,02 3,42 1066
19 Mart Menger De Liemers 4:15,57 19,24 9,56 14,30 3,06 894
20 Arjen Hefti AV Wijchen DNS 19,83 7,35 10,26 DNS 229
21 Wim van As Climax DNS DNS DNS DNS DNS 0
21 Jaro Halsema Nijmegen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 80m400mKogelVerPunten totaal
1 Marijn van Vliet AV34 11,34 1:11,34 8,24 4,09 49
2 Karel van Donselaar AV34 11,78 1:09,53 7,47 4,16 48
3 Berend van Vliet AV34 11,56 1:15,97 7,00 3,97 41
4 Jesaja Mannee Climax 11,79 1:13,25 6,25 3,53 36
5 Teun Venema AV34 12,22 1:17,51 7,92 3,51 35
5 Wesley Stegeman Climax 12,14 1:19,88 6,48 4,10 35
7 Bart Helsper Climax 13,24 1:12,50 6,92 3,27 33
8 Tobias Silverentand Hanzesport 12,70 1:17,22 4,45 2,44 24
9 Fernando Huisman AV34 13,74 1:26,13 5,65 3,18 22
10 Thijmen Copier Climax 16,54 1:56,65 5,39 2,39 15
11 Stijn van Ewijk Hanzesport 16,84 1:47,04 3,82 2,17 11
11 Sem Nijland Hanzesport 16,87 1:40,77 3,99 1,98 11
13 Mattis van der Kolk Hanzesport 19,65 2:32,40 3,00 1,30 4



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHKogelHoogPunten totaal
1 Jisze Diemer Climax 3:44,93 13,42 7,98 1,45 1938
2 Paula Spoelman AV Wijchen 3:43,49 14,84 8,67 1,30 1733
3 Filsan Versteeg Pallas `67 3:42,94 15,70 7,69 1,30 1617
4 Evelyn Navarro Climax 4:27,74 15,70 9,18 1,40 1566
5 Anniek Vissers Nijmegen 3:26,19 17,58 7,08 1,30 1561
6 Noa Rutten Nijmegen 3:43,88 17,33 7,78 1,35 1545
7 Josefine Ulfman Pallas `67 3:31,72 16,74 5,62 1,30 1489
8 Elke Thijssen Nijmegen 4:12,30 15,09 6,21 1,20 1361
9 Mariken Sanders AV Wijchen 4:04,56 17,48 6,03 1,30 1293
10 Robin Arts AV Wijchen 4:02,69 18,08 6,79 1,25 1277
11 Jeske Hiddink Nijmegen 4:20,16 18,02 8,04 1,25 1273
12 Iris de Vries AV Wijchen 4:31,44 15,81 6,02 1,15 1180
13 Nikki Charite Nijmegen 4:37,83 17,95 6,69 1,20 1098
14 Fenne Knops Nijmegen DNS 16,25 6,77 1,25 1087
15 Lisa Blom Nijmegen DNS 16,88 6,94 1,20 1018
16 Esmée Beukers Pallas `67 DNS 15,80 6,05 1,15 1002
17 Ning Veenhuis AV Argo 4:47,38 18,38 6,40 1,10 951
18 Eline Schapendonk AV Wijchen 4:37,06 19,66 6,36 1,10 920
19 Janne Leenders VAV 3:52,56 DNS 7,94 DNS 770
20 Sara van den Briel Pallas `67 4:04,57 18,11 4,68 DNS 706
21 Amber Buijs AV Wijchen 4:44,62 29,66 5,99 1,00 681
22 Sarah Botman AV Wijchen DNS DNS DNS DNS 0
22 Kira Lamers Nijmegen DNS DNS DNS DNS 0
22 Nina Leijten VAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C1 - 4 x 80m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 1000m80mHKogelHoogPunten totaal
1 Dorine van Leeuwen Climax 3:48,37 14,74 9,95 1,55 1980
2 Meike Leenders VAV 3:32,90 15,78 8,32 1,35 1741
