Uitslagen Junioren B Poule 43 Wedstrijd 1 [2015]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jim van Gorkum Spado Jongens Team 1 11,41 -1.2 m/s--- 708
2 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 11,51 -1.2 m/s--- 685
3 Wislet de Hair Spado Jongens Team 1 11,61 -1.2 m/s--- 0
4 Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens 11,74 -1.2 m/s--- 635
5 Henrik Fischer Haag Atlet...k Jongens 11,79 -1.2 m/s--- 624
6 Shaquille ...manuelson PAC Jongens Team 1 11,79 -1.2 m/s--- 0
7 Marijn Koene AV Olympus...ns Team 1 11,86 -2.0 m/s--- 610
8 Leon van Aartsen AV `56 Jongens 12,03 -2.0 m/s--- 574
9 Cedrych va...der Graaf AV Spirit ...e Jongens 12,07 -0.4 m/s--- 566
10 Niels Bosch PAC Jongens Team 2 12,11 -0.4 m/s--- 558
11 Luuk Kuijper AV `40 Jongens 12,26 -0.4 m/s--- 528
12 Stijn Wanders PAC Jongens Team 2 12,30 -2.0 m/s--- 0
13 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 12,35 -0.4 m/s--- 511
14 Rick van Loon AV Passaat Jongens 12,37 -2.0 m/s--- 507
15 Tom Rosing AV Fortuna Jongens 12,44 +0.8 m/s--- 0
16 Delano da Veiga PAC Jongens Team 3 12,45 -0.1 m/s--- 491
17 Max van der Heyden AV Schelde...t Jongens 12,51 -0.4 m/s--- 480
18 Tijmen Melgers AV Sparta Jongens 12,53 +0.8 m/s--- 476
18 Sander Klaassen Spado Jongens Team 2 12,53 -0.1 m/s--- 476
20 Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens 12,66 -0.4 m/s--- 0
21 Roan Michielsen AV Schelde...t Jongens 12,81 -0.4 m/s--- 0
22 Jacco Struik Typhoon Jongens 12,82 -0.4 m/s--- 423
23 Quinten de Brabander AV Olympus...ns Team 1 13,27 -0.1 m/s--- 0
24 Lars Tinneveld AV Olympus...ns Team 2 13,31 -0.1 m/s--- 338
25 Jurre Slager PAC Jongens Team 3 13,35 +0.8 m/s--- 0
26 Sietse Visser AV Passaat Jongens 13,62 -0.4 m/s--- 0
27 Pascal Reichert ARV Achill...R Jongens 13,70 +0.8 m/s--- 275
28 Bas van der Zouwen Typhoon Jongens 15,20 -0.4 m/s--- 0
29 Sander Persoon AV Olympus...ns Team 2 15,74 -0.1 m/s--- 0
Jurriaan de Rijk Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
Mathijs Selsig Spado Jongens Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 51,08 --- 758
2 Bryan Pronk PAC Jongens Team 2 51,24 --- 751
3 Maurik de Groot Haag Atlet...k Jongens 53,04 --- 677
4 Toon IJzerman Spado Jongens Team 1 53,42 --- 662
5 Milan le Bruin PAC Jongens Team 1 54,44 --- 0
6 Marijn Koene AV Olympus...ns Team 1 54,53 --- 619
7 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta Jongens 55,19 --- 595
8 Tijan Samba Haag Atlet...k Jongens 55,68 --- 0
9 Stijn Wanders PAC Jongens Team 2 56,09 --- 0
10 Lex van Aartsen AV `56 Jongens 56,11 --- 561
11 Bereket Petersen AV `56 Jongens 56,16 --- 0
12 Ruben de Vries Rotterdam ...k Jongens 56,21 --- 558
13 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 56,24 --- 557
14 Roan Michielsen AV Schelde...t Jongens 56,69 --- 541
15 Rick van Loon AV Passaat Jongens 57,17 --- 524
16 Mike Dierkx AV Schelde...t Jongens 57,77 --- 0
17 Ysbrand Francissen AV `40 Jongens 57,81 --- 503
18 Joeri van de Waal AV Spirit ...e Jongens 58,67 --- 474
19 Max Cords PAC Jongens Team 3 58,81 --- 470
20 Tom Rosing AV Fortuna Jongens 1:00,78 --- 0
21 Jacco Struik Typhoon Jongens 1:04,08 --- 313
22 Rick Govers Spado Jongens Team 2 1:05,49 --- 276
23 Niels Vanlaerhoven ARV Achill...R Jongens 1:09,01 --- 188
24 Bas van der Zouwen Typhoon Jongens 1:10,66 --- 0
Jasper Buzing AV `40 Jongens DNS --- 0
Youri Janssens Spado Jongens Team 1 DNS --- 0
Max Donkersloot ARV Achill...R Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tristan Valkenburg AV Olympus...ns Team 1 2:01,34 --- 725
2 Sam Kraaijeveld AV Passaat Jongens 2:01,39 --- 724
3 Bereket Petersen AV `56 Jongens 2:04,71 --- 669
4 Lex van Aartsen AV `56 Jongens 2:09,34 --- 0
5 Maurice de Stigter AV Spirit ...e Jongens 2:09,59 --- 594
6 Tom de Gelder AV Olympus...ns Team 1 2:10,50 --- 0
7 Stan Jansen Rotterdam ...k Jongens 2:10,56 --- 580
8 Victor van der Wel AV `40 Jongens 2:12,56 --- 551
9 Najib Ali Hassan PAC Jongens Team 1 2:12,82 --- 548
10 Thomas Winters Spado Jongens Team 1 2:13,07 --- 544
11 Marien van der Niet PAC Jongens Team 1 2:14,18 --- 0
12 Marijn Wolf Haag Atlet...k Jongens 2:14,34 --- 526
13 Erik Stok PAC Jongens Team 2 2:14,82 --- 520
14 Norbert Weijenberg Spado Jongens Team 1 2:15,46 --- 0
15 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 2:16,39 --- 499
