Uitslagen Zeeuws Kampioenschap Baan

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott PAC 11,78 -3.3 m/s11,44
2 Ruben Heijnen Delta Sport 11,79 -3.3 m/s11,76
3 Lars Boertien CAV Energie 13,00 -3.3 m/s12,50



Jongens Junior A - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Aron Schott PAC 23,59 -1.6 m/s22,98
2 Ruben Heijnen Delta Sport 23,98 -1.6 m/s23,79



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Lars Boertien CAV Energie 40,20 42,50



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lars Boertien CAV Energie 11,95 12,00



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruben Heijnen Delta Sport 5,30 +1.8 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jonathan Dobbelaar SCSP 12,69 -2.6 m/s12,17
2 Stef Kapteijn AV `56 13,22 -2.6 m/s---
3 Nathan de Zeeuw SCSP 13,93 -2.6 m/s---
4 Rens Schuit SCSP 14,19 -2.6 m/s---
Roan Hekkers AV `56 DNS 13,40



Jongens Junior B - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jonathan Dobbelaar SCSP 25,46 -1.3 m/s24,73
2 Stef Kapteijn AV `56 26,39 -1.3 m/s---
3 Ralph de Maat SCSP 26,51 -1.3 m/s---
4 Ryan Karelse AV `56 26,97 -1.5 m/s---
5 Roan Hekkers AV `56 29,61 -1.5 m/s29,09



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Verbrugge AV `56 2:10,38 2:07,00
2 Nathan de Zeeuw SCSP 2:14,85 ---
3 Ralph de Maat SCSP 2:19,48 ---
4 Dylan Bouwhuizen RK HAV 2:26,08 ---
Wouter Schets AV `56 DNS 2:10,17



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBP
1 Stef Kapteijn AV `56 33,63 ---
2 Rens Schuit SCSP 32,82 ---
3 Ryan Karelse AV `56 28,91 ---
4 Dylan Bouwhuizen RK HAV 28,42 ---
5 Nathan de Zeeuw SCSP 12,93 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Rens Schuit SCSP 10,54 ---
2 Ryan Karelse AV `56 9,55 ---
3 Dylan Bouwhuizen RK HAV 7,19 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ryan Karelse AV `56 5,68 +4.5 m/s---
2 Stef Kapteijn AV `56 5,16 +2.2 m/s---
3 Roan Hekkers AV `56 5,09 +2.4 m/s5,11
4 Rens Schuit SCSP 4,56 +2.2 m/s---
5 Jonathan Dobbelaar SCSP 3,97 +4.0 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 12,42 -2.0 m/s12,40
2 Tim de Bruijn RK HAV 12,43 -3.4 m/s12,29
3 Erik-Jan Werkman WLNG 12,65 -2.0 m/s---
4 Tobias de Zeeuw SCSP 13,06 -2.0 m/s---
5 Thijs van Kooten AV `56 13,49 -3.4 m/s---
6 Daan Schuit SCSP 13,70 -2.0 m/s---
7 Luuk den Toom ARV Ilion 13,77 -3.4 m/s---
8 Jovi Koens AV `56 14,29 -2.0 m/s---
9 Tom van Houwelingen DNMC 15,17 -3.4 m/s---
10 Nino vd Berg AV `56 15,66 -3.4 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Tim de Bruijn RK HAV 12,18 -2.0 m/s12,43
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 12,47 -2.0 m/s12,42
3 Erik-Jan Werkman WLNG 12,66 -2.0 m/s12,65
4 Tobias de Zeeuw SCSP 12,92 -2.0 m/s13,06
5 Thijs van Kooten AV `56 13,35 -2.0 m/s13,49
6 Daan Schuit SCSP 13,42 -2.0 m/s13,70



