Uitslagen Kermismeerkampen 2019

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Lars van Vught Altis 12,29 5,77 11,13 1,75 52,88 16,34 30,40 3,74 45,42 4:39,11 5878
2 Bart Mulder AV Wijchen 12,46 5,87 10,31 1,75 54,65 17,59 27,99 3,74 41,36 4:57,14 5397
3 Melle van der Stoel AV34 11,77 6,25 8,86 1,72 53,01 20,98 24,76 3,44 32,89 4:41,14 5114
4 Jim van Mook THOR 12,40 5,21 9,10 1,84 55,71 18,25 27,17 3,14 44,47 4:55,15 5056
5 Floris Brinkman AV34 12,65 5,74 9,77 1,62 56,39 18,41 24,74 3,34 34,89 4:35,50 4923
6 Rens Hoogendorp GVAC 12,17 5,16 9,85 1,62 51,77 18,77 28,59 2,34 28,42 4:45,11 4746
7 Sander van den Brink AV34 12,25 5,58 9,88 1,62 1:01,23 20,12 28,89 3,04 31,13 5:36,86 4262
8 Bram Van Dorst AV Fortuna 12,42 5,71 8,44 1,52 1:00,83 17,83 18,90 2,34 27,42 5:51,42 3841
9 Devi Robbemond AV Fortuna 12,90 5,10 11,76 1,52 1:06,36 22,88 37,72 2,34 38,06 DNF 3504
10 Luuk Jochems AV Fortuna 12,99 5,02 8,02 1,62 58,93 17,82 18,84 NM 24,87 5:47,54 3490
11 Levi Verver AV Fortuna 13,16 5,32 12,54 1,62 1:06,66 DNF 40,76 2,34 34,85 DNF 3476
12 Koen Klunder AV Fortuna 12,45 4,25 8,60 1,62 DNF DNF 21,01 2,74 33,45 DNF 2629
13 Nick Van der Zanden GVAC 13,94 3,86 9,30 1,37 1:13,37 DNF 24,86 NM 29,82 DNS 1983
14 Mitchell Pronk Leiden 14,74 3,66 7,10 1,12 1:07,07 DNF 15,46 NM 18,92 6:01,94 1619



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Rens de Graauw PH 11,70 6,28 13,16 1,67 57,80 16,10 40,43 3,14 40,59 5:26,26 5702
2 Jasper Meijerink AV34 12,12 6,05 11,60 1,67 54,90 16,87 27,32 3,54 36,08 4:35,76 5566
3 Ton van Mameren Altis 12,34 6,20 9,81 1,77 1:00,66 16,46 31,40 3,34 38,44 5:11,40 5214
4 Stijn van Essen Altis 11,97 5,85 10,75 1,42 52,49 17,06 32,67 2,54 32,59 4:43,85 5154
5 Jeremy van Zutven PH 12,72 5,88 11,34 1,77 57,61 17,18 37,73 NM 41,62 4:51,44 5044
6 Nathan Oerlemans Altis 12,25 5,65 10,62 1,57 55,98 16,86 30,44 2,34 40,24 5:01,69 4955
7 Chuck Pols PH 12,78 5,03 12,88 1,62 1:01,95 17,93 37,48 2,94 44,39 5:03,37 4916
8 Ruben Meijer Altis 12,52 5,38 11,62 1,52 57,31 17,15 28,20 2,94 39,83 5:11,43 4821
9 Tom van Schijndel AVGM 12,94 5,03 11,02 1,52 56,54 19,05 30,65 2,94 40,75 4:50,81 4669
10 Cedric Smits AV Unitas 12,91 5,64 8,91 1,62 57,01 20,68 30,35 3,04 29,57 4:51,20 4453
11 Max Stofkoper GVAC 12,35 5,76 9,69 1,52 58,52 17,84 28,47 2,54 27,91 5:23,42 4382
12 Mark Hollestelle Altis 12,58 5,21 8,99 1,62 58,15 17,85 20,37 2,14 34,16 5:04,58 4224
13 Mischa Otten AV34 13,05 4,76 9,62 1,57 58,15 18,76 24,55 2,54 31,69 5:22,35 4002
14 Jon Rijnsburger Nijmegen 13,08 5,71 9,05 1,82 1:01,65 17,86 NM 2,84 33,85 5:54,62 3908
15 Lennert Berentsen Altis 12,77 5,32 10,37 1,52 59,92 20,50 17,90 2,34 26,18 5:04,14 3815
16 Steven Zollinger Nijmegen 12,95 4,72 7,43 1,52 59,75 20,11 22,23 2,54 21,16 5:18,55 3506
17 Sam Overeem AV34 13,85 4,86 7,64 1,42 1:01,44 20,52 21,78 2,54 24,75 4:53,97 3418
18 Pelle Mutsaers Eindhoven 12,99 5,10 7,49 1,27 58,50 22,03 25,87 NM 38,19 DNS 2912
19 Jonathan Otten AV34 12,85 4,89 9,12 NM DNF DNF 23,92 NM 36,34 DNS 2023
20 Daan Roosenschoon GVAC 11,87 DNS 13,51 DNS DNS DNF DNS DNS DNS DNS 1375