16 Tijmen Melgers AV Sparta Jongens 2:18,48 --- 471
17 Sander Persoon AV Olympus...ns Team 2 2:19,22 --- 462
18 Erik Schuit Spado Jongens Team 2 2:25,50 --- 385
19 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 2:27,80 --- 358
20 Ivar van de Wege AV Schelde...t Jongens 2:27,88 --- 357
21 Rick Govers Spado Jongens Team 2 2:28,79 --- 0
22 Jurriaan Berger AV Schelde...t Jongens 2:29,62 --- 0
23 Niels Vanlaerhoven ARV Achill...R Jongens 2:33,38 --- 297
24 Olivier Korte Typhoon Jongens 2:35,54 --- 0
Jurriaan de Rijk Haag Atlet...k Jongens DNF --- 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom de Gelder AV Olympus...ns Team 1 4:17,44 --- 678
2 Achraf Boutkabout PAC Jongens Team 1 4:24,99 --- 624
3 Tristan Valkenburg AV Olympus...ns Team 1 4:25,13 --- 0
4 Yannick Smits Typhoon Jongens 4:44,28 --- 498
5 Marvin Boschman Spado Jongens Team 1 4:47,77 --- 477
6 Ferrie Hamer Haag Atlet...k Jongens 4:49,59 --- 467
7 Maurice de Stigter AV Spirit ...e Jongens 4:53,18 --- 446
8 Bart Balkenende AV `56 Jongens 4:53,85 --- 442
9 Saso Jongen PAC Jongens Team 1 4:54,20 --- 0
10 Arthur Appert Spado Jongens Team 1 5:01,69 --- 0
11 Stan de Deugd Spado Jongens Team 2 5:02,47 --- 395
12 Pim Veraar AV Olympus...ns Team 2 5:07,21 --- 370
13 Sam Prein PAC Jongens Team 3 5:11,12 --- 350
14 Jan Dekker PAC Jongens Team 2 5:11,44 --- 348
15 Teun Roodzant AV Schelde...t Jongens 5:11,62 --- 347
16 Thijs Meershoek AV Sparta Jongens 5:15,09 --- 330
17 Raphael van de Linde Rotterdam ...k Jongens 5:15,96 --- 326
18 Stijn Hoogenboom AV Olympus...ns Team 2 5:19,05 --- 0
19 Wytse de Vries AV `40 Jongens 5:22,95 --- 292
Abel Hijstek Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
Tygo Dobber PAC Jongens Team 2 DNS --- 0
Stef Dirks ARV Achill...R Jongens DNS --- 0
Nils Bebelaar Rotterdam ...k Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ramsey Angela PAC Jongens Team 1 14,60 +1.0 m/s--- 892
2 Yslain Verwaal PAC Jongens Team 1 14,91 +1.0 m/s--- 0
3 Maurik de Groot Haag Atlet...k Jongens 15,63 +1.0 m/s--- 784
4 Pelle Gelderblom AV `56 Jongens 15,67 +1.0 m/s--- 780
5 Jim van Gorkum Spado Jongens Team 1 15,84 +1.0 m/s--- 764
6 Guus Nijkamp Spado Jongens Team 1 16,07 +1.0 m/s--- 0
7 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 16,21 +0.0 m/s--- 729
8 Divano Burgzorg PAC Jongens Team 2 16,51 +0.0 m/s--- 703
9 Wesley van der Holst PAC Jongens Team 2 17,09 +0.0 m/s--- 0
10 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 17,18 +0.0 m/s--- 0
11 Luuk Kuijper AV `40 Jongens 17,27 +0.0 m/s--- 639
12 Mike Dierkx AV Schelde...t Jongens 17,39 +0.0 m/s--- 629
13 Marijn Wolf Haag Atlet...k Jongens 20,10 +0.0 m/s--- 0
14 Sietse Visser AV Passaat Jongens 20,31 +0.0 m/s--- 431
15 Ruben Vreugdenhil AV Olympus...ns Team 1 20,88 +0.0 m/s--- 399
16 Niels Smits Typhoon Jongens 21,71 +0.0 m/s--- 355
17 Raphael van de Linde Rotterdam ...k Jongens 21,72 +0.0 m/s--- 355
18 Jelle Evers Spado Jongens Team 2 23,29 +0.0 m/s--- 280
Robin Spoor AV Sparta Jongens DQ --- 0
Frits Blokland AV `40 Jongens DNS --- 0
Wessel de Nijs ARV Achill...R Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ARV Achilles / THOR Jongens (4x100m) - JJB 0 --- 0
1 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 0 --- 0
1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 0 44,35 783
4 Haag Atletiek Jongens (4x100m) Haag Atletiek - JJB 0 45,63 709
5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 0 45,88 695
6 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 0 46,44 664
7 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 0 46,61 654
8 AV `40 Jongens (4x100m) AV `40 - JJB 0 46,67 651
9 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 0 46,89 639
10 PAC Jongens Team 3 (4x100m) PAC - JJB 0 48,85 538
11 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 48,89 536
12 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 0 49,28 517
13 AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens (4x100m) - JJB 0 49,37 513
14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 0 49,72 496
15 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 0 50,69 450
16 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 51,76 402
17 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 54,50 287