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tobias de Zeeuw SCSP 2:22,06 ---
2 Thijs van Kooten AV `56 2:23,30 ---
3 Luuk den Toom ARV Ilion 2:24,12 ---
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 2:32,68 2:32,60
5 Daan Schuit SCSP 2:40,84 ---
6 Tom van Houwelingen DNMC 2:43,49 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 16,02 -1.6 m/s15,90
2 Daan Schuit SCSP 17,34 -1.6 m/s---
3 Tobias de Zeeuw SCSP 17,45 -1.6 m/s---
4 Jovi Koens AV `56 19,25 -1.6 m/s---
5 Luuk den Toom ARV Ilion 19,28 -1.6 m/s---
6 Nino vd Berg AV `56 21,88 -1.6 m/s---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 39,89 38,35
2 Daan Schuit SCSP 37,24 ---
3 Luuk den Toom ARV Ilion 31,22 ---
4 Tobias de Zeeuw SCSP 27,84 ---
5 Jovi Koens AV `56 23,29 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 12,36 9,60
2 Daan Schuit SCSP 11,39 ---
3 Tobias de Zeeuw SCSP 9,84 ---
4 Luuk den Toom ARV Ilion 8,67 ---
5 Nino vd Berg AV `56 7,31 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 5,73 5,73 +2.2 m/s5,98
2 Erik-Jan Werkman WLNG 5,66 5,66 +1.0 m/s---
3 Daan Schuit SCSP 5,31 5,31 +1.8 m/s---
4 Luuk den Toom ARV Ilion 4,87 - 4,87 +1.7 m/s---
5 Tobias de Zeeuw SCSP 4,67 4,67 +1.2 m/s---
6 Tom van Houwelingen DNMC 3,86 3,86 +0.4 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,41 -2.3 m/s9,99
2 Yannick De Jong SCSP 11,18 -2.7 m/s10,85
3 Luca Ton DNMC 11,59 -2.7 m/s11,61
4 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,87 -2.3 m/s---
5 Fabian de Maat SCSP 11,93 -2.3 m/s---
6 Jeremiah Puroja DNMC 11,95 -2.7 m/s---
7 Benjamin Pijnen SCSP 12,13 -2.7 m/s---
8 Ivar Engels DNMC 12,48 -2.7 m/s12,25
9 Koen Steenblok AV `56 12,58 -2.3 m/s12,18
10 Jaro Steels RK HAV 12,84 -2.3 m/s12,16
11 Lucas Zandstra WLNG 13,29 -2.7 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam Res Qm
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,38 -0.6 m/s10,41
2 Yannick De Jong SCSP 10,90 -0.6 m/s11,18
3 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,66 -0.6 m/s11,87
4 Luca Ton DNMC 11,67 -0.6 m/s11,59
5 Jeremiah Puroja DNMC 11,75 -0.6 m/s11,95
6 Fabian de Maat SCSP 11,92 -0.6 m/s11,93



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 3:25,99 3:26,83
2 Jaro Steels RK HAV 3:27,85 3:22,31
3 Koen Steenblok AV `56 3:28,92 ---
4 Ivar Engels DNMC 3:31,27 3:23,22
5 Kasper Koopman DNMC 3:34,08 ---
6 Stijn Koole DNMC 3:35,24 3,39
Fabian de Maat SCSP DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Yannick De Jong SCSP 13,58 -1.3 m/s13,78
2 Benjamin Pijnen SCSP 15,45 -1.3 m/s---
3 Koen Steenblok AV `56 15,88 -1.3 m/s16,66
4 Robin Bouwhuizen RK HAV 16,15 -1.3 m/s---
5 Jeremiah Puroja DNMC 17,10 -1.3 m/s---
6 Lucas Zandstra WLNG 18,88 -1.3 m/s---



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 35,91 ---
2 Jeremiah Puroja DNMC 29,85 ---
3 Benjamin Pijnen SCSP 23,10 ---
4 Kasper Koopman DNMC 22,32 ---
5 Yannick De Jong SCSP 21,58 25,54
6 Ivar Engels DNMC 20,76 ---
7 Robin Bouwhuizen RK HAV 19,29 ---
8 Koen Steenblok AV `56 18,77 ---
9 Lucas Zandstra WLNG 11,77 ---
Luca Ton DNMC DNS 21,66