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog100mHDiscusSpeer1000mPunten totaal
1 Tim Klein DJA 11,92 6,25 14,75 1,82 14,51 49,62 46,76 3:10,97 6140
2 Stijn Hendriks Scorpio 12,11 6,39 12,21 1,77 14,18 37,75 38,55 3:07,97 5791
3 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,47 6,01 13,25 1,67 15,61 43,63 45,03 3:12,05 5625
4 Jens de Wilde Scorpio 11,82 5,77 10,43 1,72 14,73 36,65 31,82 3:10,69 5421
5 Jaco Delissen AV Attila 11,90 5,80 10,28 1,62 16,37 34,35 33,76 3:24,08 5083
6 Viggo Tijbosch PH 12,43 5,80 10,65 1,52 15,46 32,85 29,51 3:21,87 4942
7 Bruce Boon Flevo Delta 13,51 5,02 10,52 1,52 16,52 34,55 33,63 3:22,14 4622
8 Daan Moelands DJA 13,42 5,22 11,33 1,62 18,99 24,64 29,92 3:22,84 4404
9 Riks Pollen Scopias 12,60 4,92 9,53 1,42 17,72 28,98 26,46 3:32,48 4254
10 Dieter Stolzenbach PH 13,70 4,98 9,68 1,47 19,11 31,69 26,24 3:33,84 4099
11 Bram Schutte PH 12,97 4,97 7,40 1,47 17,64 21,37 21,16 3:27,96 3954
12 Marijn Atmodimedjo AV34 13,51 4,65 7,54 1,47 19,55 17,22 20,82 3:19,95 3668
13 Jake Romijn PH 14,67 4,39 7,75 1,47 18,66 16,51 28,25 3:19,54 3654
14 Willem Pompen AVV 13,39 4,76 8,61 1,62 17,97 21,36 22,10 DNS 3537
15 Timo Thijs AVV 15,22 3,71 8,58 1,32 21,72 24,62 21,18 4:21,92 2912
16 Wouter Heezius AVV 14,05 4,31 6,22 1,42 20,70 NM 15,66 3:42,96 2850
17 Luuk Matzinger AVV 14,93 3,60 7,48 1,27 23,08 17,77 17,35 3:58,84 2669
18 Luuk van Gogh AVV 15,18 4,08 5,21 1,27 21,44 13,60 18,63 3:54,37 2632
19 Tom Koppelmans AVV 15,53 3,59 5,26 1,12 23,81 18,08 19,49 3:59,48 2376
20 Daniël Wijnholds GVAC 12,72 4,46 DNS 1,52 DNS DNS 21,16 2205