18 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DQ 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Davy Verlinden Spado Jongens Team 1 51,75 --- 656
2 Dario Podda Haag Atlet...k Jongens 47,07 --- 593
3 Tijmen van Straten AV Passaat Jongens 46,74 --- 589
4 Maarten Biesbroeck AV Schelde...t Jongens 38,88 --- 474
5 Thijs Meershoek AV Sparta Jongens 38,26 --- 465
6 Jochem van Westing AV Sparta Jongens 38,22 --- 0
7 Liam Paalvast AV Passaat Jongens 37,09 --- 0
8 Milan Vermeulen AV Olympus...ns Team 1 36,71 --- 441
9 Thomas van Haarlem PAC Jongens Team 1 36,47 --- 437
10 Ysbrand Francissen AV `40 Jongens 36,04 --- 430
11 Bas van Vliet AV `40 Jongens 34,87 --- 0
12 Kay Geerlings AV Spirit ...e Jongens 34,74 --- 409
13 Christiaan Korte Typhoon Jongens 33,97 --- 397
14 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 32,68 --- 376
15 Marnick Los AV `56 Jongens 30,71 --- 342
16 Guus Nijkamp Spado Jongens Team 1 29,78 --- 0
17 Niels Smits Typhoon Jongens 28,72 --- 0
18 Jurre Slager PAC Jongens Team 3 28,70 --- 307
19 Thijs van Dijk Spado Jongens Team 2 26,67 --- 270
20 Joren Kester AV Olympus...ns Team 2 24,46 --- 229
21 Teun Roodzant AV Schelde...t Jongens 24,44 --- 0
22 Divano Burgzorg PAC Jongens Team 2 20,79 --- 0
Devi Robbemond AV Fortuna Jongens NM --- 0
Jelle Evers Spado Jongens Team 2 NM --- 0
Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 --- ---
Nils Bebelaar Rotterdam ...k Jongens --- ---
Wessel de Nijs ARV Achill...R Jongens --- ---
Jaimy Schraauwen ARV Achill...R Jongens --- ---



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bryan Pronk PAC Jongens Team 2 40,70 --- 700
2 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 39,88 --- 684
3 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 39,53 --- 677
4 Glenn Kunst Haag Atlet...k Jongens 37,81 --- 642
5 Marnick Los AV `56 Jongens 36,20 --- 609
6 Kay Geerlings AV Spirit ...e Jongens 34,99 --- 584
7 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens Team 1 34,14 --- 566
8 Quinten van der Veer PAC Jongens Team 2 33,29 --- 0
9 Jannis Fischer Haag Atlet...k Jongens 32,76 --- 0
10 Maarten Biesbroeck AV Schelde...t Jongens 32,38 --- 527
11 Shaquille ...manuelson PAC Jongens Team 1 32,20 --- 0
12 Guido Persoon AV Olympus...ns Team 1 29,25 --- 457
13 Arjen de Kock Spado Jongens Team 1 28,71 --- 0
14 Jesper Vrijenhoek Rotterdam ...k Jongens 27,87 --- 425
15 Thijs Meershoek AV Sparta Jongens 27,13 --- 407
16 Liam Paalvast AV Passaat Jongens 26,83 --- 400
17 Jochem van Westing AV Sparta Jongens 26,72 --- 0
18 Tom van Ommeren ARV Achill...R Jongens 23,59 --- 319
19 Daan van der Voort AV Olympus...ns Team 2 19,90 --- 220
20 Joren Kester AV Olympus...ns Team 2 19,77 --- 0
21 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 19,75 --- 216
22 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 17,89 --- 0
23 Thijs van Dijk Spado Jongens Team 2 17,58 --- 153
Boudewijn Daris PAC Jongens Team 3 --- ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shaquille ...manuelson PAC Jongens Team 1 15,13 --- 797
2 Rein van Houwelingen Typhoon Jongens 13,12 --- 673
3 Daan van Liere AV `56 Jongens 12,88 --- 658
4 Quinten van der Veer PAC Jongens Team 2 12,62 --- 641
5 Tijmen van Straten AV Passaat Jongens 12,40 --- 626
6 Dario Podda Haag Atlet...k Jongens 12,34 --- 622
7 Stephan H...n 't Veld Spado Jongens Team 1 12,00 --- 600
8 Timo in 't Hout PAC Jongens Team 1 11,78 --- 0
9 Liam Paalvast AV Passaat Jongens 11,60 --- 0
10 Davy Verlinden Spado Jongens Team 1 11,55 --- 0
11 Maarten Biesbroeck AV Schelde...t Jongens 11,28 --- 551
12 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta Jongens 10,90 --- 525
13 Jochem van Westing AV Sparta Jongens 10,86 --- 0
14 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 10,79 --- 517
15 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...e Jongens 10,39 --- 489
16 Tom van Ommeren ARV Achill...R Jongens 10,38 --- 488
17 Tijan Samba Haag Atlet...k Jongens 10,22 --- 0
18 Marijn Graafland PAC Jongens Team 2 9,89 --- 0
19 Milan Vermeulen AV Olympus...ns Team 1 9,32 --- 410
20 Marnick Los AV `56 Jongens 9,32 --- 0
21 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 8,38 --- 0
22 Melvin de Ronde AV `40 Jongens 7,98 --- 304
23 Joren Kester AV Olympus...ns Team 2 7,85 --- 294