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin Bouwhuizen RK HAV 7,99 ---
2 Jeremiah Puroja DNMC 7,86 ---
3 Yannick De Jong SCSP 7,61 7,47
4 Kasper Koopman DNMC 7,56 ---
5 Benjamin Pijnen SCSP 6,92 ---
6 Lucas Zandstra WLNG 6,13 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Angelo de Nooijer AV Sparta 5,11 -1.9 m/s---
2 Jeremiah Puroja DNMC 4,33 -1.6 m/s---
3 Yannick De Jong SCSP 4,17 -1.2 m/s4,17
4 Koen Steenblok AV `56 4,00 -2.4 m/s---
5 Benjamin Pijnen SCSP 3,80 -1.5 m/s---
6 Luca Ton DNMC 3,79 -1.5 m/s4,05
7 Kasper Koopman DNMC 3,74 -1.2 m/s---
8 Ivar Engels DNMC 3,70 -1.4 m/s3,79
9 Jaro Steels RK HAV 3,23 -0.9 m/s3,45



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anton Engels M50 - DNMC 13,48 -2.2 m/s13,45
2 Chris de Smit M40 - RK HAV 13,76 -2.2 m/s---
3 Jacques Zaman M50 - SCSP 13,81 -2.2 m/s---
4 George Schanck M35 - WLNG 14,78 -2.2 m/s---



Masters Mannen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Edwin Wilke M50 - AV Fortuna 26,81 -2.2 m/s26,30
2 Anton Engels M50 - DNMC 27,84 -2.2 m/s27,45
3 Jacques Zaman M50 - SCSP 28,02 -2.2 m/s---
4 George Schanck M35 - WLNG 33,24 -2.2 m/s---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Chris de Smit M40 - RK HAV 2:18,71 2:13,00
2 Albert Platteeuw M50 - SCSP 2:23,70 2:23,58
3 Jacques Zaman M50 - SCSP 2:41,25 ---



Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 39,31 --- 2
2 Bernard Ruijsink M50 - AV `56 25,18 --- 1



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Etienne Schuit M40 - SCSP 30,50 ---
2 George Schanck M35 - WLNG 14,84 ---



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 9,26 --- 2
2 Bernard Ruijsink M50 - AV `56 8,15 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Etienne Schuit M40 - SCSP 9,18 ---
2 George Schanck M35 - WLNG 5,93 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Etienne Schuit M40 - SCSP 5,30 +1.8 m/s---
2 Ronald Rasenberg M50 - Delta Sport 4,04 +2.3 m/s---
3 Jacques Zaman M50 - SCSP 4,03 +2.9 m/s---
4 George Schanck M35 - WLNG 3,46 +2.5 m/s---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Anjolie E...els-Wisse V40 - Zeeland 13,89 -2.2 m/s13,61



Masters Vrouwen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Anjolie E...els-Wisse V40 - Zeeland 28,25 -1.8 m/s27,92



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
Petra Bruijs V50 - Spado DNS 2:47,91



Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nanette van der Veen V50 - AV `56 20,13 --- 2
2 Els van Zwieten-Bus V50 - Delta Sport 17,55 16,71 1



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Daphne Ze...-Jasperse V40 - Zeeland 27,24 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nanette van der Veen V50 - AV `56 7,94 --- 2
2 Els van Zwieten-Bus V50 - Delta Sport 5,62 5,50 1



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anjolie E...els-Wisse V40 - Zeeland 4,90 +0.9 m/s4,75



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mirthe de Zeeuw SCSP 34,37 -1.8 m/s---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mirthe de Zeeuw SCSP 3:02,38 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mirthe de Zeeuw SCSP 6,27 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mirthe de Zeeuw SCSP 3,98 +1.3 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ilse Goudswaard Delta Sport 2:45,56 2:35,00



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Loïs Steenbeek Leiden 36,21 ---
2 Dionne van der Hilst CAV Energie 31,17 35,00



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dionne van der Hilst CAV Energie 10,27 10,50
2 Loïs Steenbeek Leiden 9,92 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ilse Goudswaard Delta Sport 4,31 +0.3 m/s4,25



