Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Nijmegen Atletiek MD Team 1 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Marlou Klaver
7 5471
2 AV Wijchen MD Team 1 AV Wijchen - MJD
Begeleider: Jannes de Vrijer
Jurylid: ouder Koen van Veen
8 4735
3 Ciko `66 MD Team 1 Ciko `66 - MJD
Begeleider: Benthe König
6 4503
4 Ciko `66 MD Team 2 Ciko `66 - MJD
Begeleider: Maarten Bakker
6 3819
5 Nijmegen Atletiek MD Team 2 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Roger Charite en Monica Elsinga
5 3720
6 AV Pallas `67 / Arena Atletiek MD - MJD
Begeleider: marina van der zee
6 3500
7 AV Argo MD Team 1 AV Argo - MJD
Begeleider: Nadine Harmeling
6 3496
8 Climax MD Climax - MJD
Begeleider: Sandra Wijdenes
Jurylid: Gerard Peters
4 2742
9 AV Wijchen MD Team 2 AV Wijchen - MJD
Begeleider: Jannes de Vrijer
Jurylid: ouder Koen van Veen
5 2173
10 AV De Liemers MD AV De Liemers - MJD
Begeleider: Jouke Dijkstra
3 2165
11 AV Argo MD Team 2 AV Argo - MJD
Begeleider: Nadine Harmeling
6 1726

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Daan in 't Hof Nijmegen A...MD Team 1 8,92 -0.5 m/s8,97
2 Jinte Hiddink Nijmegen A...MD Team 1 9,09 -0.5 m/s9,30
3 Diana Top AV Wijchen MD Team 1 9,10 -1.4 m/s9,72
4 Karin Mentz Ciko `66 MD Team 2 9,17 -1.2 m/s---
5 Mei-Li Kl... Koerkamp Ciko `66 MD Team 1 9,20 -1.2 m/s---
6 Famke Baudewijns AV Pallas ...letiek MD 9,42 -1.2 m/s---
7 Renate Oldenhof Climax MD 9,43 -0.5 m/s9,31
8 Romee Rientjes AV De Liemers MD 9,48 -0.7 m/s---
9 Dunya Wolfs AV Pallas ...letiek MD 9,55 -1.4 m/s9,49
10 Silu Verwers AV Pallas ...letiek MD 9,67 -0.5 m/s9,29
10 Nastia Kimel Nijmegen A...MD Team 1 9,67 -0.5 m/s9,43
12 Fien Gootink AV Argo MD Team 1 9,95 -0.7 m/s---
12 Nima Huysmans AV De Liemers MD 9,95 -0.7 m/s---
12 Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 9,95 -1.4 m/s9,52
15 Mei Tuithof Ciko `66 MD Team 1 9,96 -1.2 m/s---
16 Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD Team 1 10,08 +0.3 m/s10,29
17 Else Janssen Climax MD 10,10 -1.4 m/s10,14
18 Isa Wijdenes Climax MD 10,11 -1.4 m/s9,90
19 Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 10,18 -1.2 m/s---
19 Hannah Sillen Nijmegen A...MD Team 2 10,18 +0.3 m/s10,36
21 Iris van der Kammen Nijmegen A...MD Team 2 10,26 +0.3 m/s10,24
22 Yuli Veenhuis AV Argo MD Team 1 10,53 -0.7 m/s---
23 Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 10,67 +0.3 m/s11,90
24 Anne Lenting AV De Liemers MD 11,03 -0.7 m/s---
25 Danique Lievers AV Argo MD Team 2 11,26 -1.2 m/s---
26 Milou Odolphy AV Argo MD Team 2 11,35 -0.7 m/s---
27 Lara Buijs AV Wijchen MD Team 2 12,26 +0.3 m/s12,30

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes Nijmegen A...MD Team 1 3:24,35 3:19,00
2 Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD Team 1 3:36,16 3:30,00
3 Romee Rientjes AV De Liemers MD 3:40,94 ---
4 Belin van Mensvoort Ciko `66 MD Team 1 3:44,08 ---
5 Emma de Bruijn AV Argo MD Team 1 3:44,09 ---
6 Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 3:45,44 ---
