• 80m
  • 80m_f
  • 1000m
  • 80mH
  • Speer
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,41 -2.3 m/s9,99
    2 Yannick De Jong SCSP 11,18 -2.7 m/s10,85
    3 Luca Ton DNMC 11,59 -2.7 m/s11,61
    4 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,87 -2.3 m/s---
    5 Fabian de Maat SCSP 11,93 -2.3 m/s---
    6 Jeremiah Puroja DNMC 11,95 -2.7 m/s---
    7 Benjamin Pijnen SCSP 12,13 -2.7 m/s---
    8 Ivar Engels DNMC 12,48 -2.7 m/s12,25
    9 Koen Steenblok AV `56 12,58 -2.3 m/s12,18
    10 Jaro Steels RK HAV 12,84 -2.3 m/s12,16
    11 Lucas Zandstra WLNG 13,29 -2.7 m/s---

    Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,38 -0.6 m/s10,41
    2 Yannick De Jong SCSP 10,90 -0.6 m/s11,18
    3 Robin Bouwhuizen RK HAV 11,66 -0.6 m/s11,87
    4 Luca Ton DNMC 11,67 -0.6 m/s11,59
    5 Jeremiah Puroja DNMC 11,75 -0.6 m/s11,95
    6 Fabian de Maat SCSP 11,92 -0.6 m/s11,93

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 3:25,99 3:26,83
    2 Jaro Steels RK HAV 3:27,85 3:22,31
    3 Koen Steenblok AV `56 3:28,92 ---
    4 Ivar Engels DNMC 3:31,27 3:23,22
    5 Kasper Koopman DNMC 3:34,08 ---
    6 Stijn Koole DNMC 3:35,24 3,39
    Fabian de Maat SCSP DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Yannick De Jong SCSP 13,58 -1.3 m/s13,78
    2 Benjamin Pijnen SCSP 15,45 -1.3 m/s---
    3 Koen Steenblok AV `56 15,88 -1.3 m/s16,66
    4 Robin Bouwhuizen RK HAV 16,15 -1.3 m/s---
    5 Jeremiah Puroja DNMC 17,10 -1.3 m/s---
    6 Lucas Zandstra WLNG 18,88 -1.3 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Robin Bouwhuizen RK HAV 7,99 ---
    2 Jeremiah Puroja DNMC 7,86 ---
    3 Yannick De Jong SCSP 7,61 7,47
    4 Kasper Koopman DNMC 7,56 ---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 6,92 ---
    6 Lucas Zandstra WLNG 6,13 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Angelo de Nooijer AV Sparta 5,11 -1.9 m/s---
    2 Jeremiah Puroja DNMC 4,33 -1.6 m/s---
    3 Yannick De Jong SCSP 4,17 -1.2 m/s4,17
    4 Koen Steenblok AV `56 4,00 -2.4 m/s---
    5 Benjamin Pijnen SCSP 3,80 -1.5 m/s---
    6 Luca Ton DNMC 3,79 -1.5 m/s4,05
    7 Kasper Koopman DNMC 3,74 -1.2 m/s---
    8 Ivar Engels DNMC 3,70 -1.4 m/s3,79
    9 Jaro Steels RK HAV 3,23 -0.9 m/s3,45