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Iza Nijsse AV `56 11,25 -2.1 m/s10,90
2 Xenia Kroonen RK HAV 11,63 -2.1 m/s---
3 Amy de Graaf AV `56 11,82 -2.1 m/s---
4 Charlene Kommers SCSP 12,17 -2.1 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Iza Nijsse AV `56 1:48,97 1:49,14
2 Amy de Graaf AV `56 1:50,17 ---
3 Xenia Kroonen RK HAV 2:04,09 ---
Tessa Schets AV `56 DNS 1:51,50



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 14,64 -2.2 m/s14,46
2 Xenia Kroonen RK HAV 14,86 -2.2 m/s---
3 Iza Nijsse AV `56 15,04 -2.2 m/s16,00
4 Suzanne Verschuren SCSP 17,41 -2.2 m/s---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 30,39 ---
2 Amy de Graaf AV `56 24,41 ---
3 Georgette Thilleman RK HAV 23,82 ---
4 Suzanne Verschuren SCSP 23,68 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Suzanne Verschuren SCSP 9,87 ---
2 Amy de Graaf AV `56 9,81 ---
3 Fenna Gelderblom AV `56 9,69 ---
4 Georgette Thilleman RK HAV 8,05 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iza Nijsse AV `56 4,62 -1.8 m/s4,81
2 Amy de Graaf AV `56 4,26 -0.8 m/s---
3 Xenia Kroonen RK HAV 4,22 -1.0 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Loïs Van den Berge DNMC 8,85 -1.6 m/s---
2 Yara Karelse AV `56 8,90 -2.3 m/s8,92
3 Brigitte de Geus AV `56 9,01 -2.3 m/s8,89
4 Britt van der Maas Delta Sport 9,22 -1.6 m/s---
5 Yasmine de Kraker DNMC 9,26 -2.3 m/s9,29
6 Alexandra Elias RK HAV 9,35 -2.3 m/s9,08
7 Fenne Bijlhouwer Spado 9,38 -2.3 m/s9,16
8 Chloé Zerbib DNMC 9,49 -2.3 m/s9,02
9 Inke van d...ikkenberg AV `56 9,59 -1.6 m/s9,42
10 Benthe den Hamer SCSP 9,88 -1.6 m/s---
11 Demi Peeters SCSP 10,29 -1.6 m/s---
12 Lieke Goudswaard Delta Sport 10,41 -1.6 m/s---



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam Res Qm
1 Loïs Van den Berge DNMC 8,74 -1.0 m/s8,85
2 Yara Karelse AV `56 8,81 -1.0 m/s8,90
3 Britt van der Maas Delta Sport 9,17 -1.0 m/s9,22
4 Alexandra Elias RK HAV 9,32 -1.0 m/s9,35
5 Yasmine de Kraker DNMC 9,36 -1.0 m/s9,26
Brigitte de Geus AV `56 DNS 9,01



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Kiara Sluijpers AVON 1:46,59 1:48,85
2 Yara Karelse AV `56 1:55,47 1:49,09
3 Fenne Bijlhouwer Spado 1:56,52 1:55,00
4 Yasmine de Kraker DNMC 1:58,91 1:59,57
5 Alexandra Elias RK HAV 2:01,85 1:56,82
6 Britt van der Maas Delta Sport 2:02,75 ---
7 Benthe den Hamer SCSP 2:03,61 ---
8 Inke van d...ikkenberg AV `56 2:05,40 1:55,74
9 Loïs Van den Berge DNMC 2:07,23 ---
10 Lieke Goudswaard Delta Sport 2:08,76 ---
11 Isabella Gurunian AV Sparta 2:12,22 2:09,00