24 Stijn Hoogenboom AV Olympus...ns Team 2 7,71 --- 0
25 Bas van der Zouwen Typhoon Jongens 7,68 --- 0
26 Thijs van Dijk Spado Jongens Team 2 7,60 --- 273
Boudewijn Daris PAC Jongens Team 3 --- ---
Roan Michielsen AV Schelde...t Jongens --- ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rafael Raap PAC Jongens Team 1 2,00 --- 857
1 Sven van Merode Spado Jongens Team 1 2,00 --- 857
3 Maurits van Halderen AV Passaat Jongens 1,95 --- 813
4 Lars Dirkzwager AV `56 Jongens 1,80 --- 680
5 Bas van Vliet AV `40 Jongens 1,75 --- 634
6 Matthijs Wezeman AV Schelde...t Jongens 1,70 --- 587
6 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...e Jongens 1,70 --- 587
8 Melvin de Ronde AV `40 Jongens 1,65 --- 0
9 Robin Spoor AV Sparta Jongens 1,65 --- 540
9 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 1,65 --- 540
9 Guido Persoon AV Olympus...ns Team 1 1,65 --- 540
9 Jan Dekker PAC Jongens Team 2 1,65 --- 540
9 Daan Spiljard PAC Jongens Team 3 1,65 --- 540
9 Christiaan Korte Typhoon Jongens 1,65 --- 540
15 Mitchell Fritse AV Passaat Jongens 1,60 --- 0
15 Jannis Fischer Haag Atlet...k Jongens 1,60 --- 0
17 Lucas de Leeuw Haag Atlet...k Jongens 1,60 --- 492
18 Wesley van der Holst PAC Jongens Team 2 1,55 --- 0
18 Jelmer de Rijke AV Schelde...t Jongens 1,55 --- 0
20 Stan Jansen Rotterdam ...k Jongens 1,55 --- 444
21 Tom Rosing AV Fortuna Jongens 1,50 --- 0
22 Sam Prein PAC Jongens Team 3 1,45 --- 0
23 Erik Schuit Spado Jongens Team 2 1,45 --- 344
24 Bo Herrewijnen AV Olympus...ns Team 2 1,40 --- 293
Ruben Vreugdenhil AV Olympus...ns Team 1 DNS --- 0
Thomas van Haarlem PAC Jongens Team 1 DNS --- 0
Mathijs Selsig Spado Jongens Team 2 DNS --- 0
Tim de Wit Spado Jongens Team 1 DNS --- 0
Wessel de Nijs ARV Achill...R Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 13,25 -1.2 m/s--- 702
2 Daan van Liere AV `56 Jongens 11,95 -0.7 m/s--- 562
3 Guido Persoon AV Olympus...ns Team 1 11,36 -1.0 m/s--- 496
4 Damian Dresens Typhoon Jongens 11,30 -1.3 m/s--- 490
5 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 11,15 -2.7 m/s--- 472
6 Bob Abotar Haag Atlet...k Jongens 11,04 -2.2 m/s--- 460
7 Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 10,52 -1.0 m/s--- 399
8 Martijn Geerts AV Sparta Jongens 10,51 -2.0 m/s--- 398
9 Youri Janssens Spado Jongens Team 1 10,23 -0.9 m/s--- 365
10 Jelle Evers Spado Jongens Team 2 9,83 -0.9 m/s--- 317
11 Jan Dekker PAC Jongens Team 2 9,81 +0.5 m/s--- 314
11 Ivar van de Wege AV Schelde...t Jongens 9,81 +0.5 m/s--- 314
13 Pascal Reichert ARV Achill...R Jongens 9,29 -2.2 m/s--- 250
Sjors van der Meer AV `40 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Spiljard PAC Jongens Team 3 3,80 --- 754
2 Finnian va...teenhoven PAC Jongens Team 2 3,60 --- 700
3 Daan van Liere AV `56 Jongens 3,50 --- 673
4 Glenn Kunst Haag Atlet...k Jongens 3,30 --- 616
5 Aron Blom AV Passaat Jongens 3,20 --- 587
5 Yslain Verwaal PAC Jongens Team 1 3,20 --- 587
7 Davian Kerkhof AV Fortuna Jongens 2,90 --- 498
8 Arjen de Kock Spado Jongens Team 1 2,60 --- 404
9 Ghee Francisca Rotterdam ...k Jongens 2,40 --- 338
10 Bo Herrewijnen AV Olympus...ns Team 2 2,30 --- 304
10 Jim Rode Spado Jongens Team 2 2,30 --- 304



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pelle Gelderblom AV `56 Jongens 6,19 +1.1 m/s--- 647
2 Henrik Fischer Haag Atlet...k Jongens 6,14 +1.1 m/s--- 636
3 Wislet de Hair Spado Jongens Team 1 5,87 -0.3 m/s--- 576
4 Maurits van Halderen AV Passaat Jongens 5,80 -0.1 m/s--- 560
5 Bryan Pronk PAC Jongens Team 2 5,77 +1.0 m/s--- 553
6 Sergio van der Meide PAC Jongens Team 1 5,76 +1.9 m/s--- 551
7 Milan le Bruin PAC Jongens Team 1 5,55 +3.5 m/s--- 0
8 Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens 5,45 +2.1 m/s--- 479
9 Cedrych va...der Graaf AV Spirit ...e Jongens 5,43 -0.1 m/s--- 474
10 Sjors van der Meer AV `40 Jongens 5,39 +0.4 m/s--- 465
11 Quinten de Brabander AV Olympus...ns Team 1 5,23 -0.1 m/s--- 427
12 Bob Abotar Haag Atlet...k Jongens 5,17 +2.5 m/s--- 0
13 Melvin de Ronde AV `40 Jongens 5,07 +1.7 m/s--- 0
14 Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens 5,04 +0.9 m/s--- 381
15 Martijn Geerts AV Sparta Jongens 5,01 +1.3 m/s--- 374
16 Jelmer de Rijke AV Schelde...t Jongens 5,00 +0.7 m/s--- 371