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 11,48 3:19,91 13,49 9,83 31,94 1,67 4,71 3984
2 Ryan Heeren AV Spiridon 11,92 3:22,41 14,45 9,85 31,99 1,47 4,36 3586
3 Seppe Swinkels Scopias 10,82 3:29,85 14,00 8,96 23,58 1,32 4,64 3503
4 Fergus Tabor HAC 11,00 3:35,33 14,92 7,94 23,73 1,47 4,02 3305
5 Samuel Dobbelstein PH 11,41 3:25,37 14,53 6,84 26,95 1,37 4,10 3260
6 TITUS Nartey AV Feniks 11,06 4:48,04 14,33 9,32 22,67 1,52 4,25 3158
7 Lucas Koeling GVAC 11,92 3:15,89 16,41 6,85 27,85 1,37 4,10 3124
8 Dave Damen Swift 11,05 3:49,84 16,06 7,33 21,84 1,37 4,40 3054
9 Sep de Jong AV34 10,96 DNS 13,00 DNS 31,08 1,52 4,98 2980
9 Julius Prop AV34 11,34 3:20,46 15,86 6,59 20,11 1,22 4,24 2980
11 Brecht Wijnholds GVAC 11,11 3:50,77 15,72 7,47 18,86 1,32 4,18 2933
12 Aristide Karakoç AV Feniks 12,00 3:48,47 16,10 7,71 25,00 1,32 3,88 2850
13 Xavier van Zutven PH 12,48 3:42,07 16,09 7,93 24,73 1,22 3,97 2774
14 Leroy Eisden AV Atos 12,04 3:29,49 16,74 5,92 21,63 1,27 3,78 2690
15 Ben Roest GACH 11,65 DNS 15,34 6,89 29,73 1,27 3,95 2590
16 Nick van Bree AVGM 12,61 3:44,15 16,56 5,61 18,24 1,32 3,87 2511
17 Sjoerd Rikkers GVAC 12,65 3:33,26 19,02 5,89 22,00 1,27 3,93 2492
18 Koen van de Ven GVAC 13,04 3:30,64 17,37 7,12 12,46 1,32 3,99 2476
19 Bas Verheijen AV Weert 12,45 3:54,49 18,00 6,61 25,64 1,17 3,39 2382
20 Raf Vaessen Swift 12,14 4:27,25 16,97 6,71 11,86 1,32 3,70 2240
21 Leilani N Lake Feniks 12,05 DNS DNF 8,07 19,82 NM 3,70 1565
22 Duncan Weide AV Feniks 11,18 DNS 17,08 DNS 19,65 NM 3,82 1543



Mannen Specials Senioren - Meerkamp

# Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
1 Martijn de Laat AVGM 16,37 1:19,58 4,45 3,71 32
2 Ruud Kock AVGM 25,84 DNS NM 1,38 0
2 Anton Koppers AVGM 18,13 1:41,76 3,40 2,36 0
2 Mike van Kuijk AVGM 46,87 4:37,06 3,24 1,53 0
2 Ruud Lauwers Reusel `69 21,00 1:30,59 2,92 2,19 0
2 Kevin Kennis Belgie DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Denice Jacobs Scopias 16,12 1,47 9,20 27,52 5,10 25,05 2:27,68 4126
2 Hanna Ogink AV34 16,90 1,52 7,81 28,04 4,77 33,14 2:32,91 3958
3 Camilla Pieper AV34 17,88 1,37 9,68 29,10 4,58 23,94 2:46,83 3345
4 Joke Benne Reusel `69 18,80 1,52 8,24 30,28 4,33 23,82 3:07,76 2973
5 Amber Aarssen AV Fortuna 19,66 1,32 7,64 32,27 3,87 22,79 2:45,69 2600
6 Sarah van der Stam AVGM 19,56 1,47 6,27 30,44 4,06 16,18 3:10,14 2485
7 Muna Isgoowe GAC Gemert 19,85 1,32 8,63 32,14 4,04 20,09 3:09,70 2415
8 Jessy Heemskerk Leiden 21,32 1,32 5,71 33,50 3,71 20,04 3:00,22 2047
9 Natasha van den Berg GVAC 24,98 1,22 6,72 32,39 3,97 15,37 3:21,43 1696
10 Rosalie van Gool Leiden 22,29 1,17 6,02 34,24 3,77 14,74 4:12,72 1373



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Bente van der Stoel AV34 15,69 1,57 10,64 27,69 5,15 29,76 2:31,69 4425
2 Linsy Heestermans AV Sprint 16,03 1,47 10,78 27,30 5,08 35,26 2:34,29 4365
3 Amy Walraven Altis 16,66 1,42 9,72 27,74 4,60 29,45 2:40,26 3821
4 Evy van de...ildenberg GVAC 18,24 1,47 11,30 29,41 4,27 21,11 2:39,26 3453
5 Ellis de Vries Altis 16,89 1,42 8,16 28,33 4,66 13,26 2:53,95 3215
6 Tessa Mertens DJA 18,71 1,42 9,85 31,60 4,11 25,77 2:51,31 3028
7 Maud Hoogeveen Leiden 20,60 1,37 8,01 29,96 4,16 30,05 3:31,38 2572
8 Hanna van Baast AV Attila 15,14 1,22 10,89 27,69 DNS DNS 2397
9 Loïs Steenbeek Leiden 19,66 1,27 9,55 30,82 3,07 30,81 DNS 2247
10 Tess Veefkind Leiden 21,13 1,37 7,71 30,86 4,11 21,75 3:47,24 2209
10 Noor Stapel Nijmegen 16,68 1,47 11,02 31,35 DNS 2209
12 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden 18,80 1,47 5,05 32,09 4,14 8,30 3:47,25 2023
13 Floor van Veen AVGM 20,16 NM 9,01 33,99 3,70 23,62 3:12,20 1852
14 Jantine Strikwerda AVGM 26,45 1,12 7,42 36,64 3,57 25,20 4:07,60 1326
15 Vicky van der Werf Leiden 31,23 1,22 6,91 38,01 3,41 19,74 3:48,14 1251