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Brigitte de Geus AV `56 11,33 -0.4 m/s11,51
2 Yasmine de Kraker DNMC 11,62 -0.4 m/s13,18
3 Yara Karelse AV `56 11,70 -0.8 m/s---
4 Loïs Van den Berge DNMC 11,75 -0.8 m/s---
5 Chloé Zerbib DNMC 12,30 -0.4 m/s12,21
6 Benthe den Hamer SCSP 13,84 -0.8 m/s---
Louise Peul Delta Sport DNS ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Alexandra Elias RK HAV 21,99 17,70
2 Britt van der Maas Delta Sport 20,24 ---
3 Fenne Bijlhouwer Spado 18,58 ---
4 Yasmine de Kraker DNMC 17,35 ---
5 Chloé Zerbib DNMC 16,89 ---
6 Isabella Gurunian AV Sparta 16,82 ---
7 Lieke Goudswaard Delta Sport 13,56 ---
8 Demi Peeters SCSP 13,02 ---
9 Brigitte de Geus AV `56 12,00 ---
10 Yara Karelse AV `56 11,99 ---
11 Benthe den Hamer SCSP 10,64 ---
12 Louise Peul Delta Sport 10,03 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Fenne Bijlhouwer Spado 10,18 ---
2 Alexandra Elias RK HAV 8,99 9,18
3 Brigitte de Geus AV `56 8,86 8,23
4 Loïs Van den Berge DNMC 8,57 ---
5 Chloé Zerbib DNMC 8,16 ---
6 Demi Peeters SCSP 8,15 ---
7 Yara Karelse AV `56 8,01 ---
8 Isabel van Otzel Delta Sport 7,72 ---
9 Inke van d...ikkenberg AV `56 6,56 7,39
10 Yasmine de Kraker DNMC 6,52 ---
11 Louise Peul Delta Sport 5,93 ---
12 Benthe den Hamer SCSP 5,82 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Yara Karelse AV `56 4,27 -1.9 m/s---
2 Loïs Van den Berge DNMC 4,13 -1.6 m/s---
3 Fenne Bijlhouwer Spado 3,95 -2.4 m/s---
4 Brigitte de Geus AV `56 3,88 -2.7 m/s4,38
5 Isabel van Otzel Delta Sport 3,85 -2.1 m/s3,95
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,84 -1.8 m/s4,11
7 Chloé Zerbib DNMC 3,60 -4.0 m/s---
8 Alexandra Elias RK HAV 3,45 -1.8 m/s3,69
9 Lieke Goudswaard Delta Sport 3,41 -1.5 m/s---
10 Benthe den Hamer SCSP 3,37 -2.0 m/s---
11 Demi Peeters SCSP 3,10 -2.2 m/s---
12 Isabella Gurunian AV Sparta 3,05 -3.1 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leon van Aartsen DNMC 12,03 -2.2 m/s11,56
2 Klaas de Boer AV `56 12,09 -2.2 m/s11,63
3 Dylan Vink RK HAV 12,92 -2.2 m/s12,40
Lex van Aartsen DNMC DNS 12,70



Senioren mannen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Leon van Aartsen DNMC 23,51 -1.6 m/s23,11
2 Dylan Vink RK HAV 25,52 -1.6 m/s---
Lex van Aartsen DNMC DNS 25,64



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bouterse SCSP 2:22,53 2:09,48
2 Dimmy Ivens WLNG 2:25,03 ---
Lex van Aartsen DNMC DNS 2:08,87



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBP
1 Dylan Vink RK HAV 35,92 36,00
2 Ivar Van De Wege SCSP 26,68 ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ivar Van De Wege SCSP 8,49 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joeri van der Hooft AAC 7,04 +1.9 m/s7,38
2 Dylan Vink RK HAV 5,54 +2.2 m/s5,52
3 Ivar Van De Wege SCSP 5,32 +0.9 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda 't Jong Delta Sport 14,02 -1.4 m/s---
2 Stephanie Bouman PAC 15,71 -1.4 m/s---
3 Daisy van de Velde WLNG 17,42 -1.4 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ingrid Rasenberg Delta Sport 29,77 -1.8 m/s---
2 Daisy van de Velde WLNG 38,15 -1.8 m/s---



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Jolanda 't Jong Delta Sport 27,08 ---
2 Audrey de Beule Zeeland 25,45 ---
3 Daisy van de Velde WLNG 23,71 ---
4 Ingrid Rasenberg Delta Sport 21,69 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Audrey de Beule Zeeland 9,28 ---
2 Stephanie Bouman PAC 8,06 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daisy van de Velde WLNG 3,31 +1.5 m/s---