17 Delano da Veiga PAC Jongens Team 3 4,94 -0.6 m/s--- 357
18 Max van der Heyden AV Schelde...t Jongens 4,93 +1.1 m/s--- 0
19 Youri Janssens Spado Jongens Team 1 4,91 +1.3 m/s--- 0
20 Sander Klaassen Spado Jongens Team 2 4,82 +0.1 m/s--- 327
21 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 4,77 +0.0 m/s--- 0
22 Niels Bosch PAC Jongens Team 2 4,74 +1.7 m/s--- 0
23 Jelle van Lamoen Typhoon Jongens 4,72 +0.8 m/s--- 302
24 Joeri van de Waal AV Spirit ...e Jongens 4,71 +0.6 m/s--- 0
25 Mitchell Fritse AV Passaat Jongens 4,68 +2.1 m/s--- 0
26 Berend Voorn ARV Achill...R Jongens 4,57 +1.2 m/s--- 264
27 Daan van der Voort AV Olympus...ns Team 2 4,55 +2.0 m/s--- 259
28 Niels Vanlaerhoven ARV Achill...R Jongens 4,24 +0.8 m/s--- 0
29 Lars Tinneveld AV Olympus...ns Team 2 4,15 +2.0 m/s--- 0
30 Max Cords PAC Jongens Team 3 4,01 +0.3 m/s--- 0
31 Jim Rode Spado Jongens Team 2 3,97 +0.7 m/s--- 0
32 Olivier Korte Typhoon Jongens 3,83 -0.2 m/s--- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 12,66 +0.9 m/s--- 740
2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 12,72 +0.9 m/s--- 728
3 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 13,17 -0.7 m/s--- 646
4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 13,18 -0.2 m/s--- 644
5 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 13,27 +0.9 m/s--- 628
6 Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes 13,30 +0.9 m/s--- 623
7 Naomi de Cloe Spark Meisjes 13,37 -0.2 m/s--- 611
8 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 13,43 +1.2 m/s--- 601
9 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 13,49 -0.7 m/s--- 591
10 Alies van Berkum DK en AV H...s Meisjes 13,57 -0.7 m/s--- 577
11 Hilmar Duut PAC Meisjes Team 1 13,62 -0.7 m/s--- 0
12 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 13,75 +1.2 m/s--- 548
13 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 13,91 +0.9 m/s--- 0
14 Anique Videler Spado Meisjes 14,09 -0.7 m/s--- 0
15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 14,14 -0.2 m/s--- 486
16 Anne Wassink Spark Meisjes 14,21 -0.2 m/s--- 0
17 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 14,32 +1.2 m/s--- 459
18 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 14,35 +0.9 m/s--- 0
19 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 14,36 +0.9 m/s--- 0
20 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 14,45 +1.2 m/s--- 440
21 Mirna Wigger THOR Meisjes 14,52 -0.2 m/s--- 429
22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 14,59 +0.9 m/s--- 419
23 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 14,82 +0.9 m/s--- 0
24 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 14,93 +0.9 m/s--- 371
25 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 15,33 +0.9 m/s--- 0
Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isa Videler Spado Meisjes 57,15 --- 870
2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 58,18 --- 835
3 Jasmijn van Iersel PAC Meisjes Team 1 1:00,12 --- 0
4 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 1:00,81 --- 752
5 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1:01,31 --- 0
6 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 1:01,92 --- 719
7 Anouk Prop Spado Meisjes 1:01,96 --- 0
8 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 1:02,60 --- 700
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 1:02,79 --- 694
10 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 1:05,28 --- 626
11 Roos den Engelse PAC Meisjes Team 2 1:05,78 --- 613
12 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 1:06,16 --- 604
13 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 1:07,50 --- 0
14 Miranda van Dijk DK en AV H...s Meisjes 1:10,33 --- 504
15 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1:12,04 --- 466
16 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 1:13,79 --- 429
17 Anne Wassink Spark Meisjes 1:14,12 --- 422
18 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 1:16,74 --- 0
19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 1:16,96 --- 367
20 Anouk van der Horst THOR Meisjes 1:19,87 --- 314
21 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 1:26,96 --- 200
Jade Dubbeld Spark Meisjes DNS --- 0
Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
