Uitslagen Meerkamp Pupil A

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1350,00 11,4 6,10 21,00 1,05 3,65 365 365
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 950,00 15,2 4,30 11,50 0,75 2,35 114 0
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 1250,00 14,4 3,50 16,00 0,90 2,90 183 33
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 1125,00 15,1 5,40 19,50 0,90 3,15 204 88
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 1025,00 16,0 5,00 13,00 0,95 2,80 184 0
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 875,00 17,2 4,30 10,00 0,85 2,30 101 0
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 1250,00 14,0 3,50 11,00 1,00 2,90 210 43
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 1250,00 15,3 4,00 13,50 1,00 3,05 217 155
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 1200,00 11,5 4,50 12,50 0,95 3,85 287 195
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 1325,00 11,3 4,60 18,50 1,10 3,65 342 150
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 1275,00 14,6 4,40 15,00 1,00 2,85 230 179
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 1275,00 11,7 5,50 16,00 1,05 3,75 329 329
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 1450,00 11,1 6,20 17,50 1,10 3,90 388 388
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 1350,00 12,6 4,10 17,50 0,95 3,50 287 287
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 950,00 18,7 3,90 7,50 0,75 2,55 87 0
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 1375,00 11,3 4,60 18,00 1,10 3,70 304 178
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 1250,00 14,0 4,10 14,50 0,90 3,25 229 206
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 1275,00 13,5 4,20 13,00 0,95 3,90 267 93
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 1125,00 17,5 4,60 11,50 1,05 2,65 182 85
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 1425,00 10,8 6,70 20,50 1,00 4,15 405 405
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 1175,00 13,4 4,80 15,00 1,05 3,40 266 266
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 DNS 13,0 DNS 17,00 0,90 3,35 176 0
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 1100,00 DNS 5,10 14,00 0,95 3,60 215 187
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 1250,00 12,0 5,60 22,50 1,05 3,80 304 266
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 1250,00 13,9 4,40 12,00 0,85 3,15 187 0
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 1375,00 10,4 5,50 22,50 1,15 3,60 396 396
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 1250,00 13,0 4,30 19,50 0,95 3,20 268 268
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 1175,00 14,6 3,60 10,00 0,95 3,00 189 92
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 1350,00 11,6 5,10 16,00 1,00 3,10 261 208
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 DNS 11,7 5,30 20,00 1,05 3,50 284 53
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 1325,00 12,7 4,50 10,00 0,95 3,45 257 242
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1475,00 11,0 4,60 17,00 1,15 3,95 380 380
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 1450,00 10,6 5,00 14,00 1,05 3,55 345 345
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 1450,00 10,9 6,50 22,50 1,15 3,85 420 420
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 1225,00 15,0 3,30 9,50 0,80 2,95 164 0
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 1400,00 10,5 6,70 29,00 1,15 4,10 401 401
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 1350,00 12,2 5,80 21,50 1,05 3,80 356 356
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 1325,00 11,6 4,50 16,50 1,00 3,35 301 301
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 1425,00 10,9 5,40 18,00 1,20 3,45 377 207
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 1550,00 10,0 6,80 31,00 1,15 3,95 430 378
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 1200,00 12,3 5,90 15,00 1,00 3,35 289 289
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 1400,00 11,6 7,50 38,50 1,25 4,30 449 449
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 1350,00 12,2 6,20 21,50 1,10 3,40 306 53
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 1450,00 10,8 8,30 20,00 1,25 4,40 477 477
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 1150,00 11,7 6,60 18,50 1,15 3,40 339 126
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 1550,00 11,5 5,50 23,50 1,15 3,30 343 284
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 1275,00 12,1 3,20 17,00 1,00 3,25 269 55
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 1400,00 11,4 5,70 23,50 1,05 3,75 381 381
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,25 4,15 400 400
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 1325,00 12,7 5,10 15,00 1,05 3,20 287 287
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 1200,00 13,4 5,00 13,00 0,95 3,45 251 0
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 1100,00 13,2 5,40 25,50 1,00 3,75 274 250
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 1225,00 13,0 4,10 15,50 1,00 3,25 223 158
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 1400,00 11,6 5,30 19,50 1,20 3,95 389 225
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 1150,00 12,7 4,60 17,50 1,10 3,65 260 155
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 1475,00 11,8 5,90 25,50 1,10 3,45 339 274
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 1175,00 17,8 2,80 8,50 0,85 2,55 123 0
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 1450,00 10,3 6,10 31,50 1,20 4,10 482 482
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 1400,00 12,2 5,50 26,50 1,05 3,80 329 245
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 1275,00 13,7 3,10 16,00 0,95 3,10 201 0
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 1275,00 14,4 3,80 17,00 0,90 3,25 203 40
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 1450,00 11,3 6,10 26,50 1,15 3,55 358 68
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 1250,00 16,6 2,90 8,00 0,90 2,60 144 43
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 1350,00 12,7 4,00 14,50 0,95 2,95 252 101
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 1400,00 11,9 5,90 21,00 1,10 3,55 316 0
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 1275,00 13,0 5,00 16,50 0,90 3,15 225 205
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 1400,00 12,9 5,40 17,50 1,15 3,70 343 300
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 1350,00 11,1 5,00 16,00 1,10 3,50 294 155
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 1200,00 13,4 4,30 19,00 0,95 3,10 253 178

Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1350,00 --- 55
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 950,00 --- 14
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 1250,00 --- 38
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 1125,00 --- 26
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 1025,00 --- 22
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 875,00 --- 9
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 1250,00 --- 43
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 1250,00 --- 43
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 1200,00 --- 38
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 1325,00 --- 52
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 1275,00 --- 46
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 1275,00 --- 46
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 1450,00 --- 68
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 1350,00 --- 55
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 950,00 --- 14
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 1375,00 --- 51
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 1250,00 --- 43
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 1275,00 --- 46
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 1125,00 --- 31
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 1425,00 --- 65
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 1175,00 --- 35
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 1100,00 --- 28
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 1250,00 --- 38
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 1250,00 --- 38
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 1375,00 --- 58
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 1250,00 --- 43
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 1175,00 --- 35
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 1350,00 --- 48
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 DNS --- 0
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 1325,00 --- 52
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1475,00 --- 72
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 1450,00 --- 68
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 1450,00 --- 68
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 1225,00 --- 41
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 1400,00 --- 54
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 1350,00 --- 55
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 1325,00 --- 52
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 1425,00 --- 65
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 1550,00 --- 72
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 1200,00 --- 38
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 1400,00 --- 54
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 1350,00 --- 48
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 1450,00 --- 68
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 1150,00 --- 33
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 1550,00 --- 72
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 1275,00 --- 46
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 1400,00 --- 62
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 1575,00 --- 75
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 1325,00 --- 52
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 1200,00 --- 38
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 1100,00 --- 24
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 1225,00 --- 35
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 1400,00 --- 62
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 1150,00 --- 29
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 1475,00 --- 62
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 1175,00 --- 35
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 1450,00 --- 68
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 1400,00 --- 54
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 1275,00 --- 40
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 1275,00 --- 40
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 1450,00 --- 59
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 1250,00 --- 43
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 1350,00 --- 55
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 1400,00 --- 54
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 1275,00 --- 40
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 1400,00 --- 62
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 1350,00 --- 48
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 1200,00 --- 38

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 11,4 --- 66
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 15,2 --- 15
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 14,4 --- 22
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 15,1 --- 16
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 16,0 --- 11
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 17,2 --- 3
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 14,0 --- 30
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 15,3 --- 16
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 11,5 --- 64
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 11,3 --- 67
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 14,6 --- 23
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 11,7 --- 61
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 11,1 --- 71
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 12,6 --- 48
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 18,7 --- 0
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 11,3 --- 59
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 14,0 --- 30
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 13,5 --- 36
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 17,5 --- 2
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 10,8 --- 76
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 13,4 --- 37
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 13,0 --- 42
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 DNS --- 0
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 12,0 --- 49
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 13,9 --- 27
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 10,4 --- 83
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 13,0 --- 42
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 14,6 --- 23
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 11,6 --- 54
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 11,7 --- 61
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 12,7 --- 46
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 11,0 --- 72
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 10,6 --- 79
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 10,9 --- 74
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 15,0 --- 19
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 10,5 --- 71
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 12,2 --- 53
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 11,6 --- 63
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 10,9 --- 74
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 10,0 --- 79
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 12,3 --- 52
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 11,6 --- 54
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 12,2 --- 46
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 10,8 --- 76
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 11,7 --- 61
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 11,5 --- 56
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 12,1 --- 55
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 11,4 --- 66
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 11,4 --- 57
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 12,7 --- 46
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 13,4 --- 37
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 13,2 --- 34
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 13,0 --- 37
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 11,6 --- 63
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 12,7 --- 40
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 11,8 --- 52
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 17,8 --- 1
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 10,3 --- 85
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 12,2 --- 46
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 13,7 --- 29
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 14,4 --- 22
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 11,3 --- 59
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 16,6 --- 7
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 12,7 --- 46
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 11,9 --- 50
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 13,0 --- 37
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 12,9 --- 43
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 11,1 --- 62
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 13,4 --- 37