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 150m600m80mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Joanne Schaap PH 21,53 1:45,50 13,19 12,28 38,88 1,52 4,57 4087
2 Marinka Schuurman Altis 21,05 1:46,43 12,68 10,02 30,72 1,57 4,95 4065
3 Yana van Aarle Eindhoven 20,70 1:41,15 14,32 7,92 29,72 1,27 4,55 3568
4 Jessica Sluiter PH 19,74 1:54,94 13,58 8,89 17,69 1,32 4,41 3378
5 Moos van Gendt Eindhoven 22,35 2:02,00 14,37 9,57 33,96 1,27 4,30 3260
6 Anouk van Jeveren Scorpio 22,20 1:56,51 13,82 7,43 23,43 1,37 4,50 3220
7 Elise Mutsaers Eindhoven 22,13 1:58,62 15,18 8,22 18,97 1,27 4,37 2940
8 Meike de Graauw PH 22,31 2:08,78 16,03 10,25 22,03 1,27 4,48 2939
9 Minou de Wit Leiden 22,38 2:07,99 15,16 7,67 22,01 1,37 4,05 2864
10 Fleur Boender Eindhoven 22,17 2:09,14 15,32 7,24 14,23 1,47 4,42 2832
11 Rosa Candido Leiden 23,65 2:10,28 15,77 8,10 17,34 1,37 4,12 2657
12 Lianne Groenendijk Leiden 22,38 2:17,15 15,38 6,35 15,97 1,32 4,20 2560
13 Sanne van der Blij AVV 23,62 2:17,21 17,04 7,17 21,25 1,32 4,07 2486
14 Lieke Reijs AV De Keien 24,08 2:18,70 17,54 6,94 15,15 1,42 4,15 2374
15 Femke Reijs AV De Keien 24,46 2:19,51 16,66 8,99 15,82 1,32 3,17 2248
16 Laura Damman Leiden 23,26 2:17,02 16,07 5,28 11,59 1,32 3,82 2205
17 Aimee Verheijen Leiden 23,20 2:22,51 15,78 5,35 11,10 1,32 3,92 2198
18 Esther van Velzen Leiden 22,09 2:04,24 18,36 5,84 NM 1,22 3,69 2063
19 Floor Jonkers AVV 24,30 2:11,84 28,08 5,88 14,49 1,17 3,73 1843
20 Senna Nicolai Leiden 26,31 2:53,99 17,54 7,74 14,17 1,32 3,38 1800
21 Indyra Jonkers Triathlon 26,58 2:32,17 18,83 5,79 11,51 1,17 3,04 1493
22 Robin Thijs AVV 25,66 2:38,15 18,57 5,17 9,89 NM 3,51 1161



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 600m60mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
1 Isa van Puffelen AV34 1:47,38 11,51 9,50 22,40 1,57 4,67 3107
2 Selena Jansen Spado 1:52,32 10,23 7,91 23,53 1,42 4,45 2964
3 Daphne van der Lecq AV34 1:57,09 11,78 8,59 20,99 1,52 4,46 2800
4 Milou Keulstra AVGM 1:55,36 10,98 7,99 25,32 1,37 4,13 2763
5 Jolie Baerveldt AVON 1:53,32 11,50 9,50 22,12 1,32 4,14 2714
6 Lotte Aerts AVGM 1:51,36 13,78 9,51 20,10 1,32 3,94 2461
7 Zoë Geurtz Eindhoven 2:03,54 12,09 8,26 17,19 1,37 3,94 2378
8 Daniek Meijer PH 2:02,57 10,97 6,50 13,83 1,37 4,02 2352
9 Kim Dantuma AV34 1:54,22 12,44 7,48 19,56 1,17 3,92 2304
10 Vé Fredriks AV34 1:54,58 13,18 6,46 9,85 1,17 4,04 1983
11 Marlieke Castelein Triathlon 2:18,78 13,61 8,27 10,39 1,17 3,64 1739
12 Sarah C Matters AVV 2:37,10 14,95 5,88 10,02 1,22 3,20 1316
13 Isa Kloks AVV 2:15,22 15,54 4,69 12,45 1,02 2,90 1221
14 Hannah Kuijken AVV 2:37,98 16,85 7,25 11,27 1,07 2,87 1142
15 Lotte Jansen AVV 3:12,54 17,81 6,63 12,82 1,02 2,35 861
16 Aukje Den Boer AVV 2:50,04 31,03 4,81 9,26 0,92 2,38 619