Fenna Lambregts THOR Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Diane van Es PAC Meisjes Team 1 2:14,59 --- 861
2 Marije Hijman PAC Meisjes Team 2 2:21,14 --- 775
3 Silke Brakkee PAC Meisjes Team 2 2:21,72 --- 0
4 Anouk Prop Spado Meisjes 2:24,22 --- 738
5 Sanne Mooldijk PAC Meisjes Team 1 2:24,54 --- 0
6 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 2:26,72 --- 709
7 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 2:27,82 --- 696
8 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 2:27,88 --- 696
9 Sanne van Gils Spado Meisjes 2:28,40 --- 0
10 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 2:31,11 --- 660
11 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...k Meisjes 2:32,40 --- 0
12 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 2:33,08 --- 639
13 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 2:37,92 --- 0
14 Naomi Geleynse Haag Atlet...k Meisjes 2:39,70 --- 572
15 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 2:41,58 --- 0
16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 2:45,85 --- 515
17 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 2:50,45 --- 0
18 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 2:56,27 --- 426
19 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 2:56,58 --- 424
20 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 2:58,28 --- 411
21 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 2:59,75 --- 0
22 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 3:03,28 --- 373
23 Anouk van der Horst THOR Meisjes 3:12,93 --- 305
Merel van ...Langkruis Haag Atlet...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 14,96 +0.0 m/s--- 753
2 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 15,12 +0.0 m/s--- 736
3 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 15,67 +0.0 m/s--- 678
4 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 16,26 +0.0 m/s--- 621
5 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 16,54 +0.0 m/s--- 0
6 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 16,91 +0.0 m/s--- 0
7 Femke Bun RK HAV Meisjes 17,70 +0.0 m/s--- 498
8 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,87 +0.0 m/s--- 0
9 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 18,21 +0.0 m/s--- 459
9 Anna Hartendorp THOR Meisjes 18,21 +0.0 m/s--- 459
11 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 18,50 +0.0 m/s--- 438
12 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 18,66 +0.0 m/s--- 426
13 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 18,87 +0.0 m/s--- 411
14 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 18,91 +0.0 m/s--- 409
15 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 18,93 +0.0 m/s--- 407
16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 19,40 +0.0 m/s--- 0
17 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 21,03 +0.0 m/s--- 277
Anna Zoë Moritz Typhoon Meisjes DNS --- 0
Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS --- 0
Charlie van Gorkum Spado Meisjes DNS --- 0
Isa Videler Spado Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 --- 0
1 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 --- 0
1 AV Scheldesport Meisjes Team 2 (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
1 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
1 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 0 --- 0
1 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 0 --- 0
1 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 --- 0
1 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 51,55 695
9 Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 51,62 692
10 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 51,99 675
11 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 52,27 662
12 AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 52,30 661
13 AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 52,85 636
14 Spark Meisjes (4x100m) Spark - MJB 0 53,31 616
15 DK en AV Hercules Meisjes (4x100m) DK en AV Hercules - MJB 0 54,02 586
16 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,09 583
17 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,14 540
18 AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 56,92 471
19 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 0 57,02 467