7 Nastia Kimel Nijmegen A...MD Team 1 3:48,18 3:50,00
8 Nima Huysmans AV De Liemers MD 3:48,73 ---
9 Doortje van der Mark Ciko `66 MD Team 1 3:49,80 ---
10 Silu Verwers AV Pallas ...letiek MD 3:55,07 3:55,46
11 Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 3:55,75 3:45,00
12 Lotte Leemreize AV Wijchen MD Team 1 3:55,79 3:45,00
13 Isa Wijdenes Climax MD 3:56,83 ---
14 Roza Charite Nijmegen A...MD Team 2 3:58,69 4:14,38
15 Iris Koevoets Climax MD 3:58,96 3:24,46
16 Cheyenne Ortega Ciko `66 MD Team 2 4:04,37 ---
17 Catíe Joosten Nijmegen A...MD Team 2 4:12,14 ---
18 Quirine va... Campagne AV Argo MD Team 2 4:14,91 ---
19 Merel Buijs AV Wijchen MD Team 2 4:22,25 4:30,00
20 Sophia Angelini AV Pallas ...letiek MD 4:27,26 ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Doortje van der Mark Ciko `66 MD Team 1 10,35 +0.5 m/s---
2 Yasmine Abbes Nijmegen A...MD Team 1 12,22 -0.1 m/s11,93
3 Noor Stapel Nijmegen A...MD Team 1 12,29 -0.1 m/s11,65
4 Lotte Leemreize AV Wijchen MD Team 1 12,68 -0.1 m/s14,44
5 Belin van Mensvoort Ciko `66 MD Team 1 12,69 +0.5 m/s---
6 Karin Mentz Ciko `66 MD Team 2 12,79 +0.5 m/s---
7 Merel van Harten AV Wijchen MD Team 1 12,91 -0.1 m/s14,50
8 Imme de Jong Nijmegen A...MD Team 1 13,47 +0.0 m/s---
9 Lieke de Bok AV Pallas ...letiek MD 13,67 +0.0 m/s---
10 Sophie van Bergen AV Argo MD Team 1 13,69 +0.0 m/s---
11 Lotte van Gerven Nijmegen A...MD Team 2 13,72 -0.1 m/s13,43
12 Yuli Veenhuis AV Argo MD Team 1 13,73 +0.0 m/s---
12 Femke Garretsen AV Argo MD Team 2 13,73 +0.0 m/s---
14 Catíe Joosten Nijmegen A...MD Team 2 13,98 +0.0 m/s---
15 Cheyenne Ortega Ciko `66 MD Team 2 14,54 +0.5 m/s---
16 Sophia Angelini AV Pallas ...letiek MD 14,88 +0.5 m/s---
17 Nienke Pijlman AV Wijchen MD Team 1 15,55 +0.5 m/s16,00

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Sele IJsveld Nijmegen A...MD Team 1 20,07 19,19
2 Roza Charite Nijmegen A...MD Team 2 17,45 ---
3 Fien Gootink AV Argo MD Team 1 17,00 ---
4 Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 12,47 ---
5 Femke Garretsen AV Argo MD Team 2 12,04 ---
6 Milou Odolphy AV Argo MD Team 2 11,78 ---
7 Imme de Jong Nijmegen A...MD Team 1 11,51 13,38
8 Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 10,87 ---
9 Marit Snijder AV Pallas ...letiek MD 9,13 ---
10 Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 9,00 ---
11 Lara Buijs AV Wijchen MD Team 2 8,75 ---
12 Bente Stallinga Ciko `66 MD Team 2 8,44 ---
13 Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 8,34 ---
14 Iris Koevoets Climax MD 8,08 ---
15 Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 6,08 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Sele IJsveld Nijmegen A...MD Team 1 20,58 18,60
2 Jinte Hiddink Nijmegen A...MD Team 1 19,18 19,38
3 Romee Rientjes AV De Liemers MD 17,59 ---
4 Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 17,35 ---
5 Nienke Pijlman AV Wijchen MD Team 1 15,29 ---
6 Emma Jurgens AV Argo MD Team 1 14,95 ---