3 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen 4:13,91 15,84 10,63 1,40 1683
4 Suus van Schaik VAV DNS 13,06 7,52 1,50 1599
5 Marre Looijen VAV 4:02,40 16,11 8,49 1,35 1568
6 Kore Hengeveld Pallas `67 3:57,53 15,33 8,17 1,25 1559
7 Anouk Van...arrenburg Climax 4:14,66 14,57 6,18 1,40 1543
8 Jiska Mollema VAV DNS 14,50 8,19 1,45 1456
9 Maud van Diek De Liemers 4:06,04 17,09 8,94 1,25 1436
10 Anouk Eliesen AV Argo 3:56,34 14,94 5,60 1,20 1410
11 Evie Hiel VAV 4:00,70 16,99 6,64 1,30 1378
12 Eveline Schaaps AV Wijchen 4:12,50 18,15 7,78 1,35 1358
13 Femke Hoveling De Liemers 3:41,08 18,37 5,41 1,25 1288
14 Merle van Noorden De Liemers 4:35,72 17,09 7,63 1,30 1282
14 Sigrid Janssen Nijmegen 4:10,54 18,05 7,47 1,25 1282
16 Karlijn Adriaansen AV Wijchen 4:03,77 29,31 8,10 1,40 1264
17 Renske Aarninkhof Pallas `67 4:03,65 17,74 6,00 1,25 1245
18 Rosannah Malschaert VAV 4:16,92 18,80 6,11 1,30 1172
19 Fleur Muijsers Nijmegen 4:21,68 19,25 6,95 1,15 1069
20 Rosella van Keulen VAV DNS DNS 10,27 1,35 1034
21 Miran van Herwaarde AV Wijchen 4:43,86 20,82 6,30 1,25 951
22 Jikke Arts Nijmegen DNS DNS 7,60 1,40 940
23 Yasmine Aden Pallas `67 DNS 21,27 6,94 1,30 870
24 Julia van Riswijk De Liemers DNS DNS 10,09 DNS 527
25 Maureen va...eldhuisen Climax DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C2 - 4 x 80m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHKogelHoogPunten totaal
1 Eline Gerritsen Climax 3:49,10 11,61 8,07 1,40 1750
2 Julia Schaaps AV Wijchen 3:58,28 12,30 8,33 1,30 1570
3 Femke Veldkamp AV Wijchen 3:57,86 12,64 8,41 1,25 1510
4 Lisa Navarro Climax 3:48,81 13,05 7,71 1,25 1483
5 Mara Arends VAV 3:52,24 12,89 6,71 1,30 1458
6 Melissa van Keulen VAV 3:40,81 13,81 6,96 1,20 1388
7 Isa van Swam AV Wijchen 4:20,47 13,97 7,71 1,25 1265
8 Lotte Moolenaar AV Wijchen 4:32,69 12,31 5,92 1,20 1211
9 Jasmijn Wiltink AV Argo 4:06,29 13,86 6,32 1,15 1181
10 Esmée Aartsen VAV 4:15,90 13,21 7,22 1,05 1168
11 Irene Ambachtsheer Pallas `67 3:57,60 13,96 5,51 1,10 1127
12 Hanne Mourits Pallas `67 4:16,04 14,99 5,20 1,20 1028
13 Cato Rietveld Pallas `67 4:10,03 14,26 5,07 1,10 1020
14 Chloé Smit Pallas `67 4:20,51 13,93 5,60 1,05 997
15 Mijke Laverman Nijmegen 4:18,25 13,91 5,69 1,00 976
16 Karlijn Houpst VAV 4:31,04 13,01 4,62 1,05 961
17 Suus van den Broek Nijmegen 4:17,93 12,93 4,97 0,90 934
18 Elisabeth Hoek Pallas `67 4:46,48 14,69 5,51 1,15 915
19 Marlinde Haagsma Climax 4:32,08 14,27 5,14 1,05 898
20 Elvira Claassens Pallas `67 4:31,68 15,02 5,17 1,10 888
21 Sanne Budding VAV 4:16,47 DNS 7,32 1,00 867
22 Ismee van Haaren AV Wijchen 4:51,98 21,37 5,19 1,15 715