20 RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 57,10 464
21 PAC Meisjes Team 3 (4x100m) PAC - MJB 0 57,76 440
22 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DQ 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma van Arendonk THOR Meisjes 50,06 --- 914
2 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 47,08 --- 872
3 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 32,92 --- 650
4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,27 --- 0
5 Eva van der Heijden Spado Meisjes 30,98 --- 616
6 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 30,62 --- 0
7 Jade Dubbeld Spark Meisjes 30,29 --- 604
8 Femke Bun RK HAV Meisjes 28,34 --- 568
9 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 27,85 --- 559
10 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 27,70 --- 556
11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,99 --- 543
12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 24,53 --- 495
13 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 24,22 --- 489
14 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 21,67 --- 436
15 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 19,18 --- 382
16 Nienke de Ruiter AV Olympus...es Team 1 19,09 --- 0
17 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 19,08 --- 380
18 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 18,58 --- 0
19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 15,91 --- 305
20 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 15,51 --- 0
21 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 14,88 --- 0
22 Merle van Elzakker Spado Meisjes 13,43 --- 0
23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 12,78 --- 223
Daniek Hoorn THOR Meisjes --- ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 45,74 --- 833
2 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 41,53 --- 762
3 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 36,69 --- 675
4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,50 --- 0
5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 31,30 --- 571
6 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 26,73 --- 475
7 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,36 --- 467
8 Eva van der Heijden Spado Meisjes 25,87 --- 456
9 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 25,71 --- 0
10 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 23,72 --- 408
11 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 23,51 --- 403
12 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 22,78 --- 386
13 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 22,32 --- 0
14 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 22,10 --- 0
15 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 21,27 --- 350
16 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 20,83 --- 0
17 Jitske Weersma Spark Meisjes 20,61 --- 334
18 Robin van Ommeren THOR Meisjes 20,36 --- 0
19 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 19,42 --- 304
20 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 19,18 --- 298
21 Jade Dubbeld Spark Meisjes 19,06 --- 0
22 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,44 --- 0
23 Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes 16,24 --- 219
24 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 16,00 --- 212
25 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 11,37 --- 71
Ilona de Weert Spado Meisjes DNS --- 0
Enya Hoogewoning Typhoon Meisjes --- ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 13,40 --- 803
2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,79 --- 767
3 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 12,19 --- 731
4 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 12,08 --- 0
5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 12,04 --- 722
6 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 10,98 --- 654
7 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 10,30 --- 0
8 Nora Sloot AV `40 Mei...es Team 1 10,12 --- 598
9 Eva van der Heijden Spado Meisjes 9,75 --- 572
10 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 9,43 --- 550
11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 9,39 --- 0
12 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 9,38 --- 547