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100mVerKogelHoog400m110mHDiscusPolshoogSpeer1500mPunten totaal
1 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 11,55 6,23 11,01 1,85 52,11 15,49 31,74 3,44 44,31 4:48,79 6203
2 Robert Bervoets ASTX 12,16 6,38 9,72 1,82 53,22 16,55 30,21 3,24 35,40 4:44,26 5662
3 Ingmar van der Geest AV De Keien 11,91 5,93 11,83 1,72 52,83 18,88 32,60 3,34 41,23 4:44,41 5598
4 Olaf van der Geest AV De Keien 12,29 5,49 12,62 1,72 58,89 19,98 40,37 3,04 43,69 4:59,85 5177
5 Vincent Wodtke Spark 11,70 6,02 8,69 1,77 56,35 18,07 26,28 2,94 25,84 4:59,69 4911
6 Emiel Roobeek Hanzesport 12,20 6,12 11,20 1,72 55,13 27,26 30,54 3,14 46,86 5:10,64 4853
6 Koen van d...Meiracker Spark 11,91 5,81 8,40 1,57 54,17 18,02 17,97 3,34 36,10 4:54,68 4853
8 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 12,60 5,48 10,47 1,67 57,73 19,78 31,69 3,54 42,71 5:25,29 4806
9 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 12,21 5,70 10,50 1,62 57,75 18,47 23,48 2,54 47,39 5:27,12 4655
10 Jort van der Voorden AV Fortuna 12,10 6,20 8,28 1,67 54,64 20,19 19,22 2,14 33,25 5:21,32 4323
11 Bas van de Burgt GAC Gemert 11,84 6,07 11,48 1,88 DNF 16,18 32,67 3,64 DNS 4305
12 Bram Benne Reusel `69 12,70 5,38 8,56 1,77 1:00,00 19,69 31,79 2,94 33,34 5:42,34 4295
13 Mark Pedersen Spark 12,89 5,27 10,60 1,52 1:03,38 18,51 35,02 3,04 36,19 6:06,03 4187
14 Frank Adriaansen AV Wijchen 12,71 5,22 10,00 1,52 57,80 22,12 22,40 2,54 35,17 5:08,22 3979
15 Robin Scholten AV Wijchen 13,29 5,55 9,95 1,77 1:01,53 DNF 29,88 4,14 32,84 DNS 3817
16 Jos van Vliet AVV 13,23 4,73 7,20 1,52 57,49 24,52 14,87 2,14 25,00 5:02,55 3189
17 Stijn Groen AVGM 12,55 5,03 5,80 1,52 57,15 22,75 15,15 NM 20,08 5:08,21 3114
18 Michael Ketting AV Fortuna 14,25 4,10 10,29 1,47 1:05,45 DNF 37,36 2,94 29,92 DNF 2868



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Merel Wevers DAV Kronos 15,28 1,52 11,07 26,70 5,15 37,19 2:26,65 4735
2 Renée Bohnsack AV34 18,00 1,42 9,49 29,72 4,53 30,25 2:47,65 3425
3 Yoka Hubers AV34 17,47 1,42 8,40 28,67 4,53 27,26 2:49,95 3407
4 Anniek Roskam Leiden 21,28 1,27 9,51 29,45 4,15 17,20 2:46,69 2681
5 Angela Sluimer AV Fortuna 21,42 1,22 7,54 1:03,92 896



Vrouwen Specials Senioren - Meerkamp

# Naam 100m400mKogelVerPunten totaal
1 Marianne Verdonk AVGM 14,49 1:10,37 6,94 3,81 1671
2 Jolanda van Kuik AVGM 20,81 2:03,35 3,61 1,97 47