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 6,10 --- 60
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 4,30 --- 33
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 3,50 --- 24
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 5,40 --- 44
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 5,00 --- 46
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 4,30 --- 33
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 3,50 --- 28
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 4,00 --- 34
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 4,50 --- 40
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 4,60 --- 41
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 4,40 --- 39
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 5,50 --- 53
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 6,20 --- 61
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 4,10 --- 35
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 3,90 --- 28
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 4,60 --- 36
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 4,10 --- 35
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 4,20 --- 36
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 4,60 --- 41
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 6,70 --- 68
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 4,80 --- 44
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 5,10 --- 47
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 5,60 --- 47
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 4,40 --- 34
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 5,50 --- 53
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 4,30 --- 38
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 3,60 --- 29
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 5,10 --- 41
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 5,30 --- 50
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 4,50 --- 40
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 4,60 --- 41
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 5,00 --- 46
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 6,50 --- 65
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 3,30 --- 25
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 6,70 --- 59
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 5,80 --- 56
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 4,50 --- 40
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 5,40 --- 51
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 6,80 --- 60
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 5,90 --- 58
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 7,50 --- 68
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 6,20 --- 53
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 8,30 --- 89
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 6,60 --- 67
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 5,50 --- 46
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 3,20 --- 24
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 5,70 --- 55
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 6,40 --- 56
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 5,10 --- 47
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 5,00 --- 46
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 5,40 --- 44
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 4,10 --- 30
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 5,30 --- 50
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 4,60 --- 36
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 5,90 --- 50
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 2,80 --- 20
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 6,10 --- 60
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 5,50 --- 46
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 3,10 --- 20
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 3,80 --- 27
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 6,10 --- 52
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 2,90 --- 21
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 4,00 --- 34
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 5,90 --- 50
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 5,00 --- 40
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 5,40 --- 51
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 5,00 --- 40
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 4,30 --- 38

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 21,00 --- 57
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 11,50 --- 18
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 16,00 --- 33
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 19,50 --- 44
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 13,00 --- 26
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 10,00 --- 13
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 11,00 --- 19
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 13,50 --- 28
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 12,50 --- 24
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 18,50 --- 47
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 15,00 --- 34
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 16,00 --- 38
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 17,50 --- 43
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 17,50 --- 43
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 7,50 --- 5
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 18,00 --- 39
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 14,50 --- 32
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 13,00 --- 26
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 11,50 --- 20
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 20,50 --- 55
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 15,00 --- 34
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 17,00 --- 41
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 14,00 --- 30
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 22,50 --- 55
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 12,00 --- 19
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 22,50 --- 63
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 19,50 --- 51
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 10,00 --- 15
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 16,00 --- 33
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 20,00 --- 53
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 10,00 --- 15
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 17,00 --- 41
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 14,00 --- 30
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 22,50 --- 63
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 9,50 --- 13
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 29,00 --- 77
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 21,50 --- 59
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 16,50 --- 39
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 18,00 --- 45
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 31,00 --- 84
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 15,00 --- 34
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 38,50 --- 111
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 21,50 --- 51
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 20,00 --- 53
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 18,50 --- 47
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 23,50 --- 58
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 17,00 --- 41
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 23,50 --- 67
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 23,00 --- 56
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 15,00 --- 34
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 13,00 --- 26
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 25,50 --- 65
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 15,50 --- 31
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 19,50 --- 51
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 17,50 --- 38
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 25,50 --- 65
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 8,50 --- 9
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 31,50 --- 99
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 26,50 --- 68
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 16,00 --- 33
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 17,00 --- 36
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 26,50 --- 68
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 8,00 --- 8
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 14,50 --- 32
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 21,00 --- 49
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 16,50 --- 34
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 17,50 --- 43
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 16,00 --- 33
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 19,00 --- 49