12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 9,38 --- 547
14 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 9,37 --- 546
15 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 9,21 --- 535
16 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 9,11 --- 528
17 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 9,10 --- 527
18 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 9,02 --- 0
19 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 8,96 --- 517
20 Robin van Ommeren THOR Meisjes 8,76 --- 0
21 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 8,67 --- 496
22 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 8,29 --- 0
23 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 7,63 --- 0
24 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 7,36 --- 0
25 Dionne Mahieu Spado Meisjes 6,99 --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
2 Veerle van Loon THOR Meisjes 1,55 --- 779
3 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 1,50 --- 726
3 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1,50 --- 726
3 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 1,50 --- 726
6 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 1,45 --- 672
6 Femke Bun RK HAV Meisjes 1,45 --- 672
6 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,45 --- 672
6 Merle van Elzakker Spado Meisjes 1,45 --- 672
10 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 1,40 --- 0
10 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 1,40 --- 0
12 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 1,40 --- 615
12 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 1,40 --- 615
12 Naomi de Cloe Spark Meisjes 1,40 --- 615
15 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 1,35 --- 0
16 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
17 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1,30 --- 484
17 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 1,30 --- 484
19 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 1,30 --- 0
19 Dionne Mahieu Spado Meisjes 1,30 --- 0
21 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 1,25 --- 0
22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 1,20 --- 348



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Isa Videler Spado Meisjes 5,36 +1.0 m/s--- 762
2 Margot Keijzer PAC Meisjes Team 1 4,98 +2.4 m/s--- 672
3 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 4,89 +1.0 m/s--- 650
4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 4,87 +0.0 m/s--- 0
5 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 4,68 +2.0 m/s--- 598
6 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 4,67 +0.5 m/s--- 596
7 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 4,65 +0.8 m/s--- 591
8 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 4,54 -0.5 m/s--- 563
9 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 4,41 +0.1 m/s--- 0
10 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 4,37 +0.4 m/s--- 0
11 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 4,34 +0.0 m/s--- 512
12 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 4,33 +2.1 m/s--- 0
13 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 4,32 +2.2 m/s--- 507
14 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 4,21 +0.0 m/s--- 0
15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 4,19 +1.8 m/s--- 473
16 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 4,17 +0.6 m/s--- 468
17 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 4,09 +1.4 m/s--- 447
18 Anna Hartendorp THOR Meisjes 4,06 +1.5 m/s--- 439
19 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 4,01 +1.5 m/s--- 425
20 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 4,00 +1.4 m/s--- 0
21 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 3,99 +2.2 m/s--- 420
21 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 3,99 +0.0 m/s--- 420
23 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 3,79 +0.9 m/s--- 0
24 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 3,75 +0.6 m/s--- 0
25 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 3,72 +0.8 m/s--- 346
26 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 3,48 +0.3 m/s--- 0
Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Anouk van der Horst THOR Meisjes DNS --- 0