23 Roos Buijs AV Wijchen 4:54,48 22,03 6,38 0,95 636
24 Sofie Rood Nijmegen 4:45,91 18,04 4,71 1,05 630
25 Imogen Hartgens AV Argo 4:26,20 DNS 5,54 DNS 478
26 Lisa Geutjes Nijmegen DNS 14,11 DNS DNS 200
27 Judith van Wessel De Liemers DNS DNS DNS DNS 0
27 Noa Jutte AV Wijchen DNS DNS DNS DNS 0
27 Sofie Verhoeven Climax DNS DNS DNS DNS 0
27 Cathelijne de Jong Nijmegen DNS DNS DNS DNS 0
27 Youssra Abadi VAV DNS DNS DNS DNS 0
27 Marame Attaf VAV DNS DNS DNS DNS 0
27 Nour Farah VAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D1 - 4 x 60m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHKogelHoogPunten totaal
1 Elsa Lila VAV 3:44,73 12,30 10,40 1,45 1862
2 Anne Moolenaar AV Wijchen 3:43,28 12,26 7,06 1,60 1822
3 Jenice Isibor AV Wijchen 4:01,43 13,26 8,48 1,25 1444
4 Fenne Looijen VAV 3:43,56 13,36 6,70 1,20 1393
5 Florien Hofstad Pallas `67 3:49,36 13,62 8,23 1,15 1389
6 Annabel Peeters Nijmegen 4:00,56 13,34 7,34 1,20 1343
7 Kim van Wezel AV Wijchen 3:51,21 14,06 6,73 1,25 1338
8 Isa Sliedrecht De Liemers 4:05,07 13,15 6,96 1,20 1315
9 Elles Branderhorst VAV 4:02,39 13,52 5,98 1,20 1240
10 Marieke Kampes De Liemers 4:23,56 14,37 7,78 1,25 1229
11 Senna Diepeveen VAV 4:08,90 13,98 7,78 1,05 1171
12 Neeltje Kluitenberg Nijmegen 4:01,27 13,97 7,46 1,00 1153
13 Juliette Nooteboom Nijmegen 4:42,08 15,22 8,59 1,25 1148
14 Iris Martens AV Wijchen 4:09,98 14,55 6,47 1,15 1126
15 Noortje Braad De Liemers 3:56,27 13,86 6,42 1,00 1125
16 Mila Hendriks AV Wijchen 4:23,45 14,43 7,26 1,15 1122
17 Ruby Steenhuis AV Wijchen 4:11,50 13,68 5,45 1,15 1116
18 Noa Mentink VAV 4:30,68 13,66 6,54 1,15 1108
19 Arine Voskamp Climax 4:06,56 15,21 7,19 1,10 1104
19 Lieselotte...enbussche Nijmegen 4:15,34 13,62 6,63 1,05 1104
21 Nienke de Jong Climax 4:09,49 14,82 6,39 1,00 995
22 Silke Cornelissen Pallas `67 5:04,27 14,86 5,56 1,10 814
23 Mare Versluis De Liemers DNS 11,27 6,21 DNS 770
24 Erin Boschman AV Wijchen 4:50,77 DNS 7,10 0,95 690
25 Sofie Dam AV Wijchen 5:17,46 DNS 7,40 0,95 627
26 Iris Huisman AV Wijchen DNS 14,60 6,70 DNS 514
27 Emma van Riswijk De Liemers DNS DNS DNS DNS 0
27 Maissa El Khayyyar VAV DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - 4 x 60m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

# Naam 80m400mKogelVerPunten totaal
1 Eldriana Jamanica Climax 13,19 1:28,06 4,96 3,55 19
2 Loreen Nienhuis Hanzesport 14,88 1:52,75 5,28 2,56 17
3 Krissy van de Weerd Climax 18,34 2:10,38 4,25 1,83 12
4 Arwen Hovenier Hanzesport 24,97 2:56,87 3,55 1,10 8
5 Izabella Speijker Hanzesport DNS DNS DNS DNS 0