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

Naam Team ResOBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1,05 --- 44
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 0,75 --- 5
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 0,90 --- 20
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 0,90 --- 20
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 0,95 --- 30
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 0,85 --- 15
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 1,00 --- 37
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 1,00 --- 37
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 0,95 --- 30
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 1,10 --- 52
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 1,00 --- 37
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 1,05 --- 44
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 1,10 --- 52
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 0,95 --- 30
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 0,75 --- 5
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 1,10 --- 45
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 0,90 --- 23
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 0,95 --- 30
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 1,05 --- 44
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 1,00 --- 37
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 1,05 --- 44
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 0,90 --- 23
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 0,95 --- 30
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 1,05 --- 38
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 0,85 --- 15
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 1,15 --- 59
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 0,95 --- 30
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 0,95 --- 30
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 1,00 --- 32
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 1,05 --- 44
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 0,95 --- 30
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 1,15 --- 59
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 1,05 --- 44
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 1,15 --- 59
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 0,80 --- 11
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 1,15 --- 52
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 1,05 --- 44
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 1,00 --- 37
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 1,20 --- 68
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 1,15 --- 52
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 1,00 --- 37
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 1,25 --- 66
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 1,10 --- 45
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 1,25 --- 76
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 1,15 --- 59
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 1,15 --- 52
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 1,00 --- 37
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 1,05 --- 44
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 1,25 --- 66
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 1,05 --- 44
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 0,95 --- 30
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 1,00 --- 32
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 1,00 --- 32
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 1,20 --- 68
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 1,10 --- 45
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 1,10 --- 45
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 0,85 --- 17
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 1,20 --- 68
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 1,05 --- 38
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 0,95 --- 26
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 0,90 --- 20
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 1,15 --- 52
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 0,90 --- 23
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 0,95 --- 30
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 1,10 --- 45
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 0,90 --- 20
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 1,15 --- 59
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 1,10 --- 45
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 0,95 --- 30

Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

Naam Team Res OBPPunten totaal
Anne Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 3,65 --- 83
Avo Elias JPA1 - ACHL Team 05 2,35 --- 29
Bart Broos JPA2 - ACHL Team 05 2,90 --- 46
Brent Knobel JPA2 - THOR Team 06 3,15 --- 54
Celeste Been MPA2 - Spado Team 07 DNS --- 0
Charlotte Nijssen MPA1 - SV Diomedon Team 01 2,80 --- 49
Diego Cores JPA2 - Groene Ster Team 02 2,30 --- 28
Dieke Straver MPA1 - DJA Team 06 2,90 --- 53
Djinn Bastiaanse MPA2 - Spado Team 08 3,05 --- 59
Dylana Goorden MPA2 - THOR Team 06 3,85 --- 91
Eline Oostrom MPA2 - Spado Team 04 3,65 --- 83
Elisa Freij MPA1 - Groene Ster Team 02 2,85 --- 51
Emma van Beers MPA2 - AVO 1983 Team 03 3,75 --- 87
Emy Voesenek MPA2 - ACHL Team 05 3,90 --- 93
Eva Lips MPA1 - ACHL Team 05 3,50 --- 76
Ferenc Incze JPA1 - Groene Ster Team 02 2,55 --- 35
Finn Versteeg JPA1 - Spado Team 07 3,70 --- 74
Gigi Beij...enegouwen MPA1 - Spado Team 08 3,25 --- 66
Guusje Valkenburg MPA1 - Spado Team 07 3,90 --- 93
Ilse Booij MPA2 - Spado Team 08 2,65 --- 44
Indy Brinkman MPA2 - ACHL Team 05 4,15 --- 104
Isa Becht MPA1 - Groene Ster Team 02 3,40 --- 72
Isabelle ...jkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 3,35 --- 70
Jane Wijnen MPA2 - Spado Team 08 3,60 --- 80
Jeroen Luijsterburg JPA1 - THOR Team 01 3,80 --- 77
Jesse Hultermans JPA1 - ACHL Team 05 3,15 --- 54
Joan Zwakenberg MPA1 - Spado Team 07 3,60 --- 80
Juliette Bijlsma MPA1 - AVO 1983 Team 03 3,20 --- 64
Kato Kerkmeester MPA1 - Groene Ster Team 02 3,00 --- 57
Lars Booij JPA2 - Spado Team 08 3,10 --- 53
Lente de Graauw MPA2 - Spado Team 04 3,50 --- 76
Lisa Touw MPA1 - ACHL Team 05 3,45 --- 74
Lisa Obbink MPA1 - AVO 1983 Team 03 3,95 --- 95
Liz Broks MPA1 - ACHL Team 05 3,55 --- 78
Lorijn Kessels MPA2 - Spado Team 04 3,85 --- 91
Lott Roovers MPA1 - ACHL Team 05 2,95 --- 55
Luuk de Barbanson JPA1 - THOR Team 01 4,10 --- 88
Marit Verschuren MPA1 - THOR Team 01 3,80 --- 89
Marit Bram MPA2 - Groene Ster Team 02 3,35 --- 70
Marliecke de Graaf MPA1 - AVO 1983 Team 03 DNS --- 0
Marte Visser MPA2 - Spado Team 04 3,45 --- 74
Matthijs Buijsen JPA2 - Spado Team 04 3,95 --- 83
Maud Lambregts MPA2 - THOR Team 06 3,35 --- 70
Max van den Boom JPA2 - THOR Team 06 4,30 --- 96
Max van Tartwijk JPA1 - THOR Team 01 DNS --- 0
Mees Janvier JPA2 - Spado Team 04 3,40 --- 63
Mila van Mook MPA2 - THOR Team 06 4,40 --- 115
Naina Ersilia MPA2 - Spado Team 04 3,40 --- 72
Nathan Kuster JPA1 - Spado Team 07 3,30 --- 59
Nienke Kouwenberg MPA1 - Spado Team 07 3,25 --- 66
Nora Suijkerbuijk MPA1 - THOR Team 01 3,75 --- 87
Robin Stevens JPA2 - SV Diomedon Team 01 4,15 --- 90
Rosanne Oosterbaan MPA2 - Groene Ster Team 02 3,20 --- 64
Rowena Stok MPA1 - Spado Team 07 3,45 --- 74
Sam Paulussen JPA2 - Groene Ster Team 02 3,75 --- 75
Siem Oostrom JPA1 - Spado Team 08 3,25 --- 58
Sietske Elseman MPA2 - Spado Team 04 3,95 --- 95
Stijn Uijtdehaag JPA2 - THOR Team 06 3,65 --- 72
Stijn Bolders JPA1 - Spado Team 07 3,45 --- 65
Sylvie van Loon MPA1 - Spado Team 08 2,55 --- 41
Tessa - Noom MPA2 - Spado Team 04 4,10 --- 102
Tijn Janvier JPA1 - Spado Team 07 3,80 --- 77
Tim van Meer JPA1 - SV Diomedon Team 01 3,10 --- 53
Tim Olsthoorn JPA1 - THOR Team 01 3,25 --- 58
Tristan van Meer JPA2 - Spado Team 04 3,55 --- 68
Veerle Schuurbiers MPA2 - Spado Team 08 2,60 --- 42
Willemijn Poot MPA1 - AVO 1983 Team 03 2,95 --- 55
Wouter van Zunderd JPA2 - Spado Team 04 3,55 --- 68
Xavi Maas JPA1 - Spado Team 08 3,15 --- 54
Yana van Haasteren MPA1 - Spado Team 07 3,70 --- 85
Yari Peetermans JPA2 - DJA Team 06 3,50 --- 66
Ymke Verhulst MPA1 - AVO 1983 Team 03 3,10 --- 61

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:50,2 283
2 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 10 2:50,4 281
3 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:56,1 231
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 10 3:02,4 181
5 Team 03 (Team-est) AVO 1983 - MPA2 7 3:06,7 172
6 Team 05 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 9 3:06,7 150
7 Team 02 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 8 3:11,2 120
8 Team 08 (Team-est) Spado - JPA2 9 3:11,7 117