7 Hannah Sillen Nijmegen A...MD Team 2 13,86 13,48
8 Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 13,12 ---
9 Roos Dijkema Ciko `66 MD Team 2 12,32 ---
10 Imke Verstraaten AV Wijchen MD Team 2 12,16 ---
11 Marit Snijder AV Pallas ...letiek MD 11,72 ---
12 Anne Lenting AV De Liemers MD 11,53 ---
13 Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 11,03 ---
Nikita Mennings AV Argo MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Sele IJsveld Nijmegen A...MD Team 1 9,82 7,04
2 Noor Stapel Nijmegen A...MD Team 1 9,31 9,13
3 Diana Top AV Wijchen MD Team 1 8,93 ---
4 Iris van der Kammen Nijmegen A...MD Team 2 8,01 7,04
5 Noa Jakubowski AV Argo MD Team 1 7,32 ---
6 Isa Wijdenes Climax MD 7,13 ---
7 Emma de Bruijn AV Argo MD Team 1 6,90 ---
8 Imke Verstraaten AV Wijchen MD Team 2 6,89 ---
9 Anne Bakker Ciko `66 MD Team 2 6,50 ---
10 Merel Buijs AV Wijchen MD Team 2 6,20 ---
11 Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 5,98 ---
12 Else Janssen Climax MD 5,93 ---
13 Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 5,62 ---
14 Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 5,43 ---
15 Marit Snijder AV Pallas ...letiek MD 4,91 ---
Nikita Mennings AV Argo MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen A...MD Team 1 1,40 1,35
2 Hilde Walraven AV Wijchen MD Team 1 1,35 ---
3 Lotte van Gerven Nijmegen A...MD Team 2 1,25 1,20
4 Noa Jakubowski AV Argo MD Team 1 1,20 ---
4 Emma Jurgens AV Argo MD Team 1 1,20 ---
4 Lieke de Bok AV Pallas ...letiek MD 1,20 ---
4 Roos Dijkema Ciko `66 MD Team 2 1,20 ---
4 Else Janssen Climax MD 1,20 ---
4 Renate Oldenhof Climax MD 1,20 1,25
10 Famke Baudewijns AV Pallas ...letiek MD 1,15 ---
10 Merel van Harten AV Wijchen MD Team 1 1,15 ---
10 Mei Tuithof Ciko `66 MD Team 1 1,15 ---
13 Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 1,10 ---
14 Quirine va... Campagne AV Argo MD Team 2 1,05 ---
14 Anouk van Dijk AV Argo MD Team 2 1,05 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Daan in 't Hof Nijmegen A...MD Team 1 4,30 +0.7 m/s4,25
2 Hilde Walraven AV Wijchen MD Team 1 4,19 +2.0 m/s---
3 Renate Oldenhof Climax MD 4,16 +0.0 m/s4,27
4 Mei-Li Kl... Koerkamp Ciko `66 MD Team 1 4,12 +0.4 m/s---
5 Dunya Wolfs AV Pallas ...letiek MD 3,74 -1.2 m/s---
6 Sacha van Swam AV Wijchen MD Team 2 3,72 +1.8 m/s---
7 Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 3,69 +1.3 m/s---
8 Anne Bakker Ciko `66 MD Team 2 3,66 +0.2 m/s---
9 Nastia Kimel Nijmegen A...MD Team 1 3,62 +0.8 m/s3,50
10 Famke Baudewijns AV Pallas ...letiek MD 3,56 +0.2 m/s---
11 Sophie van Bergen AV Argo MD Team 1 3,37 +0.5 m/s---
12 Bente Stallinga Ciko `66 MD Team 2 3,32 -0.2 m/s---
13 Iris van der Kammen Nijmegen A...MD Team 2 3,27 +1.3 m/s---
14 Nima Huysmans AV De Liemers MD 3,26 +2.1 m/s---
15 Anne Lenting AV De Liemers MD 3,07 -0.1 m/s---
16 Iris Koevoets Climax MD 2,88 +2.5 m/s---
17 Anouk van Dijk AV Argo MD Team 2 2,82 +0.0 m/s---
18 Danique Lievers AV Argo MD Team 2 2,43 +0.1 m/s---